Tanel Padar

NÄDALA INSTAGRAM: Millise staari jaanipäev möödus eriti romantiliselt ning kes jättis pühad sootuks tähistamata?  (25)
25.juuni 2016 17:00
Jaanipäev on taaskord läbi, kuid enne peatüki sulgemist heidame kiire pilgu meie staaride jaanitegemistele. Teatavasti peab suur hulk muusikuid veetma pühad tööd rügades, kuid kellel õnnestus sel aastal ka oma jalg lõkke äärde tõsta ning kes jättis pühad sootuks tähistamata? Vaatame koos üle!
HIIGELGALERII: Peaaegu nagu Weekend! Cartoon küttis Pühajärve jaanitulel rahva jaanilõkkest kuumemaks  (26)
22.juuni 2016 20:43
Gigi D’Agostino jäi tulemata, kuid pidu läheb edasi — jaanitulelised on ennast Pühajärve kaldal sisse seadnund. Eile õhtul esinesid Tanel Padar & The Sun, Koit Toome ja räppar Arop ning grill ja chill on täies hoos. Vaata päeva jooksul täienevat Publiku hiigelgaleriid, et saada hea ülevaade legendaarsest Pühajärve jaanitulest! Hea lugeja, kui pidutsed ka ise Pühajärvel, siis saada meile lõbusaid seiku ja pilte aadressil publik@delfi.ee!
KAHJU! Pühajärve jaanitulelised peavad Gigi D'Agostinost suu puhtaks pühkima: staari tabasid logistilised probleemid  (2)
22.juuni 2016 12:11
Täna algavale kümnendale Pühajärve Jaanitulele minejatele saabus kurvastav uudis: kogu kontsertprogrammi peaesineja, Itaalia tantsumuusika superstaar Gigi D'Agostino paraku Eestisse ei jõua. Põhjuseks toovad korraldajad logistilised probleemid.
KUHU MINNA: Jaanituled Eesti maakondades 2016  (19)
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga e-postiaadressil veeb@maaleht.ee .
Jaanituled Eesti maakondades 22-24. juunil
20.juuni 2016 14:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades.
SUUR KOKKUVÕTE: Hea bänd, soe lõke ja mahe vorstike ehk loe, kus toimuvad tänavu parimad jaanipralled  (28)
20.juuni 2016 07:00
Jaaninädal on lähenemas ning selleks, et valida enda jaoks sobivaim jaanimöll, peab olema kõvasti kannatust ja närvi. Erinevaid pidusid on nii palju, et võtab silme eest kirjuks, ent ära muretse, armas lugeja! Publik on raske töö Sinu eest ära teinud ja pannud kirja kõige ahvatlevamad jaanituled.
FOTOD ja VIDEOD: Vihm rikkus küll Star FMi suvetuuri kassatulu, ent mitte fännide tuju  (13)
18.juuni 2016 09:30
Raadiojaam Star FM tuuritab erinevate tuntud artistidega mööda Eestimaad ja rõõmustab kuulajaid erinevais paigus — teekonda alustati neljapäeval koos Smilersi, Karl-Erik Taukari , The Suni ja Jüri Pootsmanniga Pärnu Vallikäärust ning lõpetatakse sama seltskonnaga pühapäeval Rapla laululaval. Reede õhtul koguneti Tartu laululavale, kus Smilersi ja Jüri asemel astusid lavale hoopis Terminaator ja Getter Jaani .
Peterburi armastus
18.juuni 2016 00:10
Hea on teada, et poliitiliste kismade ja riikidevaheliste pingete kiuste on Peterburi endiselt mõnus linn, kus käia ja vanu aegugi meenutada.
KUULA: Taukar, Padar ja Lepland üllitasid ühiselt suvise rännuloo  (5)
17.juuni 2016 18:04
Täna, 17. juunil, ilmus Tanel Padari, Karl-Erik Taukari ja Ott Leplandi ühine uus singel "Rännata võib". Lugu valmis spetsiaalselt juuli alguses Kalevi staadionil toimuva võimlemispeo jaoks, kus mehed kolmekesi lavale astuvad.
Suvine rännulaul valmis võimlemispeo jaoks
17.juuni 2016 18:04
17. juunil ilmus Tanel Padari, Karl-Erik Taukari ja Ott Leplandi ühine uus singel "Rännata võib". Lugu valmis spetsiaalselt juuli alguses Kalevi staadionil toimuva võimlemispeo jaoks, kus mehed kolmekesi lavale astuvad.
KUULUTUS: Jalamehena suvesse? Tanel Padar müüb oma uhke maasturi maha  (72)
16.juuni 2016 13:46
Rokkstaar Tanel Padar pani oma uhke Honda CR-V maasturi müüki.
“Suvenaabrid” varsti ekraanil
16.juuni 2016 00:00
Laulusaate “Suvenaabrid” salvestused käivad täie hooga. ETV ekraanile jõuab sari juuli keskel.
NÄDALA INSTAGRAM: Ohtralt reisimist, jalkat ja puhkust! Eesti kuulsad ja ilusad võtsid eelmisel nädalal aja maha
13.juuni 2016 09:02
Möödunud nädal oma külmade, vihmaste ja heitlike ilmadega ei pakkunud just palju rõõmu kõigile neile, kes olid sellesse aega mõne väliürituse plaanid sättinud. Seetõttu möödusidki viimased päevad üsna tubaselt, puhke- ja jalkalainel või siis vastupidi, välismaal reisides ja elu nautides. Küll aga õnnestus mõnel staaril kinni püüda ka ainsad kodumaised päikesekiired — vaata, kellel!
Kommentaar: teiste liiklejatega võiks rohkem arvestada  (48)
13.juuni 2016 00:10
Ma pole liikluses väga närvi läinud, pigem olen hämmingus. Ei, ma ei ole musterinimene.
PUBLIKU VIDEO: Peterburis hiigelpeol esinenud Tanel Padar: eks mul tuli vene keelt meelde tuletada  (16)
11.juuni 2016 14:30
Reedel õhtul rokkis Peterburi ööklubis A2 täiega Tanel Padar ja The Sun. Kodanikudiplomaatia initsiatiivi "1000 eestlast Peterburis“ raames toimunud kontsertil Neevalinna inimestele eestimaist rock -muusikat kinkinud Tanel Padar selgitab pärast kontserti Delfile antud intervjuus, kust on pärit ta hea vene keel ning meenutab, millal ta viimati Venemaal esines. Lisaks räägib kadestamisväärselt heas vormis Padar mõne sõnaga tänavustest ettevõtmistest üldiselt. Vaata videot!
FOTOD: Eesti rokkis koos Tanel Padari ja Anne Veskiga Peterburis  (20)
11.juuni 2016 11:15
Reede õhtul toimus Peterburi võimsas rockiklubis A2 kodanikudiplomaatia initsiatiivi "1000 eestlast Peterburis" raames hämmastav ja vägev kontsert. Sissejuhatuse tegi energiline Saaremaa punt Silja, seejärel rokkisid mõnuga Tanel Padar & the Sun. Anne Veski tõi rahva tantsupõrandale kokku ning sümpaatselt särtsakas Narva bänd Avenue andis peole viimase hoo.
FOTOD: 20 aastat hiljem — siiani rahva südames: Tõnis Mäe ja Ivo Linna Käsmu kontsert pani muusikasõbrad rõkkama  (3)
11.juuni 2016 09:38
Neljapäeval toimus Käsmus Lainela Puhkekülas Tõnis Mägi ja Ivo Linna ühine kontsert “Las jääda kõik, mis hea — 20 aastat hiljem”, mis ei jäänud oma menult Tanel Padari Käsmu kontsertile alla.
Koolitee jätkub: Tanel Padarist saab sel sügisel tudeng  (79)
10.juuni 2016 08:00
Möödunud kevadel saabus kätte see päev, millest Tanel Padar oli unistanud juba aastaid ehk viimaks ometi sai ta kätte oma gümnaasiumi lõputunnistuse. Juba toona mõlkusid muusiku peas ka ülikooli mõtted, kuid aasta hiljem on asi kindel ja Tanel teatab sotsiaalmeedia vahendusel, et ta võeti vastu Estonian Business Schooli!
Korraldaja põhjendab Padari kontserdi liikluskaost: nii massilist huvi ürituse toimumise päeval pole meil kunagi varem olnud!  (49)
04.juuni 2016 15:30
Seoses Tanel Padari, The Suni ja sõprade Käsmu kontserdile saabujate hulgas tekkinud liikuskaosega vahendas Publik reede õhtul Delfile laeknud pettunud kontserdikülastajate muljeid, kes olid muusikaelamusest ilma jäänud ja hoopis mitme kilomeetri pikkuses ummikus istunud. Mitmes vihjes väideti, et tegu oli korraldajapoolse ahnusega, kes müüs rohkem pileteid kui koht välja kannatas ja põhjustas sellega ülekoormuse Käsmu ainsal sissesõiduteel. Lisaks nurisesid mitmed Käsmu kontsertidesarja püsikliendid, et viimase hetke piletimüük oli lugupidamatu nende suhtes, kes olid juba mitu kuud varem pääsme soetanud.
Danel Pandre asub Käsmu kontserdi korraldaja poolele: midagi pole teha, kui külla sõidab ainult üks tee! "Tulge varem kohale", on selle asja nimi  (27)
04.juuni 2016 13:45
Eile õhtul toimus Käsmus Tanel Padari, The Suni ja sõprade kontsert, ent paraku jäid paljud pileti ostnud fännid üüratu liiklusummiku tõttu oodatud muusikaelamusest ilma ning otseloomulikult täitusid Delfi vihjepostkastid kurjade kirjadega.
LUGEJA FOTOD: Halb liikluskorraldus röövis fännidelt Tanel Padari kontserdi: paha emotsioon ja ilus suveõhtu rikutud, istud hoopis ummikus!  (133)
03.juuni 2016 20:36
Täna õhtul toimus Käsmus Tanel Padari & The Suni ja sõprade kontsert, kuid paraku jäi mõni pileti ostnud fänn tänu liiklusummikule oma oodatud muusikaelamusest ilma.
KUUM TOP: Vaata ja meenuta, keda "meditsiiniajakiri" Kroonika omal ajal Eesti seksikaimateks inimesteks kuulutas!  (1)
02.juuni 2016 13:40
Kroonika seksikamate valimine on jäänud minevikku, ent tänase meelelahutusauhindade gala ootuses on paslik meenutada, kes on need 14 paari, keda pärjati selle ahvatleva tiitliga.
KALEV 25: Teejuht korvpalliõhtusse - kuidas saada autogramme ja näha kõike, mis toimub platsil  (13)
02.juuni 2016 08:44
Täna kl 17.45 avatakse Saku suurhalli uksed, et pidada maha suur korvpallipidu, mille eesmärgiks on meenutada ja tähistada Tallinna Kalevi Liidu meistriks tulemise 25. aastapäeva. Õhtu naelaks on 1991. aastal mängimata jäänud finaal Tallinna Kalevi ja Kaunase Žalgirise vahel.
SUUR KALENDER: Publik paneb kaardile selle suve kõige vingemad sündmused  (2)
01.juuni 2016 14:42
Suvi on haaranud eestlased oma sooja embusesse ning melomaanid ja kultuurihuvilised kuulevad oma loomuliku keskkonna kutset. Et suvises melus oleks parem orienteeruda, kogus Publik kokku alanud festivalihooaja parimad palad, kust leiab üritusi igale maitsele.
SUVINE KÕRVAPAI: Liis Lemsalu üllitas oma esimese emakeelse singli  (2)
01.juuni 2016 11:27
Lauljatar Liis Lemsalu rõõmustab kuulajaid täna ilmunud uue kaasahaarava singliga "Sinu ees“. Esimese enda kirjutatud emakeelse tekstiga avab lauljatar ühe väga isikliku tahu oma elust.
TV3 VIDEO: Kalev-Žalgiris sõumängul keegi kurva näoga ukse taha ei jää
31.mai 2016 21:57
"Kalev 25" korvpalli korvpallikohtumise vastu on publiku huvi nii suur, et täna, kaks päeva enne ürituse toimumist müüakse Saku suurhalli juba pileteid lisatribüünile, mida muidu kasutatakse väga harva.
Gerli Padar asub ETV laulusaatega "Suvenaabrid" Eesti tuurile  (2)
31.mai 2016 10:33
Kui ETV suvises saates " Lauluga maale " said publikuna kohale tulnud muusikasõbrad vaid kaasa laulda, siis juba teist aastat saab paikkonna lauluseltskond lisaks lauluoskusele ja pealtvaatajate kaasahaaramisvõimele mõõtu võtta selles, kui hästi tuntakse oma kodukohta, naabrite tegemisi ja Eestimaad üldse. Pühapäevast algab populaarse saatesarja " Suvenaabrid " Eesti tuur.
KALEV 25: Suure korvpalliõhtu pealtpanemisvõistlusel jagavad hindeid "Mehed ei nuta" trio ja Tanel Padar!  (5)
27.mai 2016 21:45
Tallinna Kalevi korvpallimeeskonna N. Liidu meistriks tuleku 25. aastapäeva showmängu vahepalaks on pealtpanijate sooritusi hindavad "Mehed ei nuta" raadiosaatest tuntud Peep Pahv , Jaan Martinson ja Tarmo Paju . Oma sõna on aga žüriis öelda ka rokkmuusik Tanel Padaril .
Alusta juba täna! Tanel Padari nipid tervisliku eluviisiga alustamiseks  (2)
27.mai 2016 14:01
Kevad ja suvi on parim aeg end lõpuks kätte võtta. Tanel Padar jagab ajakirja Naisteleht+Naised värskes numbris nipid kätte, kuidas sellega kõige parem algust teha on.