Uus

Naisteka horoskoop: jaanid on läbi ja sõnajalaõis leitud — kas nüüd läheb tõesti ainult paremaks?  (1)
25.juuni 2016 22:00
Nädala aspektid on Veenuse-Neptuuni trigoon (tugevam mõju nädala esimeses pooles), reedene Veenuse-Pluuto opositsioon (mõju läbi nädala) ning pühapäevane Päikese-Neptuuni trigoon (mõju tugevam nädala teises pooles).
Uus mees ja uus dekoltee? Taylor Swift demonstreeris varasemast kopsakamat rinnapartiid
25.juuni 2016 21:30
Mures Taylor Swifti fännid on sotsiaalmeedia tulikuumaks kütnud — kas tõesti on staar salaja rinnaopil käinud?
Kes tahaks aadressiks Angerja asemel Vingerja tänavat? Tallinna Karjamaa asumi elanikud koguvad allkirju tänavanimede muutmise vastu  (22)
25.juuni 2016 14:22
Tallinna linnaplaneerimise amet tahab Karjamaa asumi tänavaid korrastada ja selleks suurema osa Angerja tänavast Vingerjaks nimetada ning Angerja tänava arvelt ka Karjamaa tänavat pikendada. Kohalikud plaaniga nõus pole ja koguvad aadresside muutmise vastu allkirju.
TOHOH! Kerli Kõivu uut singlit oleks pidanud esitama hoopis üks teine tuntud lauljatar  (5)
25.juuni 2016 12:35
Kerlil valmis uus lugu nimega “Racing time”, mille tarbeks on inspiratsiooni ammutatud värskest Disney kassahitist “Alice peeglitagusel maal”. Lauljatar paljastas sotsiaalmeedia vahendusel aga põneva fakti — tema kirjutatud pala oleks äärepealt pääsenud filmi ametlikule helireale ja sugugi mitte tema enda esituses!
Jaak Juskega kadunud Eestit avastamas: kuulsa Vanemuise teatri mitu erinevat kodu
25.juuni 2016 11:05
Täna siirdume juttudega tagasi Tartusse ja räägime sellest, kuidas linna ühe sümboli, Vanemuise teatri kodusaal ja asukoht on ajast aega rohkelt liikunud ja muutunud.
24. juuni "Puhata ja mängida": arutleme, mida mängumessil E3 näha ei saanud
25.juuni 2016 10:00
"Puhata ja mängida" on videomängudele ja mängimisele keskenduv raadio/veebisaade, mida veavad Martin Mets, Rainer Peterson ja Rein Zobel.
Kompleksid kummitavad lapsepõlvest
25.juuni 2016 09:50
Kuidas kasvatada omaenda last nii, et tal ei tekiks probleeme eakaaslastega, hiljem partneri valikul ega tööl?
Nõmme Kalju treeninglaagris võis näha kahte uut nägu
25.juuni 2016 08:32
Nõmme Kalju jalgpalliklubi pidas Otepääl laagrit, kus osalesid koos tavapäraste kaljukatega ka Igor Subbotin ja uus välismaalane.
Arvo Tuvikene: Ahven ehk harilik ahven ehk euroopa ahven (Perca fluviatilis)
25.juuni 2016 08:32
Ahven (Perca fluviatilis) kuulub ahvenlaste sugukonda (Percidae) ja on meil ahvena perekonna (Perca) ainus liik. Ta on nii tuntud kala, et teda on pea võimatu kellegagi segamini ajada. Meie põhjanaabrid soomlased on kuulutanud ahvena lausa rahvuskalaks... Ahvenat portreteerib ihtüoloog, Eesti Maaülikooli põllumajandus- ja keskkonnainstituudi limnoloogiakeskuse vanemteadur Arvo Tuvikene.
10 ideed — säti kodu suvelilledega suviseks
25.juuni 2016 08:00
Suve on meil vaid üürikest aega ja seda enam vajab meie ilumeel turgutust. Lilled on selleks väga hea valik! Valisime välja 10 lahedat viisi, kuidas lilli enda ümber sättida. Vaata, naudi ja nopi ideid!
E-klassi Mercedes. Taksojuhid soovitavad ja pankurid unistavad  (8)
24.juuni 2016 23:55
Mercedese uus E-klass on sakslaste kõige uuenduslikum auto, sõites garaaži nutitelefoniga ja vahetades ise sõidurada.
Etno uus tulemine
24.juuni 2016 23:55
Nii mõnelgi jaanipeol ja pidulikul suvisel üritusel kohtab rahvarõivis külalisi, ent etnomõjutusi võib nii üldises moepildis kui ka kohalike disainerite loomingus rohkesti näha ka muul ajal.
Mina, kivikuningas! Ehk kümne küünega maa ja taeva vahel
24.juuni 2016 23:55
Suvise kaljuronimise proovimiseks ei ole vaja erilist varustust ega reisi välismaale. Iganädalase trenni saab tehtud ka kodumaa rändrahnudel.
Klen Jäärats: tegemist on elutähtsa organi kaotamisega  (46)
24.juuni 2016 23:55
Ühendkuningriigi lahkumine Euroopa Liidust on amputatsiooni moodi, nüüd tuleb leida uus tasakaal, ütleb riigikantselei Euroopa Liidu asjade direktor Klen Jäärats.
"Vaba mikrofon": uus tehnoloogiateemaline podcast
24.juuni 2016 16:42
Tehnoloogiaajakirjanik Ronald Liive (varem Kahvel.ee ja Kiip.ee, nüüd Geenius.ee) teeb iga nädal Raadio 2 saadet "Tehnikaminutid", aga leiab mahti ka uuele eraldiseisvale podcast 'ile "Vaba mikrofon".
Ei või olla! Igivanad Hispaania veised jõuavad delikatessina brittide toidulauale  (6)
24.juuni 2016 15:15
Veiseliha võib valmistada nii ja naa, võimalusi on väga erinevaid. Sõltuvalt tõust saadetakse loom tavaliselt tapale paari-kolmeaastasena.
OnePlus selgitab, mis on Optic AMOLED ekraan, mida nende uus nutitelefon 3 sisaldab  (3)
24.juuni 2016 15:00
Öelge mis tahes, hiljutine aeg on telefonihuvilisele ikka päris põnev olnud.
Jõks: vaja võib olla ELi aluslepingute muutmist, see eeldab Eestis rahvahääletust  (75)
24.juuni 2016 14:21
Presidendikandidaat Allar Jõks kommenteeris, et Suurbritannia lahkumine Euroopa Liidust võib kaasa tuua vajaduse muuta Euroopa Liidu aluslepinguid, see aga omakorda nõuab Eestis põhiseadusemuudatust.
Lawrence Kay: Miks hääletasin Euroopa Liidust lahkumise poolt  (10)
24.juuni 2016 14:02
Suurbritannia otsustas rahvahääletuse tulemusel Euroopa Liidust lahkuda. See ei olegi nii halb, kui tõdeda, et britid ei suuda Euroopa Liidu arengusse piisavalt panustada, leiab arvamusloo autor.
EKRE: Eesti suhe Euroopa Liiduga vajab ülevaatamist peale Brexitit  (249)
24.juuni 2016 12:34
Konservatiivne Rahvaerakond tervitab neljapäeval toimunud Briti rahvahääletuse otsust Euroopa Liidust lahkumiseks, tegemist on märgilise otsusega demokraatia ja rahvaste suveräänsuse taaskehtestamisel Euroopas. 84 protsendine osalus ja 52 protsendine ülekaal ei võimalda seada kahtluse alla rahva selget tahet, teatas EKRE .
Urmas Reinsalu: Vladimir Putin kindlasti võitis brittide referendumiga ja peame vaatama, et ELi kogu aur nüüd üksnes Brexitile ei läheks  (54)
24.juuni 2016 12:12
Briti referendumi mõju on ülisuur ja seda pole võimalik pisendada. Valitsus ja Riigikogu peavad kiiremas korras asuma välja töötama Eesti huvidest tulenevaid positsioone uues olukorras. Brexiti mõjud on juba loetud tundidega pihta hakanud börside ja naela kursi kukkumisega. Eesti eesistumine võib tulla varem kui kokku lepitud.
Euroskeptik Raig: rõõmustamisest on asi kaugel  (75)
24.juuni 2016 11:44
Tuntud euroskeptik Ivar Raig ütles Delfi TV otsesaates brittide Euroopa Liidust lahkumise referendumit kommenteerides, et rõõmustamisest on asi kaugel, sest asjad on keerulised.
VIDEO: Ühendkuningriigi peaminister David Cameron astub ametist tagasi  (22)
24.juuni 2016 10:53
Ühendkuningriigi peaminister David Cameron teatas täna hommikul peatsest tagasiastumisest. Oma töökohustusi lubas ta täita kolmel järgmisel kuul kuni uue valitsusjuhi ametisse asumiseni sügisel.
Jaanipäev on kalmistupühade aeg
24.juuni 2016 09:35
Jaanipäev on traditsiooniliselt lahkunute mälestamise aeg, mil peetakse kalmistupäevi. Enne seda peaks kindlasti käima omaste haudadel ja need uueks hooajaks korda sättima.
NBA drafti avaringis valiti 9 eurooplast, Sabonise poja võttis absoluutne tippklubi  (6)
24.juuni 2016 09:08
Jaaniööl toimus NBA -s selle aasta draft , kus juba avaringis osutus valituks suisa üheksa eurooplast.
Karpak tõusis Kieli regatil kolmandaks
23.juuni 2016 22:22
Saksamaal Kielis toimuval EUROSAF Meistrite Karika etapil Kieler Woche regatil sai Deniss Karpak täna kaks sõiduvõitu ning on kokkuvõttes tõusnud 3. kohale. Tublisti esines ka Karl-Martin Rammo , kes on praegu 18. positsioonil.
Eesti triatloni karikasari algab Valgas Baltimaade meistrivõistlustega  (1)
23.juuni 2016 14:55
Eesootaval nädalavahetusel saab Valgas stardi järjekordne Eesti triatloni karikasari, mille avaetapi raames mängitakse välja ka Baltimaade meistritiitlid olümpiadistantsil. Lisaks Valgale toimuvad karikasarja etapid veel Viljandis, Tartus, Elvas, Tallinnas, Rõuges ja Tõrvas.
DELFI VIDEO: Kaitseliidu küberkaitseüksuse pealik: oleme kokku tulnud meie e-eluviisi kaitseks  (13)
23.juuni 2016 12:30
Küberkaitseüksuse pealik Andrus Padar selgitas Delfile, et nende üksus on uus kaitseliidu malev, mis koosneb vabatahtlikest, kelle eesmärk on ametnikke aidata. „Kui riik on hädas ja ametnikud enam ei jaksa, siis saavad vabatahtlikud tulla täienduseks appi,“ sõnas ta.
Maksuameti uus lahendus aitab firmadel hõlpsamini Uberi teenust pakkuda  (9)
23.juuni 2016 11:57
Kui eraisikutest „sõidujagamisteenuse“ pakkujad said juba tänavu makse deklareerida automaatselt, siis sarnane süsteem ettevõtetele on alles valmimas.