sisustus

Kompleksid kummitavad lapsepõlvest
25.juuni 2016 09:50
Kuidas kasvatada omaenda last nii, et tal ei tekiks probleeme eakaaslastega, hiljem partneri valikul ega tööl?
FOTOD: Viltuvajunud majakeste asemele kerkis kuninglike vaadete ja stiilse sisustusega puhkemaja  (2)
15.juuni 2016 09:00
"Kui Leesikalda 1989. aastal ostsime, seisid õuel postide peale ehitatud ja üsna viltu vajunud hooned," alustab nüüdse kauni puhkemaja tutvustamist perenaine Meelike Pukk.
Riidestangede 10 lahedat stiilinäidet!
31.mai 2016 13:07
Kauneid rõivaid ei ole põhjust kappi peita, vaid need võib ruumis kenasti nähtavale jätta. Hea vahend selleks on riidestange. Mitmed riidestanged liiguvad kergelt ratastel nii, et neid saab vaevata peegli ette lükata — näiteks kui käsil põhjalikum rõivavaliku-projekt. Stangele on hea õhtul ka järgmise päeva riided valmis panna, nii ei pea neid hommikul kiiruga riidekapist otsima.
Forum Cinemas avab uue aasta alguses Viljandis kino
30.mai 2016 10:42
Baltimaade juhtiv kinokett Forum Cinemas ja Viljandi Centrumi keskus sõlmisid lepingu uue kaasaegse sisu ja tehnikaga kino rajamiseks Viljandisse, mis on plaanis külastajatele avada järgmise aasta veebruaris.
Laulasmaa 25 m2 tüüpsuvila uus hingamine
28.mai 2016 09:25
Aasta Kodu remondipreemia saanud perekonna väike 1960. aastatel Nikolai Kusmini tüüpprojekti järgi valminud 25 m2 suvila Lohusalu poolsaarel endises suvilakooperatiivis männimetsas on suvitusrõõmu pakkunud kolmele põlvkonnale.
Forum Cinemas avab uue aasta alguses Viljandis kino  (3)
27.mai 2016 16:25
Baltimaade juhtiv kinokett Forum Cinemas ja Viljandi Centrumi keskus sõlmisid lepingu uue kaasaegse sisu ja tehnikaga kino rajamiseks Viljandisse, mis on plaanis külastajatele avada järgmise aasta veebruaris.
Selles printsessid elaksid! Malmaisoni ja Vaux-le-Vicomte’i loss
26.mai 2016 08:00
Väike ja äärmiselt õdus XVII sajandist pärit Malmaisoni loss asub Pariisist kümmekond kilomeetrit läänes.
Reisiuudised: Taj Mahal mattub sääsesitta
25.mai 2016 00:30
Air India taastab Altandi lennud - Alitalia riietab pardapersonali retrostiili - Taj Mahal hädas sääskedega - Reisdiil
Külapoodide tähtsast rollist minevikus  (1)
23.mai 2016 15:03
Kunagi saadi olulisem söögikraam oma põllult-karjamaalt, puud-palgid oma metsast ning külades oli suuremate talude juures ka sepikodasid. Siiski vajati majapidamiskraami, mida sai vaid poodidest ja laatadelt.
Kodu, mis särab hallist ja valgest  (1)
23.mai 2016 09:45
Värskelt renoveeritud kodu, kus üheskoos säravad valge ja helehall ning õhtupäike lisab oma kuldseid toone, muutes interjööri hubasemaks. 108 ruutmeetrit valgusega täidetud kodu on kujundatud nii, et iga detail on hoolikalt läbi mõeldud. Kas rohkem on helehalli või valget, see jäägu avastamiseks!
“Meeletud” linnanaised ostsid kahe peale talukoha  (3)
19.mai 2016 00:00
60. eluaasta paiku on just paras aeg koerustükkideks, kuulata rokkmuusikat või teha korda üks vana talu. Tallinnas elavad sõbrannad Ulve Okapuu ja Liina Lambert nii tegidki ning naudivad nüüd iga Viljandimaal Kõpus veedetud hetke.
FOTOD: Hüljatud hoonest sai hubane kodu  (2)
17.mai 2016 15:50
Tõnu ja Ebe-Liis Rattasepp leidsid oma maakodu Saulepa külast. Selle ees on allee ning terrassilt ja akendest avaneb vaade Pärnu lahele.
Helsingis tegutseb maailma ainus Burger King, mille juurde kuulub ka... saun. Koos täisteenindusega  (5)
12.mai 2016 13:48
Burger Kingi restoran Soomes on üks erilisimaid maailmas. See on tõenäoliselt ainuke kiirtoidurestoran, milles on ka saun.
Eesti Blogiauhinnad antakse välja ka remondi- ja sisustuskategoorias
12.mai 2016 10:52
Teist korda antakse välja Eesti Blogiauhinnad. Blogimine on üha popim ning kirjatükid ja pildilood elust enesest võivad olla väga haaravad ja inspireerivad. Kirjutatakse ka kodu- ja aiandusteemadel. moodnekodu.ee lehel sai kaasa elada Laura kodu ehitamisele ja temagi blogilehe poolt saab hääle anda — nautigehetke.com kandideerib remondi- ja sisustuskategoorias.
Sisearhitektid KARM&KRISTIANSON: Kuidas kujundada magamistuba
04.mai 2016 11:00
Magamistuba on iga kodu intiimseim osa, mis on hästi läbimõelduna mõnus, rahulik ja privaatne ning tagab kvaliteetse une. Magamistuba planeerides võiks näiteks majas elades varakult läbi mõelda, kas magamistoas eelistatakse näha hommiku- või õhtupäikest — kas oled hommiku- või õhtuinimene?
Droonidest lokkideni ehk Tallinna Tööstushariduskeskus üllatas avatud uste päevadel
27.aprill 2016 09:46
Mida ma teadsin Tallinna Tööstushariduskeskusest (TTHK) enne avatud uste päevi? Tallinna elanikud on kindlasti sellest koolist korduvalt möödunud, suur, kahe tiivaga maja Kristiine ja Mustamäe piiril. Lisaks on nooremad kursis, et selle kooliga on seotud Getter Jaani, Lauri Pedaja ning tänavusel Eesti Laulul finaali jõudnud laulja Kea. Aga mida seal õpetatakse, mis tasemel, keda õppima oodatakse? Seda on huvitav teada nii neil noortel, kes seisavad sel kevadel otsuse ees, mis edasi, kui ka nendel, kes täna otseselt õppimisele veel ei mõtle.
Biomajandus sobiks Eesti edulooks
21.aprill 2016 00:00
Kujunemas on teadusmahukas fossiile asendav majandus, mille eestvedajatega liitumine on Eesti võimalus. Kuidas? Koostades strateegia, aidates tekkida biotehaste võrgustikul ja esitledes tehtut teistele.
Uus "Galojani" juhtum? Mõnus elu Viimsi valla veefirmas  (30)
20.aprill 2016 01:41
Prokurör süüdistab Raul ja Marge Vainot ligi 600 000 euro omastamises Viimsi elanikelt. Nördinud perekond ütleb, et ostis jah luksuskaupu, aga süüdi ei ole.
Kujunda oma kodu virtuaalselt
19.aprill 2016 15:07
Alates reedest kuni pühapäevani toimuval kinnisvaramessil esitleb LVM Kinnisvara uusi virtuaalseid tööriistu, mida kasutades on võimalik kujundada, viimistleda ja sisustada korter või elamu veel enne ostu ning seda vaid mõne silmapilguga - nende juhtimiseks kasutatakse silmajälgimistehnoloogiat.
FOTOD: Uus butiikhostel Tartus pakub julgeid sisustus- ja disainiideid kojugi
19.aprill 2016 10:40
Disaini- ja sisustusideid saab noppida oma kodu kujundamiseks igalt poolt - ajakirjadest, internetist, kauplustest ja kasvõi juuksurisalongist... Tartus avas uksed hotellimaailma uusim tegija Hektor Design Hostel, mis meelitab unikaalse kontseptsiooniga. Disainlahenduse on loonud Jan Skolimowski ja Kamp Arhitektid.
ENNE JA PÄRAST: Laut, millest ehitati paradiis  (4)
14.aprill 2016 18:30
Rauno ja Epp naudivad suvepuhkust Võrumaal armsas vanas talus. Tütardele on nad eriliselt toreda suveparadiisi ehitanud vanast laudast.
NAABRIST PAREM: Milline on Elsa ja Hanna unistuste kodu
14.aprill 2016 13:56
" Naabrist parem " uus hooaeg on hoo sisse saanud. Kaheksa noort ehitavad ja sisustavad endale unistuste korterit. Milline aga oleks nende unistuste kodu siis, kui ei oleks rahalisi piiranguid? Elsale meeldib praktilise ja ilusa maitsekas kooslus, Hanna elaks linna lähedal metsas, kus naaber ei kiika üle aia.
Noore pere kodu, mis pakub üllatusi ja avastamisrõõmu
14.aprill 2016 09:20
Rõõmsalt kollane maja, tuules mühisevad männid ning kaks vahvat majavalvurit — Delma ja Ramses — on selle kodu visiitkaart. Ning muidugi ka kunstniku- ja disainerihingega pereema kätetöö, mis väikese kodu eriliseks teeb.
Interjööri messi raames toimub esmakordselt põnev disainilaat
14.aprill 2016 09:00
Disainitud asjad, olgu need tippdisaineri või kirgliku asjaarmastaja tehtud, on omanäolised, ainulaadsed ning oluliselt suurema hoole ja tähelepanelikkusega tehtud kui massikaup. Interjööri messi raames toimub esmakordselt disainilaat, mis koondab tuntumaid ja tundmatumaid disainereid.
Sisustus-, kinnisvara- ja aiandusmess Interjöör meelitab põneva programmiga
11.aprill 2016 09:01
Aprilli lõpus, 22.-24.04 toimuval Interjööri messil toimuvad juba traditsiooniks saanud populaarsed võistlused ja muud tegevused, kuid rohkelt on välja mõeldud ka põnevaid uuendusi nii sisustuse, kinnisvara kui ka aianduse valdkonnast. Interjööri projektijuhi Rano Normatova sõnul on 19-ndal sisustusmessil olemas kõik head, tuntud ja armastatud tegevused, mis publikule seni meeldinud, kuid tehtud on mitmeid uuendusi.
FOTOD: Ambiente 2016 — rahvusvaheline interjöörimess on suunanäitaja
11.aprill 2016 07:30
Kõige parema ülevaate sellest, mis on lähiaastatel trendikas või mis põhimõtetel oma kodu sisustada, annavad arvukad kodu kujundamisele ja sisustamisele pühendatud rahvusvahelised messid. Need keskenduvad üldisemale pildile või kitsamale teemale, näiteks valgustusele, tekstiilile või kodutehnikale.
Võita on päris palju
07.aprill 2016 00:00
Saate “ Naabrist parem ” neljanda hooaja esimeses saates pannakse proovile osalejate väledus, sest võidudebüüdini jõuab vaid kõige kiirem paar.
Ära lase oma kodul hallitama minna!  (4)
04.aprill 2016 20:08
TM KODU&EHITUS: Kui peres põetakse väga tihti allergiat või hingamisteede haigusi, võib pereliikme haiguse põhjus peituda hallitusseentes, mis on ennast kodusesse majapidamisse mõnusalt sisse seadnud. Miks hallitus tekib ja kas saame olukorda ennetada?