TV3

FOTOD: Õõvastav vaadata! Marilyn Kerro sattus lumeinimese kolba saladust lahendades hirmsasse hüsteeriasse  (27)
08.veebruar 2016 21:45
Tänane " Selgeltnägijate tuleproov " oli mitmes mõttes üks erilisemaid ja raputavamaid, mis seni TV3 eetrisse jõudnud. Suur osa sellest lasub Eesti nõial Marilyn Kerrol , kes saates absoluutselt üksmeelselt nädala parimaks tunnistati.
TV3 VIDEO: Eksklusiiv! Igor Mang ennustab: vaata, kellele tuleb ahviaasta eriti soodne!
08.veebruar 2016 20:55
Esmaspäeval kell 16.40 algas Hiina kalendri järgi uus aasta, mis on pühendatud punasele tuleahvile. Hiinas on uue aasta saabumine mõistagi aasta tähtsaim püha, kuid seda algust tähistati ka laialdaselt Eestis. Seitsmesed käisid Igor Mangi salariitusel ning tegid juttu ühe tuntud ahviga.
VIDEO: Suurvesi ohustab ajaloolist Tarvastu ordulinnust  (2)
07.veebruar 2016 21:37
Suurvesi pakub eri Eestimaa paigus imelisi vaatemänge, kuid võib endaga kaasa tuua ka ebameeldivusi. Nii kahjustas eelmise nädala suurvesi Tarvastu jõele värskelt ehitatud kalakärestikku ja rikkus osaliselt kalade rändetee.
Super Bowl on pidu kogu Ameerika jaoks: Piletihinnad on kõrged ja reklaami minutihind kosmiline  (10)
07.veebruar 2016 20:20
Kui eestlasi ühendab iga nelja aasta tagant laulupidu, siis ameeriklased kogunevad igal aastal ühel kindlal päeval märksa sporlikuma ürituse nimel, milleks on Super Bowl . Kui palju peab üks Ameerika jalgpalli fänn spordi suursündmusel osalemiseks pileti eest raha välja käima? Vaata täpsemalt TV3 videost!
Delfi TV "Sensor": Külaelanikud on kimbatuses: metsikud hobused on juba aastaid naabrite põldusid ja hoove rüüstanud  (120)
07.veebruar 2016 19:19
"Mõelge, kui teile kõnniks tänaval vastu korraga 27 hobust. Mida teeksite? Kas julgeksite oma lapsevankriga neile vastu jalutada? Või kui aastaid tasandatud muruplatsile tuleks hobusekari, tallaks selle ära ja nosiks hobikorras kasvatatud põllulapilt mõne maitsva vilja ära, tambiks põllu maatasa ning jätab tagatipuks tänutäheks suure sõnnikuhunniku?" kirjeldab kümmekond vallaelanikku läbisegi.
Mihkel Kunnus Kenderi esitlusele "sisse sõitmisest": see oli sama kohatu žanriviga, kui keset tulist võisturäppimist löödaks korraga tuled põlema  (118)
06.veebruar 2016 19:39
Viimasel ajal Kaur Kenderi lapsporno-kohtuasja lainel meedias kirjaniku vastu sõna võtnud kirjanduskriitik ja semiootik Mihkel Kunnus selgitab, kuidas läksid eile Tartus toimunud raamatuesitlusel asjad nii kaugele, et Kender teda turvameestel välja käskis visata.
TOP 6: Neid pärleid veel mäletad? Saated, millega Anu Saagim televisioonis kätt on proovinud  (12)
05.veebruar 2016 19:00
Legendaarne telesaade "Kuulus või kummaline" saab veebruari lõpus Tallinna TVs uue elu, kui omal ajal saadet juhtinud Reet Linna kingadesse astub formaadi uusversioonis bravuuritar Anu Saagim. Kirglikud telefännid aga teavad, et tegemist pole sugugi esimese korraga, kui Anu tele-ekraanil on säranud. Publik meenutab saated, millega skandaalne staar televisioonis kätte on proovinud!
Pesudisainer Kriss Soonik on enda toodete katsejänes: pesu leidmine on üks kõige piinarikkamaid protsesse!  (2)
03.veebruar 2016 22:12
Naistele tavaliselt ostlemine meeldib, kuid õige pesu valimine võib eevatütred põhjalikult endast välja viia, sest sobiva pesutüki leidmine nõuab aega ja proovimist. TV3 uudiste reporter Anna-Maria Veidemann uuris Tallinna Kaubamajas pop-­up poe avanud pesudisainer Kriss Soonik-Käärmannilt, mis on hea ja hästiistuva pesu saladus ning millega naised pesuvalimisel kõige enam mööda panevad? Vaata täpsemalt videost!
UUS KUUM TELEPAAR: Saara Kadak ja Tanel Padar asuvad koos saadet juhtima!
03.veebruar 2016 15:30
Südantliigutav muusikasaade „Armastuse laul“ alustab TV3 -s juba märtsikuus. Üks saatejuhtidest on „ Su nägu kõlab tuttavalt “ saatest tuule tiibadesse saanud Saara Kadak , kuid nüüd on selge ka teine saatejuht, kelleks on Tanel Padar .
KAE PRUUTI: Cartooni paha-poiss Joosep Järvesaar leidis endale metsikult ilusa kallima  (43)
03.veebruar 2016 11:11
Cartoonis möllav endine Bedwettersi solist Joosep Järvesaar (27) on Eesti meedias aastaid figureerinud kui taltsutamatu rüblikmees. Nüüd on paistab, et üks kaunis preili talle siiski päitsed pähe pannud!
TELETOP: "Pealtnägija" trügis Õnne tänava elanikest ette  (5)
02.veebruar 2016 19:25
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks "Pealtnägija", talle järgnesid menuseriaal "Õnne 13" ning "Hommik Anuga".
Saate "Naabrist parem" osaliste valik kujunes seekord eriti karmiks  (5)
02.veebruar 2016 14:01
Neljandat hooaega TV3 ekraanile jõudev „ Naabrist parem “ saatesse laekus üle 300 avalduse ja osalejate konkurents kujunes läbi aegade tugevaimaks.
Ideed otsas? TV3 veebis klaasi kergitav Tõun on täpne koopia juba laineid löönud Youtube'i staarist  (2)
02.veebruar 2016 13:29
TV3 on välja tulnud küll toreda, kuid kahjuks mitte eriti originaalse ideega — panna üks muhe härrasmees vaikselt kamina ette jooki libistama, kellele võid oma mured kõik ära kurta. Youtube’i staar Nick Offerman on selle pulli juba mõnda aega tagasi ära teinud ning kogunud pea 3 miljonit klikki. Vaata ja võrdle! Mis sa arvad, kellele on parem südant puistata? Kas muusik Tõnu Timmile või Nickile? Ja muide, kuna TV3 unustas oma pressiteates öelda, et alkohol kahjustab tervist, siis tuletame seda Teile meelde meie.
TOP5 armastatud telenägu, keda Eesti rahvas tagasi ekraanile igatseb!  (70)
02.veebruar 2016 12:25
Seoses sellega, et Eesti telemaastik on viimasel ajal saanud endale tagasi ühe särava saatejuhi Kristjan Kasearu näol ning märtsikuus näeb ka Saara Kadaku saatejuhidebüüti, kaardistab Publik neid kunagisi armastatud staare, keda igaüks avasüli ekraanile tagasi tervitaks.
Saara Kadak mäletab selgelt oma esimest aeglast tantsu esimese armastusega: olin siis veel tõeline pubekas!
02.veebruar 2016 11:11
Selle aasta märtsist saab Rakvere teatri näitlejast Saara Kadakust TV3 uue muusikasaate "Armastuse laul" saatejuht ning saatekülalised hakkavad rääkima lugusid armastusest oma elus ning igaühele antakse võimalus pühendada üks laul oma armastatud inimesele. Õhtulehele antud intervjuus räägib Saara, kuidas nägi välja tema esmakogemus muusika ja armumisega.
Isehakanud teletähed. Meiginipid ja mängud, sekka keemiat ja sisekaemusi
30.jaanuar 2016 00:10
LP uuris, kelle videoid nüüdisajal vaadatakse, millistel YouTube’i Eesti kanalitel on kõige rohkem püsikülastajaid ehk subscriber’eid.
TV3 VIDEO: Anu Saagim krimpsutab Eesti muusika peale nina: võibolla jaanipäeval, purjus peaga!  (82)
29.jaanuar 2016 19:59
Eile õhtul jagati Nordea Kontserdimajas Eesti muusikaauhindU. Milline eufooria valitses pärast auhinnatseremooniat lava taga, kes olid eilse õhtu säravaimad külalised ja milline meeleolu galashowl valitses, tegi ülevaate TV3 reporter Kadri Pikhof.
Lugeja: tavakodanik pannakse ähvarduse eest türmi, aga poliitikud võivad öelda, mida sülg suhu toob!  (116)
29.jaanuar 2016 17:20
Reformierakondlane Valdo Randpere oli TV3 uudiste nädalakokkuvõttes valmis laskma maha Tallinna Sadama juhid ning Indrek Tarand ja Jaak Ahelik väljendasid soovi teha sama Randpere endaga. Facebookis tegi üks noormees tapmisähvarduse Taavi Rõivasele ja läheb nüüd kohtu alla. Mille poolest üks ähvardus siis teistest erineb?
Raadiod viivad uue muusika rahvahulkadeni  (1)
29.jaanuar 2016 00:10
Raadiotes Eesti muusika mängimise protsendinõue kaasab talentide edutamissüsteemi ka erategijaid.
Eesti Muusikaauhinnad INSTAGRAMIS: Kuidas näeb gala välja külaliste silmade läbi?  (2)
28.jaanuar 2016 22:04
Täna õhtul Nokia kontserdimajja kõik soovijad ei mahtunud, aga õnneks on olemas sotsiaalmeedia. Vaata, kuidas näeb Eesti Muusikaauhindade gala välja külastajate silmade läbi!
Tähtis hetk juba paistab: Täna õhtul jagatakse kätte Eesti Muusikaauhinnad 2016!  (2)
28.jaanuar 2016 10:38
Täna jagatakse Nordea Kontserdimajas kätte suurimad tunnustused eesti muusikutele. Eesti Muusikaauhinnad 2016 suurejoonelisest auhinnatseremooniast teeb algusega kell 21.35 otseülekande TV3.
Moedisainer, kes on laias maailmas kuulsam kui Eestis: Roberta Eineri jakid maksavad 4000 eurot ja tema riideid on kandnud ka Rihanna  (36)
27.jaanuar 2016 19:39
Vaid 23-aastase Roberta Eineri looming on vallutamas moemaailma. Andekast eestlannast räägivad maailma tuntuimad moeajakirjad, kuid kahetsusvääselt vähe teatakse temast Eestis. TV3 käis Robertal Londonis asuvas ateljees külas, et see viga parandada. Tutvu Roberta ja tema loominguga lähemalt videost!
Väikesed asjatundjad seletavad: ega nüüd Venemaa nii palju ka joo!  (1)
27.jaanuar 2016 19:01
"Seitsmeste uudiste“ väikesed asjatundjad arutlevad seekord tõsistel teemadel nagu kodutud, poliitika ja koguni alkoholism. Selgub, et lapsed on keerulistest maailma-asjadest kuulnud eelkõige uudistesaadetest ning neil on oma arvamus nii Eesti, Venemaa ja Ameerika presidentidest kui ka näiteks sõjalisest olukorrast. Kohati paisub arutlus lausa vaidluseks — "Ära nii halvasti venelastest ka räägi, ega nüüd Venemaa nii palju ka ei joo!" märgib üks asjalik asjatundja pärast seda, kui sõber on just venelaste alkoholiprobleemile viidanud. Positiivse poole pealt kinnitatakse, et Eesti tulevik on kõigest hoolimata helge. Vaata TV3 videot!
Osta endale või emale! Kertu Jukkum pani oma neljarattalise sõbra müüki  (37)
27.jaanuar 2016 18:35
Otsid endale uut jõuvankrit? Endine raadiohääl ja praegune TV3 avalike suhete juht Kertu Jukkum pani just oma vahva sinise auto müüki. Nimelt teatab Kertu sotsiaalmeedia vahendusel:"Raske südamega, kuid olen valmis oma imearmsale Hondale uue kodu ja omaniku leidma. Osta endale või emale."
Igati välja teenitud! Eesti Muusikaauhinnad 2016 galal pälvib Panus Eesti Muusikasse tunnustuse Justament
27.jaanuar 2016 10:24
Homme toimuval Eesti Muusikaauhinnad 2016 tseremoonial antakse auhind „Panus Eesti Muusikasse“ 35. aastat tegutsevale menubändile Justament. Pidulikust galaõhtust teeb otseülekande TV3.
Järvamaal asuv Vodja kool on kaasanud õppeprogrammi nii hobused kui küülikud  (1)
27.jaanuar 2016 09:55
Järvamaal asuv Rocca al Mare Kooli Vodja Individuaalõppekeskus, ehk Vodja kool on ainus kool Eestis, kus õppeprogrammi on kaasatud nii hobused kui ka küülikud.
Urmas Laht: maaeluministrilt saab ammendava vastuse asemel ainult naeratuse  (8)
27.jaanuar 2016 09:20
Tartu külje all Märjal toimus eile Eesti Põllumajandus-Kaubanduskoja Lihafoorum, kus arutati Eesti lihasektori olukorda ja tulevikuväljavaateid.
Allan Roosileht intervjuust Elina Borni ja Jüri Pootsmanniga: hämmastav, kui palju nad teineteise kohta teavad!  (3)
27.jaanuar 2016 08:00
Teisipäeva hommikul käisid Star FMi stuudios tänavustel Eesti Muusikaauhindadel rohkeimate nominatsioonidega lauljad Elina Born ja Jüri Pootsmann ja said viktoriini osaliseks, mis lõppkokkuvõttes ei osutunud siiski kuigi keeruliseks. Saatejuht Allan Roosileht tunnistas nimelt Publikule antud intervjuus, et teda üllatas, kui palju lauljad teineteisest teavad.
TELETOP: Õnne tänava elanikud kolisid edetabeli tippu  (2)
26.jaanuar 2016 16:23
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks "Õnne 13", talle järgnesid seriaal "Pealtnägija" ning "Radar", kus asju klaarisid presidendi kantselei ja Iivi Anna Masso.