vaatepilt

Pereõde: Eestis on liiga palju peresid, kus on kogu kamba peale ainult üks hambahari  (43)
30.oktoober 2014 03:30
Ennetusega tegelevad pereõed näevad oma kabinetis neid, kes hambaarsti väldivad.
FOTOD: Kahtlane allahindlus Annelinna Prismas – tüng või hooletus?  (12)
29.oktoober 2014 16:30
"Tartu Annelinna Prismas käib LED-lampidele kummaline allahindlus. Hinnalipiku alt kumas vana lipik läbi ja hind ka. Liigutasin uue eest ära ja avanes selline vaatepilt," kirjutab fotode autor. Uurisime Prismalt, miks jääb siltide põhjal mulje, justkui oleks varasem kõrgem hind õhust võetud.
Kuidas sõjavangid Narva maanteed ehitasid: saksa insener ütles, et tee peab vastu 20 aastat  (39)
29.oktoober 2014 16:02
Tallinna-Narva maantee ääres Kuusalust 5 kilomeetrit ida poole on Vahastu küla sildi läheduses endise vangilaagri asukoht,kus elanud sõjavangid ehitasid uut maanteed, kirjutab Sõnumitooja.
Fotovõistlus "Köök minu kodus": "Sajandivahetuse Tartu" panoraamiga köök
29.oktoober 2014 07:00
"Sajandivahetuse Tartu" panoraam Merle ja Argo köögis. Minimalistlik köök lahendatud tammepuidust köögimööbliga, vitraažklaasuksed Swarovski kristallidega. Kuna köögi asend on Emajõe suunas, siis sellest ka mõte tuua panoraamina voolama läbi meie köögi disaini.
FOTO: Invaliid roomas käpuli Harju Maakohtu trepist üles  (77)
28.oktoober 2014 18:25
Eelmisel kolmapäeval avanes Tallinnas Liivalaia tänaval asuva Harju Maakohtu trepil vaatepilt, kus liikumispuudega mees roomas trepist käpukil üles. Ratastooli oli tema kaaslane juba varem üles toimetanud.
Esik punaste laternate valguses
28.oktoober 2014 09:00
Sisenedes majja, kus elavad Pille ja Margo koos laste Kirke Marii ja Mirka Mihkeli ning kass Suslikuga, hakkavad kohe silma põnevad laed, savivärvid ning koridori punaste tulukestega laternad.
Politsei jõudis Viljandi sündmuspaika kahe minutiga, koolitulistaja oli rahulik  (10)
27.oktoober 2014 18:46
Lõuna kriminaalpolitsei juht Meelis Saarepuu rääkis "Aktuaalsele kaamerale", et politseinikud, kes saabusid sündmuskohale Viljandi Paalalinna kooli kiirelt, leidsid koolimajast eest tapetud õpetaja ja relvast juba loobunud kooliõpilase.
RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: Ann Granger „Mõrv meie seas“
27.oktoober 2014 05:00
„Mõrv meie seas” on Ann Grangeri üks edukamaid kriminaalromaane, mille tegevus toimub maalilises Oxforshire’s ning kuritegusid uurivad politseiinspektor Alan Markby ja tema armastatu Meredith Mitchell, kes on Briti Välisministeeriumi töötaja. Ann Granger annab väga hästi edasi Inglismaa väikelinnade ja külade meeleolu ning tema tegelased on värvikad ja usutavad.
Erootikapoe müüja argipäev: mis juhtub siis, kui kurt-tumm paar keset sekspoodi tülli läheb?  (6)
23.oktoober 2014 23:30
Poodi külastavad tihti paarid, olgu siis nad heterod või omasooihalejad. Pole vist väga vahet, sest kaupa jätkub kõigile oma fantaasiate elluviimiseks. Paljud küll teavad, mida nad tahavad, kuid tihti tuleb ette ka paare, kus üks osapool on ilmselgelt rohkem huvitatud seks -mängudest erinevate leludega kui teine osapool. Kuigi võiks arvata, et mehed on just need isalõvid, siis tegelikult tuleb tunnistada, et naised on palju rohkem katsetamisest huvitatud. Meestel tekib mingi rumal kompleks ja päris palju kuuleb lauset: “Mul nii vägev riist, et pole neid seksijubinaid vaja. Suudan oma naise niisamagi ära rahuldada.”
Matusepidu
22.oktoober 2014 05:15
Sulawesi saare lõunaosas Tana Torajas saadetakse lahkunu viimasele teekonnalele suitsude ja sigadega ning “matusemeeleolu” omandab harjunust sootuks teistsuguse tähenduse, kirjutab Silvia Pärmann.
Sügisränne  (3)
22.oktoober 2014 04:30
Sügis on aeg, kui enamik meie looduses häälitsejaid lahkub.
PÄEVAPILT: Metsatee on ääristatud kasutatud mähkmetega  (8)
20.oktoober 2014 13:01
Hilissügisel Järvamaal metsas seenel käinud naised ei uskunud oma silmi, kui nägid okastraadi ja ketiga kinni pandud teed, mis oli ääristatud roojaste lapsemähkmetega. Tee viib küll ühe taluni, kuid seda mööda ilmselt ei sõida hetkel keegi.
NÄDAL SUURES PILDIS: Sügis, sõjalaevad ja võidukas kaotaja - vaata Delfi fotograafide nädala paremaid tabamusi!  (2)
19.oktoober 2014 18:43
Millised olid Delfi ja Eesti Päevalehe fotograafide valitud palad lõppevast nädalast?
FOTOD: Lugeja fotod Tartu-Viljandi maanteel toimunud kokkupõrke tagajärgedest  (4)
16.oktoober 2014 18:26
"Täna kell 14.15 avanes Tartu-Viljandi maanteel selline vaatepilt: vilja vedanud reka oli risti autotee peal. Eemal, teisel pool teed kraavis oli roheline sõiduauto. Ühel vanahärral oli nina katki. Pildi tegemise hetkel ei olnud kiirabi, politsei ega tuletõrje veel tulnud," kirjutab fotode autor.
“Seitsmesed“ Hiinas
16.oktoober 2014 05:15
Järgmisest esmaspäevast on “Seitsmestes uudistes” lood Hiinast, kus kohapeal käisid reporter Kadri Pikhof ja operaator Urmas Pardane.
American Airlines'i lennuk hakkas õhus lagunema  (38)
14.oktoober 2014 20:11
American Airlines'i lennuk hakkas pool tundi pärast San Francisco lennuväljalt õhkutõusmist vilistama ja kõikuma. Reisijatele avanes vaatepilt, kus lennukiseina tekkis suur pragu.
DELFI FOTOD: Kaali järvest on järel vaid veelomp  (81)
13.oktoober 2014 10:30
Saaremaal asuv Kaali järv on madala veeseisu tõttu kuivanud päris väikeseks veelombiks.
Reisijuhi retk: välisturistidega Loode-Eesti militaar- ja sügismaastikul
13.oktoober 2014 01:44
Hommik vanalinnas on kaubaautode aeg. Turistid magavad veel hotellides. Mõned siiski mitte. Need, kes plaanivad sõita linnast välja - näiteks militaartuurile.
Autodega Leedust tõrgetega Lätti ehk lõpp hea, kõik hea  (3)
07.oktoober 2014 09:19
Eilse päeva Top Geari Baltimaade auhinnasõidul võiks kokku võtta kahe vanasõnaga: "kui hommik algab kehvasti siis see ka lõppeb kehvasti" ning "lõpp hea kõik hea". Terve päev kiusas meid aja puudus.
Tarnasoo Kaleste ja Hirmuste vahel
06.oktoober 2014 09:00
Kõpumail leidub hulgana pisikesi soolaike, mille nimetusi kahjuks kaartidele kantud pole. Iseäranis tihedalt on taolisi külvatud Kaleste ja Hirmuste vahele.
Isa blogi: ma olen umbes sama pühendunud nagu enesetaputerrorist enda kolmekümne viiendal missioonil
04.oktoober 2014 12:00
Umbes nädala jooksul on noorsandil tekkinud erinevad nähud, mida Esileedi nimetab probleemideks. Mina neid probleemina ei näe, sest inimene vajab ikka ellu vaheldust.
Metssead rüüstasid muuseumi hoovi  (17)
03.oktoober 2014 14:29
Ants Laikmaa majamuuseumi hoovis vaatab vastu nukker vaatepilt, sest metssead on viimase paari päevaga üles tuhninud maja ümbritseva muru, kirjutab Lääne Elu .
FOTOD: Kummalisem kui kummituspildid: jah, see on Tõnis Mägi dressides ning jah, see on Eda-Ines Etti vutti tagumas  (1)
03.oktoober 2014 07:30
Eile algas Kanal2s " Laula mu laulu " uus hooaeg. Saate reeglite kohaselt tuleb igal osalisel talle pühendatud saates panna teised tegema midagi, mis talle endale väga meeldib: eilse peategelase Ott Leplandi puhul oli selleks tegevuseks jalgpall. Kes kujutaks Eda-Ines Ettit ette palli tagumas või Tõnis Mägi dressides? Ebatavaline ja väga lõbus vaatepilt!
Reisipäevik: rongiga Moskvast läbi Mongoolia Pekingisse  (11)
02.oktoober 2014 01:38
Moskva-Pekingi rong eksisteerib endiselt. Kes ei taha eksootilistest kohtadest niisama lennukiga üle lennata, saab selle vahemaa läbida tundelisel teekonnal rongis.
Kohutav vaatepilt: anoreksiaga võitlev Venemaa iluuisutaja kaalub vaid 25 kilogrammi!  (29)
01.oktoober 2014 19:36
Telekanalis "Rossija" näidati õõvastavaid kaadreid 16-aastasest Venemaa iluuisutajast Julia Antipovast, kes veel sel kevadel võistles edukalt maailmameistrivõistlustel. Ta on kõhnunud kriitilise piirini, kaaludes vaid 25 kilo. Tippsportlasest on alles inimvare, vahendab rus.delfi.ee .
FOTOD: Chelsea Clinton tegi Dianat ja Kate'i järgi?  (10)
30.september 2014 14:50
Ameerika president Bill Clintoni tütar Chelsea Clintoni ja tema kaasa Marc Mezvinski pere sai tütre näol lisa ning esmaspäeval astusid õnnelikud vanemad ning vanavanemad haiglatrepile koos pisikese preili Charlotte'iga.
Uuenev Rotermanni kvartal — astume sisse ja käime katustel
30.september 2014 14:40
Eesti Arhitektuurimuuseum korraldab sügishooajal ekskursioonide sarja „Avatud Majad“, mis viib huvilised Tallinna tuntud hoonetesse, kuhu tavaliselt ei pääse. Kas olete kunagi mõelnud, millises päevarütmis tuksub kõrghoone süda, millistes ruumides askeldavad tuntud riigiasutuse töötajad või millist elu elatakse mõnes kesklinna kortermajas? Esimene ringkäik on tehtud — tutvu Rotermanni kvartaliga!
KRONOLOOGIA: Mitu korda on venelased üle meie piiri tunginud?  (12)
27.september 2014 08:05
Põlisvaenlane on meid idast rünnanud lugemata kordi. Teise maailmasõja kestel kasutati sildistust "põlisvaenlane" laialdaselt.