Tanel Padar

Tähed tanu alla ehk millise tuntud paari pulmi me 2015 enim näha loodame!  (50)
21.detsember 2014 17:15
Võib vist öelda, et sel aastal me aisakellade vahele tõenäoliselt pulmakelli ei kuule, seega jääb üle oodata uut aastat, mis loodetavasti nii mõnelegi kodumaisele tuntud inimesele ka abielusõrmuse sõrme toob. Publik pani ritta kaheksa paari, kelle suhted on seal maal, et pulmakellad kajad võiks ja "kibe!" hüüda saaks. Lisaks vaatame ja meenutame, mida nad ise sel teemal rääkinud ka on.
Heidy Purga: kellele pärandada Tanel Padar?  (78)
21.detsember 2014 15:42
Mina, sina, meie ja me riik oleme koos näinud vaeva, et hoida ja luua Eesti kultuuri, olgu selleks popkultuur või akadeemilisemad kunstivormid. Aeg oleks hakata mõtlema sellele, et kelle jaoks me seda säilitame ja loome?
HITISÕDA 2014 vol 1: Heitlevad Taukar ja Tanel Padar - kumma hitt on hitim?  (22)
18.detsember 2014 14:35
Publik alustas 18. detsembril Hitisõda, mis paneb omavahel vastamisi 12 parimat Eesti lugu aastast 2014. Valisime raadiojaamade mängitumate ja kõnekamate seast 50, millest omakorda tegid Publiku toimetajad oma valiku, nii et sõelale jäi 12. 4 neist on aga sellised hitid, et lubasime nad ühe vooru võrra kohe edasi!
Ferrum Fabrica seppade kuumad päevad: toodang läheb välismaale ja jõulukingiks  (3)
13.detsember 2014 12:15
Ferrum Fabrica seppadel on kuumad päevad, seda nii otseses kui ka kaudses mõttes. Aasta lõpp on tavakohaselt töörohke, sest jõuludeks otsitakse praktilisi kingitusi.
TOP 20 aastahitti: Meenuta, millised on Eesti muusika absoluutsed rahvalemmikud läbi kahe aastakümne  (4)
11.detsember 2014 13:56
Täpselt 20 aastat tagasi tulid Raadio 2 peatoimetaja Avo Raup ning saatejuht Mihkel Raud mõttele korraldada kuulajate seas küsitlus, et selgitada välja aasta 1994 kõige populaarsem lugu. Vastuseid võis saata kirjade, postkaartide ja faksidega. Samal suvel oli Raud ning Jüri Pihel käima lükanud saate "7 Vaprat" ning "Aastahitt" oli justkui selle esimese hooaja aastakokkuvõte. Saade oli eetris 30. detsembril, algas hilja (nagu kahtlasevõitu uued projektid ikka) ning lõppes kella kolme paiku öösel, mistõttu vaid hardcore huvilised said teada, et võitsid Ummamuudu "Kõnõtraat" meilt ja Bon Jovi "Always" mujalt.
TV3 VIDEO: Superstaari saate kohtunikud teada: Maarja peab hakkama saama kolme mehega!  (1)
10.detsember 2014 11:07
TV3 annab teada, et kevadel alustava „ Eesti otsib superstaari “ žüriilaua taha istuvad tuhandete talentide seast kuuendat superstaari välja sõeluma neli kohtunikku – Maarja , Rein Rannap , Jarek Kasar ( Chalice ) ja Tanel Padar .
Võimas nelik! TV3 avalikustas „Eesti otsib superstaari“ uue hooaja kohtunikud!  (52)
09.detsember 2014 13:36
TV3 annab teada, et kevadel alustava „ Eesti otsib superstaari “ žüriilaua taha istuvad tuhandete talentide seast kuuendat superstaari välja sõeluma neli kohtunikku – Maarja , Rein Rannap , Jarek Kasar ( Chalice ) ja Tanel Padar .
TOP 20: kui tuleb 4. hooaeg, sooviks me seal näha paroodiaid neist artistidest, palun!  (22)
09.detsember 2014 12:19
Kaks Michael Jacksonit, kaks Marilyn Moroed, kaks Tina Turnerit ja nii edasi. Palju on aasitud selle kallal, miks ikka ja jälle samu artiste tehakse, samas kui maailm on head muusikat ja andekaid ning isikupäraseid muusikui täis. Publik koostas Näokomiteega nimekirja 15 artistist, keda sooviksime neljandal hooajal näha, kui see tulema peaks!
Näosaate finalistide lood lubavad suurejoonelist vaatemängu!  (1)
07.detsember 2014 13:10
Eesti rahvas valib täna „ Su nägu kõlab tuttavalt “ kolmanda hooaja võitja. Õhtul Saku Suurhallist otseülekandena TV3 vaatajateni jõudvas finaalis võistlevad neli artisti, neil kõigil on ette valmistatud vaimustavad paroodianumbrid.
Näosaate finaali neli lisanumbrit on selgunud: LOE, keda teevad Uuspõld, Värk, Länik ja Suviste!  (13)
05.detsember 2014 13:36
Juba ülehomme otsustab Eestimaa rahvas, kellest saab „ Su nägu kõlab tuttavalt “ suures finaalis võitja. Lisaks nelja finalisti paroodianumbritele vaimustavad vaatajaid aga ka teiste osalejate etteasted.
KUULA! The Tuberkuloited avaldas uue albumi esimese singli!  (6)
04.detsember 2014 11:45
Ansambel Tuberkuloited lubab oma fännidele uuel aastal uut albumit. Täna jõuab raadiojaamadesse bändi 12. albumi esimene singel, mis kannab pealkirja “Taevaste taga”. Bändiliikmete sõnul on leitud uus hingamine ning ka värske lugu kõlab värskemalt, kui seniilmunud palad.
Lõpuks ometi teada! Näosaate finaali külaliskohtunik on... Tanel Padar!  (18)
03.detsember 2014 16:26
Juba eeloleval pühapäeval koguneb terve Eestimaa telerite ette, et hinge kinni pidades ja samas naeru lagistades jälgida TV3 „ Su nägu kõlab tuttavalt “ finaali. Kolmanda hooaja lõpushow tuleb suurejooneline ning üllatusterohke. Tänaseks on selgunud ka finaali külaliskohtunik.
Kuula uut muusikat! Mõnusalt tiksuv rokipala ansamblilt Pärl jääb küll kummitama
01.detsember 2014 07:45
Sel aastal asutatud ja hoogsate rütmidega nukkerhalli hilissügise meeleolu leevendav ansambel Pärl on valmis saanud oma neljanda singli “Tundmatu”, mis jahedal talveõhtul enda sisse vaatama kutsub.
FOTOD: PÖFFihunt hullas, filmitegijad rõõmustasid: piduliku galaga kuulutati selleaastane filmifestival lõppenuks  (10)
28.november 2014 18:12
Reede õhtul toimus  Nordea Kontserdimajas 18. Pimedate Ööde Filmifestivali auhinnatseremoonia ning punase vaiba gala, mis lõpetas järjekordse PÖFFi festivali.
Janek Mäggi Ämari-skandaalist: Sven Mikser peab end Rõivase valitsuse peaministriks  (71)
24.november 2014 11:46
Taavi Rõivas on Eesti poliittaeva Tanel Padar – üks sai ootamatult peaministriks, teine võitis veel ootamatumalt Eurovisoni lauluvõistluse. Taavile meeldivad värvikirevad sokid, Tanelile tätoveeringud. Mõlemad on elukutselised elumehed – võtavad kõike täiega. Mõlemad on hingelt head, kuid loomult ulakad.
FOTOD ja VIDEOD: 15 telgitagust lugu ja kaadrit Publikult esmakordselt lugejate ees!  (2)
21.november 2014 20:53
Delfi värvika, töise, stressirohke, ent tohutult lõbusa 15 aasta jooksul on päris kindasti palju vett ja vilet näinud justnimelt Publiku toimetajad. Sest oleme ju meie need, keda ühtviisi tahetakse ja ei taheta — mõnikord on nii hädasti kajastust vaja ja teinekord annaks kõik, et mõne artikli ilmumist takistada. Meie sammume aga järjekindlalt oma rada, mis palistatud piisava annuse heatahtlikkuse ja ka kõmujanuga. Kuhu see kõik meid viinud on, mis on kaadri taga toimunud ja kui veidrates kohtades on sündinud mõned lood, saad lugeda siit!
VIDEO! Vaata ja võrdle: missugune Tina Turner on Mart Müürisepp ja missugune oli Tanel Padar?  (20)
20.november 2014 13:31
Näosaates laineid lööv noor ja andekas näitleja Mart Müürisepp kehastub sel pühapäeval Tina Turneriks . Viimast on juba Tanel Padar parodeerinud, hoogsalt tantsu vihtudes ja esitades pala "Proud Mary" üsna tõetruult. Kuidas tuleb välja Mardi Tina? Fotode järgi arvates tundub, et Märdi Tina Turner saab olema hoopis teisest puust... Aga kõike näed juba täpsemalt pühapäeva õhtul saates "Su nägu kõlab tuttavalt"
KUULA: Mõnus õhtune melanhoolia! Vallatud Vestid ja Kõrsikud avaldasid helgelt uinutava loo  (1)
12.november 2014 22:12
Uus lugu tuleb esitusele Kõrsikute ja Vallatute Vestide detsembrikuisel kontserttuuril, mis kannab nime “Kiigume koos”.
Eesti TOP 8 Publiku lemmikut komput, kes pole veel isarõõme maitsta saanud  (46)
08.november 2014 21:30
Isadepäev on tulekul ning paljud isad ja vanaisad on elevil, mis nende suurematel ja väiksematel võsukestel selleks tähtsaks pühapäevaks varuks on. Kui viimase aja beebibuumi valguses heita pilk aga sellele, millised Eestimaa kaunid noorhärrad pole veel isarõõme maitsta saanud, siis tegi Publik väikese spikri. Igaks juhuks, et teaks jälgida...
Kroonika edetabel: vaata, kes on Eesti kõige rikkamad muusikud  (74)
08.november 2014 17:30
Kui Äripäev avaldab igal aastal juba traditsiooniliselt Eesti rikkaimate inimeste edetabeli, siis nüüd on selle ette võtnud ka seltskonnaajakiri Kroonika .
Ott Lepland ja teised esitasid Xplosioni võitlejatele väljakutse!
31.oktoober 2014 16:11
Käesoleva aasta alguses said kohalikud staarid Eesti võistlusspordi tippudelt „silma siniseks“ kardisõidus.
Lugeja: näosaade rikub staaride imagot  (59)
27.oktoober 2014 14:05
" Su nägu kõlab tuttavalt " on menukas saade, kuid muusikud, keda oleme harjunud nägema laval maskuliinsena ning kes siis hüppavad seal ringi hoopis naiste sukkpükstes, lasevad oma isiklikku latti nagu pisut alla.
Palju õnne sünnipäevaks ehk 10 põhjust, miks Tanel Padar on üks Eesti ägedaim mees!  (35)
27.oktoober 2014 11:00
Küll vallatleb ta vestidega, küll uhkeldab oma imekauni pruudiga ja ega ta just näosaates ka suu peale kukkunud polnud. See pani meid mõtlema, et täna oma 34. sünnipäeva tähistav mees on ikka ütlemata äge. Miks? Leidsime lausa 7 head põhjust ja ühe video, kus  Tanel Padar  ka ise kolm põhjust pakub! Palju õnne, Tannu!
Aarne Saluveer: Otsa-kool on neile, kes ei saa muusikata elada
27.oktoober 2014 04:30
Otsa-kooli direktori sõnul läheb uue maja valmimiseni veel määramatult aega, kuid sisuliselt on kool uueks loodud.
Eesti - Inglismaa mängul esitab hümni Tanel Padar  (14)
12.oktoober 2014 09:39
Täna õhtul A. Le Coq Arenal peetaval Eesti – Inglismaa EM-valikmängul esitavad hümne Tanel Padar ning Politsei- ja Piirivalveorkester, mida juhatab dirigent Hando Põldmäe.
Rock Café suurejoonelise sünnipäevapeo 1. päev kergitas katust ja tõmbas saali rahvast kummi  (1)
11.oktoober 2014 20:06
Taasavatud ja uuenduskuuri läbi teinud Tallinna rokitempel Rock Café on juba terve nädala tähistanud oma 10. juubelit. Kulminatsioon, nagu ikka, leiab aset nädalavahetusel: eile astusid lavale Tanel Padar & The Sun, Smilers, Shanon, HND, Psychiatric Ward, täna õhtul esinevad Singer Vinger, The Tuberkuloited, Kurjam, Köömes ning Pärl.
TÄNA: "Me armastame Eestit" stuudios ragistavad päid Getter Jaani ja Tanel Padar  (5)
10.oktoober 2014 17:44
Meeleoluka ja lõbusa TV3 saate „ Me armastame Eestit “ stuudiosse on täna õhtul kutsutud vahvad külalised, kes on nii nutikad kui ka naljahimulised.
Täna ja homme: Rock Cafe toob oma 10. sünnipäeva peoks lavale uskumatult head kodumaised suurlemmikud!  (6)
10.oktoober 2014 15:35
Suvel suure remondi läbinud hinnatud kontserdipaigana tuntud Rock Cafe tähistab sel nädalal oma 10. sünnipäeva. Terve nädala kestnud kontsertpidustused tipnevad 10.-11. oktoobril parimate Eesti muusikute paraadiga!
Meenutades šokeerivaid lugusid: koduvägivald pole ka nendele Eesti staaridele võõras  (146)
08.oktoober 2014 21:05
Tänases " Pealtnägijas " astus üles Eesti avalikkuses tele- ja seltskonnatähena figureerinud Triin Tulev , kes avalikustas šokeeriva loo, kuidas ta koduvägivalla ohvriks sattus. Koduvägivald pole ka paljudele teistele Eesti staaridele võõras: mõned ohvrid on sellest rääkinud otse (mis vastab tõele, mis mitte, jäägu nende südamele) ning mõned juhtumid - sealhulgas sellised, kus tuntud inimene on ründajaks - on avalikuks teinud ajakirjandus.