vaatepilt

12 fotot koolilaudadest, mis panevad sind juba kooliaega igatsema!
26.juuli 2016 11:59
Tõeliselt organiseeritud ja korras lauad on alati omaette vaatepilt. Sellised lauad kohe kutsuvad taas õppima ja koolilaua taga tegutsema. Jah, on südasuvi ja keegi ei mõtle kooli peale, aga no olgem ausad. Vaadake neid pilte ja uskuge, väike osake teist tahaks ka märkmikku täita ja uued pastakad ritta seada. Galeriid vaata SIIT !
Lähis-Ida soolo
25.juuli 2016 11:47
Lähis-Ida on kontrastne maailmanurk. Ühes nurgas seisavad kõrbemiraažina maailma kõrgeimad pilvelõhkujad, teises elatakse aga Tartu - suurustes põgenikelaagrites telkides. Ferrari esindussalongist sõidetakse otse kaameliturule, staadionitäis rahvast tuleb kokku kuulama nii Robbie Williamsit kui mõnda imaami. Lähis-Idas on absoluutselt kõik võimalik.
DELFI FOTOD: Linnavalitsus parkimisjoonte absurdist: pilt on tehtud enne märgistustööde lõpetamist, nüüd on tööd lõpetatud  (66)
25.juuli 2016 10:46
Eelmisel nädalal avaldas Delfi fotoloo sõjaväe kalmistu ja linnahalli eriskummalistest parkimisjoontest. Linnavalitsuse sõnul oli tegu poolikute töödega, mis on hetkel nende väitel lõpetatud.
FOTOD: Vandaalid rüüstasid Taheva vallas külaplatsi, lõhuti külakiik ja pinke, laud veeti maantee äärde  (48)
24.juuli 2016 14:49
Reede, 22. juuli hommikul avanes Taheva vallas inetu vaatepilt öösel laastatud Laanemetsa külaplatsist.
Portugal: kõrbekuumusest rajuse rannikuni ehk pildikesi Alentejost  (3)
22.juuli 2016 00:00
Palava päikese all voogavad helekollased nisupõllud, pikalt mööda mäekülgi kulgevad viinamarjapõõsad, väärikat vaikust kandvad korgitammemetsad ning mõõtmatuid tasandikke katvad oliivipuusalud.
PIIBUJUTT: Angerja
21.juuli 2016 00:00
1941. aastal, kui algas Saksamaa ja N Liidu sõda, tuli nendele taluperedele, kelle majad asusid sõidetavate maanteede ääres, korraldus kodunt lahkuda ja sõita Vasalemma. Kuid meie pere otsustas siirduda hoopis „võsalemma“, s.t varjusime esialgu Angerja külas, maanteest kaugemal sugulaste juures.
FOTOD: Vaata, mis juhtub lennukis, kui turbulents saabub just söögiajal
19.juuli 2016 00:00
Singapore Airlines'i Singapurist Londonisse lennanud reisilennukis vallandus kaos, kui keset hommikusöögi serveerimist sattus lennuk järsku turbulentsi ning "pommitas" rahvast muuhulgas kohvi ja saiakestega.
Saa teada, milline jäätis sobib sinu tähtkujuga kõige paremini kokku!  (17)
18.juuli 2016 11:36
See on kirjutatud tähtedesse, mis jäätis tegelikult sinu maitsemeele ja olemusega kõige paremini ühtib.
DELFI NICE`IS: Terrorirünnakust pääsenud eestlane Olga: see oli nii õudne, et ma ei saa seda sõnadega väljendadagi  (160)
16.juuli 2016 19:42
Kaks päeva pärast terrorirünnakuid Lõuna- Prantsusmaa kuurortlinnas Nice´s kohtume Olgaga, kes oli üks eestlastest, kes neljapäeva öösel prantslaste rahvuspüha tähistavate inimeste sekka kihutanud veoki eest pääses.
Eestlane Nice's: kohalik jäätisemüüja ütles mõni tund enne kohutavaid sündmusi, et kardetakse terrorirünnakut rannapiirkonnas  (24)
15.juuli 2016 09:58
Minu suur kaastunne Nizza rünnaku ohvritele. Oleme Nizzas puhkamas ja käisime ise ka perega Bastille Day ilutulestikku vaatamas, aga õnneks lahkusime enne rünnakut, sest lapsed olid väsinud. Kuna rendikorteri aknast kostis sireene kuidagi väga pikalt (ja hetkel ligi 3,5h hiljem endiselt sireenid huilgavad), siis igaks juhuks otsustasin internetist vaadata, ega midagi juhtunud pole...
Tarbeklaas – tuttav ja üllatusi täis
13.juuli 2016 00:30
Eesti Tarbekunsti- ja Disainimuuseumi selle suve hittnäitusel, klaasitehase Tarbeklaas toodangut tutvustaval väljapanekul käis Karin Paulus.
Põlenud noor naine alustab uut elu
13.juuli 2016 00:20
KAKS AASTAT HILJEM: Rängas tuleõnnetuses eluohtlikke põletushaavu saanud Maare Uus räägib oma raskest võitlusest.
VIDEO: Kui ei näeks, siis ei usuks! 16-kuune tüdrukutirts ujub isepäi basseinis ringi
12.juuli 2016 21:26
Tõenäoliselt ehmatab vaatepilt esialgul nii mõnegi lapsevanema karvad püsti, kuid tegelikult pole hirmuks üldse põhjust - laps on õppinud proffide käe all ning tema askeldamist basseinis on ju lausa lust vaadata!
Ott Tänak stardib auto24 Rally Estonia Elva linnakatsel  (3)
12.juuli 2016 10:57
Tänavusel auto24 Rally Estonial, mis sõidetakse 15.-17. juulil, on kavas kaks linnakatset. Reedel, 15. juuli õhtul Tartus ja laupäeval, 16. juuli õhtul Elvas. Lisaks FIA ERC sarja ja Open klassi sõitjatele stardivad nendele linnakatsetele eksklusiivselt kaks võitjat, Elvas 2014. aasta ralli võitja ja tänavuse Poola MM-ralli teise koha omanik Ott Tänak ning Tartus 2013. aasta võitja Georg Gross . Mõlemad sõitjad tulevad rajale kiirete ja atraktiivsete krosskartidega.
Huligaanid keeravad välikäimlaid kummuli. Ettevõtja: need inimesed vajavad meditsiinilist abi  (45)
12.juuli 2016 09:13
Panga panga kaks välikäimlat on sel suvel ümber aetud juba neljandat korda. Viimati möödunud nädalavahetusel, vahendab Meie Maa .
PAPARATSO: Jahtumisest asi kaugel! Sekspomm Emily Ratajkowski julgest pluusikaelusest koitis tänaval üks nägemus  (5)
10.juuli 2016 15:59
Kaunitar Emily Ratajkowski oma rõivavalikul juba allapoole täismängu ei panusta.
Lugeja: esmalt märgati vees hulpivat jetti, seejärel teatas kapten, et laeva meeskond läheb merehädalisele appi  (41)
10.juuli 2016 10:07
Eile pärastlõunal päästsid Muhumaa ja mandri vahel sõitva parvlaeva Hiiumaa meeskonnaliikmed jetilt vette kukkunud merehädalise. Praamil viibinud reisija kirjelduste kohaselt teavitas laeva kapten juhtunust reisijaid ning tänu meeskonna kiirele tegutsemisele hoiti ära suurem hilinemine Kuivastu sadamasse.
Maailma parimad veeäärsed linnad, kus lihtsalt pead elu jooksul ära käima!  (13)
09.juuli 2016 10:02
Vee ääres elamisel on selgelt oma võlu, isegi suurlinnas. Kasutades Merceri elukvaliteedi uuringut ja Euromonitori meetmeid, koostas kruiisifirma Chicago Line Cruises edetabeli parimatest, mida elu jooksul kindlasti nägema peaks.
Iraan, eri jumalate valitsusala  (1)
09.juuli 2016 09:16
Yazd on üks maailma vanimaid linnu, „jumalate territoorium”, kus on alati peetud kultuslikke tseremooniaid. Ka praegu kummardavad ühed Meka , teised valguse poole, kirjutab Silvia Pärmann LP -s.
Iraan, eri jumalate valitsusala  (8)
09.juuli 2016 00:10
Yazd on üks maailma vanimaid linnu, „jumalate territoorium”, kus on alati peetud kultuslikke tseremooniaid. Ka praegu kummardavad ühed Meka, teised valguse poole.
PAPARATSO: Mis "kaunis" vaatepilt! Reedese Õlleka-õhtu põhistaar John Newman pani kohe lennukilt maha astudes suitsu ette  (7)
08.juuli 2016 22:37
Õllesummeri eelviimase päeva peaartisti John Newmani jalg on Eestimaa pinda lõpuks puudutanud. Tundub aga, et Briti popsensatsiooni jaoks oli lennureis veidi liiga pikk, sest kohe oma eralennukilt maha astudes pani noormees sigareti suhu ning jäi sellega ka Publiku terava kaamerasilma ette. Vaata pilte!
Pealinna elanik ei kannata enam joodikute oksendamist ja lõhkumist, munitsipaalpolitsei sõnul on see peegelpilt ühiskonnast  (19)
08.juuli 2016 10:56
Elan juba 4 aastat Tallinna kesklinnas keskturu trammi peatuse vastas olevas majas. Terve oma elu olen elanud Tallinnas, Nõmmel. Keskturu juurde kolides oli kultuurišokk kerge tulema.
Nikon või Canon - kumb kaamera peab hüdraulilise pressi all kauem vastu?  (6)
07.juuli 2016 13:40
Kuulus soome videoblogi võttis eile lömastada kaks vana kooli fotoaparaati ja ka ühe pika Canoni objektiivi.
Varjuotsijad
06.juuli 2016 16:10
Silvia Pärmann reisis paar palavat nädalat maailma ilmselt kõige külalislahkemas riigis Iraanis, kus varjulistes parkides jalutades ja öiseid piknikke pidades. On raske uskuda, et populaarseimaks probleemilahendamisvõtteks on riigis poomine, kirjutab ta Eesti Ekspressi reisirubriigis Kohver.
Suur pettus Hollywoodis: "kaaperdati" Eesti parim filmimees Ivo Felt! Asja uurib FBI  (5)
06.juuli 2016 01:23
Eesti tuntuima filmiprodutsendi Ivo Felti nimel on juba mõnda aega tegutsenud Hollywoodis liba-filmitegijate paarike. Sel nädalal asus kuritegu uurima USA salateenistus koostöös FBIga.
Varjuotsijad
06.juuli 2016 00:30
Silvia Pärmann reisis paar palavat nädalat maailma ilmselt kõige külalislahkemas riigis Iraanis, kus varjulistes parkides jalutades ja öiseid piknikke pidades on raske uskuda, et populaarseimaks probleemilahendusvõtteks on riigis poomine.
Veidrad asjad, mis hakkavad juhtuma, kui sa enam oma juukseid ei pese
04.juuli 2016 12:52
Niipea, kui sa enam pead ei pese, hakkavad need sümptomid ilmnema…
Kommentaar: Võhiklikkus sai vastulöögi  (37)
04.juuli 2016 11:11
Ott Tänaku juhtum on klassika. See, mida Tänak tegi nädalalõpul Poola MM-rallil tõestab veenvalt, et kõik spordi sees ja ümber tiirlevad „arvajad“ ja „eksperdid“ on puhas mull. Tarkade klubi, kellel pole kvalifikatsiooni. Tänaku varasemalt äpardunud roolikeerajaks ristinud „targad“ võiks nüüd endalt küsida: "Kui palju ma rallispordist ikkagi tean?" See, et keegi on käinud mõnel rallil tööd tegemas või kaasa elamas, ei tee veel temast eksperti. Ala on vaja sisuliselt tunda.
Paarkümmend kilomeetrit üle – pole probleemi ehk eestlane piirkiirusest ei hooli. 30 km/h alas sõidavad ka liinibussid 50-ga  (347)
04.juuli 2016 00:10
Eksperimendi käigus mõõtsime inimeste kiirust viies kohas ja kõikides ületati lubatud sõidukiirust vähemalt 10 km/h. Aina rohkem autojuhte jääb politseile kihutamisega vahele.