TV3

PUBLIKU TELEHUNT: Jumal tänatud, et parimad pagarid taas suvesangariteks hakkasid, aga mõtleks äkki nüüd edasi?  (1)
31.mai 2016 22:19
Kui “ Suvesangarid ” kunagi esimest korda ekraanile ilmusid, olid Publiku Telehundi ootused kõrged — mis võiks olla parem kui jälgida segamatult Eesti lahedaima bändi Winny Puhh ninameest Indrek Vaheoja oma reporterist teisiku Kristjan Rabiga ringi askeldamas? Esimene hooaeg kulges võrdlemisi rahuldavalt, võites nii fänne kui vihkajaid ja tekitades TV3 juhtkonnas väära kujutelma nagu oleks tegu universaalsete saatejuhtidega, keda rakendada näiteks rahumeelse kokasaate etteotsa. Vigadest õpitakse, "Eesti parim pagar" on õnneks (ja loodetavasti igaveseks ajaks!) teleprügikasti lennutatud ja "püksid ja pepu" oma tavarollidesse ennistatud.
TV3 VIDEO: Kalev-Žalgiris sõumängul keegi kurva näoga ukse taha ei jää
31.mai 2016 21:57
"Kalev 25" korvpalli korvpallikohtumise vastu on publiku huvi nii suur, et täna, kaks päeva enne ürituse toimumist müüakse Saku suurhalli juba pileteid lisatribüünile, mida muidu kasutatakse väga harva.
TELETOP: Täielik ülemvõim! Kanal2 saadetele lisaks mahtus edetabelisse vaid kolm teiste kanalite toodet  (5)
31.mai 2016 17:10
Kanal2 on suve hakul haaranud enda kätte täieliku võimu televaatajate üle, mis on ka igati loogiline, sest muidu tragi ja tubli ETV läks paljude hittsaadetega suvepuhkusele ning TV3 toodang suudab Emori tabelisse trügida terve aasta vältel vaid pisteliselt. Eelmisel nädalal haaras Kanal2 terve esiviisiku enda kätte:
Katrin Lusti ähvardavad pärast Veet Mano lugu needused ja karma: esimest korda elus olen sattunud selliste ähvarduste ohvriks, millega politseisse pole võimalik minna!  (152)
30.mai 2016 18:57
Tuntud tervendaja Veet Mano esitas advokaadibüroo Glimstedt vahendusel Eesti Ajalehtede Liidu Pressinõukogule taotluse kontrollida TV3 telesaate “Kuuuurija” vastavust Eesti ajakirjanduseetika koodeksile ning teha tauniv otsus. Saate autor, ajakirjanik Katrin Lust tõdeb aga, et pressinõukogusse pöördumine pole sugugi ainus samm, mille Mano on astunud — teadmamees ja tema jüngrid on asunud ka Lusti ähvardama.
PUBLIKU VIDEO ja FOTOD: "Suvesangarid" avasid Valli baaris hooaja: kuidas sobib Kristjan Rabi koer kolmanda saatejuhi rolli?  (1)
30.mai 2016 17:31
TV3 on juba ammuilma tuntud selle poolest, et ekraanil ei tee ilma mitte ainult telenäod ise, vaid ka nende neljajalgsed sõbrad — seega, kui Sirje Eesmaa kass Theofrastus sobib Eurovisioni tulemusi ennustama, siis miks mitte kaasata Kristjan Rabi koer Franky “ Suvesangarite ” tegemistesse?
Ah et tegelikult siiski tunnevad teineteist? Rivaalblondiinid Grete Klein ja Brigitte Susanne Hunt hakkavad koos muru niitma ja puid lõhkuma  (1)
30.mai 2016 17:05
Kui alles hiljuti tunnistas Grete Klein " Padjaklubi " tarvis toodetud jäätise presentatsioonil, et tal pole aimugi, kes on seriaalis " Doktor Silva " tuntust kogunud blondiin Brigitte Susanne Hunt , kellega teda alatasa võrdlema kiputakse, siis nüüdseks on lood sootuks muutunud - TV3 uudistesaate "Suvised Seitsmesed“ vahendusel jõuavad ekraanile Kleini ja Hundi tegemised, kui nad inimestele kodutöödele appi tõttavad.
TV3 VIDEO: Kas tänavu on oodata suurt õunasaaki?  (1)
30.mai 2016 15:30
Laulusõnad ütlevad - ma tahaksin kodus olla, kui õunapuud õitsevad. Ja nii ongi tänavune õierohke maikuu pakkunud tõeliselt võrratuid vaatepilte, et lausa patt oleks praegusel ajal kusagile palmipuu alla kippuda.
Veet Mano kaebas Katrin Lusti peale pressinõukogule: "Kuuuurija" ei too välja ühtegi fakti ega tõendit, mis kinnitaks minu osalust Kadri Luige surmas!  (16)
30.mai 2016 15:27
Tuntud tervendaja Veet Mano esitas advokaadibüroo Glimstedt vahendusel Eesti Ajalehtede Liidu Pressinõukogule taotluse kontrollida TV3 telesaate "Kuuuurija" vastavust Eesti ajakirjanduseetika koodeksile ning teha tauniv otsus.
FOTOD: 600 inimest ja 300 võileiba! "Naabrist parem" avatud uste päev meelitas kohale tõelised fännid
28.mai 2016 19:30
TV3 telesarja " Naabrist parem " avatud uste päevale tulijaist moodustus järjekord juba enne kella 11, mil üritus alguse sai. Esimesed fännid olid Kasekodus ootel juba lausa tund enne "uste avamist".
LOE ja VÕRDLE: Miks Siim Kallas peaministriametist loobumist avalikult mitmel erineval moel on põhjendanud?  (50)
28.mai 2016 11:45
Siim Kallas on enda loobumist peaministriametist 2014. aastal vähemalt kolmel erineval viisil selgitanud.
Kas 3,49 eurot kapsapea eest on palju? Kui tegemist on lillkapsaga  (9)
27.mai 2016 23:55
Sellise röögatu hinna peale läks Leedus lahti kisa ja kära, mida nimetati suisa lillkapsarevolutsiooniks.
Hõissa pulmad! Winny Puhhi solist Indrek "Korraldajaonu" Vaheoja abiellub  (6)
27.mai 2016 12:28
Kolme aasta eest Eesti Laulu konkursil rabanud mürapundi Winny Puhh solist, TV3 "Suvesangarite" ja Raadio 2 hommikuprogrammi juht Indrek Vaheoja (39) on varsti võetud mees, teab Kroonika kirjutada.
Lugeja: Ka Evelin Ilves võiks presidendiks kandideerida  (37)
26.mai 2016 11:00
Kui eelmistel Eesti Vabariigi presidendi valimistel oli peamine kandidaat Toomas Hendrik Ilves ja mänguilu mõttes seati üles ka Indrek Tarandi kandidatuur, siis sel korral on kandidaate tunduvalt rohkem. Nüüd teatas meedia, et ka Eiki Nestor soovib presidendiks kandideerida.
TV3 VIDEO: Hooaeg on alanud: noorloomad tungivad taas linnadesse!
25.mai 2016 10:15
Taaskord on kätte jõudnud aeg, mil linnadesse eksivad noorloomad. Näiteks Tallinnas teatati möödunud ööpäeva jooksul juba viiel korral, et on nähtud põtru ja kitsi. Päästeamet palub tungivalt nendest teada anda ning kindlasti ei tohiks loomale läheneda. Vaata lähemalt videost!
Endel Kellap - mitte nii lihtne mees!  (6)
25.mai 2016 00:40
„Ta on ikka väga eriline inimene. Keegi ei ole lihtne ja tavaline,“ ütleb näitleja Ago Anderson (44) TV3 saate „Pühapäev Sepoga“ õige eestlase konkursi võitja Endel Kellapi kohta.
TV3 VIDEO: Ungari kuulsaim eestlane õpetab kohalikele veinitegemist
24.mai 2016 13:00
Kilingi­-Nõmmelt pärit Anti Antik peab Ungaris sepa ametit ja jagab kohalikele nõu, kuidas head veini teha.
VÄGEV! Legendaarne The Prodigy avab juulis Õllesummer Festivali  (29)
24.mai 2016 09:00
6.-9. juulil toimuva suve suurima muusikafestivali Õllesummer Festivali avapäeva peaesineja on elektroonilise tantsumuusika tippbänd The Prodigy . Maailmas nimekatel festivalidel ringi tuuritav The Prodigy esineb Eestis täiskoosseisus: laval on nii Keith Flint, Maxim Reality kui ka Liam Howlett.
Marilyn Kerro julgustab ise mõtlema ja selgeltnägijaile raha mitte maksma: nad panevad teile programmi peale ja jäätegi igavesti nende juurde käima  (40)
23.mai 2016 22:03
Sügisel alustab TV3 ekraanil " Selgeltnägijate tuleproov ", mis kogub kokku parimad kodumaised nõiad, šamaanid ja muud nägijad. Nende tegemistel hakkab silma peal hoidma maailma kuulsaim Eesti nõid Marilyn Kerro .
ESIMENE PILGUHEIT: "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" erisaate lööb lahti Marilyn Kerro intervjuu: kuulake oma südant, siis pole vaja sensitiivi juurde joosta!
23.mai 2016 14:48
Juba sel sügisel jõuab TV3s ekraanile uus kodumaine tõsielusaade " Eesti selgeltnägijate tuleproov ".
Kristallide võim ja vägi: tänane KolmeDok piilub kuulsate eestlaste maagilistesse ehtelaegastesse
23.mai 2016 11:34
Juba aegade hämarusest on usutud, et poolvääriskividel on eriline võime inimeste elu mõjutada. Uhiuus KolmeDok annab täpse ülevaate kõige tugevama mõjuga kristallidest ja juhised nende kasutamiseks. Kuidas on aga maagilistest kividest abi saanud tuntud Eesti inimesed? Oma ehtelaeka avavad Lea Dali Lion, Beatrice, Mart Müürisepp, Kirsti Timmer, Getter Jaani jpt.
Raske algus! Tõnis Niinemetsa ei tahetud esiti ühelegi ekraanile vastu võtta: ta on avalikkusele tundmatu!  (3)
20.mai 2016 13:30
Nüüd, pärast “ Suure komöödiaõhtu ” suurejoonelist finaali ja oma monoetenduse populaarsuse hüppelist kasvu ei teki kellelgi enam küsimust, kes on Tõnis Niinemets , ent värske Kroonika veergudelt selgub, et tee ekraanile oli noore näitleja jaoks üsna konarlik — ta oli avalikkusele tundmatu, mis oli paljude teletegijate jaoks tõeline kiretapja.
Marilyn Kerro igaüht ei aita: kui inimene tuleb minult nõudma, saadan ta sinnasamusesse!  (6)
20.mai 2016 08:30
Marilyn Kerro elab oma selgeltnägijast kihlatu Aleksandr Šepsiga peamiselt Moskvas, kuid väisab tihti ka kodumaad, kuna sügisel jõuab TV3 ekraanile kodumaine versioon "Selgeltnägijate tuleproovist" ning Marilyn korraldab ka koos õe Ewelyn Kerroga Tallinnas esoteerikakaupade ja maagiliste kivide poetööd. Värskes Kroonikas tunnistab Kerro aga, et igaüht ta ei aita.
100 SEKUNDIT: Haldusreformi eelnõu nädal aega kestnud teine lugemine sai läbi, EgyptAiri lend Pariisist Kairosse 66 inimesega pardal kukkus Vahemerre
19.mai 2016 16:56
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse neljapäev, 19. mai? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
TULEBKI TAAS: Näosaatele vändatakse sügisel juba 5. hooaeg! Kes on osalised?  (33)
19.mai 2016 14:58
TV3 ja Ruudu produtsent Triin Luhats teatasid mõlemad täna oma Instagrami kontode vahendusel, et ettevalmistused populaarse paroodiasaate " Su nägu kõlab tuttavalt " 5.hooajaks juba käivad ning kanali pressiesindaja Kertu Jukkum kinnitas Publikule antud kommentaaris, et nii see tõepoolest on!
Lugeja: inimesed usuvad Veet Manod, sest tal on erinevalt perearstist inimeste jaoks aega  (19)
19.mai 2016 10:49
No uskumatu mis toimub meie telemaastikul .alles see oli kui TV3 oli saade "Appi tuleb selgeltnägija", siis tehti selgeltnägijatele promot. Nüüd sama telekanali "lapsajakirjanik" materdab ja süüdistab lausa tapmises.
Soome ja Eesti presidendi koolikülastus oli vähemalt sama põnev kui male  (5)
19.mai 2016 00:10
Eile vastasid Toomas Hendrik Ilves ja Sauli Niinistö Viljandi gümnaasiumi õpilaste küsimustele.
TV3 VIDEO: Guru jälgedel ehk Kes oli Veet Mano vastuoluline õpetlane Osho, kellele kuulus 90 Rolls-Royce'i?  (17)
18.mai 2016 18:03
Eile õhtul TV3 eetrisse läinud Katrin Lusti vastuoluline autorisaade "Kuuuurija" võttis pihtide vahele Eestimaal palavalt armastatud sensitiivi Veet Mano . Täna uurib TV3 Mano õpetaja, maailmakuulsa India guru Osho lugu: kes oli see mees, kelle õpetusest on saanud moodsa maailma kõige suurem eneseabiäri?
TELEHUNT: "Kuuuurija" Maa atmosfäärist kaugemale ei jõudnud: tüli kui palju, aga saadet ennast polnud ollagi  (11)
18.mai 2016 13:55
Eile paisati fanfaaride saatel eetrisse ajakirjanik Katrin Lusti esimene autorisaade “Kuuuurija”, mis juba enne televaatajateni jõudmist põhjustas selles käsitletava sensitiivi Veet Mano teemal väga palju tüli. Publiku Telehunt otsustas end nimme kell 22:30 teleri ette istutada ja täpselt järele vaadata, mismoodi siis kuulsa sensitiivi “tõeline pale paljastatakse” ja nagu ikka — pettumus ei lasknud end kaua oodata.
PÄEVA KOMM: Televaataja "Kuuuurijale" armu ei anna: huvitav, mitmenda saate järel TV3 toimetus selle ebaprofessionaalse saatejuhi telekavast ära koristab  (17)
18.mai 2016 10:41
Eile paiskas TV3 eetrisse uue uuriva telesaate "Kuuuurija", mida veab ajakirjanik Katrin Lust . Et esimene saade küttis väga palju kirgi juba enne eetrit, mil ilmnes, et Lust portreteerib sensitiiv Veet Manod kui külma ja ükskõikset ärihaid, andis Mano ajakirjanikule terava vastulöögi ning nimetas naist hulluks. Panime kokku parimad arvamused meie kommentaariumist.