TNT

KOKKUVÕTE ja FOTOD: Nii napp kaotus! Marilyn Kerrol oli sinine klaaskämmal juba käeulatuses, puudu jäi vaid 3,5%  (39)
11.aprill 2016 22:00
Täna jõudis lõpuks ometi TV3 eetrisse mullu detsembris Vene telekanalil TNT jooksnud " Selgeltnägijate tuleproovi " finaalosa, milles tutvustati põhjalikult kõiki osalisi ning kuulutati välja detailsed hääletustulemused. Kuigi meie nõial Marilyn Kerrol oli sinine klaaskämmal praktiliselt käeulatuses, ei napsanud tema siiski võitu endale...kui kahju! Loe Publiku kokkuvõtet saate sündmustest:
Meteoor plahvatas Maa kohal - kuid peaaegu keegi ei pannud tähele  (3)
25.veebruar 2016 15:20
NASA tulekerade ja boliididide raport (Fireballs and Bolides Report) teatab, et 6. veebruaril oleks olnud võimalik Brasiilia vete kohal näha suurimat meteoori alates Tšeljabinski plahvatusest kolm aastat tagasi. Paraku, kuna meteoorkeha põles ära ookeani kohal, siis võimalus seda tegelikult inimsilmaga näha oli peaaegu olematu.
VIDEO: Ajakiri Sports Illustrated avaldas esmakordselt kolm seksikat esikaanepilti korraga  (1)
14.veebruar 2016 14:25
Mainekas spordiajakiri Sports Illustrated, mis paar korda aastas ka kuulsad sportlased ujumisriietesse riietab, avaldas laupäeval esmakordselt kolm esikaanefotot korraga. Nende seas oli ka maailma nimekama naisvabavõitleja Ronda Rousey foto, kus ta on kaetud vaid kehamaalinguga.
NÄDALA HITID: 8 kõige menukamat lugu lõppevast nädalast ehk "haihtunud" 20 miljonit rubla, Elina Borni triumf, Lopezi kannikad jt
31.jaanuar 2016 12:15
Nädal tõi muu seas Publiku veergudele glamuurse Eesti Muusikaauhindade gala, Jennifer Lopezi piinliku rõivaäparudse ja Žanna Friske "haihtunud" 20 miljonit rubla. Siin on 8 lugejate seas kõige menukamat pala lõppevast nädalast.
Marilyn Kerro rääkis, kuidas ta Aleksander Šepsile süütuse kaotas: ta ei pannudki tähele!  (97)
30.jaanuar 2016 19:36
Nõianeiu Marilyn Kerro , kes juba kaks korda Venemaa " Selgeltnägijate tuleproovis " teiseks on tulnud, rääkis eelmisel nädalal TNT eetris olnud erisaates televaatajateni jõudnud ning nüüd sotsiaalmeedias levivas intervjuulõigus, et kaotas süütuse meediumist ja selgeltnägijasaate võitjast elukaaslasele Aleksander Šepsile.
AJALUGU: Eestis valminud tankitõrjemiini võis kasutada ka käsigranaadina  (9)
28.jaanuar 2016 14:40
Eesti oma relvasüsteemide väljatöötamine sai alguse Arsenali relvatehases, kust jõudsid tootmisse ka tankitõrjemiinid TM-34 ja TM-37. Tehase eellugu ulatub Vabadussõja aega, kui tekkis vajadus luua töökojad relvade remontimiseks. Töökojad saadi 1920. aastal Tallinnas Erika tänavale, kuhu jäädi tegutsema okupatsiooni alguseni.
LÄHEB LAHTI: Marilyn Kerro pääses Vene selgeltnägijasaate finaali, võitja selgub nädala pärast  (60)
12.detsember 2015 21:30
Täna kuulutati Venemaal TNT eetris välja kolm " Selgeltnägijate tuleproovi " finalisti, kelle sekka pääses ka Rakvere nõid Marilyn Kerro , kes samas saates kaks hooaega varem samuti finaalikolmikus seisis, ent teise kohaga leppima pidi.
Grandioosne show! Populaarse telesaate "Tantsud" finalistid esinevad Nordea Kontserdimajas
28.november 2015 11:00
15. detsembril toimub Nordea Kontserdimajas telekanali TNT populaarse tantsusaate "Tantsud" grandioosne show, kus laval on telesaate finaali jõudnud võistlejad.
Islamiriigi terroristid Pariisi rünnakute kohta: torm alles algab  (52)
16.november 2015 00:10
Väidetavasti jõudis vähemalt üks terrorist Euroopasse Süüria sõjapõgenikuna esinedes.
2-8. november: uusi videomänge – Need for Speed, Black Ops III ja Anno 2205
03.november 2015 09:05
Sel nädalal ilmub lõpuks uus Need for Speed, mis tõotab sellele mänguseeriale uue elu sisse puhuda.
FOTOD: Võigaste lugude lahtimuukimine viis emotsionaalse Marilyn Kerro selgeltnägijasaate võidule  (129)
24.oktoober 2015 22:12
Täna Vene telekanali TNT pealt eetrisse jõudnud " Selgeltnägijate tuleproov " oli mitmes mõttes üks erilisemaid ja raputavamaid, mis seni eetrisse jõudnud. Suur osa sellest lasub Eesti nõial Marilyn Kerrol , kes saates absoluutselt üksmeelselt nädala parimaks tunnistati.
Sisenemine ülemeeleseisundisse: Täna alustab esmakordselt heliüleste tasandite muusikafestival Üle Heli  (1)
22.oktoober 2015 09:00
Täna algab esmakordselt toimuv ja neli päeva kestev heliüleste tasandite muusikafestival Üle Heli, mille esimene päev avatakse kontserdiga Erinevate Tubade Klubis. Õhtut alustab Liz Wirestring (Liis Viira), kes seob kaunid harfihelid elektroonikaga. Taiwani helikunstnik Wen Chin Wu demonstreerib keha kasutamist heliinstrumendina ning Ruandas sündinud, aga Belgias üles kasvanud Aurélie Lierman uurib väljasalvestuste ja vokaalsete etteastete kaudu muusika ja keskkonna/teksti vahekorda. Lisaks esitleb debüütalbumit Djerro ( Erkki Tero ) ja Tont (Siim Kuusemäe) tähistab ep-de "Rändurvaim" ja "TNT" ilmumist.
Eestiski tegutsev Taani logistikafirma ühines ülevõtmistehingute karuselliga  (1)
09.oktoober 2015 18:30
Maailma suuruselt 6. logistikaettevõte Taani DSV ostab 1,35 miljardi dollari eest USA ettevõtte UTi Worldwide, et parandada väljaspool Euroopat oma pikaajalisi kasvuvõimalusi, kirjutab WSJ.com.
Selgeltnägijasaate poomiskatse šokeeris Marilyn Kerrot pisarate ja keeldumiseni: LOE, mis juhtus!  (101)
04.oktoober 2015 13:13
Eilses Vene telekanali TNT hittsaates " Selgeltnägijate tuleproov ", milles Marilyn Kerro alles nädala eest väga tugeva mulje jättis, tabas Eesti nõida ootamatu takistus, mis viis katse katkestamiseni.
Tähelepanek: Marilyn Kerro rebis Vene selgeltnägijasaates juhtima  (5)
28.september 2015 00:30
Laupäeval jõudis idanaabrite telekanali TNT eetrisse „Selgeltnägijate tuleproovi” selle hooaja teine osa, kus läks juhtima Eesti nõid Marilyn Kerro.
LÄKSKI VÕITMA: Hirmuäratavalt võimsaks arenenud Marilyn Kerro rebis end Vene selgeltnägijasaates juhtima  (126)
27.september 2015 15:20
Eile jõudis idanaabrite telekanali TNT eetrisse selle hooaja teine " Selgeltnägijate tuleproov ", milles läks selgelt juhtima Eesti nõid Marilyn Kerro .
NAPP EDASIPÄÄS: Marilyn Kerro rabas selgeltnägijasaates ootamatu paljastusega, aga katsed kiskusid ikka vägisi viltu  (65)
20.september 2015 12:13
Eile jõudis Venemaal telekanali TNT eetrisse hittsaate " Selgeltnägijate tuleproov " 16. hooaja esimene osa, kus osaleb ka Eesti nõid Marilyn Kerro , kes idanaabrite seas kuulus juba saate 14. hooajast, mil ta teiseks tuli.
Marilyn Kerrost veel püssim? Uues "Selgeltnägijate tuleproovis" osaleb vene maffiabossi tulipunase lakaga lesk!  (63)
19.september 2015 11:45
Täna õhtul jõuab Venemaa telekanali TNT vahendusel vaatajateni " Selgeltnägijate tuleproovi " 16. hooaeg, kus taaskord osaleb ka eestlanna Marilyn Kerro . Tuleb aga välja, et Kerro võib-olla polegi uue tuleproovi kõige püssim nõid, sest võistlustulle asub ka vene maffiabossi lesk Nikol Matveeva .
Marilyn Kerro põhjendas, miks uuesti "Selgeltnägijate tuleproovi" läheb: teen seda meie rahva jaoks!  (11)
16.september 2015 09:00
Eile rääkis Venemaal " Selgeltnägijate tuleproovis " paari aasta eest teisele kohale tulnud Rakverest pärit sensitiiv Marilyn Kerro , miks otsustas tõsielusaates uuesti osaleda.
ÜLLATUS! Eesti nõid Marilyn Kerro võistleb sügisel uuesti "Selgeltnägijate tuleproovis": nullist peale, vene keeles ja plaanib võitu  (51)
25.august 2015 10:49
Kahe aasta eest Venemaal laineid löönud Rakverest pärit nõid Marilyn Kerro , kes saates lõpuks teise koha vääriliseks tunnistati, siirdub " Selgeltnägijate tuleproovis " taas võistlustulle.
Tai pommiplahvatuses kahtlustatavad mehed andsid end võimudele üles  (1)
20.august 2015 16:52
Tai pealinnas Bangkokis aset leidnud plahvatuse korraldamises kahtlustatavad kaks meest andsid end täna õhtupoolikul politseile üles, väites, et neil ei ole toimunuga mingit seost.
Kes ta on? Tai politsei otsib Bangkokis terrorirünnaku korraldanut  (12)
19.august 2015 15:19
Tais jätkati täna pärastlõunal pealinna Bangkoki südames 22 hukkunuga päädinud terrorirünnaku korraldanud mehe ja tema kaasosaliste otsimist.
VIDEO: Hetk, mil Bangkokki tabas suurlinna ajaloo veriseim terrorirünnak  (2)
18.august 2015 11:45
Tai pealinna Bangkoki raputas esmaspäeva pärastlõunal ohvriterohke plahvatus, kui terroristide paigaldatud pomm lõhkes ühes linna peamises turistide sihtpunktis õhtuse tipptunni ajal.
Bangkoki pommipanija eesmärk oli tappa võimalikult palju välismaalasi  (2)
18.august 2015 07:22
Tai kaitseministri Prawit Wongsuwani sõnul ei ole kahtlustki, et pealinna Bangkoki populaarsesse turismisihtkohta pommi paigaldanud inimese eesmärk oli tappa nii palju välismaalasi kui võimalik, et sellega kahjustada Tai turismi- ja majandussektorit.
FOTOD ja VIDEO: Tianjini plahvatustsoonist päästeti tuletõrjuja, kardetakse ohtlike kemikaalide segu
14.august 2015 09:19
Kolleegidel õnnestus reedel Hiinas Tianjinis päästa tuletõrjuja, kes oli olnud 32 tundi pärast kaht võimsat plahvatust rusude vahel lõksus, teatas riiklik meedia. Katastroofipaigas on endiselt tulekoldeid ja potentsiaalselt ohtlikke kemikaale.
VIDEO JA FOTOD: Hiina suurlinnas kärgatanud plahvatuses hukkus 44 ja sai vigastada mitusada inimest  (36)
12.august 2015 21:16
Kirde-Hiinas Tianjini sadamalinnas põhjustasid tuleohtlikud kaubad kolmapäeva õhtul tööstuspiirkonnas kaks võimsat plahvatust, milles hukkus 44 ja sai viga kuni 400 inimest, teatas Hiina ametlik meedia.
Eestlaste Bike-ID pääses Euroopa ärikiirendisse Startupbootcamp  (11)
16.juuli 2015 13:35
Enam kui 250 Startupbootcamp’i ärikiirendi programmi kandideerinu seast hinnati 11 võimekaima start-up’i hulka ka eestlaste Bike-ID , teatas Bike-ID.
Pettunud lugeja: kuhu kadusid Starmani põhipaketist filmikanalid?  (172)
26.juuni 2015 15:17
Delfi Kasulikuga võttis ühendust Starmani klient, kelle põhipaketist kadusid üleöö ja ettehoiatamata populaarsed filmikanalid TNT Film ning Universal.