TV3

Mõistliku hinnaga telepilt maakoju. See on võimalik!
30.juuni 2016 09:58
Tänu mahupiiranguta interneti levikule on tänavu suvest ka telepildi toomise võimalused maakoju sisuliselt piiramatud. Kõik sõltub vaid sellest, kui palju keegi raatsib sellele kulutada.
Täitsa hull peast! TV3 reporter Keili Sükijainen sõi õhtusöögiks termiite ja rohutirtse  (4)
29.juuni 2016 22:30
TV3 uudistetoimetus tundub olevat suvekuumusest hulluks läinud — reporter Keili Sükijainen nimelt otsustas degusteerida termiite ja rohutirtse ja pidi eneselegi üllatuseks tunnistama, et putukmaiuse saab maitseainete toel üsna söödavaks muuta. Seda Publiku toimetus öelda ei tea, kas keegi seda kena neiut täna õhtul ka suudlema kipub, ent kindel on see, et põnevast videoreportaažist saad teada, miks on kasulik Keilist eeskuju võtta ja samuti see pealtnäha räige roog ära proovida.
Kertu Jukkum on loomatsirkuste tagatubades hiilinud: see on õudne! Selle poolt saab olla vaid sellest elatuv ärimees või empaatiavõimetu ignorant  (16)
29.juuni 2016 21:30
Raadiohääl ja TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum toetab tulihingelise loomakaitsjana mõistagi loomatsirkuste keelutamist ning paljastab ajakirja Naisteleht + Naised veergudel, mida on selle tööstuse tagatubades näinud.
PÕNEV VIHJE: Kas kurejuttude küüsi langenud peaministripaar on lõpuks ometi abiellunud?  (68)
29.juuni 2016 17:11
Eesti Päevalehe ajakirjanik Kärt Anvelt kirjutas alles nädalapäevad tagasi murettekitava artikli peaminister Taavi Rõivase läbi aegade madalaimast reitingust, mis käesoleva aasta juunis oli viiepallisüsteemis kõigest 2,57, mis on seitsme protsendisajandiku võrra kehvem kui mais ja kordab jaanuarikuist absoluutset madalpunkti. Õnneks võib tunneli lõpust aimata peaministri populaarsusele positiivselt mõjuvat valguskiirt — Publikule laekunud info kohaselt väisavad Rõivased üritusi ühise nimega!
TELETOP: Eesti vaatajad suunasid puldid ETV lainele, võidutses mängufilm "Sügis"  (2)
28.juuni 2016 15:40
Legendaarne kultusfilm "Sügis" naelutas telerite ette tervelt 120 000 vaatajat, jättes 113 000 vaatajaga "Aktuaalse Kaamera" teisele kohale. Esikümnes leidsid koha tervelt seitse ETV saadet ning kolm Kanal 2 saadet.
VIDEO: Ühtehoidev pere! Vaata, millistest traditsioonidest peab lugu presidendiks pürgiv Siim Kallas  (36)
25.juuni 2016 18:57
Kuigi saatuse tahtel on Siim ja Kristi Kallas olnud palju eemal oma lastest ja lastelastest, on pere siiski väga kokkuhoidev ning peavad kinni kindlatest traditsioonidest — nagu ühised reisid ja jõulud. Vaata täpsemalt TV3 videost!
VIDEO: Kuulus eestlasest "kung-fu seenemüüja", kes tegi tuule alla Soome politseile, ilmus välja Tallinna maasikamüüjana  (112)
22.juuni 2016 20:50
TV3 uudistesaade "Suvised Seitsmesed" kohtus maasikahindadest lugu tehes maasikamüüja Mardiga ja tuli välja, et tegemist on sama mehega, kes aastaid tagasi Helsingi turul Soome politseiga kaklema läks.
Tõeline kuldpea! Sandor Liive vennapoeg oli üks Eesti parimatest keskkooli lõpetajatest: tahan inimestele midagi tagasi anda  (14)
22.juuni 2016 20:00
Sel suvel on keskkoolitee läbi saanud ka Eesti Energia endise juhi Sandor Liive vennapoeg Kristjan Erik Liive ja seda lausa kuldmedaliga. Kristjan Erik oli nimelt Eesti üks parimaid keskkooli lõpetajaid ning ühtlasi saavutas ta tiitli “Tallinna tegus õpilane 2016”. “Suvistele seitsmestele” räägib Kristjan Erik oma tulevikuplaanidest ning sellest, et soovib tegeleda peale lõpetamist ettevõtlusega ning et ta soovib midagi inimestele tagasi anda. Vaata TV3 videot!
Viktor Vassiljev jaanipäeva plaanidest: pole kohta Eestis, kus mind ära ei tunta!  (20)
22.juuni 2016 19:40
Jaanipäeva traditsioonide üle arutlevad Valdo Randpere ja Viktor Vassiljev, kes tunnevad muret eestlaste joomiskultuuri üle ning kutsuvad rahvast üles kainusele. Vaata lähemalt TV3 videost!
VIDEO: Tütre samm poliitikasse tuli Siim Kallasele üllatusena: kuidagi oli ettekujutus, et aitab ühest küll!  (17)
22.juuni 2016 19:04
Kaja Kallas on vaatamata üsna noorele eale tõusnud poliitikas tipptegijate hulka ja valitud lausa 40 kõige mõjukama Euroopa parlamendi saadiku sekka. Pidevalt lennus olev Kaja saabus mõneks päevaks Eestisse, et terve perega sünnipäeva pidada. Kuidas Kaja Kallas sünnipäeva tähistas ja milliseid põnevaid jutte ta pere lähimatel liikmetel rääkida oli? Vaata täpsemalt videost!
Palju õnne! Monika Tuvi poeg lõpetas keskkooli ja teab juba täpselt, mida edasi teha  (12)
21.juuni 2016 21:58
Koreograafi ja tantsuõpetaja Monika Tuvi vanim poeg Mac teab erinevalt paljudest teistest omavanustest juba keskkooli lõpuaktusel täpselt, mida edasi teeb. Noorel poisil on juba praegu kaks firmat, mille arendamisega tegeleb. Vaata kõigest lähemalt TV3 videost!
Kuuse-taat ennustab: milline ilm ootab eestlasi jaanipäeval?  (21)
21.juuni 2016 21:39
Kas tänavu pääsevad eestlased jaanitulel vihmast? Päris kindel ei saa olla milleski, aga ilm on soe ja jääbki soojaks, arvab Kuuse-taat ! Vaata Kuuse-taadi ilmaennustust lähemalt TV3 videost!
Milline šokeeriv lõpuaktuse look ! Maailmas kuulsust võitev supermodell Alexandra Ljadov lõpetas keskkooli, et poleks piinlik  (68)
21.juuni 2016 20:02
Kunagise tuntud Eesti ärimehe Oleg Ljadovi modellist tütar Alexandra Elizabeth Ljadov lõpetas keskkooli ning nägi oma lõpuaktusel täiesti rabav välja — konservatiivsema maitsega kodanike jaoks ehk isegi jalustrabav! Viktoria Beckhami muusaks nimetatud supermodell tunnistas TV3 reporterile Keili Sükijainenile antud intervjuus, et lõpetas kooli, et oma lähedastele ja õpetajatele mitte piinlikkust valmistada! Vaata videot!
TELETOP: Menusarja "Pilvede all" juba eestlaste südametest ei kanguta!  (8)
21.juuni 2016 14:55
Eelmise nädala kümne vaadatuma saate edetabel on peamiselt kodumaiste teleprojektide päralt, kuid pead on tõstatanud ka Jalgpalli EM. TV3-l pole jätkuvalt edetabelisse asja ning televaatajate TOP 10 on sõbralikult jagatud vaid ETV ja Kanal 2 vahel.
Eestlaste südamed võitnud Marja Lukk kaotas pikaaegse võitluse vähiga
21.juuni 2016 14:45
Peame kahjuks kurbusega teatama, et agressiivset vähivormi põdenud noor naine ja ema Marja Lukk jäi pikaaegsele võitlusele alla ning on meie seast lahkunud. Marja heaks tehti Eesti üks suurimaid eraisikuannetusi 245 000 euro ulatuses, mis andsid naisele veel veidi lisaaega oma lapsest ja perest rõõmu tunda, vahendavad TV3 seitsmesed uudised oma Facebooki lehel.
TELESOOVITUS: 8 viisi, kuidas Eesti telekanalid suvepuhuselt naastes end parandada võiksid  (35)
20.juuni 2016 20:37
Eesti telekanalites on täistuurid sisse võtnud suvine režiim. Tähistamaks üleminekut " Midsomeri mõrvade " ja " Tähelaevade " korduste lõpmatule rallile, pani Publik kirja rea saateid, mida me sügisest ERR-i telekanalitesse ootaksime, kuid mis sealt pragu puuduvad. Samuti mõned mõtted, mida samuti suvises rütmis kulgevad erakanalid võiksid sügisest ehk kõrva taha panna.
Viljandi järv sai tänu annetustele 15 000 angerjamaimu  (1)
20.juuni 2016 10:10
Laupäeval sai kaunis Viljandi järv juurde 15 000 asukat. Nimelt korraldati kolme kuu jooksul heategevuskampaania, kus paljud inimesed annetasid angerjamaimude ostmiseks üle 5000 euro. Vaata täpsemalt TV3 videost!
Ida-Virumaa ainuke luterlik puitkirik sai uue ja ilusa ilme  (10)
20.juuni 2016 08:22
Ei ole just igapäevane, et üks omavalitsus renoveerib eelarve tuludest kiriku. Aga Illukal just seda tehti. Enam kui 220 000 euro eest ja umbes nelja kuuga sai 86-aastane puukirik täiesti uue ja ilusa ilme. Teenistuse viisid läbi Eesti Evangeelse Luterliku Kiriku piiskop Einar Soone ja Illuka kiriku õpetaja Avo Kiir. Vaata täpsemalt TV3 videost!
INTERVJUU: Suur blogisõda! Vaata, mida rääkis Grete Klein oma Laura-blogist enne skandaalset auhinnasadu  (34)
19.juuni 2016 19:29
Seoses fiktiivse TV3 seriaali " Padjaklubi " tegelase Laura võidutsemisega blogiauhindade jagamisel on pool Eesti blogijaskonnast tagajalgadel: kas siis saab ühe sarja promoblogi ausalt konkureerida n-ö pärisinimeste pärisblogidega? Võidukas Grete Klein alias Laura pole siiani vastust võlgu jäänud, nimetades vastasleeri lihtsalt kadetsejateks ning kiskudes üles paksu pahandust, mida tuntakse ka kui "Suurt blogisõda". Mida arvas Grete Klein oma Laura blogi edust ja teistest blogijatest enne auhinnasadu? Vaata täpsemalt videost!
Avameelseim ülestunnistus siiani! Kristjan Kasearu armus valedesse asjadesse: elu pani mulle jala taha  (13)
18.juuni 2016 21:20
Laulja ja saatejuht Kristjan Kasearu on viimasel ajal pidevalt uudiskünnist ületanud oma avameelsete pihtimustega kuulsuse taaga all murdumisest ja iseendaga taas sõbrunemisest, ent nüüd on see kõik valatud ka uude singlisse pealkirjaga “Love Is The Answer”, mille muusikavideo on nii meisterlikult lahendatud, et meenutab suisa Hollywoodi filmi. Nüüd, pärast selle video vaatamist, tundub Kasearu jutt loogilisemgi kui enne…
Süstlavahetuspunkti vastane sõda kogub hoogu! WAF kooli kaitseks astub välja ka kooli juhataja Maiken: linnaosavalitsus ei ole ennast kurssi viinud!  (135)
18.juuni 2016 18:34
Tallinna plaan viia süstlavahetuspunkt Erika tänavalt Paldiski maanteele kohtab uues asukohas teravat vastuseisu ning kui eile kajastasime Publiku veergudel ansambli La La Ladies liikme Kethi Uibomägi seisukohta WAF kooli lähistele rajatava süstlavahetuspunkti kohta, siis täna läks TV3 reporter Sven Soiver otse kooli juhataja Kadri Koppeli ehk Maiken i manu, kes on käesolevast olukorrast šokeeritud.
Siim Kallas ei teinud TV3 eetris oma kukru paksusest mingit saladust: ma ei kandideeri presidendiks raha pärast, teenisin Euroopas korralikult!  (56)
18.juuni 2016 13:30
67-aastane tipp-poliitik Siim Kallas , kelle järgmiseks suureks eesmärgiks on istuda Eesti presidendi tähtsale ametitoolile, käis TV3 uudiste otse-eetris Ingrid Teesalu ja Keili Sükijaineniga kokteili limpsimas ja juttu puhumas — muuhulgas tunnistas Kallas neidudele puhtsüdamlikult üles ka selle, et talle meeldib aeg-ajalt konjakit rüübata ja rahakoti paksuse üle kurtma ei pea.
VIDEORETSEPT: Suviselt kerge küpsetis - kamarull
17.juuni 2016 20:01
Sel puhul, et maailma suurim küpsetussaade alustab peagi oma teise kodumaise hooaja võtteid, käis TV3 "Seitsmesed uudised" külas esimese hooaja võitjal Kristal.
Möllu ja muusikat igale maitsele: Õllesummer Festival avalikustas kogu kava  (4)
17.juuni 2016 13:49
Suve suurima festivali programm on koos! Peaesinejad on elektroonilise muusika legend The Prodigy ja Briti popstaar John Newman . Soome artistidest esinevad Steve'n'Seagulls ja Jimi Tenor koos Kabu Kabuga.
Kaksikõed Anu ja Kadri Tali on nii sarnased, et saavad üksteise lastega muretult hakkama: me oleme seda ära kasutanud küll!
16.juuni 2016 23:03
TV3 uudiste sünnipäevarubriigis käis reporter Anna-Maria Makko külas kaksikutest muusikutel Kadri ja Anu Talil, kelle jaoks oli suur haruldus ühist intervjuud anda — töö tõttu elab Anu Ameerika Ühendriikides ja Kadri Soomes. Sellegipoolest on Anu ja Kadri väga lähedased, olles teineteisele toeks nii heas kui halvas. Oma identse välimuse tõttu on neil lihtsam ka üksteise lastega hakkama saada. Vaata toredat videolugu!
HÄÄLETUS: "Naabrist parem" võitja selgub otse-eetris! Hea lugeja, kes väärib Sinu meelest võitu?  (1)
15.juuni 2016 16:11
Täna kell 22 saabub TV3 otse-eetris saatesarja " Naabrist parem " võitja.
Põnevam, hoogsam ja maitsvam! "Eesti parim pagar" üllitab teise hooaja, aga kas näeme uuesti ka suvesangareid?  (6)
15.juuni 2016 11:06
Möödunud sügisel jõudis esmakordselt TV3e ekraanile maailma kõige suurem küpsetussaade, mis Eesti versioonis jäi siiski telekriitikute meelest tublisti alla keskmise ja tõi ohtralt pahameelt ka võitja osas — suurilmalike oskustega kodukondiiter Merle asemel pälvis võitjatiitli hoopis lasteaiakasvataja Krista, kelle küpsetusoskustes terve Eesti kahtlema jäi.
Päevakangelasele kah sõna! Ingrid Peek: mind teevad õnnelikuks head lähisuhted, perekond ja sõbrad!
14.juuni 2016 22:00
Esmaspäeva õhtul esitles end ise "uue generatsiooni kosmosemutiks" nimetav saatejuht, telenägu ja ajakirjanik Ingrid Peek inspireerivat õnne-raamatut, milles ohtralt tabavaid mõtteid erinevatelt õnnelikelt Eesti inimestelt. Mis teeb aga päevakangelase enda õnnelikuks?
Kas filmi "Päevad, mis ajasid segadusse" teene? Merlyn Uusküla populaarsus on laes ning just retro- ja nostalgiaüritustel  (1)
14.juuni 2016 11:23
Lauljatar Merlyn Uusküla esinemisgraafik on suvel väga tihe — palju esineb ta ka suurüritustel, näiteks Õllesummeril, Rally Estonia kontserdil, eriliselt palju pulmades ning lisaks on tema esinemiskavasse lisandunud ka palju retro- ja nostalgiaüritusi, kirjutab Õhtuleht.