sisustus

Hubane vannituba vajab kujundamist  (1)
23.november 2015 10:00
Vannituba ei ole pelgalt pesemisruum, vaid meeldiv lõõgastuspaik ja kodu täisväärtuslik osa, mistõttu selle sisustamine pälvib üha rohkem tähelepanu.
Skandinaavia hõngu ja disainiga täidetud korter Berliinis
23.november 2015 07:46
Noore disaineri, blogija, ruumikujundaja ning disain-trükkide tegija Sarah Van Peteghemi korter on hea näide sellest, kuidas muuta renditud korter 100-portsendiliselt enda omaks. Berliini kesklinnas paiknev korter on olnud Sarah` ja tema elukaaslase kasutuses juba neli aastat. Selle aja jooksul on anünüümne ning näotu üürikas muutunud omanäoliseks ning hubaseks koduks.
Miks ei taha mõnes magusas kohas äri õitseda?  (125)
17.november 2015 00:10
Nii mõneski pealtnäha magusas ja käidavas kohas tekivad ja kaovad poed ja kohvikud väga kiiresti.
Sisekujundaja Elina Freimuth kujundas kodu uhiuues majas
16.november 2015 08:18
Kuidas ja milliste nippidega saab tühjast ja võõrana mõjuvast korterist tõeline kodu? Sisekujundaja Elina Freimuth aitas muuta vastvalminud korteri neljaliikmelisele perele meelepäraseks. Piret ja Veljo ostsid avara neljatoalise korteri vastvalminud majja, kus ruumiplaneering ja siseviimistlus olid juba paigas.
Värskenduse läbinud kodu Kadrioru serval
11.november 2015 07:45
Kadrioru serval on lihtsate vahenditega antud uus nägu korterile, kus mängivad pearolli vinüülplaadid ja helitehnika. 1940ndatel ehitatud korterelamus elati aastaid, kuni ühel hetkel tundus, et peaks tegema värskenduskuuri, uuendama seinte värvi ja sisustust. Palju peamurdmist pakkus korteri ruumiplaneering.
Mugavaks äraolemiseks loodud suurlinliku sarmiga korter
10.november 2015 07:45
Tallinnas Rotermanni kvartalis asuvat avarat katusekorterit on sisearhitekt Mari Kogeril õnnestunud kujundada kahel korral. Esimene kujundusprojekt jääb maja valmimise aega ja kui korter aastaid hiljem omanikke vahetas, tuli interjöör taas värske pilguga üle vaadata. Kõrgete akendega valgusküllased ruumid said väljapeetult šiki ja suurlinliku ilme.
FOTOD: Kui palju maksab maailma kalleim nukumaja? 8,5 miljonit dollarit  (3)
06.november 2015 10:00
8,5 miljoni dollari eest saab New Yorgis Manhattanil kena kinnisvara soetada. Näiteks 1500 ruutmeetrise seitsme magamistoaga korteri 5. avenüül vaatega Central Park'ile. Või 1000 ruutmeetri suuruse nelja magamistoaga ning maast laeni elutoaakendega elamise West Villages.
Kodu Helsingis on justkui kaader must-valgest filmist
03.november 2015 07:45
Alates heledatest puitpõrandatest ja valgetest seintest kuni hallikarva mööbli ning musta värvi sisustus-elementideni demonstreerib Maiju Lagerstedti kodu Helsingis õrnalt põhjamaist värvipalletti. Võidutsevad rahulikud ja puhtad valgest-hallini ning hallist-mustani toonid. Oot-Oot Stuudio tegi Maijuga intervjuu, et saada teada, mis peitub selle monokroomse interjööri taga.
Kaisu talu - ürgeestiliku välimusega rahulik kodu rookatuse all
02.november 2015 10:00
Sügava rookatuse ja jämedate palkseintega, ürgeestiliku väljanägemisega maja on perekond Treieri pelgupaik, kus kogu pere saab nautida rahu, vaikust ja Saaremaa olustikku.
Ärimehed kinkisid riigile viis miljonit kuldrubla väärt lossi
28.oktoober 2015 02:00
80 aastat tagasi annetasid Eesti suurtöösturid riigile luksusliku Oru lossi, millest sai Konstantin Pätsi suveresidents. Eesti Ekspress avaldab haruldased fotod lossi renoveerimisest.
Erakooli juht Rebane toetustest: 91 euro äravõtmine ei võta ära last  (110)
26.oktoober 2015 00:30
Toetuseta jäämist kartvad erakoolid ja haridusministeerium veavad vägikaigast ning otsivad õiglust.
10 suurimat sisustusapsakat, mida kõik oma kodudes teinud on
23.oktoober 2015 22:00
Sisustuse valimisel ja riiete ostmisel on ühist rohkem, kui arvata oskaks. Poes olles võivad asjad tunduda ilusama ja sobivamana kui hiljem kodus vaadates. Millised on 10 kõige levinumat lõksu, millesse kodusisustajad langevad?
Tallinnas läksid väikeste vahedega kaubaks ligi miljon eurot maksvad korterid Pirital ja Tatari tänaval  (22)
23.oktoober 2015 11:46
Peamiselt luksuskinnisvara vahendav Baltic Sotheby's International Realty tegi kaks hiigeltehingut korteritega, mis tulid müüki paari kuu eest ning müüdi nüüd pea miljoni euroga Skandinaavia päritolu ostjatele.
Detailides peitub võlu
19.oktoober 2015 08:47
See kaunis ja soliidne kolmetoaline kodu on segu eri aegadest. Hoone on ehitatud aastal 1910, ehedat ja algupärast on säilitatud nii elamu juures kui ka korteri sisekujunduses: fassaad, trepikoda, laekarniisid, uksed ja aknad. Interjööris on mööblit kasutatud vähe ja nii pääseb iga ese ilusti esile.
FOTOD: Tartu ehitus- ja sisustusmessil ehitusuudiste kõrval uued disainiideed
16.oktoober 2015 08:17
Tartu Näitused messikeskuses eile alanud mess Ehitus ja Sisustus 2015 tõi ehitusuudiste kõrval külastajateni ka uudseid disainiideid. Põnevaid lahendusi jagub kõigile, kel kodus remondi- või ehitustööd ees või kes koju värskeid sisustusideid otsib. Vaata pildigaleriid!
Tartu ehitus- ja sisustusmess: innovaatilised lahendused ja hea disain  (1)
15.oktoober 2015 07:00
Neljapäeval, 15. oktoobril avab Tartu messikeskuses uksed ehituse ja sisustuse teemadele pühendatud mess Ehitus ja Sisustus. Messi sisustuspoolt ilmestab väljapanek nutikatest kodulahendustest, disainielementidest ning viimistlusvahenditest.
Lääne-Saare vald tahab hooldekodu jaoks hotelli osta
13.oktoober 2015 09:39
Saaremaa suurima valla volikogus teatati eile, et vald on valmis ostma 950 000 euro eest Saaremaa Valsi spaahotelli majutushoone ja avama seal 120-kohalise hooldekodu.
Norra maahotell katab iga päev laua ka kummitusele
11.oktoober 2015 12:46
Norralased on suutnud säilitada ajalooliste maahotellide traditsiooni, nende omanäolisust hinnatakse tänapäeval nii kõrgelt, et seal ööbimise nimel võib loobuda mõnest harjumuspärasest mugavusestki.
Puhka Eestis: ajaveetmisüritused oktoobrikuus
07.oktoober 2015 16:35
Ehkki oktoobris kisub õues sügiseseks, jagub küllaga tubaseid üritusi, kus oma aega meeldivalt viita. Iseäranis ei pea igavust tundma muusikasõbrad, sest neile on pakkuda valikut sõna otseses mõttes polkast rokini. Soovitused on pärit EPL-i erilehest "Kodust Välja".
Seitse asja, mida vallalisel naisterahval mitte mingil juhul kodus olla ei tohi  (15)
07.oktoober 2015 14:00
Sinu kodu ütleb sinu kohta väga palju! Vaata, kas mõni neist "seitsmest surmapatust" ka sinu kodu ehib — kui see on nii, siis saa neist asjadest jalamaid lahti, muidu ei saa sa kunagi mehele!
Vahetustudeng Austrias: Kus on tekk ja kus on padi?!
30.september 2015 12:00
Delfi Noorte Hääle Tudengiblogi on sari, mille täidavad Erasmus+ programmiga välismaale sõitnud Eesti üliõpilased. Saame teada, millega nemad kaugel rinda pistavad ja kuidas erinevad paigad noori ja tegusaid eestlasi vastu võtavad. Oma lugu alustab Tartu Ülikooli anglistika eriala magistrant Liisa Merila, kes 20. septembril sõitis Erasmusega õppima Austria pealinna Viini.
Vinge värk! Coca-Cola Plaza avab uue nüüdisaegse kinosaali Scape  (1)
26.september 2015 10:55
Eesti suurim kino Coca-Cola Plaza avab 8. oktoobril uue nüüdisaegse kinosaali Scape, millest saab Põhjamaade kaasaegseim kinosaal maailmatasemel tehnika ja uuenenud sisustusega.
TEST: parimat muusikakvaliteeti pakkuv Marshall stuudios, mitte-Marshalli võimendi küljes  (11)
22.september 2015 18:05
Marshalli telefon on kvaliteetse heli tarbijate jaoks üks vähestest võimalustest ka mobiiliga head muusikat kuulata.
Ausad maitsed Põltsamaalt
18.september 2015 23:30
Väikestest nurinatest hoolimata on Kohvik O penikoormasamm Põltsamaa keskmisest tasemest edasi. Seega on piisav põhjus teha rohelises roosilõhnalises jõeäärses linnakeses üks väike peatus, nagu tegi lõbus reisiseltskond filmis „Keskea rõõmud”.
Noppeid Soome suurimalt sisustusmessilt: Eesti disain ja paremad palad
16.september 2015 08:00
Habitare mess, Soome suurim mööbli-, sisutus- ja disainisündmus toimus tänavu 26. korda. Messi uue programmijuhi Laura Sarvilinna sõnul tullakse Habitarele inspiratsiooni ja infot otsima. Hoolimata mitte õitsvast majanduslikust olukorrast on inimesed Sarvilinna sõnul sisustamisest huvitatud ja sellesse panustatakse. Mis siis seekordsel messil õhus oli?
Ida-Virumaal tervitavad pagulasi vaid kaks valda
14.september 2015 13:35
Sotsiaalministeeriumi päringule pagulasperede vastuvõtmise kohta vastasid tähtajaks ligemale pooled Ida-Viru omavalitsused, kellest vaid kaks − Jõhvi ja Mäetaguse − on selleks valmis.
Tallinna Sadama nõukogu eksjuht võttis oma firmast üle miljoni euro dividendi  (48)
08.september 2015 17:46
Reformierakonna ühele olulisemale liikmele, Eesti Oümpiakomitee presidendile Neinar Selile kuuluv Rondam Grupp kasvatas käivet, selle tütarfirma suurendas tuhandeid protsente eksporti Bulgaariasse ja maksis peremehele elamisväärse dividendi.
Kodu, mille loomisel tavapärasega ei lepita  (1)
08.september 2015 07:30
Uue kodu valimine on pikk protsess. Tuleb hoolikalt läbi mõelda võimalused, asukoht, suurus ja palju muid olulisi nüansse. Veel raskem on valik siis, kui tavapärasega ei taha leppida, kui hing ihkab midagi erilist ja tõeliselt head. Kinnisvaraturul on silma jäänud Larsen Kinnisvara , kes läheneb kinnisvarale veidi teisiti.
Putini veinikeldris veine valimas  (30)
04.september 2015 23:30
Peterburi lähistel Strelnas asuvas Konstantini lossis on võimalik käia veinikeldris, mille riiulitelt valitakse veine Venemaa presidendi kõige kõrgemate külaliste lauale. Eelregistreerimisega pääseb veinikeldrisse ka lihtsurelik.