Urmas Paet

20. aprillil 1974 Tallinnas sündinud Eesti poliitik, Eesti välisminister ja Eesti Reformierakonna aseesimees.
13. aprillist 2005 kuni 5. aprillini 2007 oli ta välisminister Andrus Ansipi esimeses valitsuses ja seejärel Andrus Ansipi teises valitsuses. Alates 6. aprillist 2011 on ta välisminister Andrus Ansipi kolmandas valitsuses.

Urmas Paet

Viited: