Saadetes osalevad esmaspäeval:

• muusik Villemdrillem

Villemdrillem on eesti räppar. Ta sai tuntuks 2018. aastal SoundCloudis avaldatud lauludega, kus kogus üle miljoni kuulamise. 2020. aasta kevadel sõlmis Villemdrillem lepingu Universal Music Baltics'iga.

• kokk Noel Moglia

Aasta kokk 2020 tiitli omanikuks sai alles mullu aasta noorkoka tiitli pälvinud, varem pagarisaatest tuntuks saanud Noel Moglia, kes on vaid 18aastane! Igapäevaselt restoranis Attimo töötavale toidumeistrile tõid võidu väga põhjalik ettevalmistus ja suurepärased maitsed.

• treener Sandra Raju

Sandra Raju on Baltikumi esimene ja ainus Nike Training Club’i (NTC) Master Trainer ja üks maailma umbes 100-st nii kõrgel tasemel treenerist. Sandra vastutada on Nike’i tippsportlaste ja treenerite poolt välja töötatud programmi areng Eestis, Lätis ja Leedus.

trenniblogija ja terviseentusiast Liis Velsker

peaasi.ee nõustaja ja koolitaja Minna Sild
• räppar AG
Judopoiss
Ott alustas judotrennidega juba neljaselt ning just selle spordialaga loodab ta oma tuleviku siduda. Lisaks on Ott ka ekstreemsporditiimi Keerdtrepp liige.

Tuleb vinge, põnev, sisukas ja inspireeriv saade, mille aitavad sisustada: Telia, Premia, NoBananas, Sportland, VitaminWell, Barabells ja BalSnack.

Neljapäev ei jää kindlasti nädala algusele alla. Saatesse tulevad:

• Õpilasfirmad
MÜNT - Looduslik suuhooldus, mis maitseb imeliselt! Hambapesutabletid, mis muudavad su hommikurutiini roheliseks.
HUGGY – Päevik, mis aitab iseendas selgusele jõuda. Huggy on eneseanalüüsipäevik, mis aitab mõtteid lahti kirjutada ning positiivsemalt mõelda. Päevik sobib juba alg- ja põhikooli lastelegi!

• ketsivõlur Juhan Loorits/ Woke Customs

Nõmmel elav ning TalTechis ärindust tudeeriv noormees Juhan Loorits särab erilise ande ning teotahtega, mille kombinatsioonis sünnivad põnevate kujunduste ja pilkupüüdvate detailidega ennenägematud meistriteosed – nimelt on noormees jalatsidisainer ja -meistrimees korraga.

• muusik Hanna Martinson

Hanna Martinson, artistinimega LeHANNA, on eesti laulja ja näitleja. 2012. aastal lõpetas ta Kuressaare Gümnaasiumi ja 2016. aastal Tallinna Ülikooli reklaami ja imagoloogia erialal. Ta astus Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia lavakunstikooli näitlemist õppima, ent kooli ei lõpetanud.

• näitleja Franz Malmsten

Franz Malmsten lõpetas 2019. aastal Vanalinna hariduskolleegiumi ja õpib sama aasta sügisest Londonis filminäitlemist. Ta on näitlejate Harriet Toompere ja Mait Malmsteni poeg. Franz Malmsten Arnold Tali rollist filmis Talve: vaatasin Arnot kui oma isa.

.. ja jagub ka üllatusi ning muidugi lõppeb saade MacBook Air välja loosimisega. Saate aitavad ägedaks muuta: Telia, Premia, NoBananas, Sportland, VitaminWell, Barabells ja BalSnack.

Projekt valmib Delfi, Teeviit.ee, Haridus- ja Teadusministeeriumi ning Haridus- ja Noorteameti koostöös.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid