TV3

NÄOBLOGI: On, mida oodata! TV3 moondumisheitluse neljas saade toob teleri vahendusel rahva ette vürtsitüdrukud, skandaalse eurolauliku ja kuuma ilmaneiu!
23.oktoober 2016 13:43
TV3 suure moondumisheitluse "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg kepsleb hoogsal sammul edasi ning täna õhtul jõuab eetrisse juba neljas saade.
Nalja hakkab saama: Näosaate tänane külaliskohtunik on Madis Milling!  (7)
23.oktoober 2016 11:47
Eesti telepubliku lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba täna TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi.
President Ilvese kantseleiülem: kes arvab, et Ilves on skeemitanud, sel tasuks vähem "Kaardimaja" vaadata  (108)
20.oktoober 2016 23:50
Ermamaale toetust andnud komisjoni kuulunud, hiljem aga president Ilvese kantselei direktorina EAS-i tagasinõude asju ajanud Siim Raie ütles, et keegi pole tundnud huvi, miks tegi EAS Ermamaa osas vaid 10 protsendi tagasi küsimise otsuse.
TV3 INTERVJUU: Megastaare riietanud disainer Roberta Einer räägib moetaevasse lendamisest ja paljastab, palju tema looming maksab
20.oktoober 2016 18:06
Eile jagati Kultuurikatlas Eesti olulisemaid moeauhindu Kuldnõel . Hõbenõela auhinnaga pärjati noor Eesti disainer Roberta Einer , kelle loomingust räägivad ka maailma juhtivad moeajakirjad Vogue, Harper's Bazaar, Elle ja paljud teised.
Lapsevanem vastab Kadrioru Saksa Gümnaasiumi direktorile: reaalsus on see, et lapsed kardavad!  (107)
20.oktoober 2016 16:42
Viimasel nädalal on meedias saanud tähelepanu Kadrioru Saksa Gümnaasiumi laste hirm ja lapsevanemate mure agressiivselt käituva viienda klassi poisi pärast. Kooli lapsevanem saatis Delfi Rahva Häälele vastulause kooli direktrissi Imbi Viisma intervjuule.
KIIRE MUUTUS: Vaata, kuidas Adeele Sepast saab järgmises näosaates vürtsitüdrukute tulikuum kaunitar!  (5)
20.oktoober 2016 14:59
Pühapäeva õhtul koguneb terve Eesti rahvas ühtse perena taas telerite ette, sest menusaate “Su nägu kõlab tuttavalt” uus hooaeg kepsleb lõbusal sammul edasi. Kuigi saateni on jäänud veel mõned päevad, avaldas TV3 põneva klipi, milles saab näha Adeele Sepa muutumist vürtsitüdrukute tulikuumaks Geri Halliwelliks ehk Ginger Spice'iks. Vaata videot!
PALJU ÕNNE! Liis Lemsalu saab täna 24-aastaseks: MEENUTA, kuidas verinoorest laululinnust sirgus tõeline superstaar!  (14)
20.oktoober 2016 11:10
Täna, 20. oktoobril tähistab TV3 menusaatest "Eesti otsib superstaari" tuule tiibadesse saanud Liis Lemsalu oma 24. sünnipäeva.
Tiina Kangro dementsete ja nende lähedaste olukorrast: perekonnaseadus on saanud võimsaks piduriks toimivate lahenduste elluviimiseks  (65)
19.oktoober 2016 21:40
Eestis ei ole dementsuse strateegiat, ei omastehooldajate strateegiat, mitte midagi, rääkis pikaaegne omastehooldajate eest seisja Tiina Kangro TV3 uudistesaates. "Meil on ainult jupikesed ja siis hea hulk euroraha, millega ei osata tegelikult õigeid asju teha."
TV3 VIDEO: Kohalikud on nördinud: SEB Pank soovitab sularaha välja võtta kümnekonna kilomeetri kaugusel  (21)
19.oktoober 2016 19:58
SEB Pank jätab alates detsembrist Kehtna rahva sularahata, sulgeb automaadi ja soovitab hakata raha järel käima kümnekonna kilomeetri kaugusel Raplas, kus rahaautomaate koguni kolm.
TREILER: Ülbe multitalent, vääriti mõistetud kaunishing või piinatud geenius? Evelin Ilves asub lahkama Mart Sanderi hingeelu  (10)
19.oktoober 2016 15:59
Seekordne Evelin Ilvese jutusaade on tavapärasest pisut teistmoodi — peategelaseks on mees, keda tunnevad kõik eestlased teleekraanil, kuid on vaid vähe neid inimesi, keda ta endale päriselt lähedale laseb.
Põnev valik: VAATA, kes astuvad koos Adeele Sepa ja Liis Lassiga kurikuulsate vürtsitüdrukute kingadesse!
19.oktoober 2016 13:27
Möödunud pühapäeval eetrisse läinud TV3 menusaates "Su nägu kõlab tuttavalt" sattus saatuse tahtel Adeele Sepale ja Liis Lassile ülesanne kehastada kurikuulsat tüdrukutepunkti Spice Girls. Kuna neid on aga ainult kaks ja vürtsitüdrukuid viis, tuli Adeelel ja Liisil panna pead kokku, et leida endale bändikaaslased.
51 KÜSIMUST: Reporter Keili Sükijaineni pihib: staaridega olen suudelnud, kohvikus käinud ja Tinderis match 'inud!  (4)
19.oktoober 2016 08:28
Kas teadsid, et TV3 reporter Keili Sükijainen on oma roosasid käeraudu Tõnis Niinemetsa eest peitnud? Või et telemaailmas on päris mitu Eesti staari Keilile külge löönud? Või hoopis, et Keili sai modelliks vahetult pärast Tivoli "okserattalt" tulekut?
VIDEO: Parem kui Elisa Kolk? Emma Stone jäljendab Britney Spearsi jahmatava täpsusega  (6)
18.oktoober 2016 21:17
Oscarile nomineeritud Hollywoodi näitlejanna Emma Stone vastas kuulsale Vogue 73 küsimusele, mis tutvustasid noort naist hoopis uuest küljest. Nimelt saime teada, et ta oskab imehästi jäljendada Britney Spearsi ! Vaata videost hetkel 6:48.
TELETOP: Sel korral popimate saadete edetabel ei üllata, suure vaatajaskonna kasvu osaks sai "Kuldvillak"  (11)
18.oktoober 2016 17:17
41. nädala teletop ei peida endas kuigi suuri üllatajaid. Esikolmik on küllaltki etteaimatavalt " Su nägu kõlab tuttavalt " 288 000 vaatajaga, " Pilvede all " 185 000 vaatajaga ja " Suur komöödiaõhtu " 162 000 vaatajaga.
AITA KAASA: TV3 heategevussaade "Inglite aeg" otsib abivajavaid eestimaalasi  (3)
18.oktoober 2016 16:26
TV3 suur heategevussaade " Inglite aeg " tuleb taas. Kahel aastal oleme jõulude ajal tänu lahkete televaatajate abile kogunud sadu tuhandeid eurosid ja muutnud täielikult kaheksa Eesti pere saatust.
TV3 VIDEO: Loodusmärgid näitavad täpselt, milline tuleb tänavune talveilm  (39)
18.oktoober 2016 09:01
Kuigi praeguste loodusmärkide järgi jätkub sügist kauemaks, tuleb talv tuleb tänavu külm, ennustab Raplamaal elav metsavana Arvo Saidla .
Peeter Oja: kui Andrus Modern Talkingut tegi, siis mulle tundus nagu ei olekski vahepeal nelikümmend aastat mööda läinud  (6)
17.oktoober 2016 20:15
Eestlasi 1987. aastal naerutanud "Kitsas king" tegi eilses näosaates omamoodi comeback 'i. Kuna saate loosiratas määras Kalle Sepale legendaarse saksa pop-duo Modern Talking , keda Andrus Vaarik koos Peeter Ojaga omal ajal on parodeerinud, ulatas muidu kohtunike laua taga istuv mees Kallele abikäe. Omal ajal ise Thomas Andersi rollis säranud Peeter Ojal jäi üle aga kogu komejanti kohtunike laua tagant jälgida.
TREILER: "Eesti selgeltnägijate tuleproov" paljastab kolme last kasvatava Margarita kohutava saladuse  (4)
17.oktoober 2016 17:18
Kolme lapse ema Margarita kannab endas väga veidrat ja kohutavat saladust ning mis kõige müstilisem — ka naine ise ei tea, mis see täpselt on. “Eesti selgeltnägijate tuleproovi” osalised saavad ülesande kaevuda Margarita alateadvusesse, et lahendada naist kogu elu piinanud müsteerium ja lahti rullub erakordselt traagiline lugu. Vaata lähemalt saate treilerist!
PUBLIKU VIDEO: Raivo E. Tamm näosaatest: tunnen, et võib-olla oleksid mu sooritused paremad, kui ma oskaks paremini laulda  (7)
16.oktoober 2016 23:10
Raivo E. Tamme võib nimetada TV3 menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viienda hooaja päikesekiireks, kelle etteasted ei jäta ilmselt kedagi külmaks. Olgugi, et mehe trumpideks on pikk lavakarjäär ja oskus ümber kehastuda, arvab ta, et lauljate jaoks on saates osalemine tunduvalt lihtsam: "Ma ise tunnen, et võib-olla mu sooritused oleksid paremad, kui ma oskaks paremini laulda," sõnas Raivo Publikule antud intervjuus.
PUBLIKU VIDEO: Joosep Järvesaar: ma loodan, et pärast näosaadet ei pea ma enam mitte kunagi laulma!  (4)
16.oktoober 2016 22:47
Aastal 2007 vallutas kõikide noorte playlistid Pärnust pärit punk-rocki ansambel Bedwetters, mille esirindel möllas Joosep Järvesaar. Hetkel EDM-i pundi Cartoon ridades musitseeriv ja TV3 menusaates "Su nägu kõlab tuttavalt" rahvast naerutav noormees, ütleb ei igatse vokalisti rolli absoluutselt.
PUBLIKU VIDEO: Kolmanda näosaate võidumees Kalle Sepp: võib-olla peaks järgmisena koos Tanjaga lavale minema
16.oktoober 2016 22:28
Paroodiasaate "Su nägu kõlab tuttvalt" kolmanda saate võitis seni viimasel positsioonil viibinud Kalle Sepp. Kuna saate loosiratas määras tallee legendaarse saksa pop-duo Modern Talking, keda Andrus Vaarik koos Peeter Ojaga omal ajal on parodeerinud, ulatas muidu kohtunike laua taga istuv mees Kallele abikäe ning võit oligi kotis.
FOTOD ja BLOGI: "Kitsas king" tegi kolmandas näosaates comeback 'i ning võidu noppis Kalle Sepp!  (43)
16.oktoober 2016 15:41
TV3 moondumisheitluse "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg vurab täiel kiirusel edasi ning täna õhtul jõudis eetrisse kolmas saade, kus võidutses saksa pop-duo Modern Talking sarmikaks Thomas Andersiks kehastunud Kalle Sepp. Publiku blogiseltskonnaga liitusid taas RetroFM hommikuprogrammi saatejuht Rauno Märks ning Publiku staarreporter ja "Doktor Silvas" rahvast naerutav Brigitte Susanne Hunt. Vaata pilte ja loe meie muljeid!
OHOO! „Su nägu kõlab tuttavalt“ homne külaliskohtunik on teada!  (6)
15.oktoober 2016 13:00
Eesti telepubliku lemmik “ Su nägu kõlab tuttavalt ” jätkub juba homme TV3 ekraanil. Lauljatar Laura Põldvere, näitlejanna Inga Lunge, muusik Kalle Sepp, näitlejannad Liis Lass ning Adeele Sepp, muusikud Joosep Järvesaar ja Kristjan Kasearu ning muidugi näitleja Raivo E. Tamm on taas valmis andma endast maksimumi!
Yana Toom ei tea ühtegi õnnelikku karjäärinaist: tipp-poliitik olemisega olen maksnud lõivu oma eraelust  (18)
14.oktoober 2016 21:40
Keskerakondlane Yana Toom on poliitik, kes ei jäta kedagi külmaks — teda kas armastatakse palavalt või kritseeritakse tuliselt. Homme tähistab ta aga oma 50. sünnipäeva ning TV3 “Seitsmesed” käisid teda õnnitlemas ja täitsid sünnipäevalapse soovi — Yana Toomile viidi hallipassikujulise tort, millel sees varuks aga ka üllatus. Vaata lähemalt videost!
PILK PEALE: Loe, milliseid hittlugusid asuvad näosaate osalised sel pühapäeval esitama!  (9)
14.oktoober 2016 20:45
Eesti telepubliku lemmik “Su nägu kõlab tuttavalt” jätkub juba sel pühapäeval ning nüüd on paras aeg meelde tuletada, kelleks on staarid sel korral kehastumas ja millised hitid täpsemalt esitusele tulevad. Uuri nimekirja ja tutvu laulude originaalidega lähemalt!
Gerard Pique avaldas hirmsa "vembu", mida Manchester Unitedi jalgpallurid kaaslasele korraldasid  (16)
14.oktoober 2016 19:25
FC Barcelona ja Hispaania jalgpallikoondise keskkaitsja Gerard Pique avaldas, milliseid trikke tema endises klubis Manchester Unitedis mängijad üksteisele tegid.
Ekspert: kui õpilane ei tunne end koolis turvaliselt, ei toimu ka õppimist  (15)
14.oktoober 2016 16:23
Koolil on võimalik teha õpilase vajadustest lähtuvalt kohandusi õppeajas, -sisus, -protsessis ja -keskkonnas. Oluline on, et õpilane end tunneks koolis turvaliselt, leiab Põhja-Eesti Rajaleidja keskuse juht Urve Sellenberg.
ANNA TEADA oma kokkupuutest koolivägivallaga!  (83)
13.oktoober 2016 20:56
TV3 uudistesaade kirjeldas, kuidas Kadrioru Saksa Gümnaasiumi hoiab hirmu all viienda klassi poiss, kes vehib koolikaaslaste ees noaga ning peksab õpetajaid.
TV3 VIDEO: Tallinna kooli viienda klassi õpilane peksis õpetajaid ning lõikus end teiste nähes noaga  (329)
13.oktoober 2016 19:58
Ühe Tallinna kooli lapsed ja õpetajad on viimased nädalad elanud hirmuvalitsuses, kuna nende koolikaaslane peksab õpetajaid, lõigub ennast noaga ning pealtnägijate sõnul hüppas ta eile kooli teise korruse aknast alla.