Smilers

VÄLKLOOS: Vasta imelihtsale küsimusele ja karga tasuta kaasa Rock Cafés Smilersi ja Shanoni kontserdil
18.detsember 2014 21:25
Rock Café ja Publik loosivad koostöös Shanoni ja Smilersi kontserdiga välja 3 korda 2 piletit juba laupäeval toimuvale kontserdile. Seega tee käbla ja vasta ruttu alljärgnevale küsimusele:
ETV ja ETV2 suur pühadeprogramm: “Jõulutunnel”, uued saated ja lavastused ning eestlaste kontsert Moskvas!  (3)
18.detsember 2014 11:46
Pühadeaeg toob ETV ja ETV2 eetrisse terve hulga värskelt valminud ja valitud saateid. Vaatamiseks jagub nii traditsioonilist kui ka üllatuslikku. Pühade eel, 22. detsembri õhtul näitab ETV  Indrek Treufeldti  intervjuud president  Toomas Hendrik Ilvesega .
“Jõulutunnel” – et toetada huviringe
18.detsember 2014 05:15
Esimesel jõulupühal ETV otse-eetrisse jõudev heategevusprogramm “Jõulutunnel” on tänavu pühendatud abi vajavate laste huvihariduse toetamisele. Lastekaitse liidu vahendusel jõuab televaatajate toetus lasteni, keda kasvatavad vanavanemad; kes on pärit paljulapselistest peredest, ja andekate lasteni, kes mingil muul põhjusel abi vajavad.
TOP 20 aastahitti: Meenuta, millised on Eesti muusika absoluutsed rahvalemmikud läbi kahe aastakümne  (4)
11.detsember 2014 13:56
Täpselt 20 aastat tagasi tulid Raadio 2 peatoimetaja Avo Raup ning saatejuht Mihkel Raud mõttele korraldada kuulajate seas küsitlus, et selgitada välja aasta 1994 kõige populaarsem lugu. Vastuseid võis saata kirjade, postkaartide ja faksidega. Samal suvel oli Raud ning Jüri Pihel käima lükanud saate "7 Vaprat" ning "Aastahitt" oli justkui selle esimese hooaja aastakokkuvõte. Saade oli eetris 30. detsembril, algas hilja (nagu kahtlasevõitu uued projektid ikka) ning lõppes kella kolme paiku öösel, mistõttu vaid hardcore huvilised said teada, et võitsid Ummamuudu "Kõnõtraat" meilt ja Bon Jovi "Always" mujalt.
Rock Café suurejoonelise sünnipäevapeo 1. päev kergitas katust ja tõmbas saali rahvast kummi  (1)
11.oktoober 2014 20:06
Taasavatud ja uuenduskuuri läbi teinud Tallinna rokitempel Rock Café on juba terve nädala tähistanud oma 10. juubelit. Kulminatsioon, nagu ikka, leiab aset nädalavahetusel: eile astusid lavale Tanel Padar & The Sun, Smilers, Shanon, HND, Psychiatric Ward, täna õhtul esinevad Singer Vinger, The Tuberkuloited, Kurjam, Köömes ning Pärl.
Täna ja homme: Rock Cafe toob oma 10. sünnipäeva peoks lavale uskumatult head kodumaised suurlemmikud!  (6)
10.oktoober 2014 15:35
Suvel suure remondi läbinud hinnatud kontserdipaigana tuntud Rock Cafe tähistab sel nädalal oma 10. sünnipäeva. Terve nädala kestnud kontsertpidustused tipnevad 10.-11. oktoobril parimate Eesti muusikute paraadiga!
SUUR LOOS: Rock Cafe sünnipäevanädal tulekul - Publik jagab pileteid kõigile järgmise nädala kontserditele!  (1)
03.oktoober 2014 08:10
Rokikohvik Rock Cafe peab järgmisel nädalal 10. sünnipäeva ning koostöös Publikuga viib sindki tähistama. Kuna tegu on sünnipäevaga, millega käivad kaasas kingitused, ei esita me keerulist küsimust, vaid palume, et valiksid endale meelepäraseima kontserdi sünnipäevanädalal toimunuvatest ning kirjutaksid, miks just sellele minna tahad!
Nädala tipp: Perevägivalla ohver: kas politsei ootab, et mind lüüakse maha?
23.september 2014 15:20
Eesti Ekspressi nädala (16.september - 23.september) loetuimad lood veebis.
AVALDA ARVAMUST: Kas peod algavad liiga hilja?  (68)
17.september 2014 10:59
Eesti Ekspressis kirjutab Mikk Salu Eesti artistide murest esinemiste algusaegade pärast. Esinejatele ei meeldi, et ööklubides lastakse nad tavaliselt lavale alles kell pool kaks öösel. Ainsana on lokaalide survele vastu astunud ansambel Smilers, mille ninamees Hendrik Sal-Saller meenutab, et 90ndatel algasid peod juba kell 21, aga nüüd tehakse alles kell 23 uksed lahti.
Miks peod nii hilja algavad? Bändidel on siiber hilisöistest esinemistest  (55)
17.september 2014 08:25
Muusikud tahavad, et kontserdid ja peod algaks klubides varem, mitte alles vastu hommikut. Kõik kurdavad, aga ainsana on suutnud ennast kehtestada (alustame keskööl, mitte hiljem) Smilers .
KUULA: Seks, seks, seks! Värske kodumaise pop-rokkpundi Pärl esimene singel on "Kolm võlusõna"  (33)
01.september 2014 10:25
Sel aastal loodud ansambel Pärl avaldas 1. septembril oma esiksingli “Kolm võlusõna”, mis süngetel sügisõhtutel vallatud mõtted kuulajaisse süstib ja ühel või teisel moel rõskust kontidest raputama inspireerib.
Lahingutegevus Valgas: Rahvusvaheline militaarajaloo festival juba kuuendat korda  (2)
14.august 2014 11:35
Tutvustame huvitavat militaarsõprade üritust, mis toimub juba kuuendat korda sel nädalavahetusel, 15. kuni 17. augustini Valgas. Osaleb 41 sõjaajalooklubi ligi 500 liikmega 11 erinevast riigist.
FOTOD ja VIDEO: Singer Vinger tõmbas Kärla Triibule rokijoone alla!
08.august 2014 12:35
Eile õhtul toimus Saaremaal, Kärlal juubelihõnguline viies Kärla Triip. Kogu pargi kaunistused olid nagu eelnevatel aastatelgi triibulised. Kõik , kes kandsid Kärla triipu kas riietel, kandekottidel, käevõrudel, kõik said kontserdile soodushinnaga. Kontserdil astusid üles mitmed Saaremaa noortebändid, samuti bändikooli bänd. Kõik Kärla Triibud on toimunud nädala neljandal päeval ja samal päeval toimuvad ka tulevikus.
Õhtujuhiks kehastuv Genka: pidudel ei tea kunagi ette, kas räägid juttu või kisub lauluks ära  (3)
06.august 2014 21:30
Kahekümne aasta jooksul on Tartu Laululaval esinenud paljud maailmakuulsad muusikud, nagu näiteks Jose Carreras, The Manhattan Transfer, Depeche Mode, Charles Lloyd, Enver Izmailov, Terem Kvartett, Gipsy Kings, Bonnie Tyler ja kõik Eesti tuntuimad muusikud. Tartu Laululava 20.aastapäeva Suurt Sünnipäevapidu juhtiv Henry Kõrvits ehk Genka meenutab ammuseid aegu, kui käis Tartu Laululaval ühel meeldejääval kontserdil.
Žüriiliige Mart Niineste parimate plaatide tabelist: kultuuriväärtusena püsima jäämiseks peab artist olema hingelt kunstnik ja poeet, mitte meelelahutaja  (5)
31.juuli 2014 13:40
Kolmapäeval avalikustas Eesti Ekspress Areenis 102 žüriiliikme abil kokku pandud Eesti kõigi aegade parimate plaatide edetabeli, kus tunnistati parimaks J.M.K.E 1989. aastal ilmavalgust näinud plaat "Külmale maale". Publik vestles žüriis olnud Eesti Päevalehe muusikakriitiku Mart Niinestega , uurimaks, kas võit oli õigustatud, miks nii vähe naisi tabelis figureeris ning milliseid artiste ennustab ta homme õhtul Raadio2 eetris rahvahääletuse tulemusena selguva Top 100 esiotsa!
FOTOD: Kloogaranna festival tõi kokku hulga päikesenautlejaid — sai juua, treenida, tantsida ja laulda!  (23)
27.juuli 2014 11:43
Kloogaranna festival möllas imelise ilmaga nagu loom ning Delfi Publiku fotograafi sõnul oli rahvast ohtralt. Kuigi nii kesvamärjuke kui muud joogid olid suhteliselt krõbeda hinnaga, ei nurisenud rahvas kordagi. Pealegi, paljud olid tulnud pidutsemise asemel päikest ja trenni nautima, kuna sai toksida nii jalkat kui kossu ning naised venitasid end jooga ja zumba harjutuste saatel. Esinesid Smilers, Shanon, Super Hot Cosmos Blues Band, Põhja-Tallinn ja Terminaator.
Et kuumaga meelest ei läheks: Kloogarannafestival stardib juba homme!  (4)
25.juuli 2014 16:45
Juba homme, laupäeval, toimub taaskord suur rannafestival - kus astub üles Eesti muusikamaastiku paremik. Esinevad publiku lemmik Smilers, oma uut albumit esitlev Terminaator, rap’n’rolli esindaja Põhja-Tallinn, reggae-kuningad Bombillazest, meloodilist rokki viljelev Shanon ja eriti lahe Super Hot Cosmos Blues Band.
Päev täis muusikat ja päikest! Kolmas Kloogaranna Festival toimub juba sel laupäeval!  (3)
22.juuli 2014 10:55
Järjekorras juba kolmas Kloogaranna Festival toimub sellel aastal sel laupäeval, 26.juulil, algusega kell 12.00, Kloogarannas. Pealaval esineb Eesti artistide paremik eesotsas Smilersi ja Terminaatoriga .
TLÜ Balti Filmi- ja Meediakooli tudengite parimad dokumentaalfilmid linastuvad Pärnu Filmifestivalil
12.juuli 2014 09:23
Neljapäeval, 17. juulil kell 19.00 linastub Pärnus Apollo Kinos värske paremik TLÜ Balti Filmi - ja Meediakooli tudengite loodud dokumentaalfilmidest. Filmilinastus toimub Pärnu Filmifestivali (www.chaplin.ee/filmfestival) osana.
FOTOD: Õllesummeri kolmas päev - õige möll alles algas!  (39)
11.juuli 2014 20:01
Õllesummerit on ilmataat sel aastal soosinud ning kuumutav päike ja töönädalalõpp täitsid alleed Lauluväljakul tiheda rahvahulgaga. Grillsuits ja õllearoomid on saatmas kontserte ja tegevusi, millest on osa saama tulnud tuhanded suvenautlejad.
Ole kohal! Täna Õllesummeril: Hurts, Smilers ja veel üle 20 eesti artisti seitsmel laval
11.juuli 2014 13:30
Täna õhtul astub oma esimese vabaõhukontserdiga Eestis Õllesummeri pealaval üles briti popduo Hurts. Eesti artistide melu jubib Smilers ning retrohitte jagavad Black Velvet ja Regatt.
FOTOD: Suur suvi on käes! Surfilaagri seltskond kogunes avapäevaks mõnusas päikesepaistes  (15)
10.juuli 2014 21:40
Täna läks Roosta Puhkekülas 16. korda lahti Eesti suurim surfisõprade kokkutulek Surfilaager, mis toob kokku kõik purjelaua ning lohesurfi fannid üle Eesti. Pühapäevani kestev festival pakub hulgaliselt surfikoolitusi ja meelelahutust. Tavapäraselt pakub Surfilaager lisaks spordile ulatuslikku meelelahutusprogrammi. Esinejate hulgas on Smilers, Super Hot Cosmos Blues Band, Frankie Animal, Tenfold Rabbit, The Flamingo Thief jpt.
Sääred pruuniks ja purjed lehvima! Roostas algab täna algab suve suurim lainepidu Surfilaager  (4)
10.juuli 2014 20:10
Täna kell 20 avatakse ametlikult Roosta Puhkekülas juba 16. Eesti suurim surfisõprade kokkutulek Surfilaager, mis toob kokku kõik purjelaua ning lohesurfi fännid üle Eesti. Pühapäevani kestev festival pakub hulgaliselt surfikoolitusi ja meelelahutust.
PILETILOOS: Kloogarannafestile tahad minna Eesti muusikaparemikku nautima?  (8)
10.juuli 2014 15:00
Kloogaranna Festival 2014 toimub sellel aastal kolmandat korda, 26. juulil Kloogarannas. Meri, kaunis liivarand ning soov pakkuda suvel inimestele mõnusat äraolemist väljaspool linnakära on peamised põhjused, miks selline üritus toimub. Ja Publik saadab viis lugejat kaaslasega sinna!
Täna algab Surfilaager: 5 mitte-surfiasja, mida minejal hea teada!  (1)
10.juuli 2014 13:00
Täna algab Roostal Surfilaager 2014, mis lisaks erinevatele merel aja veetmise võimalustele pakub muudki kasulikku ja vahvat neile, kes vette ei kipu. Fotokoolitusest rohelise mõtlemise propageerimiseni.
Pane kalendrisse: Kloogaranna Festival toimub 26. juulil koos Eesti muusika paremikuga!  (8)
01.juuli 2014 12:22
Meri, kaunis liivarand ning soov pakkuda suvel inimestele mõnusat äraolemist väljaspool linnakära on peamised põhjused, miks selline üritus toimub.
Elujuhised
28.juuni 2014 04:30
Hendrik Sal-Saller ajab Smilersiga tulusat äri  (2)
26.juuni 2014 04:31
Eelmisel aastal ulatus Sal-Sallerite firma Popcorn Production müügitulu 336 256 euroni.
KUULA: Ooperilaulja Maria Listra andis Smilersi vanale hitile täiesti uue elu!  (12)
25.juuni 2014 17:30
Ooperitäht Maria Listra nuputas Smilersi legendaarsele laulule „Nii sind ootan” imelise kaveri. Nimelt on talle selle bändi lood juba lapsest peale väga meeldinud. “Neil on lihtsalt nii palju häid viise — meloodilised ja laia ruumiga,” kiidab ta.