vaatepilt

Hooli loodusest: homsel Muinastulede ööl me ei kasuta taevalaternaid!
26.august 2016 11:57
Homme, laupäeval, 27. augustil toimub Läänemere kallastel Muinastulede öö . Juba enam kui kakskümmend aastat süüdatakse kord aastas mööda rannaäärt lõkked meenutamaks ajaloolisi mereäärseid tulesid ja andmaks märku, et hoolime oma ühisest Läänemerest. Muinastulede öö korraldusmeeskond palub, et inimesed ei kasutaks taevalaternaid, mis on ohuks keskkonnale.
VIDEO: Tohoh! Kes teab, mis lind see on? Evelin Ilves vaevab pead müstilise sulelise üle  (18)
25.august 2016 10:36
Eestimaa loodus suudab Evelin Ilvest jätkuvalt üllatada. "Tõeliselt haruldane vaatepilt täna hommikul Rocca al Mares: kullike maiustab maamesilaste meega!" imestab Evelin ja uurib, "Kes teab, mis lind see on?".
Mägrapojad jõudsid tagasi koju
22.august 2016 14:40
Paari päeva eest oli võimalik näha esimest korda mägrapoegi RMK mägrakaamera ees kogu kolmeaastase vaatluse jooksul, kirjutab Tiit Hunt RMK loodusblogis.
Augustiputši sündmused ja elu Eesti Raadios: “Naistele öeldi, et nüüd marss koju!”  (5)
18.august 2016 16:40
Erki Berends, Kuku Raadio üks asutajaid ja Kanal 2 uudistetoimetuse päevatoimetaja, oli 1991.aastal Augustiputši sündmuste ajal tööl Eesti Raadio infotoimetuse vanemtoimetaja. See oli aeg, kui silmad ja kõrvad väga lahti hoiti.
Kreeka fotoblogi: maagiline Meteora  (4)
18.august 2016 13:41
Kesk-Kreeka keskosas Pindose mägedes avaneb unustamatu vaatepilt mägedesse ehitatud kloostritele.
LUGEJA FOTO: Imelised pirnid Tartu turul  (5)
16.august 2016 14:41
Lugeja saatis meile vahva foto eelmisel nädalal Tartu turul avanenud vaatepildist, kus pirnidest olid saanud ploomid või siis vastupidi.
Kuhu minna veinireisile? Barcelona ja Torrese veinimõis Penedes’is  (1)
15.august 2016 15:35
Ühel kevadisel nädalavahetusel tekkis koos kaasaga otsus, et kui muuks sel suvel aega ei jätku, siis ühe ühise Euroopa linnapuhkuse võiks ikka teha. Peamiseks otsustuskriteeriumiks sai, et peab olema otselend, sest miks veeta kallist aega lennujaamades. Päevake kulus, et end võimalustega kurssi viia ja valik langes Barcelonale . Millises teises Euroopa suurlinnas on veel kilomeetrite kaupa liivaranda, lisaks La Rambla, Gaudi , Montjuici mägi jne.
LUGEJA FOTOD: Loksalt leiti kraavi sõitnud tühi buss, käik sees, uksed lukus  (89)
13.august 2016 18:14
Täna varahommikul avanes Harjumaal Loksal kummaline vaatepilt, kui tee ääres oli seismas tühi buss, mille rattad käisid veel ringi.
NELJA AASTAGA ISESEISVAKS: 1988 – konflikt Tartus, isamaalised laulud, ERSP ja Rahvarinne  (62)
13.august 2016 15:00
1988. aasta tähistab Eestis nn laulvat revolutsiooni, kuigi tegelikult tähistas see ka vihase debati algust Eesti iseseisvuse poolt ja vastu. Eesti iseseisvumist nõudnud ERSP langes ametlikus meedias "ekstremistidena" propagandalöögi alla, Rahvarinne suutis alles aasta lõpus kommunistlikust parteist lahti öelda.
Arvamine ja teadmine  (53)
13.august 2016 00:10
Mardipäevast kaks nädalat kadripäevani, Pärnu Weekendist üks nädal Paide Arvamusfestivalini.
8 soenguviga, mis muudavad sind oluliselt vanemaks
12.august 2016 11:02
Muidugi ei tee sa neid meelega, kuid teatud soenguvõtteid kasutades teed oma nooruslikule välimusele kasu asemel hoopis kahju.
Verine, kuid täiesti hämmastav VIDEO: Beebi tuli ilmale lootekoti sees!  (20)
11.august 2016 15:00
See on väga haruldane, kui beebi sünnib lootekoti sees. Lausa nii haruldane, et selle tõenäosus on vaid üks 80000 sünnituse kohta.
SÕNA SEKKA: Isa, kus sa küll oled?
11.august 2016 00:00
“Ära jonni, räägin kõik issile ära, kui ta õhtul koju tuleb!” käratab ema jäätisekülmiku küljes rippuvale paariaastasele poisile. Selline vaatepilt, kus lastega majandab ema ning isa jääb kaugeks võimufiguuriks, pole kaugeltki ebatavaline.
Saaremaal teatati nädalavahetusel põlengust Georg Otsa SPAs
10.august 2016 19:58
6. augustil kell 23.27 sai häirekeskus teate tulekahjust Kuressaares Tori tänaval majutusasutuses Georg Ots SPA.
Hundiema põrutab: ei ole olemas ühtki loomaliiki peale inimeste, kes niimoodi reostaks ja segadust korraldaks  (15)
09.august 2016 22:00
Suurem osa inimestest on ikka uskumatult räpased sead ja seda öeldes teen ma liiga sigadele, kes on tegelikult armsad ja puhtad loomad. Ei ole olemas ühtki loomaliiki peale inimeste, kes meelega enda ümber sellist segadust korraldaks ja reostaks.
NALJAKAS KLIPP: Xena ja Herakles, hoidke alt! Vaata, milline näeks "Troonide mäng" välja, kui see oleks eetrisse lastud 90ndatel  (3)
09.august 2016 18:00
Hittsarja "Troonide mäng" menu on keeruline lausa ettegi kujutada, kuna seriaal on rajanud suisa omaette edukategooria. Ometi pole see tulevikus legendaarseks hüütav sari esimene, mis telestandardites ikooniliseks ja teedrajavaks tõusnud. 80ndad ja 90ndad olid samuti televisiooni kuldaeg ning kes suudaks unustada "Knight Riderit" või "MacGyverit", isegi "Sõjaprintsess Xenat". Netis on asunud levima videoklipp, mis fantaseerib, milline oleks "Troonide mängu" avaklipp, kui see oleks ilmunud vähemalt 20 aastat tagasi ning vaatepilt on vägagi meeleolukas. Vaata videot!
FOTO: Omapärane vaatepilt: Rios kohtusid 70-sentimeetrise pikkusevahega koondislased  (5)
08.august 2016 23:31
Internetiavarustes on liiklema asunud omapärane pilt USA kahest olümpiakoondislasest, mis tõestab, et füüsilised eeldused ei mängi spordis tähtsaimat rolli.
RIO BLOGI: Uberiga võib vedada, aga ka näppu lõigata  (1)
08.august 2016 20:40
Rio de Janeiro olümpiat kajastavate ajakirjanike igapäevane abimees on sõidujagamisteenus Uber, mis võib olla ametlikust meediabussist kordades kiirem, kuid ka sama palju aeglasem.
Keila kiriku uus kell jõudis koju  (1)
05.august 2016 11:58
Saksamaal Frankfurdi lähistel Sinnis valatud Miikaeli kiriku uus kell jõudis kolmapäeval Keilasse.
DELFI RIOS: Lipukandja Andy Murray oleks äärepealt kuninganna tütrel silma peast torganud
04.august 2016 23:10
Suurbritannia olümpiakoondise lipukandja Andy Murray peab endale usaldatud tööd veel harjutama. Eilsel saatkonna vastuvõtul oleks ta Union Jack'iga peaaegu printsess Anne'il silma peast välja torganud.
FOTOD: Nukker vaatepilt - 36 aastat tagasi põles Tallinnas olümpiatuli, tänaseks on olümpiarajatised unustatud  (66)
04.august 2016 19:25
Juba homme avatakse Brasiilias Rio de Janeiros XXXI olümpiamängud. 36 aastat tagasi põles olümpiatuli ka Tallinnas, kui Moskva 1980. aasta olümpimängude purjeregatt peeti Pirital. Nagu Delfi fotograafi Andres Puttingu täna tehtud piltidelt näha, on olukord endiste olümpiarajatistega vägagi nukker.
Räsitud puud on teehoolduse tulemus
04.august 2016 00:00
Tee kaitsevööndis asuvate puude piiramine poomniidukiga võib peale ebameeldiva vaatepildi ka kahju tekitada.
AMARG: Koht Arizonas, kus puhkab enam kui 4000 sõjalennukit  (18)
03.august 2016 13:25
Tähistab see lühend 309. õhuruumi hoolduse ja uuendamise gruppi (309th Aerospace Maintenance and Regeneration Group, AMARG), mis tegeleb USA õhuvägede koosseisus olevate lennukite ja rakettide hooldusega, ajal, mil need parajasti stardivalmis ei ole.
Egiptlasest armuke peksis sõbranna laenatud korteri segi  (13)
01.august 2016 08:50
Kui Kaisa-Brita ühel päeval pärast oma puhkusereisi koju jõudis, oli tema korteriuks lõhutud ja ukseavast vaatas vastu sinise silmaga sõbranna. „Kõik ongi täpselt nii jõhker. Eks ta mulle puhkuse ajal ikka helistas ja ütles, mis juhtus, kuid ma tõesti pidasin seda kojujõudmiseni lihtsalt väga halvaks naljaks,“ räägib Kaisa-Brita.
Ratasepp pakkus tugevat konkurentsi kolmekordsele ultratriatloni maailmameistrile  (2)
31.juuli 2016 13:22
Juba rattarajal alguse saanud rebimine poodiumikohtade pärast sakslasest kolmekordse ultratriatloni maailmameistri Richard Widmeri ja taanlase Frederik Lasseniga sai lõpliku järjestuse alles jooksu viimases kolmandikus.
Selle UFO-pildi Miami kohal kutsus esile päris ehtne lendav objekt  (15)
29.juuli 2016 16:10
Internetis lööb laineid video, kus Miami lennuvälja kohal paisub järjest värvikera, millest seejärel eristub selgelt kuumendav kese - mida paljud pealtvaatajad arvasid kohe tuvastamata lendavaks objektiks, ehk ufoks pidada. Lendav objekt oli ta tõesti, aga tuvastamisega kuigi palju aega ei läinud.
Isa blogi: kas nii väikese vanusevahega lapsed on hea idee?  (4)
28.juuli 2016 23:29
Kuidas pääseb Noorsand lauale turnima? Üks variant on võtta tool, lohistada see paar sentimeetrit lauast eemale, ronida tooli peale ja sealt edasi lauale. Kuid see on ilmselgelt liiga igav ja liiga lihtne. Igaüks tuleb selle ja seepärast on Noorsand leiutanud oma viisi. Tuleb võtta mingi laulev mänguasi, mis kaksikute tähelepanu tõmbab ja panna see mängima. Tavaliselt kulub murdosa sekundist, kui Vennas oma kiirete käte abil end roomates kohale toimetab. Siis tuleb mänguasi kusagile eemale tõsta, sest see on vanema venna töö- võtta kaksikutelt kõik mänguasjad käest ja panna need kättesaamatutesse kohtadesse. Kuid kaksik nüüd paigas, tuleb ronida tema selga, haarata käega laua äärest, astuda Vennasele pähe ning vinnata end laua peale. Toimib.
5 põhjust sõita Rio de Janeirosse ka siis, kui olümpiamängud absoluutselt ei huvita  (5)
27.juuli 2016 14:30
Tavaturisti radadelt kõrvale jäävaid kohti, kuhu tasuks tegelikult kindlasti minna, soovitab kaks aastat tagasi Rio de Janeirosse kolinud Diana Amos.
12 fotot koolilaudadest, mis panevad sind juba kooliaega igatsema!  (3)
26.juuli 2016 11:59
Tõeliselt organiseeritud ja korras lauad on alati omaette vaatepilt. Sellised lauad kohe kutsuvad taas õppima ja koolilaua taga tegutsema. Jah, on südasuvi ja keegi ei mõtle kooli peale, aga no olgem ausad. Vaadake neid pilte ja uskuge, väike osake teist tahaks ka märkmikku täita ja uued pastakad ritta seada. Galeriid vaata SIIT !