TV3

HOMSES EKSPRESSIS: "Mäss" Harku kinnipidamiskeskuses - politsei valetas, minister lükati tanki  (6)
03.mai 2016 20:15
Politsei sisekontrollibüroo leidis, et eelmise aasta novembris Harku kinnipidamiskeskuses toimunud „mässu“ mahasurumisel tehti mitmeid juhtimisvigu, tulistati rahulikku inimest ja lõpuks politseinikud ka valetasid juhtunu kohta.
TV3 VIDEO: Kuuse-taat ennustab mai lõpuks 30 soojakraadi  (12)
03.mai 2016 19:36
Armastatud ilmatark Elmar Kuus ehk Kuuse-taat lubab, et mai lõpus võivad soojakraadid küündida koguni kolmekümneni. Samuti peaks kogu kevad olema pigem kuiv ja sademeid olulisel määral oodata ei ole.
PÄEV PUBLIKUGA: Reket lammutas Instagramis, jagades meiega oma ülitiheda päeva iga momenti!
28.aprill 2016 21:30
Neljapäeval kaaperdas Publiku Instagrami Eesti räpikuningriigi valitseja Reket ehk Tom-Olaf Urb , kellele usaldasime oma paroolid ja avasime südamed! Muusik võttis meid vastutasuks kaasa teekonnale lavatagustesse ning muusikavideo filmimise telgitagustesse ning näitas, kui tihe on ühe superstaari päev. Jälgi Publikut Instagramis @publik.ee ja ära maga maha ühtegi postitust!
Marek Sadamist sai saatejuht: pakkumine tuli nädal aega enne esimese saate tegemist  (2)
28.aprill 2016 21:24
TV3 eetris võib näha uut saatesarja "Meie lemmikud", mida juhib muusik Marek Sadam . Ajakirja Naised veergudel paljastab ta, et tööots tuli talle väga ootamatult ja täieliku üllatusena.
Kertu Jukkum võtab kontorisse lemmikloomi kaasa kolleegide nurinast hoolimata: virisejaid kipub olenemata teemast alati olema  (35)
28.aprill 2016 17:12
TV3 avalike suhete juht ja loomakaitsja Kertu Jukkum tunnistab värskes ajakirjas Naised, et võtab lemmikloomi tööruumidesse kaasa hoolimata sellest, et see kõigile ei meeldi. Mäletatavsi on tema saatejuhist kolleeg Pille Minev üsna hiljuti ajakirjanduse veergudel kurtnud, et Kertu oma parasjagu hoole all olevaid kodutuid kasse kontorisse veab, mistõttu need tihtipeale raadiostuudiosse ootamatult sisse murravad.
PUBLIKU VIDEO: Kristel Aaslaid tunnistab: ma ei mõelnud suhte avalikkuse ette toomist eriti läbi...  (16)
27.aprill 2016 20:41
Populaarne TV3 seriaal “ Padjaklubi ” esitles täna uut endanimelist maiustust, milleks on vaarikaglasuuriga kaetud vaniljejäätis. Magusatel teemadel tegi Kristeliga juttu ka Publik ja uuris, mis tunne on olla suhtes, mis kõigile teada ja avalik — on ju Kristel paari heitnud hurmava koomiku Mattias Naaniga !
PÄEVA KLÕPS! Külmad maiustused ja kuum musi: "Padjaklubi" jäätise esitlus võttis kelmika suuna  (9)
27.aprill 2016 14:51
TV3 koostöös Premiaga on otsustanud luua “Padjaklubi” päris oma jäätise. Täna esitleti uhiuut vaarika glasuuriga vaniljejäätist otse tootmisliini kõrval, millelt maailma esimesed Padjaklubi jäätised maiasmokkadeni jõuavad. Esitlus võttis aga kelmika suuna, kui Kristel Aaslaid ja Grete Klein külmade maiustuste kõrval ühe kuuma musi vahetasid — vaata klõpsu!
VIDEO: Vaata, mitmendat kohta ennustab Jüri Pootsmann endale tänavusel Eurovisionil!
25.aprill 2016 21:18
Sel aastal Eestit Eurovisionil esindav laulja Jüri Pootsmann on olnud viimasel ajal hõivatud Euroopas ringi reisimisega. Riia, Tel Aviv, Amsterdam — kõik need linnad on vallutatud ja palju head tagasisidet Eesti eurolaulule saadud. Vaata TV3 videost, mis kohta ennustab Jüri aga endale sel aastal Eurovisioni lauluvõistlusel!
Igor Gräzin Savisaare seriaalist: Savisaar tahab maha kiskuda kogu Euroopa juriidilise traditsiooni  (25)
25.aprill 2016 20:13
Üleeile õhtul esilinastus Tallinna Televisioonis kõmuline telelavastus "Savisaare protsess", mis võttis kõiki Savisaare päris kohtusaagas osalevaid jõude naeruvääristada, surudes peale vaid üht tõde, et kogu protess on korraldatud vaid Keskerakonna esimehe tagakiusamiseks. Igor Gräzini arvates on aga seriaali tegijad pannud nii mõnegi nüansiga totaalselt puusse ning kogu lugu mõjub prokuratuurile kui punane rätik härjale.
VAATA UUESTI: Mis on Sinu varjatud anne? "Pühapäev Sepoga" demonstreeris õigete eestlaste talente  (4)
24.aprill 2016 21:48
Täna õhtul jätkus õige eestlase konkurss " Pühapäev Sepoga " ning osalejaid ootas ees talendivoor. Vaata saadet uuesti ning tutvu Endel Kellapi, Aleksandr Sergejevitš Koškini, Chrystel Hernesaksa ja teiste tegelaste varjatud annetega!
Pühapäeval toimub RMK Kõrvemaa Kevadjooks
22.aprill 2016 14:30
Pühapäeval toimuval RMK Kõrvemaa Kevadjooksul tulevad arvukate harrastajate kõrval starti mitmed tuntud erinevate spordialade tegijad. Esikohta asuvad jahtima meestest Kaupo Sasmin ja Priit Lehismets, naistest Kaisa Kukk ja Moonika Pilli.
TELEKAJA: Narrid ja mõrvad
21.aprill 2016 00:00
Tundsin üht meest, kes suvel tegi oma talus maatööd, talvel vaatas päevad läbi telekast seriaale. Küllap on temasuguseid andunud telekavaatajaid palju. Kas aga aeg, mis ekraanide ees veedetud, läks ja läheb ikka täie ette?
On alles kingitused! Pille Minevile on kuulajad toonud nii kakaseid kanamune kui isetehtud hoidiseid  (3)
20.aprill 2016 14:51
Oma 16.aastapäeva tähistava raadiojaama Star FM tegijad on aegade jooksul näinud igasuguseid asju — Pille Minev meenutab Naistelehele antud intervjuus, kuidas kuulajatel on tihtipeale väga kummalised arusaamad kingitustest, mida oma lemmiksaatejuhtidele läkitada.
16 aastat Star FMi! Allan Roosileht muljetab: otse stuudios on proovitud jalgratast, mootorratast ja kartautot!
20.aprill 2016 14:29
Star FM tähistab tänavu 16.aastapäeva ja sel puhul meenutab üks selle raadiojaama staažikamaid saatejuhte Allan Roosileht , milliseid hullumeelsusi otse-eetris korda on saadetud — kõikvõimalikest müratekitajatest suisa identiteedivarguseni!
Kodutu: kohtunik halastas ja saatis mind veidi kauemaks arestimajja  (9)
20.aprill 2016 00:13
Toomas Kaasik (43) räägib, kuidas ta sattus tänavale ja kuidas seal hakkama saab.
TELETOP: Naljasaateid tipust ei kanguta: "Pühapäev Sepoga" püsib jätkuvalt eestlaste huviorbiidis  (9)
19.aprill 2016 16:30
Emori teletop tõestab jätkuvalt, et eestlane armastab TV3 sketšisaadet rohkem kui Kanal 2 oma. "Pühapäev Sepoga" osutus ka möödunud nädalal kõige vaadatumaks ning "Suure komöödiaõhtu" leiab seekord kolmandalt kohalt. Vaata täielikku tabelit:
Telepildi edastuse rike puudutas nii Starmani kui Telia kliente  (8)
19.aprill 2016 16:11
Delfi toimetusele kirjutas lugeja, kes eile õhtul kella 23.15 ajal enneaegselt magama minema pidi, kuna teleris katkes pildiedastus ja soovitud sari jäi lõpuni vaatamata.
Räägib täiesti puhtalt! Elina Purde murrab vene teatrilavadele: loodan, et sellest ei saa minu näitlejatee lõpp...
18.aprill 2016 15:28
Elina Purde (endine Pähklimägi toim.) vaevleb siiani, et saada lahti TV3 populaarsest seriaalist "Kättemaksukontor" tuttava Häidi Õigepauluse rollist, keda tuntakse tema suureks meelehärmiks ikka veel ära ja inimesed ei pelga tema poole ka poolnaljatamisi pöörduda.
HiigelGALERII: Koolitants 2016 lõpetas võimsa finaalkontserdiga! Tutvu võitjatega
18.aprill 2016 12:20
Aprilli alguses toimus Festivali Koolitants 2016 finaal. Koos finaalkontserdi nominentide ja laureaatidega valisid televaatajad TV 6 ja TV3 Play vahendusel välja ka oma lemmiku ning selgus silmapaistvaim noor tantsija.
FOTOD: Vinge särk on parem kui seks! "Pühapäev Sepoga" eilses saates kantud T-särgid otsivad uusi omanikke  (3)
18.aprill 2016 12:00
Tahaksid endale Endel Kellapi ärahigistatud T-särki "Banaan on parem kui vorstikaste"? Või oled rohkem Toivo ÄSS Veermahti fänn ning unistad tema isiklikust särgist kirjaga "Iga sport on parem kui seks"? Jagad arvamust Õnnela Dharmaga, kelle arvates on tatraseks parem kui seks ning kannaksid rõõmuga just tema kirjaga T-särki?
Inga Lunge: oleks tore, kui inimesed satuksid tihedamini teatrisse ja näeksid, et näitlejad mängivad erinevaid rolle  (10)
15.aprill 2016 21:35
Meil kõigil on elus hetki, mil tekib vajadus rutiinist välja tulla ja uus lehekülg pöörata. Ka seriaalist "Pilvede all" tuntud näilejanna Inga Lunge otsustas hoopis näitekirjaniku leiba proovida ning nüüd saab tema esimest katsetust ka laval näha. Vaata, mida Lunge TV3 "Seitsmestele uudistele" etenduse kohta rääkis!
TV3 reporter Keili Sükijainen sai erakorralise meditsiini osakonnas ränga alanduse osaliseks: mul oli nutt kurgus!  (18)
15.aprill 2016 12:28
Tallinna Munitsipaalperearstikeskuse juhataja käis aprilli algul välja idee, et tööpäevadel peaks EMOsse pääsema vaid perearsti saatekirja või kiirabiga. Sellega seoses uuris Kroonika tuntud inimestelt, millised on nende kogemused kiirabi ja erakorralise meditsiiniga ning TV3 uudistereporteril Keili Sükijainenil oli jagada üks eriti kole lugu üsna hiljutisest ajast.
NAABRIST PAREM: Elerini ja Mardi kodu oleks mugav ja naeru täis
15.aprill 2016 07:31
Meie päris unistuste kodu oleks kindlasti maja, mille ümbruses on ideaalis palju loodust — merd, metsa, aiamaad. Kodu juures näeme ka kodukontorit, töökoda ja paadikuuri. Väga meeldiks ka see, kui on olemas saun. Maja ise võib olla ka vana, ei pea olema uus ning meile meeldiks seal ise vaikselt nokitseda. Meile meeldiks kasutada materjalijääke või elu sisse puhuda elu näinud mööblile.
NAABRIST PAREM: Grete ja Karl unistavad turvalisest ja parasjagu suurest elamisest
14.aprill 2016 18:00
Meie ideaalis asub unistuste kodu natuke linnast väljas, mõnusas roheluses ja kindlasti oma majas, mis on parajalt suur. Kodu on koht, kuhu igatsed alati tagasi tulla. Seal on hubane ja loomulikult turvaline. Perekond ja lemmikloomad, kuid ka kindlasti interjöör teevadki kodust õige kodu ehk kodutunde.
NAABRIST PAREM: Triinu ja Taneli unistuste kodu asuks metsa sees
14.aprill 2016 15:00
Meie unistuste kodu asub metsa sees, maja on avar ja valgusküllane, suured aknad, privaatne, hubane ja soe, lihtne. Me oleme mõlemad seda meelt, et selle õige kodutunde loovad inimesed ise; maja on lihtsalt füüsiline kest.
NAABRIST PAREM: Milline on Elsa ja Hanna unistuste kodu
14.aprill 2016 13:56
" Naabrist parem " uus hooaeg on hoo sisse saanud. Kaheksa noort ehitavad ja sisustavad endale unistuste korterit. Milline aga oleks nende unistuste kodu siis, kui ei oleks rahalisi piiranguid? Elsale meeldib praktilise ja ilusa maitsekas kooslus, Hanna elaks linna lähedal metsas, kus naaber ei kiika üle aia.
Tõmba kõrvale, Ninja-jäätis! "Padjaklubi" üllitab uue jaheda maiuse, mis on magus nagu Laura ja särtsakas nagu Miša  (6)
13.aprill 2016 11:55
Kui ammu laiali läinud ansambli Vanilla Ninja nimeline maius rokib endiselt Eesti magusasõprade jätsiedetabeli tipus, siis seda enam potentsiaali on ülipopulaarse teleseriaali "Padjaklubi" tarvis loodud maitseplahvatusel, sest see seriaal ei näita mingeid kustumise märke!
NAABRIST PAREM: Elerin ja Mart kujundavad korteri modernses võtmes
13.aprill 2016 09:40
Hiiumaalt pärit Elerin Sahtel (28) ja Mart Remmelkoor (23) elavad praegu Lasnamäe üürikorteris ja kuna Elerin on lõpetanud sisearhitektuuri eriala, siis on sisustamisel teadmised omast käest võtta. Sisustamiseni on aga veel aega - kuidas läheb noortel ehitus- ja viimistlustöödega ja mida soovitavad nad oma kodu ehitamisel?
NAABRIST PAREM: Elsa ja Hanna üksmeel — uus kodu tuleb põhjamaiselt rahulik
13.aprill 2016 09:39
Elsa Vapperit (31) ja Hanna Allsaart (29) ühendab hobi rahvatantsu- ja muusika vastu. Elsal on kaks last ja võidu puhul just tema uude koju elama lähekski. Hannale pole ehitamine ja remont võõras teema — see on tema hobi — ning ulatab sõbrannale meeleldi abikäe.