uued tutvused

Disainiööd teevad vabatahtlikud  (1)
19.september 2014 13:50
Disainiöö festival sünnib suuresti tänu vabatahtlike abile, sel korral on abistajaid kogunenud suisa 80. Festival pakub võimalust sukelduda festivali telgitagustesse: panna ennast proovile ootamatutes olukordades; näha rõõmu- kui ka valupisaraid; nautida nn lavatagust elu ning melu jne. Aastad on näidanud, et saadud kogemused ja tutvused võivad väga kasulikuks osutuda ka tulevikus.
Kümme võimalust kaaslasega reisimise edukaks üleelamiseks  (4)
04.september 2014 02:11
Kui muidu võivad inimesed üksteisega läbi saada normaalselt või lausa hästi, siis reisil löövad tihti välja erimeelsused. Neist saab üle mõne lihtsa nipiga.
10 kohustuslikku tegevust suvevaheajaks — kas oled need kõik täitnud?  (3)
22.august 2014 11:05
Suve alguses koostasime nimekirja tegevustest, mida suvevaheajal kindlasti teha tuleks. Kui oled mõne punkti tegemata jätnud, siis veel jõuad seda ehk parandada, kuid rannahooaeg tundub selleks aastaks juba läbi olevat, seega loodame, et oled oma varbaid piisavalt innukalt merevees jahutanud.
VIDEO: Koer ei suuda oma erutust varjata, kui perre kassipoeg võetakse
11.august 2014 10:45
Uued tutvused on ju alati toredad.
Nelli Teataja tibinurk: kolm juhust, kuidas on võimalik ilusat suve täielikult tappa  (1)
25.juuli 2014 15:00
Ühesõnaga, oli ilus kolmapäeva õhtu ning tööpäev läbi. Helistasin mina siis sõbrantsile, et, davai, tõmbame linna peale ja teeme kesklinnas kusagil külmad siidrid ning tuleme viimase trolliga tagasi koju.
10 asja, mida teha suvevaheajal, et see unustamatu oleks  (4)
09.juuni 2014 12:05
Hoolimata sellest, kas sul tuleb teha suvevaheajal raske valik ja otsustada, kus edasi õppida või käia tööl, et teenida raha, siis kindlasti leiad sa ka aega puhkamiseks. Siin on mõned soovitused, mida tasuks teha, et suvi meeldejäävaks muuta. Ära unusta oma suviseid seiklusi pildistamast, et pimedatel sügisõhtutel päiksest pakatavaid ja naerust helisevaid päevi meenutada!
Juunikuu taroskoop: kas tasub sõnajalaõit otsima minna?  (4)
02.juuni 2014 22:00
Kas saad nautida tööalast edu või ootab sind ees hoopis romantiline armumine? Kuidas on lood sinu tervise ja enesetundega? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile juuniks!
Alkeemia taroskoop: kas maikuus tuleb armastus sinu õuele ja milliseks kujuneb kevadkuu tööalaselt?
06.mai 2014 22:00
Milliseks kujuneb sinu jaoks maikuu? Millele tasub senisest rohkem tähelepanu pöörata ja millest peaksid hoopiski hoiduma? Kuidas sul läheb armuasjadega, milline on olukord tööl ja mida on oodata tervise osas?
Alkeemia taroskoop: mida lubavad taro kaardid sinu tähemärgile veebruarikuuks?  (8)
04.veebruar 2014 13:00
Mis ootab sind ees küünlakuul? Kuidas laabuvad asjad suhetes ja armastuse vallas? Milliseks kujuneb õhkkond tööl? Mida tuleb seoses tervisega silmas pidada? Vaata, mida ennustavad Katrin Oidra taro kaardid sinu tähemärgile.
20 põnevamat maailmamainega sündmust disainihuvilisele
15.jaanuar 2014 06:25
Sisekujunduse homne trend, uued tutvused ja lahedad ideed — neid saab ammutada mitmelt sisustus- ja disainimessilt ning -ürituselt. Heidame pilgu maailma mõjukamatele disainisündmustele, mis sel aastal ees ootamas.
17 nõuannet, kuidas üksinda reisides end mitte kunagi üksikuna tunda  (15)
09.jaanuar 2014 19:27
Paljud inimesed kardavad üksinda reisida, sest veetes liiga palju aega ainult iseenda seltsis võib olla emotsionaalselt raske. Rändur, blogija ning Like A Local Guide´i toimetaja Annes jagab 17 nõuannet, kuidas üksindusest vabaneda.
IGOR MANG: Mida toob hobuseaasta kaheteistkümnele tähemärgile?  (76)
09.jaanuar 2014 05:15
30. jaanuaril 2014 kell 23.39 algav hobuseaasta tuleb huvitav Vähile ja kirev Sõnnile, vastutusrikas Neitsile ja armurohke Amburile.
Kas siis lahutatud naised ja üksikemad on tõesti nii madala "turuväärtusega"?  (165)
24.oktoober 2013 22:30
Üksikemadest räägitakse kogu aeg ja igal pool… ja nüüd teen seda mina, sest mu mure ei anna mulle rahu. Ma ei mõista, miks ei võeta naisi sellisena, nagu nad ise on, vaid pannakse arvamused ja piirangud paika vastavalt sellele, MIS neil on. Kui oled noor ja vallaline, lasteta naine, siis tahavad ja austavad sind kõik. Kui sul on aga lahutus seljataga või lapsed üksi kasvatada (ei pea isegi üksi kasvatama neid, piisab sellest, et sa pole nende isaga enam koos), tembeldatakse sind kohe rumalaks. “Kas oli siis vaja vale mehega lapsed saada?” No tõepoolest, me ju kõik meelega leiame need valed mehed! Kõik õiged jätame ukse taha, laseme tuppa ainult valed, et saaks ikka pärast üksi jääda.
Rahvusvahelise projektiga Itaalias: Väärtuslik kogemust terveks eluks
30.september 2013 18:20
10. klassis alustas seitse August Kitzbergi nimelise Gümnaasiumi õpilast rahvusvahelise projektiga Comenius Project E.Y.E.S. Algul köitis enim võimalus külastada teisi riike, kuid projektiga tegelema hakates sai näha, et tegu on väärtuslike kogemustega terveks eluks. Selle projekti käigus tulevad mitmed õpilased erinevatest riikidest ühte kohta kokku, et koos põnevaid tegevusi läbi viia. Lühend E.Y.E.S tuleb ingliskeelsetest sõnadest, mis tõlkes viitavad ettevõtlikele noortele Euroopa koolides.
Õela netikommentaatori välimääraja: kes kiitleb, kes kraakleb, kes sõimab  (51)
15.september 2013 16:04
Internetikeskkonnas liigeldes põrkume igal hetkel tigedate kommentaaridega- kes on inimesed nende sõnade taga? Esimest tüüpi kirjeldab napisõnalisus - tavaliselt jääb tema võidurepliigiks kas «rõve» või «mõttetu».
Kuidas võõra inimesega tutvust teha?
13.september 2013 10:05
Mure: Tere, Mul mure, et tulen iga õhtu ühe väga kena poisiga ühes bussis koju. Samas  kohas läheme peale ja maha ning samal ajal ka. Bussis ja bussipeatuses ta vahel vaatab mind imelikult ka. Tahaks temaga tutvuda aga ma ei oska ning lihtsalt ta juurde minna kuskil tänaval või bussis ka imelik minna, et tere. Kas oskate anda mingeid nippe? Sest soov temaga tutvuda on suur. T.,16.
Heiki Hepner: Head õppeaasta algust kogu vallarahvale
09.september 2013 22:00
Kohila valla maadel on koolid õppimiseks avatud juba 227 aastat. Kõik need aastad on olnud erinevad, aga küllap alati on kannustanud õppijaid avastamise ja uute teadmiste saamise püüe.
Eesti noor Taanis: Eesti on tänapäeva inimese jaoks väike  (15)
12.juuni 2013 11:05
Meil kõigil on unistused, mõnel on suuremad ja teistel väiksemad. Mina olen tahtnud väiksest peale maailma näha. Osalt kindlasti tänu isale, kes on maailmas rännanud ja läbi käinud rohkem riike, kui peast oskan üles lugeda. Praeguseks olen 23 aastat vana ja reisinud üsna palju ning hiljuti veetsin aasta Austraalias. Nüüd olen alustanud oma teist aastat Taanis. Juba pea kaks aastat on möödas, kui tegin esimesed sammud oma uues elukohas, milleks on Taani väikelinn Roskilde. Õpin Roskilde Business College´is.
10 asja, mida teha suvevaheajal, et see unustamatu oleks  (13)
11.juuni 2013 14:13
Hoolimata sellest, kas sul tuleb teha suvevaheajal raske valik ja otsustada, kus edasi õppida või käia tööl, et teenida raha, siis kindlasti leiad sa ka aega puhkamiseks. Siin on mõned soovitused, mida tasuks teha, et suvi meeldejäävaks muuta. Ära unusta oma suviseid seiklusi pildistamast, et pimedatel sügisõhtutel päiksest pakatavaid ja naerust helisevaid päevi meenutada!
Kauaaegsed sõbrad kohtusid Venemaal
08.juuni 2013 23:00
Alates 1966. aastast on igal kevadel kokku saanud nelja kooli esindajad: Tõrva gümnaasium Eestist, Priekule keskkool Lätist, Salantai gümnaasium Leedust ning Gdovi keskkool Venemaalt. Traditsioonide kohaselt võõrustab igal aastal üks kool teisi delegatsioone. Seekord leidis kohtumine aset 10.-13. mail Venemaal Gdovi linnas.
Taanis õppiv eestlane: Eestis jäetakse ülikool pooleli erinevatel põhjustel: kõrge õppemaks, vale või igav eriala, suuremad ootused õpingute suhtes  (5)
03.juuni 2013 15:10
Välismaa kasuks tuli otsus tänu firmapartnerile, kes mainis, et kandideerib Dream Foundationi abiga Taani õppima. Esimene mõte - miks ka mitte, kaotada pole midagi, sest lahedaimad võimalused elus "võivad" sülle kukkuda ning kõik edasine oleneb sellest, kas haarad sellest kinni või ei.
Kilingi-Nõmme Muusikakooli õpilased esinesid Euroopa Kultuurikülade projekti raames Prantsusmaal
29.mai 2013 21:00
20.-28. aprillil toimus Prantsusmaal Euroopa Kultuurikülade projekt „Singing in the Villages". Kohapeal viibisid kaheksa kultuuriküla lauljad ning nende juhendajad.
Haridus välismaa kõrgkoolist — parim investeering tulevikku!
29.mai 2013 10:35
Kui oled mõelnud oma haridusteed jätkata välismaal, siis ILEC Evenor jagab hea meelega infot erinevate õppimisvõimaluste kohta ning abistab ka eriala valikul.
Kuidas Hans H. Luik kommunistide eest hullarisse peitu puges  (53)
28.veebruar 2013 07:34
Hans H. Luik küsib Indrek Toomelt , kuidas sattus tema nimi Tartu kommunistide salajasse ettekandesse.
Igor Mang: mida toob maoaasta tosinale tähemärgile  (72)
03.jaanuar 2013 07:00
10. veebruaril 2013 kell 9.20 algav maoaasta on edukas Jäärale ja Neitsile, lubab kõrget kohta Skorpionile ja tõelist armastust Kaaludele.
Loe, miks Pearu Paulus enam sellistesse saadetesse ei lähe  (27)
03.detsember 2012 08:55
"Ma väärtustan seda, et artistina laval olles on mul õige vähe rambipalavikku, siin otsesaates küttis aga adrenaliini üles, sest väike kivike, mis võib olla maha kukkunud kellegi kleidi küljest, võinuks jääl saada saatuslikuks," räägib Pearu Paulus, kes saates "Tähed jääl" teisele kohale jäi.
Fredi Pärs: ka ilma muusikalise hariduseta on võimalik läbi lüüa!  (9)
19.oktoober 2012 12:20
Superstaarisaates kolme parema noormehe hulka jõudnud Fredi Pärs on poistest ainuke, kellel pole ei muusikaharidust ega kasulikke tutvusi lauljana läbilöömiseks ja ta kinnitab, et saate juures ongi tähtsad saadav lihv ja uued tutvused.
Suvi läks kui unenägu... Saabus õhinapõhine avastusretk!
08.oktoober 2012 13:00
Vihmasajud, kuldsed maitsvad õunad, aedviljad, marjad, seened, september ja kooli algus... need kõlavad sõnad väärtustavad hetkel meie kasutuses olevat aega.
10 põhjust alustada treenimisega juba täna  (8)
16.september 2012 22:00
Miks tuleb paljudel naistel meelde trenni minna alles kevadel kui soovitakse end paari kuuga suveks vormi saada? Siin on teile mitmeid põhjuseid, miks treenida aastaringselt ja alustada sellega kohe!