TV3

TV3 VIDEO: Toredaid mõtteid laialt Eestimaalt: Kuressaares küpseb idee pissiva tüdruku purskkaevust  (5)
28.jaanuar 2015 21:00
Kindlasti olete reisides tähele pannud, et mida lõunapoolsem riik, seda enam on seal purskkaeve, nendib TV3 reporter Feliks Undusk . Et Eestimaal neid napib, tuli Saaremaa mees Gennadi Karakjan mõttele rajada vastukaaluks Brüsseli pissivale poisile Kuressaare lossi vallikraavi pervele pissiva tüdruku kuju! Mida niisugusest mõttevälgatusest küll arvata?
Täna saab kaalu kaotanud naine televaatajate silme all abieluettepaneku: see võttis sõnatuks ja pisara silma!  (8)
28.jaanuar 2015 08:30
Täna õhtul jõuab TV3 ekraanile saade "Kallis, sa oled kosunud", mille peakangelane on õpetajana töötav Heily. Peale kilode kaotamise loo näeb televaataja ka äärmiselt südamlikku hetke – Heily elukaaslane Reimo teeb naisele saates abieluettepaneku.
TV3 video: suusakeskuses hukkunud naise kolleeg: seal oli tegu ohutusnõuete räige rikkumisega
27.jaanuar 2015 19:53
Rehe hotelli omanik Allan Unt, kelle kolleeg ja koostööpartner täna Ansomäe suusakeskuses surma sai, rääkis TV3-le, et tema hinnangul oli seal tegu ohutusnõuete räige rikkumisega.
Alati rõõmus Tanja avameelselt: mulle meeldib, et olen kurvikas!  (26)
27.jaanuar 2015 11:50
Tanja Mihhailova , kelle jaoks 2014 aastal hakkas veerema metsik menulumepall ning kes enesekindlalt lavasid ning kuulajate-vaatajate südameid vallutab, tõdeb, et tema jaoks on näiteks raske leida kleite, milles ta ei näeks välja nagu tünn.
Mida näitas poliitrabar eality "Looduslik valik" sel korral poliitikute kohta?  (10)
26.jaanuar 2015 21:38
"Looduslik valik" teine osa tõi vaatajateni märja seikluse, kus metsas öö veetnud poliitikud pidid hirme, vett ja tuult trotsides kaardi järgi leidma tee rabasaarele. Nagu saarele jõudes selgub lühikeses küsimusevoorus pole vaid kaks osalist kuuest nõus kandideerima valimistel, kui pakutav palk oleks Eesti keskmine. Mida kogu saate kestnud rabateekond aga nende kohta veel näitas, lisaks sellele, et villiplaaster pole kummiku remontmiseks mõeldud, seevastu kile saapa sees hoiab varbad hea tahmise korral kuivad küll?
TV3 video: Tänane "Looduslikus valik" kisub karmiks: osalejad hakkavad üksteist välja hääletama  (18)
26.jaanuar 2015 18:56
Kuigi esimene öö möödus külmas autos suuremate raskusteta, tuli mõnel osalisel järgmisel hommikul mõne terviserikkega rinda pista. Joko Alenderi veresuhkur langes ohtlikult madalaks: "Kell 7 hommikul tundsin, et süda on paha ja külm higi tuli kehale." Mihhail Korb sai sügava jalahaava, mis veritsema hakkas.
"Päev, mis muutis mu elu": plahvatus, mida ema ega poeg iialgi ei unusta  (10)
26.jaanuar 2015 18:15
Sel hetkel, kui lõhkekeha Afganistanis noore demineerija jalge all õhku lendas, kõlas Eestis oleva ema kõrvus plahvatus, mida ta eales ei unusta.
Tsirkust ja leiba: riigikogu liige kolis valimisplakatilt kassapidajaks  (13)
23.jaanuar 2015 11:30
Alates kolmapäevast on keelatud poliitiline välireklaam. Poliitikuist endist ei saa aga siiski üle ega ümber, näiteks Rannar Vassiljev, Riigikogu valimistel sotsiaaldemokraatide esinumber Lääne-Virumaal, kehastus Grossi Toidukaupade Rakvere Turu kaubamajas kassapidajaks, kirjutab Kuulutaja .
Kallimast lahku läinud Ines naudib juba uue mehe seltskonda!  (110)
22.jaanuar 2015 15:09
Selle nädala ajakirja Kroonika esikaas toob uudise sellest, kuidas hiljuti kauaaegsest armastatust Francisco d'Orey'st lahku läinud lauljanna Ines pole sugugi enam vaba ja vallaline.
TV3 VIDEO: Kliendid piletita jätnud reisifirma suhtes algatati kriminaaluurimine  (4)
21.jaanuar 2015 19:57
Klientide pahameele alla sattunud ja pettustes kahtlustatud eksootilisi reise pakkuva ettevõtte "Reisiks kaugele" suhtes algatati täna kriminaaluurimine kelmust käsitleva paragrahvi alusel.
Ülo Jalaka valitud sahinad: Tsahkna superjõrmid  (2)
21.jaanuar 2015 04:30
Möödunud laupäeval läksid kaks meest rääkima riigikokku kandideeriva Margus Tsahknaga (IRL). See ei meeldinud Tsahknaga samas lauas olnud härrasmeestele, kes kõnetajatele pasunasse andsid. Seega tohib valimisperioodil poliitikuga rääkida ainult siis, kui ta teid ise kõnetab.
HAARA VÕIMALUSEST: "Padjaklubi" tüdrukud ootavad uue kodu pakkumisi!  (20)
20.jaanuar 2015 15:25
TV3 " Padjaklubi " uue hooaja valmimisse saavad panuse anda ka televaatajad – nimelt otsitakse sarjale just praegu uusi võttekohti.
Metsas selgub tõde ehk mida saime poliitikute kohta teada uuest tõsielusarjast "Looduslik valik"  (47)
19.jaanuar 2015 22:34
TV3 uue telesarja " Looduslik valik " vaatamine võib kujuneda harivamaks kui võiks arvata. Esiteks saab kuue poliitiku rõõmude ja murede saatel selgeks või üle korrata nii mõnedki metsikus looduses ellu jäämiseks vajalikud põhitõed. Teisalt aga avab poliitikute kaitsetu olek vastamisi loodusjõududega nenede isiksuse neid tahke, mida muidu ehk ei näeks. Mida saime kuue saateosalise kohta teada saate avaosas? Lisaks veregrupile, kaalule ja pikkusele, mis osaliste ankeedis ekraanile kuvati.
PUBLIKU INTERVJUU: Marko Pomerants Indrek Saarest "Õnne 13s": eks igaüks otsib viise ekraanile pääseda, aga valija on tark ja hammustab läbi!  (8)
19.jaanuar 2015 20:09
Täna esitles TV3 Coca-Cola Plazas õhtul kell 20.30 eetrisse minevat värsket sarja " Looduslik valik ", mis kaheksa tuntud poliitikut neljaks päevaks ja kolmeks ööks Eestimaa metsade ja rabade rüppe end proovile panema viis. Marko Pomerants rääkis Publikule avaosa nägemise järel, mida ta arvas saatest ning sellestki, mida aravata Indrek Saare tegelaskuju just valimis-eelsest ilmumisest sarja " Õnne 13 ".
FOTOD: Poliit-reality "Looduslik valik" esitlus tõi konkurendid uuesti kokku  (6)
19.jaanuar 2015 17:27
Metsas paberit ei määrita! Täna kell 20.30 käivitub TV3 eetris uus kuueosaline tõsielusaade " Looduslik valik ", mis selgitab välja, kes kuuest valimistel kandideerivast poliitikust talvise Eestimaa metsades, soodes ja rabades hakkama saab. Tühja jutuga metsas teaduspärast lõket põlema ei saa, küll aga leiavad osalistel rakendust juba ürgajast olulised grupis hakkama saamise oskused, millest võib sõltuda ellujäämine.
PUBLIKU INTERVJUU: Liina Raud valimiseelsetest teleesinemistest: eks kõik otsivad võimalusi 10 asemel 1000sse koju jõudmiseks  (27)
19.jaanuar 2015 16:44
Täna esitles TV3 Coca-Cola Plazas õhtul kell 20.30 eetrisse minevat värsket sarja " Looduslik valik ", mis kaheksa tuntud poliitikut neljaks päevaks ja kolmeks ööks Eestimaa metsade ja rabade rüppe end proovile panema viis.
PUBLIKU VIDEO! Ameerikast kohale sõitnud naine pürgib Eestis superstaariks: mul ei ole veel lemmiklauljat!  (8)
17.jaanuar 2015 21:04
Olivia on naine, kes elab Tallinnas, kuid on pärit kaugelt USA-st. Olivia sõnul on see ta esimene võimalus üldse sellest saateformaadist osa võtta, sest vahepeal elas ta pikalt vanematega koos Armeenias. Olivia laulis kohtunikele Adele'i hitti "Rolling in the deep". Kuidas tal kohtunike ees läks, saab näha juba siis, kui saade TV3 eetris alustab!
FOTOD: Evelin Ilves avas meeste terviseprogrammi „Mehed vormi“  (87)
15.jaanuar 2015 16:39
Täna anti avalöök Eesti Tervise Fondi ja Eesti Kaitseväe ühisprojektile „Mehed vormi“. Audentese spordihallis toimunud sündmusel olid võistlustules tuntud Eesti inimesed, kes tegid kehalisi katseid, soovides sellega juhtida tähelepanu meeste tervisele. Terviseprogrammi avas Evelin Ilves .
Guud/Bääd: Madonna halb maitse
15.jaanuar 2015 10:36
Tallinna ringkonnakohus nõustus maakohtuga: Marko Paloveer on elukaaslase lapse löömises süüdi  (59)
15.jaanuar 2015 10:33
Tallinna ringkonnakohus kaalus eile TV3 "Seitsmeste uudiste" juhi Marko Paloveeri süüdistusasja ning oli nõus Harju maakohtu otsusega, et Paloveer on oma elukaaslase lapse korduvas löömises süüdi.
Täna õhtul jagatakse kätte Eesti Muusikaauhinnad 2015!
15.jaanuar 2015 09:55
Täna jagatakse Nordea Kontserdimajas kätte suurimad tunnustused eesti muusikutele. Eesti Muusikaauhinnad 2015 suurejoonelisest auhinnatseremooniast teeb otseülekande TV3 .
Sel reedel esietendub Tartu Uues Teatris staarisaatenäidendil põhinev Ingomar Vihmari lavastus „Viimne voor“  (5)
14.jaanuar 2015 12:13
Sel reedel, 16. jaanuaril esietendub Tartu Uues Teatris Mihkel Raua staarisaatenäidendil põhinev lavastus "Viimne voor“. Lavastajaks on Ingomar Vihmar. Näidendi on kaks aastat tagasi oma versioonis välja toonud Von Krahli Teater, toona kandis see pealkirja "Järgmine voor". Seejärel arendas Mihkel Raud näidendit edasi ja see jõudis esmalt lavale Ameerikas, juba pealkirja "American Monkey" nime all. TV3 ekraanil oli võimalik detsembrikuus näha kirgi kütnud telelavastust "Viimne voor". Oli vihaseid vastaseid ja kirglikke pooldajaid.
TV3 video: Artur Talvik paljastab nipi, mis aitas tal vabaneda 17 kilost!  (7)
13.jaanuar 2015 17:35
Filmimees ja poliitik Artur Talvik on avastanud uue salenemisnipi ja mees on paari aastaga alla võtnud juba päris palju. Talviku karastavat kaalulangetuse rituaali, mis aitab ka viirustega võidelda, vaata juba videost!
Eesti Muusikaauhinnad 2015 autasu “Panus Eesti Muusikasse” saab postuumselt Jaak Joala  (17)
13.jaanuar 2015 16:30
Eesti Muusikaauhindade auhinnatseremoonia taga seisva Eesti Fonogrammitootjate Ühingu juhatuse otsusel antakse tunnustus “Panus Eesti Muusikasse” Jaak Joalale. Esimest korda auhinnagala ajaloos antakse autasu meie hulgast lahkunud muusikule.
Jüri Homenja: mehed tegelevad muusikaga naiste tähelepanu võitmiseks  (14)
12.jaanuar 2015 18:26
Tänase TV3 KolmeDOKi keskmes on Jüri Homenja; mees, keda ühtviisi nii armastatakse kui ka vihatakse. TV3s kell 20.30 algavas erisaates selgub, milline on olnud Jüri tee kuulsuseni ja kuidas on tal õnnestunud ennast tuhandete Eesti naiste südametesse laulda.
TV3 VIDEO! Kondoomid ja mesi: vaata, mida jagasid poliitikud valijatele aastal 2007!  (5)
12.jaanuar 2015 18:12
Tuletame "Seitsmeste uudiste" kaasabil meelde, millist põnevat ja poliitiliste loosungitega vürtsitatud nänni jagati enne 2007. aasta Riigikogu valimisi. Enamjaolt on tegemist ikka väga tarviliku kraamiga: padjad, meetopsid, pastakad ja kreemid. Vaata ja meenuta koos meiega!
Sel reedel esietendub Tartu Uues Teatris staarisaatenäidendil põhinev lavastus „Viimne voor“  (5)
12.jaanuar 2015 15:45
Sel reedel, 16. jaanuaril esietendub Tartu Uues Teatris Mihkel Raua staarisaatenäidendil põhinev lavastus "Viimne voor“. Lavastajaks on Ingomar Vihmar . Näidendi on kaks aastat tagasi oma versioonis välja toonud Von Krahli Teater , toona kandis see pealkirja "Järgmine voor".
TV3 saadab poliitikud nädala pärast metsa!  (4)
12.jaanuar 2015 14:30
Alates järgmisest esmaspäevast näeb TV3s uut poliitilist tõsielusarja „Looduslik valik“, mille peategelasteks on kuus valimistel kandideerivat poliitikut, kes viiakse ellujäämisretkele talvise Eestimaa metsa, sohu ja rappa.
Henri Kõiv: Tragöödiat ei pea valimisvankri ette rakendama  (29)
12.jaanuar 2015 10:16
Käes on poliitiliste punktivõitude aeg. Prantsuse satiirilehe Charlie Hebdo toimetuses toime pandud traagiline veretöö ei jäänud valimiste eel Eestis lihtsalt kergeks pinnavirvenduseks. Seda sellepärast, et siseminister Hanno Pevkur üritas teo hukkamõistmisele lisaks ka selle võimalikke ajendeid analüüsida. Tuli välja, et see on suur viga, millest konkurendid üritasid maksimaalselt profiiti lõigata. Poliitikul on targem neis küsimustes oma suu lukus hoida ja piirduda poliitkorrektsustega.