Tallinna Lauluväljak

Eesti festivalisuvi  (2)
17.aprill 2015 00:45
FOTOD: Sajad tallinlased tähistasid vihmas ja udus lamba-aasta algust  (18)
20.veebruar 2015 21:01
Sajad tallinlased kogunesid täna õhtul lauluväljakule, kus vaatamata sompus ja vihmasele ilmale tähistati Hiina uue aasta algust.
Kohtla-Järve linnavalitsus tellis Keskerakonna uusaastapeole sõiduks bussi: kelle raha eest?  (10)
04.veebruar 2015 16:49
Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov tunnistab, et tellis linnavalitsuse poolt ASilt ATKO bussi sõiduks Tallinna Keskerakonna uusaastapeole, ent väidab, et raha selle eest ei tulnud linna eelarvest, kirjutab Põhjarannik.
Lauluväljaku talvepargi juhataja: kahjuks kiputakse lumerõngamäel oma võimete piire katsetama
31.jaanuar 2015 20:00
Tallinna lauluväljaku talvepargi juhataja Henri Kalm ütles Delfile, et tema hinnangul pole Eesti lumerõngamäed ohtlikud, kuna enamik meie mägedest on päris väikesed, kuid inimesed kipuvad kehtestatud reegleid rikkuma ja panevad sellega oma elu ja tervise ohtu.
VIDEO: Snowtubingu asjatundja: rada tuleks pidevalt katsetada ja ilmaoludega kohandada  (14)
29.jaanuar 2015 17:43
Teisipäeval Ansomäe suusakeskus snowtubing 'u rajal aset leidnud traagiline õnnetus viis paljude mõtted talvise meelelahutuse ohutusele. Ka Tallinnas saab lumerõngaga mäest alla lasta, näiteks Lauluväljakul. Rääkisime sealse talvepargi juhataja Henri Kalmuga snowtubing 'ust ja turvalisusest.
FOTOD: Vaeste ja väetite eest võitlevate keskerakondlaste autopark kiiskab luksusest  (252)
11.jaanuar 2015 09:29
Keskerakond pidas eile Tallinna lauluväljaku ruumides volikogu istungit ja valimiskonverentsi. Kohale oli tulnud suur hulk parteilasi, kelle sõiduvahendid jäid samuti kaamerasilma ette.
Robbie Williamsi DVD “Live In Tallinn” ilmub 8. detsembril!
03.november 2014 15:08
20. augustil 2013 korraldas Live Nation Baltics Tallinna Lauluväljakul Briti edukaima sooloartisti Robbie Williamsi ainsa kontserdi Põhja-Euroopas. Show toimus Robbie albumi turnee «Take The Crown – Stadium Tour 2013» raames ning oli artisti ainsaks kontserdiks kogu regioonis.
DELFI FOTOD ja VIDEO: Tallinnas toimunud Zooexpol sai näha ja katsuda kasse, närilisi, küülikuid, madusid ja teisi loomi  (6)
04.oktoober 2014 16:58
Tallinna Lauluväljakul toimus täna kasside ja näriliste näitus Zooexpo . Külalistele üllatuseks oli näitusel laulev kass ja lapsi lõbustas maisutustega suur kass Tom.
FOTOD ja VIDEO: Õllesummeri korraldajad Reno Hekkonens ja Marje Hansar läksid laulukaare all nii hoogu, et neil paluti lahkuda  (119)
06.juuli 2014 09:45
Eilsel laulupeoõhtul saabusid Õllesummeri peakorraldajad Reno Hekkonens ja Marje Hansar laulukaare alla sedavõrd ülemeelikus tujus, et mõlemal paluti lahkuda. Parasjagu oli käimas eestlaste armastatuim laul "Koit", mida rahvas esitas pisarsilmil lausa mitu korda järjest.
DELFI FOTOD: Lauluväljakul on paks udu: pildid Oleviste kiriku tornist  (8)
05.juuli 2014 11:10
Kui varahommikul säras selges sinises taevas päike, mattus kella 10.30 paiku Lauluväljak paksu udusse. Lasnamäe väravas Ernesaksa kuju kõrval seistes laululava peaaegu ei näegi.
INTERVJUU: Riho Rõõmus räägib, kuidas lauluväljaku muru massidele vastu peab ja mida arvab laulupeol õlle joomisest  (7)
04.juuli 2014 20:15
Sihtasutuse Tallinna Lauluväljak direktoril Riho Rõõmusel on töörikkad päevad, sest kolm nädalavahetust järjest toimuvad lauluväljakul mitmepäevased ja väga rahvarohked üritused. Õnneks on muru seni hästi vastu pidanud, kuigi lappimist vajab.
Riho Rõõmus: Teie, sõbrad, teete siin laulupidu, aga mina pean tegema äri  (101)
04.juuli 2014 14:22
Kumbki sihtasutus, ei Tallinna Lauluväljak u SA ega Eesti Laulu- ja Tantsupeo SA olnud nõus avaldama, kui suure summa lauluväljak laulupeolt rendisummana teenib.
DELFI VIDEO JA FOTOD: Vaata, kui räämas näeb välja lauluväljaku raadiotorn  (67)
25.juuni 2014 17:19
Tallinna lauluväljaku raadiotorn jäi mõne aasta tagusest renoveerimisplaanist välja ja on nädalake enne laulupidu küllaltki räämas.
FOTOD: Muusika vanust ei küsi! Nooruslikud Anna ja Allar Levandi veetsid reede õhtu David Guetta muusika saatel  (21)
14.juuni 2014 18:00
Reedel, 13. juunil tuli Tallinna Lauluväljak rahvast pilgeni täis, et tantsida maailma nõutuima DJ, David Guetta muusika saatel. Tuhandete inimeste seas käisid kontserdil oma jalga keerutamas ka nooruslikud Anna(49) ja Allar(48) Levandi, kes ei näinud probleemi oma lasteealiste noorukitega koos "peol" viibida. Naised ja mehed, võtke eeskuju!
PILTUUDIS: Lahe tüng! David Guetta suurepärane teisik lollitas fänne ja tegi lugematuid fännipilte  (88)
14.juuni 2014 12:52
Tallinna Lauluväljakul toimunud hirmvõimsal David Guetta kontserdil juhtus midagi tõeliselt naljakat. Umbes nagu filmis või välismaal. Klubimuusika kuningas laskus väidetavalt isiklikult oma troonilt alla rahva sekka, et fänne tervitada ning laskis end üsna pikalt kõigil muusikasõpradel väntsutada ja jäi seetõttu lugematutele Instagrami piltidele. Kuid, ärge siiski vara rõõmustage, tegu polnud Guetta, vaid tema suurepärase teisikuga, keda lahutab tõelisest popstaarist ninakuju, silmade värv ja habeme kasv. Kuid siiski, lahe tüng!
PILTUUDIS: Vahepeal võõrsile pagenud N-Euro sarviline solist Marek Sadam on Eestis tagasi!  (5)
14.juuni 2014 09:30
Viimane kord, kui oli põhjust kunagise menubändi N-Euro sarvilisest solistist Marek Sadamist kirjutada, oli siis, kui ta oma uue USA-Eesti-Šveitsi elektropunkbändi Jesus Nevadaga Šveitsi Eurovisioni eelvoorus võistles. Eile tabas Publiku kaamera terav silm ta aga klubimuusika kuninga David Guetta kontserdilt Tallinna Lauluväljakul .
FOTOD ja KOKKUVÕTE: Oh püha möllu ja trügimist! David Guetta tõi päikese välja ja Tallinna Lauluväljaku pilgeni rahvast täis  (166)
13.juuni 2014 20:04
13.juunil muutus  Tallinna Lauluväljak Eesti suurimaks peopaigaks, kui esmakordselt astus kohaliku publiku ette hetke maailma üks kuumimaid artiste David Guetta Prantsusmaalt. Kuidas tulihingelised klubimuusika fännid käesoleva jubeda vihmasajuga toime tulid, mis õhtul edasi sai, kuidas rahvas kogunes ja kes kontserdil käisid, vaata käesolevast blogist! Palju pilte ja juttu!
VAATA: David Guetta megasõu ajakava  (4)
13.juuni 2014 11:11
Täna muutub Tallinna Lauluväljak Eesti suurimaks peopaigaks kui esmakordselt astub kohaliku publiku ette hetke maailma üks kuumimaid artiste David Guetta (Fra). Aasta megashow soojendusartistidena astuvad üles Heavyweight, Joonas Hahmo ja The Second Level Soomest ning kodumaised Grind ja Sven Arusoo. Veel viimased piletid David Guetta showle on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.
3 päeva kannatada! Siis paljastub David Guetta megashow keerukas tehniline lahendus  (5)
10.juuni 2014 17:10
Juba 3 päeva pärast muutub Tallinna Lauluväljak Eesti suurimaks peopaigaks, kui lavale astub maailma tipp-DJ ja tantsumuusika ikoon David Guetta Prantsusmaalt. Aasta suurim show on ka tehniliselt keerukas - vajalikud laserid saabuvad kohale Rootsist ning pürotehnika Soomest.
Tantsupeo piletid on otsakorral, laulupeo piletitest on pea pooled müüdud  (20)
08.juuni 2014 08:38
Juuli alguses toimuva laulupeo piletitest on pea pooled müüdud, tantsupeo kolmest etendusest on pileteid saada veel ühele.
Eestisse saabunud tsiklimeestest oli täna samuti nii mõnigi vägijooke tarvitanud  (73)
06.juuni 2014 11:39
Kui eile jäi politseile Tallinna sadamas üle 1500 Eestisse kokkutulekule saabunud mootorratturist joobega vahele 23, siis täna kontrolliti 252 mootorratturit, kellest viis olid alkoholitarbimise tunnustega.
FOTOD: Karmid motomehed kogunesid vihma trotsides Lauluväljakule rajule kokkutulekule!  (48)
05.juuni 2014 20:22
Juba eile kihas Tallinna Lauluväljak tulevaste päevade Harley Davidsonide kokkutuleku ootuses kõigist kaugelt maalt siia laekunud karmidest tsiklimeestest ja -naistest. Publiku fotograafid said pildile, kuidas üleni nahka riietatud motohuvilised kuum-vihmasele suveilmale vastu peavad ning kokkutulekut tähistavad. Mööda Tallinnat ringi vuravad motomehed jõudsid oma kurke niisutama ning kõhte täitsma ka vanalinna baaridesse.
Laulupeol avatakse pere pisimatele tasuta lasteala  (3)
05.juuni 2014 17:31
XXVI laulupeol, 5. – 6. juulil avavad Premia ja Lottemaa koostöös Laulu- ja Tantsupeo SA-ga Tallinna lauluväljakul pere pisimatele tasuta lasteala Premia Lottemaa, kus väikestel laulupeolistel on võimalik puhata, mängida, kohtuda Lotte juttudest ja multifilmidest tuttavate tegelastega ning joonistada koos KUMU-ga.
DELFI VIDEO JA FOTOD: Tallinna sadamas kontrolliti joovet üle 600 Eestisse saabunud motomehel, oli ka vahelejääjaid  (109)
05.juuni 2014 11:25
Täna hommikul Rootsist laevaga Tallinnasse saabunud rohkem kui 600 mootorratturist olid alkoholitarbimise tunnustega 17, kõigi nende suhtes alustati väärteomenetlused.
LOE, millised esinejad kütavad David Guetta ja publiku tulikuumaks!  (4)
04.juuni 2014 18:35
Järgmise nädala reedel, 13. juunil muutub Tallinna Lauluväljak Eesti suurimaks peopaigaks kui esmakordselt astub kohaliku publiku ette hetke maailma üks kuumimaid artiste David Guetta (Fra). Aasta megashow soojendusartistidena astuvad üles Heavyweight, Joonas Hahmo ja The Second Level Soomest ning kodumaised MHKL & K-SEIN (Grind) ja Sven Arusoo. Piletid David Guetta showle on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.
FOTOD ja VIDEO: Tallinna Lauluväljakul jörisevad Harley Davidsonide kokkutuleku ootuses vinged tsiklid ja karmid mehepojad  (66)
04.juuni 2014 18:04
Juba täna kihab Tallinna Lauluväljak tulevaste päevade Harley Davidsonide kokkutuleku ootuses kõigist kaugelt maalt siia laekunud karmidest tsiklimeestest ja -naistest. Publiku fotograaf ja toimetaja käisid piilusid, kuidas üleni nahka riietatud motohuvilised kuumale suveilmale vastu peavad. Peamiselt sattusid kaamera ette soomlased, rootslased ja sakslased.
Vaata, millised koorid pääsesid laulupeole ning millised rühmad tantsupeole  (32)
04.juuni 2014 13:37
Juuli alguses toimuvale XXVI laulupeole “Aja puudutus. Puudutuse aeg” tuleb esinema 1046 kollektiivi ligi 32 tuhande peolisega. Tantsupeole on tulemas 654 kollektiivi ligikaudu 10 tuhande peolisega.
David Guetta megasõu järelpeol kohtuvad parimad peosarjad
29.mai 2014 17:38
13. juunil muutub Tallinna Lauluväljak suurimaks tantsumuusika paigaks Eestis, kui lavale astub hetke maailma üks kuumimaid artiste David Guetta (Fra) ning show lõppedes alustab lauluväljaku siseruumides show afterparty, kus kohtuvad 2 parimat peosarja Eestis - HirmoFaktor ja Grind. Piletid nii David Guetta showle kui afterpartyle on müügil Piletilevi müügipunktides.
TÄISPIKKUSES: SEB 27. Maijooksul osales taaskord pea 15 000 naist, vaata melu ja intervjuusid!  (1)
17.mai 2014 18:58
Täna toimus Tallinna Lauluväljakul juba 27.korda legendaarne naistele suunatud spordiüritus SEB Maijooks, mille osalejaskond on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud. Kui kunagi kogunes ilmast olenevalt jooksurajale alla kümne tuhande spordihimulise kaunitari, siis juba teist aastat püsivad numbrid 15 000 kandis. Delfi tegi ürituselt sündmusterohke otseülekande, kus Publiku toimetajale Anne Sääsele andsid intervjuu nii peakorraldaja kui osalised, LP peatoimetaja Ingrid Veidenberg ning lauljad Ott Lepland ja Birgit Õigemeel!