Tanel Padar

Tanel Padar: realism sööb romantika maailmast ära
02.august 2014 04:30
Eile Augustibluusil, homme pulmas, tuleval laupäeval Tõrvas loitsimas – nii on Tanel Padar mööda Eestit ringi lennanud juba 15 aastat. Muusik unistab tulevikust kuskil, kus saaks rahulikult, senisest teistmoodi elada. LP toob lugejani kesksuvised stoppkaadrid muusiku kiirest elust.
Tanel Padar homses LP-s: üks isiklik luuleraamat võiks kord olla küll  (3)
01.august 2014 13:15
Eile Vihulas , täna Augustibluusil, nädalavahetusel pulmas, tuleval laupäeval Tõrvas loitsimas - nii lendab Tanel Padar mööda Eestit ringi juba 15 aastat. Mõnes mõttes on mees ka oma senisele elule justkui ringi peale teinud: istub jälle koolipingis ning unistab tulevikust kuskil, kus saab rahulikult, senisest teistmoodi elada.
Kuidas käis Steven Seagalile äraütlemine? Augustibluusi programmijuht Raul Ukareda: asjalikult ja väljapeetult!  (3)
01.august 2014 13:06
Ansambli Compromise Blue kitarrist ja Augustibluusi programmijuht Raul Ukareda sõnab, et torm, mis festivalil musitseerima pidanud Steven Seagali ümber käivitus, haaras tema jaoks enneolematu mõõtme, kirjutab Kroonika.
Täna algab festival Augustibluus! Loe, kes siis lõppude lõpuks 9 lava peale astuvad
01.august 2014 10:35
Haapsalus toimuv festival Augustibluus, mis kannab järjekorranumbrit 21, saab avapaugu täna kell 15:00, mil kahel välilaval alustavad esinemist kodumaised ansamblid Steam Engine ja Umblue. Haapsalu Piiskopilinnuse pealaval algab kontsertõhtu kell 18:00 ning väravad avatakse tund varem. Kokku toimub festivali raames 29 kontserti, esinejaid saabub Haapsallu kümnest riigist – kaugeimad külalised tulevad Jaapanist, Brasiiliast ning bluusi sünnimaalt USAst. Augustibluus kestab pühapäeva varajaste hommikutundideni.
VALLATU LOOS: Anname ära piletid Vallatute Vestide kontserdile ja ägeda suvemuusikakogumiku "Värvid" ka!  (2)
30.juuli 2014 13:55
6. augusti õhtul kell 20.00 annavad Vallatud Vestid vahva kontserdi Tallinnas Noblessneri sadamas , kuhu Publik saadab viis lugejat koos kaaslasega nautima kaunist suveõhtut parima muusikaga! Vallatud Vestid, kelle hulgas on kaks paberitega ja mitu suure tahtmisega meremeest, esitavad nii uuemaid kui vanemaid laule enda ja teiste repertuaarist ning kindlasti ei puudu ühele merega seotud üritusele omaselt ka laulud merest, meremeestest, neid ootavatest naistest ning kõigest muust, mis mere juurde kuulub.
KUULA: Vaid mõne tunniga tehtud kaunikene ehk Tanel Padar & The Sun üllitas uhiuue singli!  (5)
21.juuli 2014 17:00
Ansambel The Sun eestotsas Tanel Padariga ilmutas täna uue singli "Ootab veel palju ilusaid maid". Loo muusika autoriks on terve ansambel ning sõnade autoriks luuletaja Aapo Ilves.
Tuttuued Naised, Nooruse Vöö, Vöör ja Ahter ehk Eriliste nimede sünnilood ja põnevad tagamaad
18.juuli 2014 15:47
Laulu- ja tantsupeokollektiivide nimevalik on kirev kui issanda loomaaed, lustlik kui rändtsirkuse etendus. Maaleht valis tutvustamiseks parimad palad.
Kas kaunitar, kellega Ott Lepland aega veedab, on Padari pruudi õde?  (7)
18.juuli 2014 08:35
Laulja Ott Lepland veetis Õllesummeril mõnusalt aega kauni brüneti seltsis. Kas ihaldatud poissmees on leidnud oma südamedaami?
Tanel Padarit Steven Seagali punapoliitilisus ei koti: sellise suhtumisega võiks kõik korraldajad p***e saata  (113)
17.juuli 2014 12:02
Hetkel keskharidust omandavale Tanel Padarile, kes oma uue kollektiivi Tanel Padar Blus Bandiga, kus mängib kitarri festivali üks korraldajatest Raul Ukareda, Augustibluusil üles astub, saabus mureliku fänni poolt Facebooki kiri, mille peamiseks küsimuseks/mureks oli: kas laulja on valmis punapoliitilise Stevel Seagaliga lava jagama? Padar jagas kirja ja oma filtreerimata vastust enda Facebooki seinal:
FOTOD ja VIDEO: "Laula mu laulu" kontserdiks kaeti lavale laud ja lasti hittidel kõlada!  (4)
11.juuli 2014 09:49
Õllesummeri teine päev kulmineerus "Laula mu laulu" saatest tuntud artistide suure saateteemalise ühiskontserdiga ning et asi veel teletuttavlikumaks teha, kaeti lavale ka õhtusöögilaud. Lenna Kuurmaa, Jaan Pehk, Tanel Padar, Getter Jaani, Marju Länik, Hardi Volmer, Henry Kõrvits võtsid kõik vahepeal lauas istet, kui nende hitte laulev teine staar esines. Väga lihtne ja äge lahendus!
Täna Õllesummeril: Laula mu laulu suur live, Tanja suurkontsert ja metsikult lõbus Spaghetti Swing  (1)
10.juuli 2014 12:06
Tänane Õllesummer toob suurele vabaõhulavale teleprojekti „ Laula mu laulu ”. Tanja esineb oma senise karääri suurima live'ga ning Itaaliast saabub kirglik laulu- ja kokkamisbänd Spaghetti Swing .
Kleidist räpini on tehtud, aga millises saateformaadis Tanel Padar osalema nõus ei oleks?  (2)
08.juuli 2014 13:46
" Laula mu laulu " saade on ammu lõppenud, ent täna said saate osalised taas kokku, et enne Õllesummeril antavat suurt ühiskontserdit proovi teha. Üks osaline, Tanel Padar , rääkis Publikule pärast proovi lugudest ja ka sellest, millised saateformaadis ta kaasa tegema nõus ei oleks.
Jalmar Vabarna: tahan inimestesse süstida rohkem maalähedust  (37)
05.juuli 2014 04:30
Tundub, et Jalmar Vabarna on absoluutselt kõikjal, mängib kõigis bändides, räägib raadios ja astub üles televisioonis. Kiirest elust leiab ta vaheldust oma Setomaa talus, kus loodab kunagi ka oma lapsed üles kasvatada.
Tanel Padar esimesest õllest 4-5-aastaselt: järgmise pudeliõlleni kulus mul väga palju aastaid  (12)
04.juuli 2014 10:20
Õllesummeril , mis järgmisel nädalavahetusel Lauluväljaku vallutab, astuvad üles ka " Laula mu laulu " saatest tuntud artistid suure ühiskontserdiga. Sellega seoses meenutab Tanel Padar oma esimest kokkupuudet humalajoogiga.
Kuumad nimed muusikas sisustavad Kasepääl festivali Peipsi Romantika
02.juuli 2014 10:42
18. ja 19. juuli õhtul toimub Tiheda külas Kasepää laululaval teist aastat järjest festival Peipsi Romantika, mille kontsertidel esinevad nii professionaalsed muusikud kui ka Jõgevamaa kultuurikollektiivid.
Pärnu jätkab Raimond Valgre loomingu alalhoidmist läbi temanimelise kontserdi!
02.juuli 2014 07:51
Laupäeval, 12. juulil kell 19 toimub Ammende Villa aias traditsiooniline Raimond Valgrele pühendatud kontsert “Kummardus Valgrele”.
FOTOD: Liiga sarnane värk! Nemad on Publiku ja Camorka teisikutekonkursi võitjad!  (25)
30.juuni 2014 13:59
Publiku ja pildivõistlusäpi Camorka koostöös toimunud mäng Teisikud on leidnud oma õnneliku lõpu ning koos sellega kaks 100 euro võitjat, kelle rahvas tiitlivääriliseks tunnistas. Lisaks valis Publiku toimetus oma lemmiku - Eesti esileediga sarnaneva daami Lembe Järvela, keda samuti 100 eurot ootab! Palju õnne võitjatele! Camorka võtab teiega ühendust! Teised aga, kes kellegagi ei sarnane, võivad nüüd vaadata võidupilte!
FOTOD: Nõmme särtsakal jaanitulel esinesid Vallatud Vestid ja Kukerpillid  (13)
23.juuni 2014 21:43
Nõmme spordikeskuse jaanitulelised said täna nautida maitsvat jaanisööki, vaadata linna suurimat jaanituld ja võtta osa ühest parimastjaanimöllust sel õhtul Tallinnas. Esinesid Vallatud Vestid ehk Tanel Padar, Ott Lepland ja Jalmar Vabarna ning Kukerpillid oma tuntud headuses.
FOTOD: Eesti suurim jaanipidu? Taukar tõmbas Pühajärve jaanitule käima  (37)
23.juuni 2014 00:06
Eesti ilmselt suurim jaanipidu, kahepäevane Pühajärve jaanituli 2014 sai pühapäeva õhtul sombuses, aga vihmata ilmas avalöögi.
Hardi Volmer: jaanipäeval peab suminat olema  (12)
21.juuni 2014 04:30
Multimees Hardi Volmer koges nii pärast filmi „Elavad pildid” kui ka laulusaadet erilist tunnet: võhivõõrad ja kolleegid tulid tänaval tänama. Sest need mõlemad puudutasid paljude südameid.
Jaaniõhtul esinevad Nõmmel Vallatud Vestid ja Kukerpillid
19.juuni 2014 16:58
Jaanilaupäeval, 23. juunil on kõik oodatud Nõmme spordikeskusesse (Külmallika 15a), kus peetakse juba viiendat aastat "Üle linna jaanituld". Lisaks Vallatute Vestide ja Kukerpillide kontserdile on traditsioonilisi jaanipäevamänge ja jõukatsumisi. Piletid on müügil Piletilevi müügipunktides ning kohapeal.
Tasuta ilu: Pärnu Vallikäärus toimub nädalavahetusel enneolematu 3D show  (1)
18.juuni 2014 12:22
20.- ja 21. juuni õhtul enne südaööd kell 23.40 saab Pärnu Vallikäärus näha enneolematut 3D videoprojektsioonetendust, kus on ühendatud kunst ja kaasaegsed tehnilised võimalused. Etendusse on kaasatud lihast ja luust inimesed, pürotehnika ning mitmed jahid.
KUULA! Vallatud Vestid avaldasid mõnusa suvise loo "Värvid"!  (6)
16.juuni 2014 11:25
Täna avalikkustas oma uusima, järjekorras kolmanda singli kooslus Tanel Padar , Ott Lepland ja Jalmar Vabarna ehk Vallatud Vestid .
Pühajärvel jaanitulel toimub suurim Eesti muusika festival
10.juuni 2014 13:30
Eesti suurim rannapidu, juba kaheksandat aastat peetav Pühajärve jaanituli toimub 22. ja 23.juunil ja pühendab tänavuse programmi sajaprotsendiliselt Eesti pop- ja rokkmuusika suurimatele tähtedele, ühise nimetajaga – Suur Eesti Pidu! Kahel päeval pakutakse külastajatele kokku 19 tundi parimate kodumaiste artistide loomingut.
Pühajärve jaanitulel esitatakse 19 tundi kodumaiste artistide loomingut  (5)
05.juuni 2014 16:40
Juba kaheksandat aastat peetav Pühajärve jaanituli toimub 22. ja 23.juunil ja pühendab tänavuse programmi sajaprotsendiliselt Eesti pop- ja rokkmuusika suurimatele tähtedele, ühise nimetajaga - Suur Eesti Pidu! Kahel päeval pakutakse külastajatele kokku 19 tundi parimate kodumaiste artistide loomingut.
FOTO: Teisikute konkursi liider: hurmur Mairon on nagu noor Tanel Padar!  (15)
04.juuni 2014 09:35
Publik ning pildivõistlusäpp Camorka käivitasid eelmisel nädalal mängu, kus otsime teisikuid, kes näeks mõne Eesti või välismaise staari moodi välja. Hetkel on liidripositsioonil rahva häälte tulemusena noor poiss Mairon, kes tõepoolest Tanal Padari väike vend, poeg või noorem versioon vabalt olla võiks ning sama kelmikal pilgul poseerida oskab. Pildi üles laadinud Marika kinnitab, et tegu ei ole siiski Tanel Padari pojaga.
VIDEOD: USAs startis näosaade! "Melrose Place'i" näitleja muundus Britneyks, rokimees Lady Gagaks!  (13)
03.juuni 2014 11:00
"Sing Your Face Off" ehk " Su nägu kõlab tuttavalt " Ameerika versioon läks esmaeetrisse laupäeva, 31. mai õhtul. Nagu Eestiski, on reeglid ja loogika Hispaania formaadil põhineval saatel sama - viis kuulsat staari kehastuvad iga nädal veel kuulsamaks või vähemalt kummalisemaks ja laulavad otse nii hästi staare ärgi tehes kui võimalik.
FOTOD: TOP 3 mehed, kes kleite kandes eestlasi naerutanud ja üllatanud on!  (18)
01.juuni 2014 12:00
1. juuni on rahvusvaheline kleidikandmise päev, millega rõhutada naiselikkust ja juhtida tähelepanu õrnema soo erilisusele, ent ometi on eestlastelegi tuntud mitmed mehed, kes oma jalgu ühel või teisel põhjusel kleidis näidanud on, kas või näiteks näosaates, mis enim ainest sellisteks muutusteks andnud on. Vaatame üle lustakad näited ja miks mitte, lubame ka täna meestel kleite kanda, et nad mõistaksid naiseks olemise võlu veel paremini!
Tanel Padar seksist: kunagi elasin selle nimel!  (13)
29.mai 2014 18:30
Eesti kuulsaim rokkstaar Tanel Padar pihtis ajakirjale Tervis Pluss, et enam ta ei ela seksi, vaid teiste asjade nimel.