Briti ajaleht The Sun avaldas täna väljavõtted valvekaamera salvestusest, kus on näha tervishoiuministrit Matt Hancocki alluvaga suudlemas.

Suni teatel on alluvaks 43-aastane Gina Coladangelo, kes palgati ministri nõunikuks eelmisel aastal. Lindistus on salvestatud tervishoiuministeeriumis ja suudlus toimus tööajal, lisab ajaleht.

Minister on abielus Martha Hancockiga, peres on kolm last. Üks Hancocki sõber ütles eile ajalehele, et minister ei kommenteeri oma eraelu ja pole rikkunud ühtegi reeglit. Transpordiminister Grant Schapps ütles täna raadiointervjuus, et usaldab oma kolleegi endiselt ja tegu on tema eraasjaga. “Me ei ela maailmas, kus avalikud kohustused ja eraelu oleksid üks ja sama asi,” ütles Schapps. “Me elame 21. sajandil.”

Hancock külastab täna Suffolkis asuvat vaktsineerimiskeskust, kus ajakirjanikud temalt kindlasti juhtunu kohta pärida tahavad. Muu hulgas küsib meedia, miks Coladangelole oli vaja tekitada riiklikku ametikohta, kus ta teenib 15 000 naela aastas. Miljonärist Coladangelo on varem olnud tuntud lobiettevõtjana. Teistes tekitab jällegi küsimusi, miks riigiasutuse valvekaamera lindistus nii hõlpsasti meediasse jõudis.

The Sun meenutab, et pandeemia alguses pidi ametist lahkuma valitsuse teadusnõunik professor Neil Ferguson, kes rikkus armukest külla kutsudes valitsuse kehtestatud vahemaa hoidmise reegleid.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid