Smilers

TEEME SOOJA: Smilers, Shanon ja Daniel Levi rokivad täna õhtul Rock Cafes
13.mai 2016 13:01
Täna toimub pealinnas kuumimas rockiklubis korralik Eesti muusika möll – lavale astuvad Smilers , Shanon ning Daniel Levi . Vaata ja kuula bändide parimaid lugusid ning ole õhtul rokkimiseks valmis!
Rekordimees Hendrik Sal-Saller kulutab Õllesummeri lavalaudu 33. korda: ühel festivalil õnnestus koguni kolm kontserti anda
06.mai 2016 16:45
Hendrik Sal-Saller astub ühes oma bändiga Smilers Õllesummeri lavale juba 33. korda. Bändi liider räägib, mida kontserdilt oodata ja keda ta ise laval näha tahaks.
Kuidas Prangli rahvas suveks valmistub  (2)
26.aprill 2016 12:16
Kelnase sadamas Pranglil, mis suvel jahtidest ja kaatritest pungil, laiutab aprilli algul veel tühjus. Parvlaev Wrangö tuleb Leppneemest mõne inimesega pardal, päike soojendab ja meri on sile, aga õhkab veel jäist hingust. Vaid tunnike merereisi, ja kohal!
FOTOD: Veteranirock annab No Big Silence'i ja Smilersi saatel au 3000 veteranile  (47)
23.aprill 2016 21:57
Tallinnas Vabaduse väljakul toimus täna heategevuslik veteranipäeva rokk-kontsert Veteranirock, kus astusid üles kaitseväe orkestri ajateenijate bänd ja ansamblid Smilers ning No Big Silence .
VIDEO: Kaitseministri tervitus veteranipäeval: vajadusel panevad veteranid Eesti kaitseks seljad kokku  (40)
23.aprill 2016 14:33
Eesti loodab oma veteranidele ja teab, et vajadusel kaitsevad riiki ka need veteranid, kes on kaitseväest lahkunud, ütles kaitseminister Hannes Hanso veteranipäeva puhul kaitseväelastele saadetud videotervituses.
Mõnus algus suvele: Star FM Suvetuur toob lavale Eesti parimad artistid  (4)
07.aprill 2016 17:40
Star FM Suvetuur toimub sel aastal 16-19 juunil ning toob lavale eesti armastatumad ja suurimad artistid! Neljas erinevas linnas astuvad üles Smilers, The Sun Terminaator, 2 Quick Start, Karl-Erik Taukar, Jüri Pootsmann, Getter Jaani, Shanon ning loomulikult legendaarne Allan Roosileht.
Suurima muusikateenuse statistika ei valeta: Eesti mees kuulab meeleldi Justin Bieberit  (15)
28.märts 2016 14:12
Maailma suurima muusikateenuse Deezer statistika kohaselt kuulasid nii Eesti mehed kui ka naised tänavu jaanuaris ja veebruaris kõige rohkem Justin Bieberi muusikat.
JUUBELIGALERII: Vägev finaal! Hendrik Sal-Saller lennutas 50. sünnipäeva puhul andunud publiku läbi Smilersi hititaeva  (9)
16.veebruar 2016 09:57
Pühapäevane Hendrik Sal-Salleri 50. juubelile pühendatud kontserttuuri "Intervjuu iseendaga" finaal Nordea Kontserdimajas tõi kohale täismaja.
50 TÄIS: Hendrik Sal-Saller suundub nädal otsa kestvale sünnipäevapeole  (4)
09.veebruar 2016 09:39
Juba kuu aega tagasi väljamüüdud Hendrik Sal-Salleri sünnipäevakontsertsarjale “Intervjuu Iseendaga” antakse koos Smilersiga start täna Viljandi Pärimusmuusika Aidas.
Kultuuripoliitika põrkab vastu kivinenud raadioformaate, aga ei murene  (4)
29.jaanuar 2016 00:10
25% ulatuses kodumaise muusika mängimise nõue paneb raadiojaamad kiruma, kuigi jätaks autoritasud ja tulumaksu Eestisse ja valik ulatub ligi paari tuhande looni aastas.
TOP 10: Eesti mehed eelistasid aastavahetusel kodumaist muusikat  (2)
07.jaanuar 2016 10:30
Aastavahetuse peomeeleolus eelistasid Eesti mehed kuulata kodumaiseid artiste tunduvalt enam, kui kohalikud naised, selgub maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezer statistikast.
Eestlaste muusikamaitse uuring avaldab meie naiste kohta üllatava detaili  (6)
14.detsember 2015 12:49
Maailma suurima veebipõhise muusikateenuse Deezeri statistika kohaselt on Eesti meeste muusikamaitse naistest olulisest mitmekülgsem, sest mehed kuulavad erinevalt naistest nii välismaa kui ka kodumaiseid artiste.
LÕPUKS AVALIK: Vaata Smilersi uut videot, mis on filmitud mitmes eri riigis  (2)
10.november 2015 13:24
Eile õhtul avaldas ansambel Smilers uue singli nimega "Et sa teaks" ning lool on olemas ka video, mis on filmitud mitmes eri riigis.
Smilers esmaesitleb täna õhtul sotsiaalmeedias värsket singlit  (1)
09.november 2015 10:18
Eesti publiku lemmikansambel Smilers rõõmustab kuulajaid uue singliga - nimelt ilmub juba täna õhtul, peale uue kodumaise sarja “Üheotsapilet” avaosa ansambli värske, saates kõlav lugu nimega “Et sa teaks”.
Alaliidu poolt represseeritud Tammemaa, parandamatu romantik Venno, pungikunn Juhkami ja mandrimehi tögav Pupart
09.oktoober 2015 13:42
Eesti võrkpalliliit on EM-finaalturniiriks välja andnud vahva lauliku, kuhu lood valisid mängijad ise.
Puhka Eestis: ajaveetmisüritused oktoobrikuus
07.oktoober 2015 16:35
Ehkki oktoobris kisub õues sügiseseks, jagub küllaga tubaseid üritusi, kus oma aega meeldivalt viita. Iseäranis ei pea igavust tundma muusikasõbrad, sest neile on pakkuda valikut sõna otseses mõttes polkast rokini. Soovitused on pärit EPL-i erilehest "Kodust Välja".
FOTOD: Hea musa, rannamõnud ja ilus elu! Valkla rannafestival pakkus kesksuvist õndsust ja pillerkaart  (1)
03.august 2015 15:08
1. augustil täitus Tallinnast 40 km kaugusel Kuusalu vallas asuv Valkla rand juba pärastlõunal rahvaga, et kuni öötundideni sooja ilma ja head muusikat nautida. Eesti artistidest astusid üles Smilers, Metsatöll, Getter Jaani ja Curly Strings ning algselt esinema pidanud Super Hot Cosmos Blues Bandi asemel Koit Toome. Ühepäevase rannafestivali peaesinejaks oli esmakordselt Eestis esinev poplauljatar Nabiha.
Sel nädalavahetusel toimuv Valkla Rannafest toob lavale Eesti parimad bändid ja kuuma poplauljatari Nabiha!  (1)
29.juuli 2015 08:32
Kolmandat aastat järjest toimuv Rannafest (tuntud ka kui Võsu Rannafest) ootab sel nädalavahetusel, 1. augustil algusega kell 13 ees Kuusalu vallas Valklas, Tallinnast 40 km kaugusel. Peaesinejana astub üles Taani poplauljatar Nabiha.
Ideaalne hitisadu ootab Kloogal: Smilers, Terminaator ja Balti tiitel  (2)
21.juuli 2015 11:08
Juba sellel laupäeval (25.juulil) toimuval Kloogaranna Festivalil on võimalik nautida Eesti muusika paremikku eesotsas raudvara Smilersi ja Terminaatoriga . Lisaks esinevad festivalil esmakordselt Aasta meesartist 2015 Vaiko Eplik koos Eliidiga, võluv Ines, viimaste aastate üllataja Karl-Erik Taukar ning noored ja ilusad Triin Niitoja & John4.
Suurim valikuga muusikateenus kinnitab: eestlane tahab jaaniõhtul kohalikku kraami!  (6)
19.juuli 2015 11:05
Statistika: eestlased kuulasid jaanikuul erandlikult palju kohalikku muusikat.
FOTOD: Thomas Anders hullutas Modern Talkingu hittidega suvepealinnas publikut!  (10)
18.juuli 2015 10:15
Thomas Anders, kes moodustab poole kunagisest menukollektiivist Modern Talking , andis 17. juuli õhtul kontserdi suvepealinnas ning tõestas, et kuigi tegu on suve üritustihedaima kahe päevaga, jagub publikut ka retromuusika radadele nautlema.
PUHKA TARTUMAAL: selle suve ürituste kava  (2)
13.juuli 2015 10:10
Reisijuht avaldab läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suve saabudes minna. Ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
PUHKA LÄÄNE-VIRUMAAL: selle suve ürituste kava  (3)
09.juuli 2015 15:06
Reisijuht avaldab läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suve saabudes minna. Ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
PUHKUS LÄÄNEMAAL: selle suve ürituste kava
08.juuli 2015 14:50
Reisijuht avaldab läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suve saabudes minna. Ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
PUHKA PÕLVAMAAL: selle suve ürituste kava
07.juuli 2015 15:05
Reisijuht avaldab läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suve saabudes minna. Ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
Mitte ainult suures linnas pole pidu! Millised festivalid on pannud kolkakohad kodumaisele kaardile?  (5)
07.juuli 2015 12:27
Eestimaa on suur ja lai, ent ometi kipume me ikka vana head Tallinn-Pärnu-Tartu-Haapsalu-Kuressaare-Narva liini jälgima, kui sõiduks läheb või tegevust otsida. Õnneks on Eesti aga ka muusikamaa, kus tänuväärsed inimesed armastavad korralda helilisi sündmusi, mis meelitavad erinevate žanritega muusikalembesed kodumaad avastama. Kui poleks olnud Rabarocki, ei teaks noorem põlvkond ilmselt senimaani miskit Järvakandist ning ilma Schillingu eksistensita ei satuks indie-fännid kuidagi igasuviselt Kilingi-Nõmmele schillima. Heidame pilgu kümnele kodumaisele festivalile, mis on väikelinnad kaardi peal nähtavaks teinud.
Rongiga randa peole ja meelt lahutama: Kloogaranna Festivalil saab nautida kodumaist muusikaparemikku
06.juuli 2015 15:40
25. juulil juba neljandat korda toimuva populaarse Kloogaranna Festivali pealava artistideks on Smilers, Terminaator , Vaiko Eplik ja Eliit, Ines, Karl-Erik Taukar ning Triin Niitoja & John4. Õhtu lõpetab raadio Sky Plus DJ Andi Raig.
FOTOD: Sina, Sal-Saller, Liis ja Nyusha - Õllesummeri kuum ja higine teine päev!  (10)
03.juuli 2015 11:03
Õllesõprade möll ja trall kuuma päikese all jätkus Lauluväljakul ka eile. Publiku toimetus hoidsi peol jätkuvalt silma peal ja tabas Sinu jaoks peomelu meeleolukamaid hetki.