DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

Eestlane Iirimaal, saada fotosid Eesti ja Põhja-Iirimaa jalgpallimatšist!

 (3)
Eestlane Iirimaal, saada fotosid Eesti ja Põhja-Iirimaa jalgpallimatšist!
Foto: Taavi Arus

Eesti jalgpallikoondis peab EM-finaalturniiri lootuste säilimiseks täna Põhja-Iirimaalt teenima vähemalt viigipunkti või veel parem, võitma, ning lootma, et Serbia ei teeni mängudest Itaalia ja Sloveeniaga võidupunkte.

Eileõhtusel Eesti jalgpallikoondise treeningul Belfastis sai eeldatavalt selgeks, kes kuuluvad tänases ülitähtsas EM-valikmängus Põhja-Iirimaaga meie rahvusmeeskonna algkoosseisu.

Eesti väravat kaitseb Sergei Pareiko, kaitses on (paremalt) Enar Jääger, Andrei Stepanov, Raio Piiroja ja Ragnar Klavan, poolkaitses Sander Puri, Aleksandr Dmitrijev, Martin Vunk ja Dmitri Kruglov ning rünnakul Tarmo Kink ja Jarmo Ahjupera. Täpsustuseks olgu siiski öeldud, et see pole ametlik algkoosseis.

Hea Delfi lugeja Iirimaal, kas plaanid tänasele mängule Põhja-Iirimaaga ka omadele kaasa elama minna? Kirjuta meilegi, kuidas mäng kohapealt tundus ja saada fotosid!

Ootame teie fotosid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.