Tanel Padar

Lokkispäine supergrupp  (1)
17.september 2014 06:00
Siim Nestor selgitab, kust tuli ja kuidas lendas järsku tähtede sekka ansambel Curly Strings.
FOTOD: Kopli suvelõpufestival meelitas sibulahuvilised päikese kätte!  (4)
06.september 2014 14:50
Laupäeval Kopli ametikooli hoovis peetud suur suvelõpufestival meelitas ilusa ilmaga kohale hulgaliselt sibulasõpru.
KUULA: Seks, seks, seks! Värske kodumaise pop-rokkpundi Pärl esimene singel on "Kolm võlusõna"  (33)
01.september 2014 10:25
Sel aastal loodud ansambel Pärl avaldas 1. septembril oma esiksingli “Kolm võlusõna”, mis süngetel sügisõhtutel vallatud mõtted kuulajaisse süstib ja ühel või teisel moel rõskust kontidest raputama inspireerib.
Miss Estonia 1995 Enel Eha sai avalikust skandaalist üle suheldes: mõistlik on asi ausalt ära rääkida, mitte salata  (23)
29.august 2014 13:35
Hoolimata sellest, et Miss Estonia tiitliga kaasneb vastutus käituda eeskujulikult, on nii mõnigi kroonitu sattunud skandaali – meenutagem Inna Roosi suhtesaagasid, Kristiina Heinmetsa paljastavat fotot või Enel Eha kokkukolimist endast oluliselt vanema mehega. Kuidas suhtuvab ilu- ja eetikaetalonideks peetava missi Enel Eha presidendiproua Evelin Ilvese armuseiklusesse ja mis pilguga vaatab ta tagasi oma skandaalile?
KUUM: Tanel Padar ja The Sun esitlevad tuliuut musavideot loole "Ootab veel palju ilusaid maid"  (25)
25.august 2014 10:44
Täna avalikustasid Tanel Padar ja ansambel The Sun muusikavideo oma värskeimale loole “Ootab veel palju ilusaid maid” ning terve päeva jooksul saad seda näha ainult Delfi Publikust! Ja siis hiljem mujalt...
VIDEO: Tanel Padar tantsis Kõltsu mõisa laval Airi Allveega ja pani rahva kaasa laulma  (7)
21.august 2014 19:54
Pühapäeval andis Laulasmaal asuva maalilise Kõltsu mõisa välilaval meeleoluka ja kaasahaarava kontserdi Tanel Padar koos oma Blues Bandiga. Külalisesinejaks oli Eesti bluesi kõige säravam artist Airi Allvee.
Sel laupäeval lahutab klubis Teater meelt Tanel Padar
20.august 2014 20:00
Sel laupäeval, 23.08 jõuab taas kõigini Klubi Teater üritstesari Teater Live Concert, mis sel korral on eriti kuum, sest rahva ette astub Tanel Padar & The Sun. Augustikuu Live Concert tõotab tulla tõeliselt võimas ning klubi Teater kavatseb suve lõpu lähenedes pidudele vaid hoogu juurde anda.
Telesõu valmistub uueks hooajaks
14.august 2014 05:15
Telesõu “Su nägu kõlab tuttavalt” jõuab TV 3 ekraanile ka sel sügisel.
FOTOD: Evelin Võigemast, Hele Kõrve, Mait Malmsten jt täitsid Kõltsu mõisa aia suviste helidega  (3)
12.august 2014 17:00
Pühapäeval, 10. augustil astusid Harjumaal Kõltsu mõisa aias publiku ette Evelin Võigemast , Hele Kõrve , WGT ja Draamateatri kitarristid Mait Malmsten , Märt Avandi ja Raimo Pass ning kitarrivirtuoos Indrek Kruusimaa, kes andsid meeleoluka ja meeldejääva kontserdi.
Tanel Padar: neljandat hooaega näosaade välja ei vea  (10)
11.august 2014 09:30
"Arutasime just Ott Leplandiga, et neljandat hooaega näosaade välja ei vea," ütleb rokkar Tanel Padar, saate " Su nägu kõlab tuttavalt " esimeses hooajas osalenu.
Tõrva Loitsul esinesid Vallatud Vestid, Sal-Saller, Metsatöll ja Winny Puhh  (38)
09.august 2014 13:40
Delfi TV teeb täna otseülekande Tõrvas Veskijärve veerel toimuvast tule, vee ja muusika vabaõhu-vaatemängust Tõrva Loits 2014.
DELFI TVs laupäeval: Suur tule, vee ja muusika vaatemäng Tõrva Loits tuleb Sinu arvutiekraanile!  (2)
08.august 2014 10:36
Tõrva Loits, mis on üks suurem ja vaatemänguliseim üritus Lõuna-Eestis, toimub 9. augustil. Publik teeb suurest showst ka otseülekande, pakkudes võimalust tule, vee ja muusika imelist kooslust nautida arvuti- või mobiiliekraani vahendusel, kus sa ka ei viibiks!
FOTOD ja VIDEO: Saladuslik Vabarna paljastab veidra hobi, Padar näitab tõelist meremeest  (2)
07.august 2014 11:20
Publik palus oma lugejatel valida vallatuima Vallatu Vesti liikme ning põhjendada ka, miks üks või teine mees hääle just saab. Enim teenis hääli Jalmar Vabarna, kes võlub inimesi oma salapäraga. Et veidi saladuseloori Jalmarilt kergitada, palusime tal lugejatele paljastada midagi vallatut.
HOMSES EKSPRESSIS: Gängstaräpparid kuulutasid Eesti politseile sõja  (73)
05.august 2014 19:15
Viimaste aegade suurima PR-lahingu Eesti politsei vastu käivitas vastuolulise kuulsusega kamp nimega Pirados.
Üllatus! Publiku lugejad valisid vallatuimaks vestiks Jalmar Vabarna! Loe, miks  (3)
05.august 2014 10:44
6. augusti õhtul annavad Tanel Padar, Jalmar Vabarna ning Ott Lepland Noblessneri sadamas suure Kolmapäevaregati kontserdi ja Publik uuris oma lugejailt piletiloosiga seoses, milline Vallatute Vestide liige nende arvates vallatuim on.
Tanel Padar avameelselt abielust: teiste pärast kräu teha pole õige!  (23)
02.august 2014 16:00
Laupäevaleht LP rääkis suvel hoogsalt esineva Tanel Padariga avameelselt nii taastekkinud õppimisrõõmust kui abieluplaanidest. Ajakirjanik Piret Koolile intervjuud andes tõdes mees, et pulmad tulevad siis, kui nad on kallim Kristeliga selleks ideaalse lahenduse leidnud ja välja selgitanud, kuidas seda teha vaikselt ning meeldejäävalt.
Tanel Padar: realism sööb romantika maailmast ära  (18)
02.august 2014 04:30
Eile Augustibluusil, homme pulmas, tuleval laupäeval Tõrvas loitsimas – nii on Tanel Padar mööda Eestit ringi lennanud juba 15 aastat. Muusik unistab tulevikust kuskil, kus saaks rahulikult, senisest teistmoodi elada. LP toob lugejani kesksuvised stoppkaadrid muusiku kiirest elust.
Tanel Padar homses LP-s: üks isiklik luuleraamat võiks kord olla küll  (3)
01.august 2014 13:15
Eile Vihulas , täna Augustibluusil, nädalavahetusel pulmas, tuleval laupäeval Tõrvas loitsimas - nii lendab Tanel Padar mööda Eestit ringi juba 15 aastat. Mõnes mõttes on mees ka oma senisele elule justkui ringi peale teinud: istub jälle koolipingis ning unistab tulevikust kuskil, kus saab rahulikult, senisest teistmoodi elada.
Kuidas käis Steven Seagalile äraütlemine? Augustibluusi programmijuht Raul Ukareda: asjalikult ja väljapeetult!  (6)
01.august 2014 13:06
Ansambli Compromise Blue kitarrist ja Augustibluusi programmijuht Raul Ukareda sõnab, et torm, mis festivalil musitseerima pidanud Steven Seagali ümber käivitus, haaras tema jaoks enneolematu mõõtme, kirjutab Kroonika.
Täna algab festival Augustibluus! Loe, kes siis lõppude lõpuks 9 lava peale astuvad
01.august 2014 10:35
Haapsalus toimuv festival Augustibluus, mis kannab järjekorranumbrit 21, saab avapaugu täna kell 15:00, mil kahel välilaval alustavad esinemist kodumaised ansamblid Steam Engine ja Umblue. Haapsalu Piiskopilinnuse pealaval algab kontsertõhtu kell 18:00 ning väravad avatakse tund varem. Kokku toimub festivali raames 29 kontserti, esinejaid saabub Haapsallu kümnest riigist – kaugeimad külalised tulevad Jaapanist, Brasiiliast ning bluusi sünnimaalt USAst. Augustibluus kestab pühapäeva varajaste hommikutundideni.
VALLATU LOOS: Anname ära piletid Vallatute Vestide kontserdile ja ägeda suvemuusikakogumiku "Värvid" ka!  (2)
30.juuli 2014 13:55
6. augusti õhtul kell 20.00 annavad Vallatud Vestid vahva kontserdi Tallinnas Noblessneri sadamas , kuhu Publik saadab viis lugejat koos kaaslasega nautima kaunist suveõhtut parima muusikaga! Vallatud Vestid, kelle hulgas on kaks paberitega ja mitu suure tahtmisega meremeest, esitavad nii uuemaid kui vanemaid laule enda ja teiste repertuaarist ning kindlasti ei puudu ühele merega seotud üritusele omaselt ka laulud merest, meremeestest, neid ootavatest naistest ning kõigest muust, mis mere juurde kuulub.
KUULA: Vaid mõne tunniga tehtud kaunikene ehk Tanel Padar & The Sun üllitas uhiuue singli!  (5)
21.juuli 2014 17:00
Ansambel The Sun eestotsas Tanel Padariga ilmutas täna uue singli "Ootab veel palju ilusaid maid". Loo muusika autoriks on terve ansambel ning sõnade autoriks luuletaja Aapo Ilves.
Tuttuued Naised, Nooruse Vöö, Vöör ja Ahter ehk Eriliste nimede sünnilood ja põnevad tagamaad
18.juuli 2014 15:47
Laulu- ja tantsupeokollektiivide nimevalik on kirev kui issanda loomaaed, lustlik kui rändtsirkuse etendus. Maaleht valis tutvustamiseks parimad palad.
Kas kaunitar, kellega Ott Lepland aega veedab, on Padari pruudi õde?  (7)
18.juuli 2014 08:35
Laulja Ott Lepland veetis Õllesummeril mõnusalt aega kauni brüneti seltsis. Kas ihaldatud poissmees on leidnud oma südamedaami?
Tanel Padarit Steven Seagali punapoliitilisus ei koti: sellise suhtumisega võiks kõik korraldajad p***e saata  (113)
17.juuli 2014 12:02
Hetkel keskharidust omandavale Tanel Padarile, kes oma uue kollektiivi Tanel Padar Blus Bandiga, kus mängib kitarri festivali üks korraldajatest Raul Ukareda, Augustibluusil üles astub, saabus mureliku fänni poolt Facebooki kiri, mille peamiseks küsimuseks/mureks oli: kas laulja on valmis punapoliitilise Stevel Seagaliga lava jagama? Padar jagas kirja ja oma filtreerimata vastust enda Facebooki seinal:
FOTOD ja VIDEO: "Laula mu laulu" kontserdiks kaeti lavale laud ja lasti hittidel kõlada!  (4)
11.juuli 2014 09:49
Õllesummeri teine päev kulmineerus "Laula mu laulu" saatest tuntud artistide suure saateteemalise ühiskontserdiga ning et asi veel teletuttavlikumaks teha, kaeti lavale ka õhtusöögilaud. Lenna Kuurmaa, Jaan Pehk, Tanel Padar, Getter Jaani, Marju Länik, Hardi Volmer, Henry Kõrvits võtsid kõik vahepeal lauas istet, kui nende hitte laulev teine staar esines. Väga lihtne ja äge lahendus!
Täna Õllesummeril: Laula mu laulu suur live, Tanja suurkontsert ja metsikult lõbus Spaghetti Swing  (1)
10.juuli 2014 12:06
Tänane Õllesummer toob suurele vabaõhulavale teleprojekti „ Laula mu laulu ”. Tanja esineb oma senise karääri suurima live'ga ning Itaaliast saabub kirglik laulu- ja kokkamisbänd Spaghetti Swing .
Kleidist räpini on tehtud, aga millises saateformaadis Tanel Padar osalema nõus ei oleks?  (2)
08.juuli 2014 13:46
" Laula mu laulu " saade on ammu lõppenud, ent täna said saate osalised taas kokku, et enne Õllesummeril antavat suurt ühiskontserdit proovi teha. Üks osaline, Tanel Padar , rääkis Publikule pärast proovi lugudest ja ka sellest, millised saateformaadis ta kaasa tegema nõus ei oleks.
Jalmar Vabarna: tahan inimestesse süstida rohkem maalähedust  (37)
05.juuli 2014 04:30
Tundub, et Jalmar Vabarna on absoluutselt kõikjal, mängib kõigis bändides, räägib raadios ja astub üles televisioonis. Kiirest elust leiab ta vaheldust oma Setomaa talus, kus loodab kunagi ka oma lapsed üles kasvatada.