TV3

Ilona Kaldre ennustas Marina Kaljuranna valimissaatust erakordse täpsusega: see viga maksab talle kõrge koha  (128)
24.september 2016 14:35
Kui veel möödunud nädalal arvas selgeltnägija Ilona Kaldre , et Eesti saab endale järgmisena naispresidendi, siis nüüd ilmneb, et maagianaise esmane ennustus pidas siiski paika. 2015. aasta lõpul sõnas Kaldre, et Kaljurand on teinud liiga palju vigu ning temast presidenti ei saa.
Mailis Reps: mõtted ei puhka ööselgi, uni läheb kell neli ära  (31)
24.september 2016 00:05
Presidendikandidaat Reps sõidab ringi, küpsisepakk ja meigikott kõrvalistmel, sest ühtegi hetke iseendale selle nädala graafikus ei paista.
Siim Kallase aruanne valijamehele. Viimased pingelised päevad  (8)
24.september 2016 00:05
Seitsme päevaga ring Eestile peale, kohtumised 12 maakonnas. Neli tähtsat debatti, pressikonverentsid, intervjuud, kommentaarid meediale. Lõputu hulk fotosid ja selfisid. Selline oli Siim Kallase viimane nädal.
Allar Jõks: tulebki ühte ja sama juttu kolm kuud järjest rääkida  (9)
24.september 2016 00:05
Viimasena oma allkirjad valimiskomisjoni letti ladunud Allar Jõksil möödus kampaania viimane nädal rutiini tähe all.
TV3 VIDEO: Mailis Reps näitab oma Nõmme kodu, kus plaanib ka presidendiks saades elama asuda  (8)
23.september 2016 18:23
Mailis Reps on eduka kampaania ning särava debateerimisega tõusnud üheks võimalikuks teise vooru pääsejaks. Presidendiralli kõrvalt on Mailis ema ka oma viiele lapsele ning Anna-Maria Makko käiski uurimas, kui palju lapsed oma ema viimasel ajal näinud on ning milline on see maja, kus Mailis ka presidendina elama hakkaks. Vaata lähemalt TV3 eksklusiivsest videost!
VALITUD PALAD: Millised näosaate senised tippesitused on meil siiani detailideni meeles?  (30)
23.september 2016 18:10
Kuna juba järgmisel pühapäeval alustab TV3 menusaade "Su nägu kõlab tuttavalt" oma viiendat hooaega, siis on paslik vaadata veelkord üle eelmiste hooaegade meeldejäävamad paroodianumbrid. Kes meist poleks senimaani lummatud Mart Müürisepa Nancy Sinatrast või painatud Lauri Liivi hirmuäratavalt ehedast Edgar Savisaarest? Publik toob Sinuni näosaate nelja esimese hooaja kustumatuimad esitused! Kui leiad, et meie valikust on mõni pärl puudu, siis anna sellest kindlasti teada kommentaariumis!
VIDEO: Evelin Ilves esimesest abikaasast: ta on erakordselt sümpaatne inimene  (1)
23.september 2016 08:15
TV3 uuris Evelin Ilveselt , kuidas ta tunneb ennast värske saatejuhina ja mida ta arvab enda esimese abikaasa intervjueerimisest.
VIDEO: Enne lund katus pea kohale! Uudistereporter Keili Sükijainen palub abi korteri leidmisel  (4)
22.september 2016 20:09
Tv3 uudistereporter Keili Sükijainen otsib üürikorterit ning teeb seda just sel viisil, nagu harjunud teiste heaks tegusid korda saatma: läbi videopildi!
TV3 VIDEO: Eksklusiivne külaskäik! Sünnipäevalaps Siiri Sisask avas üle 13 aasta telekaameratele oma pelgupaiga uksed
22.september 2016 19:39
Lauljanna Siiri Sisask tähistas eile oma 48. sünnipäeva ning võttis TV3 "Seitsmesed uudised" vastu oma väikeses "riik riigis" Raplamaal, kus ta on juba 15 aastat elanud ja toimetanud. Uudised tegid ülevaate Siiri pelgupaigast, kus ta ehitab, loob ja filosoofeerib ning kus juba viimased 13 aastat polnud kaamerad külas käinud.
VIDEO: Mis juhtus? "Evelini" jutusaates lasti Üllar Jörbergil laulda vaid loetud sekundid enne lõputiitreid  (28)
22.september 2016 19:01
Möödunud neljapäeval usutles Evelin Ilves omanimelises jutusaates lahutuse teemadel. Peale naise eksabikaasa Karli Lamboti oli külalisteks ka staarpaar Üllar ja Ester Jörberg, kes kumbki enne teineteisesse armumist eelnevalt abielus olid ning need kooselud lahutasid.
VALUS NINANIPS: Kas Marina Kaljuranda natsismiga seostav Jaak Madison ei tea, milline tema erakonna logo välja näeb?  (147)
22.september 2016 15:14
Kui presidendikandidaat Mart Helme ei pruugi teada, kui kaua riigipea ametiaeg kestab (Loe lähemalt SIIT ), siis Jaak Madisonil ei tundu olevat õrna aimugi, milline tema erakonna logo välja näeb.
FOTOD ja TREILER: Evelin Ilvese saate tänane teema ei ole kergemate killast  (15)
22.september 2016 14:12
"Evelini" kolmas saade on raskel ja tundlikul teemal. Stuudios on kolm peret, kelle lapsi on tabanud parandamatu haigus. Kuidas vanemad sellega toime tulevad ja mida on nad karmist saatuselöögist õppinud?
Mida presidendiks pürgijad arvavad pensionist ja piirist?  (1)
22.september 2016 00:00
Maaleht on kajastanud presidendikandidaatide seisukohti ka varem põhjalikult. Nüüd küsisime allesjäänud riigipeaks pürgijailt, mida nad arvavad mõningatest konkreetselt Eesti elu puudutavatest küsimustest.
FOTOD ja VIDEO: Toitumisalane väljakutse paneb "Tõelised Eesti mehed" nutma ja sammalt sööma
21.september 2016 16:10
Tõelised Eesti mehed armastavad head toitu, kuid tihtipeale on see rasvane ja ebatervislik. Kolmandas saates üritab treener Rauno muuta meeste toitumisharjumusi, ta võtab appi ühe Eesti tippkoka, kelle ülesandeks on näidata, et ka tervislik toit võib olla maitsev. Toitumisalane väljakutse paneb mehed nutma ja sammalt sööma. Toitumise vahevõistlusel tuleb meestel rinda pista Eesti parimata noorkokkadega.
Eesti kauneim maakodu on valitud  (42)
21.september 2016 12:59
Ajakirja Maakodu korraldatud konkursi „Eesti kauneima maakodu“ võitjad on selgunud. Žürii valis konkursile esitatud paremiku hulgast Eesti kauneimaks Sigrid ja Vaido Absaloni Muuli talu, mis asub Pärnumaal Tahkuranna vallas.
Raivo E. Tamm: abikaasa on imestanud, missugune karm lapsepõlv mul oli  (16)
21.september 2016 11:16
TV3 uues muhedas koguperesarjas "Papad mammad" mängiv Raivo E. Tamm meenutab oma lapsepõlve.
Guud ja bääd & Nädala sõna
21.september 2016 00:30
Peeniseuudised - Juutuuber Evert Poom - Toidufotod sotsmeedias - Presidendivalimised - Nädala sõna: pähkliaju
Presidendikandidaadid olid debatis üllatavalt rahumeelsed  (23)
21.september 2016 00:10
Eile Delfi toimetuses peetud Delfi, TV3 ja Eesti Päevalehe ühises suures presidendikandidaatide debatis osalesid (vasakult) Siim Kallas, Mailis Reps, Allar Jõks, Marina Kaljurand ja Mart Helme.
DELFI VIDEO: Küsimus ERRi sõltumatusest muutis Helme emotsionaalseks: pika intervjuu asemel tehti minuga 20-sekundiline usutlus!  (99)
20.september 2016 22:29
Delfi toimetuses aset leidnud Delfi, TV3 ja Eesti Päevalehe debatis tuli mõnevõrra ootamatult arutuse alla rahvusringhäälingu sõltumatuse küsimus, mille peale lõpuks Mart Helme mõnevõrra ärritus.
DELFI VIDEO: Kellele ja mis tingimustel annaks Kallas, Kaljurand, Reps, Jõks ja Helme presidendina armu?  (8)
20.september 2016 21:43
Delfi, TV3 ja Eesti Päevalehe suurel presidendikandidaatide debatil küsiti kõigilt presidendiks pürgijatelt ka nende seisukohta armuandmise teemal.
VAATA UUESTI TÄISPIKKUSES: "Nagu vana abielupaar, et võtavad ühtemoodi sõna." Presidendikandidaadid olid debatis üllatavalt rahumeelsed  (340)
20.september 2016 21:40
Teisipäeval toimus Delfi toimetuses Delfi, TV3 ja Eesti Päevalehe ühine presidendikandidaatide debatt, kus presidendiks pürgijatel tuli vastata ka isiklikku laadi küsimustele. Debatil arutleti, milline peaks olema presidendi armuandmispoliitika, Eesti maksu -ja hariduspoliitika, millised on suurimad sisejulgeolekut puudutavad ohud ning kuidas kandidaadid kriisiolukorras toimiksid. Kandidaadid pidid avama ka oma välispoliitilisi seisukohti.
DELFI VIDEO: Kuidas rahustaks Siim Kallas protestivat rahvast? Ilmuks rahva ette ja ütleks "rahunege maha!"  (119)
20.september 2016 21:04
Delfi toimetuses toimunud Delfi, TV3 ja Eesti Päevalehe ühisel presidendikandidaatide debatil arutati ka olukorda, kus rahvas on tulnud tänavale protestima ja presidendil oleks tarvis mass maha rahustada.
TELETOP: Nädala vaadatuimate saadete esikolmikut troonivad vaid Kanal 2 pärlid  (7)
20.september 2016 19:45
Möödunud nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutusid vaadatuimateks saadeteks Kanal 2 telepärlid. Juba teist nädalat järjest troonis esikolmikut menuseriaal "Pilvede all", millele järgnesid humoorikas "Naabriplika" ja Tuuli Roosma seikluspere uus reisisaade "Meie aasta Austraalias".
ERR loobus kõrge hinna tõttu järgmiste olümpiamängude näitamisõiguse ostmisest  (70)
20.september 2016 19:32
Ringhäälingunõukogu otsustas teisipäeval, et rahvusringhääling ei osta 1,1 miljoni euroga järgmiste tali-ja suveolümpiamängude näitamisõigust, kuna küsitud hind on põhjendamatult kõrge.
Annely Adermanni 20 aastat TV3-s: neid hetki, kus ma mõtlen, et jätaks teletöö, on olnud päris palju  (1)
20.september 2016 07:30
"Neid hetki, kus ma mõtlen, et jätaks teletöö, on olnud päris palju. Ma arvan, et 60 protsenti neist jäävad sellesse aega, kui olin TV3 pressiesindaja" paljastab telenägu Annely Adermann , kes on olnud telekanalis ametis päris algusest peale.
Sensitiividest pagana ja mustlannani: Tutvu lähemalt "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" nõidusliku seltskonnaga  (43)
19.september 2016 22:59
Täna alustas TV3 eetris ülipõnev kodumaiste nõidade jõukatsumine. “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” avasaates valisid kohtunikud eesotsas Marilyn Kerroga välja seltskonna eriliste võimetega inimesi, kes peavad oma oskusi kolme kuu jooksul televaatajatele tõestama. Saates osalejate seast leiab nii klassikalisi sensitiive kui ka näiteks psühhosemiootikuid ja bioenergeetikuid — tee välja valitud selgeltnägijatega lähemalt tutvust! Kelle võimetesse usud Sina?
Katrin Lust meenutab oma intrigeerivamaid intervjuusid ja kohtumisi Hollywoodi kuulsustega: Brad Pitt oli täpselt nagu naabrimees Vello!  (10)
19.september 2016 20:50
Kuuuurija Katrin Lust teeb põnevaid lugusid üle Eesti ning on varasemalt välismaal töötades puutunud kokku paljude Hollywoodi staaridega. "Seitsmesed uudised" otsustas sel korral aga Katrini endaga pisut juttu puhuda ning kuu-uurimise keerulises töös kosutada.
Meeleolukas mälestus: Teet Margna ja Annely Adermann meenutavad aastate tagust hulljulget tempu
19.september 2016 17:00
TV3 suurel juubelipeol kohtunud Annely Adermann ja Teet Margna meenutasid, kuidas nad aastate eest TV3 suvises Õllesummeri-saates benji-hüpet tegema pandi. Vaata meeleolukat meenutust lähemalt videost!
GALERII: "Papad Mammad" värskes osas kisub õige põnevaks: väike Lenna läheb kaotsi!  (6)
19.september 2016 14:31
TV3 uues koguperesarjas " Papad Mammad " kestavad intriigid edasi: mammad susivad teineteise taga ja papad katsuvad jõudu, riskides seejuures oma elu ja tervisega.