Häirekeskus sai kell 00.40 teate, et Tallinnas Viru tänaval asuvas McDonaldsis rööviti noormeest. Esialgsetel andmetel ründasid mitu noormeest kannatut ning röövisid temalt isiklikud esemed. Kiirabi toimetas kallaletungis viga saanud 19-aastase mehe haiglasse.

Politsei tegeleb hetkel aktiivselt juhtumi lahendamisega, püüdes tuvastada rünnaku toimepanijaid.

Täpsemad asjaolud selguvad kriminaalmenetluse käigus, politsei on alustanud menetlust röövimise paragrahvi alusel. Kõigil, kellel on infot röövi toime pannud noormeeste kohta või kes nägid juhtumit pealt, palub politsei sellest teada anda numbril 5690 4272.

Turvafirma G4S kommunikatsioonijuht kirjeldab öiste sündmute algust nii: "Tekkis sõnelus kahe noormehe vahel, millele üks vastas kohe rusikahoobiga".

Ettevõte on kohapeal olukord ohjanud turvamehe tegevusega rahul. "Turvatöötaja märkas rünnakut ja vajutas kohe paanikanuppu, et abi kutsuda, läks kannatanule appi ja üritas takistada talle täiendavate vigastudte tekitamist ja asjade röövimist," selgitas kommunikatsioonijuht. "Selle peale turvatöötajat tõugati ja rünnaku toime pannud noormehed põgenesid. Turvatöötaja sekkus kiirelt, kutsus kohe abi ja läks kannatanule appi. Samuti hoidis ta ära olukorra eskaleerumise ehk kannatanule täiendavate kehavigastuste tekitamise. Lisaks aitas ta ära hoida selle, et rohkem inimesi seal kannatada ei saaks," toonitas ta.

"G4S patrullid said paanikahäire kell 00.39 ja saabusid nelja minutiga.
Selleks hetkeks olid kallaletungijad põgenenud. Kannatanu anti üle kiirabile."