Smilers

Rongiga randa peole ja meelt lahutama: Kloogaranna Festivalil saab nautida kodumaist muusikaparemikku
06.juuli 2015 15:40
25. juulil juba neljandat korda toimuva populaarse Kloogaranna Festivali pealava artistideks on Smilers, Terminaator , Vaiko Eplik ja Eliit, Ines, Karl-Erik Taukar ning Triin Niitoja & John4. Õhtu lõpetab raadio Sky Plus DJ Andi Raig.
FOTOD: Sina, Sal-Saller, Liis ja Nyusha - Õllesummeri kuum ja higine teine päev!  (10)
03.juuli 2015 11:03
Õllesõprade möll ja trall kuuma päikese all jätkus Lauluväljakul ka eile. Publiku toimetus hoidsi peol jätkuvalt silma peal ja tabas Sinu jaoks peomelu meeleolukamaid hetki.
SUUR KALENDER: Suvi täies hoos, kuhu minna juulis ja augustis? Publik paneb kaardile kõik Eesti suveüritused  (28)
01.juuli 2015 16:00
Suvi on täies hoos, päike sirab, eestlase nahatoon omandab üha enam pagulasele omast värvitooni ja aeg on oma kodinad kokku pakkida ja mööda Eestit rändama minna — kontsertidele, festivalidele, suvelavastustele ja miks mitte, näiteks kasvõi metsa või kalale! Publik sulle päris õngeritva kätte ei anna, aga teeb vähemasti ürituste-otsuse tegemise tibake lihtsamaks, pannes ühte kohta kaardile kõik tähelepanuväärsemad kultuuri- ja meelelahutussündmused. Lubame, on kraami igale maitsele!
PUHKA PÄRNUMAAL: selle suve ürituste kava  (18)
28.juuni 2015 17:05
Reisijuht avaldab läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suve saabudes minna. Ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
FOTOD JA VIDEOD: Elu pidu! Kiika kaks pikka päeva rahvast üles kütnud Pühajärve jaanituld läbi piduliste silmade  (12)
24.juuni 2015 18:16
22. ja 23. juunil toimus Otepää looduskaunis Pühajärve pargis juba üheksandat aastat Eesti suurim jaanipidu, kus tuhandetel pidulistel aitasid aasta lühimat ööd tähistada nimekad väliskülalised: briti elektroonilise muusika duo Sigma ning Kate Ryan ja Lost Frequencies Belgiast.
Kuhu minna: jaanituled Eesti maakondades 2015  (24)
20.juuni 2015 08:45
Jaanitulede ja pidude toimumisajad ja kohad maakondades. Kui sinu küla jaanituld siin ei ole, saada meil kiri jaaniku toimumisaja ja -kohaga veeb@maaleht.ee !
PUHKA TALLINNAS: selle suve ürituste kava  (1)
18.juuni 2015 18:23
Reisijuht hakkab avaldama läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suvesooja saabudes minna. Tallinna ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
PUHKA HARJUMAAL: selle suve ürituste kava  (5)
15.juuni 2015 14:50
Reisijuht hakkab avaldama läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suvesooja saabudes minna. Alustame Harjumaast. Kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
FOTOD: Spordiklubist sai peokeskus! Vaata, kuidas Smilers värskenduskuuri läbinud Arigatos rahva jalga keerutas  (3)
14.mai 2015 15:19
13. mail avas endises Arigato spodikeskuses suure poega uksed samanimeline sündmus- ja meelelahutuskeskus. Esines Smilers ning mekiti keskust haldava ning peoga ühtlasi 10. sünnipäeva tähistanud Osvald Cateringi hõrgutisi, et oleks jaksu poole ööni tantsu vihtuda. Vaata, kes keskuse avamist väisasid!
Retroannus garanteeritud! Ummamuudu on 20 aasta järel taas Õllesummeri laval
12.mai 2015 07:35
Sel aastal astub üle 20 aasta Õllesummeri RetroFM laval üles koos paljude teistega üles ka 90ndate hittbänd Ummamuudu. Täpselt nii palju aastaid möödub 1995. aasta Ummamuudu kontserdist festivalil. Tänavu möödub ka 22 aastat ansambli läbimurdehiti „Kõnõtraat” valmimisest.
TV3 tänane „Õhtu“: Priimägi, Rull, Jõesaar, Sal-Saller ja Smilers  (6)
16.aprill 2015 13:20
Hannes Võrno on vestlussaatesse „Õhtu“ täna külla kutsunud Ivo Rulli, Linnar Priimäe, Ott Jõesaare ning Hendrik Sal-Salleri koos Smilersiga.
Pühajärve jaanituli 2015 toob lavale Eesti ja välismaa tantsumuusika staarid  (3)
01.aprill 2015 10:44
22. ja 23. juunil leiab Otepää looduskaunis Pühajärve pargis aset juba üheksandat aastat peetav Eesti suurim jaanipidu Pühajärve jaanituli 2015. Eesti parimaks jaanipeoks kuulutatud Pühajärve jaanitulel tähistavad koos meie paremate bändide ja tuhandete pidulistega jaanipäeva ka sellised nimekad väliskülalised nagu Sigma (UK), Kate Ryan (Bel) ja Lost Frequencies (Bel).
PUBLIKU VIDEO: Kuldne Plaat 2015 aasta esitaja Hendrik Sal-Saller: edu valemit ei saa avaldada, muidu hakkavad kõik seda kasutama  (5)
17.märts 2015 17:57
Täna mitmendat-setmendat korda Kuldse Plaadi preemiaga koju läinud muusik Hendrik Sal-Salleri jaoks oli tänavu saadud Aasta Esineja tunnustus esmakordne ning oluline. "Seda auhinda antakse ikka faktide, mitte emotsioonide pealt," tundis ta rõõmu. Aukirjal pidanuks laulja meelest aga seisma ka tema bändi Smilers nimi. Edu valemit, et nii kaugele jõuda, Hendrik ei paljasta - see olevat kiivalt salasõnadega turvatud saladus. "Ma ei saa seda avalikustada, muidu hakkavad kõik seda kasutama," jäi ta salapäraseks. Mida Sal-Saller veel rääkis, vaata juba videost!
VAATA: Eestlane, sul on halb maitse! Kes on olnud siiani Kuldse Plaadi auhinna "lahedamad" laureaadid?  (7)
17.märts 2015 10:15
Kuldse Plaadi auhinnaga on Eesti suurima läbimüügiga albumeid tunnustatud juba alates 1998.aastast. Rõõm on tõdeda, et paljud artistid on endiselt tegusad ja edukad.
Vaata üle! R2 Aastahitil esitatud uued versioonid vanadest hittidest!  (2)
09.jaanuar 2015 22:57
8. jaanuaril jagati Von Krahli teatris R2 Aastahiti võitjatele autasud. Lisaks Helgi Erilaiu suurepärastele retromeenutustele näidati erinevate artistide uusi tõlgendusi varasematel aastatel aastahiti tiitli noppinud lugudest.
Kanal 2 aastavahetusel säravad parimad Eesti artistid seninägematus vormis
31.detsember 2014 13:45
Kanal 2 aastavahetus pakub täna, vana-aastaõhtul säravaid hetki Eesti parimate artistide ja meelelahutajate seltsis. Kell 19 jõuab Kanal 2 eetrisse „ Reporteri aastalõpp“, kell 20:30 naerutab „Naabriplika aastalõputrall“. Õhtu pärl on kell 21:30 alustav Teet Margna ja Kristjan Jõekalda „Aastavahetus Kanal 2ga“.
R2 AASTAHITT TOP 40: Aasta parimateks raadiolugudeks krooniti Curly Stringsi "Kauges külas" ja Enrique Iglesiase "Bailando"!  (27)
30.detsember 2014 19:46
Täna õhtul ketras R2 eetris pinget (või hoopsi ootuspära?) üles massiivne mammutsaade "Aastahitt 2014", kus selgusid lahkuva aasta tippude tipud: parimad tantsutajad, pisarakangutajad, rõõmustajad ja mõtlemapanijad. Esikohad said tänavu endile Curly Strings ja nende "Kauges külas" ning Enrique Iglesiase ja Sean Pauli "Bailando". Vaata, kes tabelisse veel mahtusid!
ÜLEVAADE: Aastavahetus teles ehk palju tralli, huumorit ja kõigekõigemad kokkuvõtted Sinu kodukanalitel!  (19)
29.detsember 2014 16:26
Tänavune aasta lõpp ähvardab süvendada eestlaste teleka vaatamise traditsiooni veelgi, sest kanalid on üksteise võidu telepurki punni ajamas ning rahva tähelepanu eest võistlemas. Mängu on pandud kõik, mis võimalik ning paistab, et oma naerupahvaku ja muusikalise pala saab kätte iga maitse ja põlvkonna esindaja. Mis siis täpsemalt menüüs on?
TELEKAVA KOKKUVÕTE: Veedad esimese jõulupüha kodus teleri ees? Eetris on kõige läilamad pühadefilmid!  (9)
25.detsember 2014 20:00
Esimesel jõulupühal taastub nii mõnigi meist ülesöömisest. Kui ükskord ärgates teleka ette maabud, näed, et vaadata on sealt vähe. Kõige läilamad ja magusamad jõulukomöödiad paisatakse teineteise järel eetrisse, sekka eilse "Visa hinge" kordus ja Jõulutunnel.
Jõulutunnel kogub raha abi vajavate laste huvitegevuse toetuseks  (88)
25.detsember 2014 09:18
Täna on ETV ekraanil traditsiooniline heategevussaade "Jõulutunnel", mis tänavu kogub annetusi abi vajavate laste huvitegevuse toetuseks üle Eesti. Annetused aitavad tasuda huviringis osalemise eest või hankida vahendeid, mida läheb seal osalemiseks tarvis.
VÄLKLOOS: Vasta imelihtsale küsimusele ja karga tasuta kaasa Rock Cafés Smilersi ja Shanoni kontserdil
18.detsember 2014 21:25
Rock Café ja Publik loosivad koostöös Shanoni ja Smilersi kontserdiga välja 3 korda 2 piletit juba laupäeval toimuvale kontserdile. Seega tee käbla ja vasta ruttu alljärgnevale küsimusele:
ETV ja ETV2 suur pühadeprogramm: “Jõulutunnel”, uued saated ja lavastused ning eestlaste kontsert Moskvas!  (3)
18.detsember 2014 11:46
Pühadeaeg toob ETV ja ETV2 eetrisse terve hulga värskelt valminud ja valitud saateid. Vaatamiseks jagub nii traditsioonilist kui ka üllatuslikku. Pühade eel, 22. detsembri õhtul näitab ETV  Indrek Treufeldti  intervjuud president  Toomas Hendrik Ilvesega .
“Jõulutunnel” – et toetada huviringe
18.detsember 2014 05:15
Esimesel jõulupühal ETV otse-eetrisse jõudev heategevusprogramm “Jõulutunnel” on tänavu pühendatud abi vajavate laste huvihariduse toetamisele. Lastekaitse liidu vahendusel jõuab televaatajate toetus lasteni, keda kasvatavad vanavanemad; kes on pärit paljulapselistest peredest, ja andekate lasteni, kes mingil muul põhjusel abi vajavad.
TOP 20 aastahitti: Meenuta, millised on Eesti muusika absoluutsed rahvalemmikud läbi kahe aastakümne  (4)
11.detsember 2014 13:56
Täpselt 20 aastat tagasi tulid Raadio 2 peatoimetaja Avo Raup ning saatejuht Mihkel Raud mõttele korraldada kuulajate seas küsitlus, et selgitada välja aasta 1994 kõige populaarsem lugu. Vastuseid võis saata kirjade, postkaartide ja faksidega. Samal suvel oli Raud ning Jüri Pihel käima lükanud saate "7 Vaprat" ning "Aastahitt" oli justkui selle esimese hooaja aastakokkuvõte. Saade oli eetris 30. detsembril, algas hilja (nagu kahtlasevõitu uued projektid ikka) ning lõppes kella kolme paiku öösel, mistõttu vaid hardcore huvilised said teada, et võitsid Ummamuudu "Kõnõtraat" meilt ja Bon Jovi "Always" mujalt.
Rock Café suurejoonelise sünnipäevapeo 1. päev kergitas katust ja tõmbas saali rahvast kummi  (1)
11.oktoober 2014 20:06
Taasavatud ja uuenduskuuri läbi teinud Tallinna rokitempel Rock Café on juba terve nädala tähistanud oma 10. juubelit. Kulminatsioon, nagu ikka, leiab aset nädalavahetusel: eile astusid lavale Tanel Padar & The Sun, Smilers, Shanon, HND, Psychiatric Ward, täna õhtul esinevad Singer Vinger, The Tuberkuloited, Kurjam, Köömes ning Pärl.
Täna ja homme: Rock Cafe toob oma 10. sünnipäeva peoks lavale uskumatult head kodumaised suurlemmikud!  (6)
10.oktoober 2014 15:35
Suvel suure remondi läbinud hinnatud kontserdipaigana tuntud Rock Cafe tähistab sel nädalal oma 10. sünnipäeva. Terve nädala kestnud kontsertpidustused tipnevad 10.-11. oktoobril parimate Eesti muusikute paraadiga!
SUUR LOOS: Rock Cafe sünnipäevanädal tulekul - Publik jagab pileteid kõigile järgmise nädala kontserditele!  (1)
03.oktoober 2014 08:10
Rokikohvik Rock Cafe peab järgmisel nädalal 10. sünnipäeva ning koostöös Publikuga viib sindki tähistama. Kuna tegu on sünnipäevaga, millega käivad kaasas kingitused, ei esita me keerulist küsimust, vaid palume, et valiksid endale meelepäraseima kontserdi sünnipäevanädalal toimunuvatest ning kirjutaksid, miks just sellele minna tahad!
Nädala tipp: Perevägivalla ohver: kas politsei ootab, et mind lüüakse maha?
23.september 2014 15:20
Eesti Ekspressi nädala (16.september - 23.september) loetuimad lood veebis.
AVALDA ARVAMUST: Kas peod algavad liiga hilja?  (68)
17.september 2014 10:59
Eesti Ekspressis kirjutab Mikk Salu Eesti artistide murest esinemiste algusaegade pärast. Esinejatele ei meeldi, et ööklubides lastakse nad tavaliselt lavale alles kell pool kaks öösel. Ainsana on lokaalide survele vastu astunud ansambel Smilers, mille ninamees Hendrik Sal-Saller meenutab, et 90ndatel algasid peod juba kell 21, aga nüüd tehakse alles kell 23 uksed lahti.