sisustus

Ära lase oma kodul hallitama minna!  (84)
24.oktoober 2014 08:30
TM KODU&EHITUS: Kui peres põetakse väga tihti allergiat või hingamisteede haigusi, võib pereliikme haiguse põhjus peituda hallitusseentes, mis on ennast kodusesse majapidamisse mõnusalt sisse seadnud. Miks hallitus tekib ja kas saame olukorda ennetada?
10 suurimat sisustusapsakat, mida kõik oma kodudes teinud on  (7)
22.oktoober 2014 15:00
Sisustuse valimisel ja riiete ostmisel on ühist rohkem, kui arvata oskaks. Poes olles võivad asjad tunduda ilusama ja sobivamana kui hiljem kodus vaadates. Millised on 10 kõige levinumat lõksu, millesse kodusisustajad langevad?
Kawe Plaza pani 50 000 euro eest teksapükse enampakkumisele  (7)
21.oktoober 2014 15:35
Kawe Plaza on pannud enampakkumisele alghinnaga 60 000 eurot kaupluse sisustuse ja G-STAR RAW kaubamärgi rõivaesemed.
River restoran — koht, kus maitsed saavad tähenduse!
20.oktoober 2014 23:04
Eelmise aasta aprillis avas oma uksed hubane restoran River. River ( ingl. k  jõgi), nagu nimigi ütleb, asub Pirita jõe kaldal, Regati Majas Püha Brigitta kloostri vahetus läheduses… Regati Maja on läbi aegade olnud kohaks, kus on nauditud head sööki ja ka toredaid pidusid.
Fotovõistlus "Köök minu kodus": Vanast kapist sai uus erksavärviline köök
20.oktoober 2014 14:30
Kati köök sündis kasti mandariinide eest ostetud nõukaaegsest sektsioonikapist. Lisati tööpinnad, uued jalad ja erksat värvi ning valmis ta saigi - Kati moodne köök.
Oma majaka tuli — kodu teletorni külje all
17.oktoober 2014 12:30
Kaunis kodu hoiab pere kodukamara küljes kinni ja pakub nauditavat isetegemist nii toas kui õues. Teletorni värvilised tuled säravad tulijale maamärgina juba kaugelt vastu. Tuled kumavad aknastki imeliselt, kirjeldab Kloostrimetsa mändide alla kodu rajanud pererahvas köidikuid, mis neid on männimetsaaluse krundiga sidunud.
Ebola-paanikas USA alustas sõjaväega Lääne-Aafrika ravimist  (13)
06.oktoober 2014 04:30
Operatsioon maksab sama palju kui Ühendriikide kohaloleku suurendamine Ida-Euroopas.
Moodnekodu.ee fotovõistluse "Minu kodu suvel" lood ja pildid
01.oktoober 2014 10:14
Oleme ühtekokku pannud kõik meie fotovõistlusele "Minu kodu suvel" saabunud pildid. Siin on kauneid aedasid, terrasse ja rõdusid... Inspiratsiooniallikas igale maitsele.
Pese ja säästa vett: soovitused koduse dušinurga sisustamiseks  (2)
25.september 2014 23:00
TM KODU&EHITUS: Tänapäeval on dušš või dušisüsteem muutunud lihtsast pesemise abivahendist disainielemendiks ja ühe koduse lõõgastumiskeskuse peamiseks osaks. Üha enam räägitakse dušinaudingust, mis hõlmab nii visuaalset kui ka füüsilist poolt. Täpsemalt — erinevate duši kujude, vormide, funktsioonide ja viimistluste valik on nii suur, et iga huviline leiab oma maitsele ja pesunurga kujundusele kõige paremini vastava lahenduse.
Stiilselt lahendatud valmis kodud — Tondi elukvartal
25.september 2014 07:00
Ajaloolise Tondi linnaosa südamesse kerkivas Tondi Elukvartalis on lisaks rohelusele käe-jala juures palju muud igapäevaeluks vajalikku. Linna suurim tennisekeskus, Golden Club spordiklubi, Audentese kergejõustikustaadion koos ujulaga, Tondi Selver koos mitmete muude kauplustega ja palju põnevaid söögikohti on vaid minutite jalutuskäigu kaugusel.
13 asja, mida ühegi tõelise naise kodust leida EI tohiks!  (28)
22.september 2014 12:00
Kodu on naise peegel. Esikust edasi astudes saab inimese kohta teada rohkem, kui esialgu arvata võiks. Mis on need 13 asja, mida mitte ühegi tõelise naise kodust leida ei tohiks?
FOTOD: Jõgevamaal põlenud talumajast jäid püsti vaid seinad  (1)
17.september 2014 07:58
Jõgevamaal põles läks eile õhtul põlema talumaja, millest jäid püsti vaid seinad.
Lapse tuba peab olema eakohane ja rõõmsameelne — vali õige tapeet!
17.september 2014 07:00
Lastetoa fototapeedid — see on soodne ja suurepärane kujundus, mille abil saab siseruumides kujundada stiili ja atmosfääri. Lapsele on tähtis alates lapsepõlvest harjuda hea maitsega ning seda peab soodustama tema toa kujundus. Lapse toas elurõõmsa ja mugava ümbruse loomine ei ole keeruline, kui ühele seinale kleepida lastepärane fototapeet.
Keldrid talveks korda!  (1)
09.september 2014 09:03
Kuigi suvi tundub veel üsnagi hästi kestvat, on öised temperatuurid juba tõsiselt madalaks jäänud. Varsti on aeg sügisannid põllult, puudelt koristada ja hoiule panna.
AINULT PÄEVALEHES: Katkend uuest Hercule Poirot' raamatust: Sophie Hannah „Monogrammimõrvad“. Lisaks küsitlus: vali oma lemmik Poirot´lugu!  (5)
09.september 2014 07:00
9. septembril ilmub üle maailma Uus Hercule Poirot’ raamat. Esimese romaani ilmumisest saadik 1920. aastal on kogu maailmas müüdud rohkem kui kaks miljardit Agatha Christie teost. Esimest korda on tema pärandi hoidjad andnud oma õnnistuse täiesti uue romaani sünnile, mille peategelane on Dame Agatha kõige armastatum kangelane Hercule Poirot.
Värvide iseloom: mismoodi su toaseinad sind tegelikult mõjutavad?  (7)
08.september 2014 23:30
Olgugi, et see on teaduslikult ehk seletamatu, siis värvid avaldavad meie tujudele ja tunnetele väga suurt mõju. Kas sinised seinad toovad endaga kaasa sinised esmaspäevad?
Sisustusideid väikelapse tuppa — vaata pilte!
06.september 2014 11:15
Hea ja läbimõeldud ruumikasutus on igas toas oluline ning muidugi kehtib see ka väikelapse toa kohta. Sinna tuppa peab mahtuma kõik talle vajalik ja siinjuures on nutikas ruumilahendus suureks abiks. Kapikesed, riiulid, abilaud... Olgu väikese ilmakodaniku tuba väiksem või suurem, optimaalse lahenduse leiab alati.
Inspireeriv lagi lapse tuppa — vahvaid ideid!
05.september 2014 14:50
Lastetubasid sisustada on suur rõõm, sest see on suuresti mänguline tegevus. Vahel on siiski raske otsustada, millest alustada. Mõtle suurelt ja alusta hoopiski laest, kui see sind vähegi inspireerida võiks. Lagi ei pea olema valge — see võib olla väga eriline ja vaatamisväärsus omaette!
Kuldse puudutusega Skandinaavia stiil
05.september 2014 07:58
Skandinaaviapärasest kodust rääkides kerkib meile tavaliselt silme ette hele ja naturaalne, kindlasti mitte kullajumeline interjöör . Kuid just sellisesse koju Stockholmis täna lähemegi. Koju, kus pole kardetud naturaalse ja heleda kõrvale kuldset mängu tuua — maitsekalt ja harmoonias. Mööbelgi on pisut ebaskandinaaviapärane.
Viis nippi, kuidas oma elutuppa värskust ja isikupära tuua  (2)
03.september 2014 22:30
Kas sinu elutuba on ka elutuks muutunud? Sel juhul tulevad sulle appi need viis nõuannet, mille abil oma koju natukene värskust ja isikupära tuua!
Lihtsuses peitub võlu
03.september 2014 08:50
See kaunis ja soliidne kolmetoaline kodu on segu eri aegadest. Hoone on ehitatud aastal 1910, ehedat ja algupärast on säilitatud nii elamu juures kui ka korteri sisekujunduses: fassaad, trepikoda, laekarniisid, uksed ja aknad. Interjööris on mööblit kasutatud vähe ja nii pääseb iga ese ilusti esile.
Sisustusnipid: lastetuba võiks olla paigutuselt mugav ja värvilt neutraalne  (1)
01.september 2014 22:30
Sügis ja koolimineku aeg on käes ning sestap on paslik kriitilise pilguga üle vaadata lastetuba, et see oleks koolilapsele õppimiseks igati sobiv ja ergonoomiline.
Fotovõistlus "Minu kodu suvel": Liivi eramu vana ja ehe suveköök Jõgevamaal
22.august 2014 18:20
Suveköögi ehitaja hindab väga vana ja ehedat. Seda tõestab ka see, et ehitis on ehitatud üle saja aasta vanadest tellistest ja sisustus on ka vana. Näiteks sepalõõts, mis on suveköögis kasutusel lauana, pärineb aastast 1943. Suveköök on ehitatud aastal 2012 kalli abikaasa sünnipäevaks.
Viis lastetuba täis põnevaid lahendusi
15.august 2014 07:20
Kooliaeg on lähenemas ja on õige aeg keskenduda lapse toale. Lapse tuba peab olema paik, kus ta ennast mõnusalt tunneb. Luubi all on viis lastetuba, igal lapsel on oma harjumused, eelistused ja soovid, mis peegelduvad ka nende tubades. Häid ideid jagub igale maitsele.
Pensionäri kaks tuba suures majas  (1)
08.august 2014 07:00
Nõmme ja Pääsküla piiril asub suur eramu, kus elab viieliikmeline pere ja kass. Selles loos kirjutame vaid selle maja kahest toast, kus on end sisse seadnud üks pereliige — vanaema. Tema käsutuses on kaks Skandinaavia stiilis tuba ja tualett. Teistega saab rõõmsalt jagatud kööki ja muid eluruume.
Näpunäiteid eri suuruses vannitubade sisustamiseks  (1)
07.august 2014 10:30
Hubase ja kauni vannitoa tagavad enda maitse järgi valitud materjalid, õiged värvitoonid ja mugav sisustus. Kujundamisel tuleb põhjalikult läbi mõelda kogu ruumi planeering, mille juures on väga oluline lähtuda pereliikmete isiklikest vajadustest ning soovidest.
Lottemaast räägivad Janno Põldma ja Heiki Ernits  (5)
07.august 2014 09:10
25. juulil avati Pärnumaal Tahkuranna vallas Reiu külas Eesti laste suur unistus – Lottemaa. Täheke vestles kuu aega enne Lottemaa valmimist Lotte-filmide loojate Janno Põldma ja Heiki Ernitsaga.
Kuidas müüa kodu — virtuaalsed kodupildid üha popimad
07.august 2014 07:00
Paljud arendajad ja kinnisvarafirmad on hakanud oma kinnisvarakuulutustele lisama virtuaalseid, tegelikkust realistlikult jäljendavaid välis- ja sisevaateid, millega püütakse klientide tähelepanu võita. Fotod toovad üsna realistlikult silme ette, milline unistuste kodu võiks välja näha, kuid muidugi jääb alati õhku küsimus, kuivõrd on sama tulemus tegelikkuses saavutatav.
Seitsme saare kunstnike näitus vanas elektrijaamas
07.august 2014 05:15
Kärdla elektrijaamas avatud Läänemere saarte ühenduse B7 kunstiprojekt “Vool” näitab voolu hoopis uue kandi pealt.