Tanel Padar

PÄEVA KOMM: Vähemalt pool presidendi autasust kuulub Kristel Mardisoole selle eest, et ta Tanel Padari on suureks kasvatanud  (9)
05.veebruar 2016 11:08
Rokkmuusik Tanel Padar on üks neist kultuuritegelastest, kes on tänavu üks presidendi Valgetähe teenetemärgi kavaleridest. Kahtlemata on ta selle ära teeninud nii Eurovisiooni lauluvõistluse võidu, heategevuslike algatuste kui ka näiteks keskkooli lõpetamise eest, kuid ühe Publiku lugeja meelest kuulub vähemalt pool presidendi autasust ka Kristel Mardisoole .
HOMMIKUBLOGI: Suusaliitu tabas kriis, politsei uurib tulistamist Saku suurhalli juures, nädalavahetus tuleb lörtsine
05.veebruar 2016 07:02
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommikublogi, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla - ülevaadet hommikustest ajalehtedest, ilmaprognoosidest, teeoludest, ummikutest, televisiooni- ja raadio hommikustuudiotes toimuvast.
Padari verstapostid  (24)
05.veebruar 2016 00:55
Muusik Tanel Padar on ka varem vabariigi aastapäeva vastuvõttudel käinud, kuid teenetemärgi saab ta rinda esimest korda.
Miks andis siis president ikkagi teenetemärgi? Tanel Padar: ju see on tunnustus selle eest, et olen end käsile võtnud  (3)
04.veebruar 2016 20:16
Tanel Padar on alates tänasest uhke Valgetähe V klassi teenetemärgi omanik ning tunnistas "Ringvaatele" antud intervjuus, et saigi sellest tunnustusest tegelikult kuulda alles Marko Reikopi käest.
UHKE VÄRK! Tanel Padar saab president Ilveselt teenetemärgi: 3 põhjust, miks ta selle ära on teeninud  (84)
04.veebruar 2016 13:46
Tanel Padar on tänavu üks presidendi Valgetähe teenetemärgi kavaleridest. Kurioosne ja üliandekas muusik on ka varemgi vabariigi aastapäeva vastuvõtte väisanud, teenetemärk tuleb talle aga sedapuhku rinda esmakordselt. Kahtlemata on Padar oma noore elu jooksul jõudnud korda saata paljutki, mida eestlased mäletama jäävad - Publik võtab nõuks kirja panna aga mõned Taneli tähelepanuväärseimad verstapostid, mida Eestimaa mullast juba niisama välja ei kanguta.
VAATA, millised kultuuritegelased president Ilvese viimased teenetemärgid rinda saavad!  (78)
04.veebruar 2016 13:06
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks. Loe, keda tunnustab Ilves oma viimaste teenetemärkidega Eesti kultuuritegelastest, kelle loominguline tegevus on pakkunud meist paljudele rõõmu ja kirkaid hetki!
Eesti tunnustab iseseisvuspäeva eel riigi teenetemärkidega 99 inimest  (141)
04.veebruar 2016 12:19
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas täna alla otsusele anda Eesti Vabariigi 98. sünnipäeva eel meie riigi teenetemärgid tänuks inimestele, kelle pühendumus oma kutsetööle või kogukonnale on muutnud kogu Eesti paremaks.
Uue saate eel! Tanel Padar: minu puudujäägid korvavad Saara intelligents ja ilu  (4)
03.veebruar 2016 21:05
Juba kuu aja pärast alustab TV3s uus muusikasaade “Armastuse laul”, kus vägesid hakkab juhatama saatejuhtide paar Saara Kadak ja Tanel Padar. Uus saade ootab Eesti inimesi rääkima lugusid armastusest oma elus, ning annab igale rääkijale võimaluse pühendada üks ilus laul oma armastatud inimesele, olgu selleks siis kallim, elukaaslane, pereliige, kolleeg, sõber või lihtsalt mõni tore Eesti inimene. Saara intelligents ja ilu korvavad Taneli sõnul tema puudujäägid ning lugu, mille ta pühendaks Marju Lauristinile on Nancy "Pilgud ja nooled". Vaata videot!
UUS KUUM TELEPAAR: Saara Kadak ja Tanel Padar asuvad koos saadet juhtima!
03.veebruar 2016 15:30
Südantliigutav muusikasaade „Armastuse laul“ alustab TV3 -s juba märtsikuus. Üks saatejuhtidest on „ Su nägu kõlab tuttavalt “ saatest tuule tiibadesse saanud Saara Kadak , kuid nüüd on selge ka teine saatejuht, kelleks on Tanel Padar .
DELFI VIDEO: Jaak Mae: sellise disko ja DJ-ga nagu Kellyt, meid omal ajal vastu ei võetud  (12)
03.veebruar 2016 02:48
X-Mängudel vigursuustamises kuldmedali võitnud Kelly Sildarut oli Tallinna lennujaama vastu võtma tulnud ka endine tippsuustaja ja suusaliidu peasekretär Jaak Mae, kes pidi tõdema, et sangarite vastuvõtmise traditsioonid on oluliselt kaasajastunud.
DELFI VIDEO: Tanel Padar pani Sildaru kitarri häälde: pilli õppimine on Kellyle ilmselt lapsemäng  (22)
03.veebruar 2016 02:33
Kelly Sildaru kitarri, mille ta X-Mängudelt auhinnaga kaasa sai, võttis Tallinna lennujaamas esimest korda karbist välja Tanel Padar.
DELFI VIDEO: Kelly Sildaru vanavanaema: võistlust vaadates olid pisarad silmis ja käed märjad  (3)
03.veebruar 2016 02:20
Kümnete ja kümnete õnnitlejate seas oli Kelly Sildarule Tallinna lennujaama vastu tulnud ka tema vanavanaema, kes tõdes, et poleks 13-aastasele lapselapselapsele niisugust vastuvõttu osanud oodata.
VIDEO JA FOTOD: Kuldne Kelly, tere tulemast koju! Kelly Sildarut tervitati lennujaamas laulu ja kuulsa võidutantsuga  (92)
03.veebruar 2016 00:42
Kõigi aegade noorima talviste X-Mängude võitjana koju saabunud vigursuusataja Kelly Sildarut tervitati öötundidel Tallinna Lennujaamas laulu ja Kelly enda kuulsa võidutantsuga.
VAATA: Kas tunned ära, kelle oma? Vaieldamatult enim pille ja muusikuid vedanud buss ootab muusikalembelist ostjat  (6)
02.veebruar 2016 10:36
Iga autohuvilisest muusikasõbra nägu läheb ilmselt naerule, kui silm satub peale Auto24 portaali riputatud kuulutusele, mille kohaselt on müüki pandud üks potisinine mikrobuss, mida me ilmselt kõik oleme telerist näinud. Tegu on tõenäoliselt enim Eesti muusikuid sõidutanud riistapuuga ja kindel ostja saab kaasa ka meeleolupaketi CD-plaatide näol. Kuulutust saad näha SIIT .
KLÕPS! Tuntud õde-venda lapsepõlves: Mõista-mõista, kes on see imearmas duo jõulukuuse all?  (33)
31.jaanuar 2016 18:42
Mõista-mõista, kes need on? Ei ole Kelly ja Henry Sildaru ega ole ka Elina Born oma vennaga — see imearmas duo on hoopis Tanel ja Gerli Padar ! Tanel nostalgitses tänasel sombusel pühapäeval ning jagas sotsiaalmeedia vahendusel lapsepõlve pilti, kus ta koos oma õega jõulukuuse all poseerib. Kas toona teadsid need õde-venda, et neist kunagi eestlaste poolt palavalt armastatud muusikud saavad? Vaata pilti!
PUBLIKU VIDEO: 10 aastat pärast rekordtriumfi! Tanel Padar on jõudnud "koju": hea on jälle plaate teha, vahepeal seda polnud!  (2)
29.jaanuar 2016 13:24
Eesti Muusikaauhinnad 2016 galal täitus Tanel Padaril täpselt 10 aastat sellest, kui ansambliga The Sun nooliti auhinnariiulilt ära kõige rammusam kraam ning viidi koju suisa 5 auhinda 5st nominatsioonist — seda rekordit pole keegi veel purustada suutnud. Publikule antud intervjuus tõdes Tanel, et tal on hea meel olla nüüd lõpuks ometi tagasi muusika loomise tuhinas.
Muusikaauhindade jagamine kisub üsna etteaimatavaks  (4)
29.jaanuar 2016 00:10
EMA gala on nagu põllu- majandusnäitus, kus iga talu laob oma nunnud letti, et siis auhinnad vastu võtta.
FOTOD: Proovid läbi, suur õhtu ees! Vaata, kuidas lihvisid oma EMA gala etteasteid The Sun, Cartoon ja Justament
28.jaanuar 2016 15:48
Täna õhtul jagatakse Nordea kontserdimajas Eesti muusikaauhindu ning lavalaudadele astuvad kodumaise muusikataeva kõige säravamad tähed. Juba mitu päeva on üle kontserdimaja palju sagimist, sest suursuguse gala jaoks peab olema kõik viimse detailini ideaalseks lihvitud. Vaata, kuidas tänaseks õhtuks valmistusid Tanel Padar & The Sun, Cartoon ja Justament!
VÕIMAS! Elina Born tegi Eesti Muusikaauhindadel puhta töö! VAATA, kellele veel ihaldatud preemiad ulatati  (121)
28.jaanuar 2016 12:53
Äsja lõppenud Eesti Muusikaauhinnad 2016 auhinnatseremoonial võidutses Elina Born , viies koju neli trofeed. Kolm auhinda, sealhulgas Aasta Albumi tiitli, võitis Trad.Attack!.
Tähtis hetk juba paistab: Täna õhtul jagatakse kätte Eesti Muusikaauhinnad 2016!  (2)
28.jaanuar 2016 10:38
Täna jagatakse Nordea Kontserdimajas kätte suurimad tunnustused eesti muusikutele. Eesti Muusikaauhinnad 2016 suurejoonelisest auhinnatseremooniast teeb algusega kell 21.35 otseülekande TV3.
Vennalik lüke: Tanel Padar andis haigeks jäänud Ott Leplandi asemel kontserdi  (17)
26.jaanuar 2016 07:42
"Ma olen ise olnud angiiniga haige, aga siis olid teised ajad ja tuli oma kaks kontserti õhtu jooksul ikka ära laulda. Ma ei soovita seda kellelegi," räägib muusik Tanel Padar , kes pidi möödunud nädalal üsna ootamatult astuma lavale raskelt haigestunud Ott Leplandi asemel, kirjutab Õhtuleht.
NÄDALA INSTAGRAM: Millised staarid hullasid lumes, täristasid kehale tätoveeringuid ja põrutasid sõpradega välismaale?  (4)
25.jaanuar 2016 16:17
Äsja lõppenud nädal oli kahtlemata väga ülevoolav ja tegus. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada soovisid!
VIDEO! Liis Lemsalu on kimbatuses: The Sun palub EMA galal esinemise eest vastuteenet...
25.jaanuar 2016 14:04
Jätkub Eesti Muusikaauhindade saatejuhtide jaht parimatele artistidele, kes esineksid auhinnagalal. Seekord on aga Liis Lemsalu kimbatuses, sest Tanel Padar & The Sun esineb küll heameelega EMA galal, ent palub lauljannalt vastuteenet...Vaata videot!
Jüri Pootsmannil tuli närv sisse: see on väga suur au, et mind nomineeriti lausa viies kategoorias!  (3)
21.jaanuar 2016 18:47
Jüri Pootsmann täiendab järgmisel neljapäeval Nordea Kontserdimajas toimuva Eesti Muusikaauhindade gala esinejate võimsat rida. Viies kategoorias nomineeritud laulja on suurimaid uusi tulijaid eelmise aasta eesti muusikas.
KLÕPS: Tubli poiss! Tanel Padar sihib visalt uute eesmärkide poole  (7)
21.jaanuar 2016 12:14
Oktoobris oma 35. sünnipäeva tähistanud Tanel Padar sihib uute eesmärkide poole. Eesti esirokkar teeb kõvasti trenni, valmistub oma elu esimeseks täispikaks triatloniks ja toitub tervislikumalt. Padar postitas oma Instagrami pildi ning teatas, et pool tema varasemast alkoholikapist kuulub nüüd tervislikele toidulisanditele! Alles jäänud vägijoogi jättis muusik enda sõnul külaliste jaoks. Vaata pilti!
Eesti Muusikaauhindade õhtujuhid Taukar ja Lemsalu üllatavad aasta hittlugude megamixiga
19.jaanuar 2016 10:35
28. jaanuaril toimuva Eesti Muusikaauhindade tseremoonial esinevad erinumbriga ka õhtujuhid Liis Lemsalu ja Karl-Erik Taukar . Etteaste on kummarduseks eelmise aasta parimatele lauludele.
Muljetavaldav playlist! Deezerist saab nüüd kuulata Eesti Muusikaauhinda jahtivaid albumeid
18.jaanuar 2016 22:16
Muusikakeskkonnas Deezer saab alates tänasest kuulata Eesti Muusikaauhinnad 2016 Aasta Albumile kandideerivaid plaate.
NÄDALA INSTAGRAM: Kes trehvas Hollywoodi staare, kes tegi kõvasti trenni ja kes proovis kätt enda jaoks tavatus ametis?
17.jaanuar 2016 16:35
Äsja lõppev nädal on olnud kahtlemata väga ülevoolav ja tegus. Publik teeb meeleoluka kokkuvõtte sellest, mida Instagrami-lembelised Eesti avaliku elu tegelased oma jälgijatega jagada on soovinud!