sisustus

Droonidest lokkideni ehk Tallinna Tööstushariduskeskus üllatas avatud uste päevadel
27.aprill 2016 09:46
Mida ma teadsin Tallinna Tööstushariduskeskusest (TTHK) enne avatud uste päevi? Tallinna elanikud on kindlasti sellest koolist korduvalt möödunud, suur, kahe tiivaga maja Kristiine ja Mustamäe piiril. Lisaks on nooremad kursis, et selle kooliga on seotud Getter Jaani, Lauri Pedaja ning tänavusel Eesti Laulul finaali jõudnud laulja Kea. Aga mida seal õpetatakse, mis tasemel, keda õppima oodatakse? Seda on huvitav teada nii neil noortel, kes seisavad sel kevadel otsuse ees, mis edasi, kui ka nendel, kes täna otseselt õppimisele veel ei mõtle.
Biomajandus sobiks Eesti edulooks
21.aprill 2016 00:00
Kujunemas on teadusmahukas fossiile asendav majandus, mille eestvedajatega liitumine on Eesti võimalus. Kuidas? Koostades strateegia, aidates tekkida biotehaste võrgustikul ja esitledes tehtut teistele.
Uus "Galojani" juhtum? Mõnus elu Viimsi valla veefirmas  (30)
20.aprill 2016 01:41
Prokurör süüdistab Raul ja Marge Vainot ligi 600 000 euro omastamises Viimsi elanikelt. Nördinud perekond ütleb, et ostis jah luksuskaupu, aga süüdi ei ole.
Kujunda oma kodu virtuaalselt
19.aprill 2016 15:07
Alates reedest kuni pühapäevani toimuval kinnisvaramessil esitleb LVM Kinnisvara uusi virtuaalseid tööriistu, mida kasutades on võimalik kujundada, viimistleda ja sisustada korter või elamu veel enne ostu ning seda vaid mõne silmapilguga - nende juhtimiseks kasutatakse silmajälgimistehnoloogiat.
FOTOD: Uus butiikhostel Tartus pakub julgeid sisustus- ja disainiideid kojugi
19.aprill 2016 10:40
Disaini- ja sisustusideid saab noppida oma kodu kujundamiseks igalt poolt - ajakirjadest, internetist, kauplustest ja kasvõi juuksurisalongist... Tartus avas uksed hotellimaailma uusim tegija Hektor Design Hostel, mis meelitab unikaalse kontseptsiooniga. Disainlahenduse on loonud Jan Skolimowski ja Kamp Arhitektid.
ENNE JA PÄRAST: Laut, millest ehitati paradiis  (4)
14.aprill 2016 18:30
Rauno ja Epp naudivad suvepuhkust Võrumaal armsas vanas talus. Tütardele on nad eriliselt toreda suveparadiisi ehitanud vanast laudast.
NAABRIST PAREM: Milline on Elsa ja Hanna unistuste kodu
14.aprill 2016 13:56
" Naabrist parem " uus hooaeg on hoo sisse saanud. Kaheksa noort ehitavad ja sisustavad endale unistuste korterit. Milline aga oleks nende unistuste kodu siis, kui ei oleks rahalisi piiranguid? Elsale meeldib praktilise ja ilusa maitsekas kooslus, Hanna elaks linna lähedal metsas, kus naaber ei kiika üle aia.
Noore pere kodu, mis pakub üllatusi ja avastamisrõõmu
14.aprill 2016 09:20
Rõõmsalt kollane maja, tuules mühisevad männid ning kaks vahvat majavalvurit — Delma ja Ramses — on selle kodu visiitkaart. Ning muidugi ka kunstniku- ja disainerihingega pereema kätetöö, mis väikese kodu eriliseks teeb.
Interjööri messi raames toimub esmakordselt põnev disainilaat
14.aprill 2016 09:00
Disainitud asjad, olgu need tippdisaineri või kirgliku asjaarmastaja tehtud, on omanäolised, ainulaadsed ning oluliselt suurema hoole ja tähelepanelikkusega tehtud kui massikaup. Interjööri messi raames toimub esmakordselt disainilaat, mis koondab tuntumaid ja tundmatumaid disainereid.
Sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess Interjöör meelitab põneva programmiga
11.aprill 2016 09:01
Aprilli lõpus, 22.-24.04 toimuval Interjööri messil toimuvad juba traditsiooniks saanud populaarsed võistlused ja muud tegevused, kuid rohkelt on välja mõeldud ka põnevaid uuendusi nii sisustuse, kinnisvara kui ka aianduse valdkonnast. Interjööri projektijuhi Rano Normatova sõnul on 19-ndal sisustusmessil olemas kõik head, tuntud ja armastatud tegevused, mis publikule seni meeldinud, kuid tehtud on mitmeid uuendusi.
FOTOD: Ambiente 2016 — rahvusvaheline interjöörimess on suunanäitaja
11.aprill 2016 07:30
Kõige parema ülevaate sellest, mis on lähiaastatel trendikas või mis põhimõtetel oma kodu sisustada, annavad arvukad kodu kujundamisele ja sisustamisele pühendatud rahvusvahelised messid. Need keskenduvad üldisemale pildile või kitsamale teemale, näiteks valgustusele, tekstiilile või kodutehnikale.
Võita on päris palju
07.aprill 2016 00:00
Saate “ Naabrist parem ” neljanda hooaja esimeses saates pannakse proovile osalejate väledus, sest võidudebüüdini jõuab vaid kõige kiirem paar.
Ära lase oma kodul hallitama minna!  (4)
04.aprill 2016 20:08
TM KODU&EHITUS: Kui peres põetakse väga tihti allergiat või hingamisteede haigusi, võib pereliikme haiguse põhjus peituda hallitusseentes, mis on ennast kodusesse majapidamisse mõnusalt sisse seadnud. Miks hallitus tekib ja kas saame olukorda ennetada?
10 SISUSTUSIDEED: Klassikaline sinine ja valge kodukujunduses
24.märts 2016 16:00
Tekstiilid, käsitsi maalitud nõud ja vaasid, maalid - kõik sinised ja valged.
Stiilne Kärdla palvemaja: jumalasõna asemel trükimasinate kolin ja saagide vingumine  (1)
23.märts 2016 16:00
Palvemajad on olemuslikult argiarhitektuuri hulka kuuluv nähtus. Nii nagu vabakoguduslik liikumine kasvas välja (talu)rahvaliikumisest, peegeldavad ka palvemajad ennekõike rahvalikku ehituskultuuri ja selle üheks ehedamaks näiteks on Kärdla baptisti palvemaja.
VIDEO: 200aastane maamaja peidab endas hämmastavat sisu  (15)
11.märts 2016 10:00
Väliselt paistab Šveitsis Linescio külas ühel mäenõlval asuv paari sajandi vanune kivist talumaja välja üsna tavaline, kuid hoonesse sisse astudes võib nii mõnelgi inimesel suu üllatusest ammuli vajuda.
Kuhu sobib plafoonvalgusti?
10.märts 2016 15:10
Kui ütleme plafoonvalgusti, mõtleme tavaliselt vastu lage klaasist või plastikust kausikujulist kuplit, mille all on erinev arv valgusallikaid peidus. Tänapäevaste plafoonide alla mahub aga palju erinevaid vorme, stiile, head disaini ning materjalikäsitlust. Miks ja kus tasub kasutada plafoonitüüpi valgusteid, sellest räägib Hektor Light.
Euroopa kõige paremini peidetud pärl
09.märts 2016 12:59
Maast, kus pilved kohtuvad mägedega ja mäed inimestega, kirjutab Kai Ideström Kohvris.
FOTOD: Noore pere kodu, mis pakub üllatusi ja avastamisrõõmu
08.märts 2016 16:00
Rõõmsalt kollane maja, tuules mühisevad männid ning kaks vahvat majavalvurit – Delma ja Ramses – on selle kodu visiitkaart. Ning muidugi ka kunstniku- ja disainerihingega pereema kätetöö, mis väikese kodu eriliseks teeb.
Riiulist alguse saanud armastus
07.märts 2016 07:30
Ligi 200-ruutmeetrise viietoalise maja sisustamine peamiselt ühe Eesti kaubamärgi mööbliga tundub esmapilgul võimatu. Väike flirt kümme aastat tagasi soetatud raamaturiiulitega viis ühe pere aga jäägitu armastuseni Skano mööbli vastu ja kogu kodu sisustamiseni just sellega.
FOTOD: Tihaste ja tuunitud kummutiga köök
06.märts 2016 08:36
Köök on sageli koht, kust perenaised hea meelega tahaks külalisi eemal hoida.
Kutsu kevad sisse: viis nippi, et tuppa rohkem värskust ja isikupära tuua  (1)
03.märts 2016 17:00
Kas sinu elutuba on ka elutuks muutunud? Sel juhul tulevad sulle appi need viis iDiva sisustusekspertide nõuannet, mille abil oma koju natukene värskust ja isikupära tuua!
Millised on kõige popimad Tallinna äärelinna uued korterid?
02.märts 2016 14:46
Tallinna äärelinna kerkib uusi kortermaju nagu küllusesarvest. Aastatepikkuse pakkumise jooksul on kvaliteet ja hoonete kontseptsioon aina täiustunud, aga samas on välja kujunenud või mõnevõrra muutunud ka ostuhuviliste ootused pakutava suhtes.
Uskumatu! Esiku saab sisustada ka 20 euroga  (6)
01.märts 2016 19:00
Rõõmsalt kollane maja, tuules mühisevad männid ning kaks vahvat majavalvurit – Delma ja Ramses – on selle kodu visiitkaart. Ning muidugi ka kunstniku- ja disainerihingega pereema kätetöö, mis väikese kodu eriliseks teeb.
Gigant kulutab miljardeid dollareid miljardituru ostjate peibutamiseks  (4)
28.veebruar 2016 12:15
Hoolimata keerukatest regulatsioonidest panustab Rootsi mööblitootja Ikea India turule ja loodab seal end mõne aastaga sisse seada.
Endine elukaaslane pani naise kodu süütepudeliga põlema  (35)
25.veebruar 2016 11:59
Ööl vastu 24. veebruari sai politsei teate, et Viljandimaal Tarvastu vallas Jakobimõisa külas viskas mees talumaja aknast sisse süütevedeliku pudeli ja süütas maja.
Koch OÜ toodab Sõmeru vallas nii viina, rummi, likööri kui ka veini ning vahuveini  (9)
22.veebruar 2016 17:34
Koch OÜ on 100 protsenti Eesti kapitalil rajatud Eesti omanikega ettevõte.
Asekantsler selgitab: kui ettevõte on registreeritud koduaadressile, ei hakata kellegi koju vastu tahtmist sisenema  (47)
20.veebruar 2016 07:46
Rahandusministeeriumi asekantlser Dmitri Jegorov tutvustas Ärilehele lähemalt maksukorralduse seaduse eelnõu muudatusi. Selgus, et eelnõusse jäid siiski sisse ka esimesel kooskõlastusringil palju kriitikat pälvinud muudatused, millega lubatakse maksuametnikul vaadelda ettevõtja nõusolekuta tema vallasvara ning telekomid peavad hakkama maksuametile väljastama infot oma klientide kohta.
Viimsi mõisa teekond - Laidoneri mõisast sõjamuuseumiks  (1)
16.veebruar 2016 16:10
Eesti Vabastamise Sõja Muuseum asutati sõjavägede ülemjuhataja kindralmajor Johan Laidoneri päevakäsuga 19. jaanuaril 1919. aastal. Vabadussõja lahingud olid kestnud vaevu kaks kuud, mõni päev varem oli vabastatud Tartu ja Eesti Vabariigi püsimine ei olnud kaugeltki otsustatud.