Eile kella 19.15 paiku laekus politseisse teade, mille kohaselt tuldi Tallinnas Masina tänaval asuvas majutusasutuses kallale kahele meessoost välismaalasele. Neid ähvardati neid relvataolise esemega ning ühte löödi noaga.

Politsei otsib meest, keda on alust rünnakus kahtlustada ning kes lahkus sündmuskohalt sõidukiga, milles oli esialgsetel andmetel veel kolm inimest.

„Esialgse info kohaselt viibis majutusasutuses suurem seltskond, konfliktis ähvardati relvataolise esemega ja kasutati nuga ning oli põhjust arvata, et sündmus võib eskaleeruda suuremaks konfliktiks. Sellepärast reageerisime suurte ressurssidega, kaasates ka kiirreageerijad,“ märkis Põhja prefektuuri operatiivjuht Mihkel-Jaagup Laats pressiteates.

Korrakaitsjad tuvastasid sündmuskohal, et majutusasutuse ühes toas toimus konflikt, mille käigus said viga kaks meest. 21-aastast meest löödi noaga ja 20-aastast meest löödi esialgse info kohaselt rusikaga. Kiirabi toimetas mehed haiglasse, nende vigastused olid kerged ja mehed saadeti edasi kodusele ravile.

Politseinikud koguvad praegu infot ja selgitavad välja sündmuskohalt lahkunud inimeste asukohta. Kõigi asjaolude väljaselgitamiseks alustati kriminaalmenetlus.