TV3

"Kartulid ja apelsinid": mida teha, kui elada on ainult üks päev?
24.november 2014 15:05
TV3 sarja „ Kartulid ja apelsinid “ teise hooaja lõpp nõuab psühholoog Vivian Volkonskilt julgust olulisi otsuseid langetada ning mõelda sellele, mida teha, kui elada oleks veel vaid üks päev.
ANNA TEADA! Kuidas oled rahul näosaate finalistidega?  (51)
23.november 2014 22:25
Täna selgus, et " Su nägu kõlab tuttavalt " suures finaalshows 7. detsembril laulavad 10 000 euro nimel Liis Lemsalu, Kristel Aaslaid, Lauri Liiv ja Mart Müürisepp. Finaali pole asja aga Luisa Värgil, Marju Länikul, Jan Uuspõllul ja Uku Suvistel. Kuidas oled kaheksa saate põhjal kujunenud punktidest saadud valikuga rahul või keda oleks soovinud sina finaalis näha? Anna teada kommentaariumis ja vaata väljajääjate parimaid saatemomente!
Fännid võivad rahus hingata: Adamson ei kao "Kättemaksukontorist"  (26)
23.november 2014 12:30
Neljapäevases " Kättemaksukontori " osas saabunud kiri Marionilt, et ta ei naase niipea, pani paljud fännid muretsema, et kas lisaks Friida ja Häidi varasemale lahkumisele tuleb tõesti hüvasti jätta ka viimase algusest peale olnud osalise Marioniga, keda kehastab Kadri Adamson .
TV3 VIDEO: Ketist lahti tõmmanud koerad murdsid üleaedse kaheksa jänest  (19)
21.november 2014 19:49
Võrumaal hirmutasid Tsooru küla elanikke mitmeid päevi lahti olnud suured koerad, asi tipnes eile hommikul, kui koerad murdsid ühe maja hoovis maha kaheksa jänest.
FOTO: Teravkeelne kohtunik Mihkel Raud läheb näosaates ootamatult peast halliks  (13)
21.november 2014 15:01
TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ pühapäevases saates võtab külaliskohtuniku toolil koha sisse Mihkel Raud. Ühtlasi astub Raud lavale üllatusnumbriga, parodeerides eestlaste üht legendaarset lemmiklauljat.
TV3 VIDEO: Grete Kleini seksikas fotosessioon sulatab iga mehe külmakraadidega jäätunud südamed!  (60)
20.november 2014 21:20
Igal neljapäeval tutvustavad "Seitsmesed uudised" veidi reedets Kroonikat ning sel korral viis uudisklipp vaatajad Grete Kleini pildistamise telgitagustesse.
TV3 VIDEO: Koolitüdrukule trahvi teinud politseinik Facebookis: tundusid väga huvitav noor neiu, sooviks sinuga tutvust teha  (259)
20.november 2014 21:10
Koolitüdrukule trahvi teinud politseinik võttis temaga paar nädalat hiljem ühendust ja avaldas soovi “lähemalt tuttavaks saada”, vahendasid TV3 uudised. Kui õige on politseinikul kasutada ära oma ametipositsiooni, et luua romantilisi suhteid alaealistega?
FOTOD: Tõrksas tujus Sarah Brightman saabus Eestisse  (78)
20.november 2014 18:20
Täna saabus Peterburist Eestisse lauljanna Sarah Brightman, kes homme Saku Suurhallis kontserdi annab. Ajakirjanikke nähes tõmbas retuusides ja botastes naine kapuutsi pähe, peitus oma musta puhvaika sisse ja tormas lennujaamast välja, kaasas mänedžer ning assistent.
Tõsielusari öises metsas: telejaam viib Eesti poliittähed ellujäämiskursustele  (32)
20.november 2014 14:11
TV3 alustab aasta lõpus uue tõsielusarja võtetega, kus Eesti poliitika kuus suurt staari viiakse mitmeks ööks ja päevaks metsa elama, et selgitada enne valimisi, kes on poliitiline ellujääja.
Eestlanna kaotas poole aastaga 24 kilo: paraku on nii, et naine pole oma kehaga kunagi rahul  (12)
20.november 2014 11:00
"Ma lihtsalt armastasin süüa!" meenutab Kaie Leuska (28) ja tõdeb, et üleliigsed kilod hakkasid kogunema pärast 20. eluaastat, kui tollase elu juurde käis ka suur pidutsemine, vahendab värske ajakiri Naisteleht.
Ootamatu otsepildi-tasu ehk kommunikatsioonihäire, mis vihastas TV3 vaatajaid  (20)
19.november 2014 22:01
Pärast seda, kui pühapäevase näosaateblogi üks olulisemaid kõrvalteemasid oli see, miks TV3 oma otse-striimi tasuliseks on teinud, otsustas Publik uurida oma lugejailt, kui paljud kasutavad võimalust vaadata telerist tulevat programmi alternatiivina ka interneti-striimina. Vastuseks tuli, et üsna mitmel juhul on see täiesti arvestatavaks variandiks hoolimata asjaolust, et välisriikides resideeruvad eestlased pole siinsetest saadetest seni osa saanud. Et rahvas online'i vastu üha enam huvi tunneb, on ära taibanud ka kommertstelekanalid eesotsas Kanal2'ga, kes muudavad riburadapidi oma otseprogrammi jälgimise tasuliseks. Nüüd on seltskonnaga liitunud ka TV3, kes küsib oma saadete vaatamise eest suisa 3 korda kallimat tasu kui Kanal2. Ootamatult ja ilma mingi eelneva põhjenduseta.
"Meestevahetus": kas Gunnar tuleb vahetuspere kõikide ränkade nõudmistega toime?  (5)
19.november 2014 16:05
Nädal tagasi sai alguse „Naistevahetuse” ajaloo esimene Meestevahetus. Kodud vahetasid Indrek Eestist ja Gunnar Türgist. Indrek oli oma Eesti eluga pisut ummikusse jooksnud, ei edenenud remont, ta maadles pereisa rolli ja tööeluga. Kui Indrek taipas, et tema vahetuspere on hoopis sooja maa kuurortis, oli ta väga õnnelik — nüüd saab end laadida.
SUUR GALERII: Täna napisena kohtusse ilmunud Andrus Värniku samm allakäigutrepil on olnud kiire ja järjekindel  (11)
19.november 2014 12:57
Täna toimus Harju maakohtus kohtuistung, kuhu endine tippodaviskaja Andrus Värnik hoolimata kõigist keeldudest meelemürke tarvitada, ilmus täiesti napsisena. Naistuttava kallal vägivallatsemise eest Harju maakohtult tingimisi vangistuse saanud, kuid seejärel purjutamisega kontrollnõuete vastu patustanud eksmaailmameistril mõõtsid politseinikud kohapeal joobeks 0,96 milligrammi liitri väljahingatava õhu kohta.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Tingimisi vangi mõistetud Andrus Värnik tuli napsisena kohtusaali  (116)
19.november 2014 10:52
Harju maakohtus toimus täna istung tingimisi vangi mõistetud odaviske maailmameistri Andrus Värniku üle, kuna mees rikkus kohtu poolt määratud tingimusi.
ANNA TEADA: Kas online-striim on Sinu jaoks piisav aseaine või vaatad saateid-seriaale endiselt telerist?  (14)
18.november 2014 17:20
Online-portaalid ning telekanalid lähevad üha enam seda teed, et kannavad oma toodangut ja programmi üle ka internetis, mis tähendab, et televisioon kui selline on ilmselt lähiajal tegemas läbi põhjalikku muudatust. Kui uudistesaidid näitavad siiski veel oma videosid ilma rahata, siis kommertkanalid lähevad üha ahnemaks ning hiljuti tabas vaatajat ebameeldiv üllatus TV3 otsepildi nägemise eest küsitava tasu näol. 3 eurot, et jälgida programmi 1 päeva jooksul ning 6 eurot, et näha seda kuu aega. Kas seda ehk veidi palju pole, küsib Publiku toimetus.
HEA VÕIMALUS: Näosaate fänne oodatakse homme staaridega kohtuma!
18.november 2014 12:46
Homme avatakse pidulikult ja lustlikult TV3 „Su nägu kõlab tuttavalt“ saatest inspireeritud imeline vaateaken Tallinna Kaubamajas. Esitlusele on oodatud kõik näosaate austajad, sest fännidega kohtumiseks on kohal ka suurepärased osalejad.
Tähelepanek: Rassism eetris? Normaalne!  (18)
18.november 2014 03:30
Võtsin vastu Delfi pakkumise vaadata saadet „Su nägu kõlab tuttavalt” ja seda vastavalt oma tüüprollile ka otse­blogis kommenteerida.
Birgit Varjun harjutab Taavi Petersoniga esinemiseks: kõige keerulisem on leida meile sobilikud helistikud duettide jaoks  (6)
17.november 2014 18:25
Peamiselt TV3 telekonkursist "Eesti otsib superstaari" tuntuks saanud võimsa vokaaliga lauljatar Birgit Varjun on viimasel ajal kulutanud enamuse ajast peatselt ilmuvale albumile ning varsti peaks kuulajateni jõudma ka tema kauaoodatud singel. Ühtlasi leiab Birgit ka aega, et anda novembri teises pooles koos Taavi Petersoniga paar kontserti, meenutamaks legendaarse Urmas Alenderi muusikat.
Püha müristus: Fänn Grete Kleinile: soovi korral võime Teie tunni meie sõbraga õhtustamise eest kinni ka maksta, pole probleemi!  (25)
17.november 2014 13:09
Noorte hääle uus rubriik "püha müristus" toob lugejateni lood imelikest, naljakatest ja uskumatutest ettepanekutest, mis on eesti kuulsatele inimestele kodanike poolt tehtud. Esimesena on luubi all näitleja-lauljanna-ilmatüdruk ja kaunitar Grete Klein .
VAATA, kuidas malbest Luisa Värgist saab Ozzy Osbourne!  (24)
16.november 2014 16:54
„Su nägu kõlab tuttavalt“ tänaõhtuses seitsmendas saates kehastub Luisa Värk Ozzy Osbourne´iks. Täiesti selge, et vihjeta teda ära ei tunneks – grimeerijate ja stilistide töö on lihtsalt nii hea!
Näosaate külaliskohtunikuks on täna superparodist Henrik Normann  (10)
16.november 2014 15:56
TV3 „ Su nägu kõlab tuttavalt “ tänaõhtuse saate külaliskohtunikuks on Henrik Normann , kes on saates varem parodeerijana üles astunud.
TV3 VIDEO: Õõvastavalt nukulikuks grimmitud Jan Uuspõld harjutab lava taga näosaateks salatrikki  (11)
16.november 2014 13:47
Jan Uuspõld peab Frad Astairina täna õhtul lavale astuma, kuid silinderkaabu ja frakk on kuhugi laokile jäänud. Koos reporter Keiliga õnnestub need siiski üles leida ja siis näitab Jan ühes lavataguses sopis, mis salatrikiga ta kavatseb publikut võluda. Lisaks loosivad nad õnnerattal Janile punkte.
Stipendiumikonkursi Tulevikutalent žürii tunnustas parimaid Eesti kooliõpilasi
16.november 2014 11:08
Tänavuse Tulevikutalendi stipendiumikonkursi 600-eurosed peaauhinnad viies erinevas kategoorias pälvisid Kohtla-Järve, Pärnu, Tallinna, Tartu ja Tõrva kooliõpilased, igas auhinnakategoorias tunnustati ka nelja finalisti 450 euro suuruse teise koha stipendiumiga.
Kuuse-taat: lund on oodata alles jaanuari alguses  (8)
15.november 2014 10:05
Ilmatark Elmar Kuus ennustab, et lund enne jaanuari oodata ei ole. "Esimene lumekate võib tulla alles 5. jaanuaril," rääkis Kuuse-taat.
Igavesti armas paarike! Triin Niitoja ja Jaanus Saago üllitasid helge ühisloo  (6)
14.november 2014 17:01
Vot see on küll üks harmooniline kooslus, kui suudetakse koos elada, töötada ja muusikat luua ning selle kõige juures veel kokku jääda. Sellist pehmema roki ja kantrisugemetega helget saundi on Triin Niitoja ja Jaanus Saago uues ühisloos kamaluga. Kuula ja naudi, sellest võib saada järgmine hitt...või vähemasti TV3 tunnuslaul.
Tänavused Tulevikutalendid tulevad nii suurlinnadest, kui ka väikekohtadest  (1)
14.november 2014 08:17
Tänavu neljandat aastat korraldatud Tulevikutalendi stipendiumikonkursi finalistid on selgunud ning žürii annab 25 Eesti tulevikku kujundavale noorele kooliõpilasele tiitlid üle eeloleval laupäeval TV3 eetris oleval auhinnagalal.
TV3 VIDEO: Võrus leidis mees enda garaaži lähedalt noore naise laiba  (32)
13.november 2014 19:58
Võrus Roosi tänava spordiplatsi läheduses asuvate garaažibokside vahelt leidis üks garaažiomanikest 8. novembri hommikul surnukeha.
TV3 VIDEO: Kas "Livin Aloha" on lavastus? Intervjuu saateosalise Raunoga selgitab tõe välja!  (3)
13.november 2014 16:11
" Livin Aloha " saatetiimilt ja osalejatelt on palju uuritud, kas see, et ühel saate tegelasel Raunol oli Ameerikasse sõites kaasas tõesti kõigest 120 dollarit või oli see näitemäng, et saatele põnevust lisada.
NAISTEKA TOP 15: Lood, millega Naistekas end lugejate magamistuppa, kööki, hommikuse kohvi kõrvale ja südamesse kirjutas  (1)
13.november 2014 13:21
Naistekas on portaal, mida kas armastatakse või vihatakse, aga mööda ei pääse meist küll keegi! Ikka ja jälle kuuleme sõprade sõpradelt ja võhivõõrastelt, kuidas nad tegelikult Naistekat ei loe, aga vot just SEDA või seda teist artiklit juhtusid poolkogemata kuskilt nägema või ise Facebookis jagama. Me oleme 15 aasta jooksul püüdnud pakkuda lugemist absoluutselt kõigile ja meil on hea meel tõdeda, et see on meil korda läinud. Vaata ise — siin on sulle meie loetumaid lood ja teemad läbi aegade!