Eestlase kirjeldused Istanbuli lennujaamast: terminali poole kõndides jooksid rahvamassid mööda, näha oli politseiautosid, kiirabisid, kuulda laske

 (9)
TURKEY-ATTACK-AIRPORT
Türgi lennujaam eile õhtulFoto: OZAN KOSE, AFP

Delfi lugeja kirjutas meile oma sõbrannast, kes sõitis Eestist eile õhtul viimase lennukiga Istanbuli. "Sain eile öösel kontakti sõbrannaga kes väljus viimase lennuga Istanbuli. Ta pidi lendama edasi Cape Towni kell 1 öösel," kirjutas eestlane.

"Temaga on kõik korras, on kerge šokk ja segadus. Olukorrast lennujaamas sai ta teada läbi minu telefonikõne talle. Terminali poole kõndides jooksid rahvamassid mööda, näha oli politseiautosid, kiirabisid, kuulda laske. Olukord oli väga segane ja kõik, kes sellelt alalt veidike kaugemal olid ja mõjutatud ala ei näinud, ei teadnud otseselt ka olukorrast midagi kuni paari tunni möödumiseni," kirjeldas eestlanna oma sõbranna emotsioone.

"Kõik lennud on tühistatud aga hotellidesse paigutamise infost polnud enamus midagi kuulnud tükk aega, sest lennujaama töötajad ei valda eriti inglise keelt. Alles kl 3-4 paiku öösel viidi nad lennujaamast välja," rääkis eestlanna, millal tema sõbranna alles terroripaigast eemale sai.