TV3

Triin Tulev näeb väidetava vägistamise ja oma eksmehe vahel seost: kellelegi oli täpselt enne riigikohut vaja seda!  (89)
31.august 2015 19:37
Eesti Ekspress kirjutas eelmisel nädalal sellest, kuidas äsja vägivallajuhtumiga seotud kohtusaagast väljunud seltskonnatäht Triin Tulev on sattunud taas pahandustesse — sedapuhku vägistamisskandaali! Kuna Tulevi poolt kahtlusaluseks esitatud mehele tõendite puudumise tõttu süüdistust ei esitata, usutlesid TV3 "Seitsmesed uudised" Ekspressile kommentaari andmast keeldunud naist põhjalikult ja said teada, et naine on arvamusel, nagu oleks need kaks juhtumit omavahel seotud.
Eesti parim pagar: täna saab TV3-es alguse teekond staarküpsetaja leidmiseks!  (7)
31.august 2015 15:15
Kell 20.30 alustab TV3s uus sari „Eesti parim pagar“, kus asutakse välja selgitama meie väikese riigi parimat koduküpsetajat. Maitsvad koogid, pirukad, struudlid valmivad otse televaatajate ning saatejuhtide Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja silme all.
TV3 VIDEO: Triin Tulevi avameelne intervjuu täna õhtul: mind siiski vägistati  (91)
31.august 2015 12:52
Eelmise nädala Ekspress avalikustas Triin Tulevi väidetava vägistamisjuhtumi, millel ajalehe väitel ja ka mehe kinnitusel, kes Triinuga ööd veetis, alust ei olnud. Triin Tulev rääkis "Seitsmestele uudistele" suu puhtaks ja on kindel, et teda siiski vägistati. Täispikka intervjuud Triin Tuleviga näeb täna õhtul "Seitsmestes uudistes" kell 19.
TV3 VIDEO: Getter Jaani haarab uues telesaates mikri asemel meigipintsli ja õpetab, kuidas kooli minnes kaunis välja näha
29.august 2015 14:13
Lauljatar Getter Jaani esitas endale uue väljakutse - sügishooajal saab teda näha igal laupäeval TV3 koguperesaates "Laupäev Perega".
Kisub põnevaks: "Su nägu kõlab tuttavalt" uue hooaja parodistide ridadesse lisandus Sepo Seeman!  (7)
29.august 2015 12:00
TV3 „ Su nägu kõlab tuttavalt “ uue hooaja kolmandaks osalejaks on armastatud näitleja Sepo Seeman , kes on aastaid naerutanud rahvast nii teatris, kontserdilavadel kui ka televisioonis.
TV3 VIDEO ja GALERII: "Padjaklubi" tüdrukud tutvustavad oma uut elukohta
28.august 2015 22:30
Kohe-kohe kolivad TV3 komöödiasarja “Padjaklubi” tüdrukud moodsasse majja Kalamajas Vibu tänaval. Esmakordselt filmitakse teleseriaal korterites, mida on huvilistel võimalik ka vaadata ja osta.
"Padjaklubi" tüdrukutel uued korterid: kui mõni neist meeldima hakkab, osta ära!  (3)
28.august 2015 17:30
Sel sügisel kolivad TV3 komöödiasarja “Padjaklubi” tüdrukud YIT ehitatud moodsasse majja Kalamajas Vibu tänaval. Esmakordselt filmitakse teleseriaal korterites, mida on huvilistel võimalik ka vaadata ja osta. Just neis kodudes hakkavad hargnema uue hooaja “Padjaklubi” lood.
TV3 VIDEO: Evelin Ilvese raamatuesitluse emotsionaalne hetk: eksesileedi isa palus tütrelt lepitust  (48)
27.august 2015 18:35
Eksesileedi Evelin Ilves on juba pea nädal aega oma värske raamatuga mööda Eestit tuuritanud, et jagada autogramme ja kohtuda lugejatega. Tartus ootas Evelini üllatus, sest kohal oli ka tema isa, kellega suhted viimastel aastatel üsna unarusse jäänud.
TV3 VIDEO: "Su nägu kõlab tuttavalt" esimesed osalised teada: telesarjadest tuntud näitlejad Saara Kadak ja Juss Haasma!  (7)
27.august 2015 14:07
TV3 avalikustas sügise oodatuima teleshow „ Su nägu kõlab tuttavalt “ esimesed kaks osalejat. Värsked parodistid on Saara Kadak ja Juss Haasma.
TV3 muutis leviala: köögis näeb, elutoas aga mitte!  (28)
27.august 2015 07:49
TV3 ähvardas vabalevist üldse lahkuda, aga mõtles siis ümber — kanal levib nüüd odavamal ja väiksemal levialal, jättes sellega hinnanguliselt 15 000 perekonda ühest võimalusest ilma.
VIDEOINTERVJUU: Abielusaate-seksuoloog oleks osalised paaritanud teisiti: mõnel inimesel on põhimõtted, et ta võõra inimesega ei seksi!  (3)
26.august 2015 16:44
TV3 alustab 2.septembril vastuolulist inimeksperimenti " Abielus esimesest silmapilgust ", kus osaleb 3 neidu ja 3 noormeest, kes pannakse ekspertide poolt valitud kaaslastega paari ja seejärel jälgitakse ühe kuu vältel, kuidas suhted toimima hakkavad. Saates ühe eksperdina esinev seksuoloog Mare Pruks paljastas Publikule antud intervjuus, et tema oleks paarid sättinud hoopis teisiti.
VIDEOINTERVJUU: Abielusaate-Helen pulmaööst võõra mehega: ma ei mõelnud sellele, et mitte ennast hirmutada!  (58)
26.august 2015 15:20
TV3 alustab 2.septembril vastuolulist inimeksperimenti " Abielus esimesest silmapilgust ", kus osaleb 3 neidu ja 3 noormeest, kes pannakse ekspertide poolt valitud kaaslastega paari ja seejärel jälgitakse ühe kuu vältel, kuidas suhted toimima hakkavad.
VIDEOINTERVJUU: Abielusaate-Liisal läks valikuga nihu: mul pole siiani oma mehega füüsilist kontakti olnud!  (17)
26.august 2015 14:53
TV3 alustab 2.septembril vastuolulist inimeksperimenti " Abielus esimesest silmapilgust ", kus osaleb 3 neidu ja 3 noormeest, kes pannakse ekspertide poolt valitud kaaslastega paari ja seejärel jälgitakse ühe kuu vältel, kuidas suhted toimima hakkavad.
VIDEOINTERVJUU: Abielusaate-Liis: ma olen võib-olla loll või ei tea mis viga, aga ma ei leia normaalset meest üles!  (20)
26.august 2015 14:01
TV3 alustab 2.septembril vastuolulist inimeksperimenti " Abielus esimesest silmapilgust ", kus osaleb 3 neidu ja 3 noormeest, kes pannakse ekspertide poolt valitud kaaslastega paari ja seejärel jälgitakse ühe kuu vältel, kuidas suhted toimima hakkavad.
FOTOD: Suvesangarid, marss kööki! TV3 esitles saate "Eesti parim pagar" osalisi ja saatejuhte
24.august 2015 17:48
Juba nädala pärast jõuab TV3 vaatajate ette suurejooneline küpsetamisvõistlus „Eesti parim pagar“, mida võib nimetada ka sügise maitsvaimaks telesarjaks. Täna esitles TV3 sarja osalejaid, kelle seast parim koduküpsetaja selgubki.
Kes on meie parim pagar? Maailma suurim küpsetamissaade jõuab peagi Eestisse!  (15)
24.august 2015 16:50
Maailma suurim küpsetamissaade jõuab peagi Eestisse, et asuda välja selgitama meie väikese riigi parimat kodupagarit. Juba 31. augustil, esmaspäevaõhtul kell 20:30 alustab TV3s uus sari “Eesti parim pagar”, kus tordid, pirukad, struudlid, kringlid ja muud suussulavad küpsetised valmivad otse televaatajate ning saatejuhtide Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja silme all.
Telekarjäärile tuul, vihm ja päike tiibadesse: TV3 otsib uut ilmateadustajat ja see võid olla Sina!  (4)
21.august 2015 20:04
TV3 otsib „Seitsmeste uudiste“ meeskonda uut ilmateadustajat, kes valitakse ametisse vaatajate ja teletegijate ühisel otsusel.
KAADRI TAGA: Millal tuleb Kasearult uut musakraami? Kuidas jaotab Sirje end töö, sõprade ja põrnikate vahel?
21.august 2015 12:36
DelfiTV lõbusa suveprojekti " Staarimadin " 7.saade tõi FK Kardikeskuse rajale TV3 legendaarse uudisteankru ja rallientusiasti Sirje Eesmaa ning sarmika laulja ja näitleja Kristjan Kasearu , kes päikselisel pärastlõunal koos saatejuhtide Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsooga autod stardijoonele sättisid. Millised tunded valdasid pärast väljakutset? Kuidas veedetakse suvel aega? Millal tehakse tööd, millal on puhkehetk, millal saab uut muusikamaterjali? Vaata Publiku videot!
Märt Avandi tõukas Mart Sanderi näosaate juhi kohalt: see amet on lihtne, ei pea nädalate kaupa proovi tegema!  (47)
21.august 2015 07:25
TV3 suuršõu "Su nägu kõlab tuttavalt" neljas hooaeg stardib oktoobris ilma senise firmanäo Mart Sanderita ning tema asemel hakkab saadet juhtima näitleja Märt Avandi , kirjutab Kroonika.
FOTOD JA TV3 VIDEO: Linnapea seisab! Edgar Savisaar tõusis Vabaduse väljakul rahvast tervitades ratastoolist püsti  (301)
20.august 2015 17:42
Tallinnas Vabaduse väljakul algas täna kell 18 suur taasiseseisvumispäevale pühendatud tasuta kontsert, mille avas linnapea Edgar Savisaar , kelle jaoks oli tegu esimese avaliku etteastega pärast teda märtsis tabanud streptokokknakkust, mille tõttu ta jala kaotas.
VIDEO: TV3 jalustrabavas eksperimendis pannakse armastust otsivad inimesed juba esimesel kohtumisel paari  (12)
19.august 2015 17:10
TV3 vaatajate ette jõuab septembri alguses täiesti uus telesari "Abielus esimesest silmapilgust", mida võib julgelt nimetada šokeerivaks armueksperimendiks.
Kell tiksub! Merlyn Uusküla on sõbrannadest üks viimane, kellel last pole: mul on plaanis emaks saada lähiaastail!  (7)
19.august 2015 12:11
Merlyn Uusküla on oma sõbrannade hulgas üks viimaseid, kellel veel lapsi pole, kuid lapsesaamise plaanid on tal peas mõlkunud juba mõnda aega, kirjutab ajakiri Naised.
7.SAADE: Mehised väljakutsed jätkuvad! Vaata, kuidas said koos Jana ja Kustiga kardirajal hakkama Sirje ja Kristjan!  (1)
19.august 2015 11:54
DelfiTV lõbus suveprojekt "Staarimadin" on jõudnud eelviimase episoodini, mis viib saatejuhid Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsoo FK Keskuse kardirajale, kus neile tõttavad madistamisel appi TV3 legendaarne uudisteankur Sirje Eesmaa ning näitlev laulja Kristjan Kasearu . Seis on taaskord pingeline, sest 7.saate eel on Jana ja Kusti seis jälle viigis!
LÕBUS KÜSITLUS: Mitu peikat on olnud Liis Lemsalul? Kus sai ta oma esimese suudluse? Kas suured musklid või suur aju? Vaata TV3 videot!  (1)
18.august 2015 18:21
TV3 Play sarjas „51 küsimust“ särab seekord imekaunis Liis Lemsalu, kes vastab täiesti ootamatutele küsimustele vahvalt ja vallatult. Muuhulgas saavad lauljanna austajad teada, mida teha, et talle meeldida.
VIDEO: Tanel Padar lööb bändibussile hääled sisse, et Eestimaa eri nurkades elavate sõpradega musitseerida  (4)
18.august 2015 15:45
TV3 värske telesügise uues saatesarjas „ Tanel Padar ja sõbrad“ lööb Tanel Padari ansambel The Sun bändibussile hääled sisse, et sõita külla Eestimaa eri nurkades elavatele sõpradele ja nendega koos muusikat teha.
TV3 ametisse saanud Kertu Jukkumi tööpäevad on nüüd poole pikemad: loodan, et end üle ei koorma  (6)
18.august 2015 08:10
"Mulle tehti selline põnev ettepanek, näen selles väga ägedat väljakutset ja võtsin kohe vastu," ütleb telenägu ja raadiohääl Kertu Jukkum (31), kes sügisest asub uude ametisse – TV3 avalike suhete juhi kohale.
VIDEO: Tagasihoidlikust kontoritöötajast sai stiilne daam, kes sammub nüüd värskelt ja moekalt eelolevale sügisele vastu  (9)
17.august 2015 20:35
Liivi on tagasihoidlik raamatupidaja, kes vajas värkseid ideid ning stiiliuuendust, et eelolevale sügisele vastu minna.
STAARIMADIN: Kristjan ja Sirje näitasid kardisõidus meistriklassi — kas peale jääb TV3 või Kanal2?
17.august 2015 17:17
DelfiTV lõbus suveprojekt "Staarimadin" saatejuhtide Jana Liisa Johannsoni ja Karl Gustav Adamsoo seltsis on peaaegu lõpusirgel ning eelviimases osas jätkuvad mehised väljakutsed. Ehk kui eelmisel nädalal madistasid rehvivahetuse kallal Liina Randpere ja Reigo Ahven, siis nüüd on kord Sirje Eesmaa ja Kristjan Kasearu käes. Tegu on tõelise kanalite duelliga, sest Sirje on juba aastaid TV3 "Seitsmeste uudiste" armastatuim uudisteankur ning Kristjan möllab lisaks rokilavadele ka Kanal2 populaarses teleseriaalis "Köök". Kumb peale jääb, näed kolmapäeval kell 11.00!