DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

AVALDA ARVAMUST, milliseid asju lasterikkad pered tegelikult vajavad?

 (29)
AVALDA ARVAMUST, milliseid asju lasterikkad pered tegelikult vajavad?
Delfi

Kuigi Kuressaare Rimi kauplus kogus kolmenädalase taaskasutuskampaaniaga seitse konteineritäit kasutatud riideid lasterikastele peredele, pole Saaremaa pered kogutud kraamist eriti huvitatud. Kui lasterikaste perede ühing kolm esimest konteinerit kätte sai ja need läbi sorteeris, selgus, et kasutamiskõlblikke lasterõivaid oli neis äärmiselt vähe.

“No suurem osa olid puhta räbalad, väga vähe oli neid, mis sünnib lapsele veel selga panna,” ütles Anneli Altmann, Saaremaa lasterikaste perede ühingu esimees. Tema sõnul ühingu liikmed erilist huvi selle ettevõtmise vastu üles ei näidanud, kirjutab Saarte Hääl.

Anneli Altmanni sõnul tunnevad Saaremaa lasterikkad pered puudust mitte niivõrd kasutatud lasteriietest, kuivõrd just veel korralikust ja tarvitamiskõlblikust mööblist.

Hea Delfi lugeja, kui ulatuslik on sinu varasem kokkupuude taaskasutuskampaaniatega? Kas oled isegi sinna riideid ja asju annetanud või oled üks neist, kes on sealt abi otsinud? Kirjuta meile, milliseid asju võiks inimesed sinna pigem viia? Millest oled ise kõige enam abi saanud?

Ootame teie mõtteid meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita huvitava preemia!

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.