Aivar Riisalu: loodame, et järgmised 20 aastat annavad Reformierakonna juhtidele võimaluse täiskasvanuks saada

 (76)
Foorum saade
Aivar RiisaluFoto: Martin Dremljuga

Vastselt Keskerakonnast IRLi liikunud Aivar Riisalu sõnul pole Reformierakonna tänastel juhtidel aimugi, kuidas oma poliitiliste vanematega käituda. Sestap ei jää Riisalu hinnangul üle muud, kui loota, et järgmised 20 aastat toovad muutuse.

Tuleb tõdeda, et 20 aasta vanuseid parteisid ülearu palju Eestis pole. Sellise saavutuse puhul tuleb Reformierakonda tõsiselt tunnustada. Samas on kurb, et 20 aasta jooksul on oma poliitilised lapsed suureks kasvatatud ja neile pole grammigi õpetatud, kuidas oma vanematega käituma peab. Kui laps juba isa ja ema ei austa, siis ei ole põhjust arvata, et ta oskaks lugu pidada ja arvestada nende inimestega, kes tema kodust väljapoole jäävad.

Loodame, et järgmised 20 aastat annavad Reformierakonna noortele juhtidele erakordse võimaluse täiskasvanuks saada ja oma lastega neid samu vigu enam mitte korrata. Reformierakond on Eesti poliitikas vaieldamatut vajalik, ent neile endile mõjuks hästi mõnda aega lähitulevikus otsustamise juurest eemal olla. Sisemine enesekasvatustöö nõuab tõsist pühendumust ja samal ajal riigiasjadega tegeleda ei ole tervislik.

Soovin Reformierakonnale pidupäeva puhul õnne, edu ja reformimeelt!