DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

AVALDA ARVAMUST, kas seksuaalkurjategijaid tuleks keemiliselt kastreerida?

 (33)
AVALDA ARVAMUST, kas seksuaalkurjategijaid tuleks keemiliselt kastreerida?
Corbis/Scanpix

Justiitsminister Kristel Michali hinnangul oleks kergema karistuse saanud seksuaalkurjategijate puhul keemiline kastreerimine tõhus meede.

"See on üks asi, mida justiitsministeerium väga hoolega eest veab," rääkis Michal. "Keemiline kastreerimine oleks tõhus meede seksuaalkurjategijatele, kellele on määratud alla kaheaastane vangistus. Eesmärk oleks nende osalemine kompleeksravis medikamentide ja psühhiaatrilise raviga mis kestaks 18 kuud kuni kolm aastat," ütles minister Kuku raadio hommikuprogrammile "Ärataja" antud intervjuus.

"Eestis pole seda varem kunagi tehtud, eks seetõttu võtab ka protsess kauem aega. Üritame koostöös sotsiaalministeeriumi ja erialaseltsidega sobivat lahendust leida."

Hea Delfi lugeja, milline oleks sinu arvates seksuaalkurjategijatele õiglane karistus? Kas riik peaks panustama oma raha nende keeemilisele kastreerimisele?

Ootame teie mõtteid aadressil rahvahaal@delfi.ee, kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat vormi ja postitada lugusid oma kasutajakonto alt. Igal nädalal jagame parimate lugude eest ka auhindu.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.