DELFI FOTOD: Tallinna TV kontserttuur moondus Võrus Keskerakonna propagandaürituseks: Savisaar laulis ja kiitis parteikaaslasi

 (134)
Tallinna TV kontsert–salvestus
Foto: Marko Jakobi

Tallinna TV jätkas eile saate "Jaan Poska ja tema aeg" salvestusi, mille raames korraldatavatel tasuta kontsertidel astuvad üles kandideerivad keskerakondlased. Kodanikuaktivistide sõnul head valimistava rikkuv kontsert-tuur oli eile Võrus ja meelitas kohale peamisel vaid tuntud keskerakondlasi ja eakamat rahvast.

Eileõhtusele etendusele Võru kultuurimajas Kannel oli kohale tulnud peamiselt eakam seltskond ning mõned tuntumad keskerakondlased, nagu näiteks Kesklinna linnosavalitsuse vanem Alar Nääme ja saadik Heimar Lenk.

Keskerakondlaste juht astus loomulikult ka ise lavale, kus rääkis publikule Jaan Poskast ning osales "Ilus oled, isamaa" ühislaulmises. Samuti kiitis Savisaar laval ka Heimar Lenki ja tema tegevust riigikogus ning promos mitu minutit laval seistes ka kohalikku kõrget keskerakondlast Anneli Otti. Edgar Savisaar käis muusikute puhkehetkedel laval rääkimas kokku kolm korda.

Tasuta kontsertsalvestus toimub sel aastal Rakveres, Võrus ja Haapsalus. Lisaks Edgar Savisaarele asuvad Jaan Poska elu tutvustama vastavates ringkondades kandideerivad keskerakondlased Siret Kotka, Anneli Ott ja Jaanus Karilaid.

Avalikult on kontserttuuri head valimistava rikkuvaks nimetanud valimiste valvur Alar Rammo ja erakondade rahastamise järelevalve komisjoni liige Kaarel Tarand.