Tanel Padar

Kuidas Prangli rahvas suveks valmistub  (2)
26.aprill 2016 12:16
Kelnase sadamas Pranglil, mis suvel jahtidest ja kaatritest pungil, laiutab aprilli algul veel tühjus. Parvlaev Wrangö tuleb Leppneemest mõne inimesega pardal, päike soojendab ja meri on sile, aga õhkab veel jäist hingust. Vaid tunnike merereisi, ja kohal!
Jazzkaare eklektiline start
26.aprill 2016 00:10
Jazzkaare avanädalavahetus kulges keskpärasest ja konarlikust avakontserdist hoolimata võluvalt.
Uuel nädalal algab riigieksamite tegemise periood  (2)
24.aprill 2016 17:20
Homme algava riigieksamite perioodi avab eesti keele riigieksam. Eksamile on registreerunud 7234 eksaminandi. Eksamiperiood lõppeb 19. mail matemaatika riigieksamiga.
Praegu elavad Alo Mattiiseni laulud juba iseseisvat elu  (10)
22.aprill 2016 00:10
Mattiisen oleks täna saanud 55-aastaseks. Mida ütlevad tema laulud tänapäeval?
VIDEO: Tanel Padar läbis Hispaania rattalaagris nelja päevaga ligi 450 kilomeetrit  (4)
21.aprill 2016 13:16
Bändiga Euroopast tuurilt naasnud Tanel Padar veetis viis päeva triatloniklubi TriSmile kevadlaagris Hispaanias, kus põhirõhk oli rattasõidul. Sportlikus mõttes oli tegu üsna selge mugavustsoonist väljumisega, sest kõige pikem trenn oli 160 kilomeetrit.
VIDEO: Riigieksamid lähenevad! Vaata, kuidas valmivad eksamitööd
19.aprill 2016 12:14
Aeg on taas sealmaal, kus abiturientidel tuleb kirjapulgad valmis panna, viimased õppimised teha ja siis lõpuks oma teadmisi näidata, mis 12. aasta jooksul omandatud. Eesti keele riigieksam toimub juba 25. aprillil.
Registreerimine Baltimaade suurima triatlonifestivali laste võistlustele on avatud
07.aprill 2016 11:31
Koos IRONMAN sarja triatloniga 6. augustil toimuvad lastele ja noortele IRONKIDS võistlused 7. augustil. Erinevatele vanuseklassidele mõeldud triatloni, kombineeritud ujumise ja jooksuvõistluse ning kõige noorematele mõeldud ainult jooksu starti pääseb kokku 300 osalejat.
Aasta muusikamänedžer Danel Pandre plaan rahulikumalt võtta läks vett vedama: suuri asju on palju ja väikseid veel rohkem!
05.aprill 2016 09:12
Eesti fonogrammitootjate ühing nimetas aasta muusikamänedžeriks ja aasta muusikaettevõtjaks Danel Pandre , kes tunnistas Raadio 2 saates "Elu edetabelid", et muusikaettevõtluse poolele sattus ta pigem juhuslikult, kuigi teda on need protsessid paelunud väga, vahendab Menu .
NÄDALA INSTAGRAM: Kes avastab Tšehhimaa veidrusi, kes rabab seriaalis mängida, kelle vahel lööb sädemeid?
03.aprill 2016 20:14
Selle nädala Instagrami-tuur tõi päevavalgele nii mõnegi staari tegemised, kellest polnud ehk põhjust uudistes kirjutada. Vaata, millega Eesti kuulsused nädala jooksul tegelesid!
Suurima muusikateenuse statistika ei valeta: Eesti mees kuulab meeleldi Justin Bieberit  (15)
28.märts 2016 14:12
Maailma suurima muusikateenuse Deezer statistika kohaselt kuulasid nii Eesti mehed kui ka naised tänavu jaanuaris ja veebruaris kõige rohkem Justin Bieberi muusikat.
Teadjamad annavad nõu: nipid, mille abil rohkem kaloreid põletada
27.märts 2016 22:00
Igal nädalal puutuvad treenerid kokku inimestega, kes on kuskilt kuulnud, et kehakaalu (rasvamassi) vähendamiseks tuleb treenida mingis spetsiifilises pulsivahemikus, mida nimetatakse rasvapõletustsooniks. Kui tõhus selline treening kehakaalu mõttes on?
FOTOD: Vaata! Augustibluusi avapidu paljastas, kes on Eesti suurimad bluusisõbrad  (2)
25.märts 2016 16:15
Neljapäeval, 24. märtsil, avas festival Augustibluus tänavuse hooaja ning üheaegselt Tallinnas ja Haapsalus toimuvatel avaüritustel tehti teatavaks 5. ja 6. augustil toimuva festivali esinejad ning avati ka värske kodulehekülg. Sinilinnu kohvikus esines Tanel Padar Blues Band ning Haapsalu Kultuurikeskuses Vaigla Bros nimeline kollektiiv, milles teevad kaasa Raul ja Robert Vaigla, Kaire Vilgats, Reigo Ahven ja Urmas Lattikas. Kohal oli palju tuntud bluusisõpru nagu näiteks Kroonika peatoimetaja Krista Lensin, näitlejad ja muusikasõbrad Guido Kangur ja Jan Uuspõld, treener Kaja Tuisk, kunagise menubändi Blind solist Urmas Voolpriit, ansambli Compromise Blue liikmed, Tanel Padar koos sõprade ja tuttavatega jpt.
KUULA: Mikk Mäe kõige vingem hitt? Noorel muusikul ilmus Tanel Padari poolt kirjutatud singel  (3)
25.märts 2016 14:15
Mikk Mäel ilmus täna järjekordne singel nimega "Dilemma”, mille leiab ka noore muusiku omanimeliselt debüütalbumilt.
VIDEO: Unistad ideaalsest selfist? Tanel Padar ehk Aura näitab ette, kuidas asi käib!  (6)
21.märts 2016 18:35
Tanel Padar, kes astus üles "Pühapäev Sepoga" saates imekauni Aurana ning esitas loo Instagramist, näitas "Seitsmestele uudistele" väga detailselt , kuidas valmistada ideaalne Instagrami-selfie. Vaata videot ja õpi, kuidas ideaalse selfi tegemine käib!
PUBLIKU VIDEO! Kuldse Plaadi pälvinud Tanel Padar: ütlen ausalt, ma kuulan väga vähe muusikat  (2)
15.märts 2016 20:20
Täna jagati Kadrioru lossis välja Kuldse Plaadi 2016 auhinnad ning aasta meesartistiks kuulutati sel korral Tanel Padar. Muusik võrdles Publikule antud intervjuus omavahel Eesti Muusikaauhindu ja Kuldse Plaati ning tunnistas ka ausalt, et tema kuulab muusikat tegelikult väga vähe. Mida Padar veel rääkis ja mida arvab ta Eesti tänavusest eurolaulust — saad teada videost!
FOTOD JA VIDEO: Kuldse Plaadi 2016 aasta albumi auhinna sai Arvo Pärt, aasta artistideks tunnistati Elina Born ja Tanel Padar  (18)
15.märts 2016 12:29
Täna jagati Kadrioru lossis välja Kuldse Plaadi 2016 auhinnad. Delfi TV tegi galast otseülekande.
TOP 7: Tuntud Eesti mehed, kellel on oma naistega eriti vedanud  (80)
08.märts 2016 18:55
Tänase naistepäeva puhul panime kokku nimekirja Eesti meestest, kel oma elukaaslaste või abikaasadega kohe eriliselt vedanud on. Need seitse naisterahvast on olnud oma mehe kõrval nii heas kui halvas, suunanud, õpetanud ja aidanud neil püüelda oma eluteel suurte tegudeni, tegemata iseenda eesmärkide saavutamisel mingeid allahindlusi.
ANNA TEADA: Kuidas meeldis TV3 uus liigutav telesaade "Armastuse laul"?  (19)
03.märts 2016 22:47
Täna alustas TV3s uus ja liigutav telesaade " Armastuse laul ".
FOTOD: Tartu maratoni ei tulnud, aga Oranž Laupäev tuli! Vaata, kuidas Kuutsemäel erinevates talispordialades mõõtu võeti
02.märts 2016 16:44
20. veebruaril toimus Kuutsemäel ja klubis Comeback 14. Jägermeistri Oranž Laupäev, kus lumisel talvepäeval pakuti külastajatele võimalust osaleda nii slaalomkrossi võistlusel kui ka sooritada long shot hüpet, kus esineti tugevate trikkide ja humoorikate hüpetega. Hoogu hoidis üleval ansambel Popsid ning kaasa aitasid elada DJ duo Hot n' Handsome.
VIDEO: Tõeline pisarakiskuja! Vaata ühte lugu, mis "Armastuse laulu" saates kõlama hakkab
02.märts 2016 15:20
TV3 ekraanile jõuab juba homme südamed tuksuma panev saade "Armastuse laul", millega tõestab Eesti inimene, et ta pole üldsegi mitte kinnine, vaid hoopiski avameelne, kelle jaoks pole probleem rääkida liigutavaid lugusid oma armastusest elus.
Elegantsete lõksudega piduõhtu. Kaks peateemat  (26)
26.veebruar 2016 23:55
LP palvel kirjeldab vabariigi aastapäeva piduõhtu muljeid riigikogu liige Kadri Simson, kes on olnud kutsutud kõigile kümnele president Toomas Hendrik Ilvese vastuvõtule.
TV3 VIDEO: Tanel Padar pärast elu esimest rattatrenni: naeratus ja värskus kadus esimese tunniga  (15)
25.veebruar 2016 14:04
Suviseks Otepää Ironmani triatloniks valmistuv Tanel Padar tegi hiljuti elu esimese ametliku jalgrattatrenni elus, kui vuras Lõuna-Eesti küngaste vahel igaks maastikuks mõeldud fat-bike'iga.
TOP 8: Ninakas Liis Lass, imeline avavalss, armunud Padar ehk need värvikad videod väärivad vabariigi aastapäeval taas vaatamist
24.veebruar 2016 13:51
Täna õhtul võõrustab president Ilves koos värske esileedi Ieva Ilvesega oma ametiaja viimast vabariigi aastapäevavastuvõttu. Delfi TV varasalve on aastatega kogunenud hulk põnevaid vastuvõttudelt tehtud intervjuusid - valisime neist oma "Presidendiballide 98 meeldejäävaima hetke" sarja lõpetuseks välja 8 erisugust, kuid ühtviisi taas vaatamist väärivat klippi, lõbusamatest-vallatumatest kõige ajaloolisemateni.
VIDEO: Tanel Padar selgitab, miks elukaaslane teda teenetemärgi tseremoonial ei saatnud  (2)
23.veebruar 2016 18:53
President Toomas Hendrik Ilves andis täna üle riiklikke teenetemärke ning üheks Valgetähe kavaleriks oli ka muusik Tanel Padar. Kui tavaliselt saadab rokkarit tähtsatel sündmustel tema veetlev elukaaslane Kristel Mardisoo, siis "Seitsmestele uudistele" antud intervjuus selgus, et homse pidupäeva ettevalmistused algasid juba päev varem, mis tõttu tuli paaril teenetemärgi tseremoonia suhtes kompromisse teha. Vaata TV3 videot!
REPORTAAŽ: Kui midagi teha, siis suurelt! Võru noored korraldasid maskiballi  (1)
23.veebruar 2016 09:50
On laupäeva õhtu, 20. veebruar. Parksepa Keskkoolis avaneb muinasujuliselt õrn ja glamuurne vaatepilt. Koolimaja on tundmatuseni muutunud - raske uskuda, et tegemist on selle sama majaga, kus nädala sees on käimas tõsine õppetöö. Sel õhtul toimub siin ainulaadne ja suurejooneline Maskiball, mis on eelkõige suunatud peagi kooliteed lõpetavatele abiturientidele, kuid osalemiseks kõigile gümnasistidele.
Vabariigi aastapäeva kontserdi üks tähti: Kadri Voorand ja hea uus džässimaailm  (3)
23.veebruar 2016 00:30
Kui teil ühtegi mõtet pähe ei tule, siis otsige neid vaikusest ja iseenda seest. Noore dzässlaulja Kadri Voorandiga vestles Priit Hõbemägi.
TOP 10: Suudlused, kallistused ja meelitused ehk lembehetked presidendi vastuvõtult  (34)
22.veebruar 2016 08:41
Presidendi vastuvõtt on sündmus, milleks tuleb korralikult riietuda ning siis väljapeetult istuda-astuda. Õnneks pole keset pisulikku sündmust keelatud aga meelt lahutada viisakate lembehetkedega - seda enam, et presidendipaar oli see, kes ise aastal 2008 oma kiindumust ballikülaliste eest ei varjanud. Jagub ka teisi, keda oleme näinud presidendi vastuvõtul suudlemas, kallistamas ja kätt hoidmas.
Tanel Padar: üks tõsine põhjamaa mees oma tundeid ikka välja ei näita!  (15)
19.veebruar 2016 12:17
Juba märtsikuus alustab TV3-s uus südantliigutav muusikasaade "Armastuse laul". Selles saates tuleb osalejatel pühendada oma armastatule üks ilus laul. Tulevane saatejuht Tanel Padar aga arvab, et põhjamaa mehel on sellist asja väga raske teha.
Tanel Padar: kogu aeg mõtlen, kuidas olla kihvtim  (21)
18.veebruar 2016 17:01
„ Tõusen hommikul üles, joon kohvi ja hakkan mõtlema, milline ma veel olla võiks,“ kirjeldas Crunch Industry kaasasutaja Tanel Padar seda, kuidas Padarit müüakse, kirjutab aripaev.ee.