Universal Music

Presidendi plaadi müügiedu jäi hingitsema? Tootja: Ilves ega maksumaksja ei pea midagi omast taskust kinni maksma  (25)
19.aprill 2016 13:14
President Toomas Hendrik Ilvese detsembri alguses ilmunud kogumikplaadil on kaubandusvõrgus läinud edukalt, kuid päris välja pole riigipea noorusaja lemmikuid koondavat heategevuslikku albumit nelja kuuga suudetud siiski müüa.
Eesti rahvusmixtape! President Toomas Hendrik Ilves üllitab nooruspõlve lemmiklugude plaadi ja astub DJ'na üles: rock'n'roll päästis mu elu  (46)
26.november 2015 13:33
4. detsembril ilmub president Toomas Hendrik Ilvese kogumikplaat “Teenage Wasteland — 16 Early Fave Raves of the President / Teismelise ahermaa — Presidendi kuusteist nooruspõlve lemmiklugu”. Iga ostetud plaadi pealt läheb annetus heategevusprojektile Minu Unistuste Päev, mis viib ellu raskelt või krooniliselt haigete laste unistusi.
Mis digi? USA viimane helikassetitootja toodab neid praegu rohkem kui eales varem!  (8)
15.september 2015 18:31
Kui uudiseid lugeda, tundub, et muusikatööstus kiratseb. Müüginumbrid langevad nii füüsiliste andmekandjate kui ka digi puhul. Kõik kuulavad, vähesed nõustuvad maksma.
Audiokassettide tootjal läheb paremini kui kunagi varem  (23)
01.september 2015 19:25
20-aastase tehnoloogilise arengu järel on inimesed taas ostmas kassette ja pühkimas tolmu Walkmanidelt, kirjutab Bloomberg.
Uue Eesti superstaari Jüri Pootsmanni debüütsingel vallutas Eesti Spotify edetabeli  (4)
10.juuni 2015 13:55
Superstaarisaate võitja Jüri Pootsmanni debüütsingel "Torm" on saavutanud Spotify Eesti edetabelis rekordilise positsiooni.
"Eesti otsib superstaari" 2015 hooaja võitja Jüri Pootsmann avaldas täna debüütsingli "Torm"  (4)
01.juuni 2015 13:15
Eilses superfinaalis kahe omanäolise aranžeeringuga kõlanud võidusingel lauldi tegelikkuses sisse juba saate vältel, mai alguses Helsinkis, mil allesjäänud 5 finalisti käisid tunnustatud salvestustuudios Fried Music. Loo autor on rootslasest produtsent Kim W ning eestikeelsed sõnad kirjutas Maian Kärmas . Salvestuskogemuse said kõik 5 finalisti, kuid ülemaailmsetes digikanalites saab avaldatud vaid Jüri versioon.
„Eesti otsib superstaari“ superfinaali esitused on selgunud!  (8)
28.mai 2015 20:05
Juba sel pühapäeval valib Eestimaa endale kuuenda superstaari. Suurejooneline show jõuab vaatajateni Nordea Kontserdimajast, mille laval säravad otsustavate etteastetega Gertu Pabbo ja Jüri Pootsmann.
„Eesti otsib superstaari“ superfinaali publikut ootab Nordeas superüllatus - neile esinevad kõik finalistid! Televaataja seda ei näe!  (7)
26.mai 2015 10:30
Eesti kuuenda superstaari otsingud kulmineeruvad pühapäeval võimsa show´ga Nordea Kontserdimajas. Lisaks superfinalistidele Gertu Pabbole ja Jüri Pootsmannile esinevad vaid kohapealse publiku ees eksklusiivselt ka kõik teised finalistid.
Metsatöll andis täna välja EP ”Pummelung”!  (2)
15.mai 2015 11:48
Täna ilmus Metsatöllu EP ”Pummelung“, millelt leiab kaks uut seniavaldamata lugu, lisaks veel Metsatöllu esituses J.M.K.E. pala ”Külmale Maale”.Metsatöllu kaks lugu; ”Pummelung” ja ”Vana jutuvestja laul” on seni ühel või teisel põhjusel jäänud Töllu kodustuudio, Roundsound, riiulisse oma aega ootama. Nüüd, pärast pea poolt aastat puhkust otsustas bänd, et aeg on tasuda oma loominguline võlg - aeg on oma möödunud aegade üllitisi ka teistele inimestele kuulamiseks jagada.
Miks peaks muusikafänni huvitama Tidal?!
15.aprill 2015 08:16
Siim Nestor võtab luubi alla Jay-Z ja teiste megastaaride poolt kuulamisturule paisatud uue striimimis­teenuse.
MUUSIKAT: Von Hertzen Brothers esitles Universal Musicu kontoris Publikule oma värsket loomingut  (2)
01.aprill 2015 19:32
Von Hertzen Brothers on kolme venna loodud Soome rokkbändide kroonjuveel, mis on nüüd saanud ühele poole oma järjekorras juba kuuenda albumiga pealkirjaga "New Day Rising". Publik astus sisse Universal Music Baltikumi kontorisse ja tõeliselt sooja ja musikaalse vastuvõtu osaliseks, kus vennad Von Hertzenid võtsid koos bändikaaslastega üles oma värskeima viisijupi "Hold Me Up".
Rihanna and Kanye West joint tour cancelled
31.märts 2015 23:04
The office of the entertainment company Live Nation leaked information about a concert that hadn’t yet received final confirmation but had been in the works for several years, writes Siim Nestor .
FOTOD: Varjust välja: lõpuks said EFÜ eestvedamisel pärjatud needki, kes muusikute seljataguse eest hoolitsevad!  (2)
24.märts 2015 22:05
24. märtsil kutsus Eesti Fonogrammitootjate Ühing restorani Merineitsi need muusikamaailmaga seotud kodanikud, kes tähtede sära varju enamasti kipuvad jääma, et esmakordselt tänada kõiki, kes edukate plaatide või kontserdite taga ühel või teisel moel seisavad. Kokku jagati auhindu lausa 16 kategoorias ning muidugi ei puudunud pidulikult tseremoonialt ka tähed ise.
PUBLIKU VIDEO: Enrique Iglesiase nimel R2 Aastahiti trofee vastu võtnud Leen Kadakas paljastas, mis sarvilisest auhinnast tegelikult saab!
10.jaanuar 2015 20:05
R2 Aastahiti välismaise edetabeli tipus troonis möödunud aasta kokkuvõttes Enrique Iglesiase "Bailando". "Tubli poiss," kiitis hurmurlaulja plaadifirma Universal Musicu siinne esindaja Leen Kadakas , kes latiinostaari nimel trofee enda kätte sai. Mis sellest aga edasi saab? Kas keraamiline näpuviskekuju jõuab ikka muusiku kaminasimsile?
Robbie Williamsi Tallinna kontserdi DVD lööb müügirekordeid!  (5)
17.detsember 2014 11:32
8. detsembril poelettidele jõudnud Robbie Williamsi DVD ja Blu-Ray “Live In Tallinn” on esimese müüginädalaga jõudnud kõikjal müügiedetabelite tippu - kaubaks lähevad suure hooga mõlemad versioonid ning tegu tundub olevat jõuluperioodi kõige soovituma muusikatootega.
TAYLOR SWIFT – pole veel Näosaate materjal, aga on hetkel maailma tähtsaim popstaar  (1)
19.november 2014 08:47
Siim Nestor retsenseerib kantritäht Taylor Swifti uut heliplaati, hiilgavat vallutusretke ehtsa popmuusika aladele.
Robbie Williamsi kontserdi DVD valmib selle aasta lõpus  (24)
15.august 2014 04:30
Plaadi väljaandmine on venima jäänud staari uue kontsertturnee tõttu, millest varem ei teatud.
GRUPIFOTO: Põhjus tähistada! Metsatöllu kuues album "Karjajuht" müüs end plaatinumiks  (6)
22.mai 2014 11:37
7. märtsil 2014 ilmunud Eesti metal-hiiu Metsatöllu kuues stuudioalbum “Karjajuht” võeti üle ootuste hästi vastu – esimese paari kuuga müüdi nii tavalist CD, limiteeritud CD ja vinüülversiooni üle 5000 koopia, mis teeb sellest Universal Musicu edukaima selle aasta kodumaise plaadi.
Rootsi kingitus muusikaärile
07.mai 2014 06:00
Siim Nestor intervjueerib Spotify Põhjamaade ja Baltikumi osakonna juhti Jonathan Forsterit.
SELGE! 7. märtsil avaldab Metsatöll kuuenda stuudioalbumi pealkirjaga “Karjajuht”
24.jaanuar 2014 16:35
“Elu pole antud kannatusteks ja halaks, elu on antud seista kahel jalal ning sirge seljaga! Toetada neid, kes sinust väetimad ning võtta vastu abi neilt, kes sinust vägevamad! Hoida uhkusega oma hõimu ja au! Kui “minast” saab “meie”, siis püsime tugevad! Koos! Õla kõrval õlg ja selg selja taga!” Metsatöll 10227
TOP 10: Kuula aasta 2013 hitte, mida eestlased Spotify's kõige enam leierdasid  (3)
17.detsember 2013 15:40
Aasta edetabelite aeg on käes ning esmakordselt saab teha kokkuvõtteid maailma juhtiva muusika voogesituskeskkonna Spotify Eesti kuulajate eelistustest. Spotify keskkond jõudis meie maale selle aasta aprillis.
Spotify sai eestikeelse playlisti-abimehe Digster
11.detsember 2013 17:34
Spotify kasutajatele on avatud uus eestikeelne muusikaäpp Digster.
Zappa tuleb teeb Zappat
27.november 2013 09:00
Siim Nestor usutleb Dweezil Zappat, kelle isa Franki muusika on saatnud teda imikupõlvest saadik.
VAATA KÕIKI näosaate poolfinaali etteasteid ja anna teada, kas finaali pääsesid parimad!  (119)
24.november 2013 22:05
Näosaate poolfinaal on peetud ning kahe nädala pärast, 8. detsembril Saku Suurhallis toimuvas suures finaalis võistlevad omavahel 10 000 heategevuseuro nimel Ott Lepland, Koit Toome, Andero Ermel ning Nele-Liis Vaiksoo. Kui sul aga viimane finaalieelne heitlus nägemata jäi, saad nüüd kõiki esitlusi uuesti vaadata ning kommentaariumis teada anda, kas oled nõus kaheksa saate põhjal valitud parimate valikuga, mis žürii ja kaasosalejate punktidest sündis, või oleks keegi teine hoopis kohta finaalis väärinud.
FOTOD: Muusika-, mängu- ja filmiparadiis Terminal avas uudistavate staaride saatel uksed!  (2)
19.november 2013 11:37
Tallinna kesklinnas Admirali majas avati uus füüsilise meedia kauplus nimega Terminal, kus müügil muusika, filmid, konsoolimängud ning fännikaubad. Avapeole tulid uudistama nii muusikakriitikud kui ka lauljad, akustilise kavaga lahutas meelt Facelift Deer , plaate keerutas Erik Morna .
Klubirünnak jätkub pealinnas! Tanel Padar & The Sun jõuavad tuuriga Tallinna  (1)
13.november 2013 19:37
Reedel, 15. novembril jõuavad Tanel Padar & The Sun oma novembri alguses lahti läinud Club Attack tuuriga Tallinnasse. Rock Cafes toimuval kontserdil astuvad külalistena üles Rasmus Rändvee & Facelift Deer ning The Blank Lips.
AREENI KAANELUGU: Leslie Da Bassi eklektikaskeem
25.oktoober 2013 09:00
Siim Nestor palub muusikul ja reklaamituusal Leslie Da Bassil meenutada kogu loometeed – ülevaade kõigist tema bändidest, sooloponnistustest ja Utopiast.
Superstaar sai plaadiga maha! Rasmus Rändvee ja Facelift Deeri album valmis!  (14)
02.september 2013 12:05
Saate „ Eesti otsib superstaari “ võitjal Rasmus Rändveel ja tema bändil Facelift Deer ilmus koostöös Universal Musicuga debüütalbum.
VIDEO! Võimas! Austraalia talendisaate võitis kõnedefektiga noormees!  (3)
18.juuni 2013 13:06
Austraalia teise hooaja saatest "The Voice" võitis võimsa häälega 18-aastane Harrison Craig, kes on väiksest peale kõneledes kokutamisega võidelnud, kuid lauldes pole sellest jälgegi.