Ujumine

10 asja, millega iga inimene peaks ise hakkama saama  (2)
30.juuni 2016 10:35
Kui tahad elus hästi ja iseseisvalt toime tulla, on mõned oskused selleks lausa hädavajalikud.
Suvi on ideaalne aeg end terveks ja ilusaks kõndida: vähe vaeva, aga uskumatult hea tulemus!
29.juuni 2016 23:30
Kõndimine on inimesele omane loomulik liikumisviis, mis täidab mitmeid praktilisi rolle. Enese vormishoidmise ja treenimise eesmärgil on kõndimise kohta paraku levinud kuvand, justkui poleks see piisavalt tõhus tegevus.
Alaliidu president: uppuva ujumise päästmine on uppuja asi  (11)
27.juuni 2016 00:10
Ujumisliidu juht Karol Kovanen tahaks treeningutesse kaasata tippspetsialiste ja teadlasi.
10 põhjust, miks suvel kindlasti ujumas peaks käima  (2)
24.juuni 2016 13:40
Esialgu võib jõe-, järve- või merevesi võrreldes basseiniga külm tunduda, kuid ujumisest vaimsele ja füüsilisele tervisele saadav kas on nii suur, et sellele mõeldes peaks sa külmatundest kiiresti võitu saama.
Mida teha kui juhtub õnnetus ja keegi on uppumas?  (3)
23.juuni 2016 15:30
Selleks, et suvised veekogude äärsed koosviibimised ja jahutavad suplused jääksid ainult positiivselt meelde, hoia end ja oma lähedasi õnnetustest eemal. Alkohol ja ujumine ei käi kokku, tuletab päästeamet meelde.
Kus võiks juba täna merre ujuma minna? TTÜ Meresüsteemide Instituut teab vastust  (2)
23.juuni 2016 11:30
Tunnise autosõidu kaugusel leiab jaanipäeva paiku sobiva temperatuuriga veekogu igaüks, annab TTÜ teada. Lisaks järvedele on juba ka mitmeid mererandu, kus vesi on täitsa ujutav.
Jaanipäeval ei pea end sigalakku täis kaanima: kõige ilusamad mälestused tekivad alkoholita  (13)
22.juuni 2016 22:30
Jälle on käes jaaniaeg, mil inimesed peast natuke hulluks lähevad ja stressi langevad, sest unistused on suuremad kui tegelikkus. Mida vanemaks ma saan, seda vähem tahan tegemist teha nende üritustega, mille kohta on ühiskondlik hoiak, et neid peab tingimata pidama. No ei pea ju, minus tekitab sundlus ainult trotsi. Viimastel aastatel olengi hoopis jaanimöllu asemel rahulikult kodus olnud, grillimata ja stressamata.
Jäid praamipiletitest ilma? 7 viisi, kuidas pühadeks Saaremaale pääseda  (36)
22.juuni 2016 07:30
Ehkki eelbroneeritavad praamipiletid Saaremaale on välja müüdud, ei tasu siiski meelt heita! Neil, kes ei lepi mandril vorsti vardasse lükkamisega, on veel võimalus viia täide enda unistus jaaniööl Saaremaal sõnajalaõit otsida. Kasulik toob teieni seitse viisi, kuidas pühadeks saartele saada.
Inglid aitavad sul mõista ja lahti seletada oma unenäosõnumeid
18.juuni 2016 08:18
Doreen Virtue ja Melissa Virtue räägivad, kust unenäod tulevad, kuidas neid tõlgendada, millist rolli mängivad inglid ja kelle poole pöörduda juhatuse saamiseks. Sulle antakse vahendid, millega rännata unenägudes, kaasa arvatud need, mille abil saad ise unenägusid luua ja neid ärkvel olles paremini mäletada.
Silver „Härra Eeskäsi” Lätt: discgolf ja alkohol olgu lahus  (14)
18.juuni 2016 00:10
Jalgpallis enda sõnul ebaõiglaselt võistluskeeldu kandev Silver Lätt on keeranud elus uue lehekülje. Temast on saanud Eesti parim kettagolfar.
Tule ja jää maa Island
14.juuni 2016 15:48
Olles väike tüdruk, mil vend rändas Austraalias , rääkisin mina vaid Islandi saarest. Keegi ei tea, kust või miks mulle just see tundmatu maa oli huvi äratanud, kuid miski mind selle müstilise saare poole tõmbas.
Team Favorite blogi: Kuremaa treening II
12.juuni 2016 20:43
Osaleme sel aastal Eesti Spinninguspordi Liidu reitinguvõistlustel koos Alexander Andrusenkoga. Ühtlasi võistleme Team Favorit Estonia nime all ning edaspidi püüame oma treeningutest, võistlustest ja kalapüügiga seonduvast Teile regulaarselt kirjutada, annab teada Lehar Leetsaar Facebookis Team Favorite blogis.
Nõuanded lapsevanemale: väikese lapsega rannas  (1)
02.juuni 2016 16:58
Soojad suveilmad meelitavad randa ning ega kuumusega polegi kusagil mujal mõnusam olla kui liiva peal lesides ning varbaid vette pistes. Rõõmu liivalossidest ja vees sulistamisest saavad kuhjaga ka lapsed.
Hetkeseisuga Riosse sõitev Allikvee: ma pole juba ammu nii õnnelik olnud
01.juuni 2016 20:14
Veel paar aastat tagasi räägiti ujumise siseringis, et ta on liiga pehme sportlane, niisuguse suhtumisega polevat võimalik tippu jõuda. Tegelikult on see 21aastane tallinlane targalt treeninud ja 99,9protsendise tõenäosusega osaleb ta Rio de Janeiro olümpial – Martin Allikveest on saanud Eesti parim ujuja!
Probleem: Hawaiil sureb liiga palju turiste  (10)
01.juuni 2016 16:24
Veebilehe Honolulu Civil Beat osutusel sureb sureb Hawaiil keskeltläbi üks turist tunnis.
Microsofti teekond Soomes. Kolme aastaga tipptegijast põhja  (116)
30.mai 2016 23:55
Microsoftil ebaõnnestus kõik, mis Nokiaga, kunagise mobiilimaailma lipulaevaga, ette võeti.
Kõige rohkem dopinguteste tellis mullu jalgpalliliit
27.mai 2016 10:35
Eesti Antidopingu 2015. aasta tegevusaruandest selgub, et Eesti Jalgpalli Liit tellis mullu 32 dopingutesti, mis on siinsetest spordialaliitudest suurim näitaja.
Pöörased hinnad: suviste lastelaagrite maksumust taluvad vaid rikaste vanemate rahakotid  (63)
24.mai 2016 11:00
Suvevaheaeg on ukse ees ja paljud lapsevanemad tahaksid oma tütreid ja poegi sel puhul ka paariks nädalaks laagrisse saata. Ometi võib määravaks saada laagri krõbe hind. Uurisime kui palju sel aastal emadel-isadel rahakotist välja käia tuleb ning tegime nimekirja erinevatest laagrivõimalustest, kuhu sel aastal oma lapsed võimalik saata on.
Kas tööandja peab kompenseerima töötervishoiuarsti poolt määratud protseduure?
23.mai 2016 12:28
Lugeja küsib: Kas tööandjal on kohustus kompenseerida tervisekontrollis töötervishoiuarsti poolt töötajale määratud vahendeid ja protseduure (näiteks taastusravi ja massaažid)?
Lugeja küsib: Kas tööandja peab töötajale töötervishoiuarsti määratud protseduurid kinni maksma?  (5)
23.mai 2016 12:26
Kas tööandjal on kohustus kompenseerida tervisekontrollis töötervishoiuarsti poolt töötajale määratud vahendeid ja protseduure (näiteks taastusravi ja massaažid)?
Ka suvel tuleb end viiruste eest kaitsta ja tihti käsi pesta
23.mai 2016 08:49
Et suvel on meie õhk viirustest tunduvalt puhtam kui sügisel või talvel, haigestutakse suvel tunduvalt vähem. Ülemiste hingamisteede viirushaigustega satutakse perearsti juurde umbes kümme korda harvemini kui sügistalvisel ajal.
Maria Romanjuk oli Londoni EM-il Eesti koondislastest taas päeva parim
21.mai 2016 12:53
Londonis toimuvatel ujumise pika raja Euroopa meistrivõistlusel olid eelviimasel võistluspäeval stardis 10 Eesti koondislast.
TRENNIHOROSKOOP: Milline treening sobib sinu tähemärgile kõige paremini?
18.mai 2016 10:06
Enesekindlus on atraktiivne iseloomuomadus ja selleni viib teadagi pidev töö. Tervislik elustiil on aga võti hea enesetunde ja välimuseni. Nende kahe oskuslik kombineerimine võib anda enneolematuid tulemusi. Kuna tervislik elustiil sisaldab ka treeningut, nii ilusa välimuse kui tugeva tervise heaks, pakume siinkohal välja valiku erinevatele astroloogilistele tähemärkidele sobivaid näpunäiteid ja nippe.
Kevin Saar – noor motomees, kellest võib saada Euroopa üks kiiremaid quadisõitjaid
14.mai 2016 11:47
Kui Kevin Saar (16) käis eelmisel aastal Lätis Stelpes Euroopa meistrivõistluste etappi vaatamas ning klubikaaslane Pärnust Sten Jupaschevski seal võitis, ütles noormees, et järgmisel aastal seisab tema sellel poodiumil. Noormees on oma unistuse täitnud, sest paari nädala eest saavutas ta Hollandi etapil kolmanda koha.
Põnev teada: miks kõige paremad ideed meid sageli just duši all tabavad?
12.mai 2016 23:00
Vesi on kogu elu alus. Ilma veeta ei oleks arenenud sellist elu meie planeedil, nagu me täna tunneme. Ka inimene veedab esimesed üheksa kuud enda arengust lootevees hõljudes. Juba iidsetest aegadest on veele omistatud tervendavaid ja transformeerivaid omadusi, kirjutab Huffington Post. Meid tõmbab vee poole, olgu selleks jõgi, järv, meri või ookean. Veel on rahustav ja tasakaalustav toime nii selle sees hõljudes kui ka seda lihtsalt vaadates.
Lugeja: Tallinnas on selline mood, et ehitatakse täis kõik rannaäärsed alad ja vaated merele  (9)
12.mai 2016 11:44
Tallinlane jagab oma arvamust seoses Reidi tee rajamisega, mis endiselt ei anna pealinlastele rahu ja on teemana üleval juba pikemat aega. Delfi lugeja sõnul ei tohiks inimesed lasta linnavalitsusel nende arvamusest teerulliga üle sõita.
Eesti kaitseväelased võitsid USA-s ujumises neli medalit, kokku tuli medaleid üheksa  (2)
11.mai 2016 22:45
Võitmatute mängudel said eestlased ujumisvõistlusel kulla, kaks hõbedat ja ühe pronksi. Kokku on Eesti koondise medalisaak üheksa medalit – neist kolm kulda, kolm hõbedat ja kaks pronksi.
DELFI VIDEO: Riho Aljand: viis-kuus ujujat asuvad Londonis olümpianormi püüdma
11.mai 2016 14:57
Eesti ujumisliit lähetab esmaspäeval algavatele pika raja Euroopa meistrivõistlustele Londonisse 24-liikmelise koondise, kelle hulgas on peatreener Riho Aljandi sõnul ka mitmed reaalsed Rio olümpia A-normi alistajad.
Kas tõesti?! Vette urineerivad turistid on hävitamas Austria kauneimat järve  (1)
11.mai 2016 13:10
Grüner See (eesti k Roheline järv), mida tuntakse smaragdrohelise vee järgi Austria ilusaima paigana, arvatakse viimastel aastatel järvevette urineerivate turistide tõttu ohtu sattunud olevat.