Tanel Padar

FOTOD ja VIDEOD: 15 telgitagust lugu ja kaadrit Publikult esmakordselt lugejate ees!  (1)
21.november 2014 20:53
Delfi värvika, töise, stressirohke, ent tohutult lõbusa 15 aasta jooksul on päris kindasti palju vett ja vilet näinud justnimelt Publiku toimetajad. Sest oleme ju meie need, keda ühtviisi tahetakse ja ei taheta — mõnikord on nii hädasti kajastust vaja ja teinekord annaks kõik, et mõne artikli ilmumist takistada. Meie sammume aga järjekindlalt oma rada, mis palistatud piisava annuse heatahtlikkuse ja ka kõmujanuga. Kuhu see kõik meid viinud on, mis on kaadri taga toimunud ja kui veidrates kohtades on sündinud mõned lood, saad lugeda siit!
VIDEO! Vaata ja võrdle: missugune Tina Turner on Mart Müürisepp ja missugune oli Tanel Padar?  (20)
20.november 2014 13:31
Näosaates laineid lööv noor ja andekas näitleja Mart Müürisepp kehastub sel pühapäeval Tina Turneriks . Viimast on juba Tanel Padar parodeerinud, hoogsalt tantsu vihtudes ja esitades pala "Proud Mary" üsna tõetruult. Kuidas tuleb välja Mardi Tina? Fotode järgi arvates tundub, et Märdi Tina Turner saab olema hoopis teisest puust... Aga kõike näed juba täpsemalt pühapäeva õhtul saates "Su nägu kõlab tuttavalt"
KUULA: Mõnus õhtune melanhoolia! Vallatud Vestid ja Kõrsikud avaldasid helgelt uinutava loo  (1)
12.november 2014 22:12
Uus lugu tuleb esitusele Kõrsikute ja Vallatute Vestide detsembrikuisel kontserttuuril, mis kannab nime “Kiigume koos”.
Eesti TOP 8 Publiku lemmikut komput, kes pole veel isarõõme maitsta saanud  (46)
08.november 2014 21:30
Isadepäev on tulekul ning paljud isad ja vanaisad on elevil, mis nende suurematel ja väiksematel võsukestel selleks tähtsaks pühapäevaks varuks on. Kui viimase aja beebibuumi valguses heita pilk aga sellele, millised Eestimaa kaunid noorhärrad pole veel isarõõme maitsta saanud, siis tegi Publik väikese spikri. Igaks juhuks, et teaks jälgida...
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti kõige rikkamad muusikud  (74)
08.november 2014 17:30
Kui Äripäev avaldab igal aastal juba traditsiooniliselt Eesti rikkaimate inimeste edetabeli, siis nüüd on selle ette võtnud ka seltskonnaajakiri Kroonika .
Ott Lepland ja teised esitasid Xplosioni võitlejatele väljakutse!
31.oktoober 2014 16:11
Käesoleva aasta alguses said kohalikud staarid Eesti võistlusspordi tippudelt „silma siniseks“ kardisõidus.
Lugeja: näosaade rikub staaride imagot  (59)
27.oktoober 2014 14:05
" Su nägu kõlab tuttavalt " on menukas saade, kuid muusikud, keda oleme harjunud nägema laval maskuliinsena ning kes siis hüppavad seal ringi hoopis naiste sukkpükstes, lasevad oma isiklikku latti nagu pisut alla.
Palju õnne sünnipäevaks ehk 10 põhjust, miks Tanel Padar on üks Eesti ägedaim mees!  (35)
27.oktoober 2014 11:00
Küll vallatleb ta vestidega, küll uhkeldab oma imekauni pruudiga ja ega ta just näosaates ka suu peale kukkunud polnud. See pani meid mõtlema, et täna oma 34. sünnipäeva tähistav mees on ikka ütlemata äge. Miks? Leidsime lausa 7 head põhjust ja ühe video, kus  Tanel Padar  ka ise kolm põhjust pakub! Palju õnne, Tannu!
Aarne Saluveer: Otsa-kool on neile, kes ei saa muusikata elada
27.oktoober 2014 04:30
Otsa-kooli direktori sõnul läheb uue maja valmimiseni veel määramatult aega, kuid sisuliselt on kool uueks loodud.
Eesti - Inglismaa mängul esitab hümni Tanel Padar  (14)
12.oktoober 2014 09:39
Täna õhtul A. Le Coq Arenal peetaval Eesti – Inglismaa EM-valikmängul esitavad hümne Tanel Padar ning Politsei- ja Piirivalveorkester, mida juhatab dirigent Hando Põldmäe.
Rock Café suurejoonelise sünnipäevapeo 1. päev kergitas katust ja tõmbas saali rahvast kummi  (1)
11.oktoober 2014 20:06
Taasavatud ja uuenduskuuri läbi teinud Tallinna rokitempel Rock Café on juba terve nädala tähistanud oma 10. juubelit. Kulminatsioon, nagu ikka, leiab aset nädalavahetusel: eile astusid lavale Tanel Padar & The Sun, Smilers, Shanon, HND, Psychiatric Ward, täna õhtul esinevad Singer Vinger, The Tuberkuloited, Kurjam, Köömes ning Pärl.
TÄNA: "Me armastame Eestit" stuudios ragistavad päid Getter Jaani ja Tanel Padar  (5)
10.oktoober 2014 17:44
Meeleoluka ja lõbusa TV3 saate „ Me armastame Eestit “ stuudiosse on täna õhtul kutsutud vahvad külalised, kes on nii nutikad kui ka naljahimulised.
Täna ja homme: Rock Cafe toob oma 10. sünnipäeva peoks lavale uskumatult head kodumaised suurlemmikud!  (6)
10.oktoober 2014 15:35
Suvel suure remondi läbinud hinnatud kontserdipaigana tuntud Rock Cafe tähistab sel nädalal oma 10. sünnipäeva. Terve nädala kestnud kontsertpidustused tipnevad 10.-11. oktoobril parimate Eesti muusikute paraadiga!
Meenutades šokeerivaid lugusid: koduvägivald pole ka nendele Eesti staaridele võõras  (144)
08.oktoober 2014 21:05
Tänases " Pealtnägijas " astus üles Eesti avalikkuses tele- ja seltskonnatähena figureerinud Triin Tulev , kes avalikustas šokeeriva loo, kuidas ta koduvägivalla ohvriks sattus. Koduvägivald pole ka paljudele teistele Eesti staaridele võõras: mõned ohvrid on sellest rääkinud otse (mis vastab tõele, mis mitte, jäägu nende südamele) ning mõned juhtumid - sealhulgas sellised, kus tuntud inimene on ründajaks - on avalikuks teinud ajakirjandus.
Minu Shanghai: eesti keel Hiina teiseks riigikeeleks! Tanel Padar presidendiks!  (8)
04.oktoober 2014 23:00
Katkend Anneli Vilu raamatust “Minu Shanghai” kirjastuselt Petrone Print . Minu andmetel olen Chengdus ja kogu ümbritsevas, 85 miljoni elanikuga Sichuani provintsis ainuke eestlane. Kui jõuab kätte Eesti taasiseseisvumispäev, mis on juhuslikult üsna lähestikku minu sünnipäevaga, otsustan mõlemat tähistada ja Eesti-sõnumit Hiina sisemaal levitada.
Nädalavahetusel peetav Horse Show toob Saku Suurhalli regiooni parimad hobused  (1)
03.oktoober 2014 13:56
Täna algas Saku Suurhallis Baltimaade suurim hobushow Tallinn International Horse Show .
SUUR LOOS: Rock Cafe sünnipäevanädal tulekul - Publik jagab pileteid kõigile järgmise nädala kontserditele!  (1)
03.oktoober 2014 08:10
Rokikohvik Rock Cafe peab järgmisel nädalal 10. sünnipäeva ning koostöös Publikuga viib sindki tähistama. Kuna tegu on sünnipäevaga, millega käivad kaasas kingitused, ei esita me keerulist küsimust, vaid palume, et valiksid endale meelepäraseima kontserdi sünnipäevanädalal toimunuvatest ning kirjutaksid, miks just sellele minna tahad!
TOP: Muusikapäeva auks! Need on meie väikese Eesti suurimad rahvusvaheliselt tuntud Eesti muusikud  (8)
01.oktoober 2014 21:51
Tänase rahvusvahelise muusikapäeva puhul tõstab Publik au sisse kodumaised muusikainimesed ja artistid, kes rahvusvahelisel areenil läbi aegade kas pikaajaliselt või lühidalt ilma on teinud.
Tallinn International Horse Show'l tänavu kavas kaks MK-etappi  (2)
29.september 2014 11:50
Eeloleval nädalavahetusel Saku Suurhallis aset leidva ratsaspordi suursündmuse Tallinn International Horse Show programmist leiab tänavu lisaks takistussõidu maailmakarika etapile esmakordselt ka maailmakarika võistluse koolisõidus.
Kanal 2 uues saates "Klipijaht" astuvad üles Anne Veski, Tanel Padar ja Jan Uuspõld jt
27.september 2014 11:13
Täna kell 19:35 alustab Kanal 2s uus lõbus telemäng "Klipijaht", mille kõik ülesanded põhinevad internetis ringlevatel naljakatel ja populaarsetel videotel.
“Klipijaht” – lõbus mäng
25.september 2014 05:15
Sel laupäeval, 27. septembril kell 19.35 alustab Kanal 2s uus lõbus telemäng “Klipijaht”, mille kõik ülesanded põhinevad internetis ringlevatel naljakatel ja populaarsetel videotel.
Väärt kontserdid tulemas: väiksed Vallatud Vestid võtavad tuurile kaasa sõbrad Kõrsikud!
24.september 2014 11:10
Bonzo, Pehk, Päss, Jalmar vabarna, Tanel Padar, Ott Lepland ehk Kõrsikud ja Vallatud Vestid lähevad detsembris tuurile kavaga "Kiigume koos".
Lokkispäine supergrupp  (3)
17.september 2014 06:00
Siim Nestor selgitab, kust tuli ja kuidas lendas järsku tähtede sekka ansambel Curly Strings.
FOTOD: Kopli suvelõpufestival meelitas sibulahuvilised päikese kätte!  (4)
06.september 2014 14:50
Laupäeval Kopli ametikooli hoovis peetud suur suvelõpufestival meelitas ilusa ilmaga kohale hulgaliselt sibulasõpru.
KUULA: Seks, seks, seks! Värske kodumaise pop-rokkpundi Pärl esimene singel on "Kolm võlusõna"  (33)
01.september 2014 10:25
Sel aastal loodud ansambel Pärl avaldas 1. septembril oma esiksingli “Kolm võlusõna”, mis süngetel sügisõhtutel vallatud mõtted kuulajaisse süstib ja ühel või teisel moel rõskust kontidest raputama inspireerib.
Miss Estonia 1995 Enel Eha sai avalikust skandaalist üle suheldes: mõistlik on asi ausalt ära rääkida, mitte salata  (23)
29.august 2014 13:35
Hoolimata sellest, et Miss Estonia tiitliga kaasneb vastutus käituda eeskujulikult, on nii mõnigi kroonitu sattunud skandaali – meenutagem Inna Roosi suhtesaagasid, Kristiina Heinmetsa paljastavat fotot või Enel Eha kokkukolimist endast oluliselt vanema mehega. Kuidas suhtuvab ilu- ja eetikaetalonideks peetava missi Enel Eha presidendiproua Evelin Ilvese armuseiklusesse ja mis pilguga vaatab ta tagasi oma skandaalile?
KUUM: Tanel Padar ja The Sun esitlevad tuliuut musavideot loole "Ootab veel palju ilusaid maid"  (25)
25.august 2014 10:44
Täna avalikustasid Tanel Padar ja ansambel The Sun muusikavideo oma värskeimale loole “Ootab veel palju ilusaid maid” ning terve päeva jooksul saad seda näha ainult Delfi Publikust! Ja siis hiljem mujalt...
VIDEO: Tanel Padar tantsis Kõltsu mõisa laval Airi Allveega ja pani rahva kaasa laulma  (7)
21.august 2014 19:54
Pühapäeval andis Laulasmaal asuva maalilise Kõltsu mõisa välilaval meeleoluka ja kaasahaarava kontserdi Tanel Padar koos oma Blues Bandiga. Külalisesinejaks oli Eesti bluesi kõige säravam artist Airi Allvee.
Sel laupäeval lahutab klubis Teater meelt Tanel Padar
20.august 2014 20:00
Sel laupäeval, 23.08 jõuab taas kõigini Klubi Teater üritstesari Teater Live Concert, mis sel korral on eriti kuum, sest rahva ette astub Tanel Padar & The Sun. Augustikuu Live Concert tõotab tulla tõeliselt võimas ning klubi Teater kavatseb suve lõpu lähenedes pidudele vaid hoogu juurde anda.