Delfi kirjeldas toimunut tollal järgnevalt:

Tein ja Aru hakkasid laamendama Tallinnas baaris Cafe VS. AS-i Falcki infojuht Andres Putting ütles Delfile, et turvamehed said väljakutse, kuna kliendid keeldusid tasumast baariarvet.

Kui politsei kohale jõudis, olid Falcki turvamehed mehed juba baariesisele tänavale pikali vajutanud, kuid nende agressiivsust see alla ei surunud. Nad jätkasid politseiametnike ja kõigi teiste ümbritsevate sõimamist, ütles Delfile Põhja politsei pressiesindaja Helin Taal.

Mehed räuskasid, et nemad on riigikogu liikmed ja tunnevad politseiameti peadirektorit Robert Antropovit. Nad skandeerisid: „Antropovit, Antropovit” ja ähvardasid politseinikke, arste ja turvatöötajaid ametist lahtilaskmisega, vahendab Postimees Online BNSI.

Tein ja Aru sõimasid politseinikke „miilitsateks” ja „kuradi värdjateks”.

Käeraudus meestel jätkus selleks kõigeks rammu vaatamata isegi sellele, et ühel neist olid rüseluse käigus kehavigastused tekkinud, mille tohterdamiseks kutsuti kohale kiirabi.

Putting kirjeldab juhtunut kui täiesti harilikku baarikaklust. Politsei väitele, et kehavigastused tekkisid purjus reformierakondlastel juba baari ruumides olles, vastas ta, et Falck alles tegeleb sündmuse kirjelduse kokkupanemisega.

Mehed viidi joobeastme tuvastamiseks Wismari haiglasse, ent nad keeldusid ekspertiisist. Sealt edasi viis teekond aga kainerisse.

Tollal loobusid Aru ja Tein riigikoguliikme kohast. 2011 valimistel sai Aru Viljandimaalt ja Järvamaalt 896 häält ning valiti riigikokku. Tänane Reformierakonna volikogu otsustas, et tahab teda näha riigikogu julgeolekuasutuste järelevalve erikomisjoni esimehena.Loe hiljem
Jaga
Kommentaarid