Tanel Padar

LOOS! Kirjuta nõmedaimast naistepäevakingist või -kogemusest ja Vallatud Vestid lohutavad sind oma muusikaga!  (3)
03.märts 2015 11:22
Publiku naiskond ja Vallatute Vestide meeskond on otsustanud saata kaks lugejat koos kaaslasega naistepäevakontserdile 7. märtsil. Et selgitada välja, kes on piletivõitjad, ootame sind kirjutama oma nõmedaimast naistepäevakingist või -kogemusest.
Viimased kollased kaardid jagatakse täna: saa aimu, milliste tuntud lugudega püütakse kohtunikke võluda!
01.märts 2015 16:07
Täna õhtul näevad TV3 vaatajad, mis toimub „Eesti otsib superstaari“ kolmandas ja ühtlasi viimases eelvoorus. Andekate noorte lauljate seltskond suudab kohtunikke jätkuvalt üllatada ja naljagi saab palju.
Tanel Padar: teineteise keha tunnetamine tuleb aastatega!  (5)
25.veebruar 2015 18:00
Seitsmesed uurisid kuidas on presidendi vastuvõtul piduliste meeleolu, millest seltskonnas räägitakse, kes kellega koos saabus ning kellega lahkus. Üle ja ümebr ei saa ka tanstusaalist, kus põrandal keerutasid jalga väga paljud võluvad paarid. Teiste seas näiteks Tanel Padar, kes oma elukaaslase Kristeliga osavalt tantsuplatsil liikus. Kas tantsutunnid? Ei, koos veedetud tunnid!
9 kuuma hetke: aastapäevaball kujunes tõeliseks kirgede ööks! Vaata, kellel sädemeid lendas!  (36)
25.veebruar 2015 11:04
Kaunid kleidid ja värskelt pöetud soengud sättisid mõned meie inimesed presidendi vastuvõtu ajaks õige romantilisse meeleollu. Nii sai juba värskelt pärast kätlemist fotostendi ääres näha mõningaid armsaid lembehetki, klaasike šampanjat hiljem aga asus sädemeid lausa lendama! Vaata, kes jäid fotosilma ette kui eilse õhtu lembetähed!
Stig Rästa kuues katse tõi edu  (2)
25.veebruar 2015 04:30
Laulukirjutaja Stig Rästa (35) loomingut saab kuulda ostukeskustes ja kohvikutes ja nüüd ka Viinis Eurovisioonil.
FOTOD: Sama armas ja kallis kui Eestimaa! Tanel Padar vihtus silmipimestavalt kauni pruudiga ennastunustavalt tantsu  (78)
25.veebruar 2015 00:04
Avaliku elu tegelasi näeb kaamerate ees harva oma õrnemaid tundeid välja näitamas. Juba mitu aastat ühist elu elavate Tanel Padari ja Kristel Mardisoo puhul aga paiskas lembust ja flirti igasse imakaarde, eriti kui tants lahti läks ning paarike lõbusas meeleolus keerutama asus.
FOTOD ja VIDEO: Kellel uhkeim kasukas, kellel kauneim mantel? Vaata, kuidas ballikülalised vastuvõtule saabusid!  (61)
24.veebruar 2015 16:58
Jõhvi kontserdimaja uksed avanesid külalistele 24. veebruaril kell 17, mil esimesed 97-aastaseks saandu Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtule kutse saanud ka saabuma hakkasid. Tavaliselt külalisi ballipäeval tervitavate tugevate miinuskraadide asemel sai sel korral aga nautida soojemaid temperatuure, mis ometi ei pannud paljusid pidulikuna mõjuvast kasukast loobuma, samas kui teised lähedalasuvatest hotellidest suisa igasuguste üleriieteta tulid tuult ja vihma trotsides.
Eesti Eurovisioni-minevik: kas mäletad, milline oli esimene Eesti Laulu võidulugu? Aga Eurolaulu?  (10)
21.veebruar 2015 16:18
Täna kulmineerub järjekorrast juba seitsmes Eesti Laulu võistlus, mis tuhandete televaatajate ning žüriiliikmete häälte tulemusena selgitab välja, kes sõidab maikuus Eestit Eurovisionile esindama. Kas aga mäletad, milline oli esimene Eesti Laul või Eurolaul. On aeg teha mõnus tagasivaade.
TV3 VIDEO: Väga dändi, aga kas ka andekas? Ennusta, kas see kitarri plänniv ilus poiss väärib kollast kaarti või mitte!  (7)
18.veebruar 2015 16:30
Sel pühapäeval astub TV3 „ Eesti otsib superstaari “ teises eelvoorusaates paljude teiste seas kohtunike ette ka keegi veel tundmatu nägus noormees nimega Mattias Simson, kes on praeguseks juba jäänud silma teletegijatele. Kohtunike ilmed on kitarri plänniva ja veidi ebaleva, kuid selgelt hea häälematerjaliga noormehe etteaste peale aga väga erinevad. Mis küll on neil mõtteis?
ANNA TEADA: Kuidas meeldis uue hooaja esimene staarisaade?  (50)
15.veebruar 2015 21:00
15. veebruaril startis TV3s "Eesti otsib superstaari" uus hooaeg, mis tõi alustuseks televaatajateni Tartus veedetud pika päeva parimad ja halvimad etteasted.
Heade mõtete linnast ka häid lauljaid: loe, kes said 1. saates kollased kaardid ja vaata melu!  (34)
15.veebruar 2015 20:35
15. veebruaril alustanud " Eesti otsib superstaari " kuues hooaeg sai stardi eelvoorusaatega Tartust, kus sajad noored end proovile panid. Loe, kes on esimesed õnnelikud, kellele selle aasta kohtunikud Chalice, Tanel Padar , Rein Rannap ning Maarja-Liis kõige tähtsamad kaardid ulatasid ning milline melu valitses heade mõtete linnas toimunud eelvooru ümber.
Täna algavad otsingud! Superstaarisaate juhil Karl-Erik Taukaril on lemmik juba olemas  (4)
15.veebruar 2015 15:30
Täna õhtul TV3s alustava suurshow „Eesti otsib superstaari“ juht Karl-Erik Taukar kinnitab, et eelvoorudes näeb palju andekaid noori, kelle seas on ka tema lemmik.
Staarisaate kohtunik Tanel Padar: südant on raske kõvaks teha ja toredale inimesele "ei" öelda  (4)
13.veebruar 2015 17:58
Täna "Eesti otsib superstaari" 6.hooaja presentatsioonil oli ainsa kohtunikuna kohal Tanel Padar, kes sel aastal teeb oma debüüdi staarihakatiste hindajana. See roll pole sugugi lihtne, tunnistas ta Publikule antud intervjuus.
Kevadhooaeg TV 3s – esimesed tulijad
12.veebruar 2015 05:15
Telekanalite kevadhooajaks valmistumine käib täiel hool. Kuigi suur osa TV 3 värsketest saadetest-sarjadest alustab märtsikuus, annab avalöögi juba sel pühapäeval, 15. veebruaril kell 19.30 eetrisse jõudev “Eesti otsib superstaari”.
Imetlusväärne püsivus: Eesti Laulu poolfinalist Maria Soikonen üritas eurolaulule pääseda 18 aastat järjest!  (9)
07.veebruar 2015 19:16
"Ma ei ole loobuja tüüp. "Eesti laulu" poolfinaali pääsemine ei ole ainuke asi, mida ma olen pidanud väga kaua ootama," tunnistab ansambli Blue­stocking laulja Maria Soikonen , kes on "Eesti laulu" ja "Eurolaulu" konkursile oma lugusid saatnud juba 18 aastat.
Würffelil valmis uus lugu! Tanel Padar soovitab: viisud jalga ja tantsupõrandale
04.veebruar 2015 11:23
Ansambel Würffel, milles laulab staarisaates kuulsaks saanud Rosanna Lints, on valmis saanud uue loo "Should I run".
Tosin aastat rokki, rolli ja Padarit: palju õnne, The Sun!  (3)
02.veebruar 2015 13:38
1. veebruaril 2003. aastal sai esimordselt kokku Ülo Kriguli ja Tanel Padari loodud kollektiiv The Sun, mis eile oma 12. sünnipäeva tähistas. Enne seda teadis rahvas Tanel Padarit kui ansambli Speed Free vedajat ja lauljat, 2001. aasta maikuust alates aga kui Eesti esimest ja seni ainsat Eurovisioni võitjat koos Dave Bentoniga. Soovisime The Suni 12. sünnipäeva puhul koondada kokku 12 parimat kaadrit ansambli ninamehe karjäärist, ent sama kirev kui on rokimehe elu siiani, on ka meie pildivalik, seega sai galerii kokku märksa suurem.
Tanel Padar staarisaate selle aasta põhilugudest: "Vastupandamatu" on saanud tasapisi õudusunenäoks!  (26)
29.jaanuar 2015 17:33
Publik väisas täna " Eesti otsib superstaari " Tallinna eelvooru ning vestles esmakordselt kohtunikupingis istuva Tanel Padariga . Taneli jaoks on kohtunikutöö oluliselt keerulisem, kui see tundus sama saadet kunagi juhtides. "Raskem on teha õiget valikut, et kes võiks edasi pääseda. Selliseid ühte tüüpi lauljaid on palju. Et nende seast see kõige säravam leida, on raske."
Kirev kava: Vallatute Vestide aasta algas Austraalias "Tuljaku" ja "Kuula" saatel!  (1)
21.jaanuar 2015 07:56
Vallatud Vestid andsid enam kui kahenädalase reisiga Austraalias kohalikele eestlastele mitmei kontserdeid, ent põnevaim neist hoogne aastalõpukontsert, kus kõigist selgitustest hoolimata lõpuks Ott Leplandilt uue aasta esimestel tundidel ka "Kuula" välja meelitati..
Publiku kiiruuring: Mihkel "Darth Vader" Raud vabastas oma kohtunikupingi, kes hirmutab sel hooajal lauljatel kananaha ihule?  (19)
17.jaanuar 2015 21:30
"Eesti otsib superstaari" pürgijate suurimaks hirmuks oli otsekohese ütlemisega kohtunik Mihkel Raud. Mehe pink oli nii suur, et sel hooajal asendati tema koht lausa kahe laulaga - Tanel Padari ja Jarek Kasariga. Mart Sanderi asemel on lauljahakatisi kritiseemimas taas maestro Rein Rannap. Kuid, keda kardavad sel hooajal noored lauljad? Vastused on üllatavad!
SINU VÕIMALUS! Ei mingit staarisaadet ega kurje kohtunikke: ansambel Pärl otsib lauljannat!  (7)
15.jaanuar 2015 14:10
Ansambel Pärl on asunud pakkuma konkurentsi superstaarisaatele! Neljast mehest koosnev kollektiiv otsib nimelt lauljat ning teeb seda täiesti avalikus korras.
TOP 5: Oh aegu ammuseid! Nendel kuulsustel oli omal ajal kuum armulugu!  (40)
12.jaanuar 2015 09:35
Publik esitleb järjeloona viite kuuma paari, kellest kõmumeedia omal ajal agaralt toitus ning kelle tegemistel lugejad agaralt silma peal hoidsid. Nüüd on need lood minevik, kuid ometi tasub neid põnevaid armulugusid meenutada! Lugudesarja esimest lugu loe siit: "TOP 5: Kas sina teadsid, et need eesti kuulsused on kunagi olnud kuumad paarid?"
Reisikiri: aja peatamiseks on maailma lõpus asuv Tasmaania vägagi sobiv koht
12.jaanuar 2015 03:14
Austraalias elav Kätlin Suvi võttis keset sealset suve nädalaks aja maha ja tegi tiiru ümber Tasmaania saare. Kuidas "maailma lõpuks" nimetatavas kohas isegi Saaremaa üles leiab, sellest Kätlin kirjutabki.
FOTOD: 100-meetrine järjekord ja närvipinge: sajad staarisaatesse pürgijad jooksutasid muusikaakadeemia suisa umbe  (46)
10.jaanuar 2015 12:32
Täna läks lahti suurprojekti " Eesti otsib superstaari " 2015. aasta talendiotsing. Uute andekate noorte väljasõelumisega tehakse algust täna Tallinnas Eesti Teatri- ja Muusikaakadeemias , mis juba kella 9st hommikul elevusest ja värsketest talentidest pungil. Hetkel on kohal on üle 600 inimese ning järjekord on üle 150 meetri pikk.
TV3 VIDEO: "Kättemaksukontori" värske saateapsude klipp toob naeru suule!  (8)
09.jaanuar 2015 17:09
TV3 krimikomöödia "Kättemaksukontor" viimase hooaja saateapsudest on valminud lõbus video, kus näeb naljakaid hetki, mis eetrisse ei jõudnud.
LPäevik - Kultuur  (8)
03.jaanuar 2015 03:30
TOP 100: Vaata, millised sada raadiohitti jäävad Raadio Uuno kuulajate jaoks 2014. aastat meenutama!
30.detsember 2014 20:35
R2 polnud täna ainus raadiojaam, mis selgitas välja Eesti inimeste tänavused lemmiklood.
R2 AASTAHITT TOP 40: Aasta parimateks raadiolugudeks krooniti Curly Stringsi "Kauges külas" ja Enrique Iglesiase "Bailando"!  (27)
30.detsember 2014 19:46
Täna õhtul ketras R2 eetris pinget (või hoopsi ootuspära?) üles massiivne mammutsaade "Aastahitt 2014", kus selgusid lahkuva aasta tippude tipud: parimad tantsutajad, pisarakangutajad, rõõmustajad ja mõtlemapanijad. Esikohad said tänavu endile Curly Strings ja nende "Kauges külas" ning Enrique Iglesiase ja Sean Pauli "Bailando". Vaata, kes tabelisse veel mahtusid!
Tanel Padari kallim Kristel Mardisoo: teadlik valmistumine pisipere saamiseks on tänapäeva kõige hirmsam katk  (74)
27.detsember 2014 11:20
Tänase Kroonika kaanestaarideks on Tanel Padar (34) ning tema kallim Kristel Mardisoo (25), kes jagavad ajakirja veergudel oma eraelu intiimsemaid tahke.