TV3

Traditsioonilisel Pühajärve kiirmaleturniiril osaleb koguni üheksa suurmeistrit  (5)
27.november 2015 12:41
Täna algab Pühajärve Puhkekeskuses 27.-29.novembrini toimuv XVI Pühajärve kiirmaleturniir. Traditsiooniliselt on tegemist väga kõrgetasemelise ja läbi aegade ühe rahvusvahelisema Pühajärve turniiriga. Kokku on turniiril esindatud 8 riiki.
TV3 VIDEO: Kristjan Kasearu: albumi kirjutamise periood oli üks korralik enese laialilõhkumine
26.november 2015 19:00
Laulja ja näitleja Kristjan Kasearu on oma uut kauamängivat sepitsenud pea seitse aastat. Nüüd on plaat “Siin ja praegu” valmis ning Kasearu oma bändiga the Heft taas korralikult pildis. Kuid vahepealsed aastad pole Kasearu sugugi hellitanud, millest plaadil olev looming ka räägib.
TÄNA: Minu imeline muutumine — ühel noorel naisel on habe ja teisel pole hambaid  (7)
25.november 2015 14:00
Liina on alates 17. eluaastast pidanud iga päev nägu raseerima, sest Liinal on habe. Päris habe, selline nagu meestel on. Raina ei ole oma puuduvate hammaste pärast juba aastaid naeratanud — hea töö leidmine ei tule sellise välimusega kõne allagi. Kas nende elu ja saatust on võimalik telesaate abiga muuta?
Näitleja Janek Joost on tõeline ökoinimene ja pooldab kogu hingest Waldorfkooli pedagoogikat  (24)
25.november 2015 13:23
Näitleja Janek Joost pooldab Waldorfkooli pedakoogikat ja pani seetõttu ka oma lapsed Waldorfkooli, kirjutab Naisteleht . See on vaid üks vähetuntud fakte Joosti kohta.
KLÕPS: Finaaliks valmis! Rolf Roosalu jagas oma näosaate lõpunumbri kohta vihjeid
24.november 2015 15:06
TV3 menusaate “ Su nägu kõlab tuttavalt ” suurejoonelise finaalini on jäänud vähem, kui kaks nädalat ning vaikselt pudeneb juba finalistide lõpunumbrite kohta vihjeid. Rolf Roosalu postitas täna Instagrammi pisikese klõpsu, millega annab oma fännidele ja ehk ka konkurentidele teada, et on finaaliks valmis! Rolf demonstreerib oma pildi peal hiiglaslikku musta parukat ning mainib muuseas ära ka Diana Rossi — kas tõesti näeme me teda ühe ajaloo säravaima diiva kingades või on tegemist pelgalt petekaga? Vaata pilti ja otsusta ise!
Kumb neist on Nele-Liis Vaiksoo? "Eesti teisikud 2" toob ekraanile kuulsuste teisikud  (6)
23.november 2015 19:50
Juba teist hooaega otsib TV3 tuntud staaride teisikuid. Lõbusat äratundmisrõõmu pakkuv erisaade toob vaatajateni uued, hämmastavalt sarnased kuulsuste teisikud tavaliste Eesti inimeste hulgast.
VAATA: Romantikahõnguline "Milline maitse"! 15-aastane Denis astub võistlustulle oma esimesele armastusele valmistatud šokolaadikoogiga
23.november 2015 19:10
TV3-s alustab juba täna õhtul taas meeleolukas kokandussaade “Milline maitse”, kus toidufännid võistlevad oma salajaste retseptidega. Hobikokkade värvikast pundist teeme sel korral tutvust saate noorima osaleja, 15-aastase Denisiga, kes hakkas süüa tegema suurest armastusest. Vaata, mida noormees TV3 uudistele rääkis!
GALERII: Kodukokkade retsepte asutakse täna õhtuses saates "Milline maitse" rappima uue hooga
23.november 2015 16:18
"Millise maitse" eelvoorust said eelmisel nädalal edasi 12 osalejat, kelle koduköögis valminud suurteosed ühe kohtuniku maitsemeeled ära võlusid. Täna tuleb neil sama toiduga muljet avaldada aga kõigile kolmele kohtunikule, ainult see tagab edasipääsu järgmisesse vooru.
TV3 VIDEO: Jahimeeste sõnul on uus jahiseadus täielik komejant  (16)
23.november 2015 13:55
Võrumaa Jahimeeste Seltsi aseesimees Toomas Kaun rääkis Seitsmestele Uudistele jahiseaduse muudatustest tulenevatest probleemidest.
Politseiautolt löögi saanu hukkus  (12)
23.november 2015 00:10
Laupäeva varahommikul sõitis alarmsõitu tegev politseibuss Tartus otsa 20-aastasele mehele, kes hukkus sündmuskohal.
PUBLIKU VIDEO: Liina Vahtrik kehastab Korraldajaonu: mulle lähevad "Vanamuti" sõnad kõige rohkem hinge!
22.november 2015 14:17
Üks hirmsamaid tegelaskujusid, kes hommikust saadik grimmiruumis ringi jalutanud, on Korraldajaonu Liina Vahtriku kehastuses, kes näeb välja nii nagu ta oleks kõige täiega briljantrohelise potti kukkunud. "Korsakovi-lugu kahjuks ei saa teha, sest TV3 stanged ei pea rippumisele vastu ja mulle endale lähevad "Vanamuti" sõnad kõige rohkem hinge," paljastab Liina Publikule oma loovaliku. Vaata videot!
VIDEO: Täna on ülemaailmne kristallpealuude päev! Vaata järgi, kes need müstilised tegelased on?
22.november 2015 11:44
Täna on ülemaailmne kristallpealuude päev ( Crystal Skull World Day ) , mille eesmärk on ühendada inimesi rahu ja harmoonia nimel - päeva algatajad kutsuvad üles kristallpealuude omanikke ja kõiki inimesi täna saatma oma südames meie planeet Maale tervendavat energiat.
VAATA: President saab endale uue kodu! Millistel valdustel hakkab riigipea varsti elama?  (38)
21.november 2015 11:35
Järgmine Eesti president hakkab elama täiesti uhiuues residentsis Rocca al Mares. Ajaloolise mõisakompleksi kordategemine läheb maksma mitmeid miljoneid. 6,8-­l hektaril asuvas mõisakompleksis on kokku seitse erinevat hoonet. Kuna tegemist on muinsuskaitse all olevate ehitistega, kehtib igale väiksemale ruumile väga range järelvalve. Vaata täpsemalt TV3 uudiste videost!
DELFI FOTOD SÜNDMUSKOHALT: Tartus hukkus politseisõidukilt löögi saanud 20-aastane noormees  (129)
21.november 2015 10:06
Täna varahommikul, kell 5.09 juhtus traagiline õnnetus Tartu kesklinnas, kus alarmsõidul politseibuss sõitis otsa 20-aastasele mehele. Jalakäija hukkus sündmuskohal.
Kati Toots pööras oma elus värske lehe: mul on uus kodu ja minu süda on võetud!  (141)
20.november 2015 18:45
Aastaid seltskonnaajakirjade esikaante jaoks kõneainet pakkunud Kati Toots on viimasel ajal pigem varjus olnud ning oma elu uuesti üles ehitanud. Kati tunnistab TV3 uudistele antud värskes intervjuus, et see on tal igati õnnestunud.
KIIRE MUUTUS: Vaata, kuidas Piretist saab Rihanna ja mõistata, kellega ta järgmises näosaates lava asub jagama  (2)
20.november 2015 13:53
Kõik eestlased kogunevad pühapäeva õhtul telerite ette, sest eetrisse jõuab järjekordne " Su nägu kõlab tuttavalt ". Kuigi saateni on veel jäänud mõned päevad, avaldas TV3 põneva klipi, milles saab näha Pireti imelist muutumist Rihannaks . Lisaks vihjab video, et Piret ei astu pühapäevases saates lavale üksi - kas Sina mõistatad ära kellega on tegu? Vaata videot!
KIIRE MUUTUS: Vaata, kuidas järgmises näosaates saab Rolfist lummav Itaalia hõbekõri Farinelli  (1)
20.november 2015 13:35
Menusaade " Su nägu kõlab tuttavalt " on TV3 eetris taas pühapäeval, kuid juba nüüd on võimalus saada osa Rolfi järjekordsest muutumisest ajaloo üheks kõige võimsamaks ooperilauljaks Farinelliks. Vaata videot!
TV3 VIDEO: Elu rippus juuksekarva otsas: Rolf Roosalu auto kaotas jäisel teel kontrolli  (15)
19.november 2015 19:56
Rolf Roosalul on käes pööraselt kiired ajad: lisaks näosaatele veel muudki tööd ja tegemised ning takkaotsa vaja lõpetada Georg Otsa muusikakool. Siiski õnnestus tal vahepeal korraks aeg maha võtta ja ära käia Islandil, mis osutus aga mitte üldsegi vähem hullumeelseks kui tema kodune tööelu: muusik sattus seal koos õega üsna eluohtlikku olukorda, kui auto ootamatult jääl pirutette tegema hakkas.
Uutmoodi rinnasuurendus: noore naise rindu korrigeeriti tema oma keha rasvaga!  (1)
19.november 2015 08:19
Eileõhtuses saates "Minu imeline muutumine" tehti Chatarinale, kelle rinnad olid erineva suuruse ja kujuga, rindade korrigeerimine tema oma keha rasva abil. Saatesse tuli naine aga eelkõige selleks, et oma üleliia suurt nina korrigeerida ja õnneks sobib uus nina talle nii hästi, nagu oleks ta sellega sündinud!
Telekaja: Ahvijate paraad
19.november 2015 05:15
Võib olla väga hea teatri- või filminäitleja, kuid vilets parodeerija; aga võib olla ka kehv näitleja, kuid siiski hea parodeerija.
Minu imeline muutumine: mida küll sellise ninaga peale hakata?  (28)
18.november 2015 15:48
Chatarina pidi 26 aastat elama ninaga, millest oli võimatu mööda vaadata, sest kui nina on nii suur, siis peita pole seda kusagile. Chatarina erineva suuruse ja kujuga rinnad sai vähemalt riiete alla varjata, kuid nina oli alati kõigil ees. Oma iluvigadega saab kas leppida või ennast muuta lasta. Chatarina valis imelise muutumise.
Savisaar suhtub Simsonisse järjest üleolevamalt: "väike Kadri" on kärsitu ja poliitiline karjäär viljatu  (318)
18.november 2015 11:19
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar ütles ajalehele MK Estonija, et kui juba unistama hakata, siis lendaks ta pigem Marsile. See oli ta vastus küsimusele, mida arvab ta mõttest, et Kadri Simsonist võiks saada erakonna esimees ja peaminister, temast aga Eesti president.
"Seksi ja linna" stiilis! Uudisteankur Sirje Eesmaa põrutab kolme sõbrannaga New Yorki  (8)
18.november 2015 09:53
TV3 uudisteankur Sirje Eesmaa on suur reisihuviline, kes on juba viimased viis aastat unistanud reisisihtkohast, kuhu tal ei ole siiamaani olnud võimalust sõita, aga juba homme istub ta lennukisse ja põrutab sellesse suurlinna, kirjutab Naisteleht .
Savisaar: Kadri Simson pole kunagi mu põlvel istunud ja enam ei istu ka  (150)
17.november 2015 21:13
Keskerakonna esimees Edgar Savisaar pidas TV3le antud intervjuus vajalikuks ära märkida, et Kadri Simson pole kunagi lapsena tema põlvel istunud ja kindlasti ei istu ka tulevikus seal.
PUBLIKU TELEHUNT: Toomas Luhatsi kokasaade teeb Rabi-Vaheoja pagaripunnitamisele pika puuga ära!  (11)
16.november 2015 23:05
Kui kuulutati välja, et TV3 tuleb kohe pärast Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja haigutama ajava pagarisaate lõppemist välja järgmise kokasaatega, vangutas Publiku Telehunt oma kurja pead ja ohkas raskelt — milleks ometi? Kui selgus aga, et asja hakkab vedama ERRi ukse otsustavalt enda järel sulgenud legendaarne saatejuht ja toimetaja Toomas Luhats, tekkis Hundis väike lootuskiir.
Kas tunned kedagi, kes vajab abi? TV3 lükkas imelisele jõulusaatele "Inglite aeg" taas hoo sisse  (2)
13.november 2015 20:08
Läbi aegade Eestimaa edukaim heategevussaade „ Inglite aeg “ otsib eestimaalasi, kelle eluteele on saatus veeretanud katsumusi, millest nad oma jõududega välja ei tule.
KIIRE MUUTUS: Äratundmatuseni muudetud priiuse rüütel! Rolfist saab vanameister Peeter Tooma  (1)
12.november 2015 20:11
Suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ on TV3 vaatajaid üllatamas taaskord pühapäeval, kuid juba nüüd on võimalus aimu saada järgmistest imelistest muutumisest. Vaata, kuidas Rolf muutub Peeter Toomaks.
VAATA: Veri on paksem kui vesi! Liina Vahtrik Helgi Salloks - kerge või keeruline muutus?  (13)
12.november 2015 19:50
Suurshow „Su nägu kõlab tuttavalt“ on TV3 vaatajaid üllatamas taaskord pühapäeval, kuid juba nüüd on võimalus aimu saada järgmistest imelistest muutumisest. vaata, kuidas näitleja Liina Vahtrik muutub oma emaks Helgi Salloks.
Näosaate vaimustavad muutumised: Vaata, kuidas Liinast saab Helgi Sallo ja kuidas Rolf kehastub Peeter Toomaks
12.november 2015 15:47
Suurshow " Su nägu kõlab tuttavalt " on TV3 vaatajaid üllatamas taaskord pühapäeval, kuid juba nüüd on võimalus aimu saada järgmistest imelistest muutumisest. Vaata, kuidas Liina Vahtrik kehastub oma emaks Helgi Salloks ja kuidas Rolfist saab legendaarne Peeter Tooma.