TV3

TV3 VIDEO: Korraldaja Gunnar Viese ja Cartooni ninamees Joosep Järvesaar rääkisid, kuidas Weekend Festival Balticuks valmistumine kulgeb
29.juuli 2016 22:25
Juba järgmisel nädalal vallutavad Eestimaa suvepealinna Pärnu klubimuusika tulihingelised austajad nii Eestist kui ka välismaalt, sest toimub aasta oodatuim festival Weekend Festival Baltic ! Mis tänavuse festivali eriti oodatuks teeb, uuris TV3 "Suviste seitsmeste" otsestuudios festivali korraldajalt Gunnar Vieselt ja Cartooni ninamehelt Joosep Järvesaarelt .
TV3 VIDEO: Sergei Terehhov pärast 0:1 kaotust: kodus meil tekib rohkem võimalusi
29.juuli 2016 07:27
Nõmme Kalju abitreener Sergei Terehhovi sõnul pidasid mängijad euromängus Osmanlispori vastu mänguplaanist kenasti kinni. Kui kordusmängus paar käiku juurde panna, säilib hea võimalus edasipääsuks, arvab ta.
TV3 VIDEO: Igor Subbotin on optimistlik: kordusmängus on meil võimalus!
29.juuli 2016 07:15
Nõmme Kalju eilse euromängu parima võimaluse autor Igor Subbotin kirjeldas TV3 Uudistele, kui raske oli Türgi kuumuse ja tempoga kohaneda.
TV3 VIDEO: Voldemar Kuslap valutab südant: Raimond Valgre haua ümbrus võiks olla märksa korrastatum  (13)
28.juuli 2016 19:45
TV3 Voldemar Kuslapi videolugude sarjas uues osas muretseb legendaarne artist kergemuusikaklassiku Raimond Valgre haua olukorra pärast, leides, et asjalood ei ole seal just nii hästi, kui võiksid olla. Vaata videost (alates 2:20), kuidas Kuslap koos Annely Adermanniga Valgre hauda otsib ja selle võsastunud ümbrusele oma mureliku hinnangu annab. Mõistagi räägib alati jutukas, värvika elulooga ning hea mäluga Kuslap klipis muudki huvitavat. Hariv vaatamine!
VIDEO: Ats Purje: tegin Türgi televisiooni lahti ja igal pool olid tulistamised
28.juuli 2016 16:02
Nõmme Kalju peab täna õhtul Türgi pealinnas Ankaras Euroopa liiga kolmanda eelringi avamängu sealse Osmanlisporiga. TV3 tegi enne mängu mitmete Kalju inimeste ning ka vastaste mänedžeriga videointervjuud.
Kas seekord läheb õnneks? Abielusaate-Helen otsib taas armastust!  (29)
28.juuli 2016 15:24
Teie ees on edukas ettevõtja Taivo ja kirglik üliõpilane Helen. Mõlemad on oma ellu otsinud armastust, kuid saatuse keerdkäikude tõttu pole nad tõeliselt sobivat elukaaslast veel leidnud. TV3 tuleb nüüd appi ja aitab Helenil ning Taivol leida tõelist armastust. Kui arvad, et just sina oleksid Taivole või Helenile see õige, siis kirjuta neile taivo@tv3.ee või helen@tv3.ee.
VIDEO! Mart Sander oma vastvalminud õudusfilmist: see on film mehest, kes on ühes toas ja räägib telefoniga  (5)
27.juuli 2016 20:03
Mart Sander tegi oma monolvastuse “Juhuslik nimetaja” põhjal täispika mängufilmi. Film liigitub õudusfilmi ja trilleri kategooriasse. “Suviste seitsmeste” reporter Katrin Lust käis uurimas, kuidas ühe lavastuse filmiks tegemine käib. Millist tagasisidet režissöör ise oma filmile ootab ning kas on plaan sellega ka maailma vallutama asuda? Vaata TV3 intervjuud!
Viasat Sport näitab Eestis olümpiat kuuel lisakanalil  (8)
27.juuli 2016 17:55
Viasat ja Telia Eesti lisasid teleprogrammide valikusse Rio 2016 olümpiamängudeks loodavad 6 lisakanalit, mis toovad alates järgmisest nädalast Eesti televaatajateni ligi 1000 tundi olümpiaülekandeid.
Jooga on sobilik igaühele ja igas vanuses
27.juuli 2016 08:30
Joogat harrastades muutuvad inimesed kollektiivselt paremaks ja tervemaks.
TELETOP: Südamlikud lood elust enesest võitsid rahva südamed: Nädala vaadatuim saade oli "Meie pere ja muud loomad"
26.juuli 2016 16:36
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks Kanal 2 koguperesaade "Meie pere ja muud loomad", millele järgnesid ETV legendaarne uudistemagasin "Aktuaalne kaamera" ning Kanal 2 "Suvereporter".
Maaelukomisjon kaalub, kas keelustada karusloomakasvandused või mitte  (66)
26.juuli 2016 09:30
Riigikogu maaelukomisjon otsustab sel sügisel esimeses järjekorras, kas algatada karusloomakasvandusi keelava eelnõu või mitte.
TV3 VIDEO: Vaata, kelle käes on Sven Sesteri peres rahakott ning kuidas suudab Kairi koos Sveniga alati moepolitseilt kiidusõnu pälvida  (8)
25.juuli 2016 11:01
Sven ja Kairi Sester pälvivad seltskonnaüritustel alati positiivset tähelepanu, sest panevad stiilitunnetusega kümnesse. Kui palju nõuab pere eelarvest alati väljapeetud ja stiilne välimus ning kelle käes on pere rahakott, seda uuris Anna-Maria Makko . Vaata täpsemalt videost!
Eestlanna Münchenis: pärast tulistamist linn seisis, ent järgmisel hommikul taastus tavapärane elu  (15)
23.juuli 2016 20:28
Müncheni ooperifestivalil viibiv eestlanna Liina Viru rääkis TV3 uudistele, et oli ohvriterohke tulistamise ajal teel teatrisse ning sai alles pärast etendust teada, mis oli juhtunud.
TV3 VIDEO: Võtteplatsil töö juba käib! Eestlaste jaoks piibli staatuses "Tõde ja õigus" vändatakse filmiks  (16)
23.juuli 2016 19:20
Ühe kuuest Eesti Vabariigi 100. sünnipäevaks valmiva suurfilmi režissööriks on Eesti ainus Oscarivõitjast režissöör Tanel Toom, kes vormib eepiliseks linateoseks paljude eestlaste jaoks piibli staatuses teose, Tammsaare "Tõe ja Õiguse." Toomi eesmärgiks on filmiga meelitada väärtkirjanduse juurde tagasi ka meie noorem põlvkond. Vaata täpsemalt videost!
Viktoria Ladõnskaja on kunagi jõudnud Miss Estonia finaali: sellist kogemust oma tütrele ma ei taha!
21.juuli 2016 15:57
Kas Sina teadsid, et rahvasaadik Viktoria Ladõnskaja on 23-aastaselt osalenud missivõistlusel? TV3 reporterile Anna-Maria Makkole antud intervjuus paljastab kaunis naine, et Eesti Ekspressi ajakirjanikuna otsustas ta läbi viia eksperimendi, mis tunne on keerelda missikarussellis.
VAATA UUESTI! TV3 lasi blondid põllule lahti: Ees ootab esimene vastutusrikas maatöö — lehmalüps  (15)
19.juuli 2016 19:52
Täna alustab "Suvistes Seitsmestes" uus muhe suverubriik "Blondid põllul", kus sarjade "Padjaklubi" ja "Doktor Silva" blondid Laura ja Annika ehk Grete Klein ja Brigitte Susanne Hunt lähevad maainimestele appi tööd rabama. Avaloos ootab taluperemees Väino blonde lehmi lüpsma. Esmalt tuleb aga lehmad karjamaalt ära tuua ja see osutub lõbusamaks kui arvata võis. Muuhulgas saab üks mullikas tänu blondidele ka uue nime. Vaata videot!
TELETOP: Pärast jalkahullust naasid televaatajad oma vanade lemmikute juurde
19.juuli 2016 19:20
Jalgpallihullus on selleks korraks läbi ning Emori tele-edetabelis on taastunud vana seis — tabelit troonib ETV legendaarne uudistesaade “Aktuaalne Kaamera” ning esikolmikusse mahub ka Kanal 2 “Suvereporter”. Vaata eestlaste möödunud nädala lemmiksaadete esikümmet:
FOTOD ja VIDEO: Blondid põllul! Grete Kleini ja Brigitte Susanne Hundi pullitegemine ehmatas mullika ära!  (47)
19.juuli 2016 17:30
Õhtul alustab TV3 „Suvistest Seitsmestes“ vallatu suverubriik „Blondid põllul“, kus Grete Klein ja Brigitte Susanne Hunt kehastuvad „Padjaklubi“ ja „Doktor Silva“ sarjadest tuntud blondideks, et maale tööle minna ja maainimestele puhkust anda. Esmalt ootab blonde lehmalüps, kuid enne seda tuleb lehmad karjamaalt koju saada. Vaata eellõiku, kus mullikas on pehmelt öeldes segaduses, kuigi blondid üritavad talle hellalt läheneda ja isegi uue nime panna.
VIDEO: Lendlevad kiharad ja vallatud kleidikesed! Vaata, kuidas Grete Klein ja Brigitte Susanne Hunt maatöid tegema tõttavad  (16)
18.juuli 2016 21:09
Selle suve kõige kuumem teleseiklus on lugudesari "Blondid põllul" , mis stardib juba homme TV3 "Suvistes Seitsmestes". Naljakas, pöörane ja vallatu sari viib Padjaklubi-Laura ja Doktor Silva-Annika maale tööd rabama, et maainimesed lõpuks ometi suvel puhata saaks.
Nagu kolm tilka vett: Eesti värske odaviskemeister Tanel Laanmäe oleks justkui kolmas "Suvesangar"!  (5)
18.juuli 2016 13:05
TV3 melusaate “Suvesangarid” saatejuhid Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja on juba viimased paar aastat eestlasi oma äravahetamiseni sarnase välimusega segadusse ajanud. Mehed võiksid aga kampa võtta ka Eesti värske odaviskemeistri Tanel Laanmäe, kes on saatejuhtidega hämmastavalt ühte nägu — samad näojooned, sama soeng, sama habe ehk põhimõtteliselt samad inimesed!
VIDEO: India mees on Eestist sedavõrd lummatud, et õppis ära keele ning on eestlastele giidiks  (4)
18.juuli 2016 07:05
Vaata videost, mida tähendab olla tõeline estofiil ning kas ka eestlased ise oskavad oma kodumaal selliseid asju hinnata, nagu see mees
TV3 video: eksklusiivsed kaadrid Erika Salumäe tütre pulmast, kuhu ema kohale ei jõudnudki  (85)
17.juuli 2016 20:30
Käesoleval nädalal tekitas sotsiaalmeedias palju kõmu olümpiavõitja Erika Salumäe alaealise tütre Sirli pulmapidu, kuhu paraku pruudi ema ei jõudnud.
FOTO JA VIDEO: Omamoodi lähenemine: Kataloonia telekanal eemaldas Ronaldo pildilt kõhulihased  (9)
15.juuli 2016 10:41
Katalaanidele, kelle arvates on maailmas vaid üks klubi - FC Barcelona -, ei paista kuidagi pähe mahtuvat, et Cristiano Ronaldo võitis tänavu nii Meistrite liiga kui ka Euroopa meistrivõistlused.
Kertu Jukkumil on uus saatja: olen juba aasta olnud vaba ja vallaline, aeg on hakata ringi vaatama  (9)
15.juuli 2016 10:15
Power Hit Radio saatejuht ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum (31) näikse olevat tasahilju oma vallalise staatust loovutamas ning liigub seltskonnaüritustel uue saatjaga, kirjutab Kroonika.
VIDEO: Sven Sesteri peres täidab juhirolli kaasa Kairi: köögis olen mina selgelt abikokk  (18)
14.juuli 2016 20:01
Mida muud ühele rahandusministrile kinkida, kui üks parajalt paks rahakott. Nõndaks läkski TV3 "Suvised seitsmesed" ministrile külla ning kinkisid mehele hiigelsuure rahatordi. Sesterite peredünaamika joonistub aga selgelt välja pere naispoole Kairi kasuks, kelle juhtimisel majapidamine ülal püsib.
FOTO: Raha maitse on õite magus! Selline on rahandusminister Sven Sesteri sünnipäevatort  (7)
14.juuli 2016 13:19
Rahandusminister Sven Sester tähistab 14.juulil oma 47.hällipäeva, mis puhul kinkis särtsakas telereporter Anna-Maria Makko talle uudistetoimetuse poolt eriti toreda tordi — üleni kupüüridega kaetud kukru! Mida Sesterilt selle tordi eest vastu küsiti, näed õhtul TV3 uudiste eetrist.
Raul Jeets ja Andrus Toom on aasta tähtsaimaks võidusõiduks valmis
13.juuli 2016 08:11
Reedel stardib Tartus Raekoja platsilt järjekordne auto24 Rally Estonia , mis on FIA ERC Euroopa autoralli meistrivõistluste etapp. Raul Jeetsi ja Andrus Toomi jaoks, kes FIA ERC sarjas osalevad teist aastat, on see vaieldamatult aasta tähtsaim võistlus. Teisipäeval tehti koos meeskonnakaaslastega SRT tiimist, Ralfs Sirmacise ja Arturs Šiminsiga ralli eelne testipäev, millega Škoda Fabia R5 autoga sõitvad eestlased vägagi rahule jäid.
VIDEO: Rally Estonial pakuvad eksootikat Jaapani sõitjad
12.juuli 2016 22:46
Sel nädalavahetusel toimuval Rally Estonial on esimest korda Eesti ralliajaloos stardis Jaapanist pärit ekipaaž.
MEENUTA: Sõnajalgu veel mäletad? Äsja kihlusest teatanud Saara ja Märt on ka näitlejatena võrratu paar  (17)
11.juuli 2016 10:59
Äsja oma kihlusest teatanud sümpaatne näitlejapaar Saara Kadak ja Märt Pius on eestlaste lemmikud olnud juba ammu — ja pole ka mingi ime! Võtame kasvõi TV3 menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” viimatise hooaja ühe meeldejäädavama etteaste Sõnajalgadena. Need tantsupoognad väärivad iga kell uuesti vaatamist.