Uus

Ära viska vana minema: 50 taaskasutusnippi kodus tekkivast prügist!  (1)
29.juuli 2014 23:00
Kõike ei pea alati ära viskama! Leia kogunevatele asjadele hoopiski kasutust ning anna neile uus elu. Siin on 50 erinevat taaskasutusideed.
Veel üks Leedu tippklubi loobus korvpalli Idaliigas mängimisest  (3)
29.juuli 2014 22:20
Klaipeda Neptunase korvpalliklubi teatas täna ametlikult, et ei osale uuel hooajal VTB Ühisliigas.
Daki arutleb: mida petmine täpselt tähendab?  (5)
29.juuli 2014 22:00
Rääkisime, nagu ikka, sõbrannadega juttu. Üks neist jutustas natuke elevil moega oma viimatisest flirdist. Ei midagi tõsist, natuke kahemõttelisi vihjeid, aga piisavalt emotsiooni, et panna tüdruk näost kergelt õhetama. Teate ju küll seda mõnusat sooja tunnet, mis kõhtu poeb, kui käsil on uus ja värske flirt? Seda tunnet, kui tundub, et kõik veel on võimalik?
VAATA: Nicki Minaj'i hüperseksikas albumi kaanepilt tõi tohutu rõvedate internetimeemide laine  (10)
29.juuli 2014 19:00
Nicki Minaj'i uus album pakub palju nalja irvhammastele, kes netimeeme meisterdavad. Vaata NEID andekaid ja mitteandekaid meistriteoseid ning avalda arvamust. Kas Nicki uus lugu on sama hea kui tema kannikad?
FOTOD: Kaitsevägi testis edukalt peatselt hangitavaid kaasaegseid tankitõrjerelvi  (55)
29.juuli 2014 18:34
Täna kaitseväe keskpolügoonil tankitõrjeraketisüsteemi Javelin näidislaskmisel tabasid kõik kolm lastud raketti sihtmärki.
Uus Mercedes-Benz Vito on saadaval nii taga-, esi- kui nelikveolisena  (8)
29.juuli 2014 17:30
Eile esitleti Berliinis Mercedes-Benzi uusimat tarbesõidukit, uut Mercedes-Benz Vitot. Uus Vito on esimene selle klassi kaubik , mis on saadaval nii taga-, esi kui nelikveolisena.  Lisaks iseloomustavad Vitot oma klassi kõige väiksem kütusekulu ning suurim valik turvalisus- ja juhiabisüsteeme.
Uus rekord: Manchester United maksab poolkaitsja eest hiigelsumma!  (19)
29.juuli 2014 17:20
Manchester Unitedi jalgpallimeeskond ostab Tšiili ajalehe El Mercurio andmetel nende rahvuskoondise tähtmängija Arturo Vidali, makstes Torino Juventusele klubi rekordit tähistavad 47 miljonit naela ehk 60 miljonit eurot.
Van Gaal: Moyes pärandas mulle katkise meeskonna  (21)
29.juuli 2014 15:26
Manchester Unitedi jalgpallimeeskonna uus peatreener Louis van Gaal andis USA turneel oma esimese pressikonverentsi Inglise ajakirjanikele ning teatas, et endine juhendaja David Moyes pärandas talle katkise meeskonna.
Tänavakunstifestival Sõnum Seinal vallutab taas suvepealinna
29.juuli 2014 15:11
Pärnu tänavakunstifestival Sõnum Seinal toimub teist korda juba sellel nädalavahetusel, 1. - 3. augustini, Pärnus. Festivali keskmeks on Jüri Jaansoni kergliiklusraja kesklinna poolne osa, mida praegu veel varjutavad lagunema jäetud ning soditud seinapinnad.
Toiduliit: pakendilugemisoskus sõltub kõige rohkem teavitustööst  (3)
29.juuli 2014 13:50
Tänavu detsembris toidutööstustele kehtima hakkavad uued reeglid toiduainete pakendite märgistamiseks saavad olla ainult osa sellest, et tarbijate pakendilugemisoskus võiks tõusta.
EMT: elukohavalik ei anna töölevõtmisel pluss- ega miinuspunkte
29.juuli 2014 13:30
EMT kinnitusel ei anna inimeste elukohavalik töölevärbamisel ega töösuhte ajal neile ei pluss- ega miinuspunkte.
Saaremaal omavolilises liivaäris kahtlustatav firma rajab Hanilas veekogu sarvikpüttidele  (3)
29.juuli 2014 12:11
ValiceCar OÜ, keda on süüdistatud Saaremaal omavolilises liivaäris, peab kaevandusloa tingimuste täitmiseks rajama Äila külla sarvikpüttide pesitsus ja elupaigaks mõeldud tehisveekogu, kirjutab Lääne Elu .
VIDEO: Mirage – kõmulise Yo. loonud idufirma uus rakendus
29.juuli 2014 11:02
Kõmulise rakenduse Yo. arendaja Moshe Hogeg teatas, et tema juhitud idufirma Mobli sai valmis uue rakenduse Mirage. Erinevalt Yo.-st pakub Mirage isegi mõningast funktsionaalsust.
RETROVIDEO: Selle suve uus hitt! Nõksuta puusa 18-aastase Shakira mõnusalt seebikalike nostalgiarütmide saatel  (2)
29.juuli 2014 10:50
Veel enne kui meisterlikult puusi nõksutava Kolumbia päritolu Shakira olemasolu eestlaste teadvusse jõudis, oli lauljatar omal maal staar juba aastaid. Juba 13-aastaselt oma esimese albumi välja lasknud kaunitar oli tuntud nii telest kui ka raadiost. Aastal 1995 tegi ta kaasa telesaates "El Show De Las Estrellas" ("Tähtede show") ning kostitas vaatajaid meie jaoks vägagi seebikaliku suvehitiga. Mõnusat vaatamist!
Uurime: miks menusaadet "Tujurikkuja" tehakse 4K-kvaliteediga ja mis on 4K eelised teles  (19)
29.juuli 2014 09:30
Eesti Päevalehe hiljutisest artiklist selgub, et kuigi Ultra HD telereid on müügil hulgaliselt, siis sobiva kvaliteediga sisu ei edasta eestimaalastele veel keegi.
Eurofännid üle maailma eelistavad Birgitit napilt Tanjale  (10)
29.juuli 2014 08:07
Veebileht Eurovision.tv korraldas küsitluse, et teada saada, kas välismaistele Eurovisiooni fännidele meeldis rohkem Birgit Õigemeele või Tanja etteaste. Küsitlust juhib väikese edumaaga Birgit, kellel on Facebookis viis häält ja Eurovision.tv lehel kolm häält rohkem.
Euroopa Liit jõudis esialgsele kokkuleppele sanktsioonide alla minevate Vene isikute ja firmade nimekirjas  (12)
29.juuli 2014 07:36
Euroopa Liidu diplomaadid jõudsid esmaspäeval esialgsele kokkuleppele Venemaa presidendi Vladimir Putini lähikondsete ja firmade nimekirjas, kelle ja mille vastu kehtestatakse sanktsioonid Moskva tegevuse pärast Ukrainas , teatasid Euroopa Liidu allikad.
Hiina-eufooria on möödas, ettevõtjad pöörduvad tagasi Euroopasse  (52)
29.juuli 2014 04:33
Keerukam tootmine kolib tagasi kliendile lähemale, masstootmine jääb siiski Aasiasse.
Lugeja kiri: Kas töövõimereformil ei olegi autoreid, kes võtaksid vastutuse?  (13)
29.juuli 2014 04:30
Tiina Kangro kirjutas arvamusloo „Töövõimereformi uhke fassaadi taga on õhku täis kulutused ja heas toitumuses bürokraadid” (EPL 10.06).
Meestele: ära ole rumal ja otsusta ise, kellega lapsed saad!  (34)
28.juuli 2014 17:00
Kuigi vastutus rasestumisvastase vahendi kasutamise eest lasub mõlemal partneril, jääb meeste ainukeseks võimaluseks seda otsust reaalselt reguleerida läbi kondoomi. Seksuaaltervise eksperdi Siim Värvi sõnul ei käi jutt siinkohal püsisuhtes olevate, teineteist usaldavate inimeste kohta. Aga kui sa tutvud oma partneriga samal õhtul ja ei näe teda tõenäoliselt enam kunagi? Sel juhul peaks kondoom olema kohal niisama kindlalt kui mõlemad partnerid.
Porsche Cayenne läbib sügiseks põhjaliku uuenduskuuri  (2)
28.juuli 2014 16:45
Saksamaa autotootja Porsche avaldas ametlikud fotod uuenenud maasturist Porsche Cayenne , auto esmaesitlus toimub sügisel Pariisi autonäitusel . Uuenduskuur on põhjalik, sest uuena leiab maasturilt pamperid, radiaatorivõre, kapoti, esituled, poritiivad ning tagaluugi. Salongis on uus rool ja tagaistmetele pakutakse nüüd ka ventilatsiooni.
Tipp-topp Qashqai
28.juuli 2014 15:25
Uus Nissan Qashqai peaks tootjate hinnangu põhjal sobima enam linna kui maale. Et seda väidet kinnitada või ümber lükata, võtsin auto ja sõitsin just maale.
Facebookist sõltuvuses? Psühholoog annab nõu!
28.juuli 2014 15:05
Mure: Tere! Mul selline mure, et olen sõltuvuses Facebookist. Ma ei käi seal mänge mängimas ega jaga ka mingeid jaga-laigi-võida pilte. Lihtsalt käin koguaeg telefoniga Facebookis, et olla online. Ise õigustan oma käitumist sellega, et võibolla soovib keegi mulle kirjutada vms. Selline käitumine on hakanud mind viimasel ajal häirima. Tunnen, et see pole õige kuidas oma elu ja aega sedasi raiskan. Mida peaksin selle olukorra lahendamiseks ette võtma? Kas vajan professionaalset abi? Noormees, 20.
Mati Sepa meeskond võitis kõrgetasemelise match race regati
28.juuli 2014 14:47
26.-27. juulil toimus Tallinnas, Pirital kõrgetasemeline rahvusvaheline match race regatt Tallinn Open Cup , kus oli osalejaid Austraaliast, Uus-Meremaalt, Kreekast, Rootsist, Lätist, Soomest ja Eestist.
Märt Meesak: Härrased Toompeal! Riiki ei juhita nagu erakonda  (15)
28.juuli 2014 14:23
Koalitsioonivalitsuse tööle asumisest on möödas neli kuud ning sellega on läbi saanud ka kriitikavaba esimese saja päeva periood. Pikaaegne valitsusjuht Ansip ja vana koalitsioonipartner IRL on valitsusest lahkunud ning uus peaminister koos uue koalitsioonipartneriga Stenbocki majja kolinud.
Kuumalaine taanduma ei hakka, kuid mõningast leevendust toovad keset nädalat saabuvad ägedad äikesevihmad  (73)
28.juuli 2014 13:38
Kuigi riigi ilmateenistus on enda varasemates prognoosides täheldanud sellel nädalal kuumuse taandumist, siis tegelikult nii see ei ole. Küll on aga keset nädalat oodata äikesetorme ning uus nädal toob juba jälle 35-kraadise kuumuse.
Miss Raplamaa Austrias: ei läinud palju aega, kui pöörasimegi valest teeotsast ära ja saime natukene lisakilosid vähendada
28.juuli 2014 10:26
Kolmas ja neljas päev Austrias: Schattberg-Ost, Stemmerkogel, Staalbachkogel
Mustvee muutus suureks ehitusplatsiks  (15)
28.juuli 2014 04:30
Võimuvõitluste poolest tuntud linnas valmib korraga sadamahoone, paadisild ja jõesild.