TV3

TV3 väikesed asjatundjad: Savisaarele võiks jõuludeks kinkida tasuta hotellitoa, uued prillid ja pääsme Reformierakonda  (3)
18.detsember 2014 20:15
TV3 rubriik "Väikesed asjatundjad" naerutab seekord Tallinna linnapea Edgar Savisaare üle nalja heites - nimelt lapsesuu teatavasti ei valeta ja kui ikka on vaja keskerakondlaste juhile kinkida Ferrari, tasuta hotellituba ja uued prillid, siis nii saagu. Lisaks võiks ta laste meelest juba ammuilma ka pensionile minna!
Mart Sander maalis Sirje Eesmaast raamatu auks portree!  (3)
18.detsember 2014 12:00
Sirje Eesmaa esitles Mustpeade Maja Olavi saalis oma raamatut „Minu inimesed“. Erilise sündmuse puhul kinkisid kolleegid ja sõbrad „Seitsmestest uudistest“ talle Mart Sanderi maalitud imekauni portree.
TV3 uudistes rahva südamed võitnud Kiiu lasteaia poisi Markus Eriku isa: lapsega tuleb asju arutada ja ärgitada teda mõtlema  (10)
17.detsember 2014 17:02
Videoklippi intervjuust Kiiu lasteaia poisi Markus Erik Laanemägiga on Youtube'is vaadatud ligi 60 000 korda, kirjutab Sõnumitooja.
DELFI FOTOD: TV3 sai õhtuste uudiste ajal pommiähvarduse, ähvardaja isik on kindlaks tehtud  (49)
16.detsember 2014 20:59
Tallinnas Peterburi teel asuvale TV3le tehti täna õhtuste uudistesaate ajal pommiähvardus .
TELETOP: "Pilvede all" tõusis taas kõrgustesse, "Pealtnägija" kohe sabas  (4)
16.detsember 2014 19:24
TNS Emori teleauditooriumi uuringust selgusid läinud nädala vaadatuimad saated.
TV3 kutsub laulusaatega "Inglite aeg" kolme Eestimaa peret aitama  (1)
16.detsember 2014 17:30
TV3 kauni jõuluaja avab tuleva esmaspäeva õhtul kell 20 heategevussaade „Inglite aeg“, kus kõigil inimestel on võimalik aidata kolme Eestimaa peret, kelle eluteele on saatus veeretanud katsumusi, millest nad oma jõududega välja ei tule.
TV3 tõsielusarjas metsa koliv Martin Helme: ma ei usu, et objektiivsus on inimvõimete piires selle saate kontekstis!  (11)
16.detsember 2014 15:45
Juba mõne päeva pärast stardivad kuus poliitikut mitmepäevasele võttele, et TV3 kaamerate valvsa pilgu all osaleda projektis, mis hetkel kannab töönimetust "Poliitiline ellujääja" ja seisneb ekstreemsete ebamugavuste seljatamises ning ülesannete lahendamises loodusjõudude meelevallas. Lageda taeva all hakkavad omavahel mõõtu võtma Yoko Alender , Marko Pomerants , Mihhail Kõlvart , Kristiina Ojuland , Liina Raud ja Martin Helme . Terminit "poliitiline ellujääja" mõistab Helme sellise inimese isikukirjeldusena, kes on võimeline vastu pidama väga tugeva surve all ning jätkama eesmärgi poole liikumist ka pärast kaotust või tõsist tagasilööki.
PÜHAD TV3s: legendaarsed filmid, liigutavad lood ja kõrvupaitav muusika!  (1)
16.detsember 2014 14:51
Jõuluaeg TV3s toob rõõmu ja rahu nii suurtele kui ka väikestele. Paljude väärt filmide kõrval tasub kindlasti vaatamist esmaspäeval (22.12 kell 20.00) eetrisse jõudev heategevussaade „Inglite aeg“, kus kõigil inimestel on võimalik aidata kolme väga keerulisse olukorda sattunud Eestimaa peret ning pühapäeval (28.12 kell 19.30) südameid liigutav tänugala „Eestimaa uhkus“, kus tunnustatakse lihtsaid inimesi, kes on korda saatnud eriliselt häid tegusid. Lisaks puudutab hinge kaunis jõululaulude kontsert „Karavani jõululaulud“.
VIDEO: Tänane TV3 "Aastamaraton" võtab kokku klatši ja kõmu: meenuta Sõnajalgade seiklusi!  (3)
15.detsember 2014 17:55
TV3 "Aastamaraton" on jõudnud säravaima etapini, võttes tänaõhtuses saates luubi alla lõppeva aasta kõige kõmulisemad uudised.
FOTO: Tallinna Saksa Gümnaasiumi stendile tekkis Savisaare "Jõuluime" raamatu reklaam  (35)
15.detsember 2014 10:31
Tallinna Saksa Gümnaasiumi teadete tahvlil rippus mõnda aega Tallinna linnapea Edgar Savisaare raamatu "Jõuluime" reklaamplakat.
Liina Raud TV3 poliit-tõsielusarjast: ma võtan seda kui 4-päevast poliitkooli!  (35)
15.detsember 2014 09:37
Juba mõne päeva pärast stardivad kuus poliitikut mitmepäevasele võttele, et TV3 kaamerate valvsa pilgu all osaleda projektis, mis hetkel kannab töönimetust "Poliitiline ellujääja" ja seisneb ekstreemsete ebamugavuste seljatamises ning ülesannete lahendamises loodusjõudude meelevallas. Lageda taeva all hakkavad omavahel mõõtu võtma Yoko Alender , Marko Pomerants , Mihhail Kõlvart , Martin Helme , Kristiina Ojuland ja Liina Raud , kes enda sõnul soostus projektis osalema lähtudes huvist saates osalevate poliitikutega lähemalt tuttavaks saada. Sarja praegust nn. tööpealkirja "poliitiline ellujääja" tõlgendab Liina sellise inimese isikukirjeldusena, kes suudab jõuda konsensusele enda, oma valijate ja poliitiliste vastastega.
Marko Pomerants oli TV3 metsas elamise projektiga kohe nõus: äkki saab mõne kilo enne jõule maha!  (12)
14.detsember 2014 18:43
Juba mõne päeva pärast stardivad kuus poliitikut mitmepäevasele võttele, et TV3 kaamerate valvsa pilgu all osaleda projektis, mis hetkel kannab tööpealkirja "Poliitiline ellujääja" ja seisneb ekstreemsete ebamugavuste seljatamises ja ülesannete lahendamises loodusjõudude meelevallas. Lageda taeva all hakkavad mõõtu võtma Yoko Alender , Kristiina Ojuland , Mihhail Kõlvart , Martin Helme , Liina Raud ja Marko Pomerants , kes on kõigist Publiku poolt seni intervjueeritud osalistest enim elevil ja seda just oma looduselembuse tõttu.
TV3 poliit- reality viimane osaline teada! Kristiina Ojuland: TV3'l oleks ilma valimisteta olnud ilmselt väga raske poliitikuid metsa meelitada  (22)
14.detsember 2014 14:27
Juba mõne päeva pärast stardivad kuus poliitikut mitmepäevasele võttele, et TV3 kaamerate valvsa pilgu all osaleda projektis, mis hetkel kannab töönimetust "Poliitiline ellujääja" ning seisneb ekstreemsete ebamugavuste seljatamises ja ülesannete lahendamises loodusjõudude meelevallas. Delfi andmeil hakkavad üheskoos lageda taeva all mõõtu võtma Yoko Alender , Marko Pomerants , Mihhail Kõlvart , Martin Helme ja Liina Raud . Hiljuti laekus meile info ka selle kohta, et viimaseks “üllatuskülaliseks” on Kristiina Ojuland .
Yoko Alender TV3 poliit-tõsielusarjas lageda taeva all elamisest: tegelikult olen parajalt külma- ja pimedakartlik!  (34)
14.detsember 2014 13:04
Juba mõne päeva pärast stardib kuus poliitikut mitmepäevasele võttele, et TV3 kaamerate valvsa pilgu all osaleda projektis, mis hetkel kannab töönimetust "Poliitiline ellujääja" ning seisneb ekstreemsete ebamugavuste seljatamises ja ülesannete lahendamises loodusjõudude meelevallas. Delfi andmeil hakkavad üheskoos lageda taeva all mõõtu võtma Yoko Alender , Marko Pomerants, Mihhail Kõlvart, Martin Helme ja Liina Raud. Hiljuti lekkis info ka selle kohta, et viimaseks “üllatuskülaliseks” on Kristiina Ojuland. Reformierakonna poliitiku Yoko Alenderi lootused on igatahes kõrged.
TV3 VIDEO: Mart Sander: kohtunikuna pead kättemaksuga arvestama  (4)
12.detsember 2014 15:28
Täna õhtul kell 20.00 esitleb TV3 vaatajatele telelavastust „ Viimne voor “, mis jutustab kaasahaarava loo talendisaates juhtunust. Mihkel Raua näidendi üht tegelast kehastava Mart Sanderi sõnul tuleb kohtunikuna kõigeks valmis olla.
TV3 VIDEO: Triin Tulev: kas tõesti on Eesti kohtusüsteemis BMW stange tähtsam kui inimelu?  (43)
12.detsember 2014 10:00
Noor naine räägib "Seitsmestele uudistele" oma läbielamistest ja ootustest peagi selguva kohtuotsuse osas. Avalikkust šokeerinud lugu on toonud lähisuhtevägivalla teema taas fookusesse ja Triinu postkasti tuleb järjest enam kirju sama saatusega naistelt. "Mul oli häbi," põhjendas Triin oma varasemat vaikimist.
TV3 VIDEO: Mihkel Raud ja Liis Lemsalu suudlevad homme õhtul!  (11)
11.detsember 2014 15:55
Juba homme esilinastub TV3s Mihkel Raua menunäidendi põhjal valminud telelavastus „ Viimne voor “. Põnevate süžeepöörete ja etteastete kõrval jõuab eetrisse ka suudlussteen, kus osalevad Liis Lemsalu ja Mihkel Raua kehastatud tegelased.
Keri aega tagasi! Eesti inimeste 2014. aasta lemmikvideod on sinu ees  (2)
11.detsember 2014 11:21
Youtube Rewind 2014 raport toob meieni kõige populaarsemad videod maailmamastaabis ja ka need, mis Eesti inimestele enim huvi on pakkunud.
VIDEO: Lapsesuu! 5-aastane poiss: mind need õed ja vennad ei huvita!  (9)
11.detsember 2014 10:18
TV3 Seitsmeste uudiste intervjuus naerutab vaatajat Markus Erik, kes saab oma praeguses lasteaias paremat palka kui eelmises. Vaata, mida noormehel õdede-vendade kohta öelda on ja saad kõhutäie naerda!
"Allakäigutrepist üles" alustab looga naisest, kes on valmis uut elu alustama  (14)
10.detsember 2014 17:30
Alates tänasest saab TV3 kolmapäevaõhtutes kaasa elada südamlikule tõsielusarjale "Allakäigutrepist üles". Uue hooaja avalugu jutustab Reelist, kes on valmis laste nimel uut elu alustama.
TV3 VIDEO: Superstaari saate kohtunikud teada: Maarja peab hakkama saama kolme mehega!  (1)
10.detsember 2014 11:07
TV3 annab teada, et kevadel alustava „ Eesti otsib superstaari “ žüriilaua taha istuvad tuhandete talentide seast kuuendat superstaari välja sõeluma neli kohtunikku – Maarja , Rein Rannap , Jarek Kasar ( Chalice ) ja Tanel Padar .
Klubikunn Peets, paljas kui püksinööp  (43)
10.detsember 2014 07:00
Laulud lauldud Meelelahutusärimees Andres Peetsi (55) ähvardab eraisiku pankrot. Mees ise usub, et vingerdab raskustest välja.
Lauri Liiv Luisa Värgi positsiooni ja ameti suhtest: on 21.sajand, kus ka naistel on õigus karjääri teha!  (13)
09.detsember 2014 20:41
TV3 suurprojektis "Su nägu kõlab tuttavalt" ühise keele leidnud laulja ja näitleja Lauri Liiv ning laulev peaministriproua Luisa Värk siirduvad jõulutuurile, mis kannab nime "Kaunimad jõulusoovid" ja kus teeb kaasa ka Olav Ehala. Idee sündis asjaosaliste sõnul sellest, et ürituste korraldajad tajusid Lauri ja Luisa omavahelist head läbisaamist ja artistlikku sobivust.
Võimas nelik! TV3 avalikustas „Eesti otsib superstaari“ uue hooaja kohtunikud!  (52)
09.detsember 2014 13:36
TV3 annab teada, et kevadel alustava „ Eesti otsib superstaari “ žüriilaua taha istuvad tuhandete talentide seast kuuendat superstaari välja sõeluma neli kohtunikku – Maarja , Rein Rannap , Jarek Kasar ( Chalice ) ja Tanel Padar .
Lapsesuu ei valeta: 8 tähelepanekut väikestelt asjatundjatelt Kristel "Elsa" etteaste kohta  (141)
09.detsember 2014 11:37
Ei ole maailmas karmimaid kohtunikke, kui lapsed, kes kogu oma süütuses pahaaimamatult kõik keelele tuleva välja ütlevad. Nii sai nii mõnigi lapsevanem kodus näosaate finaali jälgides korraliku kõhutäie naerda, kui väikesed asjatundjad, kes tuhandeid kordi Elsat näinud, asjatundlikult nähtavat arvustama asusid.
TV3 VIDEO: Vaata näosaate finaali põnevaid hetki, mis teleekraanidele ei jõudnud  (6)
08.detsember 2014 21:18
Kuigi lõplikud tulemused selguvad homme, saab täna öelda, et suure tõenäosusega on “ Su nägu kõlab tuttavalt ” finaalsaate näol tegemist 2014. aasta Eesti vaadatuima telesaatega, mida tipphetkel jälgis 345 800 inimest. Suur tänu kõigile fännidele! Ja siit ka meie poolt teile midagi, sest eilse õhtu ühed parimad hetked olid siiski lava taga ja nüüd saate teiegi osa sellest melust, mis teleekraanidelt peitu jäi.
Mart Müürisepa heategevus liigutas saajaid pisarateni  (7)
08.detsember 2014 17:10
TV3 „ Su nägu kõlab tuttavalt “ kolmanda hooaja võitja Mart Müürisepp kinkis tiitliga kaasnevad 10 000 eurot Laste ja Noorte Kriisiprogrammile. Saajad on Mardi valikust väga liigutatud ning tänavad teda südamest.
Mardi võit näosaates Delfi lugejaid ei üllatanud, küll aga Uku finaalist välja jäämine  (8)
08.detsember 2014 17:03
"See oli juba ammu teada, et Mart võidab, seega ei mingit põnevust. Sai lihtsalt tuimalt saada ära vaadatud. Võit läks küll õigesse kohta, kuid teisel kohal oleks pidanud olema hoopis finaalist välja jäänud Uku," kommenteerib lugeja selle hooaja viimast näosaadet.