TAAS

Toitumisnõustaja kolm nõuannet pühadeks, mis aitavad sul ohtra söömisega kogunema kippuvaid lisakilosid vältida
19.detsember 2014 16:10
Jõulud lähenevad ning paljudele tähendab see firmapidusid ja mõnusat aega pereseltsis. Lahutamatu pühade osa on toidulaud, mis jõulude lähenemisega muutub üha rikkalikumaks. Pidustuste rohkus ja soliidne toidulaud annavad hea võimaluse süüa kõht nii korralikult täis,et pühade lõppedes leiame end tihti paar kilo raskemana. Rannamõisa toitumisnõustaja Henri Ruul annab kolm lihtsat soovitust, mis aitavad sul selle aasta pühade perioodi tervislikumalt ja ilma lisakilodeta mööda saata.
LG esitleb CES-il nutiteleri platvormi webOS 2.0  (6)
19.detsember 2014 15:45
LG tutvustab 6.-9. jaanuaril Las Vegases toimuval CES 2015 tehnoloogiamessil oma uusimat webOS 2.0 nutiteleri platvormi.
Sportautode tootja Spyker on pankrotis  (2)
19.detsember 2014 15:43
Hollandi sportautode tootja Spyker lugu on saanud läbi: eile kuulutati ettevõte pankrotis olevaks, vahendab auto24.ee .
5 klubi, 5 nime: Millised mängijad väärivad sel hooajal Inglise liigas eriti suurt tähelepanu?
19.detsember 2014 14:48
Maailma atraktiivseimaks vutiliigaks peetakse jätkuvalt inglaste Premier League 'i, mis on koitnud eestlastegi meeli nii aastakümnete eest, kui seda näidati kord nädalas Soome televisioonist, kui ka nüüd, mil tuhanded eestlased panevad iga vooru eel kokku oma n-ö unistuste meeskonna (ingl. k. Fantasy Football).
Nädalavahetusel toimub Viljandis Eesti käsipalli karikavõistluste finaalturniir
19.detsember 2014 13:29
Eeloleval nädalavahetusel toimub Viljandis Eesti meeste käsipalli karikavõistluste finaalturniir. Laupäeval kohtuvad poolfinaalides Põlva Serviti – Viljandi HC ja HC Viimsi/Tööriistamarket – Aruküla SK ning pühapäeval on kavas kohamängud. Kõiki nelja duelli kannab üle Postimees.ee.
Uuest raamatust 100 AUTOT 2: Sõiduk, mis pidi toimetama kanamunad tervena turule  (1)
19.detsember 2014 13:15
Avaldame katkendi Margus-Hans Kuuse kultusliku autoraamatu uuest väljaandest "100 AUTOT 2. Esimesest sõidukist tänapäevani." Raamatu autodevalikust esitleme Citroën 2CV-d ehk „inetut pardipoega“ , mis võimaldas prantsuse talupoegadel asendada hobuvankri mootoriga sõiduki vastu.
Mootorikütuste müüjad langetasid taas hinda  (44)
19.detsember 2014 13:04
Neste eestvedamisel langetasid suuremad kütusemüüjad täna mootoribensiini bensiini hinda kaks senti liitrilt ning ja diislikütuse hinda sendi võrra liitrilt.
DELFI UKRAINAS: Štšastjas ja Stanõtsja Luganskas relvarahu ei olnud  (8)
19.detsember 2014 11:10
Štšastja linna, mis asub 15 kilomeetri kaugusel Luganskist, mainitakse viimastel päevadel tihti Ukraina relvajõudude teadaannetes seoses tulevahetustega. Eelmisel ööl oli linnas taas kuulda plahvatust – separatistide kontrollitud territooriumilt tulistati võimas mürsk.
Merle Palmiste sai mehe Katrin Lustilt tagasi?  (137)
19.detsember 2014 10:23
Kuigi Merle Palmiste kinnitas lõppeva aasta alguses, et on elukaaslasest Aivar Hundist lahku läinud, jagavad nad väidetavalt taas kirglikke momente, kirjutab Kroonika.
Eksklusiiv! Katkend Nõid Nastja ingliraamatust: LOE, kuidas Nastja palve abil oma mehe koomast välja tõi  (23)
19.detsember 2014 09:35
Sulle tundub, et keegi justkui hoiaks sul pidevalt silma peal? Vaadates üle parema õla, pole seal aga kedagi. Ometigi sa tunned, et keegi kaitseb sind igal sammul. Kes see siis on? Fookusmeedia avaldatud Nõid Nastja värskeim raamat "Nastja ingliraamat", annab vastuse sellele ja õpetab, kuidas osata näha inglite märguandeid ning kuidas nendega suhelda. Teos alates 18.12 poodides saadaval. Raamatuesitlus toimub täna kell 18.00 Solarise Apollo raamatupoes!
Margus Hunt on vigastusest taastunud ning naaseb peagi väljakule  (1)
19.detsember 2014 08:03
Kuu aega tagasi mängus New Orleans Saintsiga vigastada saanud Margus Hunt on paranenud ning valmis meeskonda taas aitama.
Keskkonnaministeerium soovitab Maris Lauril VKG-le põlevkivi võõrandada Eesti Energia arvelt  (7)
19.detsember 2014 03:32
Keskkonnaministeerium soovitab rahandusministril kaaluda kaevandusmahtude võõrandamist Eesti Energialt VKG-le, sest EE ise nagunii endale ettenähtud mahtu lähimate aastate jooksul ära ei kaevanda.
Juhtkiri: puurublade aeg  (15)
19.detsember 2014 03:30
Pärast üleeilset järsku jõnksu alla on Vene rubla taas mõnevõrra kosunud. Kuid usaldusest Vene majanduse vastu on alles räbalad ja seda tõendab kasvõi Vene firmade käitumine. Valuutariski vastased tagatised on mitmel pool tehingutes märgatavad.
VAATA ja LOE: Tippmodelli saates lahvatas sajandi armuromaan ja diivad valasid taaskord palju pisaraid  (26)
18.detsember 2014 21:00
Järjekordne "Eesti tippmodelli" saade tõi taas osalejates esile parima ja halvima ning eelmise nädala väljahääletusel tekkinud vastakad emotsioonid vajasid väljaelamist. Pisaraid valas enim ootamatult välja langenud Hanna-Maria, kes ei mõistnud, mida ta valesti tegi.
DELFI FOTOD: Pistise võtmise eest kinni istunud Ivo Parbus näitab end taas Tallinna linnavalitsuse üritusel  (55)
18.detsember 2014 19:11
Korruptsioonikuritegude eest vanglas istunud ja ennetähtaegselt vabastatud Tallinna endine linnaametnik Ivo Parbus on taas meediapildis ning näitas end täna Tallinna linnavalitsuse üritusel, kus linnapea Edgar Savisaar demonstreeris uut kauni nimega trammi Moonika.
Puka muusiku lugu tõi abipakkujaid  (2)
18.detsember 2014 16:44
“Lausa uskumatu, et Eestis on nii lahkeid ja kenasid inimesi,” tänab Pukas elav Margoliina Unt kõiki, kes teda soojade sõnade ja abipakkumistega toetasid.
Saksamaa tarbijad tahavad GMO-vabu mune ja linnuliha  (6)
18.detsember 2014 15:20
Saksa supermarketid nõuavad linnuliha- ja munatootjailt, et peatataks GMO -sööda kasutamine nii liha- kui ka munatootmises alates 1. jaanuarist 2015. Saksamaa on tuntud teadlike tarbijate poolest – sealne mahetoidu turg moodustab Euroopa maheturust kolmandiku. Saksamaa edasimüüjad on viidanud, et edaspidi nõutakse järgmise sammuna GMO-vaba sööda kasutamist ka piima, sea- ja veiseliha tootmisel.
FOTOD: City24.ee 2014. aasta vaadatuimate uute eluasemete TOP 5  (1)
18.detsember 2014 15:00
Huvi uute eluasemete vastu on olnud taas nii kõrge, et arendajad on saanud kortereid müüa nii-öelda paberilt. Vaata, milliste uusarenduste vastu on lõppeval aastal ostjatel ja uudistajatel kinnisvaraportaalis City24 .ee olnud huvi kõige suurem.
Eesti kõige kuulsam piimatööstur võitleb hiiglasliku maksuvõlaga  (91)
18.detsember 2014 10:52
Piimatööstuse Tere omanik Oliver Kruuda on mitme ettevõtte kaudu jäänud taas riigile sadu tuhandeid eurosid võlgu.
Swedbank vahetab juhte: Perensi asemel võtab Eesti üksuse juhtimise üle Robert Kitt  (10)
18.detsember 2014 09:12
Swedbank määrab Birgitte Bonneseni, kes täna töötab Balti panganduse juhi kohal, Rootsi panganduse juhiks. Swedbanki Eesti üksuse juhist Priit Perensist saab uus Balti panganduse juht. Priit Perensi ülesanded võtab üle Robert Kitt , kes hetkel töötab Swedbanki Balti panganduse ettevõtete panganduse juhina.
Kodu Kauniks AASTA AED 2014: Aed nagu vääriskivi  (1)
18.detsember 2014 08:22
Liigirikkast linnaaiast on aastatega lihvitud tõeline vääriskivi, mille iga tahk pakub silmarõõmu ja naudinguid. AASTA AIA tiitli ja 2500 € Bauhofilt pälvis Vaike-Aino Smirnovi ja Kristi Smirnoffi kaunilt ning otstarbekalt kujundatud liigirikas koduaed Tallinnas Pirita-Kosel.
SPORT-ID VEDURILT HARRASTAJALE: Marti Soosaar: soovitan endast võitu saada ja midagi hullumeelsena näivat korda saata  (8)
18.detsember 2014 06:31
Marti Soosaar on ettevõtlik karismaatiline mees, kes on aastaid edendanud Eestis Liikumiskultuuri ning parendanud eestlaste tervist nii otseses, kui ka kaudses mõttes. Otseselt oma tegevuse läbi, organiseerides erinevaid võistlusi, üritusi ja matku. Kaudselt aga läbi naeru ja huumori, mis tegevustega kaasneb, sest sageli on firmapäevadel ja võistlustel vägagi lõbus. Kui inimene kasvõi 5 minutit päevas naerab, elab ta pikema ja tervema elu. Marti korraldatud sündmustel sai vahel tunde naerdud. Seegi väärib tegelikult medalit.
Igor Mang nägi ette, et rahandusminister Jürgen Ligi paneb tänavu ameti maha  (48)
18.detsember 2014 05:15
Maalehe tähetark Igor Mang ennustas nii seda, et rahandusminister Jürgen Ligi tänavu ameti maha paneb, kui ka muid skandaale Eesti poliitikas.
Pareiko kaalub Eestisse naasmist ja peab läbirääkimisi Levadiaga  (16)
18.detsember 2014 03:30
Jalgpallikoondise esiväravavaht tahab Levadiast luua nn superklubi, mis Euroopas läbi lööks.
KGB eksjuht annab FSB tööle hävitava hinnangu  (101)
18.detsember 2014 03:30
Vladimir Pool NTV Uno Puusepa saatest: FSB tegutses lühinägelikult ja sai momendi võidu.
Reisikiri: matkad Euroopa katusele nii Itaalia kui Prantsusmaa poolt  (2)
18.detsember 2014 02:48
Matkatreener Ülo Kangur on Euroopa katuse Mont Blanci vallutanud kahelt poolt. Mõlemast küljest lähenemise eripärad võtab ta kokku oma kaks-ühes matkapäevikus.
Kergemat sorti klubiküte! Vaido Neigaus laulab uues laulus oma unistuste draama queenist  (11)
17.detsember 2014 19:36
Metro Bitch, drama queen, yolo … Multifunktsionaalne metroseksuaal, stilist, laulja ja fashion guru Vaido Neigaus üritab igal sammul olla võimalikult maailmakodanlik ja on üllitanud taas uue singli, millel isegi on veidi potentsiaali mõnes öölokaalis rahval jala tatsuma panna. Vaido enda sõnul räägib lugu draamakuningannast, kes oma iseloomuga võidab kõik enda ümber.
Profirattur Liisi Rist: usun, et mind on ootamas tore hooaeg
17.detsember 2014 17:47
Jalgrattur Liisi Rist sõlmis sel sügisel profilepingu Itaalia profiklubi ASD Gusfredi Ciclismoga. Esimestest muljetest kirjutab rattur oma blogis .
14-aastane Eesti tüdruk kirjutas kiusajatele kirja: kord veel palud andeks sellelt, kes jättis oma elu ja suundus minema, igaveseks!  (49)
17.detsember 2014 13:54
Viimasel ajal tahaks paljude käest küsida "mis juhtus?". Mis hetkel sa taipasid, et sa pead selliseks sitaks hakkama? See, et ta on sinust natuke erinev on, on piisav põhjus et jätta selle inimese elu ukse vahele, oodata ja loota, et see inimene ei ela oma elu üle 16. eluaasta?