vaatepilt

FOTO: Hallitavatest purgisuppidest teada andnud klient leidis need Säästumarketi letilt ka nädalad hiljem  (60)
01.juuli 2016 15:03
Paar-kolm nädalat tagasi Lasnamäel, Kalevipoja Säästumarketis käinud klient märkas riiulil hallitavaid hernesuppe. Leiust teavitas ta poe müüjaid, kes kaupa ka tänaseks riiulilt likvideerinud polnud.
FOTOD: Ühe rannaaia loomise võlu ja valu
01.juuli 2016 12:01
Kui Helve Urva ja Rein Annusver aastaid tagasi merekaldal asuvast suure aiaga kodust unistasid, ei osanud nad uneski näha, mida see võluv romantika endas tegelikult kätkeb.
TÕELINE PEAVALU! Fotod paljastavad, kui piinarikkaks kujuneb mehe jaoks poodlemistuur naisega
01.juuli 2016 11:37
Mees, kes ootab poes naise järgi on tõenäoliselt kõige kurvem vaatepilt. Kõik on korraga nii raske ja tohutult igav.
LUGEJA FOTOD: koer otsis Suudlevate tudengite purskkaevust jahutust  (6)
29.juuni 2016 16:46
Juba teist päeva saavad Tartu kesklinna sattujad kaasa elada musta värvi koera auringidele purskkaevus. "Koera paistab selline tegevus lõbustavat ja jahutust pakkuvat. Igapäevaselt selline vaatepilt ilmselt linnaisadele siiski meeltmööda ei ole," kirjutab tartlane.
Erik Moora: Island ajab vihale!  (1)
29.juuni 2016 00:40
Islandi jalgpallurid inglasi üle mängimas, endal jalad kurnatusest töntsid, silmad hullunult vilamas, higised habemed pikalt ees kui taraanid – see on kindlasti nädala hurmavaim vaatepilt.
Uskumatu edulugu ehk Miks on iga Islandi noore kapis tähtsal kohal paar jalgpallisaapaid?  (36)
29.juuni 2016 00:10
Islandi mudeli järgi peaks ainuüksi Tallinnas olema vähemalt 220 moodsat jalgpallistaadionit. Saareriigi noored ei lähe pärast kooli kaubanduskeskusse aega surnuks lööma, vaid palli taguma. Kultuuriminister Indrek Saar tunnistab, et Eesti peaks Islandi valemiga lähemalt tutvuma.
HOMSES PÄEVALEHES: Mida on Eestil Islandilt õppida? Sama mudeli järgi peaks ainuüksi Tallinnas olema vähemalt 220 kaasaegset jalgpallistaadionit  (7)
28.juuni 2016 18:33
Uskumatu edulugu ehk miks on iga islandi noore kapis tähtsal kohal paar puutsasid.
Tasakaaluliikur: milline neist on minule parim?  (3)
28.juuni 2016 11:00
Tasakaaluliikur kui sõiduvahend on lõpuks ka Maarjamaal populaarsust koguma hakanud – varasemalt pigem teispool lompi või YouTube’is feili-videotes tuttavaks saanud veider seadeldis on nüüd juba üsna tavapärane vaatepilt poodides, kaubanduskeskustes ja linnatänavatel.
LUGEJA FOTOD: suur vihm uhus Ihaste silla serva minema  (1)
28.juuni 2016 09:40
Tartus värskelt valminud Ihaste silla serv kandub suuremate sadudega vaikselt minema. "Esmaspäeval kell 20 paiku avanes möödujaile just selline vaatepilt - mööda langust alla voolanud vihmavesi oli paraja portsu servapinnast endaga kaasa võtnud," kirjeldas tartlane nähtut.
Raplamaal nähti raisakotkast  (7)
28.juuni 2016 08:29
"See oli nii õudne ja samas nii suurepärane vaatepilt!" kirjeldab Kuimetsa maastikukaitseala serval elav Kaia, kuidas raisakotkas hetkeks päikese varjutas.
Udu tõttu võivad väikelennukite väljumised viibida üle kolme tunni  (1)
27.juuni 2016 09:56
Tänahommikuse udu tõttu hilineb Kärdlasse suunduva lennuki väljumisaeg tervelt kolm ja pool tundi, Vilniusesse pisut üle tunni ning Amsterdami kolmveerand tundi. Tallinna lennujaama andmetel segab väikelennukite liiklust tihke udu.
Väikese tüdruku parimaks sõbraks on hiigelsuur pull  (8)
26.juuni 2016 16:00
Pisike Hispaania tüdruk on endale heaks kaaslaseks valinud terve tonni kaaluva Ganduli-nimelise pulli.
Reuters: 15-meetrine tammepuu keset jalgpalliväljakut, mida Ronaldinho teeks?  (25)
26.juuni 2016 12:25
Uudisteagentuur Reuters on 16. juunil teinud artikli Orissaare jalgpalliväljakust, mille keskel ilutseb suur ja võimas tammepuu.
Armukased ja maagilised rituaalid vajusid unustusse, aga jaaniõlu jäi: LOE, kuidas eestlaste jaanikombed on ajaga muutunud  (4)
24.juuni 2016 21:30
Vanade eestlaste jaoks oli jaanipäev sama tähtis püha kui tänapäevalgi, kuid seda mõneti teistel põhjustel. Nimelt olid vanadel eestlastel jaanipäeval kindlad kombed ja traditsioonid, mis on tänapäeval asendunud uute ja värvikamate ettevõtmiste ja tõekspidamiseks. Siin on Publiku humoorikas võrdlus vanade eestlaste ja uue põlvkonna jaanipäeva tegemistest ning kommetest.
Venemaa spordiminister: isegi naine võib meie vutikoondise treeneriks saada  (7)
24.juuni 2016 18:30
Venemaa spordiminister Vitali Mutko ei välistanud võimalust, et nende jalgpallikoondise järgmiseks peatreeneriks võib saada naine.
Kurioosum: aastaid tagasi kremeeritud Hiina mees ilmus järsku välja  (10)
22.juuni 2016 18:02
Hiinas Hunani provintsi keskosas asuvas Xiangtanis juhtus kurioosne lugu, kui aastaid tagasi kremeeritud mees järsku välja ilmus.
LUGEJA FOTO: Suvi käes, aga mõnel autol on endiselt talverehvid all  (64)
22.juuni 2016 13:48
Tähelepanelik Delfi lugeja saatis meile foto, kus Tallinna kesklinnas on nähtud talverehvidega autot. Selline vaatepilt pole ei ohutu liiklejale ega sõbralik maantee suhtes.
Kõige armsam GALERII: Need mehed näitavad, et isadus on parim asi maailmas  (13)
19.juuni 2016 22:30
Isa koos pisikese beebiga on alati ülimalt armas vaatepilt. Isadel on oma lastega täiesti erinev side kui on lastel oma emadega ning isad ka teevad beebidega teistsuguseid asju. Isegi piltide jaoks poseerivad isad koos beebidega teisiti!
DELFI KRIMMIS: Loomaiadirektoril on lõvidega kergem asju ajada kui uute võimumeestega  (4)
19.juuni 2016 10:00
Seekord sattume aedikusse lõvide juurde ja kohtume “ Krimmi kevade” ühe eredama aktivistiga, kellest sai vabariigi juhtkonna jaoks ootamatult vaenlane number üks.
FOTOD ja VIDEOD: Vihm rikkus küll Star FMi suvetuuri kassatulu, ent mitte fännide tuju  (13)
18.juuni 2016 09:30
Raadiojaam Star FM tuuritab erinevate tuntud artistidega mööda Eestimaad ja rõõmustab kuulajaid erinevais paigus — teekonda alustati neljapäeval koos Smilersi, Karl-Erik Taukari , The Suni ja Jüri Pootsmanniga Pärnu Vallikäärust ning lõpetatakse sama seltskonnaga pühapäeval Rapla laululaval. Reede õhtul koguneti Tartu laululavale, kus Smilersi ja Jüri asemel astusid lavale hoopis Terminaator ja Getter Jaani .
AINULT MEESTELE: Etiketinõustaja Inge Ojakäär soovitab, kuidas vältida suvist sokifopaad
16.juuni 2016 11:16
Suvi on käes ja tänavapildis on tugevalt tagasi soki ja sandaali kooslus – miski, mida paljud vihkavad, kuid mida kandjad ise millekski ei pea. Catwalk palus etiketinõustajal selgitada, milliseid jalanõud ja sokid tegelikult kokku kuuluvad.
VIDEO: Lõikav vaatepilt: Oscar Pistorius käis tehisjalgadeta kohtupingis  (54)
16.juuni 2016 09:41
Paraolümpiamängude paljukordne kuldmedalist Oscar Pistorius , kes alates 2013. aasta veebruarist on elukaaslase Reeva Steenkampi mõrvajuhtumi tõttu pidevalt kohtusaali uksi kulutanud, tegi järjekordsel kohtusaagal ootamatu käigu.
Nördinud rattur: teeservad on papist kohvitopse paksult täis!  (26)
15.juuni 2016 11:17
Liigun igapäevasel mööda Tartu kergliiklusteid ja avanev kurb vaatepilt jääb aina enam silma. Kui varem hiilgasid ajupuudulikkusega suitsetajad oma pakkide mahaloopimisel, siis nüüd on lisandunud topsikohvi nautlejad!
Tule ja jää maa Island
14.juuni 2016 15:48
Olles väike tüdruk, mil vend rändas Austraalias , rääkisin mina vaid Islandi saarest. Keegi ei tea, kust või miks mulle just see tundmatu maa oli huvi äratanud, kuid miski mind selle müstilise saare poole tõmbas.
LUGEJA FOTO: Stockmannist ostetud fetajuust osutus ebameeldivaks hallitusjuustuks  (29)
13.juuni 2016 16:13
Lugeja saatis meile pildi üllatusest, mis tabas teda Stockmannis müüdud fetajuustu avades. Vaatepilt polnud kohe kindlasti mitte meeldiv ja samuti ei oodanud lugeja Stockmanni toidupoest sellist kvaliteeti.
Nagu šokolaadi keeduvesi: kui abielluda ei tohi, ehk on siis lubatud vähemalt armastust tunda? Või on ka see keelatud?
10.juuni 2016 23:00
Laura Esquivel lahkab oma esikromaanis sõna otseses mõttes Mehhiko naiste elu ja armastuse köögipoolt. Aastaid on igasuguseid. Mehhiko kirjaniku Laura Esquiveli kujutatud aasta de la Garza rantšo köögis on täis kulinaaria uhkeid tippsaavutusi, mille üks eriomadusi on inimsaatustele uue suuna andmine. Kaksteist kuud, kaksteist retsepti ja ühe suguvõsa naised. "Nagu šokolaadi keeduvesi" on LP raamatusarja "Aegumatud armastuslood" üheteistkümnes raamat.
FOTOD: Puhas lihas! Bikini fitness i kaunitarid näitasid Grillfesti kõhukale publikule, mis juhtub, kui peki asemel tailiha süüa  (23)
10.juuni 2016 22:22
10. juuni õhtul toimus Pärnus Grillfesti pealaval Bikini Fitness konkurss, kus õlut rüüpava ning friikartulite ja rasvase lihaga maiustava rahva ette astusid sportlikud Eesti naised. Loodetavasti ei mõjunud kaunis ja tervislik vaatepilt festivalil tegutsevate toitlustajate käibele liiga laastavalt — sest kui vaadata pildil olevate neidude infoankeete, võib küll vabalt väita, et toidud, mida nemad suu sissegi ei võta, moodustavad Grillfesti menüüst 90%. Vaata pilte!
VIDEO: Iga lapsevanema unistus! Poeg täidab oma ema ammuse südamesoovi  (2)
09.juuni 2016 11:00
Seda videot on Youtube'is juba 7 ja pool miljonit korda vaadatud. Vaatepilt on tõepoolest äärmiselt liigutav. Kas ka sina oled nii hea laps ?