Tallinna Lauluväljak

VAATA ja MEENUTA: Õllesummer avalikustas tänavuse festivali järelfilmi
09.detsember 2016 09:31
Õllesummer Festival teatas, et suvine suursündmus toimub taas, 5.-8. juulil Tallinna Lauluväljakul ning paiskas müüki ka esimesed soodushinnaga piletid.
Tallinna lauluväljak muutub pühade eel imeliseks jõulumaaks!
08.detsember 2016 11:35
Kolmeks päevaks muudetakse Tallinna lauluväljak imeliseks jõulumaaks, kus saab nautida traditsioonilisi jõululaule tuntud Eesti esinejatelt ja kooridelt, sõita jõulurongiga, lugeda jõuluvanale salmi, mängida laste alal, õppida töötoas või külastada kohapeal olevat miniloomaaeda.
VÕIMAS! Saksa industriaalroki lipulaev Rammstein annab tuleval suvel Tallinnas plahvatusliku kontserdi  (5)
28.november 2016 09:51
Pühapäeval, 11. juunil esineb Tallinna Lauluväljakul sakslaste au ja uhkus Rammstein . Saksa industriaalroki lipulaev külastab Eestit esimest korda üle seitsme aasta. Tallinna kontsert saab olema esimene ja ainus välishow Baltikumis.
Kultuurikomisjon toetas lauluväljaku laiendusplaani  (5)
14.november 2016 14:40
Riigikogu kultuurikomisjon tutvus tänasel istungil Tallinna lauluväljaku uue detailplaneeringu lähteülesande tegevuskavaga ning toetas lauluväljaku arendusplaani. Eesti laulu- ja tantsupeo sihtasutuse, Eesti arhitektide liidu ja Tallinna linnavalitsuse koostöös on kavas esimesel võimalusel välja kuulutada lauluväljaku ala planeerimise arhitektuurikonkurss.
KAE ILUDUST: Tallinna kalleim teemant maksab üle kahe miljoni euro!  (6)
03.november 2016 20:53
Tuleval nädalavahetusel toimub Tallinna Lauluväljakul pulmamess, kus on võimalik näha ka Tallinna kalleimat teemandit, mille hind ületab kahe miljoni euro piiri.
Retrofestival We Love the 90s tuleb järgmisel aastal suurte muutustega: kolm päeva pidu ja hüpe uude kümnendisse  (1)
03.oktoober 2016 09:33
Tuleva aasta augustis Tallinna Lauluväljakul toimuv Euroopa suurim retrofestival We Love The 90s muutub kolmepäevaseks ning teeb ka hüppe sajandivahetuse järgsesse kümnendisse.
Muuseum Eesti levimuusika ajaloo rääkimiseks
07.september 2016 00:30
Siim Nestor kirjutab plaanidest rajada Eesti Muusika Kuulsuste Koda.
We Love The 90s möllab täna edasi! Vaata, keda lauluväljaku megafestivalil kuulata saab  (6)
27.august 2016 13:26
Täna jätkub Tallinna Lauluväljakul teist päeva suurim 90ndate pidu — festival We Love The 90s . Eilne päev tõi kokku ligi kümme tuhat retrohuvilist ning tänanegi tõotab tulla rekordipäev.
FOTOD: See pidu küll ei unune iial! 90ndate megastaar Dr. Alban tähistab Tallinna Lauluväljakul toimuval retrofestivalil oma sünnipäeva  (40)
26.august 2016 20:13
Sel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakul toimuv suve suurim retrofestival We Love the 90s toob ühele lavale kokku meie 1990ndate aastate menukaimad artistid. Megapeo avapäeva suurnimede hulka kuuluvad Vengaboys, Army of Lovers, E-Type ja Dr. Alban, kellest viimane tähistab eestlaste seltsis ka oma sünnipäeva. Vahva üllatusena valmis staarist karikatuur, mis pärast kontserti talle pidulikult üle anti. Vaata Publiku värvikat galeriid!
PAPARATSO: E-Type ja Army of Lovers ka kohal, et täna õhtul Tallinna Lauluväljak kuumaks kütta!  (1)
26.august 2016 18:06
Sel nähatavahetusel vallutavad Tallinna Lauluväljaku kümme välisartisti ja seitse kodumaist retrostaari, et taaselustada kuumad 90ndad. Täna on lennujaamas olnud palju saginat, sest tähtsaid muusikuid järjest tuleb ning üheskoos jõudsid rõõmsal meelel kohale ka E-Type ja Army of Lovers. Vaata paparatso klõpse!
VIDEO: Nagu polekski vahepeal 20 aastat möödunud! Vengaboys tervitab krapsakalt eestlasi ja kutsub kontserdile  (1)
25.august 2016 19:25
Megafestival We Love The 90s tuleb juba sel nädalavahetusel ning ürituse üks peaesinejaid Vengaboys saatis selleks puhuks Eesti fännidele vahva videotervituse. Retrobänd sõidab mõnuga oma kunagiste superhittide laineharjal ning ilmselt tuleb Tallinna Lauluväljakul ette võtta tõeline meenutuste rada ja Vengaboys aitab ka kõige retrokaugema inimese jala tatsuma!
VAATA KAVA: We Love The 90s avalikustas kütteprogrammi, mis lauluväljakul rahvast hullutama hakkab  (7)
24.august 2016 18:41
Sel reedel ja laupäeval astuvad Tallinna Lauluväljakul üles kümme välisartisti ja seitse kodumaist 90ndate staari, kui läheb lahti festival We Love The 90s . Lisaks jätkub mõlemal päeval pidu ametlikus afterparty -klubis Cathouse (Tartu mnt 17). Vaata kütteprogrammi ja pane vaim valmis. Samuti ära unusta kostüümi plaanima hakata, sest parimad saavad kohapeal premeeritud järgmise aasta festivalipassidega!
FOTOD: Riigipea ratsust diskormobiilini: We Love The 90s festivaliks vuravad lauluväljakule kohale ajastu suurte staaride masinad
24.august 2016 17:18
Sel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakul toimuva We Love The 90s festivali jaoks sõidutatakse atmosfääri mõttes kohale mõned 90ndate suurimate staaride sõiduriistad, eesotsas presidendiga.
Silvese VIP-loož, Lucky Luke baar ja teised unustatud pärlid: Tallinna Lauluväljak muudetakse 90ndate templiks
24.august 2016 11:14
Sel reedel ja laupäeval muudetakse Tallinna Lauluväljak festivali We Love The 90s tarbeks Eesti 90ndate suureks meenutustempliks. VIP-loož kannab tuntuima 90ndate äriperekonna Silvese nime ning joogi- ja söögikohtadele antakse legendaarsete baaride ja restoranide nimetused.
KAKS ÜHES: Retrostaarid Culture Beat ja Londonbeat saatsid eestlastele videotervituse
21.august 2016 18:43
Hittlooga "Mr Vain" maailmakuulsaks saanud Culture Beat ning 90ndate kuld Londonbeat saatsid suurfestivali We Love The 90s fännidele videotervituse.
We Love The 90s festival jätkub öötundidel Cathouse'is: lavale tulevad legendaarsed Code One ja N-Euro!  (1)
18.august 2016 11:25
26. ja 27. augustil Tallinna Lauluväljakul toimuva We Love The 90s festivali ametlikud afterparty'd toimuvad tänavu ööklubis Cathouse.
Joosep Järvesaar jäi The Prodigy kontserdiga rahule: korralik nostalgialaks, väga äge!  (2)
07.juuli 2016 16:43
6. juulil täitus Tallinna Lauluväljak tuhandete elektroonilise tantsumuusika fännidega, sest lavale astus legendaarne The Prodigy . Bändi soojendas kodumaine EDM-i lipulaev Cartoon ning nende ninamees Joosep Järvesaar jagas Publikuga enda muljeid suurejoonelisest kontsertelamusest.
KLÕPS: The Prodigy tänab Eesti publikut vägeva kontserdi eest: meie austus kõigile, kes tulid ja selle kogemuse eriliseks muutsid
07.juuli 2016 15:33
6. juuli õhtul andis elektroonilise tantsumuusika legend, Briti ansambel The Prodigy Tallinna Lauluväljakul Õllesummeri raames kontserdi. Etteaste järelkaja lainetas veel pikalt ning kuigi külastajad kurtsid ruumipuuduse, kakluste ja liigselt purjutanud kaaslaste üle, leidis bänd täna hetke, et kokku tulnud tuhandeid fänne tänada.
Krõpsu, piima-viina ja energiajooki ehk LOE, millised erisoovid esitas The Prodigy Õllesummeri korraldajatele  (16)
01.juuli 2016 10:15
Kokku 17-liikmelise meeskonnaga järgmisel nädalal Õllesummer Festivalile esinema saabuv EDMi legebänd the Prodigy soovid on trendikad, selgub kollektiivi soovide nimekirjast ehk raiderist.
KUULA JA VALMISTU: Tanzevalnaja Volna toob meieni parima vene popmuusika kullafondi  (9)
30.juuni 2016 19:12
Juba sel reedel saab Tallinna Lauluväljakul alguse vene popmuusika suurfestival Tanzevalnaja Volna. Teeme eelsoojendust ja meenutame Timati, Serebro, Julia Volkova ja Dominic Jockeri suurimaid hitte.
PUBLIK MEENUTAB: Vaata suve suurimal slaavipeol esineva Julia Volkova imelist muutumist läbi aastate!  (3)
29.juuni 2016 17:21
1. juulil Tallinna Laluväljakul festivalil Tanzevalnaja Volna üles astuv Julia Volkova on juba üle 15 aasta väga tuntud nimi popmuusikas. Publik heidab pilgu tema muutustele skandaalse T.A.T.U. duost soolokarjäärini!
Jüri Pootsmann paneb Õllesummerile võimsa punkti: mu salajane unistus on olnud esineda sellises legendaarses kohas, nagu seda on Tallinna Lauluväljak  (6)
14.juuni 2016 13:19
Jüri Pootsmann astub 9. juulil Õllesummeri festivali Estrella pealaval üles võimsa kontserdiga, kus teevad kaasa ka Kristel Aaslaid, Johanna Eenma, Metsakutsu ning All Stars koor, mis koosneb Jüri tuntud muusikutest sõpradest.
Taavi Aas: Lauluväljaku planeerimist peaks vedama laulupidude korraldaja  (2)
09.juuni 2016 14:47
Tallinna abilinnapea linnapea ülesannetes Taavi Aas tegi Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutusele ettepaneku lauluväljaku ala detailplaneeringu koostamise korraldamine linnalt üle võtta.
Queen lummas võimsa vaatemänguga  (1)
07.juuni 2016 00:10
Queen + Adam Lambert oli visuaalselt võimas, aga puudu jäi live ’ile nii olulisest spontaansusest.
Queen lummas võimsa vaatemänguga  (26)
07.juuni 2016 00:10
Queen + Adam Lambert oli visuaalselt võimas, aga puudu jäi live ’ile nii olulisest spontaansusest.
VIDEO: Eesti kõige suurem Queeni fänn võttis iidolitega kohtumisele kaasa 42 aastat tagasi maalitud pildi!  (1)
06.juuni 2016 20:15
Möödunud nädalatel otsisid “Seitsmesed uudised” Eesti kõige suuremat Queeni fänni ning üles ta ka leiti. Eile õhtul täitus mehe üks ammuseid unistusi ning pärast Tallinna Lauluväljakul toimunud kontserti õnnestus tal bändiga isiklikult kohtuda — vaata täpsemalt TV3 videost!
TEEME SOOJA: 10 Queeni legendaarseimat lugu, mille võiksid enne homset kindlasti pähe õppida  (8)
04.juuni 2016 16:15
Juba sel pühapeval, 5. juunil, astub Tallinna Lauluväljakul üles rokk-muusika üks legendaarsemaid bände Queen koos Adam Lambertiga. Bändi originaalliikmetest võib näha nii kitarrist Brian May'd kui trummar Roger Taylorit, mõlemat kuuleb kontserdi jooksul ka laulmas. Publiku meelest võiksid Sa juba täna sooja tegemisega alustada ning meelde tuletada ja/või õppida kaasa laulma neid kümmet Queeni legendaarset lugu. Siis on endal ka ju mõnusam kontserdil olla!
Alar Nääme: lauluväljaku purskkaev on väike vigur, aga autotee eest hoiatamine kuulub ehtsa demagoogia valda  (65)
27.mai 2016 13:56
Ühtäkki on avastatud 2010. aastal vastu võetud, ent seni kehtestamata Tallinna lauluväljaku detailplaneering ja tõstetud see avalikkuse huviorbiiti.
DELFI INTERAKTIIVNE GRAAFIK: Detailplaneeringu järgi ehitataks lauluväljakule autotee ja pandaks koorilauljate asemele laulukaare ette seisma purskkaev  (135)
26.mai 2016 21:31
Esimene pilk värskelt sahtlipõhjast välja kraamitud 2007. aastast pärinevale lauluväljaku detailplaneeringule tekitab šoki – pealtnäha näib väljakult läbi kulgevat 3+3 sõidurajaga Reidi tee põik. Tegelikult on tegu maa-aluste kommunikatsioonidega ja selle pärast muretseda ei maksa, ent see ei tähenda, et lauluväljakule tänavat plaaneeritud ei oleks - on ikka küll.