EESTI PIDU DELFIS: Otseülekanne presidendi vastuvõtult, paraadi- ja peogaleriid, erisaated

 (31)
EESTI PIDU DELFIS: Otseülekanne presidendi vastuvõtult, paraadi- ja peogaleriid, erisaated
Foto: Ilmar Saabas

Eesti Vabariigi aastapäeva otseülekanne Delfis algab külaliste saabumisega presidendi vastuvõtule.

Delfi tähistab Eesti Vabariigi 99. sünnipäeva reedel Estonia kontserdimajas toimuva presidendi vastuvõtu ja Kersti Kaljulaidi kõne otseülekande, mahukate paraadi- ja peogaleriide, erisaadete ja multimeedialahendustega.

Delfi TV otseülekanne Estoniast algab 24. veebruaril kell 16.45, kui ekraanile jõuab külaliste saabumine Estonia kontserdimajja. Kell 18 on eetris ETV vahendatav otsepilt president Kersti Kaljulaidi esimesest aastapäevakõnest ja umbes kella 19-st on ekraanil vastuvõtu külalised pärast presidendipaariga kätlemist fotoseina juures.

Delfi Publik jälgib presidendi vastuvõttu otseblogis koos moeekspertide kommentaaridega. Nii õhtuselt vastuvõtult kui ka keskpäeval Vabaduse väljakul toimuvalt kaitsejõudude paraadilt vahendavad Delfi fotograafid ja reporterid uudiseid, mahukaid galeriisid, videolugusid, intervjuusid ning presidendi kõne ja aastapäevakontserdi kommentaare.

Samuti lubab Delfi 24. ja 25. veebruariks vaatajatele erisaateid vastuvõtu glamuursemast poolest ning paraadilt eksklusiivseid multimeedialahendusi paikadest, kuhu tavainimene ei pääse.