show

Ei mingit puhkust! Äsja plaati esitlenud eurolaulik Elina Born õnnistab staarisaate lava võimsa üllatusnumbriga  (1)
29.mai 2015 18:26
Superstaarisaatest tuule tiibadesse saanud ja äsja Eurovisioonil säranud Elina Born muudab pühapäevase „Eesti otsib superstaari“ show veelgi võimsamaks, astudes lavale üllatusnumbriga.
„Eesti otsib superstaari“ superfinaali esitused on selgunud!  (8)
28.mai 2015 20:05
Juba sel pühapäeval valib Eestimaa endale kuuenda superstaari. Suurejooneline show jõuab vaatajateni Nordea Kontserdimajast, mille laval säravad otsustavate etteastetega Gertu Pabbo ja Jüri Pootsmann.
Veider one-man-show  (3)
27.mai 2015 12:27
Möödunud nädalail rohkesti kõneainet pakkunud “Aadama passiooni” kostüümikunstniku assistent Liina Keevallik kirjeldab suurteose sünniprotsessi.
Polygon toob vanalinnapäevadeks raeplatsile ligi 200 artisti kaasava massilavastuse
27.mai 2015 10:41
Polygon Teater toob 30. mail algavate Tallinna Vanalinna Päevade avaüritusena Raekoja platsile tantsulise visuaallavastuse “Meistrimäng”, milles näeb haaravaid kaskadööritrikke ning kus osaleb ligi 200 näitlejat, tantsijat ja artisti.
„Eesti otsib superstaari“ superfinaali publikut ootab Nordeas superüllatus - neile esinevad kõik finalistid! Televaataja seda ei näe!  (7)
26.mai 2015 10:30
Eesti kuuenda superstaari otsingud kulmineeruvad pühapäeval võimsa show´ga Nordea Kontserdimajas. Lisaks superfinalistidele Gertu Pabbole ja Jüri Pootsmannile esinevad vaid kohapealse publiku ees eksklusiivselt ka kõik teised finalistid.
Märjad ja poolpaljad: Project X tõi kuuma suvefeelingu klubisse Hollywood
26.mai 2015 08:10
Möödunud neljapäeval, 21.mail oli klubi Hollywood üheks ööks rajum kui kunagi varem. Keset tantsuplatsi oli paigaldatud suur bassein, nautida sai aurusauna mõnusid, toimus võimas led-show ja meelelahutust pakkusid beerbongi ja wet t-shirt võistlused! Erasmus Party Guide in Tallinn ja DJ Sin Sin koostöös klubi Hollywoodiga korraldasid möödunud neljapäeval peo, mis ületas kõik piirid. Tantsuplatsi keskele oli üles seatud suur bassein, mille sees tantsutüdrukud lõbusalt hullasid. Kõik saunanautijad said kohapeal soojas aurusaunas aega veeta, seega kõikidel julgetel olid bikiinid kaasas! Muusikat mängisid alati lõbusad DJ Sin-Sin ja Nova.
LOE UUESTI, millised vürtsikad kommentaarid Eurovisioni finaalis Juure ja Kivirähki suust pudenesid!  (19)
24.mai 2015 11:13
Raadio 2 saate "Rahva oma kaitse" tegijad Mart Juur ning Andrus Kivirähk ehk Eesti kuulsaimad lõuapoolikud asutasid end eile stuudiosse kaetud laua taha Eurovisioni finaali vaatama, et rahvast oma taltsutamatu huumoriga kostitada. Mõned meeste vürtsikamad palad said kirjalikult jäädvustatud ka Publiku euroblogi jaoks.
Kaks superfinalisti selguvad eriliste etteastetega! Loe, mis kõlama hakkab!  (12)
22.mai 2015 15:45
TV3 superstaariotsingud on jõudmas lõpusirgele. Juba sel pühapäeval selguvad kaks viimast noort lauljat, kellest ühe valib rahvas maikuu viimasel päeval Eesti kuuendaks superstaariks.
Repliik: kuningas sularaha  (1)
22.mai 2015 00:30
Vene kaitseministeerium nõuab Ukrainas vahistatud „endiste sõjaväelaste“ vabastamist  (176)
19.mai 2015 08:15
Venemaa kaitseministeerium nõudis Luganski oblastis Ukraina julgeolekuteenistuse poolt vahistatud „endiste sõjaväelaste“ piinamise lõpetamist ja nende vabastamist.
Hans H. Luik: Oh, oleks parem Siim Kallas!  (280)
18.mai 2015 10:22
Noor olla - tähendab kevadet rinnas kanda, ütles luuletaja. Rain Rosimannus ütles intervjuus, et Taavi Rõivas on särtsakas justkui "noor Siim Kallas ". On või?
FOTOD: Kas Stigi roosad jalatsid varastasid punasel vaibal show?  (16)
18.mai 2015 07:30
Eile õhtul rulliti Viinis lahti Eurovisioni ajaloo pikim punane vaip, millel sammusid teiste seas ka Eesti esindajad, kes võrratud lausa välja nägid. Kuid kas Stig Rästa roosad adidased varastasid punasel vaibal show?
NUNNU KLÕPS: Ryan Reynolds näitas Instagramis beebikätut
17.mai 2015 19:30
Filmistaar Ryan Reynolds postitas oma Instagrami armsa pildi enda ja oma peaaegu pooleaastase tütre Jamesi käest.
FOTOD: Emadepäev möödus Teatris lõbusa Babulja peoga!
15.mai 2015 14:49
Möödunud reedel, 8.mail ootas lõbus Vanaema kõiki enda juurde külla, sest toimus Babulja Special "Дань Мамулям"! Kõigile emadele pühendatud Babulja special möödus lõbusate Vanaemade, präänikute ja üllatuste seltsis! Sel pidulikul õhtul ootasid Vanaemad kõiki endale külla, et emadepäeva koos tähistada ja enda kallitele emadele suur kummardus teha! Ööklubis Teater toimunud suursugune pidu tõi Babulja Special peole palju rahvast, enneolematu live show koos tõeliste Vanaemadega ja palju üllatusi!
VAATA KÕIKI UUESTI: Millisel staarihakatisel ei tatsunud tantsuking, keda vedasid alt klubilaulud ja hääl?  (29)
10.mai 2015 22:10
Kuuenda superstaari otsingud TV3 otse-eetris jõudsid täna õhtul kuuenda finaalsaateni, kus esitati tantsulugusid ning lisaks on viiel finalistil ette valmistatud laul kodust.
Täna läheb mölluks! Superstaarisaates kõlavad tantsulood!
10.mai 2015 16:06
Kuuenda superstaari otsingud TV3 otse-eetris jõuavad täna õhtul kuuenda finaalsaateni, kus esitatakse tantsulugusid ning lisaks on viiel finalistil ette valmistatud laul kodust.
ENNUSTA: Mida toob staarisaade meile täna, kes lahkub, kes jääb?  (19)
10.mai 2015 12:04
Alles on jäänud vaid viis staarikandidaati ning taaskord tuleb ühel lahkuda. Tänasel emadepäevaga kokku sattunud pühapäeval esitavad osalised esimest korda kaks lugu. Loe, mida keegi laulda kavatseb ja ennusta, mis saade täna kaasa toob!
Staarihakatised laulavad sel nädalal kaks laulu, loe, kes mida esitab!  (5)
08.mai 2015 15:07
"Eesti otsib superstaari“ jõuab pühapäeval kuuenda finaalsaateni, kuhu on jäänud vaid viis lauljat. Võistlus läheb põnevamaks ja pingelisemaks, sest finalistidel on vaja publikut võluda kahe etteastega.
Buddha Lounge võlus külastajaid kuumade rütmide ning naistrummarite ilu ja andega!
07.mai 2015 15:30
Möödunud reedel, 1. mail vallutas klubi Teatri võluv trummishow, kus korraga sai nautida karme trummihelisid, mida tekitas kütkestav ilu! Bacardiga koostöös toimuv Buddha Lounge "4400 aastat Naistrummareid" tõi lavale hämmastava show särava Helena Victoria Kirsi poolt! Kogu öö kajasid klubis Teater nii karmid rokkmuusika trummihelid, kui ka lõunamaiselt lõbusad trummisoolod, mis muutsid klubirahva ärevaks ja energiliseks!
JÄRELVAATA: Embassy of Fashion'i suurejoonelise moeetendus
06.mai 2015 11:10
30. aprillil korraldasid Embassy of Fashion disainerid Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo vast renoveeritud Kultuurikatlas glamuurse kõrgmoe etenduse. Kolme Eesti tippdisaineri autorikollektsioonid koondusid efektseks moevaatemänguks Aurora Borealis.
PUBLIKU TAGASIVAADE vol.4: Rahuldame uudishimu! Millega tegelevad 2008. aasta staarisaate osalised?  (14)
06.mai 2015 11:00
TV3 ja produktsioonifirma Ruut on kodumaist muusikamaastikku rikastanud nüüdseks juba viie superstaaride "komplektiga", kellest tublimad on tõusnud Eesti muusikataevasse ning jäänud sinna sitkelt pidama. Varasema kolme hooaja laululinnukesed on nüüdseks üle vaadatud (loe artikleid SIIT , SIIT ja SIIT ) ning kätte on jõudnud aastakäik 2008, mille võitis Jana Kask, kelle töödest ja tegemistest me ikka aeg-ajalt midagi kuuleme. Kuid Janast tunduvalt säravamat karjääri on teinud nii mõnedki noored lauljad, kes pärast konkurentsist välja langemist ennast ise ajapikku üles töötasid.
Navalnõi: ööhundid on saanud 18 kuu jooksul Vene riigieelarvest ligi miljon eurot  (56)
06.mai 2015 08:10
Kuni liikumise Notšnõje Volki motomehed ühest mootorrattast ja kahest diplomaate vedavast autost koosneva võimsa kolonniga mööda Euroopat ringi sõidavad, informeerib Aleksei Navalnõi oma blogis raadiojaama Ehho Moskvõ veebilehel avalikkust selle kohta, kes ööhunte rahastab.
Nõiduslikult trimmis iludused demosid volbriööl Butterfly's maagiliselt stretše teksaseid!  (2)
05.mai 2015 23:04
Volbriöö puhul astusid Butterfly Lounge'is lavale nõiduslikult kaunid naised ehk Egle Nabi Fitness Team. Bikini fitnessi kaunitarid demonstreerisid Replay Hyperflex teksaseid. Muusikavalikuga võlus DJ Erkki Sarapuu ning kokteilikaarti täiendasid Meukow likööride baasil valmistatud hõrgutised. Show märkis Replay 15. juubeli pidustuste algust.
INTERVJUU: Tantsutreener Riin Uusna: tantsust ei saa mulle kunagi küllalt
05.mai 2015 12:22
Disco Dance tantsija ja treener Riin Uusna tõdeb, et tants on tema elustiil ja kutsumus, millega ta on tänaseks tegelenud juba ligi üheksa aastat.
Tüdruk Online: põletav kuumus sööstab läbi mu keha ja ma suudan vaevalt hingata...  (10)
04.mai 2015 23:30
Kirjastuselt "Hea Lugu" ilmus hiljuti raamat "Tüdruk Online". See on tohutu bestseller, mille autoril on väga palju fänne. Autor on tuntud Zoella nime all, ta on aastaid pidanud ilu-, moe- ja elustiiliblogisid ning YouTube’is on tal miljoneid vaatajaid. See raamat ilmus originaalina 2014. aasta lõpus ning purustas esimese kuuga kõik kõigi aegade Inglismaa müügirekordid.
Rahahädas peresid tögav telesari külvab palju pahameelt  (33)
04.mai 2015 18:25
Värske telesari paneb madala sissetulekuga pered teineteise vastu võistlema, et panna proovile nende inimlik loomus. Auhinnaks on kohvritäis sularaha.
70 AASTAT SÕJA LÕPUST: Delegatsioon käib Moskvas palumas, et Eesti Nõukogude Liitu vastu võetaks  (99)
04.mai 2015 17:40
23. juulil määras Riigivolikogu delegatsiooni koosseisu, et viia Nõukogude Liidu ülemnõukogule Eesti Sotsialistliku Nõukogude Vabariigi palve saada Nõukogude Liidu liikmeks. Moskvas käidi Lenini mausoleumis, tehti pilti Kremli ees.
FOTOD: Oh yes! Ameerika iludused ja haruldused alustasid Tallinna lauluväljakult müristades suvehooaega  (46)
01.mai 2015 20:31
Täna toimus Tallinna Lauluväljakul suurejooneline hobiautode avashow, millega kaasness ka sõidukite ühissõitmine ehk kruiis. Show'ga alustavad ligi 200 hobiautot, millest enamiku moodustavad Ameerika päritolu masinad, oma suvehooaega.
FOTOD: Embassy of Fashion moevõlurid korraldasid Kultuurikatlas imetabase etenduse  (1)
30.aprill 2015 22:45
Riina Põldroos, Ketlin Bachmann ja Aldo Järvsoo korraldasid neljapäeva õhtul vast renoveeritud Kultuurikatlas glamuurse kõrgmoe etenduse. Kolme Eesti tippdisaineri autorikollektsioonid koondusid efektseks moevaatemänguks Aurora Borealis. Suurejooneline show tõi publikuni tervelt 100 käsitööna valminud pidulikku komplekti paljude auhindadega pärjatud moekunstnikelt ning rahvusvaheliselt tuntud ehtekunstniku Tanel Veenre värske kevadsuvise ehtekollektsiooni.