show

Ai kurja! Britney uus mees tegi koleda tõprateo ja sai popiprintsessilt sule sappa  (10)
01.september 2014 08:46
Britney Spears jättis äsja maha oma viimase poiss-sõbra David Lucado, kellega oldi paar poolteist aastat. Lahkumineku põhjuseks oli video, mis näitas meest Hollywoodis võõra naisega pidutsemas.
PM Rõivas: European Council must decisively discuss Russian invasion in Ukraine  (19)
29.august 2014 16:33
Estonian Prime Minister demands that the upcoming EU summit would "take decisions" on Russia - Ukraine conflict, in addition to picking candidates for the EU top jobs.
Augusti lõpus toimus esmakordselt Eestis tutvumisüritus Activity Date  (6)
29.august 2014 14:50
Activity Date näeb ette, et gala õhtusöögile kutsutakse hulk inimesi – meesterahvad ja naisterahvad. Õhtusöögile kutsuvad mehed, kes ka naiste õhtusöögi eest tasuvad. Lisaks antakse õhtu jooksul välja stependium ühele neiule summas 1000 USD. Külalisi ootab fantastiline show programm ning mitmekäiguline õhtusöök.
Kinoteater kogub Hooandjas toetusi mustkunstist kõneleva lavastuse jaoks
28.august 2014 22:19
Meelelahutuslikku stand-up’i tõsiste teemade ja dokumentalistikaga segav rühmitus Kinoteater kogub Hooandjas toetust uue lavastuse väljatoomiseks. „Kaota mu naine ära ehk mis tunne on olla mustkunstnik“ heidab pilgu müstikaga kaetud elukutse – mustkunstniku – argipäeva.
SUUR KOKKUVÕTE: Haara telekava ja pastakas, Kanal2 sügisprogramm tõotab tulla põnev!  (5)
28.august 2014 08:30
Oktoobris 21. sünnipäeva tähistav Kanal 2 on juba kaheksandat aastat järjest Eesti vaadatuim telekanal, mis käesoleva aasta seisuga hoiab liidripositsiooni nii üldvaadatavuses, kui ka reklaamiklientidele olulises 18-49-aastaste vaatajate sihtrühmas.
Miks ei osale Türgi 2015. aasta Eurovisionil?  (15)
26.august 2014 19:22
Türgi rahvusringhäälingu TRT teatel ei kavatse nad osaleda 2015. aasta Eurovisionil, jäädes nii võistlusest kõrvale kolmandat aastast järjest.
VIDEO: Valu, higi ja pisarad ehk vaata, kuidas Tarvo Krall kommidest loobus ja end tenniseässaks treenima asus
26.august 2014 14:12
Ettevõtja Jaanus Otsa ja näitleja Tarvo Krall peavad 30. augustil Tallinna Kalevi Tenniseklubis toimuval heategevuslik-meelelahutuslikul tenniselaupäevakul „Tai breik“ maha enneolematu tennisematši.
Editorial: arms to Ukraine
26.august 2014 11:35
Newspaper calls for tough action to counter Russian incursion in Eastern-Ukraine.
NÄDALA EELVAADE: Orienteerumispäevakutest tennisepäevakuni
25.august 2014 08:00
Nädala eelvaates pakume valikut eelseisval nädalal toimuvatest spordisündmustest.
Soome kahtlustab Vene lennukit oma õhuruumi tungimises  (63)
23.august 2014 23:07
Soome kaitseministeerium kahtlustab, et Vene lennuk rikkus taas Soome õhupiiri.
VIDEO: Austraalia räppiv kaunitar Iggy Azalea koperdas ja pudenes kogemata lavalt alla  (2)
23.august 2014 21:44
MTV videoauhindade staaresinejad peaks järgmisel aastal igaks juhuks mullikilesse mässima, et saaks kindel olla, et nad ikka lavale jõuavad. Sest kui vaadata, kui napilt Austraalia räppar Iggy Azalea suuremast vigastusest pääses, siis tasub MTV-l vaid taevast tänada, et tal luud-kondid terved on.
Raskerokilegend Mayhem saabub novembris  (8)
22.august 2014 14:01
Ekstreemset raskerokki vljelev Mayhem jõuab oma 30. tegutsemisaastapäeva tuuri raames ka Eestisse.
FOTOD JA VIDEO: Vaata, millised presidendipaari hetked jäid Evelini suudluse ja selle avalikuks tuleku vahele?  (105)
22.august 2014 12:18
7. augusti varahommikul avanes Komeedi kohvikus järgmine pilt - presidendi abikaasa Evelin Ilves tantsis ühe endast noorema, 28-30-aastase mehega terrassi keskel. Paar õõtsus tantsuplatsil justkui armunud, Evelin vaatas oma tantsupartnerile ainiti silma ja lõpuks nad suudlesid. Millised avalikud sündmused koos presidendiga jäid Evelini suudluse ja selle väljatuleku vahele?
President: praeguses olukorras on vihkamine tarbetu luksus  (16)
21.august 2014 18:12
President Toomas Hendrik Ilvese kõne Eesti Vabariigi iseseisvuse taastamise 23. aastapäeval.
President Ilves taasiseseisvumispäeval: terminid nagu agressioon, okupatsioon, seadusetus, sõda on äkki taas täiesti aktuaalsed  (151)
20.august 2014 19:19
Delfi avaldab täismahus president Toomas Hendrik Ilvese kõne taasiseseisvumise 23. aastapäeval Kadrioru Roosiaias.
Ühe lossi maagia ehk Charlekas, Meelis Kubo ja Fred-Erik Johanson toovad mustkunsti Padise kloostrisse  (3)
18.august 2014 09:48
Sel nädalavahetusel, 22. ja 23. augustil võib esmakordselt ajaloos Padise kloostri sajandivanuste müüride vahel näha elava muusika saatel tehtavat mustkunstietendust Eesti parimate mustkunstnike poolt.
Intervjuu 8-aastase Reinhardiga, kes teeb breiktantsu, karated ja laulab
18.august 2014 09:10
Kaheksa-aastast Kose poissi Reinhard Rebast huvitavad breiktants, karate ja laulmine-tantsimine. Ta käib muusikakoolis, ujumistrennis, estraadilaulu tundides ning teeb ka modellitööd. Kõige rohkem on Reinhard tegelenud karatega – kolmandast eluaastast alates. Aga ajapikku on lisandunud ka teised harrastused. Reinhard väidab, et ta jõuab kõike, ning puhkamiseks ja mängimiseks jääb veel aega ülegi!
Tantsuparadiisi patuseid vaimustas suurejooneline Disney õhuakrobaatika show Moskvast  (2)
12.august 2014 12:17
Reedel, 8. augustil toimus Club Hollywoodis pidudesarja Tantsuparadiis (Танцевальный Pай) järjekordne vallatuste öö, kus esines esmakordselt Eestis kuulsate Disney teoste põhjal loodud suurejooneline õhuakrobaatika show Dance&Circus Project Moskvast. Spetsiaalselt klubilava jaoks kokku segatud show's said kokku teatri-, tsirkuse- ja tantsukunst täis õhulende ja kuulsaid muinasjutte. See oli imede etendus, kus salapärane Jasmin lendas vaibaga, imeilus Pocahontas pöörles rõngaga vabaks unenägude lõksust, romantiline Ariel sattus püünisvõrku ja nipsakas Esmeralda lendas inglitiivakeste abil taevasse. Erilist sära lisasid ööle seksuaalsed topless GO-GO tantsijad Peterburist.
Õhuvõim par excellence - meenutades üht sõjalise lennunduse mõtte rajajat  (37)
10.august 2014 14:45
Õhuruum sai sõdade tallermaaks alles läinud sajandi algul. Õhusõidukite täiustumine võimaldas loetud aastakümnete jooksul siin tormilist arengut. Kuid lennukatele teooriatele vaatamata ei saanud õhusõjast kõikide sõdade võtit.
KUUM! Sensuaalsed Käskijannad vallutasid Klubi Teatri
09.august 2014 17:07
1. augustil avas klubi Teater uksed paradiisi – toimus sensuaalne pidu Erotic Cinema, mida iseloomustasid napp riietus, erootilised mänguasjad ja kuumad kehad. Klubi Teater muutub sel ööl kohaks, kus erootiline fantaasia kaotab piirid ja show ergutab külastajaid senisest veelgi rohkem. Peo seekordseks teemaks oli "Dominatrix" ehk "Käskijanna: vahe naudingu ja piina vahel on õhkõrn ning nii mõnedki salajased fantaasiad said sel õhtul tegelikkuseks. Erootiline show laval paelus kõiki, pakkudes silmailu nii meestele kui naistele, kui läbi öö olid laval kuumad alluvad mehed, kes täitsid kõiki veel kuumema Käskijanna soove.
Jaanus Otsa mängib kohvriga tennist Tarvo Kralli vastu  (8)
07.august 2014 12:28
Ettevõtja Jaanus Otsa ja näitleja Tarvo Krall peavad 30. augustil Tallinna Kalevi Tenniseklubis (Herne tn 28) heategevuslik-meelelahutusliku tenniselaupäevaku „Tai breik“ raames maha enneolematu tennisematši. Kuna Tarvo Krall ei olnud veel 2014. aasta juuli alguse seisuga reketit eales käes hoidnud, on mängu üheks tingimuseks see, et Jaanus Otsa hoiab matši kestel vasakus käes kohvrit. Kohvri valib vastavalt kokkuleppele Krall. Show toimub Liikumisaasta 2014 programmi raames.
VANA KULD: Eestis võib asuda UFO  (24)
07.august 2014 09:40
Paldiski maavärin oli tegelikult UFO allakukkumine Paldiski juhtumi kronoloogia KGB dokumentide järgi.
Pärnu jõel toimus aasta suurim jettide võidusõit
05.august 2014 14:25
Reedel ja laupäeval toimus Pärnu jõel Freetime Racing Cup, mis oli jettide rajasõidu selle aasta kolmandaks Eesti meistrivõistluste etapiks ja kus selgitati välja jettide enduuro Eesti meistrid.
Cheerleading – lahe show ja lahedad inimesed
05.august 2014 13:48
Nädalavahetusel toimunud Baltic Stunt Festil sai nii Stroomi rannas kui ka Pärnu rannas näha Baltimaade parimate cheerleaderite treeninguid ja etteasteid. Kes on need inimesed, kes selle hoogsa alaga Eestis tegelevad? Tegemist on täiesti tavaliste aktiivsete ja rõõmsameelsete Eesti inimestega, kelle igapäev on cheerleadingu kõrval täis sootuks teisi tegemisi. Mõni on keemik, kes insener, on ka üliõpilasi,  ettevõtjaid, emasid-isasid jne.
Peaaegu nagu päris! Rock Cafes astub üles rokkar Bon Jovi teisikbänd  (4)
04.august 2014 16:57
13. septembril esineb rokiklubis Rock Cafe Bon Jovi ametlik tribuutbänd Bon Giovi Suurbritanniast, kes esitab muusiku aegumatuid hitte ning astub Baltikumis üles esmakordselt.
Intsikurmu meelitas pealinna hipsterid Põlvasse  (5)
04.august 2014 12:41
Intsikurmu festivali ambitsioonid näivad esmapilgul suured: tuua lõunaeestlastele koju kätte miniversioon Positivusest.
Täiesti võimalik, et Pacha World Tour tuleb viimast korda Eestisse!  (7)
04.august 2014 12:10
Eesti ja kogu Baltikumi jaoks on Pacha World Tourist saanud aasta oodatuim suveüritus. Üritust armastavad kõik, kes hindavad kvaliteetset heli, paeluvat klubi atmosfääri lageda taeva all, show´d Ibiza kuumimate tantsijatega ning kordumatut muusikalist etteastet kuulsate klubi Pacha resident DJ'de esituses.
Tajo Anderssoo ja Ragnar Kõllamets võidutsesid Kiviõli mäkketõusuvõistlustel
03.august 2014 11:26
Eile sõideti Kiviõli Motofestivali, kus toimub külgvankrite MM- ja quadide EM-etapp, ühe show-võistlusena ka krossiraja kõrval asuval ühel Põhjamaade raskemal mäkketõusurajal mootorrataste mäkketõusu Eesti meistrivõistluste kolmas etapp.