vaatepilt

Rukkikuningas Kruusamägi veab Simuna Ivaxit ja peab hüljest
20.detsember 2014 10:35
Kui kõlab sõnapaar Simuna Ivax, tuleb see nii mõnelegi spordisõbrale tuttav ette – ahhaa!, see on korvpallimeeskond, mitmekordne maakonnameister. Iseenesest pole selline mõttekäik sugugi vale, kuid majandusvaldkonnas tähendab Simuna Ivax OÜ 18 töötajaga ettevõtet, mille tegevusharudeks on põllumajandus, kalakasvatus ja viimasel ajal ka turism ning majutus, kirjutab Kuulutaja.
AINULT DELFIS: Loe katkendit noorele lugejale mõeldud ajaloolisest Marcus E. Zummi seiklusromaanist "Piraatide kuninganna"!
20.detsember 2014 08:00
Noorte Hääl ilmutab eksklusiivselt katkendi noorele lugejale mõeldud ajalooline Marcus E. Zummi seiklusromaanist "Piraatide kuninganna", mille tegevus toimub 18. sajandi lõpus. Peategelaseks on baltisaksa aadlimehe tütar Helena Bevarrie, kes elab isa ja kasuemaga Eestimaa kubermangus Harku mõisas.
Fläsh! Mehed tankima!  (4)
17.detsember 2014 08:11
Detsembri alguses Kuressaare Alexela tanklas avanenud vaatepilt.
Õppetund meestele: miks su naine sind üldse hellitada ei taha?  (36)
13.detsember 2014 22:30
Sinu jaoks on täiesti mõistmatu, miks ta eelmängu ajal krampi läheb ja hullamisest keeldub. Vaata nüüd peeglisse - viga on ilmselt sinus! Siin on reas viis põhjust, miks naine sulle suuseksi pakkuda ei taha.
"Kolmekesi paadis", 14. osa: esimene nädal Atlandil, jamad purjega ja kodune kotlett
12.detsember 2014 00:59
Roheneemesaartelt Kariibide ühe esimese saareni on vaja sõita merd 2500 meremiili ehk 14 päeva järjest, ilma et maad näeks. Laura kirjeldab esimest nädalat ja üleelamisi, mis keset üüratut vett tekivad.
Sierra Leone kõrvalises piirkonnas leiti hunnikutes seni teadmata ebolasse surnuid  (8)
11.detsember 2014 14:12
Sierra Leones tegutsevad tervishoiuametnikud avastasid kõrvalises teemandikaevandamispiirkonnas hulgaliselt surnukehi, mis tekitab kartusi, et ebolaepideemia mõõtmed võivad olla suuremad kui seni teada on.
JAGA INFOT ja PILTE tormist Suubritannias!  (5)
10.detsember 2014 12:21
Suubritannia valmistub üheks tõsiseks tormiks . Oodata on tuuleiile kuni 36 meetrit sekundis. Hea lugeja, kui viibid praegu saareriigis, siis jaga kodustega muljeid ja kaadreid ilmast! Kas Atlandi torm on juba sinuni jõudnud? Milline vaatepilt õues avaneb? Kui tõsiseks inimesed saabuvat tormi peavad? Kirjuta ja saada pilte ning videoid aadressile rahvahaal@delfi.ee !
VIDEO: Vene karu aeti rongi alla  (23)
09.detsember 2014 09:55
Venemaal Norilski kandis jäi rongi alla raudteel jooksnud karu , kuid väidetavalt jäi loom ellu, kirjutab РИА Новости.
FOTO: Kibe pakane ajas Tartus bussiinfotablood streikima  (15)
02.detsember 2014 19:44
Teisipäeva õhtul kella 18 ajal avanes Tartus Kaubamaja peatuses omalaadne vaatepilt.
TREILER: "Padjaklubi" hooaja lõpus paneb Miša pulmadeks kleidi selga!  (3)
02.detsember 2014 14:07
„ Padjaklubi “ hooaeg saab täna eriti vaimustava lõpu, sest Kristina pulmapäev on lähedal ning see tähendab, et ka MIšal tuleb naiseks hakata ja kleit selga sättida.
Dramaatiline juhtum vanalinnas: ühte politseiautosse pandi nuttev väikelaps ja teise tema purjus ema  (140)
30.november 2014 14:44
Tallinna kesklinnas Aia tänaval liikunud inimestele avanes eile pärastlõunal äärmiselt häiriv vaatepilt, kui kaks politseinikku pidasid kinni ja paigutasid jaoskonda viimiseks politseiautosse joobes naist, samal ajal kui teise politseiautoga viidi jaoskonda naise kaheaastane nuttev tütar.
DELFI FOTOD: Rahumäe kalmistul õitsevad haudadele asetatud lilled võidu kõrval asuva prügimäega  (58)
30.november 2014 08:14
Tallinnas Nõmmel asuvalt Rahumäe kalmistult avaneb õõvastav vaatepilt: haudade kõrval kogub jõudu jäätmejaam, mida eraldab rahulikust kalmistumiljööst vaid traataed. Jäätmejaama haldava Tallinnale kuuluva MTÜ Keskkonnateenused sõnul on juriidiliselt kõik korrektne.
VIDEOhitt: Terasest munad? Hiina mees suudab tõsta oma privaatkehaosadega 80-kilost raskust!  (16)
29.november 2014 19:30
Hiina kung-fu meister on üleöö saanud kuulsaks, pärast seda, kui tema erakordne jõutõsteharjutus üles filmiti ja maailmale vaatamiseks riputati.
FOTOD: Pääsküla rabamets kattus kauni lumevaibaga  (4)
29.november 2014 14:21
Ööl vastu tänast sadas mitmel pool Eestis maha kaunis lumevaip, nii oli valgeks värvunud ka Tallinnas asuv Pääsküla rabarada.
Margus Mikomägi: Lennuväli, jumalused ja hing, keda järele oodata  (1)
29.november 2014 11:08
Venemaa presidendi Vladimir Putini pilte ja mõtteid on meie meedia täis, “Olukorrast riigis” tüüpi saated aga garanteerivad hea une ka päevasel ajal.
Puust ja punaseks: need kaadrid illustreerivad hipsterlust ideaalselt!  (6)
26.november 2014 18:36
Kui sina oled üks neist, kes siiani pole päris täpselt aru saanud kes või mis hipster, siis on see pildikogum just sulle - need on küll ektreemseimad näited, ent portreteerivad ka Eestis aina enam kuulsust koguvat elustiili ideaalselt. Lühidalt: hipsterid - inimesed, kes üheaegselt armastavad vana ja head ning uut ja kõige ägedamat ning seda nii oma välimuses kui igapäevategudes.
Miks ehitajad tööpäeviti lõuna ajal alkoholi tipsutavad?  (140)
26.november 2014 16:28
Töötan ühes magalarajoonis asuvas suures toidupoes. Kuna hetkel näeb graafik ette töötunde viiel päeval nädalas ning hommikust õhtuni, siis näen selle aja jooksul nii mõndagi. Eriti panevad muigama toidupoe kõrval asuvate ehitusplatside töömehed, kes iga päev endale lõunaks pudeli või kaks õlut ostavad. Reedeti läheb lõunapausi kõrvale tavaliselt ka pudel kangemat.
Läti sajandi ehitis – rahvusraamatukogu
26.november 2014 04:30
Möödunud nädalal pidas Läti Vabariik 96. aastapäeva. Naaberriigi suurehitisest – hiljuti valminud Valguselossi nime kandvast uuest rahvusraamatukogust – kirjutab sel puhul Karin Paulus .
VIDEO: Brr, kui külm: Kanadas muutub vihmutivesi kohe lumeks!  (12)
24.november 2014 20:01
Oleme varemgi näinud, mis juhtub tulikuuma veega, kui see miinuskraadidega õue visata - jäätub. Kuid üks Kanada perekond pani paukuva pakasega tööle muruvihmutid, millest tulev vesi muutus sekunditega udulumeks. Omamoodi kaunis vaatepilt sellegipoolest. Vaata ja naudi meie väikest miinuskraadi, õige pea saabub päris talv ka meite õuele!
VIDEO: New Jersey Eesti kirikus laamendas öösel segaduses metsloom  (6)
19.november 2014 11:06
"Need, kes arvavad, et arhiivis on igav töötada, eksivad väga. Esmaspäeval oli meil rohkem äksjonit, kui keegi oleks osanud ette kujutada. Hommikul Eesti Arhiivi tööle saabudes ootas mind ees võigas vaatepilt," kirjutab Ave Maria Blithe USA-st New Jersey 'st.
VALLAJUTUD: Tapa - koht, millest pea iga eestlane on rongiga läbi sõitnud  (10)
16.november 2014 14:15
Tapa linnast on pea iga eestlane, vähemalt mandrieestlane, rongiga läbi sõitnud. Aga ega sellest linnast rohkemat teatagi, kui vaguniaknast paistab, ja veel viis-kuus aastat tagasi oli nähtud vaatepilt kõike muud kui meeliülendav. Seekordne Kuulutaja vallajutt tutvustab Tapa valda ning selle omavalitsuse keskust Tapa linna.
VIDEO: Ilus või valus?! 90'ndate hittbänd S Club 7 tegi comebacki  (8)
15.november 2014 13:22
Üheksakümnendatel ilma teinud popgrupp S Club 7 tuli heategevuslikul eesmärgil üheks esinemiseks kokku. Muusikakriitikud üle maailma on hämmingus, kuid mitte heas mõttes: vaadata kampa lauluoskuse minetanud vanainimesi laval karglemas polevat just kõige meeldivam vaatepilt, vahendab Daily Mail . Vaata videot ja otsusta ise!
Tohutu summa magamistoas: ajaloo suurim narkoraha arest  (42)
15.november 2014 09:05
Ärileht avaldas sel nädalal fotoloo sellest, kuidas näeks reaalsuses välja triljon dollarit . Sellist summat lihtsurelik ühes hunnikus tõenäoliselt kunagi ei näe. Suur oli aga politseinike üllatus, kui ühe mehe magamistoast avastati meeletult suur rahasumma. Selle taga on hullumeelne lugu. Istuge ja lugege.
Lugeja: inimesed, kui te pargite auto kinni, siis parkige hommikul kohtade vabanedes ümber!  (48)
14.november 2014 11:39
Täna hommikupoolikul kella 10 paiku avanes Lasnamäel autoomanikule vaatepilt, kus eelmisel õhtul kinni pargitud auto oli jätkuvalt blokeeritud ning tööle sõita ei saanud.
AINULT DELFIS: Järjejutt: Katkend välgukiirusel populaarsust kogunud noorteromaanist "Kuidas rikkaks jääda", osa 3
13.november 2014 13:57
Noorkirjanik Allan Keianil ilmus 2013. aastal tema uusim romaan "Kuidas rikkaks jääda", mis kogus noorte seas populaarsust välkkiirusel. Nüüd on sul võimalus edetabeleid vallutanud raamatu katkendeid lugeda järjejutuna Delfi Noorte häälest.  Esimest osa loe siit:   AINULT DELFIS: Osa 1: Loe katkendit välgukiirusel populaarsust kogunud noorteromaanist "Kuidas rikkaks jääda"!  ja teist osa SIIT !
Väikelinna võluaed
13.november 2014 09:00
Kui Maie ja Peeter Putki koduaias Türil ringi jalutada, tundub see olevat justkui võlumaa. Pindalalt imeväike – vaid ca 500 ruutmeetrit –, kuid ometi suur. Ja iga aiasopp on nagu kunstniku visandatud maal.
Sisekujundaja Madle Mühlbach: Mida elutoa sisustamisel tähele panna
13.november 2014 07:00
Kuidas tulla elutoas toime värvide ja mustrite virvarriga — mida valida, millest loobuda? Kogenud sisekujundaja Madle Mühlbach juhib samm-sammult üle kodukujunduse salakaride. Elutuba on elu keskpunkt: siia koguneb pere aega veetma ja kutsutakse külalised, siin toimub alati midagi ja seda esitletakse tavaliselt parimal võimalikul moel.
Täna „Saladustes“ traagiline armukolmnurk: noormees armub sõbranna emasse  (8)
12.november 2014 15:40
Täna kell 21 on Kanal 2 „Saladuste“ keskmes armastuskolmnurk, mille osalisteks on ema, tütar ja tütre silmarõõm — 19-aastane noormees.
FOTOD: Mida tegid laigulised relvastatud mehed Ülemiste ristmikul?  (45)
10.november 2014 14:45
Tallinnas Ülemiste ristmikku läbinud inimestele avanes esmaspäeva hommikul kummaline vaatepilt, sest ristmikul valvasid laigulises vormiriietuses relvastatud mehed.