Tanel Padar

Britid reastavad: need on halvimad laulusõnad Eurovisioni ajaloos! Ka Eesti pääses loetelusse  (54)
23.mai 2015 20:23
Uskuge või mitte, aga Eurovisioni algne idee oli stimuleerida kõrgekvaliteediliste laulude lisandumist popmuusika maastikule. Mitte kõik konkursil osalejad pole aga selle tänaseks 60 aastat vana ideega tutvunud ja nii on tekkinud Briti väljaande Independent arvates märkimisväärne hulk neid, kes pigem häbiplekiks konkursile loo sõnadevalikuga, mis "kõrgkvaliteedi" pigem maksimaalselt proovile panevad. Ja sugugi mitte pole need naljakad mitteedasipääsejad, vaid nii mõnigi võitjalaul. Eesti nende seas! Et veel lõbusam oleks, tegime otsetõlke ka.
Juhan Paadami kõige eredamad eurohetked  (11)
22.mai 2015 23:30
„Kui rahvamass meid pärast Tanel Padari ja Dave Bentoni võitu Raekoja platsil vastu võttis, mõtlesin, mis tunne küll oleks kõigile neile inimestele pettumust valmistada... Ja rohkem ei mõelnud ma sellele võimalusele kordagi,” meenutab pikaaegne Eurovisioni produtsent Juhan Paadam.
PUBLIKU INTERVJUU! Gertu Pabbo viimase kahe seas olemisest: me oleme kõik juba võitnud
18.mai 2015 10:16
Gertu Pabbo seisis pühapäeval saates " Eesti otsib superstaari " ühes väljalangenud Mikk Mäega kahekesi vähim hääli saanutena laval. Vahetult pärast saate lõppu, tunneb Gertu end hästi ja on kindlal meelel valmis superfinaali koha nimel võitlema.
KUULA TAAS KÕIKI: Kuidas õnnestusid finalistidel kohtunikeduetid ja vaatajate tehtud valik?
17.mai 2015 22:00
Juba teist nädalat tuli staarikspürgijatel ette kanda pühapäevases otsesaates lausa kaks lugu, ent kui eelmisel korral oli tantsutüdrukute ja DJ tugi neil laval ühe loo ajal, siis sel korral märksa vastutusrikka ülesanne - ette kanda koos kohtunikuga mõni lugu just tema repertuaarist ning sinna otsa veel tõestada vaatajatele, et just nende valitud lugu ka suurepäraselt külama saab, mis see ka poleks. Kuidas kõlasid eelviimase saate lood nelja finalisti etteastes, vaata altpoolt!
FOTOD JA KOKKUVÕTE: Tänane staarisaade jäi viimaseks Mikk Mäe jaoks  (92)
17.mai 2015 21:35
Tänasest "Eesti otsib superstaari" saatest pidi lahkuma vähim hääli kogunud Mikk Mäe. Superstaaride esituses kõlasid täna duetid kohtunikega ning televaatajate valitud lood.
Kas teadsid, et ansambel Suni nimi tuli esialgu hoopis soome keelest?  (3)
17.mai 2015 12:00
Sel pühapäeval oli Anu Välbal saates "Hommik Anuga" külas Tanel Padar ja Danel Pandre , kes tänaseks 13 aastat tegutsenud ja peagi uue plaadi välja andva kollektiivi algusaegu meenutasid.
Superstaarisaate finalistid laulavad koos kohtunikega!  (1)
14.mai 2015 14:30
Pühapäeval astuvad „ Eesti otsib superstaari “ finalistid rahva ette suurepäraste etteastetega, milles löövad kaasa ka saate kohtunikud. Nimelt lauldakse seitsmendas finaalis duetti kohtunikuga ning lisaks kõlavad ka vaatajate poolt valitud lood.
Ilmar Palli: Staarid ja kõik ülejäänud
14.mai 2015 05:15
Istusin üle hulga aja taas pühapäeva õhtul teleka ette, et vaadata TV 3 väga pretensioonika pealkirjaga saadet “ Eesti otsib superstaari ”.
Tartu hõbekõri Annabel Guitar: soul on minu tassike teed!  (16)
13.mai 2015 09:15
Annabel on tänavustest superstaaridest eriline selle poolest, et temale kuulub pesamuna tiitel. Neiu on kõigest 17-aastane ja õpib Tartu Miina Härma Gümnaasiumi 10.klassis. Kui algselt oli jutt, et Annabelil tuleb see suvi koolipingis järeltöid tehes veeta, siis nii see siiski ei läinud ja hõbekõri on oma asjadega joone peal.
Eurovisionivõitja Tanel Padar: hoian ikka väga pöialt Elinale ja Stigile  (1)
13.mai 2015 07:38
Eile möödus 14 aastat päevast, mil Eesti võitis Eurovisiooni lauluvõistluse Kopenhaagenis. Muusik Tanel Padar ise seda väga meenutada ei taha, kuid tõdes, et elab Eurovisioonile siiani kaasa.
Tanel Padar & The Sun ja Ott Lepland bändiga esitlevad uusi albumeid kolme kontserdiga
12.mai 2015 20:21
4. - 6. juunini esitlevad Tanel Padar & The Sun ning Ott Lepland bändiga oma uusi albumeid. Esitluskontserdid toimuvad 4. juunil Tallinnas Kadrioru pargi kontserdiväljakul, 5. juunil Tartu Lauluväljakul ning 6. juunil Pärnus Sunset’i rannaterassil.
FOTOD, VIDEO ning 5 fakti: 14 aastat tagasi täna võitis Eesti esimest ja ainsat korda Eurovisioni  (5)
12.mai 2015 13:15
12. mail möödub 14 aastat päevast, mil Eesti muusika tegi ajalugu ning Ivar Musta ja Maian Kärmase kirjutatud lugu "Everybody" võitis Euroopa televaatajate südamed, tuues Eestile ajaloo esimese ja seni ka viimase Eurovisioni-võidu. Meenutame sel puhul ehk väheteatud fakte just tolle aasta lauluvõistlusest, mis Taani pealinnas Tanel Padarile ja Dave Bentonile võitjakarika kinkis.
FOTOD: Kodumaise "Supilinna salaseltsi" esilinastus meelitas kinno nii noored, nende vanemad, kui teised rõõmsad krimkahuvilised!  (33)
12.mai 2015 10:11
Eile esilinastus Coca-Cola Plazas Mika Keräneni populaarsetest lastekrimkadest inspireeritud koguperefilm, mis räägib julgetest lastest, ohtlikust müsteeriumist ning saladusi peitvast Supilinna asumist. Filmist leiab heale detektiiviloole kohaselt pinget, üllatusi ja ootamatuid pöördeid, aga ka nalja ja äratundmisrõõmu, mida esimeste seas käisid vaatamas nii peaminister Rõivas perega, Tanel Padar kallim Kristeliga, aga ka Daniel Levi , Eeva ja Villu Talsi ! Kinolinale jõudva seiklusfilmi võtted toimusid eelmisel suvel Tartus ja Lõuna-Eestis.
Veel üks staar-lõpetaja! Getter Jaani saab juunis kooliga ühele poole: hirm on küll suur  (19)
09.mai 2015 12:19
Äsja tõi 34-aastane rokkar Tanel Padar " Pealtnägijas " avalikuks oma gümnaasiumi lõpetamise saaga. Nüüd aga selgub, et hiliseid abituriente on meie tuntud lauljate seas veelgi: 22-aastane Getter Jaani tunnistas eile saates "Nädalalõpp Kanal 2ga", et tõmbab tänavu oma kooliteele joone alla.
TV3 video: Kehakeele ekspert õpetab: kuidas ära tunda, kelle jalas on suhtes püksid?  (6)
08.mai 2015 14:50
"Seitsmeste uudiste" kehakeele rubriigis õpetab ekspert Ülli kukumägi kuidas saada aru, kelle jalas on peres püksid ehk kes juhib tegelikult teie suhet?
Staarisaate Risto Paiste - mees nagu muiste!  (8)
06.mai 2015 08:56
Staarisaate finaalist teisena välja langenud Risto ise selle üle kurb ei ole, vaid üritab keskenduda muudele asjadele ning muusika tegemist ei jäta!
VAATA: Eesti tuntud inimeste tegelik vanus paljastatud? Menuprogramm paneb pildi põhjal vanuse paika! Kas läheb täppi?  (33)
04.mai 2015 14:55
Maailmas on laineid löömas viraalset levikut uuriv Microsofti tarkvaraleht how-old.net, mis pildi üles laadimise järel nii pildil olija vanust kui sugu väidetavalt teab. Katsetasime Eesti tuntud inimeste piltidega, et programmi töötavust kontrollida.
Gümnaasiumi lõpetav Tanel Padar meenutab murdepunkti: sõitsin koolimaja eest mitu korda minema, enne kui suutsin sisse minna  (37)
29.aprill 2015 21:24
Tänases " Pealtnägijas " muljetas rokkar Tanel Padar avameelselt sellest, mis tunne on kuulsa 34-aastasena kunagi pooleli jäänud gümnaasiumiteed lõpetada.
Täna "Pealtnägijas": Tanel Padar koos elukaaslase ja klassijuhatajaga avab end täiesti uuesti ja ootamatust küljest  (41)
29.aprill 2015 11:29
Mis ajendas nii muusikaliselt kui majanduslikult edukat 34aastast staari õhtukooli minema? Esmaspäeval kirjutas teiste abiturientide seas lõpukirjandi ka Tanel Padar .
Lõpukirjandi nostalgia? Loe, millest mõtlesid enne eksamit Artjom Savitski, Elina Born, Iiris Vesik ja Norman Salumäe!
27.aprill 2015 15:12
Täna on see tähtis päev, mil istuvad kirjandit kirjutama kõik need, kel käsil 12.klassi lõpetamine. Nii panidki hommikul oma tähtsamaid mõttemõlgutusi tallele võrdselt nii staarisaate kohtunik Tanel Padar kui ka selle show osalised Gertu Pabbo ja Mikk Mäe. Mida on aga läbi aastate Publikule jutustanud teised sama kadalipu läbinud noored, andekad ja hakkajad? Meenutame Artjom Savitski, Elina Borni, Iiris Vesiku ja Norman Salumäe väljaütlemisi.
Taneliga kohtunikutoolil: mõnikord tundub, et nende põhirõhk läheb pigem pullitegemise, kui tõsise töö peale, mida me neilt tegelikult eeldame!
26.aprill 2015 21:01
Istusime kohtunik Tanel Padariga enne otse-eetrit momendiks kohtuniketoolile, kus ta jagas heameelega meiega oma mõtteid pärast mitmeid staarisaate finaale. Vaata videot!
TOP 10: Need skandaalsed kodanikud on enim Kroonika kaanele pääsu oma ilu või tegemistega ära teeninud!
17.aprill 2015 11:00
17. aprillil ilmus 1000. Kroonika number, mis lisaks iganädalastele kõmuuudistele paljastas sellegi, kes on pea 20 aastase ajakirja ajaloo jooksul enim ajakirjakaant kaunistanud.
Kõik kümme finalisti on selgunud
02.aprill 2015 05:15
Möödunud pühapäeval selgusid TV 3 menusaate “Eesti otsib super-staari” kuuenda hooaja viimased finalistid, kelleks on Kristjan Kannukene, Karl-Mihkel Salong, Jana Liisa Johannson ja Mikk Mäe.
Pühajärve jaanituli 2015 toob lavale Eesti ja välismaa tantsumuusika staarid  (3)
01.aprill 2015 10:44
22. ja 23. juunil leiab Otepää looduskaunis Pühajärve pargis aset juba üheksandat aastat peetav Eesti suurim jaanipidu Pühajärve jaanituli 2015. Eesti parimaks jaanipeoks kuulutatud Pühajärve jaanitulel tähistavad koos meie paremate bändide ja tuhandete pidulistega jaanipäeva ka sellised nimekad väliskülalised nagu Sigma (UK), Kate Ryan (Bel) ja Lost Frequencies (Bel).
Loe, millise lood valisid lohutusvooru poisid ja tüdrukud oma viimaseks tõestusõhtuks!  (5)
27.märts 2015 14:25
„Eesti otsib superstaari“ kõik finalistid selguvad sel pühapäeval, sest viimased neli õnnelikku valib rahvas just lohutusvooru esituste põhjal.
Aasta helitehnik Kristo Kotkas: kui viibid tihti väga purjus inimeste seltskonnas, paneb see loomulikult närvid proovile  (2)
25.märts 2015 09:30
"Kontserdi helitehniku töö võib olla üsna nüristav. Mõni inimene võib-olla mõtleb, et jumala äge, ta saab iga nädalavahetus peol käia. Aga kui sa käid sellistes kohtades sadu, nüüdseks juba tuhandeid kordi, siis on raske pidudest klassikalises mõttes rõõmu tunda," seletab eile Eesti muusikaettevõtluse auhindade jagamisel parima helikunstnikuna pärjatud Kristo Kotkas.
Lõpuks ometi! The Sun avaldas uuelt albumilt värske loo "Võit nagu valatud"  (8)
20.märts 2015 08:00
Eile õhtul TV3 saates Õhtu tuli esmakordselt ettekandele ansambel The Suni lugu nende juunis ilmuvalt albumilt. Uus singel kannab nime “Võit nagu valatud”, ning selle muusika on kirjutanud Tanel Padar ning sõnad Aapo Ilves.
Täna „Õhtus“: Anvelt ja Timmer arutlevad, miks kohus ei karista kurjategijaid!  (6)
19.märts 2015 19:30
Täna õhtul on Hannes Võrno saates „Õhtu“ külas Vabaerakonna liider Artur Talvik, justiitsminister Andres Anvelt, Naistelehe kolumnist Kirsti Timmer ja oma uut singlit esitlev laulja Tanel Padar.
FOTOD: Supertrio Würffel esitles teistele muusikutele, fännidele ning sõpradele oma esikplaati!
19.märts 2015 08:47
18. märtsil esitles oma esimest kauamängivat "Beats and Bubbles" trio Würffel : Rosanna Lints, Kaspar Kalluste ja Tarvi Kull.