sisustus

Sisustusnipid: lastetuba võiks olla paigutuselt mugav ja värvilt neutraalne  (1)
01.september 2014 22:30
Sügis ja koolimineku aeg on käes ning sestap on paslik kriitilise pilguga üle vaadata lastetuba, et see oleks koolilapsele õppimiseks igati sobiv ja ergonoomiline.
Fotovõistlus "Minu kodu suvel": Liivi eramu vana ja ehe suveköök Jõgevamaal
22.august 2014 18:20
Suveköögi ehitaja hindab väga vana ja ehedat. Seda tõestab ka see, et ehitis on ehitatud üle saja aasta vanadest tellistest ja sisustus on ka vana. Näiteks sepalõõts, mis on suveköögis kasutusel lauana, pärineb aastast 1943. Suveköök on ehitatud aastal 2012 kalli abikaasa sünnipäevaks.
Viis lastetuba täis põnevaid lahendusi
15.august 2014 07:20
Kooliaeg on lähenemas ja on õige aeg keskenduda lapse toale. Lapse tuba peab olema paik, kus ta ennast mõnusalt tunneb. Luubi all on viis lastetuba, igal lapsel on oma harjumused, eelistused ja soovid, mis peegelduvad ka nende tubades. Häid ideid jagub igale maitsele.
Pensionäri kaks tuba suures majas  (1)
08.august 2014 07:00
Nõmme ja Pääsküla piiril asub suur eramu, kus elab viieliikmeline pere ja kass. Selles loos kirjutame vaid selle maja kahest toast, kus on end sisse seadnud üks pereliige — vanaema. Tema käsutuses on kaks Skandinaavia stiilis tuba ja tualett. Teistega saab rõõmsalt jagatud kööki ja muid eluruume.
Näpunäiteid eri suuruses vannitubade sisustamiseks  (1)
07.august 2014 10:30
Hubase ja kauni vannitoa tagavad enda maitse järgi valitud materjalid, õiged värvitoonid ja mugav sisustus. Kujundamisel tuleb põhjalikult läbi mõelda kogu ruumi planeering, mille juures on väga oluline lähtuda pereliikmete isiklikest vajadustest ning soovidest.
Lottemaast räägivad Janno Põldma ja Heiki Ernits  (5)
07.august 2014 09:10
25. juulil avati Pärnumaal Tahkuranna vallas Reiu külas Eesti laste suur unistus – Lottemaa. Täheke vestles kuu aega enne Lottemaa valmimist Lotte-filmide loojate Janno Põldma ja Heiki Ernitsaga.
Kuidas müüa kodu — virtuaalsed kodupildid üha popimad
07.august 2014 07:00
Paljud arendajad ja kinnisvarafirmad on hakanud oma kinnisvarakuulutustele lisama virtuaalseid, tegelikkust realistlikult jäljendavaid välis- ja sisevaateid, millega püütakse klientide tähelepanu võita. Fotod toovad üsna realistlikult silme ette, milline unistuste kodu võiks välja näha, kuid muidugi jääb alati õhku küsimus, kuivõrd on sama tulemus tegelikkuses saavutatav.
Seitsme saare kunstnike näitus vanas elektrijaamas
07.august 2014 05:15
Kärdla elektrijaamas avatud Läänemere saarte ühenduse B7 kunstiprojekt “Vool” näitab voolu hoopis uue kandi pealt.
TEE ISE: Kaltsuvaibast saab hõlpsasti teha suviste hetkede nautimiseks mõnusa kiige!  (4)
05.august 2014 23:30
KODU&AED: Vähese vaevaga saad meisterdada kaltsuvaibast mõnusa kiige — tee kohe mitu, et igal pereliikmel oleks aias mõnus pikutamiskoht! Vaip on kiigeks väga sobiv materjal, sest see on tugev, hoiab hästi vormi ja tundub külje all pehme.
Pegasuse uus tulemine
02.august 2014 04:30
Sisustus on lihtne ja hubane, teenindus asjalik ja toidud maitsvad, eriti magusroad.
Ära viska vana minema: 50 taaskasutusnippi kodus tekkivast prügist!  (12)
29.juuli 2014 23:00
Kõike ei pea alati ära viskama! Leia kogunevatele asjadele hoopiski kasutust ning anna neile uus elu. Siin on 50 erinevat taaskasutusideed.
Väike, kuid hubane mereäärne suvekodu
25.juuli 2014 07:00
See väike suvekodu asub otse mere ääres ja pakub kõike, mida hing ihaldada võiks. Suurele krundile mahub lisaks majale külalistemaja, paadikuur, saun ning avar paadisild. Ja muidugi ei saa üle ega ümber hingematvast vaatest merele. Arhitekt Anna von Schewen on loonud sellest suveparadiisi.
FOTOD: 15 tõeliselt lahedat viisi, kuidas vanu mööblitükke kodus uuesti kasutada  (8)
16.juuli 2014 23:00
Martha Stewart on geniaalne! Seekord näitame teile tema 15 ideed, kuidas vana mööblit taaskasutada. Need nutikad nipid vabastavad sind vanast kolast ja hoiavad raha kokku, sest sa ei pea midagi ära viskama ega midagi uut soetama, sul on kõik juba olemas.
Seinasisene WC-pott — esteetiline ruumisäästja  (21)
13.juuli 2014 23:00
TM KODU&EHITUS: Tänapäeval pakuvad sanitaarkeraamikatootjad üldjuhul kõikide tooteseeriate raames nii seinasisese loputuspaagiga kui ka n-ö tavalisi WC-potte, et jätta tualettruumi kujundajale valikuvabadus meelepärase lahenduse kasutamiseks. Kumba varianti eelistada ja kui suur on neil hinnavahe?
Spetsialist annab nõu: kuidas hooldada terrassi nii, et see püsiks kaua terve ja värske  (6)
10.juuli 2014 23:30
Selleks, et puidust terrass püsiks kaunis ning vastupidav läbi pikkade aastate, vajab see regulaarset hooldust. Lincona põrandakeskuse Profipoe juhataja Olev Pärna sõnul püsib kevadel aegsasti puhastatud ning õlitatud terrass kaunis ja värske kogu suve.
FOTOD: Soome suvekodumessil olid interjöörid täis loodust — ideid nii koju kui ka suvilasse!  (1)
10.juuli 2014 07:30
23. juunist kuni 6. juulini toimunud suvekodumess Soomes Kalajokil tõi huvilisteni võrratud interjöörid, mis olid inspireeritud ümbritsevast: meri, liiv ja loodus. Messilt sai ideid trendidest oma koju või suvilasse igaüks.
Suvi turismitaludes, 8. osa: kangakudumine metsatalus ja öömaja sviidis või vidiidis
09.juuli 2014 20:15
Männiku metsatalus saab külalise pere omaette aidas elada. Perenaine võib tuua ürte ja maitsetaimi, et endale ise midagi köögis valmis teha.
Sisekujundaja õpetab: vali teleka jaoks elutoas õige koht  (8)
06.juuli 2014 23:30
Olgugi, et üha enam tuleb juurde neid inimesi, kes endale koju televiisorit ei soeta, on enamikel meist siiski televiisor koduse meelelahutuse kindel osa. Kuhu aga see kodus paigutada ning milline on õige teleri vaatamise kaugus, selgitab DK4 sisekujundaja Irene Press.
Keila valla söögikohad ei jäta kedagi nälga  (11)
05.juuli 2014 00:00
Keila Valla Lehe toimetuse suur söögitest.
Soovitus: kodu ostes uuri, mis sisaldub hinnas  (14)
15.juuni 2014 15:05
Korterite ja majade müügikuulutusi vaadates tuleks süveneda, mida küsitava raha eest saab, kirjutab LAAM Kinnisvara OÜ partner Mart Saa .
FOTOD: Vaata Kodu Kauniks võistlusel ökopreemia võitnud kodu  (16)
10.juuni 2014 22:30
KODU&AED: Angelika ja Rein Mikk, kelle igapäevaelu on tihedalt seotud Estonia teatriga, põgenevad linnamelu eest Hiiumaale — paika, mida nad on kalliks pidanud juba lapsepõlvest peale.
"Vaesed on rikastest materialistlikumad ja ümbritsevad ennast kasutu pahnaga"  (53)
10.juuni 2014 10:37
Teate, mis on suurim erinevus rikka ja vaese kodu vahel? Ei, see pole stiilne ja maitsekas sisustus...Suurim erinevus on see, et vaestel on rohkem asju ja igasugust kila-kola ning see on üks põhjus, miks nad pole rikkaks saanud ja edu saavutanud.
Ood betoonile jõeoru nõlval
10.juuni 2014 07:00
Pirita jõeoru järsul kaldapealsel, endise Kose suvemõisa maadele kerkinud uues kortermajas asuv kodu suhtleb julgete kontrastide kaudu nii koha ajaloo kui ka keskkonnaga: toores betoon vastandub loodusvaatele üle kauni ürgoru; tehnitsistlik lühter Lightweight ning mustrilised kivipõrandad viitavad sümboolselt kunagi samal krundil seisnud suvitusvillale.
River restoran — koht, kus maitsed saavad tähenduse!
09.juuni 2014 10:04
Eelmise aasta aprillis avas oma uksed hubane restoran River. River ( ingl. k  jõgi), nagu nimigi ütleb, asub Pirita jõe kaldal, Regati Majas Püha Brigitta kloostri vahetus läheduses… Regati Maja on läbi aegade olnud kohaks, kus on nauditud head sööki ja ka toredaid pidusid.
FOTOD: Tee ise — 100 fantastilist seinakaunistust, millega oma kodu seinu ehtida
04.juuni 2014 23:30
Paljad koduseinad on igavad ja justkui karjuvad kaunistuste järele. Tore oleks muidugi Picasso või Monet`ga oma seinu ehtida, kuid tõenäoliselt käib see üle rahakoti võimete ning tuleb leppida mõistlikumate lahendustega. Selleks, et saaksid just sellise dekoratsiooni, nagu sul vaja on, tee see endale ise!
Ebatavalise ruumiplaaniga korter
04.juuni 2014 07:00
Teatri Cabaret Rhizome direktor Johannes Veski on tegelenud ainult ebatavaliste asjadega, mis on oma ajast alati sammu ees. Ka oma aasta eest valminud kodu sisustades ei mõelnud ta hetkekski sellele, et tabab täpselt aasta 2014 sisustustrende.
Muuda oma köök feng shui abil tõeliselt hubaseks ja meeldivaks  (3)
03.juuni 2014 12:00
Lihtne tõde: kui meile meeldib köögis olla, siis muutub ka söögi valmistamine palju meeldivamaks. Feng shui peab kööki üheks oluliseimaks ruumiks kodumiljöös. See esindab perekonda ja armastust ning köök peaks olema koht, kuhu kõik heal meelel kokku tulevad.
Vannitrendid 2014. aasta suvel
02.juuni 2014 06:45
Innovatsioon, disain ja mood ei ole võõrad märksõnad ka vannide maailmas. Milline vann valida kui sisustad just praegu uut vannituba? Valik on lai ning valida saab nii materjali, kuju, funktsioonide kui ka paigaldusviisi järgi. Toome välja mõned omapärased tooted, mis esindavad praeguseid trende erinevate vannitüüpide puhul.