vaatepilt

"Me ei andnud oma last ära." Ratastoolis naise ja pimeda mehe lugu  (29)
27.august 2014 07:50
Ratastoolis Annika ja tema pime elukaaslane Ivo kasvatavad Haapsalus väikest Siimu.
HOMSES EKSPRESSIS: "Me ei andnud oma last ära." Ratastoolis naise ja pimeda mehe lugu  (37)
26.august 2014 18:30
Lastehalvatuse tõttu ratastooli jäänud Annika ja tema pime elukaaslane Ivo kasvatavad Haapsalus väikest Siimu
Balti keti korraldaja Kalle Jents: videos seisan kahe miilitsamehe vahel, justkui oleks mind arreteeritud  (14)
23.august 2014 15:32
Osalesin Balti keti organiseerimises nii vabariiklikus kui ka Viljandi korraldustoimkonnas. Meie maakonnas oli vaja inimestega katta tõepoolest väga pikk lõik. See oli vist oma 80 kilomeetrit ja seetõttu tulid meile appi teised maakonnad, mida Balti kett ei läbinud.
Phuketi reisijuht: kuhu minna, mida teha?
23.august 2014 14:14
Sihtkohaeksperdi Lee Cobaj koostatud Phuketi (Tai) reisijuht pakub nõuandeid parimate hotellide, restoranide, baaride, randade ja vaatamisväärsuste kohta selles populaarses turismilinnas.
PILTUUDIS: Balti Keti velotuuril tabas rattureid ootamatu vaatepilt  (5)
23.august 2014 10:21
Reedel Eesti pinnale jõudnud Balti Keti velotuuril läksid ratturitel silmad suureks kui Kilingi-Nõmmel kihutas gruppi sisse Ilves. Pisut kulunud olemise ja aegu näinud tehnikaga, aga tagumise grupiga koos ta üle vahefinišijoone jõudis.
Raport: Venemaa võib Läänt rünnata läbi Soome  (103)
21.august 2014 08:08
Ameerika Ühendriikides baseeruv  The Jamestown Foundation avaldas hiljuti raporti "Zapad-2013, Vaatepilt Helsingist ", mille hinnangul võib Venemaa sõja puhkemise korral Läänt rünnata läbi Soome , kirjutab uudisteportaal Iltalehti .
Jultunud varas sülitas turistide giidile näkku  (14)
21.august 2014 07:26
Ristlusturistide hordid on suvises Tallinnas tavapärane vaatepilt. Kaarnatena saadavad neid taskuvargad, kes teevad enamasti oma tööd mitmekesi.
Lugeja: keelebarjääri ületamise nimel peaksid pingutama nii venelased kui ka eestlased ise  (17)
18.august 2014 10:02
Töötan nii klienditeenindaja kui ka laotöötajana, seega on vajadus nii vene- kui ka eestikeelse suhtlemise järele igapäevane. Kui töö olen siiamaani enam-vähem tehtud saanud, siis vabast tööõhkkonnast jääb tihtipeale puudu ning vähesed jutuajamised kipuvad asenduma piinliku vaikusega.
Narva-Jõesuu teine reaalsus, hiilguses ja ka viletsuses  (48)
18.august 2014 04:32
Narva-Jõesuu elurütmi pole Vene kriis sügavat jälge jätnud, kuid esimesed tormikajakad on ennast juba ilmutanud.
Ahastuses naine: kamp poisse peksid endast väiksemat ja urineerisid ta peale ning mitte keegi ei reageerinud!  (186)
15.august 2014 19:52
Suhtlusvõrgustikus Facebook levib hoogsalt ühe noore naise lugu olukorrast, kus 8-10 aastased poisid olevat peksnud endast nooremat ja isegi urineerinud poisi peale. Intsidendi toimumiskoha läheduses viibis aga oma rõduaknalt toimunut näinud naise sõnul veel üks teine naine ja kaks poissi, kes aga vahele ei sekkunud.
TANTSIJALT HARRASTAJALE: Helen Veidebaum: usun, et iga inimene peaks kuulama oma südamekutset ja seda järgima  (6)
14.august 2014 08:08
Helen on müstiline ja kaunis naine: üheaegselt nii õrn kui ka tugev, kiire nagu valgus, voolav nagu vesi, särav nagu tulesäde, rahulik nagu tüüne meri, tantsiv nagu vikerkaar. Temas on kõike ja samas on ta alati muutuv ja uus. Nii ei hakka temaga mitte kunagi igav ning ta näibki lõputu.
VIDEO: Iga lapsevanema unistus: poeg täidab ema ammuse südamesoovi  (2)
13.august 2014 10:07
Seda videot on vaid paari päevaga Youtube'is peaaegu pool miljonit korda vaadatud. Vaatepilt on tõepoolest äärmiselt liigutav.
Eesti Ööjooks värvib Rakvere punaseks  (4)
13.august 2014 09:18
Laupäeval, 16. augustil tehakse Rakveres ühiselt ajalugu. Jooksuhullud ja liikumise sõbrad värvivad Rakvere linnatänavad punaseks.
Ööjooksule registreerimine mõneks päevaks veel korraks avatud!
11.august 2014 19:22
Suurepäraste vabatahtlike abiga on Ööjooksu stardimaterjalid komplekteeritud enne tähtaega ja seetõttu avasid korraldajad kuni kolmapäevani taas Ööjooksu registreerimissüsteemi. Saadaval on vaid 200 pääset 5 km rajale ja 200 stardikohta 10 km rajale.
FOTOD: Vaata lugejate tabamusi Eesti taevas säranud superkuust  (13)
11.august 2014 07:37
Täna öösel oli Eestis võimalik märgata superkuud ehk olukorda, kus Kuu on lähimal Maale, paistes oluliselt suuremana. Mitmedki Delfi lugejad käisid öösel kuud pildile püüdmas ning kaamerasilma ette jäi nii mõnigi hunnitu vaatepilt.
Vägi pulbitseb – mängupaigas, näitlejates  (2)
10.august 2014 16:34
Buda munk Karl Tõnisson uskus, et rahvana oleme pärit Himaalajast – looduseusk on mõnel meist veres siiani, lisaks on üks meie meelisväljendeid “on nagu on” ehk siis “om nagu om”.
FOTOD: Uskumatu, et matkajad teevad põuasel ajal keset raba lõket!  (26)
10.august 2014 11:42
Rabas ega metsas ei tohi üldse lõket teha ega ka suitsetada. Põuane ja kuum periood on kestnud pikemat aega ning tuleoht on suur. Uskumatu, et matkajad on teinud keset Riisa raba lõket.
Kuidas kasta, väetada ja hooldada suvelilli
10.august 2014 09:00
Kuna suvelilled on kiire ja lopsaka kasvuga ning usinad õitsejad vajavad nad kõigeks selleks korralikku kastmist ja toitaineid.
Sama vana kui Darwini evolutsiooniteooria: rootslased leinavad 155-aastast kaevus elanud mutantangerjat  (28)
09.august 2014 19:20
Lõuna-Rootsis Branteviki kalurikülas suri kaevus elanud maailma vanim angerjas , kel oli eluaastaid juba 155.
FOTO: Selveri jäätisevalik on suure kuumaga kasinaks jäänud  (11)
05.august 2014 10:52
Tartus Anne Selveris avanes esmaspäeva hommikul jäätisesõbra jaoks kurb vaatepilt. Nimelt oli kogu pikk jäätiseriiul täiesti tühi! Lähemal uurimisel selgus, et jäätisepõua taga on siiski vaid külmiku rike, mitte aplad jäätisesööjad.
Keraamik Kadri Kaerma aed pakub kirevat värvimängu  (27)
04.august 2014 07:00
Nõmme mändide all tosin aastat tagasi kodu sisse seadnud keraamik Kadri Kaerma aed pulbitseb värvidest. Pigem tagasihoidlikku stiili austavale eestlasele on vaatepilt võimsalt vaheldusrikas. Mõnusasti liigendatud aed pakub puhkenurgakesi ka omaette olemiseks. Aias leiab mõjutusi eri kultuuridest, Kadrit paeluvad enim idamaad.
FOTOD: Lahke annelinlane kostitas võõraid marineeritud seentega!  (8)
02.august 2014 16:40
Neljapäeva hommikul tööle minnes avanes armas vaatepilt Anne elurajooni pargipingil. Nimelt oli üks lahke kodanik keldrist oma viimased varud välja tarinud ja möödujatele kaasavõtmiseks pingile poetanud. Ilmselt keegi tema lahkusest siiski suuremat ei pidanud. Õhtul töölt koju jalutades sain kilde korjata, mis purkidest maha olid jäänud pingi kõrvale.
FOTOD ja VIDEO: Tõrva Loitsu proovid on täies hoos, Märt Agu õpetab, kuidas tantsu vihtuda!
01.august 2014 12:05
9.augustil Veskijärve veerel toimuva Tõrva Loitsu proovid on saanud sisse suure hoo ning pealtvaatajaile avanes eile rõõmus vaatepilt, kus mehed hoovis koreograaf Märt Agu juhtimisel tantsu vihtusid. Lisainfot ürituse kohta leiad SIIT
Jüri Arrak kaotas peaaegu jala ja lebab haigevoodis: olin ühel hetkel pikali ja vaatasin püksisäärt, kust paistsid kaks valget konti...  (4)
01.august 2014 07:25
Õndsas suveleitsakus, millest teised eestimaalased praegu iga ihurakuga viimast võtavad, lebab kunstnik Jüri Arrak oma Kadrioru kodu voodis ning taastub liiklusõnnetusest, kuna enam kui kuu aega tagasi, 18. juunil, sõitis talle Tallinna Ülikooli ees ülekäigurajal otsa auto, kirjutab Kroonika.
Lugeja: kas keskaeg on tagasi, et korravalvurid lasevad mahaväänatud inimest koeral pureda?  (128)
31.juuli 2014 16:49
Uudistes kajastati jõhkrat ja võikat vaatepilti videos , kus politseinikud olid ühe kinnipeetava kallal ning nendega koos tegutses ka teenistuskoer. Mõistagi kipuvad kurjategijad politseinikele vastu hakkama, aga politseinikud ise peaksid siiski oskama kultuurselt käituda.
SUVEJUTT: tõeline eneseületus ja väljakutse — seitse tundi lummavas looduses matkamist  (4)
29.juuli 2014 22:30
600 meetrit kõrge kalju, järsk ja võimas, seisab maalilise loodusvaatega fjordi ääres. „Kuidas ma sinna otsa ronin? Kas ma saan sellega hakkama?“ küsisin endalt päev enne suvepuhkuse algust, kui klassikalistes kontorikingades mööda asfaltteed jalutasin. Umbes aasta tagasi nägin pilte Preikestolenis, mis on Norras kõrguv kalju. See oli nii suurejooneline ja ilus, et ma ei suutnud seda enam oma peast välja visata. Internetist võib leida turistide pilte, kes kõlgutavad oma jalgu üle kaljuääre või seisavad serva peal käed võidukalt ülestõstetud nagu oleks nad just saavutanud esimese koha spordivõistlusel. Kuigi kõrgused on alati olnud minu suureks hirmuks, sai kivimüraka peale ronimine sellest hetkest mulle eesmärgiks ja eneseületamise katseks. Kujutlesin ennast samamoodi kalju serval justkui maailma äärel seismas, käed taeva poole välja sirutatud, üritades sõrmedega taevast puudutada ja endale rahulolevalt ütlemas: „Ma tegin selle ära!“ Sel unistamise hetkel ma veel ei teadnud, et tegelikult saab minu tõeliseks väljakutseks hoopiski matkareisi teine vaatamisväärsus Kjerag kivi.
DELFI VIDEO JA FOTOD: Õismäe kortermajas müüriti sajad pääsupojad pessa kinni  (524)
29.juuli 2014 13:03
Õismäe tee 9 asuva kortermaja räästaaluseid palistasid veel umbes nädala eest pääsukeste pesad. Nüüd on maja ümbruses näha vaid paaniliselt ringi tiirutavaid linde, kes üritavad maja remonditööde käigus kinnimüüritud pesadesse poegade juurde pääseda, ent tulutult.
Separatistidest vabastatud rahvas on jäetud iseenda hooleks  (11)
29.juuli 2014 04:30
Tankide järel peaks Ida-Ukrainasse kohe saabuma riiklik abi, kolonnid toiduainete ja ehitusbrigaadidega.  Ent kortermajade ees valmistatakse lõketel toitu ja püütakse käepäraste vahenditega lahingukahjustusi kõrvaldada.  Ukraina keskvõimul on (veel) harukordne võimalus tõendada, et tegelikult ta hoolib Ida-Ukraina elanikest.
ÜRO varjupaik jäi Gazas verise rünnaku alla  (38)
25.juuli 2014 16:45
Kui nad oma kodudest lahkuma sunniti, öeldi neile, et seal on turvaline nii nende endi kui ka nende laste jaoks , kuid eilne õhtu tõestas vastupidist ja seda kõige koletumal ja traagilisemal moel. Miks Gazas Beit Hanounis asuv ÜRO varjupaigana kasutatav kool mürsutabamuse sai, on esialgu selgusetu.