sisustus

Sisustame õuetoa värskenduskuuri läbinud kummutiga  (1)
26.mai 2015 09:40
Maakodu sisustas koos perenaisega ära ühe õuetoa või varjualuse Läänemaal. See on aiaehitis, mille alla mahuvad nii puukuur, pisike kasvuhoone kui ka avar õuetuba .
TAHAB TULD TEHA Pensionär Vitalil läheb tuli käest ära  (3)
20.mai 2015 04:30
Kõigepealt põles maha pensionär Vitali Anurovi (69) enese elumaja, mullu põles naabri maja, äärepealt oleks süttinud veel mitu.
Paet: meeleolu Ukrainas on must  (44)
18.mai 2015 15:23
Ukrainast naasnud Euroopa Parlamendi saadik Urmas Paet ütles, et olukord seal on väga vilets, inimeste meeleolu on must ja väga oleks vaja, et Euroopa Liit saadaks Ukrainale julgustava sõnumi.
Sisekujundaja annab nõu: Kuidas õuemööblit valida ja hooldada
14.mai 2015 14:03
Suures suveootuses on sisustus-, mööbli- ja aiapoodide saalides aia- ja terrassimööbel eeslavale nihutatud. Tasub uudistama minna, sest pakkuda on eriti mitmekülgset suvemööblit ja seega parim võimalus varem soetatud sarju täiendada. Kuidas aga kaubavalikus orienteeruda ja kuidas õuemööblit hooldada? Sisekujundaja Heidi Zalite annab nõu.
Kodu Kauniks 2014 publiku lemmik: Paneelmajja kujundatud ideaalilähedane kodu
12.mai 2015 07:00
Ehitusteaduskonna magistrandid kirjeldavad, kuidas sobivas asukohas paneelmajja on kujundatud ideaalilähedane keskkond, mis vastab täpselt omanike elustiilile. Võistlusel Kodu Kauniks 2014 võitsid publiku lemmiku preemia 1500 € If Kindlustuselt Rebeka Plees ja Arti Kütt, kes renoveerisid korteri paneelmajas Tallinnas Mustamäel.
VIDEO: Sisustusmess Interjöör 2015: trendid, sisustus, disain, aed ja töötoad
24.aprill 2015 15:09
Messi Interjöör 2015 korraldaja Rano Normatova kutsub kõiki huvilisi messile. Vaata, mida seal põnevat näha saab.
FOTOGALERII: Vaata, mida huvitavat pakub sisustusmess Interjöör 2015
24.aprill 2015 14:27
Täna alanud sisustusmess pakub avastamist igaühele, kel käsil kodu ehitamine, sisustamine, remont või renoveerimine. Siit leiab põnevaid lahendusi ja sisustuselemente nii välis- kui ka kodumaistelt ettevõtetelt ja disaineritelt. Aianduse poole peal leiab kõike seda, mis kulub ära sinu aeda. Avatud on mitmed töötoad ja saab kuulata seminare.
Moodnekodu.ee interjöörimessil uudistamas ja auhindu jagamas — tule kohale ja saa osa
21.aprill 2015 12:59
Vaid mõni päev on jäänud Eesti suurima sisustus- ja aiandusmessi alguseni. Juba reedel saab minna uudistama, töötubades kaasa lööma, seminare kuulama ja muidugi on messil alati head pakkumised. Kui sul on käsil kodu värskendus kevadeks, remont või ehitus, siis messilt saab ideid küllaga. Moodnekodu.ee on kohal — uudistamas ja auhindu jagamas. Loe lähemalt!
Kevad saabub sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmessiga INTERJÖÖR 2015!
20.aprill 2015 12:30
24.–26. aprillil toimub Eesti Näituste messikeskuses 18. sisustusmess Interjöör ja 23. aiandusmess Aiandus. Mess toob kohale hea valiku sisustus- ja aiandustooteid, suurimad tegijad, spetsialistid ja mõnusa messimelu, värskemad uudised trendidest nii sisustuse kui ka värvide maailmast, saab soetada nii kodumaist kui ka välismaist toodangut. Muidugi jagatakse ka kingitusi.
Eesti-Läti-Leedu ühistööna valminud eestikeelse dokumentaalfilmi "Hei, Rasma!" maailmaesilinastus toimub Šveitsi
06.aprill 2015 22:35
Eesti-Läti-Leedu ühistööna valminud eestikeelse dokumentaalfilmi “Hei, Rasma!” maailmaesilinastus toimub Šveitsi dokumentaalfilmifestivali Visions du Réel võistlusprogrammis käesoleva aasta aprilli lõpus.
Farm sai endale kultuurimaja
03.aprill 2015 13:15
Dolores Hoffmanni uhkete vitraažidega Raikküla kontor-klubi sai valmis mõni aasta enne seda, kui kolhoosikord kadus. Kolhoosi varad võttis üle osaühing Raikküla Farmer , kelle hallata jäi ka hoone.
Uudiseid Soome aiamessilt: põnevad sibullilled, nutikas kartulipott  (1)
31.märts 2015 10:46
Soome suurim kevadmess peeti läinud nädalalõpul 26.–29. märtsil Helsingi messikeskuses. Lisaks aiandusele toimus samal ajal ka suvila-, kodu-, sisustus- ja kohaliku toidu mess, seega tabasid külastajad ühe hoobiga viis kärbest, saades ülevaate viiest olulisest eluvaldkonnast. Mis jäi silma aiamessil “Kevätpuutarha 2015”?
AASTA KODU FINALIST: Särtsakalt rohelisse rüütatud noortekodu Nõmmel
27.märts 2015 07:30
Kui Kristina ja Mark oma ühist kodu hakkasid otsima, käisid nad mitmes linnaosas Kalamajast Nõmmeni, kuid jäid pidama ikka Nõmmel. Kodu leidsid nad otse selle keskuses ajaloolises raudteelaste majas — kolmetoalises, kahel korrusel paiknevas korteris. Selle kujundusega jõudsid nad Aasta Kodu finalistide hulka.
Vaikne nädalalõpukodu keset linnamelu  (1)
17.märts 2015 07:30
Arhitektuuribüroo Kosmos projekteeritud silmatorkavas majas Tallinna vanalinna servas Aia tänaval on sisearhitektide Taso Mähari ja Karin Kitse loodud vaikne pelgupaik, mille sisustus on kui hoolikalt valitud mööbli- ja valgustidisaini kollektsioon.
Millised õigused elamispinnale on lahutatud abikaasal?  (1)
15.märts 2015 11:49
Olen olnud 35 aastat abielus. Mul on kaks poega, kes elavad oma perega meie juures – üks majas, teine üle õue remonditud kõrvalhoones. Terve see maja kuulus minu emale. Ema on 84aastane ja tegi oma maja kinkelepinguga mu mehele.
Eksperdid õpetavad: lihtne nipp, mille abil kommunaalkulude pealt rohkem kokku hoida  (18)
08.märts 2015 23:00
Sageli ei pöörata küttesüsteemi väikestele, kuid selle toimimise seisukohast olulistele termostaatidele erilist tähelepanu. Arvatakse, et piisab sellest, kui need lihtsalt töötavad või olemas on.
Väärikate õpetajate väärikas kunst
08.märts 2015 16:42
Eesti Kunstiakadeemiast on heas mõttes “kukkunud” palju haritud ja edaspidi teisi harivaid inimesi. Seda kõike tõestab väljapanek “100 aastat kunstiharidust Tallinnas. EKA emeriitprofessorite looming” Adamson-Ericu muuseumis.
Fertilitas on võtnud kindla suuna kirurgiale
06.märts 2015 09:30
Eesti suurim erahaigla, 21 aastat tagasi asutatud Fertilitas pakub kirurgilist abi paljudel erialadel.
Detailid annavad köögile oma näo
05.märts 2015 16:30
Iga köögi teevad kordumatuks seal olevad detailid, mis moodustavad koos ülejäänud interjööriga vahva terviku.
Ekspert õpetab: mida teha, et kodu võimalikult vargakindel oleks?  (27)
27.veebruar 2015 11:00
TM KODU&EHITUS: Koduuks peab olema turvaline ja kodu kurikaelade eest kindlalt kaitstud. Missugused võimalused on koduuks veelgi turvalisemaks muuta?
Hele kodu, kus rõhk on sisekujunduselementidel  (1)
26.veebruar 2015 09:00
Skandinaavia stiilita ei saa me kuidagi läbi, seda enam, kui see tuleb otse Skandinaaviast. Heledamast heledam korter mõnusate värvilaikudega Stockholmis on koduks väikesele perele. Oskuslikult säilitatud vanad elemendid on sobitatud eri aegade disainiga.
Moodne ja hubane interjöör sünnitusmajas — heategijad kinkisid Pelgulinna Sünnitusmajale kaks perepalatit
19.veebruar 2015 11:06
Pelgulinna Sünnitusmajale anti üle üle kaks peretuba, mis renoveeriti Colonna Kinnisvara algatatud aastalõpukampaania raames. Colonna Kinnisvara ja Pelgulinna Sünnitusmaja Toetusfondi seekordne heategevusaktsioon oli suunatud kahe sünnitusjärgse peretoa värskenduskuurile. Sisearhitekt Kard Männili sõnul oli sihiks luua keskkond, kus oleks hea olla nii uuel ilmakodanikul kui tema vanematel.
Kallaste turismitalu rajab kolmekorruselise kooli- ja talumuuseumi ühes sepikojaga  (11)
10.veebruar 2015 15:25
Kallaste turismitalu peremees Kalmer Kuningas kavatseb suvel alustada kolmekordse muuseumimaja ehitusega.
Levinumad eksiarvamused kindlustuse kohta  (8)
10.veebruar 2015 09:35
Isegi juhul, kui oled oma kodu kõikvõimalike ohtude vastu kindlustanud, võib kahjujuhtumi puhul naabrilt või naabri kindlustusseltsilt saabuda kopsakas nõue. See on teema, mis inimestes siiani segadust tekitab - kindlustus on, aga siiski ilmub ootamatult veel kuskilt mingi nõue.
Šikk elegants endises tüüpkorteris
04.veebruar 2015 08:39
Meelis on sisustushuviline noormees, kes on koos kaasaga rajanud kodu Viimsisse. Korteris on noored elanud veidi alla aasta. Kuna planeeringut oli juba eelmine omanik tundmatuseni ja sobivalt muutnud, siis oma maitse järgi sai valitud tapeedid, vaibad, hele põrand õlitati tumedaks ja valgustussüsteemid on Meelise kirg. Kogu uuendus on noormehe enda kätetöö.
Henn Põlluaas: Varjendeid, kiiresti  (108)
03.veebruar 2015 03:30
Eesti tsiviilelanikkond on sõja puhkemise korral kaitseta.
Kuidas saada oma kinnisvara eest võimalikult head hinda?  (23)
02.veebruar 2015 10:16
Kodu on inimesele emotsionaalselt üks kallimaid asju siin maamunal. Kuigi öeldakse, et kodu ons eal, kus on su süda, on ka objektidel ja asjadel suur sentimentaalne väärtus. Ometi on vahel vaja oma kinnisvara müüa kasvõi seetõttu, et seda sunnib majanduslik seis või kuna on soov kolida. Tihti tuleb müüki panna ka oma lapsepõlvekodud, sest pererahvas on kutsutud ära taevastele jahimaadele. Kuid emotsiooni ja mälestusi ei saa rahas mõõta. Küll aga on võimalik teha palju omalt poolt selleks, et hingele kallis ka rahalises mõttes liiga odav poleks.
TEE ISE: Ruumimaagia pilttapeediga  (1)
29.jaanuar 2015 13:50
Kõige kiirem lahendus oma koju värskendust ja uut ilmet tuua on katta üks toasein pilttapeediga. See on lihtsam kui kunagi varem ning tulemus lihtsalt võrratu.
FOTOD: Vaata, milline elamine võitis Aasta Kodu rahva lemmiku tiitli  (1)
29.jaanuar 2015 13:25
Kodukonkursi Aasta Kodu rahvažürii valis lemmikuks Kertu Rajasaare ja Rainer Sireli oma kätega rajatud kodu Tartus. Pere elab põnevalt sopilises korteris ajalooga puitmajas. Remontides on esile toodud vanad materjalid, lisatud retromööblit ja moodsaid valgusteid.