Ujumine

Microsofti teekond Soomes. Kolme aastaga tipptegijast põhja
30.mai 2016 23:55
Microsoftil ebaõnnestus kõik, mis Nokiaga, kunagise mobiilimaailma lipulaevaga, ette võeti.
Kõige rohkem dopinguteste tellis mullu jalgpalliliit
27.mai 2016 10:35
Eesti Antidopingu 2015. aasta tegevusaruandest selgub, et Eesti Jalgpalli Liit tellis mullu 32 dopingutesti, mis on siinsetest spordialaliitudest suurim näitaja.
Pöörased hinnad: suviste lastelaagrite maksumust taluvad vaid rikaste vanemate rahakotid  (63)
24.mai 2016 11:00
Suvevaheaeg on ukse ees ja paljud lapsevanemad tahaksid oma tütreid ja poegi sel puhul ka paariks nädalaks laagrisse saata. Ometi võib määravaks saada laagri krõbe hind. Uurisime kui palju sel aastal emadel-isadel rahakotist välja käia tuleb ning tegime nimekirja erinevatest laagrivõimalustest, kuhu sel aastal oma lapsed võimalik saata on.
Kas tööandja peab kompenseerima töötervishoiuarsti poolt määratud protseduure?
23.mai 2016 12:28
Lugeja küsib: Kas tööandjal on kohustus kompenseerida tervisekontrollis töötervishoiuarsti poolt töötajale määratud vahendeid ja protseduure (näiteks taastusravi ja massaažid)?
Lugeja küsib: Kas tööandja peab töötajale töötervishoiuarsti määratud protseduurid kinni maksma?  (5)
23.mai 2016 12:26
Kas tööandjal on kohustus kompenseerida tervisekontrollis töötervishoiuarsti poolt töötajale määratud vahendeid ja protseduure (näiteks taastusravi ja massaažid)?
Ka suvel tuleb end viiruste eest kaitsta ja tihti käsi pesta
23.mai 2016 08:49
Et suvel on meie õhk viirustest tunduvalt puhtam kui sügisel või talvel, haigestutakse suvel tunduvalt vähem. Ülemiste hingamisteede viirushaigustega satutakse perearsti juurde umbes kümme korda harvemini kui sügistalvisel ajal.
Maria Romanjuk oli Londoni EM-il Eesti koondislastest taas päeva parim
21.mai 2016 12:53
Londonis toimuvatel ujumise pika raja Euroopa meistrivõistlusel olid eelviimasel võistluspäeval stardis 10 Eesti koondislast.
TRENNIHOROSKOOP: Milline treening sobib sinu tähemärgile kõige paremini?
18.mai 2016 10:06
Enesekindlus on atraktiivne iseloomuomadus ja selleni viib teadagi pidev töö. Tervislik elustiil on aga võti hea enesetunde ja välimuseni. Nende kahe oskuslik kombineerimine võib anda enneolematuid tulemusi. Kuna tervislik elustiil sisaldab ka treeningut, nii ilusa välimuse kui tugeva tervise heaks, pakume siinkohal välja valiku erinevatele astroloogilistele tähemärkidele sobivaid näpunäiteid ja nippe.
Kevin Saar – noor motomees, kellest võib saada Euroopa üks kiiremaid quadisõitjaid
14.mai 2016 11:47
Kui Kevin Saar (16) käis eelmisel aastal Lätis Stelpes Euroopa meistrivõistluste etappi vaatamas ning klubikaaslane Pärnust Sten Jupaschevski seal võitis, ütles noormees, et järgmisel aastal seisab tema sellel poodiumil. Noormees on oma unistuse täitnud, sest paari nädala eest saavutas ta Hollandi etapil kolmanda koha.
Põnev teada: miks kõige paremad ideed meid sageli just duši all tabavad?
12.mai 2016 23:00
Vesi on kogu elu alus. Ilma veeta ei oleks arenenud sellist elu meie planeedil, nagu me täna tunneme. Ka inimene veedab esimesed üheksa kuud enda arengust lootevees hõljudes. Juba iidsetest aegadest on veele omistatud tervendavaid ja transformeerivaid omadusi, kirjutab Huffington Post. Meid tõmbab vee poole, olgu selleks jõgi, järv, meri või ookean. Veel on rahustav ja tasakaalustav toime nii selle sees hõljudes kui ka seda lihtsalt vaadates.
Lugeja: Tallinnas on selline mood, et ehitatakse täis kõik rannaäärsed alad ja vaated merele  (9)
12.mai 2016 11:44
Tallinlane jagab oma arvamust seoses Reidi tee rajamisega, mis endiselt ei anna pealinlastele rahu ja on teemana üleval juba pikemat aega. Delfi lugeja sõnul ei tohiks inimesed lasta linnavalitsusel nende arvamusest teerulliga üle sõita.
Eesti kaitseväelased võitsid USA-s ujumises neli medalit, kokku tuli medaleid üheksa  (2)
11.mai 2016 22:45
Võitmatute mängudel said eestlased ujumisvõistlusel kulla, kaks hõbedat ja ühe pronksi. Kokku on Eesti koondise medalisaak üheksa medalit – neist kolm kulda, kolm hõbedat ja kaks pronksi.
DELFI VIDEO: Riho Aljand: viis-kuus ujujat asuvad Londonis olümpianormi püüdma
11.mai 2016 14:57
Eesti ujumisliit lähetab esmaspäeval algavatele pika raja Euroopa meistrivõistlustele Londonisse 24-liikmelise koondise, kelle hulgas on peatreener Riho Aljandi sõnul ka mitmed reaalsed Rio olümpia A-normi alistajad.
Kas tõesti?! Vette urineerivad turistid on hävitamas Austria kauneimat järve  (1)
11.mai 2016 13:10
Grüner See (eesti k Roheline järv), mida tuntakse smaragdrohelise vee järgi Austria ilusaima paigana, arvatakse viimastel aastatel järvevette urineerivate turistide tõttu ohtu sattunud olevat.
Eesti sportlased pälvisid Invictus Gamesil neli medalit
11.mai 2016 00:10
Nooremveebel Ergo Mets võitis kaks kulda, veebel Jaune Engel sai hõbe- ja pronksmedali.
Eesti võitis Invictus Games’il hõbemedali ka kettaheites ja kuulitõukes  (2)
10.mai 2016 19:05
Veebel Jaune Engel sai kettaheites hõbeda ja kuulitõukes pronksmedali.
DELFI VIDEO: Kalev Kruus kommenteerib olümpial lisaks korvpallile ka golfi ja triatlonit - mida nendest ülekannetest oodata?  (11)
10.mai 2016 14:00
Viasat Sport Balticu sisujuht Kalev Kruus avaldas, et nende kanalil võib tänavu olümpiaülekandeid näha üle 300 tunni. Koos kuue lisakanaliga kasvab ülekannete maht peaaegu 1000 tunnini.
Kaidi Kivioja tõusis MK-etapi viienda tulemusega olümpiakohale
08.mai 2016 17:15
Kaidi Kivioja saavutas ööl vastu pühapäeva Hualtulco triatloni MK-etapil kõrge viienda koha, tõustes sellega ühtlasi Rio olümpiale pääsevate triatleetide nimistusse. Olümpia kvalifikatsiooniperiood lüüakse lukku eeloleval pühapäeval, päev varem osaleb Kivioja veel MM-sarja etapil Jaapanis.
Margus Hoop, sõjamees, kellelt pisike Aafrika bakter võttis jõu, nii et ei jaksanud lusikatki tõsta  (11)
02.mai 2016 00:10
Veebel Hoop sõidab vigastada saanud sõjameeste Võitmatute mängudele Eesti koondise kaptenina.
Juunioride Euroopa meister Kendzior esindab Eestit ilmselt juba Londoni EM-il  (5)
30.aprill 2016 13:30
18-aastane Alina Kendzior , kes seni esindas Venemaa koondist, on otsustanud hakata esindama Eestit ning stardib juba kahe nädala pärast toimuvatel Euroopa meistrivõistlustel just sinimustvalge värvides.
Kaidi Kivioja tõusis triatloni MM-sarja etapil esmakordselt esikümnesse
24.aprill 2016 20:38
Triatloni MM-sarja kolmandal etapil Cape Townis tegi kümnendana lõpetanud Kaidi Kivioja oma senise karjääri parima võistluse. Kunagi varem pole ükski eestlane suutnud triatloni MM-sarjas jõuda esikümnesse.
VIDEO: Tanel Padar läbis Hispaania rattalaagris nelja päevaga ligi 450 kilomeetrit  (4)
21.aprill 2016 13:16
Bändiga Euroopast tuurilt naasnud Tanel Padar veetis viis päeva triatloniklubi TriSmile kevadlaagris Hispaanias, kus põhirõhk oli rattasõidul. Sportlikus mõttes oli tegu üsna selge mugavustsoonist väljumisega, sest kõige pikem trenn oli 160 kilomeetrit.
Mis on neerupuudulikkus ja kas seda saab ära hoida
19.aprill 2016 23:15
Neerud on organismi filtersüsteem. Nad „pesevad“ neere läbivat verd, puhastavad seda ainevahetusel tekkivatest jääkainetest ning sissesöödud liigsest soolast ning hoolitsevad, et ülearune vedelik väljuks organismist. Kui neerud oma tööga enam hakkama ei saa, on kuri karjas.
EOK valimised. Katuseraha ja Simson võitsid, kaotasid aus mäng ja korvpall  (32)
19.aprill 2016 00:10
Tõsisel (spordi)võistlusel on alati võitjad ja kaotajad. Kes olid need EOK presidendivalimistel?
Kas Eesti püstitab olümplaste rekordi ja saadab Rio de Janeirosse üle 47 atleedi?  (11)
18.aprill 2016 11:40
Pühapäeval lisandus Riosse sõitjate nimekirja neli sportlast – kaks maadlejat ja kaks maratoonarit – ning delegatsiooni suurus kasvas 34 persoonini (vaata allpool). Seega on selge, et negatiivset tipptulemust me ei püstita – Londonis osales vaid 32 Eesti sportlast, Sydneys 33.
DELFI FOTOD: Loodetavasti jõudsite fotod ära teha - eksootilist Rummu karjääri püütakse huvilistele sulgeda  (137)
17.aprill 2016 16:22
Ka väljaspool Eestit tähelepanu võitnud Vasalemma vallas asuv Rummu karjäär on viimastel aastatel ligi tõmmanud nii sukeldujaid, niisama suvitajaid kui ka fotograafe. Omanikud teevad aga pingutusi, et massid vastuolulisele veekogule ligi ei pääseks.
Riik ei anna raha ja lapsed ei õpi ujuma  (4)
14.aprill 2016 00:00
Ujumise algõpetus on koolides kohustuslik, kuid riigieelarvest eraldatakse selleks nii vähe raha, et enamik lapsi ujumist selgeks ei saa. Tagajärg – viimase viie aastaga on Eestis uppunud 29 last.
Kui tilk tuleb püksi, siis pole see pelgalt piinlik mure  (1)
13.aprill 2016 12:45
Ühtki terviseprobleemi ei tohi pidada sedavõrd piinlikuks, et sellega arsti poole mitte pöörduda.
Alternatiiv tabletipurgile: viis naturaalset leevendust liigesevaludele
12.aprill 2016 12:00
Kui liigesed tunda annavad, siis tahaks valust lahti saada — ja seda kohe. Aga alati ei ole valuvaigisti ainuke variant, on ka naturaalseid viise selle leevendamiseks või mõnel juhul sellest ka päriselt lahti saamiseks.