DELFI - Värsked uudised Eestist ja välismaalt

ANNA TEADA, milline sinu tuttav "talent" tuleks kindlasti koju kutsuda?

 (15)
ANNA TEADA, milline sinu tuttav "talent" tuleks kindlasti koju kutsuda?
Foto: Ilmar Saabas

Projekti "Talendid Koju!" raames on algatatud uus kampaania "Lae talent üles!" Osalemiseks pole tarvis teha muud, kui sisestada kampaania lehel oma nimi ja mailiaadress ning nii paljude välismaakogemusega sõprade-sugulaste-tuttavate mailiaadressid, kui soovid, teatavad "Talendid Koju!" tegijad.

"Kui tead kedagi, kellele võiks “Talendid Koju” projekt huvi pakkuda, anna teada ning me saadame talle kutse. Paremad soovitajad saavad ka rikkalikult auhinnatud!" lubavad talendiotsijad.

Hea Delfi lugeja, kui palju on sinul välismaal õppivaid või töötavaid sõpru-tuttavaid? Kuivõrd on nad oma valikuga rahul? Paljud neist on sinu teada mõelnud koju naasmise peale?

Ootame teie mõtteid ka meiliaadressil rahvahaal@delfi.ee. Kui registreerid end rahvaajakirjanikuks, võid eriti hea loo või foto eest saada ka tunnustatud ning võita preemia! Kasutada võib ka lehe vasakul servas olevat Rahva Hääle vormi.

Kasutad reklaamiblokeerijat.

Sisu mugavamaks tarbimiseks
telli Delfi Kogupakett või reklaamivaba pakett.

Kogupakett
1€ / kuus*
Sisaldab 11 Eesti tippväljaande tasulist sisu, vähem bännerreklaame, saad jagada kuni 4 kasutajaga.
* Esimene kuu 1 €, edasi 9,99 €
Reklaamivaba pakett
2,99€ / kuus
Saad lugeda tasuta sisu ilma bännerreklaamideta. Ei sisalda tasulise sisu lugemisõigust.
 
Lisan erandi. Vaata AdBlock juhist siit
ja AdBlock Plus juhist siit.
Mõistame, et käid meie juures uudiseid lugemas, mitte reklaame vaatamas. Reklaamidest sõltub meie sissetulek ja see võimaldab meil pakkuda sulle soodsalt head ajakirjandust.