Esmaspäev, 7. august
10:55-13:55
Naiste 7-võistlus: 100 m tõkkejooks ja kõrgushüpe, meeste kuulitõuke ja naiste vasaraheite kvalifikatsioon, meeste 100 m jooks, 400 m ja naiste 400 m tõkkejooksu 1. ring.
18:30-20:58
Meeste kuulitõuke finaal, naiste 7-võistlus: kuulitõuge ja 200 m jooks, meeste kõrgushüpe, odaviske ja kaugushüppe kvalifikatsioon, naiste 800 m jooksu 1. ring, meeste 100 m jooksu 2. ring ja 1500 m jooksu poolfinaal.
21:15-22:00
Meeste kuulitõuke finaal, naiste 10 000 m jooksu finaal, meeste odaviske ja kaugushüppe kvalifikatsioon.
Teisipäev, 8. august:
10:55-13:30
Naiste 7-võistlus: kaugushüpe, naiste kolmikhüppe ja kettaheite kvalifikatsioon, naiste 400 m jooks, 100 m jooksu ja meeste 400 m tõkkejooksu 1. ring.
18:15-20:59
Naiste 7-võistlus: odavise ja 800 m jooks, meeste 20 km käimise finaal, meeste kaugushüppe finaal, naiste vasaraheite finaal, meeste 100 m jooksu poolfinaal ja finaal, 400 m jooksu poolfinaal, naiste 100 m jooksu 2. ring, 800 m jooksu ja 400 m tõkkejooksu poolfinaal, naiste kõrgushüppe kvalifikatsioon.
21:15-22:00
Naiste vasaraheite finaal, meeste 10 000 m jooksu finaal.
Kolmapäev, 9. august:
18:45-20:55
Naiste käimine 20 km finaal, naiste kolmikhüppe finaal, meeste kõrgushüppe finaal, meeste odaviske finaal, meeste 1500 m finaal, meeste 400 m tõkkejooksu poolfinaal, naiste 100 m jooksu ja 400 m jooksu poolfinaal, meeste 200 m jooksu 2. ring.
21:15-22:00
Naiste 400 m tõkkejooksu ja 100 m jooksu finaal, meeste 400 m jooksu finaal, naiste kolmikhüppe finaal, meeste odaviske ja kõrgushüppe finaal.
Neljapäev, 10. august:
11:30-14:30
Meeste 50 km käimise finaal, meeste 10-võistlus: 100 m jooks ja kaugushüpe, naiste
3 000 m takistusjooksu poolfinaal, meeste teivashüppe, meeste kettaheite kvalifikatsioon, naiste 100 m tõkkejooksu, 200 m jooksu ja meeste 800 m jooksu 1. ring.
17:15-18:00
Meeste 10-võistlus: kuulitõuge.
18:20-21:00
Meeste 10-võistlus: kuulitõuge ja kõrgushüpe, naiste 400m jooksu finaal, naiste kettaheite finaal, meeste 400 m tõkkejooksu finaal, meeste 5 000 m jooksu ja 200 m jooksu poolfinaal, naiste 200 m jooksu 2. ring, meeste kolmikhüppe kvalifikatsioon.
21:15-22:00
Naiste 800 m jooksu finaal, meeste 200 m jooksu finaal, meeste 10-võistlus: 400 m jooks, naiste kettaheite finaal, meeste kolmikhüppe kvalifikatsioon.
Reede, 11. august
10:55-13:45
Meeste 10-võistlus: 110 m tõkkejooks ja kettaheide, naiste 1500 m jooksu poolfinaal, naiste kuulitõuke kvalifikatsioon, meeste 110 m tõkkejooksu 1. ring.
16:00-18:45
Meeste 10-võistlus: teivashüpe ja odavise, naiste kaugushüppe kvalifikatsioon.
19:00-21:00
Meeste 10-võistlus: odavise, naiste kõrgushüppe finaal, meste 3 000 m takistusjooksu finaal, meeste vasaraheite finaal, naiste 100 m tõkkejooksu finaal, naiste 100 m tõkkejooksu poolfinaal, naiste kaugushüppe kvalifikatsioon, naiste 200 m jooksu poolfinaal, meeste 800 m jooksu poolfinaal.
21:15-22:10
Naiste kõrgushüppe finaal, meeste vasaraheite finaal, meeste 10-võistlus: 1500 m jooks, naiste 200 m finaal.
Laupäev, 12. august
13:00-17:00
Naiste maratonijooks, naiste kuulitõuke finaal, naiste teivashüppe finaal, naiste odaviske kvalifikatsioon, meeste kolmikhüppe finaal, naiste 3 000 m takistusjooksu finaal, meeste kettaheite finaal, naiste 5 000 m jooksu finaal, meeste 110 m tõkkejooksu poolfinaal ja finaal, naiste ja meeste 4x400 m ja 4x100 m teatejooksu poolfinaal.
17:10-19:15
Naiste maratonijooks, naiste kuulitõuke finaal, naiste teivashüppe finaal, naiste odaviske kvalifikatsioon, meeste kolmikhüppe finaal, naiste 3 000 m takistusjooksu finaal, meeste kettaheite finaal, naiste 5 000 m jooksu finaal, meeste 110 m tõkkejooksu poolfinaal ja finaal, naiste ja meeste 4x400 m ja 4x100 m teatejooksu poolfinaalid.
Pühapäev, 13. august
13:00-18:13
Meeste maratonijooks, meeste teivashüppe finaal, naiste odaviske finaal, naiste kaugushüppe finaal, meeste 800 m jooksu finaal, naiste 1500 m jooksu finaal, meeste 5 000 m jooksu finaal, naiste ja meeste 4x100 m ja 4x400 m teatejooksude finaalid.