vaatepilt

VIDEO: Õõvastav, kuid siiski õnneliku lõpuga lugu — väikelaps oli vanaema surma tõttu mitu päeva üksi, aga jäi ellu  (21)
23.november 2015 12:00
Väike aasta ja kolme kuune Ameerika tüdruk Brier Ineichen​ jäi peale vanaema surma mitmeks päevaks üksinda. Ta lamas terve selle aja üksi oma hällis...
Narkouimas mees peksis noore naise haamriga surnuks  (91)
23.november 2015 00:10
Kohtla-Järvel 2014. aasta jaanuaris toime pandud veretöö polnud mõrvarile esimene kuritegu.
Vortex Bladeless: tuleviku tuuleturbiinidel pole labasid tarvis  (34)
18.november 2015 10:15
Nüüdisajal pole 30 meetri pikkuste pöörlevate tiibadega elektrituulikud paljude riikide maanteede ääres enam haruldane vaatepilt. Ärge sellega siiski ülemäära ära harjuge — Hispaania ettevõte Vortex Bladeless on nimelt välja pakkunud radikaalselt uudse viisi tuuleenergia tootmiseks, mis võib teie autoaknast avanevat vaadet lähitulevikus jälle kardinaalselt muuta.
Junckeri kabinetiülem - ülinõudlik töönarkomaan
18.november 2015 00:30
Saage tuttavaks, Martin Selmayr (44) – mees, kes päästis Kreeka majanduse ja toob pagulased Eestisse.
Hundiema arutleb: kas tõesti on mehed paremad lapsevanemad kui naised?  (12)
17.november 2015 22:00
Emade ja isade lapsehoidmistehnikad näikse tõepoolest erinevat. Suurem osa tuttavatest emadest tunnistab, et kodus kehtib hea politseinik, halb politseinik süsteem ja heaks on ikkagi enamasti isa, sest tema on see, kes tuleb ja mängib ja mõtleb uusi asju välja, kui emad on aga pahatihti need, kes lastega rohkem koos olles paratamatult nendega kärgivad, kamandavad, takka kiirustavad ja kõige muu juures pole aega ning energiat nii mänguline olla. Vabandan kohe ette kõikide toredate lastevanemate ees, kes end nüüd puudutatuna tundsid!
Kuidas hoida toataimed tervena?
16.november 2015 15:00
Ka toataimedel on omajagu probleeme tervisega ning nendest hoidumine on lihtsam kui ravimine.
Batuudiõnnetuse kriminaalasi jõudis prokuratuuri, kuriteos kahtlustatakse kolme inimest  (9)
16.november 2015 11:02
Juulikuus hukkus traagilises batuudiõnnetuses kaks väikest last ning kolm sai vigastada. Kahtlustatakse, et õhkbatuut ei olnud kinnitusvaiadega maa külge kinnitatud, mistõttu tõusis batuut koos seal olnud lastega õhku ning lapsed kukkusid. Kuriteokahtlustus on esitatud kahele batuudi paigaldajale ning äriettevõtte juhile.
Üheksa valitud hetke Kosilt ja Rhodoselt
15.november 2015 14:36
Iga reisija meenutab olnut erinevalt. Siit väike valik seiku, mis jäid Maalehe reisilt silma-kõrva ajakirjanikele.
Tai idüll. Unistuste rannad, praht ja halvasti koheldud loomad  (13)
13.november 2015 23:55
Rändasin septembris üle kolme nädala Tai kuningriigis, et õppida Tai poksi ning tutvuda selle maa kultuuri ja ajalooga.
Aken imedemaale: Vaateaknad kõnelevad fantaasiaküllaseid lugusid
12.november 2015 08:00
Kaupluste vaateaknad on hea teostuse korral täis unistusi, pakkudes visuaalseid naudinguid ja retke võlumaale – läheneval jõuluajal muutuvad need eriti meeleolukaks. Kaubamaja vaateaknad on juba 55 aastat möödujatele fantaasiaküllaseid lugusid jutustanud.
Tuleb tuttav ette? 13 olukorda, kuhu satuvad vaid tõelised huulepulgafännid
11.november 2015 00:30
Perfektselt värvitud huuled annavad hoolitsetud välimusele viimase lihvi. Kui sinagi armastad värvitud huuli, siis on järgmised olukorrad sulle tõenäoliselt tuttavad.
Järvekalda astanguliseks kujundatud aed
06.november 2015 07:45
Seitsme aastaga on Berzini pere rajanud Karula järve kaldale omapärase astangulise aia. Kõikjal võib näha maakivi, sellest on kujundatud trepid ja looklevad kõnniteed, laotud müürid. Kõige krooniks on suur maakivist elamu, mis algselt oli Uue-Võidu mõisa laut.
RAAMATUKATKEND: Fred Vargase "Kriidiringimees"
03.november 2015 07:31
Fred Vargas on Prantsuse arheoloogi ja ajaloolase Frédérique Audoin-Rouzeau pesudonüüm. Ta on tuntust kogunud oma kaasahaaravate kriminaalromaanidega ja kolmel korral on ta võitnud nende eest ka maineka Daggeri auhinna, mida annab välja Suurbritannia krimikirjanike ühing.
Metssead ei halasta ka jalgpallimurule  (4)
02.november 2015 17:15
Metssead tõngusid Eesti jalgpallimeistrivõistluste teises liigas palliva FC Kuressaare II koduväljakul Salme jalgpallistaadionil, rikkudes ühe väravataguse muruplatsi.
VIDEO: Kadriorus ohustas jalutajaid salakaval metall-lõks  (27)
02.november 2015 12:58
Kadrioru pargis eile jalutanud inimesed päästsid vees elu eest võitleva pardi, kes esialgsel hinnangul oli millegi taha kinni jäänud. Hilisemal vaatlusel selgus, et tegemist oli tiigi serva äärde nööriga kinnitatud metall-lõksuga, kuhu lehtedes tatsuv part oli astunud. Lõks oli ohuks ka teistele pargi külastajatele.
Juhtumised suures Euroopa sõjas: asi seegi, kui ühe tunni kauem elada saab...  (1)
25.oktoober 2015 12:23
Esimesest maailma­sõjast osa võtnud Kustas Viitmanni sõjamälestustest aimub tühjus, mida mõttetutele tapatalgutele saadetud mehed tundsid.
Avastati täht, mis tegeleb parajasti oma planeedi põrmustamisega  (17)
23.oktoober 2015 15:25
Planeete purustavatest relvadest oleme küll ulmekaugusel, aga vähemalt ühe planeedi purustamist on astronoomidel võimalik sisuliselt "reaalaajas" jälgida. Purustamisega tegeleb ei miski muu, kui planeedi ematäht ise.
VIDEO: Oh sa tuline jutt! "Tagasi tulevikku" Marty ja Doc maandusid ajamasinaga Linnahalli ees?
22.oktoober 2015 18:30
Eile õhtul saabus kätte hetk, kuhu jõudsid omadega välja 1989. aasta hittfilmi "Tagasi tulevikku 2" tegelased Marty McFly ja Dr. Emmett "Doc" Brown. Kui filmis jäädi siiski Ameerika Ühendriikidesse, siis eile Tallinna Linnahalli juures toimunu järgi otsustades võiks vanduda, et mehed hoopis taasiseseisvunud ja internetiseerunud Eestis maandusid.
Malmsten, Genka ja Anderson otsivad kadunud noorust
16.oktoober 2015 23:55
Keskeakriis, olgu see põdejale kui tahes valus, on kõrvalt vaadates ikkagi üsna naljakas, selgub komöödiafilmi „Klassikokkutulek” võttepäeva jälgides.
Briti suursaadik: nutsin kaks tundi  (1)
16.oktoober 2015 18:34
Suurbritannia ja Põhja-Iirimaa Ühendkuningriigi suursaadik Christopher Bruce Holtby külastas juba kolmandat korda Sindi linna, tutvudes sedakorda põhjalikult Sindi gümnaasiumiga, kus esines loenguga õpilastele, osales õppetunnis ja kohtus linnapea Marko Šoriniga.
Väga tore puhkus on, just sõitis allveelaev mööda!  (3)
14.oktoober 2015 17:59
Maalehe reis Kosil ja Rhodosel jätkub hoogsalt – lahkuminegi ühelt saarelt teisele ei läinud päris tavapäraselt.
Terroriakti ajal Ankaras viibinud eestlanna: meeleavaldajate plakatitest said surilinad, kiirabil oli raske haavatutele ligi pääseda  (7)
13.oktoober 2015 12:37
Päeval, mil Türgi pealinnas Ankaras kärgatas kaks pommi, tegi Ankaras elav eestlanna Eva Ligi Aydoğmuş kodus rahulikult tööd. Terrorirünnak oli talle täpselt sama oodatav nagu lähedase inimese kaotus: ta teadis, et ühel hetkel see juhtub, aga ei teadnud, kuidas ja millal.
NBA mängumees kaotas ühe hoobiga viis hammast!  (5)
12.oktoober 2015 10:06
NBA klubi Los Angeles Clippersi treeningul kaotas korraga viis hammast Austin Rivers , kes sai mängulises olukorras küünaknukiga löögi näkku.
Hea tuju vilja kasvataja
09.oktoober 2015 23:55
Eesti suurimas tšillitalus Tamme talus Pärnumaal käib kibe töö, sest jaheda suve tõttu hilinenud saak tuleb enne öökülmade tulekut kokku korjata.
FOTO: Põlvamaal oli täna hommikul lumi maas!  (2)
09.oktoober 2015 17:55
Täna hommikul avanes Põlvamaal Vastse-Kuuste vallas Voorekülas niisugune vaatepilt.
FOTOD: Kadrioru vargajõuk tassis kraami mahajäetud majja: "Televiisor oli viimase peal, riidenagi oli täis tuntud brändide spordiriideid"  (53)
08.oktoober 2015 19:31
Eile hommikul suundusid mupo kesklinna tugipunkti inspektorid kontrollima Kadriorus asuvat tühjalt seisva maja aias asuvat garaaži, kus möödunud aastal elasid asotsiaalid, kes reostasid nii garaaži sisemuse kui ka ümbruse. Suur üllatus ootas neid hoopiski kinnistul asuvas kahekorruselises puumajas.
Millist liha eestlased tegelikult söövad?  (25)
08.oktoober 2015 09:47
Kuigi küsitlused näitavad, et eelistame eestimaist toidukaupa, ootab meid sigalate sulgemise järel ees välismaine liha.
Kiirelt ja vähevihaselt
08.oktoober 2015 07:27
Gängstaräpipioneeride N.W.A ärevatest päevadest rääkivat filmi “Straight Outta Compton” on võimalik tarbida nii rahuliku kui väga erutunud vaatajana, leiab Siim Nestor.
Kõrvits toob tervise
08.oktoober 2015 05:00
Kõrvitsat sobib süüa mitmel moel, nii soojalt kui külmalt, nii magusalt kui soolaselt.