Tanel Padar

Eesti - Inglismaa mängul esitab hümni Tanel Padar  (14)
12.oktoober 2014 09:39
Täna õhtul A. Le Coq Arenal peetaval Eesti – Inglismaa EM-valikmängul esitavad hümne Tanel Padar ning Politsei- ja Piirivalveorkester, mida juhatab dirigent Hando Põldmäe.
Rock Café suurejoonelise sünnipäevapeo 1. päev kergitas katust ja tõmbas saali rahvast kummi  (1)
11.oktoober 2014 20:06
Taasavatud ja uuenduskuuri läbi teinud Tallinna rokitempel Rock Café on juba terve nädala tähistanud oma 10. juubelit. Kulminatsioon, nagu ikka, leiab aset nädalavahetusel: eile astusid lavale Tanel Padar & The Sun, Smilers, Shanon, HND, Psychiatric Ward, täna õhtul esinevad Singer Vinger, The Tuberkuloited, Kurjam, Köömes ning Pärl.
TÄNA: "Me armastame Eestit" stuudios ragistavad päid Getter Jaani ja Tanel Padar  (5)
10.oktoober 2014 17:44
Meeleoluka ja lõbusa TV3 saate „ Me armastame Eestit “ stuudiosse on täna õhtul kutsutud vahvad külalised, kes on nii nutikad kui ka naljahimulised.
Täna ja homme: Rock Cafe toob oma 10. sünnipäeva peoks lavale uskumatult head kodumaised suurlemmikud!  (6)
10.oktoober 2014 15:35
Suvel suure remondi läbinud hinnatud kontserdipaigana tuntud Rock Cafe tähistab sel nädalal oma 10. sünnipäeva. Terve nädala kestnud kontsertpidustused tipnevad 10.-11. oktoobril parimate Eesti muusikute paraadiga!
Meenutades šokeerivaid lugusid: koduvägivald pole ka nendele Eesti staaridele võõras  (143)
08.oktoober 2014 21:05
Tänases " Pealtnägijas " astus üles Eesti avalikkuses tele- ja seltskonnatähena figureerinud Triin Tulev , kes avalikustas šokeeriva loo, kuidas ta koduvägivalla ohvriks sattus. Koduvägivald pole ka paljudele teistele Eesti staaridele võõras: mõned ohvrid on sellest rääkinud otse (mis vastab tõele, mis mitte, jäägu nende südamele) ning mõned juhtumid - sealhulgas sellised, kus tuntud inimene on ründajaks - on avalikuks teinud ajakirjandus.
Minu Shanghai: eesti keel Hiina teiseks riigikeeleks! Tanel Padar presidendiks!  (8)
04.oktoober 2014 23:00
Katkend Anneli Vilu raamatust “Minu Shanghai” kirjastuselt Petrone Print . Minu andmetel olen Chengdus ja kogu ümbritsevas, 85 miljoni elanikuga Sichuani provintsis ainuke eestlane. Kui jõuab kätte Eesti taasiseseisvumispäev, mis on juhuslikult üsna lähestikku minu sünnipäevaga, otsustan mõlemat tähistada ja Eesti-sõnumit Hiina sisemaal levitada.
Nädalavahetusel peetav Horse Show toob Saku Suurhalli regiooni parimad hobused  (1)
03.oktoober 2014 13:56
Täna algas Saku Suurhallis Baltimaade suurim hobushow Tallinn International Horse Show .
SUUR LOOS: Rock Cafe sünnipäevanädal tulekul - Publik jagab pileteid kõigile järgmise nädala kontserditele!  (1)
03.oktoober 2014 08:10
Rokikohvik Rock Cafe peab järgmisel nädalal 10. sünnipäeva ning koostöös Publikuga viib sindki tähistama. Kuna tegu on sünnipäevaga, millega käivad kaasas kingitused, ei esita me keerulist küsimust, vaid palume, et valiksid endale meelepäraseima kontserdi sünnipäevanädalal toimunuvatest ning kirjutaksid, miks just sellele minna tahad!
TOP: Muusikapäeva auks! Need on meie väikese Eesti suurimad rahvusvaheliselt tuntud Eesti muusikud  (8)
01.oktoober 2014 21:51
Tänase rahvusvahelise muusikapäeva puhul tõstab Publik au sisse kodumaised muusikainimesed ja artistid, kes rahvusvahelisel areenil läbi aegade kas pikaajaliselt või lühidalt ilma on teinud.
Tallinn International Horse Show'l tänavu kavas kaks MK-etappi  (2)
29.september 2014 11:50
Eeloleval nädalavahetusel Saku Suurhallis aset leidva ratsaspordi suursündmuse Tallinn International Horse Show programmist leiab tänavu lisaks takistussõidu maailmakarika etapile esmakordselt ka maailmakarika võistluse koolisõidus.
Kanal 2 uues saates "Klipijaht" astuvad üles Anne Veski, Tanel Padar ja Jan Uuspõld jt
27.september 2014 11:13
Täna kell 19:35 alustab Kanal 2s uus lõbus telemäng "Klipijaht", mille kõik ülesanded põhinevad internetis ringlevatel naljakatel ja populaarsetel videotel.
“Klipijaht” – lõbus mäng
25.september 2014 05:15
Sel laupäeval, 27. septembril kell 19.35 alustab Kanal 2s uus lõbus telemäng “Klipijaht”, mille kõik ülesanded põhinevad internetis ringlevatel naljakatel ja populaarsetel videotel.
Väärt kontserdid tulemas: väiksed Vallatud Vestid võtavad tuurile kaasa sõbrad Kõrsikud!
24.september 2014 11:10
Bonzo, Pehk, Päss, Jalmar vabarna, Tanel Padar, Ott Lepland ehk Kõrsikud ja Vallatud Vestid lähevad detsembris tuurile kavaga "Kiigume koos".
Lokkispäine supergrupp  (3)
17.september 2014 06:00
Siim Nestor selgitab, kust tuli ja kuidas lendas järsku tähtede sekka ansambel Curly Strings.
FOTOD: Kopli suvelõpufestival meelitas sibulahuvilised päikese kätte!  (4)
06.september 2014 14:50
Laupäeval Kopli ametikooli hoovis peetud suur suvelõpufestival meelitas ilusa ilmaga kohale hulgaliselt sibulasõpru.
KUULA: Seks, seks, seks! Värske kodumaise pop-rokkpundi Pärl esimene singel on "Kolm võlusõna"  (33)
01.september 2014 10:25
Sel aastal loodud ansambel Pärl avaldas 1. septembril oma esiksingli “Kolm võlusõna”, mis süngetel sügisõhtutel vallatud mõtted kuulajaisse süstib ja ühel või teisel moel rõskust kontidest raputama inspireerib.
Miss Estonia 1995 Enel Eha sai avalikust skandaalist üle suheldes: mõistlik on asi ausalt ära rääkida, mitte salata  (23)
29.august 2014 13:35
Hoolimata sellest, et Miss Estonia tiitliga kaasneb vastutus käituda eeskujulikult, on nii mõnigi kroonitu sattunud skandaali – meenutagem Inna Roosi suhtesaagasid, Kristiina Heinmetsa paljastavat fotot või Enel Eha kokkukolimist endast oluliselt vanema mehega. Kuidas suhtuvab ilu- ja eetikaetalonideks peetava missi Enel Eha presidendiproua Evelin Ilvese armuseiklusesse ja mis pilguga vaatab ta tagasi oma skandaalile?
KUUM: Tanel Padar ja The Sun esitlevad tuliuut musavideot loole "Ootab veel palju ilusaid maid"  (25)
25.august 2014 10:44
Täna avalikustasid Tanel Padar ja ansambel The Sun muusikavideo oma värskeimale loole “Ootab veel palju ilusaid maid” ning terve päeva jooksul saad seda näha ainult Delfi Publikust! Ja siis hiljem mujalt...
VIDEO: Tanel Padar tantsis Kõltsu mõisa laval Airi Allveega ja pani rahva kaasa laulma  (7)
21.august 2014 19:54
Pühapäeval andis Laulasmaal asuva maalilise Kõltsu mõisa välilaval meeleoluka ja kaasahaarava kontserdi Tanel Padar koos oma Blues Bandiga. Külalisesinejaks oli Eesti bluesi kõige säravam artist Airi Allvee.
Sel laupäeval lahutab klubis Teater meelt Tanel Padar
20.august 2014 20:00
Sel laupäeval, 23.08 jõuab taas kõigini Klubi Teater üritstesari Teater Live Concert, mis sel korral on eriti kuum, sest rahva ette astub Tanel Padar & The Sun. Augustikuu Live Concert tõotab tulla tõeliselt võimas ning klubi Teater kavatseb suve lõpu lähenedes pidudele vaid hoogu juurde anda.
Telesõu valmistub uueks hooajaks
14.august 2014 05:15
Telesõu “Su nägu kõlab tuttavalt” jõuab TV 3 ekraanile ka sel sügisel.
FOTOD: Evelin Võigemast, Hele Kõrve, Mait Malmsten jt täitsid Kõltsu mõisa aia suviste helidega  (3)
12.august 2014 17:00
Pühapäeval, 10. augustil astusid Harjumaal Kõltsu mõisa aias publiku ette Evelin Võigemast , Hele Kõrve , WGT ja Draamateatri kitarristid Mait Malmsten , Märt Avandi ja Raimo Pass ning kitarrivirtuoos Indrek Kruusimaa, kes andsid meeleoluka ja meeldejääva kontserdi.
Tanel Padar: neljandat hooaega näosaade välja ei vea  (10)
11.august 2014 09:30
"Arutasime just Ott Leplandiga, et neljandat hooaega näosaade välja ei vea," ütleb rokkar Tanel Padar, saate " Su nägu kõlab tuttavalt " esimeses hooajas osalenu.
Tõrva Loitsul esinesid Vallatud Vestid, Sal-Saller, Metsatöll ja Winny Puhh  (38)
09.august 2014 13:40
Delfi TV teeb täna otseülekande Tõrvas Veskijärve veerel toimuvast tule, vee ja muusika vabaõhu-vaatemängust Tõrva Loits 2014.
DELFI TVs laupäeval: Suur tule, vee ja muusika vaatemäng Tõrva Loits tuleb Sinu arvutiekraanile!  (2)
08.august 2014 10:36
Tõrva Loits, mis on üks suurem ja vaatemänguliseim üritus Lõuna-Eestis, toimub 9. augustil. Publik teeb suurest showst ka otseülekande, pakkudes võimalust tule, vee ja muusika imelist kooslust nautida arvuti- või mobiiliekraani vahendusel, kus sa ka ei viibiks!
FOTOD ja VIDEO: Saladuslik Vabarna paljastab veidra hobi, Padar näitab tõelist meremeest  (2)
07.august 2014 11:20
Publik palus oma lugejatel valida vallatuima Vallatu Vesti liikme ning põhjendada ka, miks üks või teine mees hääle just saab. Enim teenis hääli Jalmar Vabarna, kes võlub inimesi oma salapäraga. Et veidi saladuseloori Jalmarilt kergitada, palusime tal lugejatele paljastada midagi vallatut.
HOMSES EKSPRESSIS: Gängstaräpparid kuulutasid Eesti politseile sõja  (73)
05.august 2014 19:15
Viimaste aegade suurima PR-lahingu Eesti politsei vastu käivitas vastuolulise kuulsusega kamp nimega Pirados.
Üllatus! Publiku lugejad valisid vallatuimaks vestiks Jalmar Vabarna! Loe, miks  (3)
05.august 2014 10:44
6. augusti õhtul annavad Tanel Padar, Jalmar Vabarna ning Ott Lepland Noblessneri sadamas suure Kolmapäevaregati kontserdi ja Publik uuris oma lugejailt piletiloosiga seoses, milline Vallatute Vestide liige nende arvates vallatuim on.
Tanel Padar avameelselt abielust: teiste pärast kräu teha pole õige!  (23)
02.august 2014 16:00
Laupäevaleht LP rääkis suvel hoogsalt esineva Tanel Padariga avameelselt nii taastekkinud õppimisrõõmust kui abieluplaanidest. Ajakirjanik Piret Koolile intervjuud andes tõdes mees, et pulmad tulevad siis, kui nad on kallim Kristeliga selleks ideaalse lahenduse leidnud ja välja selgitanud, kuidas seda teha vaikselt ning meeldejäävalt.