vaatepilt

BLOGI, FOTOD ja VIDEOD: Eesti-Läti piiri ääres lõõmanud metsatulekahju söestas 45 hektarit  (69)
25.mai 2016 17:36
Valgamaal, Eesti-Läti piiri lähistel puhkes kolmapäeval suur metsatulekahju. Algul nelja hektarit hõlmanud põleng laienes lõpuks 45 hektarile. Kustutustöid raskendas see, et tulekahju on osaliselt soisel alal.
LUGEJA FOTOD: Harukordne vaatepilt! Põlvamaal on esimene kasepuravik kübara välja pistnud
24.mai 2016 10:23
Eesti üks tavalisemaid ja varajasemaid puravikulisi - kasepuravik - on juba kübara välja pistnud ning avanud Põlvamaal suveseente hooaja.
LUGEJA FOTO: Kas valesti parkijaid karistatakse nüüd sedasi?  (19)
23.mai 2016 10:38
Täna hommikul tööle minnes avanes Delfi lugejale Norde centrumi Rimi juures järgmine vaatepilt. Auto oli kraanaga üles tõstetud kuid ühtegi nimest juures ei olnud. Lugeja küsis, kas tegu on valesti parkijate uue karistamisstiiliga, kuid Norde Centrumi kõneisiku sõnul on tegemist siiski Volkswageni autofirma promoüritusega.
Andres Ermi suur õlletegu  (13)
20.mai 2016 23:55
„Istusin Putiniga sama läbirääkimistelaua taga, ehkki toona oli ta veel tundmatu ametnik,” meenutab mitmekümne aasta eest endise nõukaregiooni õllevabrikute seas puhta töö teinud Andres Erm.
VIDEOD: Suur tulekera sööstab üle taevalaotuse
19.mai 2016 16:00
Põhja-ameeriklased said 17. mai varasel tunnil tunnistada üle taevalaotuse sööstvat suurt tulekera ja kuulda sellele järgnenud valju kärgatust.
Tahad, et sinu laps oleks laia silmaringiga ja oskaks inimesi mõista? Lase tal siis lugeda "päris"raamatuid  (2)
19.mai 2016 12:30
Lapsed tahavad teadmisi saada ja uut ammutada, see peab lihtsalt olema neile sobivas vormis. Raamatupoed on täis imelisi raamatuid ja need tõesti meeldivad lastele. Samas — raamatud on kallid. Kui kooliraamatukogude valik oleks sama mitmekesine, oleks vanematel üsna lihtne oma lapsed lugema saada. Ja see on meie laste arengule mõeldes ülioluline. Loe ekspertide selgitusi, mida annab lapse arengule “päris raamatute lugemine .
Vormides hirmu nähtamatust õudusest ja penoplastist
18.mai 2016 17:22
Vabal Laval etendunud Julian Hetzeli "Vormides hirmu" töötles vaataja kõiki meeli.
Mees naisele sünnitusmajas: ma olen leidnud oma elu armastuse  (59)
18.mai 2016 14:01
Annika ja Sten tutvusid teineteisega ühise sõbranna peol. Nad mõlemad tundsid teda oma lapsepõlvest saati, aga kummalisel kombel polnud noored omavahel varem kordagi kokku sattunud. Säde Steni ja Annika vahel oli kohe nii kaugele näha, et noored pälvisid kiiresti ühiste tuttavate heakskiidu.
JÄÄHOKI MM-i BLOGI: Peterburi jäähallis varitseb hirmuäratav jõud  (1)
16.mai 2016 10:10
Kirjutasin esimeses postituses, kes on MM-i favoriitideks ja siiani, kui alagrupiturniiri lõpuni jääb kaks päeva, on nad õnneks minu sõnade järgi ilusasti käitunud.
Ettevaatust! Autorooli istub maniakk!  (49)
13.mai 2016 23:55
LP sõitis tiiru läbi linna autojuhiga, kes tunnistab end roolis kergesti ärrituvaks. Rääkisime ka spetsialistidega: kust selline viha inimestesse tuleb?
Kihutame Vitaliga 160 km/h ja kaks korda teelt välja  (8)
13.mai 2016 17:20
On vaja jõuda miilitsasse, et passivargusest teatada.
FORTE MÄNGUARVUSTUS: Uncharted 4: A Thief's End – just selline PlayStation 4 eksklusiiv, mida oleme pikalt oodanud!  (3)
13.mai 2016 15:01
Uncharted 4 üllatas mind isegi siis, kui olin eelreklaami põhjal üllatusteks valmistunud.
LUGEJA FOTOD: Kas Prisma hakkab asju kokku pakkima või on stagnaaeg tagasi?  (22)
13.mai 2016 14:16
Delfi Rahva hääle lugeja saatis meile fotod eileõhtusest kurvast vaatepildist Lasnamäe Prismas. Nimelt oli Lasnamäe Prismas selline vaatepilt, kus pikemat aega on osad riiulid tühjad. "Kas Prisma hakkab asju kokku pakkima või on stagnaaeg tagasi," oli lugeja nõutu. Prisma vabandab klientide ees ja toob põhjenduseks enda näpuvea.
Maffia ja mandliõied
13.mai 2016 12:30
Anneli Treumuth kohtub Sitsiilias jõustruktuuride suhte­korraldajaga, maitseb pühvlijuustu ja pääseb napilt rongi alla jäämisest.
Komarovka – küla Narva taga, kus on Marina Kaljuranna juured  (1)
13.mai 2016 10:34
Väikesel Komarovka külal on tähtis ja sümboolne roll Eesti ajaloos. Seal algas ja seal lõppes meie iseseisvus.
FOTO: Sotsiaalmeediat lõbustab pilt vihma käes kuuske kastvatest diktaatoritest  (43)
12.mai 2016 10:35
Valgevenesse saabus 11. mail riigivisiidile Türkmenistani riigipea Gurbangulõ Berdõmuhammedov, et arutada president Aljaksandr Lukašenkaga transiidikokkuleppeid.
13 kõige hullemat iluviga, mida kindlasti vältima peaksid
12.mai 2016 09:05
Avalikult meikimine ja valesti valitud päikesepuuder on vaid mõned tabud, millest kindlasti hoiduma peaksid.
KOMMENTAAR: Tahad tulla meistriks, ära võida põhiturniiri!?  (1)
12.mai 2016 07:08
Maikuu on tänavu kuum. Maa tšempionaat lõppes võitlusliku ja tasavägise Tallinn – Pärnu duelliga, mis tõi esile mitme noore mehe ja naise arengupotentsiaali. Treeneritest sai Rainer Vassiljev jagu kogenud Avo Keelest . Koondnaiskonna pealikuks sai samuti noor mees – Võrust Tallinna ümber asunud Marko Mett . Meeldivalt jahmatavaid sõnumeid saabus aga Pariisist, kus meie saagiks langes kaks kuld- ja üks hõbemedal. Kõige selle peale kasvas kohe huvi maikuu teist poolt ilmestavate EM-valikturniiride vastu.
Rootslased rikkusid Eesti võimaluse? Imre Sooäär: produtsendid keerasid vindi täiesti üle ja ajasid Jüri pingesse  (172)
11.mai 2016 20:28
Eestit tänavusel Eurovisionil finaalis ei näe, kuid Imre Sooäär selles Jüri Pootsmanni ei süüdista. Tuntud helilooja sõnul rikkusid kogu numbri ära visuaalse poole eest vastutanud rootslased, kelle tõttu Jürile Eesti Laulul võidu toonud võlu kaotsi läks. Publikule antud intervjuus analüüsis Sooäär, mis võis eilses Eurovisioni 1. poolfinaalis Eestile saatuslikuks saada ning mida võiks järgmisel aastal paremini teha.
INTERVJUU: Eesti juurtega astronaut on teel Marsile, kuid tahab enne jõuda Eestisse  (9)
11.mai 2016 02:10
Eesti verd ameeriklanna Nicole Aunapu Mann pürgis NASA astronaudiks ja on nüüdseks oma treeningud lõpetanud. Ees ootab lend rahvusvahelisse kosmosejaama, või äkki hoopis Marsile.
Lugeja: millise piirini tohib reisijate turvalisuse lasta?  (33)
10.mai 2016 12:06
Delfi Rahva hääle lugeja saatis meile vihje ja kommentaari seoses ohtlike tingimustega Tallinna ühistranspordis. Lugeja sõnul ei tohiks selliste roostes istmetega reisijaid vedav buss üldse töös olla. Tallinna Linnatranspordi AS vastas Delfile, et liinibussid läbivad kord aastas põhjaliku kontrolli ja kindlasti pole tehnilises mõttes tegu ohtliku olukorraga.
Tuntud kirurg päästis elanikud võimalikust tulesurmast
05.mai 2016 09:14
Kuressaare haiglas arstina töötav Ivar Vipp kustutas teisipäeva õhtul Kuressaares Suur-Sadama tänavas puumaja ette visatud põleva vatiteki, mis halvimal juhul oleks võinud põhjustada hoones elavate inimeste surma. Politsei hindas tekkinud olukorda äärmiselt ohtlikuks.
PÄEVA KOMM: Tanel Padar, oma fännidele sedasi näkku sülitada ei ole ilus!  (49)
05.mai 2016 08:23
Eile "Ringvaates" oma vastavastatud karskest eluviisist rääkinud Tanel Padar sõnas eetris, et Eesti publik on sageli purupurjus, mis lahjendab soovi kvaliteetset muusikat teha ning sunnib suisa lavalt kiiremini sääred tegema.
Tanel Padarile avaneb lavalt õudne pilt: ei pea nii palju proove tegema ja kvaliteetset muusikat pakkuma, et mälus inimestele esineda  (29)
04.mai 2016 20:09
Muusik Tanel Padar rääkis Ringvaates oma vastavastatud tervislikust eluviisist ning jagas kaine elu rõõme. Muuhulgas tunneb muusik muret Eesti muusikasõprade üle, kes tihti kontsertidel purupurjus on.
PÄEVAPILT: Triibulised põrsad matsutavad söödaplatsil  (4)
03.mai 2016 11:55
Talvel, kui seajahihooaeg juba lõppenud oli, juhtusin ühel kuuvalgel hilisõhtul metsateel kokku kahe emisega.
Kära taevani: luiged kolisid kormoranide saarele  (7)
01.mai 2016 12:37
Pakri saarte lähedal on kormoranid võtnud üle väikese maalapi ja muutnud selle omanäoliseks: mustaks ja haisvaks.
Värviline Jaapan
30.aprill 2016 00:00
Tugevate traditsioonide ja pika ajalooga Jaapan ei tundu ehk tavaturistile esmapilgul atraktiivne ning suured rahvamassid ja punktuaalsus võivad perepuhkuse peale mõtlejad eemale hirmutada. Tegelikult on Jaapan väga värvikirev ja sobilik eksootiliseks sihtkohaks.
FORTE mänguarvustus: Ratchet and Clank (PS4) – tõlkes leitud ja kadunud
28.aprill 2016 09:00
Märulseiklus Ratchet and Clank on uusversioon 2002. aasta PlayStation 2 samanimelisest eksklusiivist.
Roided paistavad ja nälg ajab naabri põllule hulkuma: hooletusse jäetud hobused Pärnumaal on taas jooksus  (48)
27.aprill 2016 21:45
Pärast veebruaris ilmunud lugu 27 hobusest Pärnumaal , kes ei püsi aedikus ning tallavad ümberkaudsete külaelanike põldudel ja hoovides, lubas hobuste eest vastutav Kersti Känd probleemi kiirelt lahendada. Külaelanike sõnul on hobused aprilli keskpaigast alates taas jooksus ning otsivad naabrite põldudelt toitu. Loomad on ka erakordselt kõhnad.