Tallinna Lauluväljak

VIDEO: Suur vene pidu tulekul! Suvel Tallinnas esinev Vene räpistaar Timati saatis Eestile tervituse  (5)
19.mai 2016 13:59
1. juulil Tallinna Lauluväljakul festivali Tanzevalnaja Volna raames esinev Timati saatis oma Eesti fännidele videotervituse. Äsja uue albumi välja andnud Venemaa tuntuim räppar esineb esmakordselt Eestis suurel vabaõhufestivalil.
SEB Maijooks pakub nii liikumisrõõmu kui mitmekülgset meelelahutust
18.mai 2016 13:45
Laupäeval, 21. mail Tallinna Lauluväljakul toimuv Baltimaade suurim naiste liikumis- ja tervisespordisündmus SEB Maijooks pakub lisaks liikumisrõõmule ka põnevat meelelahutust nii osalejatele kui pealtvaatajaile.
Ukraina tornaado tuuseldab tänavusel Õllesummeril
17.mai 2016 19:15
Eesti-Ukraina folk-rock ansambel Svjata Vatra hakkab Õllesummeril möllama 7. juulil kell 22:30 Saku Läte Suvelaval. Bänd on tuntud oma särtsaka muusika ja tulise esinemise poolest.
Ansambel Vanaviisi tähistab Õllesummer Festivalil oma 30. juubelit
17.mai 2016 19:14
Juubelikontserdil teevad kaasa ka üks Vanaviisi asutajaliikmetest Riho Rõõmus ning kunagine kitarri -ja bandžomängija Jaak Arula. Vanaviisi on olnud ka Õllesummeri sünni juures.
Soome jazz sensatsioon Jimi Tenor esineb Õllesummer Festivalil
17.mai 2016 19:13
8. juulil kell 21.00 esineb festivali Simonsig veini- ja jazzialal ekstsentriline Jimi Tenor koos Lääne-Aafrikast pärit koosseisuga Kabu Kabu.
Õllesummer Festival avab suvel tänavatoiduala: pakutakse falafeleid ja trendikat käsitööõlut
10.mai 2016 14:15
6.-9. juulil toimuval suurimal suvefestivalil pannakse püsti tänavatoiduala, et külalised saaksid lisaks muusikalisele programmile nautida populaarseid kiiresti kohapeal valmistatud kvaliteetseid toite.
Õllesummer avalikustas "maitselava" peaartistid: festivalil täidavad sel aastal kõhtu ka falafelid ja trendikad käsitööõlled!  (1)
10.mai 2016 10:50
6.–9. juulini toimuval suurimal suvefestivalil pannakse püsti tänavatoiduala, et külalised saaksid lisaks muusikalisele programmile nautida populaarseid kiiresti kohapeal valmistatud kvaliteetseid toite.
Retrostaare siit ja mujalt: Megafestival We Love the 90s toob Tallinna lauluväljakule 90ndate menukaimad artistid  (1)
28.aprill 2016 10:08
26.-27. augustini Tallinna Lauluväljakul toimuv suve suurim retrofestival We Love the 90s toob ühele lavale kokku meie 1990ndate aastate menukaimad artistid. Lavale astuvad Caater, Mr Happyman, A-Rühm, Nancy ja Tuberkuloited ning 90ndate staarid keda pole lavalaudadel juba aastaid nähtud: E-Miljon ja N-Euro.
Laupäeval tuleb tasuta Matkamess, mis tutvustab kümneid matku, elamuskeskusi ja seiklustegevusi Eestis
31.märts 2016 09:42
2. aprilli toimub Tallinna Lauluväljakul tasuta Matkamess 2016. See on esmakordselt toimuv matka, vaba aja ning aktiivse eluviisi mess, kust leiab aktiivseid vaba aja veetmise võimalusi, retki, matku ja seiklustegevusi eelolevaks kevadeks ning suveks. Messil kohapeal saab õppida matkamiseks vajalikke oskusi matkalaboris, proovida golfi, discgolfi, vibulaskmist ja fatbike’i, uudistada uunikumautosid ning rippuvaid telke, mis kinnitatakse maapinnast kõrgemale puude vahele.
Briti popsensatsioon John Newman esineb Õllesummer Festivalil
22.märts 2016 08:05
Õllesummer Festivali reedese, 8. juuli peoõhtu kütab kuumaks Briti laulja ja muusik John Newman, kes astub Eesti publiku ette esmakordselt.
VIDEO: Daniel Viinalass ei teadnud Queenist midagi: arvasin, et "We Will Rock You" on ühe poistebändi lugu!  (26)
18.märts 2016 18:45
5. juunil astub Tallinna Lauluväljakul üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga. Kontserdile seavad sammud ka terve rida tuntud eestlasi, sealhulgas mõistagi muusikuid, kes räägivad kontserdi promoklippides vahvaid lugusid sellest, millega Queen nende jaoks seostub. Daniel Viinalass näiteks mäletab, et sai bändiga tuttavaks läbi ühe nende loo ja ühe tobedavõitu, ent arusaadavad, fopaa, mis ilmnes klassiõhtul.
VIDEO: Rannavõrkpallur Rivo Vesik saadab tervitusi päikesepaistelisest Riost ja muljetab menuansamblist Queen
11.märts 2016 09:50
Eesti ja ilmselt ka maailma üks osavamaid rannavõrkpallureid Rivo Vesik saadab tervitusi päikesepaistelisest Riost! Mis on Rivo lemmiklugu Queeni repertuaarist ning miks talle Queen meeldib — seda saad teada juba videoklipist! Muide, kas teadsid, et Queen astus 1985. aastal Rock in Rio festivalil üles lausa kaks korda — avamisel ning lõpetamisel — ning toona tõid kontserdid kokku üle poole miljoni pealtvaataja. Queen koos Adam Lambertiga andis samal festivalil ülimenuka kontserdi alles eelmise aasta sügisel ning juba mõne kuupärast näeb bändi Tallinna Lauluväljakul rokkimas.
Elektroonilise muusika festivalil Electronic Family esineb Paul van Dyk: LOE, kes veel!
07.märts 2016 10:16
16. juulil Tallinna Lauluväljakul toimuv elektroonilise muusika festival Electronic Family avalikustas oma esimesed esinejad.
VIDEO: 90ndate megabänd Scooter sai valmis uue albumiga ja plaadi esiksingel "Oi" kõlab eriti riivatult  (1)
11.veebruar 2016 09:52
Scooter ilmutas äsja oma 18. albumi "Ace" ning selle esimene singel "Oi" on juba jõudsalt tuure kogumas. Saksa tantsumuusika legend Scooter esineb 26. ja 27. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuval megafestivalil "We Love the 90's".
Queen ja Adam Lambert valiti SSE Wembley Arena külastajate poolt aasta parimaks live -esinejaks
31.jaanuar 2016 13:00
5. juunil annab Tallinna Lauluväljakul suurejoonelise kontserdi QUEEN koos Adam Lambertiga. Londoni ühe olulisima kontsertpaiga SSE Wembley Arena külastajad valisid koosluse 2015. aasta parimaks live-esinejaks.
Marje Hansar lubab: Järgmine Õllesummer tuleb mitmete uuendustega  (5)
08.detsember 2015 11:52
Suve suurim sündmus Õllesummer Festival tuleb taas ja seekord täis põnevaid muudatusi, seega pole mõtet Lätti sõita. Paljude muusikasõprade jaoks suve suursündmuseks peetud festival Õllesummer toimub 6. juulist 9. juulini Tallinna Lauluväljakul .Järjekorranumbriga 23 toimuval festivalil esineb üle 100 kohaliku artisti kümnel laval. Peaesinejatest välisartistide nimed avalikustatakse 2016. aasta kevadel ja festival lubab ka sel suvel suurepäraseid artiste.
VÕIMAS: Juunis annab rockmuusika legend Queen koos Adam Lambertiga Tallinna Lauluväljakul Baltikumi ainsa kontserdi!  (8)
03.detsember 2015 10:27
Uue aasta suvi saab võimsa alguse Tallinna Lauluväljakul, kus 5. juunil astub üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga.
Savisaare lähiringkonda kuuluv linnavalitsuse nõunik määrati kultuurikatla juhatuse liikmeks  (32)
11.november 2015 16:53
Sihtasutuse Tallinna Kultuurikatel nõukogu otsustas valida sihtasutuse juhatuse liikmeks Liina Oja , kes on olnud pikaajaline Tallinna linnavalitsuse ning eelkõige Edgar Savisaare lähiringkonda kuuluv nõunik.
FOTOD ja BLOGI: We Love The 90's tõestas, et 20 aasta tagused staarid suudavad siiani eestlasi üles kütta!  (87)
29.august 2015 14:00
Tallinna Lauluväljaku vallutab reedel ja laupäeval, 28. ja 29. augustil kaks päeva vältav suurfestival " We Love the 90s ", mis tõotab kujuneda kõigi aegade suurimaks 90ndate staaride kokkutulekuks, mida niipea juba ei unusta. Väravad nostalgiaparadiisi avanevad täna kell 15.
Filmimuusika suurkontsert paneb Tallinna lauluväljakul kõlama kuulsad lood Eesti lauljate esituses
25.august 2015 09:36
5. septembril Tallinna Lauluväljakul toimuv "Filmimuusika suurkontsert" toob lavale armastatud Eesti staarid, kes esitavad sümfooniaorkestri saatel filmimuusika parimaid palu läbi aegade.
Tallinna Lauluväljakule luuakse discgolfi rada  (6)
28.juuli 2015 08:10
Augustis ja septembris on discgolfi huvilistel ainukordne võimalus mängida Tallinna Lauluväljakul , kus algab Chilli Tour to Memorial 5-osaline võistlus. Esmakordselt on auhinnaks reis Ameerikasse, Memorial Championshipile.
FOTOD JA VIDEO: Palju silmailu! Võimsad tuunitud rekkad Eesti esimesel Baltic Truck Showl  (19)
18.juuli 2015 16:05
Tallinna Laululava ümbrus täitus täna 18.juulil uhkete veoautodega, kui merepoolsel kolmehektarisel alal hakkas laiuma Balti riikides esmakordselt toimuv kunstiliselt kujundatud ning tuunitud raskeveokite näitus Baltic Truck Show. Teiste seas on kohal ka Harley Davidson Eesti esindus ning Corvette’i klubi.
Tallinna lauluväljaku raadiotorn on lagunemas, laulukaare trossid aastakümneid vahetamata  (72)
10.juuli 2015 22:44
Tallinna lauluväljakul on mitmeid hooneid, mille seisukord selle sihtasutusele muret valmistab, neist kõige halvemas seisukorras on raadiotorn, ent ekspertiisi vajaks ka laululava kaar.
Õllesummeri publikumenu jahedam kui tavaliselt? Hansar: sel aastal jagunesid külastajad lihtsalt palju võrdsemalt  (48)
06.juuli 2015 19:42
1.-4. juulini Tallinna Lauluväljakul toimunud 22. Õllesummer läks korraldajate sõnul korda ning varasemast märgatavalt väiksemat publikumenu küll tajuda polnud.
Värskes Kroonikas! Riho Rõõmus ja tema uus rõõmus elu  (12)
02.juuli 2015 23:00
"Tammsaare kirjutas: "Ikka kannatab kuskil keegi, kui sünnib õnn." Ikka proovid ju teha nii, et kellegi hing haiget ei saaks, kuid see on paratamatu ja käib eluga kaasas,» seletab Tallinna Lauluväljaku direktor Riho Rõõmus lahti põhjuse, miks ta oma nelja aasta eest alanud suhet Kadri Helenaga pikalt saladuses hoidis.
FOTOD: Hunt, jänes ja mitmed muud loomad - ilus ilm meelitas avapäeval Õllesummerile hulgaliselt rahvast ja kaunist muusikat!  (42)
02.juuli 2015 07:38
Iga õllesõbra ja suvenautija unistuste üritus Õllesummer on Tallinna Lauluväljakul hoo sisse saanud ning Publiku toimetus on, nagu igal aastal, iga päev kohal, et tuua Sinuni vahetuid emotsioone ja lõbusaid hetki.
PUBLIK SOOVITAB: 6 artisti, keda alanud Õllesummeril maha magada ei tasuks!  (18)
01.juuli 2015 11:32
1. juulil õhtul kell 17 avab oma väravad Tallinna Lauluväljakul toimuv 22. Õllesummer . Mitmekesine festival toob rahvani kuumad latiinotantsu õpitoad, sportlikud ettevõtmised ja isegi sigarirullimise töötoa. Suurt rõhku pannakse aga loomulikult muusikale ning nelja päeva jooksul käib seitsmelt erinevalt lavalt läbi pea sada artisti.
Oled valmis neli päeva kestvaks mölluks? Täna algab 22. Õllesummer!  (6)
01.juuli 2015 10:48
Täna kell 17 avatakse Tallinna Lauluväljakul 22. Õllesummeri väravad. Esimese õhtu jooksul esineb seitsmel eri muusikastiiliga laval ligi 20 aritisti. Festivalile on püstitatud üle 70 erineva kohviku ja restorani. Avapäeva peaesineja on briti rokkstaar Placebo .
HEA TEADA: Õllesummeri ajaks muutub liikluskorraldus lauluväljaku ümbruses  (6)
30.juuni 2015 11:02
1.-4. juulini Tallinna Lauluväljakul toimuva Õllesummeri ajaks muutub ajutiselt lähiümbruse liikluskorraldus. Priirangud puudutavad nii parkimist, kiirusepiiranguid kui ajutisi sissesõidukeelde.