sisustus

Ülemiste keskuses avab uksed Zara kodusisustuspood
22.september 2016 15:23
Täna avati Ülemiste keskuses Zara Home kauplus, mis on ainus Zara brändi sisustustoodete kauplus Eestis.
Tänapäeva mõisaproua rajab uusi külasid  (4)
22.september 2016 00:00
Kaasajal ei pea mõisaprouaks saamiseks aadlikule mehele minema või terve elu mõisa soetamisest unistama. Määravaks võib saada juhus, nii nagu Krista Ruusi ja Kernu mõisaga juhtus.
Rahutu hing Einike Sooväli ja tema inimesed
15.september 2016 00:00
Vabaõhumuuseumi Paljurahvuselise Eesti Keskuse juht Einike Sooväli oma alluvate keskel ülemusena ei mõju. Pigem sõbrana, isegi pereliikmena, ja kõik toimib nagu kellavärk.
Värsked vannitoatrendid Habitare 2016 messilt
14.september 2016 13:22
Põhjanaabrite juures toimus järjekordne sisustus- ja disainimess Habitare 2016, kust sai igaüks leida sobivaid disainilahendusi ja tutvuda Põhjamaade sisustustrendidega. Üheks oluliseks ruumiks kodus on kindlasti vannituba.
Eestlase kodu Taanis: Valgusega täidetud modernne elamine
13.september 2016 07:40
Taanis koolituskonsultandina töötav Kristi Maire on oma kodu rajanud Kopenhaageni Amagerbro piirkonnas asuvasse vastvalminud korterelamusse. Kodu valikul oli oluliseks kesklinna läheduses, taskukohane hind ja korteri suurus. Kolme magamistoaga avar elamine järgib Taani kaasaegsele arhitektuurile omast esteetikat ja funktsionaalsust, mille järgi peab valgus tubadesse langema vähemalt kahest suunast.
Maja vajub? Pole hullu, tõstame tagasi!
05.september 2016 09:10
„Olen täiesti kindel, et suudame oma tehnoloogiaga ka Pisa torni sirgu ajada,“ väidab Ureteki juht Roman Reiner-Latõšev täie rahuga. Ettevõtte senistesse töödesse hoolikamalt süvenedes selgub, et Reiner-Latõševi enesekindlus pole teps mitte alusetu. Näiteks tõstsid nad 500 ruutmeetri suuruse ära vajunud kauplusepõranda loodi tagasi vaid mõne õhtuga ja seda veel viisil, et kliendi töö ei katkenud hetkekski!
VAATA: Tootedisaini auhinnale BRUNO esitatud 34 koju sobivat toodet pääses teise vooru
30.august 2016 09:28
Kokku oli hindamiseks üles seatud 156 uudset toodet, mis on valminud viimase kahe aasta jooksul alates eelmise, 2014. aasta Bruno auhindamisest. Disainivaldkonnas tegutsevad loomeinimesed said kandideerida kolmes kategoorias. Valisime välja ka tooted, mis sobiksid kodusesse elamisse. Siin on tooteid interjööri, õue ja lemmikloomale, aga ka nutikaid vidinaid.
Lugeja ERMi köögist: kui seal hakatakse pakkuma mingeid safranikastmes sinimerekarpe hiina portselannõudest, oleks see karjuvas vastuolus kogu muuseumi ideega  (11)
25.august 2016 12:00
Küsisime Delfi Rahva hääle lugejatelt, milline võiks tegelikkuses välja näha Eesti Rahva Muuseumi uue maja köögipool ja restoran. Ühe lugeja arvates võiks see välja näha järgmine.
Detailideni täiustatud talukompleks reljeefsel maastikul
23.august 2016 07:30
Pealinnast vaid 30 kilomeetri kaugusel Anijas asub kaunis maakodukompleks, mis koosneb peamajast ja külalistemajast. Mõlemas hoones on väga hoolikalt läbi mõeldud nii üldpilt kui ka detailid. Talu asub kaunil, 2,5 hektari suurusel reljeefsel maastikul. Reljeef on langeva joonega, suurepärased vaated igasse suunda.
Spetsialisti tähelepanek: kodu aitab kiiremini müüa ruumides heljuv kohvi- või leivalõhn
22.august 2016 16:00
Kui oma kodu müües natuke vaeva näha ja mõnede põhitõdedega arvestada, võib müügiprotsessi oluliselt kiirendada
Tagasi Bridesheadi: naised alles teevad seda, mis nad endaga ikka teevad. Laiskus on nad hukutanud. Meie aga oleme pääsenud  (2)
19.august 2016 22:30
„Tagasi Bridesheadi" kujutab Briti kõrgklassi elu kahe maailmasõja vahelisel ajal. Raamatus heidab kunstnik ja sõjaväekapten Charles Ryder pilgu kuldsesse noorusaega, meenutades ülikoolipäevi ja sellele järgnevat aega Bridesheadi mõisast pärit perekonna seltsis. Charlesi, kellel pole sugulasi peale elust võõrdunud isa, paistab ees ootavat vagur ülikoolipõlv Oxfordis. Seda aga nii kaua, kuni ta kohtab lord Sebastiani, elujanulist ja ekstsentrilist noormeest, kes teda peagi oma sõpruskonda kaasa tõmbab. (EPL, 18.08) "Tagasi Bridesheadi" on LP romaanisarja "Aegumatud armastuslood" 21. raamat.
Pankrotistunud Rock Cafe võlad ületavad 200 000 eurot  (11)
16.august 2016 16:42
Harju maakohus kuulutas teisipäeval välja tuntud Tallinna kontserdipaiga Rock Cafe omanikfirma pankroti, esialgsetel hinnangutel on ettevõttel võlgasid ligi 200 000 euro eest, kirjutab err.ee .
FOTOD: Vaata, millise kauni või perspektiivika suvekodu võib leida Viljandimaal  (5)
09.august 2016 14:31
Suur osa Viljandimaast paikneb imekaunil Sakala kõrgustikul ning järved ja jõed kuuluvad selle maakonna juurde. Vaatasime ringi City24 lehel ja leidsime mõned kauni looduse rüpes ja perspektiivikad objektid, millest saab kujundada mõnusa suve- või päriskodu. Vaata lähemalt!
Hubaseks kujundatud lihtne suvekodu mere ääres  (6)
04.august 2016 09:16
See väike suvekodu asub otse mere ääres ja pakub kõike, mida hing ihaldada võiks. Suurele krundile mahub lisaks majale külalistemaja, paadikuur, saun ning avar paadisild. Ja muidugi ei saa üle ega ümber hingematvast vaatest merele. Arhitekt Anna von Schewen on loonud sellest suveparadiisi, mida päike hellitab varahommikust hilisõhtuni.
TOP 5: Vaata juulikuu köitvamaid kinnisvaraobjekte
02.august 2016 10:41
Suvesoojus ja lokkav loodus panevad ilmselt rohkem unistama oma majast, aga ka sisustus- ja renoveerimisideede kogumine on endiselt populaarne. Millised kodud köitsid kinnisvaraportaali City24 .ee külastajaid kõige enam? Peamiselt kallima hinnaklassi eramud Harjumaal, kuid edetabelisse pääses ka üks armas suvila Võrumaal.
Juhtkiri: Eesti Rahva Korruptsioonimuuseum  (78)
27.juuli 2016 23:55
Viis, kuidas sisustatakse Tartus Raadil valmiva Eesti Rahva Muuseumi kööki, teeks ilmselt kadedaks ka mõne idapoolse naabermaa korrumpeerunud ametnikud. Nii nahaalset tegutsemist, et ülitulus hange omadele poistele kätte mängida, ei saa igaüks endale lubada.
Saaremaa lihatööstus ja tuntud grillmeistrid avavad Tallinnas restorani Pull  (7)
20.juuli 2016 12:05
Kadi raadio eilses “Keskpäevas” külaliseks olnud ettevõtja Vjatšeslav Leedo tuli välja uudisega, et peagi avab Tallinnas uksed veel üks saaremaine söögikoht - restoran Pull.
VIDEO: Mida teha karuga, kes kinnisesse autosse ronis ja end luku taha pani?  (12)
16.juuli 2016 15:00
Karud on kindlasti leidlikud, aga nad pole siiski tuntud oma autojuhtimisoskuste poolest.
FOTOD: Kärka puhkemaja tervitab külalisi looduse ja värvidega
04.juuli 2016 15:47
Loksa külje all Hara lahe kaldal asuv Suurpea küla peidab endas koduselt armast Kärka puhkemaja .
Mis on Eesti ja Inglismaa hommikusöögi erinevus?
30.juuni 2016 00:00
Kui Maili Paluvee 16 aastat tagasi Tartust Londonisse kolis, olid tal taskus eelmisest töökohast saadud koondamisraha ja kahe kooli lõpudiplomid, mis andsid võimaluse äärelinna erahaiglas medõena tööle hakata.
Sisustusstiilide tutvustus: Kui sulle meeldib klassikaline stiil
29.juuni 2016 07:30
Klassikaline stiil on oma olemuselt lähedane romantilisele, kuid viimasega võrreldes selgejoonelisem ja värvipaleti poolest tumedam. Seda eeskätt just mööblit ja viimistlusmaterjale silmas pidades. Klassikaline stiil mõjub rahulikult ja hubaselt, mistõttu on see kodusisustuses üks enim armastatud stiile maailmas.
Sisustusstiilide tutvustus: Kui sind köidab romantiline stiil
28.juuni 2016 13:00
Sisustamine on loov ja mänguline tegevus. Oma kodu sisustamisega saavad mitmed ilma professionaalse abita hakkama ja kodu võib igaüks kujundada just selliseks, nagu paremaks peab. Sisekujundusest leidub mitmeid stiile, mida võib järgida puhtal kujul või neid omavahel miksida.
Kompleksid kummitavad lapsepõlvest
25.juuni 2016 09:50
Kuidas kasvatada omaenda last nii, et tal ei tekiks probleeme eakaaslastega, hiljem partneri valikul ega tööl?
FOTOD: Viltuvajunud majakeste asemele kerkis kuninglike vaadete ja stiilse sisustusega puhkemaja  (2)
15.juuni 2016 09:00
"Kui Leesikalda 1989. aastal ostsime, seisid õuel postide peale ehitatud ja üsna viltu vajunud hooned," alustab nüüdse kauni puhkemaja tutvustamist perenaine Meelike Pukk.
Riidestangede 10 lahedat stiilinäidet!
31.mai 2016 13:07
Kauneid rõivaid ei ole põhjust kappi peita, vaid need võib ruumis kenasti nähtavale jätta. Hea vahend selleks on riidestange. Mitmed riidestanged liiguvad kergelt ratastel nii, et neid saab vaevata peegli ette lükata — näiteks kui käsil põhjalikum rõivavaliku-projekt. Stangele on hea õhtul ka järgmise päeva riided valmis panna, nii ei pea neid hommikul kiiruga riidekapist otsima.
Forum Cinemas avab uue aasta alguses Viljandis kino
30.mai 2016 10:42
Baltimaade juhtiv kinokett Forum Cinemas ja Viljandi Centrumi keskus sõlmisid lepingu uue kaasaegse sisu ja tehnikaga kino rajamiseks Viljandisse, mis on plaanis külastajatele avada järgmise aasta veebruaris.
Laulasmaa 25 m2 tüüpsuvila uus hingamine
28.mai 2016 09:25
Aasta Kodu remondipreemia saanud perekonna väike 1960. aastatel Nikolai Kusmini tüüpprojekti järgi valminud 25 m2 suvila Lohusalu poolsaarel endises suvilakooperatiivis männimetsas on suvitusrõõmu pakkunud kolmele põlvkonnale.
Forum Cinemas avab uue aasta alguses Viljandis kino  (3)
27.mai 2016 16:25
Baltimaade juhtiv kinokett Forum Cinemas ja Viljandi Centrumi keskus sõlmisid lepingu uue kaasaegse sisu ja tehnikaga kino rajamiseks Viljandisse, mis on plaanis külastajatele avada järgmise aasta veebruaris.
Selles printsessid elaksid! Malmaisoni ja Vaux-le-Vicomte’i loss
26.mai 2016 08:00
Väike ja äärmiselt õdus XVII sajandist pärit Malmaisoni loss asub Pariisist kümmekond kilomeetrit läänes.