vaatepilt

Lennuväli, jumalused ja hing, keda järele oodata
27.november 2014 05:15
Venemaa presidendi Vladimir Putini pilte ja mõtteid on meie meedia täis, “Olukorrast riigis” tüüpi saated aga garanteerivad hea une ka päevasel ajal.
Puust ja punaseks: need kaadrid illustreerivad hipsterlust ideaalselt!  (6)
26.november 2014 18:36
Kui sina oled üks neist, kes siiani pole päris täpselt aru saanud kes või mis hipster, siis on see pildikogum just sulle - need on küll ektreemseimad näited, ent portreteerivad ka Eestis aina enam kuulsust koguvat elustiili ideaalselt. Lühidalt: hipsterid - inimesed, kes üheaegselt armastavad vana ja head ning uut ja kõige ägedamat ning seda nii oma välimuses kui igapäevategudes.
Miks ehitajad tööpäeviti lõuna ajal alkoholi tipsutavad?  (140)
26.november 2014 16:28
Töötan ühes magalarajoonis asuvas suures toidupoes. Kuna hetkel näeb graafik ette töötunde viiel päeval nädalas ning hommikust õhtuni, siis näen selle aja jooksul nii mõndagi. Eriti panevad muigama toidupoe kõrval asuvate ehitusplatside töömehed, kes iga päev endale lõunaks pudeli või kaks õlut ostavad. Reedeti läheb lõunapausi kõrvale tavaliselt ka pudel kangemat.
Läti sajandi ehitis – rahvusraamatukogu
26.november 2014 04:30
Möödunud nädalal pidas Läti Vabariik 96. aastapäeva. Naaberriigi suurehitisest – hiljuti valminud Valguselossi nime kandvast uuest rahvusraamatukogust – kirjutab sel puhul Karin Paulus .
VIDEO: Brr, kui külm: Kanadas muutub vihmutivesi kohe lumeks!  (12)
24.november 2014 20:01
Oleme varemgi näinud, mis juhtub tulikuuma veega, kui see miinuskraadidega õue visata - jäätub. Kuid üks Kanada perekond pani paukuva pakasega tööle muruvihmutid, millest tulev vesi muutus sekunditega udulumeks. Omamoodi kaunis vaatepilt sellegipoolest. Vaata ja naudi meie väikest miinuskraadi, õige pea saabub päris talv ka meite õuele!
VIDEO: New Jersey Eesti kirikus laamendas öösel segaduses metsloom  (6)
19.november 2014 11:06
"Need, kes arvavad, et arhiivis on igav töötada, eksivad väga. Esmaspäeval oli meil rohkem äksjonit, kui keegi oleks osanud ette kujutada. Hommikul Eesti Arhiivi tööle saabudes ootas mind ees võigas vaatepilt," kirjutab Ave Maria Blithe USA-st New Jersey 'st.
VALLAJUTUD: Tapa - koht, millest pea iga eestlane on rongiga läbi sõitnud  (10)
16.november 2014 14:15
Tapa linnast on pea iga eestlane, vähemalt mandrieestlane, rongiga läbi sõitnud. Aga ega sellest linnast rohkemat teatagi, kui vaguniaknast paistab, ja veel viis-kuus aastat tagasi oli nähtud vaatepilt kõike muud kui meeliülendav. Seekordne Kuulutaja vallajutt tutvustab Tapa valda ning selle omavalitsuse keskust Tapa linna.
VIDEO: Ilus või valus?! 90'ndate hittbänd S Club 7 tegi comebacki  (8)
15.november 2014 13:22
Üheksakümnendatel ilma teinud popgrupp S Club 7 tuli heategevuslikul eesmärgil üheks esinemiseks kokku. Muusikakriitikud üle maailma on hämmingus, kuid mitte heas mõttes: vaadata kampa lauluoskuse minetanud vanainimesi laval karglemas polevat just kõige meeldivam vaatepilt, vahendab Daily Mail . Vaata videot ja otsusta ise!
Tohutu summa magamistoas: ajaloo suurim narkoraha arest  (42)
15.november 2014 09:05
Ärileht avaldas sel nädalal fotoloo sellest, kuidas näeks reaalsuses välja triljon dollarit . Sellist summat lihtsurelik ühes hunnikus tõenäoliselt kunagi ei näe. Suur oli aga politseinike üllatus, kui ühe mehe magamistoast avastati meeletult suur rahasumma. Selle taga on hullumeelne lugu. Istuge ja lugege.
Lugeja: inimesed, kui te pargite auto kinni, siis parkige hommikul kohtade vabanedes ümber!  (48)
14.november 2014 11:39
Täna hommikupoolikul kella 10 paiku avanes Lasnamäel autoomanikule vaatepilt, kus eelmisel õhtul kinni pargitud auto oli jätkuvalt blokeeritud ning tööle sõita ei saanud.
AINULT DELFIS: Järjejutt: Katkend välgukiirusel populaarsust kogunud noorteromaanist "Kuidas rikkaks jääda", osa 3
13.november 2014 13:57
Noorkirjanik Allan Keianil ilmus 2013. aastal tema uusim romaan "Kuidas rikkaks jääda", mis kogus noorte seas populaarsust välkkiirusel. Nüüd on sul võimalus edetabeleid vallutanud raamatu katkendeid lugeda järjejutuna Delfi Noorte häälest.  Esimest osa loe siit:   AINULT DELFIS: Osa 1: Loe katkendit välgukiirusel populaarsust kogunud noorteromaanist "Kuidas rikkaks jääda"!  ja teist osa SIIT !
Väikelinna võluaed
13.november 2014 09:00
Kui Maie ja Peeter Putki koduaias Türil ringi jalutada, tundub see olevat justkui võlumaa. Pindalalt imeväike – vaid ca 500 ruutmeetrit –, kuid ometi suur. Ja iga aiasopp on nagu kunstniku visandatud maal.
Sisekujundaja Madle Mühlbach: Mida elutoa sisustamisel tähele panna
13.november 2014 07:00
Kuidas tulla elutoas toime värvide ja mustrite virvarriga — mida valida, millest loobuda? Kogenud sisekujundaja Madle Mühlbach juhib samm-sammult üle kodukujunduse salakaride. Elutuba on elu keskpunkt: siia koguneb pere aega veetma ja kutsutakse külalised, siin toimub alati midagi ja seda esitletakse tavaliselt parimal võimalikul moel.
Täna „Saladustes“ traagiline armukolmnurk: noormees armub sõbranna emasse  (8)
12.november 2014 15:40
Täna kell 21 on Kanal 2 „Saladuste“ keskmes armastuskolmnurk, mille osalisteks on ema, tütar ja tütre silmarõõm — 19-aastane noormees.
FOTOD: Mida tegid laigulised relvastatud mehed Ülemiste ristmikul?  (45)
10.november 2014 14:45
Tallinnas Ülemiste ristmikku läbinud inimestele avanes esmaspäeva hommikul kummaline vaatepilt, sest ristmikul valvasid laigulises vormiriietuses relvastatud mehed.
FOTOD: Millal saab maailm esimese triljonäri ning kuidas selline rahahulk välja näeb?  (45)
10.november 2014 14:25
Ärileht avaldas hiljuti tõlkeloo, kust selgus, et maailmas on kokku 75 triljonit dollarit, millest vaid 5-6 triljonit on füüsiline paberraha ja mündid. Lähemate aastakümnete jooksul kasvab raha hulk oluliselt. Seda tänu inflatsioonile ning majanduskasvule. Arvatakse, et maailma esimest eraisikust triljonäri ei näe me siiski veel ei tuleval ega järgmisel sajandil. Sellest kirjutab Celebrity Networth.
Värviline riba võtab valu ja parandab rühti  (3)
10.november 2014 12:52
Ravimitest vaba tõhus meetod hoiab ära traumasid ja ravib saadud vigastusi.
Valus saatus: endise meediamagnaadi varandusest on saanud võlad  (8)
08.november 2014 11:30
Raha on huvitav nähtus. Üks oskab sellega ümber käia, teine üldse mitte. Kurb on see, kui esiisade kogutud rikkus satub oskamatute või lihtselt halva õnnega järeltulijate kätte.
Eiki Nestor: süüa ja kehakatet leiab alati. Olgu vaid armastust  (81)
08.november 2014 03:30
Minuvanused tulevad ajast, mil kõik n-ö teistsugused olid kohe ka vaenlased, ütleb riigikogu esimees ja kauaaegne sots. See kütab tema hinnangul ka praegusi vastuolusid ühiskonnas.
Novorossija nukuriigid ja -valitsejad kaklevad omavahel noosi jagamise üle  (70)
07.november 2014 03:30
Ida-Ukraina kompott Donetski ja Luganski „rahvavabariigist”, sõja­pealikest ja röövlitest on käärima läinud.
Elanikke vähe, maju palju ... mida tondilossidega peale hakata?  (24)
05.november 2014 15:37
Tihemetsas ringi käies tundub, nagu oleksid Donetskis. Ainult Donetskis on majad puruks pommitatud, siin aga riigi poolt ükskõikselt lagunema jäetud – tulemus on aga sama.
FOTO: Ehituspoe parklas laiutas Hummer  (35)
05.november 2014 11:46
Niisugune vaatepilt avanes Tallinnas Peterburi teel Ehituse ABC kaupluse parklas. Minu teada olid kohad tema ümber parkimise ajal tühjad. Ju siis oli lihtsalt kiire.
FOTO: BMW linnamaastur blokeeris naabri juhipoolse ukse  (294)
01.november 2014 19:20
Perega Rakvere Põhjakeskuses käies tabas meid auto juurde naastes selline vaatepilt, kus üks BMW X6 oli parkinud ennast nii, et juhi poolt oli võimatu meie autosse pääseda.
Isa blogi: „Eiii!!! Ma tõesti ei soovi. Kui tahate, ma värvin pigem teie laed ära ja koristan wc-d!"  (9)
01.november 2014 08:29
Mina ühes diivani nurgas ja lohutamatult nuttev laps lohutava emaga teises nurgas. Selline pilt on mulle sööbinud mällu ja kui keegi oleks sel päeval sinna tuppa astunud, oleks ta võinud järeldada ei tea mida.
Pereõde: Eestis on liiga palju peresid, kus on kogu kamba peale ainult üks hambahari  (42)
30.oktoober 2014 03:30
Ennetusega tegelevad pereõed näevad oma kabinetis neid, kes hambaarsti väldivad.
FOTOD: Kahtlane allahindlus Annelinna Prismas – tüng või hooletus?  (16)
29.oktoober 2014 16:30
"Tartu Annelinna Prismas käib LED-lampidele kummaline allahindlus. Hinnalipiku alt kumas vana lipik läbi ja hind ka. Liigutasin uue eest ära ja avanes selline vaatepilt," kirjutab fotode autor. Uurisime Prismalt, miks jääb siltide põhjal mulje, justkui oleks varasem kõrgem hind õhust võetud.
Kuidas sõjavangid Narva maanteed ehitasid: saksa insener ütles, et tee peab vastu 20 aastat  (47)
29.oktoober 2014 16:02
Tallinna-Narva maantee ääres Kuusalust 5 kilomeetrit ida poole on Vahastu küla sildi läheduses endise vangilaagri asukoht,kus elanud sõjavangid ehitasid uut maanteed, kirjutab Sõnumitooja.
Fotovõistlus "Köök minu kodus": "Sajandivahetuse Tartu" panoraamiga köök
29.oktoober 2014 07:00
"Sajandivahetuse Tartu" panoraam Merle ja Argo köögis. Minimalistlik köök lahendatud tammepuidust köögimööbliga, vitraažklaasuksed Swarovski kristallidega. Kuna köögi asend on Emajõe suunas, siis sellest ka mõte tuua panoraamina voolama läbi meie köögi disaini.
FOTO: Invaliid roomas käpuli Harju Maakohtu trepist üles  (62)
28.oktoober 2014 18:25
Eelmisel kolmapäeval avanes Tallinnas Liivalaia tänaval asuva Harju Maakohtu trepil vaatepilt, kus liikumispuudega mees roomas trepist käpukil üles. Ratastooli oli tema kaaslane juba varem üles toimetanud.