Rootsi pööras mängu saatuse enda kasuks teise poolaja viimase 25 minutiga, kui skoori tegid ründaja Zlatan Ibrahimovic ja keskkaitsja Petter Hansson.

Kreeka - Rootsi 0:2

Mängu esimese tõeliselt ohtliku olukorra lõid rootslased 32. minutil. Fredrik Ljungberg andis hea tsenderduse karistusalasse ja Zlatan Ibrahimovic pääses peaga löögile. Pall lendas napilt üle värava, kreeklaste puurivaht Antonis Nikopolidis oli väravast välja jooksnud ja end selgelt olukorrast välja mänginud.

Avapoolaeg lõppes 0:0. Teise poolaja esimesel minutil oli Nikopolidis taas väravast välja jooksnud ja Christian Wilhelmsson sai karistusala paremast nurgast palli üle kreeklaste väravavahi tõsta. Euroopa meistrite õnneks lendas pall üle värava.

Rootslased said oma tahtmise 67. minutil tänu Zlatan Ibrahimovici suurepärasele kauglöögile trahvikasti nurgast. Pall lendas ristnurka ja Nikopolidisel polnud võimalustki.

Neli minutit hiljem lõi väravaesisest saginast keskkaitsja Petter Hansson oma koondisekarjääri teise värava, viies rootslased 2:0 juhtima. Sellise tulemusega ka kohtumine lõppes. Alagrupi teises mängus oli Hispaania 4:1 üle Venemaast.

Laupäeval mängivad D-alagrupis täiseduga jätkavad Hispaania ja Rootsi ning nullipoisid Venemaa ja Kreeka.

Algkoosseisud:

Kreeka: 1-Antonis Nikopolidis; 2-Giourkas Seitaridis; 16-Sotiris Kyrgiakos, 19-Paraskevas Antzas, 5-Traianos Dellas, 15-Vassilis Torosidis; 6-Angelos Basinas, 21-Costas Katsouranis; 9-Angelos Haristeas, 10-Giorgios Karagounis; 17-Fanis Gekas

Rootsi: 1-Andreas Isaksson; 7-Niclas Alexandersson, 3-Olof Mellberg, 4-Petter Hansson, 2-Mikael Nilsson; 21-Christian Wilhelmsson, 8-Anders Svensson, 19- Daniel Andersson, 9-Fredrik Ljungberg; 10-Zlatan Ibrahimovic, 17-Henrik Larsson