Kolm uudist, mida teada tänastest ajalehtedest:

Õhtuleht kirjutab, et Narva emad on endiselt oma laste pärast hirmul: politsei juttu Varvara tapnud narkomaanist ei usu keegi.

Äripäev pääses Läti kolleegide abil ligi nn PanamaPapersi ehk Panama lekke dokumentidele, mis näitavad, et skandaalse Panama advokaadibüroo Mossack Fonesca klient oli ka Edgar Savisaare kunagine „laenuandja“ Pipa Business Corporation. Dokumentides figureerib läbipaistvuse asemel mitu järjekordset offshore-firmat.

Uudised, mida teada välismaal toimuvast:

Venemaa president Vladimir Putin lükkas neljapäeval küsimustele vastates ümber korruptsioonisüüdistused seoses Panama õigusfirmast Mossack Fonseca lekkinud dokumentidega.
„Te kõik siia kogunenud olete ajakirjanikud ja teate, mis tähendab informatsiooniline toode,“ ütles Putin TASS-i vahendusel. „Teie alandlikku teenrit seal ei ole, pole millestki rääkida. Aga ülesanne ju on! Mida tehti? Tehti informatsiooniline toode. Leiti tuttavad ja sõbrad, urgitseti midagi ja klopsiti kokku.“

Ootame teie pilte ja tähelepanekuid, mida ka teiste lugejatega hommikublogis jagada aadressil vihje@delfi.ee või Rahva Häälde!