TAAS

Kolmas profimatš: Mirkko Moisar astub nädalavahetusel taas poksiringi
25.juuli 2014 15:05
Mirkko Moisar astub laupäeval toimuval Kloogaranna Festivalil Fightlandi sarja kuuluval Beach Fightil taas profipoksiringi, minnes vastamisi leeduka Tomas Samusasega.
Nelli Teataja tibinurk: kolm juhust, kuidas on võimalik ilusat suve täielikult tappa  (1)
25.juuli 2014 15:00
Ühesõnaga, oli ilus kolmapäeva õhtu ning tööpäev läbi. Helistasin mina siis sõbrantsile, et, davai, tõmbame linna peale ja teeme kesklinnas kusagil külmad siidrid ning tuleme viimase trolliga tagasi koju.
ÜRO varjupaik jäi Gazas verise rünnaku alla  (20)
25.juuli 2014 13:35
Kui nad oma kodudest lahkuma sunniti, öeldi neile, et seal on turvaline nii nende endi kui ka nende laste jaoks , kuid eilne õhtu tõestas vastupidist ja seda kõige koletumal ja traagilisemal moel. Miks Gazas Beit Hanounis asuv ÜRO varjupaigana kasutatav kool mürsutabamuse sai, on esialgu selgusetu.
Arheoloogid üritavad leida Haapsalu võllamäel hukatute matmispaika  (2)
25.juuli 2014 13:16
Arheoloogid alustavad tuleval nädalal taas kaevamisi Haapsalus Sireli tänaval. Möödunud aastal tegid nad kindlaks, et tegu on ühega kahest Eesti teadaolevast võllamäest. Nüüd üritavad nad muuhulgas leida hukatute matmispaika, kirjutab Läänlane .
FOTOD: Tehnika tänaval toimus avarii, üks juhtidest viidi haiglasse  (1)
25.juuli 2014 11:59
Täna hommikul kell 10.04 teatati Politsei- ja piirivalveametile Tallinna kesklinnas Tehnika tänaval toimunud avariist, milles põrkasid kokku kaks sõiduautot.
Naine avastas maja õuelt võõra mehe, töötav mootorsaag käes  (8)
25.juuli 2014 11:33
Hiiumaa Jausa küla elanik Urmas vahendas oma abikaasa Ülle ehmatust kui ta esmaspäeval oma maja õuelt avastas tumedat vurhvi mehe, töötav mootorsaag käes.
Miski pole võrreldav hirmnaljakate lollustega, mida on teinud vanemad, kes on öö otsa oma lapsega üleval olnud ja siis unesegasena järgmisele päevale vastu läinud
25.juuli 2014 09:00
Kui sinagi oled pärast beebivalves olemist avastanud, et sul on kuldkala mälu ja muud magamatusest tekkivad lapsevanema kõrvalnähud, siis alljärgnev on just sulle äratundmisrõõmuks. Aga ka kõikidele teistele nii huumoriks kui hirmutuseks. Loe ja naera!
Väliskommentaator, kes veedab vanaduspõlve rakettide all
25.juuli 2014 08:54
Omaaegne tuntud telenägu Simon Joffe elab juba veerand sajandit Iisraelis. 94aastane mees on hea tervise juures. Ta on valmis ütlema sõna sekka rahvusvahelise olukorra teemal ning pajatama oma pika elu värvikatest sündmustest.
FOTOD: „1944” esimene võttepäev: tunde kaevikusõda ja tuleleeke, mõni minut filmi  (3)
25.juuli 2014 04:30
Kolmapäeva õhtul alanud ja pea terve öö väldanud filmi „1944” võtted möödusid näitlejatel suure ootamise ja proovide rütmis. Kõik, mis platsil näha, on ajastutruu ja annab edasi tolleaegset meeleheidet.
FOTOD ja VIDEO: Viljandi Folgi esimene päev tõmbas etnotuurid üles, ilusa ilma ja hea tuju jätkumine on garanteeritud!  (2)
24.juuli 2014 22:31
Legendaarne Viljandi Folk on taas käima läinud ja mürtsub ning müdiseb nädala lõpuni Viljandi tänavail päeval ja ööl. Vaata galeriist, kuidas linnake folgimeeleolus õõtsub ning kuidas rõõmsate inimeste nägudelt peegeldub vaid rahuolu!
Vladimir Ivanov jõudis Estonian Openil poolfinaali
24.juuli 2014 20:58
Eesti tennisistidel läheb jätkuvalt hästi Tallinna Kalevi väljakutel jätkuval ITF-i 10 000 USD auhinnafondiga turniiril Estonian Open. Vladimir Ivanov on jõudnud meeste üksikmängus poolfinaali, paarismängu finaalides on neli eestlast.kus paarismängudes on pooled finalistid korraldavalt maalt.
Teele Viira leidis endas taas ande porilompi karata  (8)
24.juuli 2014 20:50
Lauljatar Teele Viira ei pelga tunnistada oma lapselikkust ning jutustab värskes ajakirjas Naised, milline noorusaega jäänud tegevus teda siiani erutab.
Läänemaa vallad protestivad prügiseaduse vastu  (6)
24.juuli 2014 17:09
Läänemaa omavalitsused saatsid riigikogu keskkonnakomisjonile kirja, milles protestivad jaanipäeva eel vastu võetud seaduse vastu, sest see kitsendab nende õigusi, kirjutab Lääne Elu .
Läänemaa vallad protestivad prügiseaduse vastu  (1)
24.juuli 2014 16:57
Läänemaa omavalitsused saatsid riigikogu keskkonnakomisjonile kirja, milles protestivad jaanipäeva eel vastu võetud seaduse vastu, sest see kitsendab nende õigusi, kirjutab Lääne Elu .
FOTOD: Onu Eskimo avas Eesti esimese jäätisemuuseumi  (3)
24.juuli 2014 16:26
Balbiino tutvustas täna Eestis ainulaadset jäätisemuuseumi, mille avas 103-aastane jäätiselegend Onu Eskimo ehk Evald Rooma. Vastvalminud jäätisemuuseum ootab eelregistreerunud külastajaid alates augustist.
GALERII: 103-aastane jäätiselegend Onu Eskimo jäätisemuuseumit avastamas  (4)
24.juuli 2014 16:05
Täna sai Balbiino jäätisetehases koos legendaarse jäätiselegendi Onu Eskimo ehk Evald Roomaga tutvuda vastse jäätisemuuseumiga.
USA tühistas lennukeelu Iisraeli
24.juuli 2014 15:57
Iisrael sai ajutist kergendust praegusest kriisiolukorrast tingitud majandusraskustest kui USA lennuamet FAA tühistas lendude keelu Tel Avivi, ent hukkunute arv Gazas kasvab endiselt.
Mida teha, kui herilased kiusavad ja kuidas end nende jaoks nähtamatuks muuta?  (32)
24.juuli 2014 14:10
Suve alguses ja soojemate ilmadega hakkavad taas ringi tiirutama tüütud herilased, kes on pea iga grillipeo lahutamatud kaaslased, kirjutab ajakiri Naised. Eriti tüütuks muutuvad putukad aga siis, kui otsustavad oma pesa ehitada kohta, kus see inimesele ebamugavaks ja ohtlikuks võib osutuda.
AVALDA ARVAMUST: Kas Eesti peaks sõdurid Kesk-Aafrikast koju tooma?  (57)
24.juuli 2014 13:12
Viimastel päevadel on taas tõusnud väga teravalt päevakorda küsimus: miks aitavad eestlased prantslastel viimaste endises koloonias korda luua, kui prantslased müüvad venelastele sõjatehnikat, hoolimata isegi Krimmi annekteerimisest ja reisilennuki allatulistamisest. Kaitseministeerium vägede kojutoomist mõistlikuks ei pea. Mida arvad aga sina, hea lugeja?
Eesti kaunimad koduümbrused
24.juuli 2014 12:54
Tänavusel võistlusel “Eesti kaunis kodu” valiti taas välja Eesti maakondade ja nelja suurema linna ilusaimad koduaiad, asutuste ümbrused ja omavalitsused.
Miks sadas Ukraina kohal taevast alla Kalevi komme ja Võrumaa pärnaõisi?  (18)
24.juuli 2014 12:50
Koos süütute reisijatega langes Donetski lähedal taevast alla ka Kalevi komme ja Võrumaa pärnaõisi. Ja üks ime­kombel terveks jääv iPad, mille abil ukrainlased asusid otsima ühendust ohvrite omastega.
Autopesulate test: mis kehvasti, see uuesti?  (37)
24.juuli 2014 12:10
Autoleht käis taas pesulaid testimas ja leidis, et kui talvise sitke saastaga määrdunud auto pesemisega jäid Tallinna automaatpesulad üsnagi jänni, siis kahjuks ei pane käsi plaksutama ka suvise kordustesti tulemus.
Tõstmise EM-i medalimees Mart Seim vigastas treeningul põlve  (1)
24.juuli 2014 10:23
Tänavustel tõstmise Euroopa meistrivõistlustel üle aastakümnete Eestile taas medali toonud Mart Seim taastub hetkel vasaku jala põlvetraumast. Raskekaallane vigastas treeningul põlve meniskit, kuid õnneks mitte väga tõsiselt. Uuringud näitasid, et kirurgilist sekkumist vaja pole.
NBA edetabel: suurimad võitjad pärast Spursi triumfi  (15)
24.juuli 2014 10:01
Nagu võis arvata oli LeBron Jamesi Clevelandisse naasmise otsus NBA vabaagentide turu jaoks kui esimene doominokivi, mille kukkumine vallandas turul doominoeffekti. Kümmekond päeva hiljem on suuremad kalad oma tiigi leidnud ja "prügikalade" jagunemine meeskondade vahel ei tohiks kaalukeeli enam palju kõigutada. Loomulikult on võimalikud veel mängijate vahetustehingud, ometi võib teha juba esimesi kokkuvõtteid sellest, kes on kahe hooaja vahelisel ajal olnud suuremad võitjad ja kaotajad. Alljärgnevalt pööratud järjestuses top 10 pingerida neist, kes võivad end suurimateks võitjateks pidada.
Rootsi ringrajasarja STCC etapp toimub taas Eestis
24.juuli 2014 09:26
9. augustil toimub Pärnu külje all Audrus asuval auto24ringil järjekordne rahvusvaheline autoringrajavõistlus, mis toob Eestisse võistlema populaarse Rootsi ringrajasarja STCC klassid, mis pakuvad tugevat lisaväärtust samal päeval peetavale Eesti autoringraja meistrivõistluste etapile.
Ta küsis, kas ma tahan saada tema suvetüdrukuks...
24.juuli 2014 09:20
Mure: Tere, Olen Kris,16 aastat vana. Suve veedan oma isa ja tema pere juures maal. Samas külas elab suviti ka üks umbes minuvanune poiss, keda tean juba lapsepõlvest. Kuid elame eri linnades. Nüüd aga saime taas kokku nagu igal suvel. Ta küsis, kas ma tahan saada tema suvetüdrukuks. Ma olen segaduses, sest linnas on mul oma poiss olemas, mida ta peaks teadma ja temalgi on oma kindel tüdruk olemas, kellest ta on rääkinud. Mida see suvetüdrukuks olemine või üldese suvesuhe ja üldse ette teada ajutine suhe endast kujutab ja kus on piirid, mida see suhe piiritleb? Kris, 16.
MAALEHE ILMATARGAD ANNAVAD NÕU: Parim suveaeg on käes, kasutage hetke!  (5)
24.juuli 2014 08:42
Maaleht uuris, kui kauaks päikesepaistelist ja kuuma ilma veel jätkub ning mida toob endaga kaasa augustikuu.
Hea kunstniku leiab töö ise üles
24.juuli 2014 05:15
Reigi pastoraadis saab 24. augustini näha paarikümne kunstniku loomingut, nende hulgas on ka näituse korraldaja Valev Seina enda mõned taiesed.