teenetemärgid

FOTOD: Eesti Jahtklubide Liit valis aasta purjetajaks ja aasta surfariks Ingrid Puusta
26.november 2016 12:32
Eesti Jahtklubide Liit võttis eile õhtul Tallink Spa & Conference Hotel'is pidulikult kokku möödunud purjetamishooaja: tänas purjetamise olümpiadelegatsiooni, sponsoreid ja Merekultuuriaasta projekti elluviijaid, autasustas EJL Purjetamise Eesti Meistrivõistluste, EJL Avamerepurjetamise Eesti Karika ning Melges 24 klassi parimaid, jagas teenetemärke ning kuulutas välja Aasta Parimad.
Siim Nestor: Toomas Hendrik Ilves kui rokipresident  (4)
12.oktoober 2016 00:30
Kas te panite tähele, kui hea president oli Toomas Hendrik Ilves rokile?
Eesti Akadeemiliste Naiste Ühing soovib presidendiks Ene Ergmad  (221)
26.september 2016 18:53
Eesti Akadeemiliste Naiste Ühingu liikmete poolt on algatatud petitsioon, mis kutsub üles toetama Ene Ergma kandideerimist presidendiks.
AREENI ARHIIVIST: Taasiseseisva Eesti parimad kirjanikud ja raamatud
24.september 2016 08:37
2006. aastal korraldas Kalev Kesküla küsitluse selgitamaks taasiseseisvusaja parimad raamatud ja kirjanikud.
President andis Valeri Saarele kindralmajori auastme  (19)
03.juuni 2016 11:05
President Toomas Hendrik Ilves ülendas kaitseväe juhataja kindralleitnant Riho Terrase ettepanekul brigaadikindral Valeri Saarele kindralmajori auastmesse.
EOK teenetemärgi pälvivad Markko Märtin, Õnne Pollisinski ja Mart Siimann  (1)
08.aprill 2016 08:23
Eesti Olümpiakomitee täitevkomitee otsustas tunnustada EOK kõrgeima autasu ehk teenetemärgiga Eesti spordi arengusse olulise panuse andnud ja praegugi aktiivseid sporditegelasi Markko Märtinit, Õnne Pollisinski ja Mart Siimanni.
VIDEO: Näitleja ja kaitseliitlane Raivo E. Tamm Odini sõdalastest: inimesed, kes tahavad korda pidada, ei pea sellist arusaamatut organisatsiooni looma  (216)
23.veebruar 2016 17:08
Tänavu oli 99 presidendilt teenetemärgi saaja seas ka staažikas ja armastatud näitleja Raivo E. Tamm . Näitleja, kes on kaitseliitu kuulunud juba 13 aastat ja kannab homsel Kaitseväe paraadil Eesti lippu, peab Odini sõdalaste liikumist arusaamatuks.
FOTOD: Kaunis! Värske soenguga esileedi Ieva Ilves võõrustas abikaasa kõrval teenetemärkide saajaid  (44)
23.veebruar 2016 17:00
President Toomas Hendrik Ilves andis täna, Eesti 98. sünnipäeva eel, Eestile osutatud teenete tunnustuseks Tallinnas Vene Teatris toimunud tseremoonial üle riiklikud teenetemärgid, mille pälvis 99 inimest.
DELFI VIDEOD JA FOTOD: President andis üle 99 riiklikku teenetemärki  (47)
23.veebruar 2016 13:48
President Toomas Hendrik Ilves andis täna, Eesti 98. sünnipäeva eel, Eestile osutatud teenete tunnustuseks üle riiklikud teenetemärgid, mille pälvis 99 inimest.
HOMMIKUBLOGI: Vabariigi President annab üle riiklikud teenetemärgid, Taavi Rõivas peab Tartus kõnet, tänagi on oodata lund ja lörtsi  (25)
23.veebruar 2016 07:16
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommikublogi, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla - ülevaadet hommikustest ajalehtedest, ilmaprognoosidest, teeoludest, ummikutest, televisiooni- ja raadio hommikustuudiotes toimuvast.
Parimad maaelu edendajad said märgid rinda
22.veebruar 2016 15:13
Maaeluminister Urmas Kruuse andis täna maaeluministeeriumis toimunud Eesti Vabariigi 98. aastapäevale pühendatud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle ministeeriumi teenetemärgid.
FOTOD: Maaeluminister andis üle ministeeriumi teenetemärgid  (1)
22.veebruar 2016 15:13
Maaeluminister Urmas Kruuse andis täna maaeluministeeriumis toimunud Eesti vabariigi 98. aastapäevale pühendatud aktusel põllumajanduse ja maaelu edendajatele üle ministeeriumi teenetemärgid.
Vaata, mida näitavad vabariigi 98. sünnipäeval erinevad telekanalid
18.veebruar 2016 05:00
Kanal 2 toob ekraanile kaks erisaadet, E TV kannab üle nii kaitsejõudude paraadi Vabaduse väljakul kui ka presidendi vastuvõtu Estonias.
President tunnustab väärikamaid tegijaid
11.veebruar 2016 05:00
Põllumajandustegelastest saavad Valgetähe teenetemärgi OÜ Raikküla Farmer juht Tõnu Rahula ja Pajusi ABF ASi juhataja Lembit Paal ning maakarja kasvatajate seltsi tegevjuht ja monograafia “Eesti maakarja arengulugu” autor Käde Kalamees .
Presidendi pärjatud põllumees: mul on jonn tõestada, et maal elavad ka normaalsed inimesed
05.veebruar 2016 15:08
Värske Valgetähe IV klassi teenetemärgi saaja Lembit Paali tunnustus tuleb ühest küljest selle eest, et ta peab jätkuvalt tuhande lehmaga lüpsikarja ja paarisajapealist veisekarja, aga teisalt hoopis teistsuguse elu edendamise eest.
Autasu pälvivad nii tuntud kui ka vaikselt toimetanud asjatundjad  (28)
05.veebruar 2016 00:25
„Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel anname oma riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks,” kirjutas president Toomas Hendrik Ilves riiklike autasude andmise otsuses.
Helen Sildnat tabas üllatus keset Ljubljana muusikafestivali: ma pole osanud teenetemärgist puudust tunda, aga tänulik olen küll!  (13)
04.veebruar 2016 22:44
President Toomas Hendrik Ilves annab oma ametiaja viimased teenetemärgid 23.veebruaril ning kavaleride nimekirja eesotsas troonib tema kauaaegne “vandeseltslane" Helen Sildna. Hetkel Sloveenias MENT Ljubljana nimelisel muusikafestivalil Tallinn Music Weeki ja Eesti asju ajav Sildna kinnitas Publikule, et on presidendile toetuse eest tänulik, kuid auhinnast pole ta otseselt puudust osanud tunda, kuid väga üllatunud ja tänulik on ta sellegipoolest.
Mikk Köösel saab presidendilt Valgetähe medali purjespordi edendamise eest  (1)
04.veebruar 2016 19:11
President Toomas Hendrik Ilveselt said Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel teenetemärgi ka neli spordiinimest. Vehklemistreener Tõnu-Peep Nurk Nurk ja suusaspordi edendaja Kaarel Zilmer pälvisid Valgetähe IV klassi medali, jalgpallikoondise ekskapten Raio Piiroja Valgetähe V klassi teenetemärgi ja purjespordi edendaja Mikk Köösel Valgetähe medali.
Valgetähe teenetemärgi kavalerid Hendrik Toompere ja Mait Malmsten täna Maalehes!
04.veebruar 2016 16:22
President Ilves tunnustas tänavu Valgetähe teenetemärgiga lavastaja ja näitleja Hendrik Toomperet ning teatri- ja filminäitleja Mait Malmsteni Eesti Draamateatrist; mõlemast on ka tänases Maalehes juttu.
URVE LAIDVEE: aumärke saavad erilised inimesed, mina olen ju tavaline!
04.veebruar 2016 14:19
Staažikas Valgamaa veterinaararst Urve Laidvee sai presidendi poolt annetatud Valgetähe teenetemärgist teada teel rongijaama.
VILLU BAUMANN: Minu õpilased on nutikad meisterdajad
04.veebruar 2016 13:46
Haapsalu Viigi kooli töö- ja tehnoloogiaõpetuse õpetaja Villu Baumann pole presidendi tunnustuse üllatusest veel toibunud: „Sellised asjad tulevad ikka ootamatult, kes neid oodata oskab."
KADRI-AIJA VIIK: Tunnustus pole see mitte ainult mulle, vaid ka kolleegidele
04.veebruar 2016 13:33
Ühe Eesti suurima metsaühistu Ühinenud Metsaomanikud juhatuse esimees, kodanikukasvatuse edendaja ja Surju vallavolikogu pikaaegne esimees, metsamajanduse insener Kadri-Aija Viik presidendi tunnutusest kuulis, oli ta üllatunud.
VAATA, millised kultuuritegelased president Ilvese viimased teenetemärgid rinda saavad!  (78)
04.veebruar 2016 13:06
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks. Loe, keda tunnustab Ilves oma viimaste teenetemärkidega Eesti kultuuritegelastest, kelle loominguline tegevus on pakkunud meist paljudele rõõmu ja kirkaid hetki!
Presidendilt said ordeni ka neli sporditegelast  (1)
04.veebruar 2016 13:03
President Toomas Hendrik Ilveselt said Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel teenetemärgi ka neli spordiinimest.
TÕNU RAHULA TEENETEMÄRGIST: Aitäh teatamast. Sõnatuks võtab!  (2)
04.veebruar 2016 12:58
"Teie käest praegu kuulen esimest korda," ütleb osaühingu Raikküla Farmer juht Tõnu Rahula , kui Maaleht helistab ja ütleb, et president Toomas Hendrik Ilves tunnustas teda Valgetähe teenetemärgiga.
VAATA: Millised põllumehed ja kohaliku elu edendajaid teenisid presidendi teenetemärgi  (5)
04.veebruar 2016 12:38
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks.
Eesti tunnustab iseseisvuspäeva eel riigi teenetemärkidega 99 inimest  (141)
04.veebruar 2016 12:19
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks.
Toomas Luman: legendi oma kõikvõimsusest ei hakka ma ümber lükkama. Mulle see sobib  (85)
20.november 2015 23:55
„Olen sügavalt veendunud, et lollusel ei ole piirväärtust, selleks on lõpmatus.” Kaubandus-tööstuskoja juht Toomas Luman räägib suu puhtaks.
EOK tunnustas viit spordivaldkonna edasiviijat teenetemärgiga
14.aprill 2015 15:11
Eesti Olümpiakomitee omistas tänavu EOK kõrgeima autasu, teenetemärgi Lembitu Kuusele, Tõnu Lumele, Rein Ottosonile, Mart Poomile ja Tõnu Pääsukesele.