Tanel Padar

Kamaluga eesti rokki: tule ja veeda nädalavahetus Ultima Thule, Sõpruse Puiestee ning Tanel Padar & The Suni seltsis!
07.detsember 2016 10:46
Eesoleval reedel astuvad Rock Cafe lavalaudadel üles Ultima Thule ja Sõpruse Puiestee, laupäeval saab Jõulurocki raames näha Tanel Padar & The Suni.
Kiirusta! Tanel Padar Blues Band annab sel neljapäeval aasta viimase avaliku kontserdi
06.detsember 2016 10:54
Neljapäeval, 8. detsembril esitleb Tanel Padar Blues Band Von Krahlis albumi "Gold'n'Fish" äsja ilmunud vinüülplaati. Bänd astub sedapuhku avalikult üles viimast korda selles aastanumbris. Kontserdil astuvad koos bändiga lavale ka mõned külalisesinejad.
PUBLIKU VIDEO: Raivo E. Tamm: ma tunnetan rahva armastust ja see on ülimalt meeldiv  (37)
05.detsember 2016 01:54
Hittseriaali “Õnne 13” näitlejaid on juba aastaid vaevanud mure, et tänaval hüütakse neid pigem Allaniks ja Mareks kui Raivoks ja Anneks, ent pärast näosaate viiendat hooaega peaks eestlastel olema nimi Raivo E. Tamm juba selge! “Ma seda imestangi, et ma ei ole ju olnud tundmatu nägu, aga praegu toimuv on täielik müstika! Nii noored kui ka vanad tulevad ligi, ütlevad, et hoiavad mulle pöialt ja küsivad, kas pilti tohib teha. Ma tunnetan seda rahva armastust ja see on ülimalt meeldiv,” sõnas Raivo Publikule antud intervjuus.
Tanel Padar sugudevahelisest erinevusest: naised suudavad kõik mehe miinused üles vuristada, aga mitte enda omi  (8)
03.detsember 2016 14:40
Härrasmeheks kasvatatud Tanel Padar leiab, et inimeste tõekspidamisi tuleb igal juhul austada, ent tunnistab, et vahel tundub talle kummaline kuidas mehed peavad naiste tahtmise järgi jooksma, teisalt taotlevad õrnema sugupoole esindajad täielikku soodevahelist võrdsust.
Tanel Padar: olin 20 aastat see, kes ma tegelikult ei ole  (93)
03.detsember 2016 00:05
Alkoholist loobunud, ülikooli astunud ja vinüülplaati esitlev Tanel Padar ütleb, et vaba aega polnud tal ennegi. Aga nüüd jõuab ta teha kümme korda rohkem.
Tanel Padar homses LP-s: olin 20 aastat see, kes ma tegelikult ei ole  (71)
02.detsember 2016 14:19
Enam kui aasta eest alkoholiga lõpparve teinud, sel sügisel ülikooli astunud ja peagi elu esimest vinüülplaati esitlev Tanel Padar ütleb, et vaba aega polnud tal varem ega ole ka nüüd. Ainult et nüüd jõuab ta teha kümme korda rohkem.
Mis toimub populaarseima telesaate kaadri taga?  (20)
30.november 2016 00:30
„Su nägu kõlab tuttavalt“ on saade, mis lööb kõiki rekordeid. TV3 jaoks on see reitingute päästeingel, Kanal 2 jaoks peavalu. Noored näitlejad saavad siin staarideks, vanad kuulsused avastavad endast uusi külgi.
LOE, mis etteastetega neli "Su nägu kõlab tuttavalt" finalisti Saku Suurhalli laval saate võitu püüdma hakkavad!  (70)
27.november 2016 21:00
Täna avalikustati " Su nägu kõlab tuttavalt " erisaates etteasted, millega neli finalisti 4. detsembril Saku Suurhallis võitu püüdma hakkavad.
Soul Militia liige Kaido Põldma kolis perega Taisse ja müüs Eestis oma maise vara: oleme kliimapagulased!  (1)
23.november 2016 11:49
Kaido Põldma , kes ansambli 2XL ridades Tanel Padarile ja Dave Bentonile tausta lauldes ja tantsides Eestile 2001. aastal looga "Everybody" Eurovisiooni võidu tõi, pere peatub Phuketil.
Rae vald tähistab tänavu oma 150. aastapäeva
21.november 2016 13:34
Rae valla juubeliaasta on olnud sündmusterohke. Vallas avati septembris Vaida Põhikooli juurdeehitus ja novembris Järveküla Kool.
PUBLIKU VIDEO: Toomas Lunge: arvan, et Inga oleks näosaates mind ülihästi parodeerinud — see oleks väga naljakas olnud!  (12)
20.november 2016 19:00
Tulikuumaks Gloria Estefaniks kehastuval Inga Lungel on tänases näosaates kaasas tugev taustajõud — tema abikaasa Toomas Lunge koos ansambliga Justament.
Tanel Padar suurest alkoholitarbimisest: kui saad asja selgeks, tuleb edasi minna  (21)
18.november 2016 21:48
Tänaõhtuses telesaates "Nädalalõpp Kanal 2ga" rääkis Tanel Padar , mis sundis teda alkoholiga lõpparvet tegema.
TREILER: Täna õhtul "Nädalalõpp Kanal 2ga" saates avaldab Anu Saagim, mis temasugust karmi naist südamest solvab!  (5)
18.november 2016 16:24
Kui kunagi teatas Anu Saagim, et Teet Margna on üks kolmest saatejuhist, kelle saatesse ta pole nõus kunagi minema, siis tänases "Nädalalõpp Kanal 2ga" saates istub ta ometi Teet Margna ja Kristjan Jõekalda vastas diivanil. Miks nõustus ta lõpuks nädalalõpu saatesse tulema ja mida arvab praegustest Eesti kuulsustest?
FOTOD: Baltman tunnustas 14 tuntud ja kartmatut Eesti inimest kiilimärgiga: LOE, kes ja mille eest tunnustuse said!
17.november 2016 14:20
Baltikumis juba veerandsada aastat maailma tipptasemel ärirõivaid tootnud Baltman tunnustas kartmatuid inimesi Eesti ühiskonnas, kelle algatusjulgus, vastutustunne ja ettevõtlikkus on viimase 25 aasta jooksul Eesti elu edasi viinud.
Tanel Padar Blues Bandi debüütalbum "Gold’n’Fish" ilmub ka vinüülil: see on minu jaoks isiklikult märgilise tähendusega samm
15.november 2016 11:04
Tanel Padar Blues Band andis vaid 10 päeva tagasi välja debüütalbumi “Gold’n’Fish” ning detsembri alguses ilmub see ka vinüülplaadil.
Täna "Kolmeraudses": kuidas muutub Eesti elu nüüd paremaks ning mismoodi takistas seda Taavi Rõivase valitsus?  (9)
10.november 2016 13:36
Tänases "Kolmeraudses" uurib Mihkel Raud sotsiaaldemokraatide juhilt Jevgeni Ossinovskilt ja IRL-i esimehelt Margus Tsahknalt , kuidas kavatsevad need Keskerakonna abiga nüüd Eesti elu uueks luua ja mismoodi neid selles takistas Taavi Rõivase valitsus.
SUUR GALERII: Vaata, kes kohal käisid! Tanel Padar esitles mõnusa fänniseltskonnaga Clazzis bluusialbumit
07.november 2016 10:26
4. novembril ilmus Tanel Padar Blues Bandi esimene täispikk album "Gold’n’Fish", mida esitleti mõnusas seltskonnas Tallinna vanalinnas asuvas jazziklubis Clazz.
Tanel Padar lõpetas enesehävitusliku elustiili: mul võttis kokteili joomine neli korda vähem aega kui baarmenil selle tegemine  (61)
05.november 2016 20:50
Homses saates "Hommik Anuga" on külas Tanel Padar , kelle Blues Bandil ilmus äsja debüütalbum "Gold'n'Fish" ja kes ise lõpetas hiljuti enesehävitusliku elustiili.
Silmapaistva noore eestlase tiitlile kandideerib seekord kümme inimest  (4)
04.november 2016 17:23
Silmapaistvat noort eestlast valib kümne kandidaadi seast novembri keskpaigaks välja tuntud inimestest koosnev auväärne žürii.
Tanel Padar Blues Bandil ilmub esimene täispikk album: ei jõudnud pensionipõlve ära oodata — armastus bluusi vastu on lihtsalt nii suur!  (2)
02.november 2016 08:58
Juba sel reedel annab Tanel Padar Blues Band välja oma esimese täispika kauamängiva pealkirjaga “Gold’n’Fish”. Esitluskontserdid toimuvad reedel, 4. novembril Clazzis Tallinnas ning laupäeval, 5. novembril Athena Keskuses Tartus.
PUBLIKU VIDEO: Eesti Laulu produtsent Mart Normet: sel aastal tõi loo ka minu absoluutne unistuste artist  (25)
02.november 2016 08:26
Eesti suurim muusikakonkurss Eesti Laul tuleb taas ja eile pärastlõunal kukkus tänavuste võistluslugude esitamise tähtaeg. Sel aastal esitati võitlusele rekordilised 242 laulu ning teiste seas pani oma loo postkasti ka Mart Normeti absoluutne unistuste artist.
Vitamiinimüüja hullutab Eesti väikeinvestoreid  (42)
01.november 2016 10:10
Kõrge tootlusega meelitav Investoriteliit kutsub Eesti firmadesse investeerima, aga esmajärjekorras läheb kogutud raha Investoriteliiduga seotud inimeste ettevõttesse Medical Pharmacy Group, mis müüb vitamiine, kirjutas Äripäev .
KLÕPS: Auväärt tunnustus! Tanel Padar pärjati kartmatu Eesti elu esindaja tiitliga  (4)
25.oktoober 2016 21:20
Tanel Padar pärjati kartmatu Eesti elu esindaja tiitliga, mis tähendab seda, et muusik on kõige paremas mõttes selle sajandi superstaar, kelle looming on nii mõnegi rahuliku mehe rokkima pannud.
DELFI FOTOD: Võimas juubelietendus! Baltman tähistab värvi- ja detailirohke erikollektsiooniga 25. sünnipäeva
22.oktoober 2016 21:34
Tallinn Fashion Weeki lõpetas täna Baltmani erikollektsiooni "Kartmatuks sündinud" esitlus - kollektsiooni disainis peadisainer Antonio just oluliseks sünnipäevaks.
51 KÜSIMUST: Reporter Keili Sükijaineni pihib: staaridega olen suudelnud, kohvikus käinud ja Tinderis match 'inud!  (4)
19.oktoober 2016 08:28
Kas teadsid, et TV3 reporter Keili Sükijainen on oma roosasid käeraudu Tõnis Niinemetsa eest peitnud? Või et telemaailmas on päris mitu Eesti staari Keilile külge löönud? Või hoopis, et Keili sai modelliks vahetult pärast Tivoli "okserattalt" tulekut?
Eesti muusikute tänukiri rock’n’roll' i president Toomas Hendrik Ilvesele: suur õnn, et meil on olnud tark president, aitäh selle julguse eest  (139)
12.oktoober 2016 10:07
Eesti muusikud tänavad äsja ametist lahkunud presidenti Toomas Hendrik Ilvest kohaliku muusikaelu ning vaba eneseväljenduse edendamise eest. Oma tänud ja parimad soovid edastavad Henry Kõrvits , Vaiko Eplik , Kene Vernik , Lenna Kuurmaa , Kerli Kõiv , Ruslan Trochynskyi , Kadri Voorand , Maria Faust , Misha Panfilov, Raul Saaremets , Tommy Cash , Ain Agan, Silver Sepp , kirjanik ja laulusõnade autor Kristiina Ehin ning presidendi noorpõlve lemmiklugude kogumikplaadi "Teenage Wasteland" väljaandja, Universal Music Baltic esindaja Leen Kadakas .
Tanel Padar & The Sun ja Estonian Dream Big Band annavad aasta lõpus neli eksklusiivset kontserti  (3)
11.oktoober 2016 09:35
Tanel Padar & The Sun koostöös Estonian Dream Big Bandiga lõpetavad käesoleva aasta väärikalt ja pidulikult nelja kontserdiga erinevates Eesti kontserdimajades.
PUBLIKU VIDEO: Joosep Järvesaar pärast Cheri kehastamist: ma olen vist naisena isegi välimiste omaduste poolest atraktiivsem kui ma seda mehena olen
09.oktoober 2016 22:57
Näosaate viienda hooaja teises osas tegi vastupandamatult võluva etteaste Cheri kingadesse astunud Joosep Järvesaar. Kuigi noormehel tuli täita maailma esidiiva roll, ei jäänud paljudel märkamata hoopis sarnasus Getter Jaaniga.
Näosaate kullafondist: VAATA ja MEENUTA etteasteid, millega Evelin Võigemast, Koit Toome, Mart Müürisepp ja Juss Haasma omal ajal võitjateks krooniti
01.oktoober 2016 18:18
Juba homme jõuab TV3 ekraanile menusaate "Su nägu kõlab tuttavalt" viies hooaeg, milles heategevuslikul eesmärgil astuvad võistlustulle 8 tuntud muusikut ja näitlejat. Kuna pikk ja põnev hooaeg on veel ees, otsustas Publik meenutada saate möödunud hooaja võidukaid staare ja nende vapustavaid etteasteid.