Tanel Padar

Eesti esirokkar ei sõrmitse ainult kitarri: "Tanel Padar ja sõbrad" jõuab täna Lahemaale ja pihku haaratakse torupill
08.oktoober 2015 16:00
TV3 lustakas telesaates " Tanel Padar ja sõbrad" on rokkar koos oma bändiga külas Kadri Voorandil . Ikka selleks, et üheskoos muusikat teha ja ringi uudistada. Tanel Padar jõuab oma sõpradeturneega Lahemaale, et külastada lapsepõlvesõpra, folk- ja jazzmuusikut Kadri Voorandit. Meenutatakse ka Taneli folgikarjääri ning musitseeritakse koos Lahemaa rahvamuusikutega.
Puhka Eestis: ajaveetmisüritused oktoobrikuus
07.oktoober 2015 16:35
Ehkki oktoobris kisub õues sügiseseks, jagub küllaga tubaseid üritusi, kus oma aega meeldivalt viita. Iseäranis ei pea igavust tundma muusikasõbrad, sest neile on pakkuda valikut sõna otseses mõttes polkast rokini. Soovitused on pärit EPL-i erilehest "Kodust Välja".
VALITUD PALAD: Millised näosaate senised tippesitused on meil siiani detailideni meeles?  (14)
03.oktoober 2015 14:59
Kuna juba homme õhtul alustab TV3 menusaade "Su nägu kõlab tuttavalt" oma neljandat hooaega, siis on paslik vaadata veelkord üle eelmiste hooaegade meeldejäävamad paroodianumbrid. Kes meist poleks senimaani lummatud Mart Müürisepa Nancy Sinatrast või painatud Lauri Liivi hirmuäratavalt ehedast Edgar Savisaarest? Publik toob Sinuni näosaate kolme esimese hooaja kustumatuimad esitused! Kui leiad, et meie valikust on mõni pärl puudu, siis anna sellest kindlasti teada kommentaariumis!
"Me armastame Eestit" uus hooaeg alustab uue kapteniga! Hannes Võrno vahetab Mihkel Raua välja  (11)
02.oktoober 2015 15:35
Alustab meeleoluka „ Me armastame Eestit “ uus hooaeg, mis toob kaasa mõned uued mängud ja ka uue kapteni, Mihkel Raua asemel astub võistlustulle Hannes Võrno .
VÕITJATE TOP 9: Eesti artistid, kelle riiulitelt leiab kõige rohkem muusikaauhindu
01.oktoober 2015 19:30
Eesti Muusikaauhinnad on Eesti Fonogrammitootjate Ühingu poolt kodumaise muusika väärtustamiseks ja populariseerimiseks korraldatav galakontsert, millel tunnustatakse eelnenud aasta joosul silma paistnud eesti muusikuid. Kuna täna tähistatakse rahvusvahelist muusikapäeva, siis otsustas Publik heita pilgu meie muusikamaastiku võitjatele ja välja selgitada, kelle riiulitelt võib kõige rohkem auhindu leida.
TOP 9: Kes Eesti muusikutest on meile enim rahvusvahelist tuntust toonud?  (42)
01.oktoober 2015 12:06
Rahvusvahelise Muusikapäeva auks otsustas Publik reastada üheksa Eesti staari, kelle talenti austatakse ka väljaspool meie kodumaad. Vaata, kes pääsesid tabelisse!
VIDEO: Vaata, mida muusik Tanel Padar mitte kunagi enam selga panna ei taha
30.september 2015 17:49
Eile jõudis ETV2 ekraanile uue dokumentaalse moesaate "Kapist välja" esimene osa. Saade piilub Eesti moemaailma tagatubadesse - kes teevad, kuidas teevad, miks teevad ja kellele teevad?
Rokkar Tanel Padari jaoks on riietumine lõbus: garderoob on läinud kirevamaks ja kindlasti on palju värve juurde tulnud  (12)
30.september 2015 11:25
ETV2 eetrisse läks värske moesaade "Kapist välja", milles Eesti tipprokkar Tanel Padar avaldas oma ikoonilise stiili tagamaad.
"Segased lood": Karl-Erik Taukari uues sügisehõngulises muusikavideos käib aeg tagurpidi  (4)
29.september 2015 20:11
Karl-Erik Taukari tuliuuele raadiosinglile "Segased lood" valmis sügisehõnguline muusikavideo. Taukari sõnul on tegemist mõtliku ja tugeva sõnumiga looga, mis räägib lähedastest suhetest ja nende keerdkäikudest. Video teeb eriliseks see, et see on praktiliselt kogu ulatuses filmitud tagurpidi ja hiljem "õigetpidi" keeratud. "Video filmimise tarbeks tuli mul terve see lugu tagurpidi selgeks õppida. Nii kõlab see nagu midagi Julio Iglesiase repertuaarist (Dool Desages O, Dool Desages O)," tõdes Taukar.
TOP 12: Kodumaised avaliku elu tegelased, kes on pärast napsutamist autoroolist tabatud  (54)
29.september 2015 19:45
Purjuspäi autorooli istumine pole naljaasi ning nii mõnigi kodumaine staar on ühel või teisel põhjusel seda siiski teinud. Kui osad tuntud näod on rooli istunud padujoobes, siis teised on jällegi saanud hakkama inimliku eksimusega, olles enda joobest teadmata. Publik toob Sinuni 12 avaliku elu tegelast, kes on isiklikult saanud karmi õppetunni, et pärast napsutamist tuleks alati alkomeeter igaksjuhuks pihku haarata ja enda kaines olekus veenduda.
PARIMAD SUVEJUTUD: Kirjutavad Jõgeva Põhikooli 4a klassi õpilased!
24.september 2015 16:12
Sel suvel juulis käisin ma Londonis. Seal käisin pikal ostutänaval, kus oli hästi palju huvitavat kaupa. Veel käisin London Eyel. Sellelt nägime peaaegu poolt Londonit. See oli ilus. Käisime ka vahakujude muuseumis- seal oli palju vahast kuulasid inimesi- see oli lahe. Selles majas oli veel hirmukamber, kus päris inimesed hirmutasid. See oli jube. Marijana Kreek
Vallatute Vestide mini-kokkutulek: The Suni bändibuss jõuab täna õhtul Setomaale, kus neid võõrustab Jalmar Vabarna
24.september 2015 15:31
Muusik Jalmar Vabarna on Eesti muusikamaastikul täielik tegija ja oma panuse on ta andnud nii Curly Stringsi, Viljandi Guitar Triosse, Trad. Attacki kui ka Zetodesse. Samuti on ta musitseerinud ka bändis Vallatud Vestid koos Ott Leplandi ja Tanel Padariga ning just täna õhtul jõuabki lustakas telesaade "Tanel Padar ja sõbrad" otsapidi Setomaale, kus The Suni võõrustab Jalmar Vabarna isiklikult. Lisaks seto elu uudistamisele on kohal ka ansambel Zetod, kellega loomulikult mõnusat muusikat luuakse.
Lustakas laulusaade "Tanel Padar ja sõbrad" jõuab otsapidi Pärnumaale, kellega musitseeritakse seekord?
17.september 2015 17:25
TV3 lustakas laulusaade „ Tanel Padar ja sõbrad“ jõuab tänases episoodis Pärnumaale , kus rokimehi võõrustab näitleja Sepo Seeman . Koos uudistatakse suvist Pärnut, käiakse sepikojas tulist rauda tagumas ja kümmeldakse tünnisaunas. Muidugi võetakse välja ka pillid, et üheskoos musitseerida.
8 nõuannet: Tanel Padar õpetab, kuidas jõusaalis nii käituda, et kõigil hea oleks  (6)
17.september 2015 09:31
Millised on jõusaalis käitumise head tavad? Kuidas hoolitseda enda ja kaastreenijate turvalisuse ning mõnusa atmosfääri eest? Tanel Padar käib videoklipis oma kogemustele toetudes läbi kõik olulised kirjutatud ja kirjutamata trennireeglid.
Rokkar Tanel Padar satub suurlavastuses uude rolli: alguses ei tundnud ma end kindlalt, kuid see on põnev väljakutse
16.september 2015 15:00
Peeter Vähi suurteose "Müstilisel Kaydara-maal" esitluskontsertidel astub esmakordselt jutustaja rolli eesti tuntuim rokkstaar Tanel Padar .
Rannavõrkpallurid alistasid Portugali ja jätkavad olümpiapileti jahti
12.september 2015 12:23
Iisraelis Ashdodis jätkuval rannavõrkpalli Kontinentaalkarikasarja neljanda ringi D-alagrupi turniiril alistas Eesti koondis 2:0 Portugali.
PUBLIKU VIDEO: Tanel Padar & the Sun esines eile õhtul õrnalt ja õues  (5)
11.september 2015 18:45
Eile õhtul andis Tanel Padar & The Sun Kultuurikatla aias nimega PADA oma viimase akustilise kontserdil "Veidi Valjem Kui Vaikus" sel suvel ning tähistasid ka uhiuue singli "Tormid ja tõusuveed" ilmumist. Õhtu oli suviselt soe ja mõnus ning rahvast oli nagu murdu: vaata videost, kes täpsemalt kontserdist osa võtsid ja äkki leiad ka enda mõnest kaadrist üles!
FOTOD: Tanel Padar & The Sun mängisid viimast korda sel suvel vabas õhus  (2)
10.september 2015 22:41
Tänasel sumedal sügisõhtul mängis Kultuurikatla aias Tanel Padar ja The Sun akustilise kontserdi „Veidi Valjem Kui Vaikus“.
KUULA JA VAATA: Tanel Padar & The Sun avaldas imeilusa singli koos sõpradest pakatava videoga  (7)
09.september 2015 16:05
Täna ilmus ansamblilt Tanel Padar & The sun värske singel "Tormid ja tõusuveed", mis jõuab kuulajateni koos bändi uue videoga.
Õrnalt ja õues! Tanel Padar ja The Sun tähistavad uue singli ilmumist akustilise suvelõpukontserdiga Kultuurikatla aias  (1)
07.september 2015 14:12
Neljapäeval, 10. septembril, mängivad Tanel Padar ja The Sun sel suvel viimast korda õrnalt ja õues Kultuurikatla aias nimega PADA bändi akustilisel kontserdil „Veidi valjem kui vaikus“.
FÄNNIPILT: Genka tõmbas Eesti korvpallilegendi endaga kaadrisse
06.september 2015 13:52
Pole saladus, et Henry Kõrvits ehk Genka on suur korvpalli fänn ning mees ei pidanud paljuks ka Riiga omasid toetama minna. Õhtusel järelpeol koos Tanel Padar & The Suniga esinenud Genka tõmbas tõelise fännina korvpallilegendi Aivar Kuusmaa endaga pildile ja kirjutas: "Eesti läbi aegade parim kolmesemees ja Aivar Kuusmaa".
VIDEO: Tanel Padar
06.september 2015 12:06
Tanel Padar
DELFI VIDEO: Tanel Padar: küll kossukoondislaste naised teavad, kuidas kaotusekibedust leevendada
06.september 2015 12:06
Eilne korvpallipäev Riias EM-finaalturniiril lõppes Eesti fännide jaoks raju kontserdiga, kus Tanel Padar & The Sun ning külalisesinejana lavale kutsutud Genka ehk Henry Kõrvits poolehoidjate kaotusekibedust peletasid.
FOTOD: Vaata, millised kodumaised staarid käisid Riias Eesti korvpallikoondisele kaasa elamas  (41)
06.september 2015 11:26
Eile toimus Riias EM -finaalturniiri avamäng, kus palliga madistasid Eesti korvpallikoondis ja Tšehhi . Lisaks tulihingelistele kossusõpradele olid kaasmaalastele pöialt hoidma sõitnud ka mitmed staarfännid: Tanel Padar , Indrek Saar , Jüri Ratas , Kadri Simson , Genka jpt. Paraku ei lõppenud mäng Eesti jaoks hästi ning seda on ka inimeste näost selgesti näha.
NÄDALA INSTAGRAM: milline kodumaine staar kehastus kiisuks, kes pugis hotdoge, kes käis tätoveerija nõela all?  (4)
06.september 2015 11:06
Septembrikuu esimesse nädalasse jätkus kodumaistel kuulsustel nii koolinostalgiat, kui ka adrenaliini tõstvaid hetki. Viskame pilgu peale Eesti staaride tegemistele Instagrami vahendusel.
FOTOD: Tanel Padar & The Sun aitas Eesti fännidel kaotusevalu leevendada
06.september 2015 01:30
Eesti korvpallikoondis kaotas küll Riias EM-finaalturniiri avamängu nukralt Tšehhile, ent Tanel Padari & The Suni kontsert aitas fännitelki kogunenud sajad fännid kurbusest üle.
FOTOD: Kaotasime, mis siis? Riia fännitelgis lohutas kossufänne kontserdiga Tanel Padar and The Sun  (5)
05.september 2015 21:52
Korvpalli EMi avamäng Eesti ja Tšehhi vahel võis meile küll "teise kohaga" lõppeda, kuid see ei tähenda, et kossufännid sellest väikesest tagasilöögist meelt heitma hakkaksid. Mängu järel leevendati pingeid Tanel Padari ja The Suni muusika saatel.
OTSEPILT: Vaata, mis toimub Eesti fännitelgis Riias!  (2)
05.september 2015 13:31
Delfi kaudu on võimalik tänasest teisipäevani jälgida kõike Riias Eesti korvpallifännide telgis toimuvat, sealhulgas Tanel Padar & The Suni, Kukerpillide ja Trafficu kontserti.