Tanel Padar

VAATA KAVA: Jazzkaare tasuta kontsertide päeva programm paneb mereääre melust kihama  (1)
15.aprill 2014 09:02
Pühapäeval, 20. aprillil toimub traditsiooniline Jazzkaare tasuta kontsertide päev, kus kesklinna mereäär kihab melust ja kajab muusikast. Meeleolukal muusikalisel pühapäeval kohtuvad head eesti muusikud ja põnev arhitektuur. Kontserdid on kõigile tasuta!
Täna on "Palume lavale" erikülalisteks Tanel Padar ja Ithaka Maria ning Ott Sepp võtab paljaks!
13.aprill 2014 17:50
Tänaõhtuse TV3 komöödiashow “Palume lavale!“ külalismeeskond on teatrist Vanemuine. Muude improvisatsiooniülesannete seas ootab Ott Seppa, Karol Kuntselit ja Priit Strandbergi mäng, kus neil tuleb hullata rannaliival.
AVALDA ARVAMUST: Kas Tanel Padar esitas Getteri lugu "Rockefeller street" paremini näosaates või projektis "Laula mu laulu"?  (8)
11.aprill 2014 07:30
10. aprillil eetris olnud saates " Laula mu laulu ", kus saateosalised pidid laulma Getter Jaani hitte, otsustas  Tanel Padar  esitada noore lauljanna surematut eurolugu "Rockefeller street". Kui me hästi meenutame, esitas rokkar sama lugu ka saatea " Su nägu kõlab tuttavalt ". Niisiis küsime teilt head lugejad, kas Padar laulis seda lugu paremini näosaates koos kleidi ja tantsupoistega või projektis "Laula mu laulu"?
VAATA KÕIKI "Laula mu laulu" neljanda saate esitusi, mis Getter Jaanit hingepõhjani liigutasid  (35)
10.aprill 2014 22:00
Neljapäeval jõudis Kanal 2 ekraanile “ Laula mu laulu ” neljas saade, kus Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Hardi Volmer, Jaan Pehk, Marju Länik ja Genka esitasid oma versioone saate pesamuna Getter Jaani hittidest.
Pisarais Getter Jaani rääkis oma elu raskeimast hetkest: vahel on tunne, et tahaks karjuda  (79)
10.aprill 2014 21:41
10. aprillil eetris olnud saates "Laula mu laulu", kus saateosalised esitasid oma versioone pesamuna Getter Jaani hittidest, rääkis lauljanna oma elu raskeimast hetkest, mille meenutamine neiu lausa nutma pani.
Täna on “Laula mu laulu” saade Getter Jaani päralt: pisaraid ja emotsioone jagub küllaga!  (5)
10.aprill 2014 14:45
Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile “ Laula mu laulu ” neljas saade, kus Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Hardi Volmer, Jaan Pehk, Marju Länik ja Genka esitavad oma versioone saate pesamuna Getter Jaani hittidest.
VIDEO: Tanel Padarist saab Jan Uuspõllu kõige hullem luupainaja  (2)
10.aprill 2014 13:42
TV3 pühapäevase komöödiashow „Palume lavale! “ seekordseteks erikülalisteks on Tanel Padar ja Ithaka Maria , kes suhtuvad improvisatsiooniülesannetesse suure lustiga.
RETROLAKS: 20 aastat Eestit Eurovisionil. Kuula ja meenuta õnnestumisi ja põrumisi!  (4)
09.aprill 2014 19:02
Eesti on osalenud Eurovisioni lauluvõistlusel alates 1993. aastast. Kuna 1995. aastal otsustati konkursile mitte sõita, saab tänavu 2014. aastal täpselt 20 aastat, kui meie väike riik on hiigelsuurest lauluvõistlusest osa võtnud, saavutades võite ja kaotusi. Selle uhke juubeli puhul panime ritta kõik lood, et saaksite nostalgitseda ja oma läbi aegade lemmiku poolt hääletada!
Britid arvustavad meie eurolaulu: Tanja lugu on veidi säästu-Euphoria!  (15)
08.aprill 2014 11:00
Briti väljannae Mirror võtab igal päeval ette ühe maikuus eurolavale astuva artisti ja tema loo ning harutab karmi reaalsuse saatel tükkideks lahti. Eile oli kord Tanja käes ja kuigi ta saab ka kiita, leiab arvustaja Carl Greenwood veidi põhjust ka laita.
Õe lapseootus tekitab Tanel Padarile pesapunumise mõtteid: peaks ka nagu järele tegema!  (15)
04.aprill 2014 08:28
"Muidugi on rõõm suur, mul on väga hea meel ja see on lahe," kinnitab rokkar Tanel Padar Õhtulehele, et uudis õe Gerli Padar i lapseootusest tundub talle ootamatult äge.
KOKKUVÕTE: Laulusaate staarid Hardi Volmerist: tema laulud on ajatud ja iga valitseva riigikorra ajal aktuaalsed!  (4)
03.aprill 2014 22:30
Täna oli saate " Laula mu laulu " staariks Singer Vingeri solist Hardi Volmer, kelle kohta nii ta enda antud intervjuude, kui ka saatekaaslaste silmade läbi esitatud info põhjal paljastus vägagi palju.
KÕIK VIDEOD: "Laula mu laulu" staarid laulsid Hardi Volmeri laule  (5)
03.aprill 2014 22:00
Täna jõudis Kanal 2 ekraanile “ Laula mu laulu ” kolmas saade, kus Tanel Padar , Lenna Kuurmaa , Getter Jaani , Jaan Pehk , Marju Länik ja Genka esitasid oma versioone Hardi Volmeri hittidest. “ Singer Vingeri ” rajusid legendlugusid esitada osutus eriti suureks väljakutseks saate naisperele.
15 ülipõnevat fakti Hardi Volmerist, mis aitavad teda paremini mõista  (27)
03.aprill 2014 21:14
Tänane "Laula mu laulu" saade keskendus punkmuusika ansambli Singer Vinger loomingule, mille solist Hardi Volmer tänase päeva peremees oli. Avameelsetes intervjuulõikudes paljastas ta enda kohta paljugi sellist, mida isegi suurimad fännid temast ei teadnud. Ning tuletas meelde palju sellist, mis meelest läinud.
KUULA: Superkuumad kosmose bluusivennad avaldasid uue seksika singli "God is good"!  (3)
03.aprill 2014 15:45
Eesti Laulu konkursilt tuule tiibadesse ja Anu Saagimi soosikuks saanud seksikatest rokkaritest koosnev koosseis Super Hot Cosmos Blues Band avaldas teise singli, mis on sama intense nagu nende esimenegi "Maybe-maybe".
"Laula mu laulu" Hardi Volmer: täna sünnib see, mille nimel tasub elada!  (3)
03.aprill 2014 14:50
Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile " Laula mu laulu " kolmas saade, kus Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Getter Jaani, Jaan Pehk, Marju Länik ja Genka esitavad oma versioone Hardi Volmeri hittidest. Singer Vingeri rajusid legendlugusid esitada osutub eriti suureks väljakutseks saate naisperele.
"Kättemaksukontoris" lahvatab armuleek: üksteist leiavad Tanel Padar ja Kadri Adamson!  (5)
03.aprill 2014 12:30
Mäletatavasti pole Marionil kümmekonna hooaja jooksul meesterindel just kõige paremini läinud. Järjekindlalt on ta komistanud kõiksugu veidrike, mõrvarite ja psühhopaatide otsa. Kas nüüd annab saatus naisele armu ja ta leiab selle härra Õige?
VAATA KÕIKI "Laula mu laulu" teise saate esitlusi, kus esitati Marju Läniku surematuid hitte!  (32)
27.märts 2014 23:04
Täna jõudis Kanal 2 ekraanile lõbusa laulusaate “ Laula mu laulu ” teine saade, kus Tanel Padar , Lenna Kuurmaa , Getter Jaani , Jaan Pehk , Hardi Volmer ja Genka ehk Henry Kõrvits esitasid oma versioone Marju Läniku hittidest.
Täna "Laula mu laulu": kuidas kõlab Marju Läniku "Karikakar" Tanel Padari esituses? Millega üllatab Genka seekord?  (3)
27.märts 2014 11:51
Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile “ Laula mu laulu ” teine saade, kus Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Getter Jaani, Jaan Pehk, Hardi Volmer ja Genka ehk Henry Kõrvits esitavad oma versioone Marju Läniku hittidest.
FOTOD: Augustibluus avas 21. hooaja Tanel Padar Blues Bandi saatel
24.märts 2014 17:30
Sel neljapäeval avati Tallinnas, Von Krahli Teatri baaris festivali Augustibluus 21. hooaeg. Tutvustati festivaliga seotud uuendusi ja seekordseid, lühikese tervituskõnega astus lavale Haapsalu linnapea Urmas Sukles . Suvisest festivalist ülevaade saadud, asuti kuulama Tanel Padar Blues Bandi esinemist.
PUBLIKU PÄEVA KOMM: Kas tõesti hakkab Kanal2 vaataja igal nädalal saama ühest artistist totaalset üledoosi?  (19)
21.märts 2014 16:31
Tänane päeva mõtlemapanevaim kommentaar tõstatab " Laula mu laulu " saate ainetel küsimuse: kas paljuks ei lähe?
Laulusaate kaaslased Tanel Padarist: ta on Tootsi tüüpi poiss, mitte mingil juhul Tali Arno!
21.märts 2014 15:30
Eilses Kanal2 saates paljastas nii päevakangelane Tanel Padar kui ka teised saates osalenud lauljad paljugi Eesti kuulsaima rokkstaari olemusest, minevikust ja iseloomust. Mõni tundis teda vähem, mõni rohkem, kuid kõigil oli varuks omapäraseid hinnanguid.
“Nädalalõpp Kanal 2ga” toob kokku kireva seltskonna: Tanel Padar, Üllar Saaremäe, Kadri Simson ja Marju Länik!  (8)
21.märts 2014 12:11
Täna kell 21:30 on Teet Margnal ja Kristjan Jõekaldal saates “Nädalalõpp Kanal 2ga” külas üliandekas laulja Tanel Padar , koomast ärganud politseiuurija Mikk Kotkas ehk Üllar Saaremäe , Kadri Simson , kes lisaks poliitikuks olemisele on ka lihtsalt naine, ning Marju Länik , kes pajatab seiklusjutte 1980ndate aastate Venemaal toimunud kontsertesinemistest.
VIDEO JA SÕNAD: Genka tegi Tanel Padari hittloo "Täna öösel" nahaalselt ümber!  (49)
20.märts 2014 22:48
Genka pööras Kanal2 saates "Laula mu laulu" Tanel Padari laulu "Täna öösel" nahaalse enesekindlusega täiesti pea peale ning naerutas rokkstaari pisarateni. Uudishimutsejate rahuldamiseks postitas ta laulusõnad oma Facebooki. Lugege, vaadake videot ja räppige kaasa!
Tanel Padar tahaks pruudiga rohkem aega veeta: kui tulen koju, siis ta juba magab, kui lahkun, siis ta veel magab...  (19)
20.märts 2014 22:38
Tanel Padar paljastas Kanal2 uues jutusaates "Laula mu laulu", et tunneb enim uhkust selle üle, et ta on artist, kes kirjutab oma muusikat ise ning peab oma elutööks ansamblit The Sun. Palju isiklikumat laadi küsimustele vastates kergitas ta aga saladuskatet sellelt, millised olid tema vanemate omavahelised suhted ning mida tunneb ta oma praeguse pruudi, Kristel Mardisoo , vastu.
KÕIK VIDEOD: Kanal2 uus suurprojekt "Laula mu laulu" käivitus suure pauguga!  (63)
20.märts 2014 22:00
Täna sai alguse Kanal 2 kevadine suursaade "Laula mu laulu", kus esitavad üksteise hitte Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Marju Länik, Getter Jaani, Jaan Pehk, Hardi Volmer ja Genka ehk Henry Kõrvits. Peoperemees oli tänases saates Tanel Padar, kelle lugusid kõik teised saate osalised ühise katuse all esitama pidid.
10 isiklikku fakti Tanel Padarist, mida Sa enne Kanal2 laulusaadet KINDLASTI ei teadnud!  (15)
20.märts 2014 21:36
Kanal2 uus hittsaade " Laula mu laulu " lõi vaataja pahviks imeliselt sooja Tanel Padari portreteerimisega, mille raames paljastus rokkari pehmem ja helgem pool. Publiku toimetus vaatas suure huviga ning pani kirja 10 väga põnevat isiklikku fakti, mida ei meie ega kindlasti ka teie tema kohta varem ei teadnud!
KOKKUVÕTE: Kanal2 uus laulusaade paljastas Tanel Padari üllatuslikult härdast ja helgest küljest!  (10)
20.märts 2014 20:30
Täna sai alguse Kanal 2 kevadine suursaade "Laula mu laulu", kus esitavad nädala jooksul riburadapidi üksteise hitte Tanel Padar, Lenna Kuurmaa, Marju Länik, Getter Jaani, Jaan Pehk, Hardi Volmer ja Genka ehk Henry Kõrvits. Avasaate staariks oli Tanel Padar, kes paljastas enda härda, sooja ja tundelise poole ning vastas avameelselt ka kõige isiklikumatele küsimustele.
"Laula mu laulu“ lõbusad järelmeeleolud Kanal 11 vestlussaates
20.märts 2014 17:40
Täna õhtul kell 20:30 alustavale Kanal 2 suursaatele „ Laula mu laulu “ järgneb kell 22:00 meeleolukas järelsaade „Kuula mu laulu“ Kanal 11 ekraanil. Saatejuht Liina Randperega vestlevad mõnusas meeleolus täna Kaire Vilgats, Maiken ja Lauri Liiv.
“Laula mu laulu” alustab täna Tanel Padari hittidega: vaata, kes mis lugu esitab!  (4)
20.märts 2014 14:40
Täna kell 20:30 jõuab Kanal 2 ekraanile selle kevade suursaade “ Laula mu laulu ”. Ennekuulmatuid versioone Tanel Padari hittidest hakkavad esitama Lenna Kuurmaa , Marju Länik , Getter Jaani , Jaan Pehk , Hardi Volmer ja Genka ehk Henry Kõrvits .