TV3

KÕIK ÜHES: Tutvu Eesti Laul 2017 esimeste poolfinalistidega ja kuula nende võistluslaule!
09.detsember 2016 11:48
Eile avalikustati esmakordselt kõik Eesti Laul 2017 esimeses poolfinaalis osalevad laulud ning konkursi kodulehel eetrisse läinud veebisaates tehti võistlejatega ka lähemalt tutvust. Kui magasid mingil põhjusel suure musamaratoni maha, siis õnneks annab Publik sulle uue võimaluse lugude ja nende esitajatega sõbraks saada!
KUULA LUGU: Eesti Laul 2017 poolfinalisti Leemet Onno suurimaks sooviks on saada Eesti kantrimeeste mantlipärijaks
08.detsember 2016 19:17
Eesti Laulu poolfinalist Leemet Onno kogus kunagi tuntust TV3 saates " Eesti otsib superstaari ", nüüd on ta pärast pausi taas lavalaudel ja välja tulnud uue looga " Hurricane ".
Kes on täna kinni peetud TTV juht Toomas Lepp?  (22)
07.detsember 2016 12:26
Täna hommikul pidasid keskkriminaalpolitsei töötajad kuriteos kahtlustatavana kinni Tallinna TV juhatuse liikme Toomas Lepa.
FOTOD: Enne ja nüüd! Vaata, millist "Salatoimikute" staari on ajahammas eriti ulmeliselt purenud ning keda säästnud  (6)
07.detsember 2016 11:54
Maailma kõige kuulsam paranähtuste põnevussari "Salatoimikud", mis on üle kümne aasta vaikinud, naaseb juba täna õhtul oma kõige värskemate episoodidega TV3-e ekraanile. Fännide kauaoodatud suursündmuse eel heidab Publiku pilgu selle, kuidas on 1993. aastal alustanud hittseriaali staarid viimaste kümnenditega muutunud. Vaata galeriid!
TELETOP: Võidukas lõpp! Näosaate suurejooneline finaal show meelitas telerite ette tohutu hulga fänne
06.detsember 2016 17:30
lmselt ei tule üllatusena, et möödunud nädala vaadatuimaks telesaateks osutus paroodiamöllu "Su nägu kõlab tuttavalt" suurejooneline finaal show , mida vaatas tervelt 346 000 fänni ehk 29 protsenti Eesti elanikkonnast. Vaataid jagus ohtralt ka menusarjale "Pilvede all" ning Kanal 2 humoorikale jutusaatele "Nädalalõpp Kanal 2ga".
Aasta vaadatuim teleprojekt: Näosaate finaali jälgis 29 protsenti Eesti elanikkonnast!  (6)
06.detsember 2016 14:55
TV3 suursaate „ Su nägu kõlab tuttavalt “ käimasolevat viiendat hooaega on saatnud erakordselt suur televaatajate huvi. Pühapäevast otseülekannet Saku Suurhallist vaatas 29 protsenti Eesti elanikkonnast. Samuti on tegemist selle aasta vaadatuima saatega Eestis.
PILET KINGIKOTTI: Jaanuari lõpus toimuva Eesti Muusikaauhinnad 2017 gala pääsmed paisati müüki  (3)
06.detsember 2016 11:33
Tänasest on muusikasõpradel, kes soovivad jaanuari lõpus toimuvat Eesti suurimat artistide auhinnagalat kohapeal vaadata, võimalus endale juba aegsasti pilet soetada. Müügis on vaid piiratud arvul kohti, kuna suurem osa publikust on kutsutud külalised.
Perekond väike, aga suur skandaal: Grandide dünastia kaebas Evelin Ilvese jutusaate Pressinõukogusse  (87)
05.detsember 2016 19:24
Olümpiavõitja Erika Salumäe tütar Sirli ning tema uus perekond kaebasid Evelin Ilvese omanimelise jutusaate Pressinõukogusse.
Levira hakkab pakkuma uut pilveplatvormi teenust
05.detsember 2016 16:00
Levira alustas koostööd hinnatud tarkvara ettevõttega Jelastic Inc, kes on maailmas tuntud kui juhtiv pilveplatvormi arendaja. Koostöö eesmärgiks on pakkuda intuitiivset, kuluefektiivset ja paindlikku pilveplatvormi erinevatele ettevõtetele Eestis ja lähiriikides.
PALJU ÕNNE! Luhatsite teledünastia saab kevadel lisa  (2)
05.detsember 2016 14:31
TV3 hittsaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg jõudis eile õhtul lõpule ning teletegijatel on aeg jätkata oma teiste tegemistega. Saate produtsent Triin Luhats teatas rõõmsat uudis, et tema uueks "projektiks" on kevadel saabuv ilmakodanik.
PUBLIKU VIDEO: Näosaate kaadritagune rahvas meenutab tänavuse hooaja kõige eredamaid momente!  (1)
05.detsember 2016 10:05
TV3 menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viies hooaeg jõudis eile lõpusirgele. Kuna hooaja vältel sai palju vesteldud saate osalistega, otsustas Publik suure finaali puhul sihikule võtta hoopis kaadritaguse rahva. Palusime saate toimetajatel, produtsentidel, kostüümikunstnikel ja teistel meenutada tänavuse hooaja kõige eredamaid hetki — vaata videot!
PUBLIKU VIDEO: Näosaate võidumees Kalle Sepp: loodan, et see uudis trumpab nüüd ehk üle need modellinduse värgid — ma olen ikkagi laulja nüüd!  (31)
05.detsember 2016 01:22
TV3 menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viienda hooaja võitis Kalle Sepp. “Loodan, et see näosaate uudis trumpab nüüd üle ehk need modellinduse värgid (Loe lähemalt SIIT ) — ma olen ikkagi laulja nüüd,” naeris mees Publikule antud intervjuus.
PUBLIKU JÕULUKALENDER: Kuldsete kätega Kalle Sepp näitab, kuidas kuusele jalg alla saada  (5)
05.detsember 2016 00:00
Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri viienda luugi tagant leiame TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja eile õhtul kroonitud võitja Kalle Sepa, kes õpetab, kuidas kuusele oma kätega jalg alla saada.
FOTOD ja BLOGI: Braavo! Näosaate viienda hooaja võitis Kalle Sepp imelise Georg Otsa kehastusega  (211)
04.detsember 2016 20:24
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja võitis Kalle Sepp. Saku Suurhallis toimunud suurejoonelises finaalsõus hääletati rahva poolt teiseks Raivo E. Tamm, kolmandaks Adeele Sepp ja neljandaks Liis Lass. Võitja sai endale tšeki 10 000 eurole, mille oma äranägemise järgi heategevuseks sai annetada.
PUBLIKU VIDEO: Kalle Sepp võttis näosaate tegijatega ise ühendust: helistasin ja küsisin, kas on liiga nõme, kui ma tulen ennast ise pakkuma
04.detsember 2016 17:20
Sel nädalal ilmunud Eesti Ekspress kirjutas, et TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja finalist Kalle Sepp avaldas ise saates osalemise soovi ning seda kinnitas mees ka Publikule antud intervjuus: "Helistasin ja küsisin, kas on liiga nõme, kui ma tulen ennast ise pakkuma," tunnistas ta.
PUBLIKU VIDEO: Näosaatest edasi Vanemuise lavale: Laura Põldvere teeb rolli kevadel esietenduvas Märt-Matis Lille ooperis
04.detsember 2016 16:01
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning suurejoonelisele finaalsõus lööb kaasa ka imekaunis Laura Põldvere, kes võttis enda kanda Lady Gaga kehastamise. Millist lugu Laura täpsemalt esitama hakkab, kellele ta finaalis pöialt hoiab ning mida põnevat võtab lauljatar uuel aastal käsile — saad teada videost!
PUBLIKU VIDEO: Kristjan Kasearu hakkab näosaate finaalis korralikult rokkima: unistasin Limp Bizkiti tegemisest juba lapsepõlves!
04.detsember 2016 15:42
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning suurejoonelises finaalsõus hakkab rokkima ka Kristjan Kasearu.
PUBLIKU VIDEO: Joosep taaselustab näosaate finaalis kurikuulsa "Sõbra laulu": ma ei hakka siin üllatust ära rikkuma, kuid Müürsepast olen ma täna veidi pikem
04.detsember 2016 15:17
TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg on jõudmas lõpusirgele ning finalistide kõrval teeb Saku Suurhallis toimuvas otsesaates üllatusnumbri ka Joosep Järvesaar.
LOE, millised erietteasted tänases "Su nägu kõlab tuttavalt" suures finaalis lavale jõuavad!
04.detsember 2016 14:33
Eesti vaadatuima teleshow " Su nägu kõlab tuttavalt " finaalsaade läheb TV3-e otse-eetrisse Saku Suurhallist juba täna kell 19.30. Suures finaalis astuvad lavale Adeele Sepp, Liis Lass, Kalle Sepp ning Raivo E. Tamm, kellest üks kroonitakse saate hooaja võitjaks. Ent üles astuvad ka need näosaatelised, kes finaali ei pääsenud.
VIDEOD: Vaata läbi 360-kraadise kaamerapildi, milline sagin käis näosaate grimmiruumis  (8)
04.detsember 2016 11:55
Täna kulmineerus Eesti vaadatuim telesaade " Su nägu kõlab tuttavalt " suurejoonelise finaaliga Sau Suurhallis, millele said näosaatefännid esmakordselt ja eksklusiivselt Publiku vahendusel jägida seda, mis toimus suure finaali eel grimmiruumis ning seda läbi 360-kraadise kaamera otsepildi.
JUBA HOMME: "Su nägu kõlab tuttavalt" suurejoonelises finaalsaates teeb erietteaste ka Inga Lunge!
03.detsember 2016 21:03
Pärast pikka ja meeleolukat viiendat hooaega jõuab näosaade homme finišisse. Lisaks neljale finalistile, Kalle Sepale , Adeele Sepale , Liis Lassile ning Raivo E. Tammele tulevad esitusele ka üllatusnumbrid finaalrivistusest välja jäänud andekatelt parodeerijatelt.
FOTOD: Enne ja nüüd! Vaata, millisele "Üksinda kodus" staarile on ajahammas eriti valusalt peale hakanud ja keda säästnud  (29)
01.detsember 2016 22:15
Täna õhtul jõudis TV3 eetrisse taaskord menufilm “Üksinda kodus”. Kuna pühade ajal kohustuslikuks vaatamiseks kujunenud kassahitt on selleks aastaks nähtud, heidab Publik pilgu sellele, kui drastiliselt on 1990. aastal ilmunud filmi staarid viimaste aastatega muutunud. Vaata galeriid ning avalda arvamust — kelle muutus üllatas Sind kõige rohkem!
PAPARATSO: Vanemad, ärge unustage lapsi üksinda koju: märjad bandiidid ehk Harry ja Marv on jälle vabaduses!  (1)
01.detsember 2016 18:40
Filmis "Üksinda kodus" möllanud legendaarset pätiduot Harryt ja Marvi on nähtud taas vabaduses, uuel tööpostil. Huvitav, kas poisid lasti meelega just jõuluajal vangikongist välja? Hea lugeja, lukusta uks ja mõtle igaks juhuks valmis meisterlik sõjaplaan!
9 lõbusat ja vähetuntud fakti ülimenukast jõulufilmist "Üksinda kodus"  (28)
01.detsember 2016 15:00
Taas on kätte jõudnud see aeg, mil terve pere koguneb üheskoos teleri ette vaatama kohustuslikuks kujunenud jõulufilme. Kuigi "Üksinda kodus" on lõputu leierdamise tulemusena otsast lõpuni pähe kulunud, siis siin on värskenduse mõttes mõned toredad faktid, mida te tõenäoliselt ei teadnud!
Kuupäev paigas! Eesti Muusikaauhinnad 2017 auhinnatseremoonia toimub 26. jaanuaril
01.detsember 2016 14:37
Lõppeva aasta parimaid Eesti muusikuid tunnustatakse suurel auhinnagalal 26. jaanuaril Nordea Kontserdimajas. Eesti Muusikaauhinnad 2017 jagatakse kätte aasta parimatele kodumaistele tegijatele kõikides tähtsaimates muusikakategooriates. Samuti pärjatakse "Aasta Album", "Aasta parim laul" ja "Aasta muusikavideo" laureaadid.
Kohtutäitur müüb „Kuuuurija” saatejuhi ettevõttes osalust  (45)
01.detsember 2016 00:10
Kohtutäitur pani oksjonile firmas Tulistavad Kastanid Tartu ärimehele Meelis Mäeotsale kuuluva osaluse.
Ole valmis! Mulder ja Scully tulevad taas: Algab "Salatoimikute" tuliuus hooaeg  (5)
30.november 2016 17:30
"Salatoimikute" näol on kindlasti maailma kõige kuulsama paranähtuste põnevussarjaga, mis on üle kümne aasta vaikinud. Kuid nüüd on nad tagasi ja on taas aeg minna salapärasele teekonnale FBI agentide Dana Scully ja Fox Mulderiga. Legendaarsete "Salatoimikute" verivärsked osad jõuavad TV3 -e vahendusel televaatajate ette alates 7. detsembrist.
VIDEO: šamaan Anu avaldas kõige lihtsama nipi, kuidas enda poole raha meelitada  (1)
30.november 2016 16:08
"Selgeltnägijate tuleproovi" värske tšempion šamaan Anu andis väärt nõu, kuidas täbarat rahalist seisu eemal hoida ning krõbisevat ligi tõmmata.