Singapur

EAS-i juht Hanno Tomberg: Ermamaa otsus on riivanud paljude õiglustunnet  (203)
21.oktoober 2016 00:10
EAS suhtles presidendi kantseleiga OÜ Ermamaa asjus eelmise aasta kevadest. Toetuse saamise ajal oli kirjas, et tagasi tuleks sellest maksta 5–25%. Muust valdkonnast. Hiina esindaja ei toonud Eestisse ühtegi suuremat investeeringut.
Tallinna lennujaam sai magamispronksi
20.oktoober 2016 06:32
"Äärmiselt mugav ja kodune" Lennart Meri lennujaam on öö möödasaatmiseks paremuselt kolmas Euroopas ja üheksas maailmas, selgub sleepinginairports.neti uuringust.
Kümme veidrat linnalegendi linnriigist nimega Singapur
15.oktoober 2016 06:00
Linnalegendid, ehk siis lood, mille algupära keegi enam ei mäleta, ja mis lähemal uurimisel tihti ka alusetuks osutuvad, on meediaajastul eriti laialdaselt levima hakanud. Antud juhul kiikame linnalagendidesse , mis levinud maailma ühes jõukaimas linnriigis Singapuris.
Riigid, kus sa tõepoolest ei taha narkomuulana vahele jääda  (4)
11.oktoober 2016 09:51
Narkoäri on kahtlematult tulus äri, aga ka väga ohtlik, sest enamikus maailma riikidest karistatakse narkootikumide salakaubavedajaid karmilt. Meelemürkide salakaubavedajana ei ole aga üldse soovitav vahele jääda (kui sul eluisu just kadunud ei ole) järgnevates riikides:
Hullud Päevad, Osturalli või Laadapäevad? VAATA, millise kampaaniaga saab kõige soodsamalt reisile  (5)
08.oktoober 2016 09:05
Sügisesed langevad lehed tähendavad seda, et erinevad kaubamajad püüavad ostjaid võrgutada enneolematute hinnakampaaniatega. Võrdlesime Osturalli , Laadapäevade ja Hullude Päevade reisipakkumisi, et selgitada välja, millise poe kampaania lõksu langedes saab kõige soodsamalt reisile.
Piloodid ja stjuardessid avaldavad oma lemmikumlennujaamad maailmas  (1)
03.oktoober 2016 21:55
Kui sa reisid, siis pole kahtlustki, et lennujaam teeb sinu reisi alguse kas väga heaks või hoopis kohutavaks. Järjekorrad, minimaalne poodide valik ja halb toit võib reisieelse elevuse täielikult rikkuda, kuid lennujaam, kus kõik on olemas, tekitab sulle juba alguses positiivse tunde. Mida arvavad aga professionaalid?
Maailma parimad veeäärsed linnad, kus lihtsalt pead elu jooksul ära käima!  (1)
30.september 2016 13:49
Vee ääres elamisel on selgelt oma võlu, isegi suurlinnas. Kasutades Merceri elukvaliteedi uuringut ja Euromonitori meetmeid, koostas kruiisifirma Chicago Line Cruises edetabeli parimatest, mida elu jooksul kindlasti nägema peaks.
"Eesti maffia" istutab idusid Kagu-Aasias  (1)
27.september 2016 18:25
Eelmise aasta jaanuari algul astus Singapuris lennukilt maha äsja 22aastaseks saanud Kristjan Kangro. Neli kuud hiljem sai finantsharidusega Kangrost ülikooliõpingute kõrvalt kohaliku riskikapitali ettevõtte Expara finantsjuht, kirjutab Äripäev.
Sõnum ununeb aastaga?  (3)
27.september 2016 13:21
Aasta tagasi suveks ilmus vabariigi Teadus- ja arendusnõukogu (TAN) raport teadus- ja kõrgharidusasutuste reformi vajadusest.
19 kõige jõukaimat ja majanduslikult heal järjel olevat linna maailmas  (6)
26.september 2016 10:07
Ülemaailmse haardega disaini- ja konsultatsioonifirma Arcadis avaldas, millised on kõige jätkusuutlikumad linnad maailmas.
Maailma parimad veeäärsed linnad, kus lihtsalt pead elu jooksul ära käima!
21.september 2016 16:00
Vee ääres elamisel on selgelt oma võlu, isegi suurlinnas. Kasutades Merceri elukvaliteedi uuringut ja Euromonitori meetmeid, koostas kruiisifirma Chicago Line Cruises edetabeli parimatest, mida elu jooksul kindlasti nägema peaks.
Mercedese boss Singapuri GP põnevast lõpust: oleksime endal peaaegu püksid täis teinud  (2)
18.september 2016 19:33
Mercedese vormelitiimi boss Toto Wolff võttis värvikalt kokku emotsioonid, mis valdasid meeskonda Singapuri GP lõpuringidel, kui Daniel Ricciardo (Red Bull) oleks äärepealt tervet sõitu domineerinud Nico Rosbergi võidu nurjanud.
Kas Singapuri rada saab Mercedesele taas saatuslikuks?
14.september 2016 16:38
Vormel-1 MM-sari on selleks hooaja Euroopast lahkunud ja kolme-etapilist Aasia turneed alustatakse nädalavahetusel Singapuri GP-ga. 2008. aastal esimest korda peetud Singapuri etapp on Austinis peetava USA GP kõrval ilmselt ainus viimase 15 aasta jooksul vormelikalendrisse lisatud võidusõit, mis on suutnud tõeliselt märgilise tähenduse omandada.
Maailma superrikaste viis lemmikhotelli (ja mis need maksavad)  (1)
12.september 2016 12:19
Meid ei üllata, et maailma rikkaimad inimesed peatuvad tihti Las Vegases Bellagio hotellis – nende ülejäänud lemmikud selgitas välja New World Wealthi uuring – kus aga rikkad ja kuulsad veel puhata armastavad?
See on maailma kõige kallim linn elamiseks  (3)
06.september 2016 06:15
Kas tunned ära, mis kohaga on tegemist?
Gazpromi juht kiitleb: püstitame Euroopasse gaasi müümisel rekordi  (29)
03.september 2016 10:15
Venemaa gaasimonopol Gazprom plaanib sel aastal Euroopasse gaasi müümisel rekordi püstitada, kinnitas ettevõtte juht Aleksei Miller.
Keemiarelva ajalugu: lihtsast mürginoolest närvigaaside ja binaarrelvani  (8)
25.august 2016 13:01
Artikkel annab ülevaate sellest, kuidas loodusteaduste areng muutis vaid mõne sajandi jooksul ürginimese abilise, mis oli mõeldud mõne juhusliku jahilooma surmamiseks, hirmuäratavaks massihävitusrelvaks.
Eesti sai kuues riigis uued suursaadikud  (1)
24.august 2016 18:14
President Toomas Hendrik Ilves kirjutas 24. augustil Kadriorus alla otsused, millega nimetas ametisse erakorralised ja täievolilised suursaadikud Aserbaidžaanis , Armeenias , Vietnamis , Myanmaris , Sri Lankal ja Singapuris .
Singapur tahab saada Aasia Rootsiks
22.august 2016 12:01
Singapur soovib saada sularahata arvelduste osas Aasia Rootsiks.
RIO MEDALITABEL: USA endiselt võimas esimene, britid möödusid Hiinast, Läti medalita  (23)
22.august 2016 03:16
Rio olümpia lõppedes on paslik teha kokkuvõte ka mängude ametlikust medalitabelist. Millised riigid teenisid üle ootuste medaleid? Kes jäi üldse väärismetallist ilma? Millised sportlased olid edukaimad?
GRAAFIK: Maailma kõige kallimad linnad  (1)
21.august 2016 17:15
Singapur on maailma 133 linna hulgas kõige kõrgema elukallidusega, kuid Hong Kong ning Zürich on vahemaad liidriga järsult vähendanud.
Singapur tahab saada Aasia Rootsiks  (13)
19.august 2016 15:19
Singapur soovib saada sularahata arvelduste osas Aasia Rootsiks.
Singapur premeerib olümpiavõitjat kosmilise summa, Suurbritannia sooja käepigistusega  (5)
17.august 2016 19:30
Kuigi olümpiavõitjad on olenevalt harrastatavast alast ühtemoodi tublid - igaüks on oma ala parim - pole rahapreemiad sugugi võrdsed. Kõik paneb paika see, millist riiki esindad.
Eesti langes uuendusmeelsete riikide tabelis koha allapoole  (27)
16.august 2016 12:13
Tänavune Global Innovation Index (Ülemaailmne innovatsiooniindeks) paigutas Eesti 24. kohale. Eelmise aastaga võrreldes oleme koha võrra madalamal, kuid olulisem on see, et langenud on nii Eesti kui paljude maailma innovatiivseimate riikide (Šveits, Kanada, Suurbritannia, Holland jt) indeksid.
EOK maksab medali eest vähe ja palju, oleneb, kellega võrrelda  (7)
12.august 2016 19:12
USA meedia uuris välja, palju riigid olümpiamedalite eest maksavad, Eesti kuulub keskklassi.
Arhitekti krutski Bangkokis: „Lõpetamata“ pilvelõhkuja on tegelikult valmis ehitatud
04.august 2016 00:00
Saksa arhitekt Ole Scheeren on Aasia suurlinnade siluette oma iseäralike geomeetriliste rajatistega ümber kujundanud juba rohkem kui kümme aastat. Maa külgetõmbejõudu trotsivast Hiina kesktelevisiooni tornist Singapuris kõrguva korterelamuni The Interlace, millele mullu omistati Aasta Hoone tiitel, on Scheeren trotsinud traditsioonilisi arusaamu sellest, milline peaks olema üks õige kõrghoone.
10 kõige modernsemat linna maailmas - Tallinn nende hulgas!  (15)
02.august 2016 08:17
Reisiportaal The Culture Trip tõi välja kümme linna maailmas, mis on teistest mitu aastat eest - on oma pilgu tulevikku suunanud, kasutavad innovaatilisi tehnoloogiaid, arhitektuuri, linnaplaneerimist ja sotsiaalseid mudeleid, et olla modernsuse etaloniks ja eeskujuks teistele. Vaata ja vali, kuhu oma järgmine reis ette võtta, et tunneksid end sama hästi kui Tallinnas!
10 kõige modernsemat linna maailmas - Tallinn nende hulgas!
02.august 2016 00:00
Reisiportaal The Culture Trip tõi välja kümme linna maailmas, mis on teistest mitu aastat eest - on oma pilgu tulevikku suunanud, kasutavad innovaatilisi tehnoloogiaid, arhitektuuri, linnaplaneerimist ja sotsiaalseid mudeleid, et olla modernsuse etaloniks ja eeskujuks teistele. Vaata ja vali, kuhu oma järgmine reis ette võtta, et tunneksid end sama hästi kui Tallinnas!
Ebatavalised seadused, millega peab reisil arvestama
20.juuli 2016 00:00
Piiri taga ringi reisides peab sekelduste vältimiseks teadma kohalikke seadusi. Mõned neist tunduvad üsna ebatavalised. Siin on mõned näited.