Tanel Padar

Käib trennis ja peab dieeti: siiani suurepäraselt selga sobinud liibuvad särgid jäid Tanel Padarile kitsaks!  (28)
26.november 2015 09:53
Järgnev kõlab paljude jaoks ehk ootamatult, kuid ka rokkstaar Tanel Padar võib kaalus juurde võtta. Mees tunnistas ajakirjale Naised, et on ette võtnud trenni- ja dieedirežiimi.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes tegid koos Disney kontserdil selfie'sid, kes pildistas end tualetis ja kes võtab Movembrit täie tõsidusega?
23.november 2015 16:02
Paljude kodumaiste artistide möödunud nädala tippsündmuseks kujunes eilne Disney laulude kontsert "Seitsme maa ja mere taga", ürituselt pudenes nii selfie'sid kui printsessikleite. Kes aga käis Saaremaal, kes tegi wc-s ühe vallatu soenguklõpsu ja kes kutsub Movembrist osa võtma ja tervisele rohkem tähelepanu pöörama? Publiku nädala Instagram on Sinu ees.
Kõrbemaastik, trummid ja pealuud
20.november 2015 12:30
Kirglik rändaja Peeter Vähi , ainuke helilooja Eestis, kes loonud muusikat sanskriti-, jaapani-, tiibeti ja koptikeelsetele tekstidele, leidis pea pooleaastasel Aafrika -ekspeditsioonil inspiratsiooni Malis elava väikerahva fulanide rah- vuseeposest, mille ainetel valmis initsiatsiooniriitus „Müstilisel Kaydara-maal“.
KUULA: Mikk Mäe avaldas uhiuue singli ja varsti saab ka tema debüütalbumit!  (5)
19.november 2015 13:55
Mikk Mäe on " Su nägu kõlab tuttavalt " saate kõrvalt valmis saanud oma järjekordse singli "Meie aeg on käes". Tegemist on singliga, mille leiab ka kahe nädala pärast ilmuvalt Mikk Mäe omanimeliselt debüütalbumilt.
PUBLIKU VIDEO: Tanel Padari kunagine naabritüdruk Kadri Voorand: jah, vastab tõele, et Haljala on andekuse sünnipaik!
18.november 2015 14:06
Alates tänasest on saadaval Tanel Padari ja The Suni värske album “Veidi Valjem kui Vaikus III”, millel kõlavad spetsiaalselt teleprojekti "Tanel Padar ja sõbrad" tarbeks salvestatud 20 elurõõmsat laulu täpselt nii nagu neid reaalselt esitati. Ansambel kutsus eile kokku kõik sõbrad ja ajakirjanikud, et neile näidata lühifilmi, mis kokku pandud kaadritest, mis teleekraanile ei jõudnud. Üks saate osaline on ka Kadri Voorand, kes nagu välja tuleb, on Taneli kunagine naabritüdruk.
PUBLIKU INTERVJUU: Danel Pandre Taneli sõbrasaatest: põnev oli koguaeg, kuna kokku lepitud oli vähe ja spontaansust palju!
17.november 2015 20:43
Alates homsest, 18. novembrist, on saadaval Tanel Padari ja The Suni värske album “Veidi Valjem kui Vaikus III”, millel kõlavad spetsiaalselt teleprojekti "Tanel Padar ja sõbrad" tarbeks salvestatud 20 elurõõmsat laulu täpselt nii nagu neid reaalselt esitati. Ansambel kutsus täna kokku kõik sõbrad ja ajakirjanikud, et neile näidata lühifilmi, mis kokku pandud kaadritest, mis teleekraanile ei jõudnud. Publikule antud intervjuus tõdes bändi mänedžer ja bassimees Danel Pandre, et imestab ise kah, et tihedasse suvesse ka saate võtted ära mahtusid.
PUBLIKU VIDEO: Tanel tunneb, et varem poleks tal head muusikasaadet välja kukkunud: 10 aastat tagasi oli mul vaja muid sigadusi teha!  (5)
17.november 2015 19:53
Alates homsest, 18. novembrist, on saadaval Tanel Padari ja The Suni värske album “Veidi Valjem kui Vaikus III”, millel kõlavad spetsiaalselt teleprojekti "Tanel Padar ja sõbrad" tarbeks salvestatud 20 elurõõmsat laulu täpselt nii nagu neid reaalselt esitati. Ansambel kutsus täna kokku kõik sõbrad ja ajakirjanikud, et näidata lühifilmi naljakatest kaadritest, mis teleekraanile ei jõudnud. Publikule antud intervjuus tunnistas Tanel, et tema elu varasematel etappidel poleks nii head saadet küll välja kukkunud.
Mikk Mäe pälvis juba kooliajal eakaaslaste imetluse: palju sõpru, bänd, õpilasnõukogu president...  (8)
16.november 2015 17:20
Mikk Mäel on selja taga hullumeelne aasta, kuhu mahuvad nii kuulsus staarisaates, jätkuv publikuhuvi tänu näosaatele kui ka ahjusoe plaat. Saates "Nädalalõpp Kanal2'ga" uurisid Kristjan Jõekalda ja Teet Margna Mikult aga hoopis tema lapse- ja koolipõlve kohta ja selgitasid välja, et Mikk pälvis juba varases nooruses eakaaslaste imetluse.
FOTOD: Revolver ja Ziggy Wild rokkisid kohvikus Sinilind oma tuliuute lugudega  (1)
14.november 2015 12:49
"2015 kõige lahedam rock'n'roll bash !" iseloomustavad tegijad oma plaadiesitlustuuri. 12. novembril esinesid kohvikus Sinilind Revolver , kes esitles uut täispikka plaati "II" ja Ziggy Wild , kes sai hiljuti maha oma esimese EP'ga. Tuur jätkub Pärnus, Viljandis, Tõrvas ja Rakveres.
Tanel Padar gümnaasiumi lõpetamisest: ühel hetkel tundsin, et tagasiteed pole!
09.november 2015 11:53
Muusik Tanel Padaril oli idee gümnaasium lõpetada juba ammu, vähemalt 10 aastat. Praegu võib öelda, et koolilõpetamine andis talle juurde enesekindlust, et kui millelegi pühenduda, siis polegi ületamatuid takistusi.
Saabki otsa: Tanel Padari viimane sõbrasaade viib Muhu saarele, külla Ivo Linnale
05.november 2015 18:45
Tanel Padari ja rokimeeste suvine ringreis mööda Eestimaad jõuab täna lõpule.
Ideaalne tujurikkuja
04.november 2015 01:06
Ideaalne mees on teotahteline, ühiskondlikult aktiivne, ühesõnaga – kuningas oma riigis, oma töökohal ja oma kodus.
Veiko Huuse proovib õnne püramiidskeemidega  (7)
02.november 2015 11:50
Ärimees soovitab liitumist püramiidskeemidega: kas tahad teenida selle pealt, et lülitad oma arvuti käima.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes šoppas Dubais, kes põrutas hoopis Etioopiasse ja kes loobus enda kaunitest kiharatest?  (40)
01.november 2015 12:00
Möödunud nädala veetis nii mõnigi kodumaine staar väljaspool Eesti piire, kuid juhtus ka muid meeoleolukaid sündmusi siin mail. Vaata, millega tegelesid meie avaliku elu tegelased terve nädala vältel!
HÄÄLETA: Kas Märt Avandi on ka Sinu ideaalmees? Kui ei, siis vali oma lemmik!  (134)
30.oktoober 2015 20:12
TNS Emor tuli välja üllatava küsitlusega, mille kohasel on 15-74-aastaste eestlaste hulgas kõige populaarsemaks ideaalmehe kandidaadiks Märt Avandi. Talle järgnesid väga väikese vahega Andrus Ansip, Tanel Padar, Hannes Võrno, Siim Kallas, Toomas Hendrik Ilves ja Mait Malmsten.
Eestlaste jaoks kehastab ideaalset meest Märt Avandi, venelaste jaoks Edgar Savisaar  (103)
30.oktoober 2015 12:14
TNS Emori vastvalminud uuringust selgus, et enam kui edukust või jõukust, ootavad naised meestelt suhetesse panustamist, hoolivust ja positiivset meelt. Mehed aga endiselt arvavad, et nad peavad panustama eelkõige hea elu tagamisse.
Tanel Padar tervislikest eluviisidest: tuleb süüa päris toitu!
28.oktoober 2015 11:30
Muusik Tanel Padari (35) toitumisharjumused on ühest eluetapist teise märgatavalt muutunud. Mees tunnistab, et kunagi sõi ta väga kaootiliselt ning sooja toitu vaid ühe korra päevas. Nüüd aga on kõik teisiti — Tanel sööb lausa üllatavalt tervislikult!
Ammu ihaldatud ja väga väärtuslik! Tanel kergitas pruudi tehtud sünnakingilt saladuskatte  (13)
28.oktoober 2015 08:07
Eile küsisime Publiku lugejatelt, mida võis Tanel Padar oma kallimalt Kristel Mardisoolt saadud hiiglaslikust sünnipäevapakist nende arvates leida. Tuli välja, et Tanel pole sugugi kitsi ja kõigi uudishimu rahuldamiseks paljastas ta, et hinnaliseks kingituseks oli ammu ihaldatud vünüülimängija ja ports häid vinüüle. Palju õnne veel kord, Tanel! Parim pruudivalik Sul.
FOTO: Unine Tanel Padar sai pruudilt salapäraselt piraka kingituse
27.oktoober 2015 15:08
Hommikuselt uniste silmadega nunnusse pidžaamasse ja pehmetesse sussidesse riietunud Tanel Padar sai oma pruudilt Kristel Mardisoolt vägeva kingituse. "Happy B-Day to meeeeee:))) thanks honey," postitas Padar oma Instagrami.
SÜNNAGALERII: Palju õnne, palju aastaid, palju soenguid! Tanel Padar saab täna 35: meenuta kuldseid hetki läbi tema rajude rokiaegade!  (7)
27.oktoober 2015 12:57
Täna, 27. oktoobril tähistab Eesti esirokkar Tanel Padar oma 35. sünnipäeva. "Kaks takti ette" võidumehest sai aastal 2001 juba üle-Euroopaline staar, kui koos Dave Bentoniga pandi elurõõmsalt kinni Eurovisioni lauluvõistlus. Särasilmset, lõbujanulist ja igimuutuva soenguga Tanelit on pärast seda kuni tänaseni saatnud hiilgav muusikukarjäär, mis on tema laia naeratuse, lavakarisma ja unikaalse hääle eestlaste südametesse istutanud. Palju õnne, Tanel!
35-aastaseks saav Tanel Padar: olen palju muutunud viimaste aastatega, aga siis jälle libastub midagi  (1)
24.oktoober 2015 09:45
"Küürakat parandab ikka ainult haud," naerab Eesti esirokkar Tanel Padar (34). Naerab nii siiralt, nagu ei olekski ta publikut peibutav ja lähipäevil 35. sünnipäeva tähistav lavakuju, vaid lihtsalt üks väike heledajuukseline poisinaaskel.
Värskes Kroonikas! Villu Tamme: lootsin kergemat diagnoosi, millest saab tablette õgides jagu  (16)
22.oktoober 2015 21:44
«Lootsin kergemat diagnoosi, midagi sellist, millest saab tablette õgides jagu,» ütleb Villu Tamme , legendaarne punkar ja saate «Laula mu laulu» karismaatilisim osaleja.
TOP33: Vaata, millistest etteastetest oleksime ilma, kui näosaates parodeeritaks vaid valgeid!  (15)
21.oktoober 2015 18:53
Kuigi populaarses teleshows "Su nägu kõlab tuttavalt" on nüüdseks jäljendatud juba 33 tumedanahalist artisti, on miskipärast alles nüüd tekkinud tuline vaidlus teemal: kas on teistest rassidest pärit lauljate parodeerimine üldse moraalselt vastuvõetav? Ajakirjanik ja tuntud muusikakriitik Mart Niineste on probleemi initsiaatoriks, püstitades Eesti Päevalehes ilmunud artiklis argumendi, et nahavärv pole kostüüm (loe SIIT ja SIIT ). Telesaadet tootev produktsioonifirma Ruut otsustas Niineste artikli tähelepanuta jätta, küll aga vihastas põhjalikult näitleja ja endine näosaate osaline Jan Uuspõld, kes koostas Niinestele üliterava vastuse (loe SIIT ). Publiku Näokomitee pidas paslikuks heita pilk ajalukku ja tuletada Eesti televaatajaile meelde, millistest etteastetest me oleks ilma jäänud, kui näosaates parodeeritaks vaid valgeid.
NÄDALA HITID: 5 valitud lugu läinud nädalast ehk kodumaa hüljanud staarid, Venemaa miljardäride kaasad, pensionärid Hundisilmal jt  (2)
19.oktoober 2015 22:01
Läinud nädal tõi Publiku veergudele kodumaa hüljanud staarid, jahtunud peresuhted ja Edgar Savisaare kodu avatud uste päeva. Siin on 5 valitud lugejate seas menukat pala läinud nädalast.
Tähelepanek: mass, inerts ja meelelahutus  (5)
19.oktoober 2015 00:10
Füüsikatunnist mäletame, et mida kobakam keha, seda raskem on seda liikumise pealt seisma panna.
Tohoh! Gerli Padar ei suhelnud aastaid venna Tanel Padariga: soovin, et ta oleks mu lastele onu, mitte rokkstaar  (98)
17.oktoober 2015 11:03
Eile paljastas lauljatar Gerli Padar Kanal 2 saates "5 aastat hiljem", et ei suhelnud oma rokkstaarist venna Tanel Padariga aastaid.
FOTO: Julge ja ilus sünnipäevalaps! Tanel Padari pruut võttis ilumessil kunsti nimel rinnad paljaks  (7)
12.oktoober 2015 21:31
Möödunud nädalavahetusel toimus Eesti Näituste messikeskuses ilumess "Ilu sõnum", kus lisaks kõigele muule iluteemalisele sai kaeda ka kehamaalingute võistlust "Moetrendid Sügis/Talv 2015/2015". Teiste seas usaldas oma poolpalja ihu kehamaalijate kätte ka Tanel Padari pruut Kristel Mardisoo , kes muideks täna sünnipäeva peab! Palju õnne ka Publiku poolt!
Eesti esirokkar ei sõrmitse ainult kitarri: "Tanel Padar ja sõbrad" jõuab täna Lahemaale ja pihku haaratakse torupill
08.oktoober 2015 16:00
TV3 lustakas telesaates " Tanel Padar ja sõbrad" on rokkar koos oma bändiga külas Kadri Voorandil . Ikka selleks, et üheskoos muusikat teha ja ringi uudistada. Tanel Padar jõuab oma sõpradeturneega Lahemaale, et külastada lapsepõlvesõpra, folk- ja jazzmuusikut Kadri Voorandit. Meenutatakse ka Taneli folgikarjääri ning musitseeritakse koos Lahemaa rahvamuusikutega.
Puhka Eestis: ajaveetmisüritused oktoobrikuus
07.oktoober 2015 16:35
Ehkki oktoobris kisub õues sügiseseks, jagub küllaga tubaseid üritusi, kus oma aega meeldivalt viita. Iseäranis ei pea igavust tundma muusikasõbrad, sest neile on pakkuda valikut sõna otseses mõttes polkast rokini. Soovitused on pärit EPL-i erilehest "Kodust Välja".