TV3

TV3 VIDEO: Imetore armastuslugu: saatuslik hetk peale kinoseanssi tõi kaasa 50 aastat kestva abielu
25.aprill 2015 17:15
Tallinna kino "Sõprus" tähistab sel nädalal oma 60. sünnipäeva. Omapärasel moel on kino sünniga seotud ühe vanapaari lugu, kes tänavu kuldpulmapäeva peavad. Vaata põnevat pere- ja elusaatuste lugu juba videost!
TV3 VIDEO: taksojuht andis neiule peksa ja viis ta pimedasse parklasse  (72)
24.aprill 2015 19:21
Aasta tagasi sai Tallinnas taksojuhi käest peksa ühest ööklubist teise sõita soovinud noor naisterahvas.
Romantikajanused, valmistuge! Pühapäeval esilinastuva Kanal 2 uue romantikasarja „Põhi ja lõuna“ peaosas on Türgi megastaar  (7)
24.aprill 2015 18:15
Sellel pühapäeval, 26. aprillil esilinastub Kanal 2s uue Türgi draamasarja „Põhi ja lõuna“ avafilm. Sarja kangelasteks on kaks vastandlikku venda, kes on armunud samasse neiusse. Peaosas on eestlastegi südamed võitnud staarnäitleja ja hinnatud meesmodell Kıvanç Tatlıtuğ.
"Seitsmesed köögis“ paneb Eesti tippkokad Ramsay retsepte katsetama
24.aprill 2015 16:45
Alates tänasest on „Seitsmestes uudistes“ igal argiõhtul eetris haaravalt maitsvad minutid kokkajatele, sest rubriigis „Seitsmesed köögis“ hakkavad Eesti tippkokad maailmakuulsa sarja „Meisterkokk“ retsepte katsetama.
KUULA: Kristjan Kannukene andis David Guetta hitile "Titanium" ägeda vioolalihvi!  (12)
24.aprill 2015 16:00
Täna hommikul olid Power Hit Radio hommikuprogrammis Kickstart külas TV3 „ Eesti otsib superstaari “ finalistid Kristjan Kannukene ja Gertu Pabbo . Hommiku tippminutiks kujunes hetk, mil Kannukene võttis välja vioola, et sellel otse raadioeetris David Guetta hiti saatel improviseerida.
Viasati teleabi infoliin aitab TV3 edasi vaadata
24.aprill 2015 15:06
Teleoperaator Viasat avas teleabi infoliini, kuhu helistades saab teavet, kuidas vaadata TV3 edasi pärast 1. juulit, kui kanal lahkub vabalevist.
LOE, millised lood staarihakatised üksteisele pühapäevaks esitada valisid!  (2)
24.aprill 2015 12:34
„Eesti otsib superstaari“ pühapäevases saates kuuleb noorte lauljate esituses lugusid, mille valisid nende jaoks välja kaasvõistlejad. Neljandas finaalis astub lavale seitse finalisti.
Jürgen Ligi kütuseaktsiisi tõusu vastasest piketist: fossiilide põletamise pärast Toompeale minemist võiks häbeneda  (216)
23.aprill 2015 23:09
Tänase TV3 vestlussaate „Õhtu“ külaliseks olnud haridusminister Jürgen Ligi märkis, et fossiilide põletamise pärast Toompeale minemist võiks häbeneda.
Jürgen Ligi: Fossiilide põletamise pärast Toompeale minemist võiks häbeneda. Meeleavaldus on piinlik  (64)
23.aprill 2015 23:09
Tänase TV3 vestlussaate „Õhtu“ külaliseks olnud haridusminister Jürgen Ligi märkis, et fossiilide põletamise pärast Toompeale minemist võiks häbeneda.
TV3 tänane "Õhtu": Ligi, Linna ja Kasela
23.aprill 2015 18:13
Hannes Võrno vestlussaates „Õhtu“ saavad täna sõna Jürgen Ligi, Indrek Kasela ning Ivo Linna, kes lisab õhtusse ka muusikat.
TV3 VIDEO: Rannapi reaktsioon Taukari uuele loole: Taukar järgmine kord meie ees enam lauldes ei esine!  (9)
22.aprill 2015 19:54
" Eesti otsib superstaari " saatejuht Karl-Erik Taukar esitles pühapäevases saates esmakordselt oma uut lugu "Kõik kordab". Kui kohtunikud hakkasid veidi pärast tema esinemist superstaariks pürgijatele oma hinnangut andma, kommenteeris Rein Rannap hoopiski Taukari etteastet.
PUBLIKU VIDEO: Ott Lepland meenutab enda staariteekonda: närvesöövaim oli alati väljahääletus, kuna ma polnud kunagi endas kindel
22.aprill 2015 18:23
Ott Lepland osales staarisaates nüüdseks juba nii ammu, et enamus Eesti inimesi ei seosta teda ammu enam selle projektiga. Ometi võlgneb Ott oma edu justnimelt TV3'st alguse saanud kajastusele, millele ta on lisanud enda töö ja vaeva ning otseloomulikult andekuse. Publik tabas Oti WAF laulu- ja tantsukoolist, kus ta eelseisvaks pühapäevaks harjutas koos staarisaate poistega enda värske pala ühislaulmist. Kasutasime võimalust, et talt uurida, mida ta selleaastasest kaadrist arvab ja mida enda staariteekonnast mäletab!
PUBLIKU TAGASIVAADE vol.2: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad täna 2011.aasta staarisaate osalised?  (1)
22.aprill 2015 16:11
TV3 ja produktsioonifirma Ruut on kodumaist muusikamaastikku rikastanud nüüdseks viie superstaaride "komplektiga", kellest tublimad on tõusnud suisa megastaari staatusse. 2012.aasta laululinnukesed on nüüdseks üle vaadatud (loe artiklit SIIT ) ja Publik võtab sellele eelnenud aastakäigu, mis iseäranis talendirohke. 2011.aasta lennust jõudis Eesti meelelahutusmaailma taevasse ja jäi sinna kindlalt pidama suisa viis andekat noort. Seetõttu ei pea uudishimulik muusikasõber küsima, kes on Liis Lemsalu , Rosanna Lints , Triin Niitoja , Artjom Savitski või Teele Viira . Publik võttis ühendust aga ka ülejäänud osalistega ja tõdeb ülima heameelega, et nemadki pole muusikukarjääri hüljanud, kuigi elutee on viinud muid erialasid avastama.
"Appi tuleb selgeltnägija": täna rullub teleekraanil lahti müstiline mõrvalugu Rakverest  (7)
22.aprill 2015 14:40
TV3 müstikasarja „ Appi tuleb selgeltnägija “ tänaõhtuses osas rullub lahti Rakveres tapetud naise lugu, mida läheb lahendama Ilona Kaldre.
TELETOP: 6 kohta 10st! Kanal2 rokib endiselt täiega  (11)
21.aprill 2015 20:37
Kanal2 on sattunud tõelisele kullasoonele ning naudib televaatajate heakskiitu reitingute näol juba mitmeid nädalaid jutti. Ka eelmine nädal polnud Emori andmeil mingi erand — esikoht kuulus seriaalile “Pilvede all” (218 000) ning kolmas koht “Naabriplikale” (177 000). Tabeli etteotsa suutis rahvusringhääling murda vaid teisele kohale platseerunud “Pealtnägijaga” (184 000).
"Suletud uste taga": kas noor mees ajab küpse naise pea sassi?  (9)
21.aprill 2015 17:10
TV3 sarja „Suletud uste taga“ tänaõhtuses loos juhtub see, mis juhtuda võib – noor mees lööb keskealise naise südame kiiremini põksuma; loo muudab eriti keeruliseks fakt, et asjasse on segatud ka naise lapsed ja töökohustused.
Metsatöll keelab oma muusika kasutamise kütuseaktsiisi vastases videos  (279)
21.aprill 2015 13:34
Tuleval pühapäeval kutsub Toompeale kütuseaktsiisi vastu meelt avaldama Nõmme TV jagatud video "Ei aktsiisimängudele", kus on ilma luba küsimata kasutatud ansambel Metsatöllu loomingut.
Jagavad nippe ja põletavad pekke: Suvesangarid tulevad juba kevadel ja tahavad end suveks trimmi ajada!  (4)
20.aprill 2015 17:00
Neljapäeval alustab TV3s uus huumorisportlik sari „Suvesangarid suveks trimmi“, kus Kristjan Rabi ja Indrek Vaheoja võtavad ette tõhusa pekipõletusprogrammi. Vaatajat ootab suurepärane meelelahutus, mis võimaldab sangarite rassimist jälgida, põnevaid trenninõkse omandada ja toitumisalast infot saada.
SUUR INTERVJUU: Mart Müürisepp kergitab oma maski: kui alustasin näitlemist, teadvustasin endale, et tahan seda teha 40 aastat!  (7)
20.aprill 2015 14:15
Nukuteatrist, märulipõnevikust "Vasha" ning otseloomulikult eeskätt TV3 hittsaatest "Su nägu kõlab tuttavalt" tuule tiibasse saanud noor näitleja Mart Müürisepp astub täna, 20.aprillil, esmakordselt suure publiku ette päris enda monolavastusega "Mees metsast". Sedavõrd suurejoonelise sündmuse puhul võtsime kätte ja läksime talle NUKUsse külla, sest kogemus kinnitab, et Mardiga jätkub alati juttu kauemaks. Ja kui jaksad intervjuu lõpuni vaadata, siis näed ka lõbusat püänti NUKU näitleja Tarmo Männardi ootamatu osalusega!
Puhka rahus! Lahkus Eesti esimene telekokk, tuntud grillimeister Suur Sämm  (9)
20.aprill 2015 10:09
Nädalavahetusel lahkus elavate seast tuntud grillimeister Suur Sämm, kodanikunimega Alvar Sammal, kes pani 16 aastat tagasi aluse Sämmi Grillile, korraldas festivali Grillfest ning oli Eesti meediaajaloos esimene telekokk.
TV3 VIDEO: Superstaarisaate Kusti: esitan täna kauneima eestikeelse loo!  (3)
19.aprill 2015 15:02
Täna õhtul jõuab TV3 otse-eetrisse „Eesti otsib superstaari“ kolmas finaal, kus iga laulja on esitamiseks välja valinud just tema jaoks kauneima eestikeelse laulu. Karl Gustav Adamsoo lugu räägib armastusest.
TV3 VIDEO: Vaata, mida arvab rahvas presidendipaari lahutusest!  (45)
18.aprill 2015 09:36
Mida arvab rahvas meie esipaari lahutusest ja kas see tuli neile üldse üllatusena, seda uuris TV3 "Seitsmeste uudiste" reporter Sven Soiver.
Relvainstruktor: üks noor peaks päris relva nägema ja katsuma, siis tuleb ka aukartus  (24)
18.aprill 2015 08:10
Viimasel ajal on sagenenud juhtumite arv, kus politseile teatatakse relvamakettidega ringi käivatest inimestest. Teadmata, on tegemist päris või mängurelvaga, reageerib politsei igale väljakutsele väga tõsiselt.
238 päeva käärimist ehk presidendipaari abielu saatuslikust suudlusest eilseni  (16)
17.aprill 2015 23:30
Kas nad jäävad kokku? Kas pärast säärast juhtumit oleks ainus eetiline lahendus lahutus? Kas nii kõrge ametniku eraelu on ikka ta isiklik asi?
TV3 VIDEO: Kati Toots Kroonikast: ajakirja kaudu saab muuta kuvandit, rääkida asjadest, nagu need on!  (6)
17.aprill 2015 20:30
Kroonika 1000. numbri tähistuspidu peeti 16. aprillil restoranis Merineitsi. Kohale olid tulnud tuntud staarid ja meedianäod. "Seitsmesed uudised" said peol jutuotsale ka skandaalse Kati Tootsiga, keda meedia just alati hellitanud ei ole.
DATEERIME: Saatuslikust suudlusest Komeedi terrassil lahutuseni ehk millal presidendipaari abielu allamäge hakkas minema  (26)
17.aprill 2015 16:01
Kuigi sahinad presidendipaari suhete jahenemisest tõusid seltskonnaajakirjanduses esile juba ammu, siis tõeline pomm nende suhtes plahvatas 22. augusti hommikul, kui Kroonikas ilmusid video ja pildid Evelin Ilvese saatuslikust suudlusest Komeedi terrassil. Mis on sellest saatuslikust ööst kuni tänaseni, kui paar teatas avalikus teates oma lahutusest, mis jõustub 30. sprillil 2015, paari elus läbi avaliku silma toimunud ehk dateerime, millal presidendipaari abielu allamäge minema hakkas.
Linnar Priimägi pani taktitundetult presidendi paika: ta on ebaadekvaatne, veidrik ja ülemaailmne narr!  (152)
17.aprill 2015 10:08
Vestlussaates „Õhtu“ arutlesid imagoloog Linnar Priimägi ja suhtekorraldaja Ivo Rull, miks tekitavad president Toomas Hendrik Ilvese väljaütlemised arusaamatust. Stuudios läks tuliseks vaidluseks ning Priimägi süttis teemast niivõrd, et ei mallanud korralikult kaaskülalise mõtteidki kuulata, kritiseerides Ilvest järjekindlalt ja armu andmata. „See on ebaadekvaatne, mida ta teeb; ta on veidrik ja ülemaailmne narr!“ on vaid üks näide imagoloogi sõnavõtust meie riigipea suunal.
Linnar Priimägi ei usu, et president Ilves kirjutab oma kõned ise  (80)
16.aprill 2015 21:20
Tallinna Ülikooli reklaami ja imagoloogia õppejõud Linnar Priimägi ei usu, et president Toomas Hendrik Ilves kirjutab oma kõnede teksti ise.
PUBLIKU TAGASIVAADE vol.1: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad praegu 2012. aasta staarisaate kasvandikud  (13)
16.aprill 2015 16:41
TV3 ja teleproduktsioonifirma Ruut on Eesti muusikamaastikku nüüdseks õnnistanud juba kokku viie superstaaride "komplektiga", kellest mõni tublim on tänaseks tõusnud suisa megastaari staatusse. Teised on valinud aga hoopis teise karjääri ja vähem kärarikka elutee. Publik võttis ette põhjaliku ringkäigu ning toobki nüüd igal nädalal Sinuni hooaegade lõikes ülevaate sellest, millega tegelevad need noored ja andekad kunagised laululinnud, kes meile iga kõmuajakirja veergudelt ja teleekraanilt iga päev näkku ei karga. Seega, 2012.aasta lennult ei vaja mingit tutvustamist 2.koha võitnud värskeim eurolaulik Elina Born, hooaja võitja Rasmus Rändvee või 4.koha pälvinud ning nüüdseks Eesti rahva lemmiksaatejuhiks saanud Karl-Erik Taukar. Aga mida teevad teised?