DELFI VIDEO: Eiki Nestor paljastas presidentide vastuvõtul oma lauluoskuse

 (40)

Riigikogu esimees Eiki Nestor pidas täna õhtul Kadrioru kunstimuuseumis toimunud presidendi vastuvõtul kõne, milles rääkis, et ta on nõus kõigiga, kes viimastel päevadel on president Toomas Hendrik Ilvest kiitnud. Küll aga on kiitjad tema hinnangul unustanud ära kaks asja.

"Esimene on seotud minu tänase töökohaga, aga ka minu arusaamisega Eesti põhiseadusest. See on see, et Sa oled tõesti olnud president, kes on täitnud meie põhiseadust kõige paremal moel. Teine mõte on seotud keeruliste aegadega. Need on olnud siseriiklikud, aga ka need, mis on halvanud kogu Euroopa," meenutas Nestor.

Täpsemalt osutas spiiker, et paari aasta eest Ukraina kriisi ajal tulid inimesed ja võtsid president Ilvesel nööbist kinni ja küsisid, mis meist saab. "[Sel ajal] olid Sa parim inimene, keda ma suudaks Eestis ette kujutada, kes võiks inimestele mõjuda rahustavalt, mõistvalt, et nad usuksid - Eesti on, Eesti jääb," sedastas Nestor.

Oma kõne lõpetas Nestor lõbusama noodiga, päris sõna otseses mõttes. Nestor paljastas, et oskab ka laulda ja kogu saali endaga kaasa meelitada. Vaata videost!