Uus

"Naistevahetus": venelanna Olgat ootasid vahetusperes ees märksa raskemad katsumused kui ta oleks iial arvanud!  (3)
01.oktoober 2014 21:00
Saarema kolme lapse üksikema Seila ja Peipsiäärse suurpere ema, venelanna Olga, vahetasid "Naistevahetuse" käigus kümneks päevaks kodud. Kohe alguses oli selge, et Olga on kogu elu elanud vaid lastele ja muuks tal aega pole jäänud. Isegi Saaremaale läks ta esimest korda elus. Eks ta seepärast ajaski suures ärevuses Eesti kaardi peas sassi ja arvas, et seisab hoopis Rootsi viiva praami järjekorras.
VIDEO: Trigon Dairy Farmingu juht kriisist : nõrgematel läheb raskeks, tugevamad jäävad ellu
01.oktoober 2014 20:34
Trigon Dairy Farmingu Estonia juhatuse esimees Ülo Adamson kinnitab, et Venemaa embargo on neid mõjutanud läbi piima hinna languse, kuid efektiivne tootmine lubab neil rasked ajad üle elada.
Reformierakond plaanib lubada topeltkodakondsust  (40)
01.oktoober 2014 20:30
Riigikogu Põhiseaduskomisjoni esimees, Reformierakonna liige Rait Maruste , avaldas täna Delfile, et erakonna 2015 valimisprogrammis on sees lubadus võimaldada välismaal elavatele sünnijärgsetele eestlastele topeltkodakondsus.
Finnlamelli juht: Praegu tuleb Vene äripartneritele rohkem tähelepanu pöörata  (2)
01.oktoober 2014 19:16
Finnlog kaubamärgi all Venemaale palkmaju müüva Finnlamelli juht Alar Anton rääkis Turundusraadios, et nemad võtavad Venemaa äri pika perspektiiviga ja loodavad, et kriisile järgneb peagi uus tõus. Anton märkis, et kuigi Venemaal on praegu tunda siseturule suunatud eufooriat, on Euroopa kaupade maine siiski palju kõrgem ning just seetõttu tuleks täna teha kõik, et hoida oma häid ärikontakte Venemaal.
Võru tulevase riigigümnaasiumi nurgakivi sai paika
01.oktoober 2014 17:30
Võru riigigümnaasiumile asetasid täna nurgakivi haridus- ja teadusminister Jevgeni Ossinovski, Võru riigigümnaasiumi direktor Karmo Kurvits, Võru linnapea Anti Allas, Riigi Kinnisvara AS-i juhatuse liige Elari Udam ning Nordecon AS juhatuse liige Erkki Suurorg. Koolimaja valmib 2015. aasta suvel ja riigigümnaasium alustab õppetööd uues koolihoones 1. septembril 2015.
Eakate juubelifestivalil sai elutöö preemia näitleja Ita Ever  (1)
01.oktoober 2014 16:48
Täna ja homme Tallinnas toimuval viienda Eakate festivali avamisel pärjati auhindadega konkursi „Aastad täis sära ja väärikust“ parimaid. Elutööpreemia sai näitleja Ita Ever , teaduspreemia 89-aastane teadur Jaan Einasto ja põlvkondade vahelise side kategoorias pälvis tunnustuse Hip Hop Grannies tantsuprojekt ja Joel Luht. Kokku anti välja 12 auhinda.
Roomet Sõrmus: põllumajanduse arvelt on kokku hoidnud nii eelmine kui pragune valitsuskoalitsioon
01.oktoober 2014 16:25
Valitsuses kinnitatud riigieelarve eelnõust selgub, et põllumehed järgmisel aastal riigieelarvest loodetud lisatoetust ei saa, kuigi Eestil on vastavalt Euroopa Liidu reeglitele õigus tuleval aastal põllumajandustootjaid riigieelarvest toetada 23 miljoni euro ulatuses.
Rööbastel kihutav Shinkansen, mis tegi Jaapanist maailmamajanduse suurjõu  (21)
01.oktoober 2014 16:20
Shinkansen (e k "uus magistraal") oli Jaapani sõjajärgsete aastate üks suurprojekte, mis sümboliseeris paljuski ka kuuekümnendate-seitsmekümnendate tiigrihüpet, kui sõjakahjudest toibuv väikeriik ootamatult maailmamajanduse suurjõuks hüppas.
AINULT PUBLIKUS: Loe, reedel kinodesse jõudva filmi aluseks oleva põnevusromaani “Kadunud” esimest peatükki
01.oktoober 2014 16:06
Juba sel reedel jõuab kinodesse David Fincheri ("Se7en", "Kaklusklubi") põnevusfilm "Kadunud" ("Gone Girl"), mille peaosades Rosamund Pike ning Ben Affleck . Film põhineb Gillian Flynni samanimelisel ülemaailmsel bestselleril, mis samuti lähipäevil poelettidele jõuab ning seda täitsa eesti keeles. Kusjuures, Gillian Flynn on ka filmistsenaariumi autoriks. Delfi avaldab kirjastus Varraku loal raamatust esimese peatüki.
Täna "Naistevahetuses": keeleprobleemid ja kardinaalselt erinevad lastekasvatusvõtted tekitavad kodudes paraja segaduse  (3)
01.oktoober 2014 15:30
"Naistevahetuse" käigus vahetavad kodud Saaremaa üksikemast kassapidaja Seila ja Peipsi ääres elava suurpere ema Olga. Seila kolm last ei kuula kedagi! Olga räägib ainult vene keeles!
FOTOD: TYCO Rapla pääses korvpalli karikasarjas kordusmänguta veerandfinaali  (3)
01.oktoober 2014 15:08
TYCO Rapla korvpallimeeskond võitis Eesti karikavõistluste kaheksandikfinaali avamängus kodus kindlalt esiliiga meeskonna Tamsalu Los Torose 95:66.
Kunstnikusuu: Jaak Prints: Pealispealiskaudsusest
01.oktoober 2014 15:00
Kohtumine, mida olin oodanud
Honda avaldas detaile uuest kiirest luukpärast Civic Type R  (6)
01.oktoober 2014 14:35
Järgmisel aastal Euroopa müügisaalidesse jõudev täiesti uus luukpära on kõige võimsam Type R, mis eales välja lastud. Jõuallikaks on 2-liitrine i-VTEC mootor, mis arendab enam kui 280 hobujõudu. Täpsemaid numbreid veel ei avaldatud.
Moodnekodu.ee fotovõistluse "Äge lastetuba" lood ja pildid
01.oktoober 2014 14:25
Siia on koondatud kõik meie fotovõistlusele "Äge lastetuba" saadetud pildid. Hea koht niisama sirvimiseks, aga ka inspiratsiooni leidmiseks oma lapse või laste toa kujundamiseks.
Pärnaõues valmivad uued kortermajad
01.oktoober 2014 13:58
Eesti ühes suurimas planeeritavas eluasumis, Tallinna Haabersti linnaosas asuvas Pärnaõue elurajoonis valmivad novembriks kaks ja järgmiseks kevadeks veel kaks energiasäästlikku kortermaja. Pärnaõues valmivad korrusmajad ehitatakse vastavalt energiaklass B nõuetele ja nende ruutmeetri arvutuslik energiakulu ulatub vaid 108 kilovatt-tunnini aastas.
Areeni plaadisoovitused
01.oktoober 2014 12:39
Tullamore tuleb taas Tullamore’ist
01.oktoober 2014 12:19
Kaubamärk on hästi tuntud meilgi, tihti isegi number üks Iiri viskide müügi tabelis. Uudse infona võib kõlada aga fakt, et joogi nimi annab austust linnale, kus teda pikalt toodeti. D.E.W. aga vääristab meest nimega Daniel Edmund Williams, kes on põhimõtteliselt kõnealuse viski looja. Williams sai 25aastaselt tehase tegevdirektoriks ning uuendas tehast ja toote kuvandit.
Ilves tervitas Jens Stoltenbergi asumist NATO peasekretäri kohale  (5)
01.oktoober 2014 11:47
Tänasest alustab tööd NATO uus peasekretär Jens Stoltenberg . President Toomas Hendrik Ilves loodab Stoltenbergilt organisatsiooni põhimõttekindlat juhtimist.
Guud/Bääd: Toortatar
01.oktoober 2014 11:45
NATO peasekretärina alustaval Jens Stoltenbergil on head suhted Venemaa juhtidega  (13)
01.oktoober 2014 10:23
Kolmapäeval NATO peasekretäri ametis alustaval Norra endisel peaministril Jens Stoltenbergil on head suhted nii Venemaa presidendi kui ka peaministriga. Teismelisena loopis ta Vietnami sõja vastasena USA saatkonda Oslos kividega.
Javelin - kolmanda põlvkonna tankitõrjerakett - Eesti kaitsevõime pikk samm edasi  (84)
01.oktoober 2014 10:20
Läinud aasta algul kinnitatud riigikaitse arengukava näeb muu hulgas ette kaitseväe tankitõrjevõime arendamist. Sel kevadel astus Eesti pika sammu edasi nüüdisaegse tankitõrjevõime suunas, alustades läbirääkimisi Ameerika ühendriikidega tankitõrjeraketisüsteemi Javelin muretsemiseks.
Moodnekodu.ee fotovõistluse "Minu kodu suvel" lood ja pildid
01.oktoober 2014 10:14
Oleme ühtekokku pannud kõik meie fotovõistlusele "Minu kodu suvel" saabunud pildid. Siin on kauneid aedasid, terrasse ja rõdusid... Inspiratsiooniallikas igale maitsele.
Kuu aega katoliiklikus pühamus: erootika, friikartulid ja pisarad  (1)
01.oktoober 2014 09:35
Elu pühamus on lihtne. Palju otsuseid teha pole vaja. Kui on mingi häda, siis on alati mõni preester käeulatuses.
“Ma ju ütlesin sulle!” Seriaalimõrdade tipp-10  (23)
01.oktoober 2014 08:50
Sügise saabumisega veedavad inimesed taas enam aega teleri ees. Just sel puhul pani Veiko Märka kokku seriaalimõrdade esikümne.
Eesti Energia uueks juhiks saab Hando Sutter  (56)
01.oktoober 2014 08:15
Eesti Energia senine peadirektor Sandor Liive kaotas juhikonkursil oma edu, kui firma nõukogust lahkusid tema toetajad.
VIDEO: Su näod kõlavad tuttavalt! Üks mees suudab korraga jäljendada nii Pavarottit kui Freddy Mercuryt  (2)
01.oktoober 2014 08:11
Pühapäeval alustab TV3 eetris juba 3. hooaeg hittsaatest " Su nägu kõlab tuttavalt ", ent selle kanada muusiku Marc Marteli kohta peaks ütlema mitmuses, et tema näod kõlavad tuttavalt.
Ukraina julgeolekunõukogu: neljandat mobilisatsioonilainet ei tule  (4)
01.oktoober 2014 07:54
Olukord Ukraina idaosas ei nõua neljandat mobilisatsioonilainet, ütles Ukraina rahvusliku julgeoleku ja kaitsenõukogu informatsiooni- ja analüüsikeskuse esindaja Andri Lõssenko telekanalile Ukrajina.
Vangivalvuri võigas kaksikelu  (74)
01.oktoober 2014 07:15
Politsei leidis tunnustatud vangivalvuri kodust kümneid pornofilme, kus peaosas lapsed. Tartu vanglas on see juba teine selline juhtum viimase kolme aasta jooksul.
Reisiuudised: Reisile Beyoncé või Bieberiga?
01.oktoober 2014 07:00
Reisihindade võrdlusele spetsialiseerunud Icelolly.comi küsitlus väidab, et ihaldatuim puhkusekaaslane oleks laululind Beyoncé, kuigi ka Calvin Harris ja Rihanna oleks kabedad diilid. Õudseima reisisemu tiitli sai (nii arvas 37 protsenti uurin­gus osalenuid) Justin Bieber, kuid südameid ei võitnud ka modell Katie Price ja teleajakirjanik ­Piers Morgan.