Tanel Padar

Pühajärve jaanituli 2015 toob lavale Eesti ja välismaa tantsumuusika staarid  (3)
01.aprill 2015 10:44
22. ja 23. juunil leiab Otepää looduskaunis Pühajärve pargis aset juba üheksandat aastat peetav Eesti suurim jaanipidu Pühajärve jaanituli 2015. Eesti parimaks jaanipeoks kuulutatud Pühajärve jaanitulel tähistavad koos meie paremate bändide ja tuhandete pidulistega jaanipäeva ka sellised nimekad väliskülalised nagu Sigma (UK), Kate Ryan (Bel) ja Lost Frequencies (Bel).
Loe, millise lood valisid lohutusvooru poisid ja tüdrukud oma viimaseks tõestusõhtuks!  (3)
27.märts 2015 14:25
„Eesti otsib superstaari“ kõik finalistid selguvad sel pühapäeval, sest viimased neli õnnelikku valib rahvas just lohutusvooru esituste põhjal.
Aasta helitehnik Kristo Kotkas: kui viibid tihti väga purjus inimeste seltskonnas, paneb see loomulikult närvid proovile  (2)
25.märts 2015 09:30
"Kontserdi helitehniku töö võib olla üsna nüristav. Mõni inimene võib-olla mõtleb, et jumala äge, ta saab iga nädalavahetus peol käia. Aga kui sa käid sellistes kohtades sadu, nüüdseks juba tuhandeid kordi, siis on raske pidudest klassikalises mõttes rõõmu tunda," seletab eile Eesti muusikaettevõtluse auhindade jagamisel parima helikunstnikuna pärjatud Kristo Kotkas.
Lõpuks ometi! The Sun avaldas uuelt albumilt värske loo "Võit nagu valatud"  (8)
20.märts 2015 08:00
Eile õhtul TV3 saates Õhtu tuli esmakordselt ettekandele ansambel The Suni lugu nende juunis ilmuvalt albumilt. Uus singel kannab nime “Võit nagu valatud”, ning selle muusika on kirjutanud Tanel Padar ning sõnad Aapo Ilves.
Täna „Õhtus“: Anvelt ja Timmer arutlevad, miks kohus ei karista kurjategijaid!  (6)
19.märts 2015 19:30
Täna õhtul on Hannes Võrno saates „Õhtu“ külas Vabaerakonna liider Artur Talvik, justiitsminister Andres Anvelt, Naistelehe kolumnist Kirsti Timmer ja oma uut singlit esitlev laulja Tanel Padar.
FOTOD: Supertrio Würffel esitles teistele muusikutele, fännidele ning sõpradele oma esikplaati!
19.märts 2015 08:47
18. märtsil esitles oma esimest kauamängivat "Beats and Bubbles" trio Würffel : Rosanna Lints, Kaspar Kalluste ja Tarvi Kull.
HEA MUUSIKA: Augustibluus avab 22. hooaja pidudega Tallinnas ja Haapsalus!  (2)
18.märts 2015 08:09
Sel neljapäeval, 19. märtsil avatakse festivali Augustibluus 22. hooaeg. Tallinnas ja Haapsalus toimuvatel avaüritustel tutvustatakse seekordse festivali esinejaid ja avatakse festivali kodulehekülg. Tallinnas klubis Clazz toimuval Augustibluusi avapeol astub lavale Tanel Padar Blues Band ning Haapsalus Mikk Tammepõld.
Kanal 2s täna humoorikas erisaade "Enne kui nad said kuulsaks"  (1)
12.märts 2015 15:14
Täna kell 20 on Kanal 2s lustlik erisaade „Enne kui nad said kuulsaks“. Saade esitleb tänaseid Eesti staare üllatavas ja humoorikas võtmes – enne aega, kui nad olid tuntud. Teiste seas taaskohtume retrosaates kohati tundmatuseni võõrate Tanel Padari, Jan Uuspõllu, Ott Leplandi, Inga Lunge , Tuuli Roosma , Lenna Kuurmaa ja Märt Avandiga.
Kirsti Timmer on häiritud: naised, miks te peate spordiklubi riietusruumis alasti toimetama?  (78)
12.märts 2015 10:50
“Kas Tanel padar on tegelikult ka selline karismaatiline show-mees nagu televiisoris?” küsis kord üks porgandpaljas dušigeelitatud proua spordisaali pesuruumis minu käest. Dzhiizaz Kraist! — ahhetab Kirsti Timmer oma värskes Naistelehe kolumnis.
Kuldmunad. Reklaam võib olla vaimukas ja ikka märgist mööda
12.märts 2015 03:30
Eesti Päevalehe disainerid ja kultuuriajakirjanikud vaatasid eelmisel nädalal välja antud Kuldmuna reklaamiauhindu ja panid kirja, milliseid reaktsioone reklaam neis kui klientides tekitab.
SINA OTSUSTAD: Staarisaate teatrivooru osaliste saatus on televaatajate kätes!  (1)
08.märts 2015 13:10
Kuuenda superstaari otsingud TV3s jõuavad täna õhtul teatrivooruni, mis saab esmakordselt saate ajaloos omamoodi üllatava lõpu – kohtunikud vajavad vaatajate abi!
LOOS! Kirjuta nõmedaimast naistepäevakingist või -kogemusest ja Vallatud Vestid lohutavad sind oma muusikaga!  (6)
03.märts 2015 11:22
Publiku naiskond ja Vallatute Vestide meeskond on otsustanud saata kaks lugejat koos kaaslasega naistepäevakontserdile 7. märtsil. Et selgitada välja, kes on piletivõitjad, ootame sind kirjutama oma nõmedaimast naistepäevakingist või -kogemusest.
Viimased kollased kaardid jagatakse täna: saa aimu, milliste tuntud lugudega püütakse kohtunikke võluda!
01.märts 2015 16:07
Täna õhtul näevad TV3 vaatajad, mis toimub „Eesti otsib superstaari“ kolmandas ja ühtlasi viimases eelvoorus. Andekate noorte lauljate seltskond suudab kohtunikke jätkuvalt üllatada ja naljagi saab palju.
Tanel Padar: teineteise keha tunnetamine tuleb aastatega!  (5)
25.veebruar 2015 18:00
Seitsmesed uurisid kuidas on presidendi vastuvõtul piduliste meeleolu, millest seltskonnas räägitakse, kes kellega koos saabus ning kellega lahkus. Üle ja ümebr ei saa ka tanstusaalist, kus põrandal keerutasid jalga väga paljud võluvad paarid. Teiste seas näiteks Tanel Padar, kes oma elukaaslase Kristeliga osavalt tantsuplatsil liikus. Kas tantsutunnid? Ei, koos veedetud tunnid!
9 kuuma hetke: aastapäevaball kujunes tõeliseks kirgede ööks! Vaata, kellel sädemeid lendas!  (36)
25.veebruar 2015 11:04
Kaunid kleidid ja värskelt pöetud soengud sättisid mõned meie inimesed presidendi vastuvõtu ajaks õige romantilisse meeleollu. Nii sai juba värskelt pärast kätlemist fotostendi ääres näha mõningaid armsaid lembehetki, klaasike šampanjat hiljem aga asus sädemeid lausa lendama! Vaata, kes jäid fotosilma ette kui eilse õhtu lembetähed!
Stig Rästa kuues katse tõi edu  (2)
25.veebruar 2015 04:30
Laulukirjutaja Stig Rästa (35) loomingut saab kuulda ostukeskustes ja kohvikutes ja nüüd ka Viinis Eurovisioonil.
FOTOD: Sama armas ja kallis kui Eestimaa! Tanel Padar vihtus silmipimestavalt kauni pruudiga ennastunustavalt tantsu  (78)
25.veebruar 2015 00:04
Avaliku elu tegelasi näeb kaamerate ees harva oma õrnemaid tundeid välja näitamas. Juba mitu aastat ühist elu elavate Tanel Padari ja Kristel Mardisoo puhul aga paiskas lembust ja flirti igasse imakaarde, eriti kui tants lahti läks ning paarike lõbusas meeleolus keerutama asus.
FOTOD ja VIDEO: Kellel uhkeim kasukas, kellel kauneim mantel? Vaata, kuidas ballikülalised vastuvõtule saabusid!  (61)
24.veebruar 2015 16:58
Jõhvi kontserdimaja uksed avanesid külalistele 24. veebruaril kell 17, mil esimesed 97-aastaseks saandu Eesti Vabariigi presidendi vastuvõtule kutse saanud ka saabuma hakkasid. Tavaliselt külalisi ballipäeval tervitavate tugevate miinuskraadide asemel sai sel korral aga nautida soojemaid temperatuure, mis ometi ei pannud paljusid pidulikuna mõjuvast kasukast loobuma, samas kui teised lähedalasuvatest hotellidest suisa igasuguste üleriieteta tulid tuult ja vihma trotsides.
Eesti Eurovisioni-minevik: kas mäletad, milline oli esimene Eesti Laulu võidulugu? Aga Eurolaulu?  (10)
21.veebruar 2015 16:18
Täna kulmineerub järjekorrast juba seitsmes Eesti Laulu võistlus, mis tuhandete televaatajate ning žüriiliikmete häälte tulemusena selgitab välja, kes sõidab maikuus Eestit Eurovisionile esindama. Kas aga mäletad, milline oli esimene Eesti Laul või Eurolaul. On aeg teha mõnus tagasivaade.
TV3 VIDEO: Väga dändi, aga kas ka andekas? Ennusta, kas see kitarri plänniv ilus poiss väärib kollast kaarti või mitte!  (7)
18.veebruar 2015 16:30
Sel pühapäeval astub TV3 „ Eesti otsib superstaari “ teises eelvoorusaates paljude teiste seas kohtunike ette ka keegi veel tundmatu nägus noormees nimega Mattias Simson, kes on praeguseks juba jäänud silma teletegijatele. Kohtunike ilmed on kitarri plänniva ja veidi ebaleva, kuid selgelt hea häälematerjaliga noormehe etteaste peale aga väga erinevad. Mis küll on neil mõtteis?
ANNA TEADA: Kuidas meeldis uue hooaja esimene staarisaade?  (50)
15.veebruar 2015 21:00
15. veebruaril startis TV3s "Eesti otsib superstaari" uus hooaeg, mis tõi alustuseks televaatajateni Tartus veedetud pika päeva parimad ja halvimad etteasted.
Heade mõtete linnast ka häid lauljaid: loe, kes said 1. saates kollased kaardid ja vaata melu!  (34)
15.veebruar 2015 20:35
15. veebruaril alustanud " Eesti otsib superstaari " kuues hooaeg sai stardi eelvoorusaatega Tartust, kus sajad noored end proovile panid. Loe, kes on esimesed õnnelikud, kellele selle aasta kohtunikud Chalice, Tanel Padar , Rein Rannap ning Maarja-Liis kõige tähtsamad kaardid ulatasid ning milline melu valitses heade mõtete linnas toimunud eelvooru ümber.
Täna algavad otsingud! Superstaarisaate juhil Karl-Erik Taukaril on lemmik juba olemas  (4)
15.veebruar 2015 15:30
Täna õhtul TV3s alustava suurshow „Eesti otsib superstaari“ juht Karl-Erik Taukar kinnitab, et eelvoorudes näeb palju andekaid noori, kelle seas on ka tema lemmik.
Staarisaate kohtunik Tanel Padar: südant on raske kõvaks teha ja toredale inimesele "ei" öelda  (4)
13.veebruar 2015 17:58
Täna "Eesti otsib superstaari" 6.hooaja presentatsioonil oli ainsa kohtunikuna kohal Tanel Padar, kes sel aastal teeb oma debüüdi staarihakatiste hindajana. See roll pole sugugi lihtne, tunnistas ta Publikule antud intervjuus.
Kevadhooaeg TV 3s – esimesed tulijad
12.veebruar 2015 05:15
Telekanalite kevadhooajaks valmistumine käib täiel hool. Kuigi suur osa TV 3 värsketest saadetest-sarjadest alustab märtsikuus, annab avalöögi juba sel pühapäeval, 15. veebruaril kell 19.30 eetrisse jõudev “Eesti otsib superstaari”.
Imetlusväärne püsivus: Eesti Laulu poolfinalist Maria Soikonen üritas eurolaulule pääseda 18 aastat järjest!  (9)
07.veebruar 2015 19:16
"Ma ei ole loobuja tüüp. "Eesti laulu" poolfinaali pääsemine ei ole ainuke asi, mida ma olen pidanud väga kaua ootama," tunnistab ansambli Blue­stocking laulja Maria Soikonen , kes on "Eesti laulu" ja "Eurolaulu" konkursile oma lugusid saatnud juba 18 aastat.
Würffelil valmis uus lugu! Tanel Padar soovitab: viisud jalga ja tantsupõrandale
04.veebruar 2015 11:23
Ansambel Würffel, milles laulab staarisaates kuulsaks saanud Rosanna Lints, on valmis saanud uue loo "Should I run".
Tosin aastat rokki, rolli ja Padarit: palju õnne, The Sun!  (3)
02.veebruar 2015 13:38
1. veebruaril 2003. aastal sai esimordselt kokku Ülo Kriguli ja Tanel Padari loodud kollektiiv The Sun, mis eile oma 12. sünnipäeva tähistas. Enne seda teadis rahvas Tanel Padarit kui ansambli Speed Free vedajat ja lauljat, 2001. aasta maikuust alates aga kui Eesti esimest ja seni ainsat Eurovisioni võitjat koos Dave Bentoniga. Soovisime The Suni 12. sünnipäeva puhul koondada kokku 12 parimat kaadrit ansambli ninamehe karjäärist, ent sama kirev kui on rokimehe elu siiani, on ka meie pildivalik, seega sai galerii kokku märksa suurem.
Tanel Padar staarisaate selle aasta põhilugudest: "Vastupandamatu" on saanud tasapisi õudusunenäoks!  (26)
29.jaanuar 2015 17:33
Publik väisas täna " Eesti otsib superstaari " Tallinna eelvooru ning vestles esmakordselt kohtunikupingis istuva Tanel Padariga . Taneli jaoks on kohtunikutöö oluliselt keerulisem, kui see tundus sama saadet kunagi juhtides. "Raskem on teha õiget valikut, et kes võiks edasi pääseda. Selliseid ühte tüüpi lauljaid on palju. Et nende seast see kõige säravam leida, on raske."