Tallinna Lauluväljak

Jüri Pootsmann paneb Õllesummerile võimsa punkti: mu salajane unistus on olnud esineda sellises legendaarses kohas, nagu seda on Tallinna Lauluväljak  (6)
14.juuni 2016 13:19
Jüri Pootsmann astub 9. juulil Õllesummeri festivali Estrella pealaval üles võimsa kontserdiga, kus teevad kaasa ka Kristel Aaslaid, Johanna Eenma, Metsakutsu ning All Stars koor, mis koosneb Jüri tuntud muusikutest sõpradest.
Taavi Aas: Lauluväljaku planeerimist peaks vedama laulupidude korraldaja  (2)
09.juuni 2016 14:47
Tallinna abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aas tegi Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusele ettepaneku lauluväljaku ala detailplaneeringu koostamise korraldamine linnalt üle võtta.
Queen lummas võimsa vaatemänguga  (1)
07.juuni 2016 00:10
Queen + Adam Lambert oli visuaalselt võimas, aga puudu jäi live ’ile nii olulisest spontaansusest.
Queen lummas võimsa vaatemänguga  (26)
07.juuni 2016 00:10
Queen + Adam Lambert oli visuaalselt võimas, aga puudu jäi live ’ile nii olulisest spontaansusest.
VIDEO: Eesti kõige suurem Queeni fänn võttis iidolitega kohtumisele kaasa 42 aastat tagasi maalitud pildi!  (1)
06.juuni 2016 20:15
Möödunud nädalatel otsisid “Seitsmesed uudised” Eesti kõige suuremat Queeni fänni ning üles ta ka leiti. Eile õhtul täitus mehe üks ammuseid unistusi ning pärast Tallinna Lauluväljakul toimunud kontserti õnnestus tal bändiga isiklikult kohtuda — vaata täpsemalt TV3 videost!
TEEME SOOJA: 10 Queeni legendaarseimat lugu, mille võiksid enne homset kindlasti pähe õppida  (8)
04.juuni 2016 16:15
Juba sel pühapeval, 5. juunil, astub Tallinna Lauluväljakul üles rokk-muusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga. Bändi originaalliikmetest võib näha nii kitarrist Brian May'd kui trummar Roger Taylorit, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas. Publiku meelest võiksid Sa juba täna sooja tegemisega alustada ning meelde tuletada ja/või õppida kaasa laulma neid kümmet Queeni legendaarset lugu. Siis on endal ka ju mõnusam kontserdil olla!
Alar Nääme: lauluväljaku purskkaev on väike vigur, aga autotee eest hoiatamine kuulub ehtsa demagoogia valda  (65)
27.mai 2016 13:56
Ühtäkki on avastatud 2010. aastal vastu võetud, ent seni kehtestamata Tallinna lauluväljaku detailplaneering ja tõstetud see avalikkuse huviorbiiti.
DELFI INTERAKTIIVNE GRAAFIK: Detailplaneeringu järgi ehitataks lauluväljakule autotee ja pandaks koorilauljate asemele laulukaare ette seisma purskkaev  (135)
26.mai 2016 21:31
Esimene pilk värskelt sahtlipõhjast välja kraamitud 2007. aastast pärinevale lauluväljaku detailplaneeringule tekitab šoki – pealtnäha näib väljakult läbi kulgevat 3+3 sõidurajaga Reidi tee põik. Tegelikult on tegu maa-aluste kommunikatsioonidega ja selle pärast muretseda ei maksa, ent see ei tähenda, et lauluväljakule tänavat plaaneeritud ei oleks - on ikka küll.
Briti popsensatsioon John Newman esineb Õllesummer Festivalil
26.mai 2016 08:05
Õllesummer Festivali reedese, 8. juuli peoõhtu kütab kuumaks Briti laulja ja muusik John Newman, kes astub Eesti publiku ette esmakordselt.
VIDEO: Vene piigadebändist t.A.T.u. tuntud Julia Volkova saatis eestlastele palava tervituse
24.mai 2016 16:20
1. juulil Tallinna Lauluväljakul festivali Tanzevalnaja Volna raames esinev Julia Volkova saatis tallinlastele videotervituse. Endise skandaalse menubändi t.A.T.u liige on peale suuri muutusi eraelus tegemas suurt soolokarjääri.
VIDEO: Suur vene pidu tulekul! Suvel Tallinnas esinev Vene räpistaar Timati saatis Eestile tervituse  (5)
19.mai 2016 13:59
1. juulil Tallinna Lauluväljakul festivali Tanzevalnaja Volna raames esinev Timati saatis oma Eesti fännidele videotervituse. Äsja uue albumi välja andnud Venemaa tuntuim räppar esineb esmakordselt Eestis suurel vabaõhufestivalil.
SEB Maijooks pakub nii liikumisrõõmu kui mitmekülgset meelelahutust
18.mai 2016 13:45
Laupäeval, 21. mail Tallinna Lauluväljakul toimuv Baltimaade suurim naiste liikumis- ja tervisespordisündmus SEB Maijooks pakub lisaks liikumisrõõmule ka põnevat meelelahutust nii osalejatele kui pealtvaatajaile.
Ukraina tornaado tuuseldab tänavusel Õllesummeril
17.mai 2016 19:15
Eesti-Ukraina folk-rock ansambel Svjata Vatra hakkab Õllesummeril möllama 7. juulil kell 22:30 Saku Läte Suvelaval. Bänd on tuntud oma särtsaka muusika ja tulise esinemise poolest.
Ansambel Vanaviisi tähistab Õllesummer Festivalil oma 30. juubelit
17.mai 2016 19:14
Juubelikontserdil teevad kaasa ka üks Vanaviisi asutajaliikmetest Riho Rõõmus ning kunagine kitarri -ja bandžomängija Jaak Arula. Vanaviisi on olnud ka Õllesummeri sünni juures.
Soome jazz sensatsioon Jimi Tenor esineb Õllesummer Festivalil
17.mai 2016 19:13
8. juulil kell 21.00 esineb festivali Simonsig veini- ja jazzialal ekstsentriline Jimi Tenor koos Lääne-Aafrikast pärit koosseisuga Kabu Kabu.
Õllesummer Festival avab suvel tänavatoiduala: pakutakse falafeleid ja trendikat käsitööõlut
10.mai 2016 14:15
6.-9. juulil toimuval suurimal suvefestivalil pannakse püsti tänavatoiduala, et külalised saaksid lisaks muusikalisele programmile nautida populaarseid kiiresti kohapeal valmistatud kvaliteetseid toite.
Õllesummer avalikustas "maitselava" peaartistid: festivalil täidavad sel aastal kõhtu ka falafelid ja trendikad käsitööõlled!  (1)
10.mai 2016 10:50
6.–9. juulini toimuval suurimal suvefestivalil pannakse püsti tänavatoiduala, et külalised saaksid lisaks muusikalisele programmile nautida populaarseid kiiresti kohapeal valmistatud kvaliteetseid toite.
Retrostaare siit ja mujalt: Megafestival We Love the 90s toob Tallinna lauluväljakule 90ndate menukaimad artistid  (1)
28.aprill 2016 10:08
26.-27. augustini Tallinna Lauluväljakul toimuv suve suurim retrofestival We Love the 90s toob ühele lavale kokku meie 1990ndate aastate menukaimad artistid. Lavale astuvad Caater, Mr Happyman, A-Rühm, Nancy ja Tuberkuloited ning 90ndate staarid keda pole lavalaudadel juba aastaid nähtud: E-Miljon ja N-Euro.
Laupäeval tuleb tasuta Matkamess, mis tutvustab kümneid matku, elamuskeskusi ja seiklustegevusi Eestis
31.märts 2016 09:42
2. aprilli toimub Tallinna Lauluväljakul tasuta Matkamess 2016. See on esmakordselt toimuv matka, vaba aja ning aktiivse eluviisi mess, kust leiab aktiivseid vaba aja veetmise võimalusi, retki, matku ja seiklustegevusi eelolevaks kevadeks ning suveks. Messil kohapeal saab õppida matkamiseks vajalikke oskusi matkalaboris, proovida golfi, discgolfi, vibulaskmist ja fatbike’i, uudistada uunikumautosid ning rippuvaid telke, mis kinnitatakse maapinnast kõrgemale puude vahele.
VIDEO: Daniel Viinalass ei teadnud Queenist midagi: arvasin, et "We Will Rock You" on ühe poistebändi lugu!  (28)
18.märts 2016 18:45
5. juunil astub Tallinna Lauluväljakul üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga. Kontserdile seavad sammud ka terve rida tuntud eestlasi, sealhulgas mõistagi muusikuid, kes räägivad kontserdi promoklippides vahvaid lugusid sellest, millega Queen nende jaoks seostub. Daniel Viinalass näiteks mäletab, et sai bändiga tuttavaks läbi ühe nende loo ja ühe tobedavõitu, ent arusaadavad, fopaa, mis ilmnes klassiõhtul.
VIDEO: Rannavõrkpallur Rivo Vesik saadab tervitusi päikesepaistelisest Riost ja muljetab menuansamblist Queen
11.märts 2016 09:50
Eesti ja ilmselt ka maailma üks osavamaid rannavõrkpallureid Rivo Vesik saadab tervitusi päikesepaistelisest Riost! Mis on Rivo lemmiklugu Queeni repertuaarist ning miks talle Queen meeldib — seda saad teada juba videoklipist! Muide, kas teadsid, et Queen astus 1985. aastal Rock in Rio festivalil üles lausa kaks korda — avamisel ning lõpetamisel — ning toona tõid kontserdid kokku üle poole miljoni pealtvaataja. Queen koos Adam Lambertiga andis samal festivalil ülimenuka kontserdi alles eelmise aasta sügisel ning juba mõne kuupärast näeb bändi Tallinna Lauluväljakul rokkimas.
Elektroonilise muusika festivalil Electronic Family esineb Paul van Dyk: LOE, kes veel!
07.märts 2016 10:16
16. juulil Tallinna Lauluväljakul toimuv elektroonilise muusika festival Electronic Family avalikustas oma esimesed esinejad.
VIDEO: 90ndate megabänd Scooter sai valmis uue albumiga ja plaadi esiksingel "Oi" kõlab eriti riivatult  (1)
11.veebruar 2016 09:52
Scooter ilmutas äsja oma 18. albumi "Ace" ning selle esimene singel "Oi" on juba jõudsalt tuure kogumas. Saksa tantsumuusika legend Scooter esineb 26. ja 27. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuval megafestivalil "We Love the 90's".
Queen ja Adam Lambert valiti SSE Wembley Arena külastajate poolt aasta parimaks live -esinejaks
31.jaanuar 2016 13:00
5. juunil annab Tallinna Lauluväljakul suurejoonelise kontserdi QUEEN koos Adam Lambertiga. Londoni ühe olulisima kontsertpaiga SSE Wembley Arena külastajad valisid koosluse 2015. aasta parimaks live-esinejaks.
Marje Hansar lubab: Järgmine Õllesummer tuleb mitmete uuendustega  (5)
08.detsember 2015 11:52
Suve suurim sündmus Õllesummer Festival tuleb taas ja seekord täis põnevaid muudatusi, seega pole mõtet Lätti sõita. Paljude muusikasõprade jaoks suve suursündmuseks peetud festival Õllesummer toimub 6. juulist 9. juulini Tallinna Lauluväljakul .Järjekorranumbriga 23 toimuval festivalil esineb üle 100 kohaliku artisti kümnel laval. Peaesinejatest välisartistide nimed avalikustatakse 2016. aasta kevadel ja festival lubab ka sel suvel suurepäraseid artiste.
VÕIMAS: Juunis annab rockmuusika legend Queen koos Adam Lambertiga Tallinna Lauluväljakul Baltikumi ainsa kontserdi!  (8)
03.detsember 2015 10:27
Uue aasta suvi saab võimsa alguse Tallinna Lauluväljakul, kus 5. juunil astub üles rockmuusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga.
Savisaare lähiringkonda kuuluv linnavalitsuse nõunik määrati kultuurikatla juhatuse liikmeks  (32)
11.november 2015 16:53
Sihtasutuse Tallinna Kultuurikatel nõukogu otsustas valida sihtasutuse juhatuse liikmeks Liina Oja , kes on olnud pikaajaline Tallinna linnavalitsuse ning eelkõige Edgar Savisaare lähiringkonda kuuluv nõunik.
FOTOD ja BLOGI: We Love The 90's tõestas, et 20 aasta tagused staarid suudavad siiani eestlasi üles kütta!  (87)
29.august 2015 14:00
Tallinna Lauluväljaku vallutab reedel ja laupäeval, 28. ja 29. augustil kaks päeva vältav suurfestival " We Love the 90s ", mis tõotab kujuneda kõigi aegade suurimaks 90ndate staaride kokkutulekuks, mida niipea juba ei unusta. Väravad nostalgiaparadiisi avanevad täna kell 15.
Filmimuusika suurkontsert paneb Tallinna lauluväljakul kõlama kuulsad lood Eesti lauljate esituses
25.august 2015 09:36
5. septembril Tallinna Lauluväljakul toimuv "Filmimuusika suurkontsert" toob lavale armastatud Eesti staarid, kes esitavad sümfooniaorkestri saatel filmimuusika parimaid palu läbi aegade.