teletop

TELETOP: Pärast Eurovisionit taas nalja lainele: "Suure komöödiaõhtu" finaal tõmbas telerite ette meeletu hulga vaatajaid  (2)
24.mai 2016 15:54
Pärast suurt Eurovisioni lainet sattus televaatajate huviorbiiti taas huumor ning möödunud nädala Emori teletoppi troonis "Suur komöödiaõhtu". Teisele kohale maandus Kanal 2 menuseriaal "Pilvede All" ning sellele järgnes "Kodutunne".
TELETOP: Televaatajaid köitis enim Eurovisioni I poolfinaal  (4)
17.mai 2016 19:57
Möödunud nädala kõige vaadatum saade oli Eurovisioni lauluvõistluse esimene poolfinaal, kus astus üles Eesti esindaja Jüri Pootsmann . Teisele kohale maandus Eurovisioni finaal ning kolmandaks jäi tavaliselt edetabeli tippu krooninud " Pilvede all ".
TELETOP: Televaatajate puldid olid eelmisel nädalal lootusetult Kanal2 peale kinni kiilunud  (6)
03.mai 2016 16:55
Tundub, et televaatajate puldid olid eelmisel nädalal lootusetult Kanal2 peale kinni kiilunud, võimaldades Eesti kõige meelelahutuslikumal telekanalil nautida tõelist triumfi igas žanris — rahvast kütsid enim üles nii Kanal 2 poolt pakutud seriaalid, naljasaated kui ka vestlussaated. Tubli töö!
TELETOP: Naljasaateid tipust ei kanguta: "Pühapäev Sepoga" püsib jätkuvalt eestlaste huviorbiidis  (9)
19.aprill 2016 16:30
Emori teletop tõestab jätkuvalt, et eestlane armastab TV3 sketšisaadet rohkem kui Kanal 2 oma. "Pühapäev Sepoga" osutus ka möödunud nädalal kõige vaadatumaks ning "Suure komöödiaõhtu" leiab seekord kolmandalt kohalt. Vaata täielikku tabelit:
TELETOP: Kindel värk, naljasaated ongi TV3 leib! "Pühapäev Sepoga" rebis end edetabeli tippu  (13)
12.aprill 2016 17:01
Kui veel eelmisel nädalal troonis Kanal2 naljasaade “Suur komöödiaõhtu” Emori teletopi tipus, siis enam pole mingit kahtlust — eestlane armastab Sepo saadet rohkem. 188 000 vaatajaga jättis see sketšisaade oma Kanal2 ekvivalendi paarikümne tuhande silmapaari kaugusele. Vaata täielikku tabelit:
TELETOP: Eestlane on naljahammas! "Suur komöödiaõhtu" võitles end nädala vaadatuimaks saateks  (6)
05.aprill 2016 18:00
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks Kanal 2 naljasaade "Suur komöödiaõhtu", menusari "Pilvede all" ja ETV veteran "Pealtnägija".
TELETOP: Tublid! Noorenema sunnitud toimetajaskonnaga "Pealtnägija" rebis end edetabeli tippu  (5)
22.märts 2016 18:55
Kuigi ajakirjanduslik raskekahurväelane Rasmus Kagge hülgas hiljuti “Pealtnägija”, et siirduda riigitööliste ridadesse, ei heitnud tubli toimetajaskond meelt ja hoopis noorendas oma koosseisu — väga edukalt! Emori teleedetabel näitab selgesti, et televaataja lojaalsus suudeti täies mahus säilitada, sest 177 000 silmapaariga pälvis “Pealtnägija” taaskord esikoha. Vaata kogu nimekirja allpool:
TELETOP: Palavalt armastatud "Pilvede all" trügis möödunud nädalal edetabeli tippu  (6)
15.märts 2016 19:00
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks Kanal 2 menusari "Pilvede all", sellele järgnesid TV3 suur naljasaade "Pühapäev Sepoga" ja ETV veteran "Õnne 13".
TELETOP: Televaatajatel jätkus eelmisel nädalal silmi vaid Eesti Laulu finaali jaoks  (2)
09.märts 2016 09:00
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks Eesti Laulu suurejooneline finaal, laulusaatele järgnesid oma teledebüüdi teinud "Suur komöödiaõhtu" ja "Pühapäev Sepoga".
TELETOP: Eesti Laul püsis ka möödunud nädalal televaatajate huviorbiidis
23.veebruar 2016 18:05
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks Eesti Laulu 2. poolfinaal, laulusaatele järgnesid ETV lipulaevad "Pealtnägija" ja "Õnne 13".
TELETOP: Eestlased elasid eelmisel nädal tulihingeliselt kaasa Eesti Laulule  (4)
16.veebruar 2016 17:27
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks " Eesti Laul 2016 " 1. poolfinaal, laulusaatele järgnesid ETV lipulaevad "Pealtnägija" ja " ENSV ".
TELETOP: "Pealtnägija" trügis Õnne tänava elanikest ette  (6)
02.veebruar 2016 19:25
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks "Pealtnägija", talle järgnesid menuseriaal "Õnne 13" ning "Hommik Anuga".
TELETOP: Õnne tänava elanikud kolisid edetabeli tippu  (2)
26.jaanuar 2016 16:23
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks "Õnne 13", talle järgnesid seriaal "Pealtnägija" ning "Radar", kus asju klaarisid presidendi kantselei ja Iivi Anna Masso.
TELETOP: "Pealtnägija" haaras vaadatuima telesaate karika, menukas oli ka Ieva Ilvese intervjuu "Kahekõnes"  (2)
19.jaanuar 2016 18:45
Eelmise nädala TNS Emori teleauditooriumi ülevaate põhjal osutus vaadatuimaks telesaateks " Pealtnägija ", talle järgnesid seriaal "ENSV" ning " Kahekõne ", kus oli külas värske presidendiproua Ieva Ilves .
TELETOP: Intervjuu Märt Avandiga viis "Pealtnägija" tabeli tippu  (3)
12.jaanuar 2016 16:47
Möödunud nädala vaadatuimate saadete edetabelit valitsevad seekord ETV lipulaevad " Pealtnägija " ja " Õnne 13 ". Kolmandale kohale platseerus TV3 " Selgeltnägijate tuleproov ", kus juba teist korda võistleb Rakverest pärit nõid Marilyn Kerro . Kas eestlaste Kerro-lembus viib tuleproovi järgmisel nädalal hoopis esikohale? Ootame põnevusega!
TELETOP: Sepa ja Avandi "Tujurikkuja" sööstis kaljukindlalt tabeli tippu  (27)
05.jaanuar 2016 16:41
Üle-eelmise nädala esikohasaade "Pöörased 90ndad" langes sedakorda kuuendaks, põhjuseks eelkõige aastavahetusprogrammi suur populaarsus televaatajate seas. "Tujurikkuja" troonis top 10 tipus ligi 200 tuhande vaatajaga, talle järgnes meeleolukas "Kaks kanget Venemaal". Kolmandale kohale jõudis Kanal 2 "Mida toob aasta 2016?". "Edekabel" platseerus viiendaks, mõnevõrra üllatuslikult jäi esikümnest välja humoorikas "Aastavahetus Kinoteatriga".
TELETOP: Unustamatud lood pöörastest 90ndatest naelutavad vaatajaid ekraanide ette ka täna
29.detsember 2015 15:38
Möödunud nädala vaadatuimate saadete edetabelis valitsesid eranditult Kanal 2 ja ETV saated. Esikoha rebis endale Kärt Anvelti "Pöörased 90ndad", teisele kohale platserus "Kodutunne", millele järgnes "Aktuaalne kaamera". Vaatajate huviorbiiti on kerkimas vaikselt aastalõpusaated, "Aasta hitid 2015" trügis end juba tabelisse sisse. Ootame põnevusega järgmise nädala edetaelit!
TELETOP: Vanad lemmikud endiselt tabeli tipus, aga esikümnesse jõudsid ka kaks uut tulijat
23.detsember 2015 13:00
Kanal 2 kultussari " Pilvede all " võttis teletopi juhtimise üle juba eelmisel nädalal, kui TV3 hittsari " Su nägu kõlab tuttavalt " läbi sai ja sellega esikoha loovutas. Näosaade veel alla ei anna ja figureerib parimate esitustega endiselt tabelis. Uutest saadetest jõudsid esikümnesse "Pöörased 90ndad" ja "Krista ja Carmen- patuste palveränd".
TELETOP: Näosaate valitsusaeg sai läbi! Vaata, mis seriaal on taaskord televaatajate lemmik  (2)
15.detsember 2015 18:00
Mitu kuud valitses vaadatuimate saadete edetabelit TV3 võimas näosaade, mis paraku tänaseks on läbi saanud. Armastatud seriaal "Pilvede all" on taaskord edetabeli esikoha vallutanud ning tema kannul sörgib "Naabriplika".
TELETOP: Võiduka lõpuni välja! Näosaate suurejooneline finaal tõmbas telerite ette meeletu hulga vaatajaid  (3)
08.detsember 2015 16:57
Alates oma avasaatest peale, on näosaade püsinud eestlaste meelel ja keelel ning seda lõpuni välja. TV3 menusaate kõrval troonivad esikolmikus Kanal 2 eetris jooksvad "Pilvede" ning " Kodutunne ".
TELETOP: Jätkuvalt esimene! Eestlaste armastus näosaate vastu pole jahtunud  (7)
01.detsember 2015 18:05
Alates oma avasaatest peale, on näosaade püsinud eestlaste meelel ja keelel. TV3 menusaate kõrval troonivad esikolmikus Kanal 2 seriaal "Naabriplika" ning ETV raudvarasse kuuluv " Õnne 13 ".
TELETOP: Põnevale finaalile lähenev "Su nägu kõlab tuttavalt" edestab teisi üüratu edumaaga  (3)
24.november 2015 15:59
Näosaate vastu ei saa! Vankumatult püsib eestlaste lemmik " Su nägu kõlab tuttavalt " teletopi eesotsas, edestades teisi saateid mäekõrguselt. Nii nagu üle-eelmisel nädalal, troonivad selgi korral esikolmikus ka " Õnne 13 " ja " Pealtnägija ", väikese tõusu on teinud Kanal 2 hittsari " Pilvede all ", mis on tõusnud viiendalt kohalt neljandale.
TELETOP: Näosaate tohutut edu ei varjutanud isegi "Pealtnägija" skandaalne Stig Rästa intervjuu  (1)
17.november 2015 14:45
Eestlaste kustumatu armastus näosaate vastu püsib muutumatuna, endiselt troonib TNS Emori vaatajauuringute tabeli tipus pühapäevaõhtune hitt " Su nägu kõlab tuttavalt ". Tabeli teise koha on eelmise nädala hõbemedalist " Pealtnägia " loovutanud igikestvale kodumaisele telesarjale " Õnne 13 ", pealtnägijad ise langesid hoolimata Stig Rästa skandaalsest intervjuust kolmandaks.
TELETOP: Lusti ning pulli ennekõike! Näosaade rokib kõigutamatult Eesti kõige vaadatuma saatena  (4)
03.november 2015 14:24
TNS Emori telenädala ülevaade ei üllata taaskord: viies " Su nägu kõlab tuttavalt " kehtestas näosaate ülekaaluka võidu teiste telesaadete üle, kogudes 247 000 vaatajat saateminuti kohta.
TELETOP: Näosaade juhib endiselt pika puuga, jättes kõik teised saated kaugele seljataha!  (3)
27.oktoober 2015 13:35
Tundub, et näosaate võidukäik ei vaibu veel niipea, kuna ka eelmise nädala Emori teletopis näitab TV3 hittprojekt vaimustavaid numbreid — 242 000 vaatajat!
TELETOP: Näosaadet esikohalt ei kanguta ja ka sel nädalal on teiste telekanalite toodang TV3 varjus  (2)
20.oktoober 2015 17:00
Emori edetabeli andmete kohaselt jätkavad eestlased ekraanile naasnud näosaatele kaasa elamist. TV3 oli oma menusaatega " Su nägu kõlab tuttavalt " ka möödunud nädalal esikohal, jättes oma edumaaga Kanal 2 ja ETV toodangu tahaplaanile. Heida pilk pingereale ja avalda kommentaariumis oma arvamust!
TELETOP: Nagu oligi arvata! Näosaade rokkis teletabeli tipus ja surus teised saated tohutu edumaaga tagaplaanile  (4)
06.oktoober 2015 16:55
Emori tele-edetabel näitab ilmekalt, kui väga Eesti rahvas näosaate naasmist on ihalenud, kuna edumaa teiste saadete ees on muljetavaldav. Heida pilk pingereale ja avalda kommentaariumis arvamust!
TELETOP: Staarpaar Margna ja Jõekalda rebis kangekaelselt taas esikohale  (2)
29.september 2015 18:20
Möödunud nädala TNS Emori uuringu andmetel sai kange staarpaar oma Ameerika -seiklustega seriaalist " Pilvede all " taaskord võitu.vJälle jagunes esikümme vaid Kanal 2 ja ETV vahel, kuid nö "uute tulijate" edu jäi üürikeseks.
TELETOP: Sügisene loidus? Võidutsesid seriaalid ja meelelahutus, päevakaja tõi vaid "Pealtnägija"  (5)
22.september 2015 14:30
Läinud nädala TNS Emori teleauditooriumi uuring näitas, et isegi "kahe kange" ehk Jõekalda ja Margna Ameerika-seiklused ei suuda seriaali " Pilvede all " kauaks teleedetabeli esikohalt kangutada.