Ajakava: laulu- ja tantsupeo tuleteekond läbib Ida- ja Kesk-Eestit

 (4)
Saaremaa laulupidu Saagu, saagu üks saar.
2013. aasta Saaremaa laulupeo rongkäikFoto: Irina Mägi

Järgnevas ajakavas on kirjas kõik vahe-etapid ja peatuspaigad, mida laulupeo tuli 15. juunist 4. juulini läbib. Tule liikumine on korraldatud ratta teatesõiduna, millest võtavad osa kohalikud koorid ja ka korraldajad.
TuleTulemise "Külast-külla, käest-kätte" peatuspaikades toimub tseremoonia, millega tuli järgmisele meeskonnale edasi antakse. Pane tähele, et iga päeva lõpuks on korraldatud simman, kuhu lubatakse pidutsema kõik soovijad!

Vaata siit, milline näeb välja spetsiaalselt selleks TuleTulemiseks disainitud tuleratas!


Tartumaa, 15. juuni

10.00–10.30 kontsert Toomemäel ja Toomkiriku varemetes, esimese üldlaulupeo vaimuliku muusika kontserdi paigas

10.00–11.00 Tartu Raekoja plats, stardi ettevalmistus
11.00 Tartu Raekoja plats – 11.50 Riia tn ringtee
11.50 Riia tn ringtee – 12.20 Külitse
12.20 Külitse – 13.10 Nõo kirik
13.10 Nõo kirik – 14.00 tantsumemm Helju Mikkeli kodukoht
14.00 Helju Mikkeli kodukoht – 15.05 Luke mõisapark
15.05 Luke mõisapark – 15.30 Luke-Unipiha ja Nõo-Kambja tee rist
15.30 Luke-Unipiha ja Nõo-Kambja tee rist – 16.10 Kambja kirik
16.10 Kambja kirik – 17.30 Vana-Kuuste
17.30 Vana-Kuuste – 18.20 Haaslava ja Vana-Kuuste metsatee teerist
18.20 Haaslava ja Vana-Kuuste metsatee teerist – 19.05 Kurepalu
19.05 Kurepalu – 20.15 Kaagvere
20.15 Kaagvere – 21.00 Luunja
21.00 simman Luunjas

Tartumaa/Jõgevamaa, 16. juuni

9.45 Luunja – 10.40 Pilka küla
10.40 Pilka küla – 12.35 Kõrveküla põhikool
12.35 Kõrveküla põhikool – 14.35 Vasula
14.35 Vasula – 15.35 Lähte
15.35 Lähte – 16.30 Äksi kirik
16.30 Äksi kirik – 17.15 Tabivere rand
17.15 Tabivere rand – 18.15 Elistvere loomapark
18.15 Elistvere loomapark – 20.00 Maarja-Magdaleena
20.00 simman Maarja-Magdaleenas

Jõgevamaa, 17. juuni

10.00 Maarja-Magdaleena – 10.55 Kudina
10.55 Kudina – 11.35 Saare mõisa park
11.35 Saare mõisa park – 12.50 Kalevipoja muuseum, Kääpa
12.50 Kalevipoja muuseum – 15.15 Kääpa-Koseveski teerist
15.15 Kääpa-Koseveski teerist – 17.00 Veia bussipeatus
17.00 Veia bussipeatus – 17.30 Voore külalistemaja
17.30 Voore külalistemaja – 18.45 Varbevere bussipeatus
18.45 Varbevere bussipeatus – 19.20 Toovere-Palamuse teerist
19.20 Toovere-Palamuse teerist – 20.00 Palamuse laululava ja kirik
20.00 simman Palamuse laululaval

Jõgevamaa,18. juuni

10.00 Palamuse laululava ja kirik – 10.40 Änkküla-Patjala teerist
10.40 Änkküla-Patjala teerist – 11.20 Kuremaa
11.20 Kuremaa – 12.15 Ellakvere ja Jõgeva-Palamuse teerist
12.15 Ellakvere ja Jõgeva-Palamuse teerist – 13.15 Jõgeva kultuurikeskus
13.15 Jõgeva kultuurikeskus – 15.45 Vilina tee
15.45 Vilina tee – 16.45 Laiuse kirik
16.45 Laiuse kirik – 18.00 Laiuse ordulinnuse varemed
18.00 Laiuse ordulinnuse varemed – 19.00 Kantküla
19.00 Kantküla – 20.00 Sadala rahvamaja
20.00 simman Sadala rahvamajas

Jõgevamaa / Ida-Virumaa, 19. juuni

9.00 Sadala rahvamaja – 9.50 Muta bussipeatus
9.50 Muta bussipeatus – 11.00 Ulvi asula
11.00 Ulvi asula – 12.20 Avinurme
12.20 Avinurme – 14.20 Änniksaare
14.20 Änniksaare – 16.05 Peressaare
16.05 Peressaare – 17.05 Oonurme
17.05 Oonurme – 19.25 Kellassaare
19.25 Kellassaare – 20.00 Tudulinna Matsu talu
20.00 simman Tudulinna Matsu talus

Ida-Virumaa, 20. juuni

9.50 Tudulinna Matsu talu – 11.30 Taga-Roostoja
11.30 Taga-Roostoja – 12.35 Iisaku
12.35 Iisaku – 13.40 Jõuga
13.40 Jõuga – 14.45 A. Karindi sünnikoht (Ongassaare juures)
14.45 A. Karindi sünnikoht – 15.45 Raudi
15.45 Raudi – 17.45 Kurtna
17.45 Kurtna – 18.30 Rausvere
18.30 Rausvere – 20.00 Jõhvi
20.00 simman Jõhvis
Ida-Virumaa, 21. juuni
9.50 Jõhvi – 12.00 Konju
12.00 Konju – 14.15 Sinimäe
14.15 Sinimäe – 17.30 Olgina
17.30 Olgina – 18.20 Tallinna mnt Statoil Narvas
18.20 Tallinna mnt Statoil Narvas – 19.10 Rootsi Lõvi ausammas
19.10 Rootsi Lõvi ausammas – 20.00 Narva Hermanni kindlus
20.00 simman Narva Hermanni kindluses

Ida-Virumaa, 22. juuni

9.45 Narva Hermanni kindlus – 10.45 Siivertsi kalmistu I
10.45 Siivertsi kalmistu I – 12.15 Narva-Jõesuu
12.15 Narva-Jõesuu – 13.45 Udria
13.45 Udria – 14.30 Pimestiku
14.30 Pimestiku – 16.35 Sillamäe
16.35 Sillamäe – 17.25 Päite
17.25 Päite – 19.00 Voka
19.00 Voka – 20.00 Toila
20.00 simman Toilas

Ida-Virumaa, 23. juuni

10.45 Toila – 12.30 Valaste juga
12.30 Valaste juga – 14.10 Saka
14.10 Saka – 16.10 Aa
16.10 Aa – 17.10 Moldova
17.10 Moldova – 18.20 Kopli
18.20 Kopli – 20.00 Lüganuse jaanituli
20.00 simman Lüganusel

Ida-Virumaa / Lääne-Virumaa, 24. juuni

9.15 Lüganuse – 10.05 Kiviõli
10.05 Kiviõli – 11.35 Sonda
11.35 Sonda – 12.25 Uljaste järv
12.25 Uljaste järv – 14.00 Kabala raamatukogu
14.00 Kabala raamatukogu – 15.00 Ulvi mõis
15.00 Ulvi mõis – 16.30 Mõdriku mõisa park
16.30 Mõdriku mõisa park (vahepeatusega Pajusti klubi ees) – 18.30 Piira tankla
18.30 Piira tankla – 20.00 Rahva park Rakveres
20.00 simman Rakveres

Lääne-Virumaa, 25. juuni

9.30 Rakvere turuplats – 11.15 Mädapea-Jõepere F. R. Kreutzwaldi
mälestuskivi
11.15 F. R. Kreutzwaldi mälestuskivi – 12.15 Kadrina emakeele sammas
12.15 Kadrina emakeele sammas – 13.15 Udriku mõis
13.15 Udriku mõis (vahepeatus Tapa linn, muusikakooli park) –14.45 Kirde kaitseringkonna Tapa linnak
14.45 Kirde kaitseringkonna Tapa linnak – 17.00 loodusmärk Kuusk-Tuuleluud (Saksi-Porkuni teel)
17.00 loodusmärk Kuusk-Tuuleluud (vahepeatus Järvajõe-Võidumäe) – 18.15 Porkuni paemuuseumi plats
18.15 Porkuni paemuuseumi plats (vahepeatus Ilumäe teerist) – 19.15 Väike-Maarja seltsimaja
19.15 Väike-Maarja seltsimaja – 20.00 Ebavere lauluväljak
20.00 simman Ebavere lauluväljakul

Lääne-Virumaa / Järvamaa, 26. juuni

10.00 Ebavere lauluväljak – 10.45 Kiltsi mõis
10.45 Kiltsi mõis – 12.15 Aavere teerist
12.15 Aavere teerist (vahepeatus Kuno Arengu kodukoht) – 15.00 Võhmuta mõis
15.00 Võhmuta mõis – 15.30 Kubja ürditalu
15.30 Kubja ürditalu – 16.15 Karinu mõis
16.15 Karinu mõis – 17.15 Jalgsema külamaja (Pitka)
17.15 Jalgsema külamaja – 18.15 Orina mõis
18.15 Orina mõis – 20.00 Järva-Jaani vanatehnika varjupaik
20.00 simman Järva-Jaani vanatehnika varjupaigas

Järvamaa, 27. juuni

9.45 Järva-Jaani vanatehnika varjupaik – 10.25 Järva-Jaani ja Koeru valla piir
10.25 Järva-Jaani ja Koeru valla piir – 10.55 Salutaguse
10.55 Salutaguse – 11.55 Koeru asula
11.55 Koeru asula – 12.35 Vao
12.35 Vao – 13.30 Müüsleri, Kilplala
13.30 Müüsleri, Kilplala – 14.20 Peetri laululava
14.20 Peetri laululava – 16.05 Esna vana vallamaja
16.05 Esna vana vallamaja – 16.50 Esna mõis
16.50 Esna mõis – 17.40 Kaaruka
17.40 Kaaruka – 18.10 Roosna-Alliku mõis
18.10 Roosna-Alliku mõis – 19.05 Kirisaare Koordi mõis
19.05 Kirisaare Koordi mõis – 20.00 Viisu
20.00 simman Viisul

Järvamaa, 28. juuni

10.00 Viisu – 10.35 Rakvere mnt ja Vodja teerist
10.35 Rakvere mnt ja Vodja teerist – 11.15 Sillaotsa
11.15 Sillaotsa – 11.50 Paide linn
11.50 Paide linn – 15.35 Reopalu teeots
15.35 Reopalu teeots – 16.10 Väätsa mõis
16.10 Väätsa mõis – 17.10 Teerist mäel
17.10 Teerist mäel – 17.40 Türi piir Türi-Väätsa maanteel
17.40 Türi piir Türi-Väätsa maanteel – 18.15 Türi kesklinn
18.15 Türi kesklinn – 20.00 Lokuta mõisapark
20.00 simman Lokuta mõisapargis

Järvamaa/Raplamaa, 29. juuni

9.45 Lokuta mõisapark – 10.30 raudtee ülesõidukoht
10.30 raudtee ülesõidukoht – 11.15 Kolu mõis ja park
11.15 Kolu mõis ja park – 12.15 Käru järv
12.15 Käru järv – 12.55 Käru simmaniplats
12.55 Käru simmaniplats – 13.50 Eesti- ja Liivimaa piir
13.50 Eesti- ja Liivimaa piir – 15.00 Kädva koolimaja
15.00 Kädva koolimaja – 16.10 Kaiu valla piir
16.10 Kaiu valla piir – 17.10 Vahastu trehvamise tare
17.10 Vahastu trehvamise tare – 18.05 Suurekivi
18.05 Suurekivi – 19.15 Ööbiku talu
19.15 Ööbiku talu – 20.00 Kuimetsa
20.00 simman Kuimetsas

Raplamaa, 30. juuni

9.45 Kuimetsa – 10.25 Toomja teerist
10.25 Toomja teerist – 11.00 Kaiu vallamaja
11.00 Kaiu vallamaja – 11.45 Juuru-Kaiu piir
11.45 Juuru-Kaiu piir – 12.40 Juuru kirik
12.40 Juuru kirik – 13.30 Mahtra sõjaplats
13.30 Mahtra sõjaplats – 14.30 Jaluse teerist
14.30 Jaluse teerist – 15.10 Järlepa
15.10 Järlepa – 16.15 Miiliste mägi
16.15 Miiliste mägi (vahepeatus Pirgu terviserada) – 17.15 Juuru-Rapla valla piir
17.15 Juuru-Rapla valla piir – 17.35 Seli teerist
17.35 Seli teerist – 17.55 Kärneri bussipeatus
17.55 Kärneri bussipeatus – 18.35 Loone linnus
18.35 Loone linnus – 19.10 Kohila keskväljak
19.10 Kohila keskväljak (vahepeatus Päevati) – 20.00 Hageri
20.00 simman Hageris

Raplamaa/Harjumaa, 1. juuli

9.00 Hageri kirikla –10.00 Kreutzwaldi pink
10.00 Kreutzwaldi pink – 10.50 Kernu mõis
10.50 Kernu mõis – 11.40 Muusika
11.40 Muusika – 12.30 Laitse graniitvilla
12.30 Laitse graniitvilla – 13.45 Pällu teerist
13.45 Pällu teerist – 14.25 Tuula ait
14.25 Tuula ait – 15.20 Keila laululava
15.20 Keila laululava – 16.30 Kumna kultuuriait
16.30 Kumna kultuuriait – 17.30 Humala
17.30 Humala – 18.00 Vääna külakoda
18.00 Vääna külakoda – 18.55 Viti Euro Oil
18.55 Viti Euro Oil – 20.00 Suurupi alumine tuletorn
20.00 simman Suurupi alumises tuletornis

Harjumaa, 2. juuli

10.00 Suurupi alumine tuletorn – 10.40 Pangapealse lasteaed
10.40 Pangapealse lasteaed – 11.50 Harku vallavalitsus Tabasalus
11.50 Harku vallavalitsus Tabasalus – 13.00 Harku mõis
13.00 Harku mõis – 13.50 Saue valla kultuurikeskus Laagris
13.50 Saue valla kultuurikeskus Laagris – 15.10 Saue tammik
15.10 Saue tammik – 17.10 Rehe küün Üksnurmel
17.10 Rehe küün Üksnurmel – 18.10 Saku vallamaja
18.10 Saku vallamaja – 20.00 Metsanurme külakeskus
20.00 simman Metsanurme külakeskuses

Harjumaa, 3. juuli

10.00 Metsanurme külakeskus – 10.30 Tõdva kauplus
10.30 Tõdva kauplus – 11.30 Nabala mõisa hoov
11.30 Nabala mõisa hoov – 12.25 Kiili vallavalitsus
12.25 Kiili vallavalitsus – 13.10 Hansaplant
13.10 Hansaplant – 14.00 Assaku külaplats
14.00 Assaku külaplats – 14.45 Lehmja tammik
14.45 Lehmja tammik – 16.25 vabadusvõitluse muuseum
16.25 vabadusvõitluse muuseum – 17.35 Loo tammik
17.35 Loo tammik – 18.15 Iru külaplats
18.15 Iru külaplats – 19.15 Viimsi 750 kivi
19.15 Viimsi 750 kivi – 20.00 Viimsi vabaõhumuuseum
20.00 simman Viimsi vabaõhumuuseumis

Harjumaa/Tallinn, 4. juuli

9.40 Viimsi vabaõhumuuseum – 10.00 Laidoneri mõis, sõjamuuseum
10.00 Laidoneri mõis, sõjamuuseum – 10.55 Metsakalmistu
10.55 Metsakalmistu – 12.00 lauluväljak
12.00 lauluväljak – 13.05 Estonia teater
13.05 Estonia teater – 14.10 Toompea loss
14.10 Toompea loss – 15.50 Nõmme turg
15.50 Nõmme turg – 17.00 Lilleküla rongipeatus
17.00 Lilleküla rongipeatus – 18.00 Kalevi staadion
18.00 tuli jõuab tantsupeo avaetendusele Kalevi staadionil