Huawei MatePad Pro on loodud pidades silmas tahvelarvutite tulevikku. Sellel on ülikõrge, 90% ekraani ja korpuse suhe ning Kirin 990 kiibistik tagab tahvelarvutile Huaweile kohaselt silmapaistva jõudluse ja vastupidava aku. Ükski kiire tööülesanne, mahukas mäng või loominguline eneseväljendus ei jää kindlasti seadme omaduste taha kinni – tehnoloogia parimas kuues.

Sümmeetrilist 10,8 tollist servast-servani ekraani ümbritsevad kõige õhemad 4,9mm servad. Tahvelarvuti mikrokaarjas disain tagab mugava haarde ning magneesiumisulamist raam seadme kerge kaalu ja vastupidavuse. MatePad Pro puhul on kasutatud unikaalset disaini, kus antennid on puhta ja minimalistliku välimuse saavutamiseks asetatud raami keskmikusse ja tagapaneeli.

Mobiilse produktiivsuse jaoks loodud MatePad Pro tahvelarvuti võimas riistvara veab ilma probleemideta välja nii klassikalised dokumendifailid, keerulisema videotöötluse, graafilised mängud ja kõik muu, mida tööks või loominguks vaja võib minna. Seadme 2,86 GHz protsessor rakendab uuenduslikku kolmeastmelist arhitektuuri, mis koosneb kahest suurest tuumast, kahest keskmisest tuumast ja neljast väiksest tuumast. 16-tuumaline Mali-G76 GPU parandab jõudlust ja aku vastupidavust, tagades sujuva mängu- ja meelelahutuskogemuse. Kirin 990 kiibistikku toetab 8GM RAM, mis tagab sujuva rööprähklemise ja 7250mAh aku peab vastu terve päeva.

Tahvelarvuti toetab 40W Huawei SuperCharge kiirlaadimist. 30 minutilise laadimisega töötab MatePad Pro 3 tundi ja 2,5 tunnine laadimine annab sellele piisavalt jõudu 12 tunniseks töömaratoniks. Lisaks sellele on MatePad Pro esimene tahvelarvuti, mida saab laadida juhtmevabalt ja mis töötab teistele seadmetele 7,5W juhtmevaba laadijana.

Mis muudab MatePad Pro tahvelarvuti eriti mitmekülgseks, on Huawei Share funktsioon, mis võimaldab korraga mitme seadme vahel töötada – näiteks kirjutada tahvelarvuti ekraanil teksti nutitelefoni, esitada telefoni salvestatud muusikat läbi tahvelarvuti kõlarite ja vastata kõnedele MatePad Pro kaudu. Multi-Window ja App-Multiplier funktsioonid aitavad uue tahvelarvuti 10,8 tollisest ekraanist võtta kõik, mis võimalik.

MatePad Pro on esimene tahvelarvuti, mis toetab täielikult AppGallery rakenduste platvormi, kust saab alla laadida spetsiaalselt selle seadme jaoks välja töötatud parimad äpid. Koos vajaminevate kontorirakendustega AppGallery platvormilt, on tahvelarvuti tõesti tööülesannetes heaks alternatiiviks sülearvutile.

AppGallery on Huawei ametlik, maailmas suuruselt kolmas rakenduste platvorm, kus on üle 420 miljoni igakuise aktiivse kasutaja. Kõik platvormilt alla laetud rakendused on ettevõtte sõnul läbinud mitmekordse turvariskide kontrolli ja toimivad ilma probleemideta kõikide uute Huawei seadmetega. Äpipoodi lisandub pidevalt populaarseid ja olulisi kohalikke ning globaalseid rakendusi.

Uus MatePad Pro tahvelarvuti on Eestis saadaval loodusest inspireeritud keskööhallis värvitoonis, mis on viimistletud pehme klaaskiuga. MatePad Pro jõuab Eesti turul müügile augustis ja seadme soovitavaks jaehinnaks on 649€.

Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid