selgeltnägijad

Telehääletus otsustas: "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" hooaja võitis šamaan Anu!  (86)
28.november 2016 23:04
" Eesti selgeltnägijate tuleproovi " tänavune võitja on saatesarja algusest peale silma paistnud sauaga šamaan Anu .
Ring tõmbub koomale: "Eesti selgeltnägijate tuleproovist" pidi lahkuma saate kõige omapärasem osaline  (6)
07.november 2016 23:05
Ring tõmbub järjest koomale ning "Eesti selgeltnägijate tuleproovist" pidi sel korral lahkuma saate kõige omapärasem osaline.
ULMELINE JUHUS? Eesti selgeltnägijasaates kaadrisse sattunud suvaline majaelanik osutus müstiliseks nõiaks  (31)
01.november 2016 12:07
Eilses " Eesti selgeltnägijate tuleproovi " saates said televaatajad suurima üllatuse mitte saateosalistelt, vaid hoopiski kelleltki suvaliselt möödakäijalt, kes saatetegijate poolt kiiresti Pae tänava nõiaks ristiti.
Karusnahad vedasid alt: Eesti selgeltnägijate heitlusest pidi lahkuma nõianeiu Eveli  (4)
31.oktoober 2016 23:00
Tänane " Eesti selgeltnägijate tuleproov " jäi viimaseks efektsele karusnahkades nõianeiu Evelile.
VIDEO: Eriti hirmus! Täna tajuvad selgeltnägijad Sindis toimunud õudusi  (3)
31.oktoober 2016 13:52
Kui need seinad oskaksid rääkida, kuuleksime jubedat lugu kohutavatest sündmustest, mis vapustasid kogu Eestit. Nii mõnigi pimesi kohale toodud selgeltnägija tajub aga olukorda nii täpselt, et kõhedust tunneb isegi peakohtunik Marilyn Kerro .
Kolm last matnud Tõnis sai selgeltnägijatelt lohutust: miks see kõik juhtunud on...  (27)
03.oktoober 2016 22:35
Selle nädala " Eesti selgeltnägijate tuleproovis " rääkis raske saatusega Tõnis oma loo. "Surnuaial on kolm last, tegelikult peaks olema mul viis tükki kokku. Miks, miks see kõik juhtunud on," küsis mees ekraanil meeleheitlikul toonil.
VIDEO: Kui täpsed olid selgeltnägijate varasemad ennustused Eesti uuest presidendist?  (30)
03.oktoober 2016 21:06
2016. aasta eel vastasid TV3 vahendusel mitmed tähetargad ja selgeltnägijad küsimusele, kellest võiks saada Eesti president.
TREILER: Selgeltnägijad lahendavad traagiliselt hukkunud Põltsamaa noormehe lugu  (2)
26.september 2016 15:30
Tänases " Eesti selgeltnägijate tuleproovis " ootab selgeltnägijaid ees esimene võistlus. Ülesandeks on lahendada Põltsamaa lähedal salapärastel asjaoludel möödunud aasta mais hukkunud noormehe Kristo lugu.
Nõid Anete: selgeltnägijad maksavad oma ande eest alati
25.september 2016 12:09
Peamiselt taro kaartidega ennustamise ja horoskoopidega tegelev nõid Anete mõtiskleb selgeltnägemise võlu ja valu teemadel, sest tema sõnul on see oskus kingitus, millel on küljes ka hinnalipik. Nõiatari maagilise maailmaga saad lähemalt tutvuda täna kell 14 Raadio 2 saates " Hallo, Kosmos! ".
"Selgeltnägijate tuleproovi" katsumus, mis muutis skeptikust Jürgen Veberi uskujaks: ausalt öeldes oli selle nägemine veidi hirmutav  (8)
21.september 2016 10:48
Koos oma venna Jesperiga "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" saatemeeskonda kuuluv Jürgen Veber tunnistab, et oli enne saadet suur skeptik, ent üks katsumus muutis tõsiselt tema meelt.
Lugeja müstiline elamus: Kas sensitiivide energia imbus tõesti läbi teleekraani?  (27)
20.september 2016 18:40
"Eesti selgeltnägijate tuleproovi" castingul tekkinud õhkkond andis saate tegijatele mõtte teha katse, kas selgeltnägijate energeetika on tavalisele inimesele tunnetatav ka läbi teleekraani.
Urmas Eero Liiv usub maagiasse: mulle on ette heidetud, et ma valetan nõiasaate juhina  (11)
20.september 2016 08:35
“Mulle on ette heidetud, et miks mina — bioloogia-geograafiaharidusega inimene — nõiasaadet teen,” tunnistab “ Selgeltnägijate tuleproovi ” Eesti versiooni saatejuht Urmas Eero Liiv , et usub maagiasse ja on nõidust omal nahal tundnud.
PALJU ÕNNE! Marilyn Kerro saab täna 28-aastaseks: MEENUTA, kuidas Eesti kuulsaim nõiapreili "Selgeltnägijate tuleproovis" rahva esmakordselt pahviks lõi  (5)
18.september 2016 18:10
Täna 28. sünnipäeva tähistav Marilyn Kerro on läbinud pika tee — kahel korral Venemaa “Selgeltnägijate tuleproovis” osalenud nõiapreili otsustas võistlustulle astuda ka kolmandal korral, samuti aitab ta müstilisi juhtumisi lahendada saates “Uurimist viivad läbi selgeltnägijad. Kõige tugevamate lahing” ning juba esmaspäeval jõuab TV3 ekraanile “Eesti selgeltnägijate tuleproov”, kus Kerrol on täita peakohtuniku roll. Publik otsustas Marilyn Kerro sünnipäeva puhul meenutada, kuidas kauni nõia tähelend alguse sai!
Jürgen Veberist saab "Selgeltnägijate tuleproovi" skeptikust saatejuht: läksin sinna sooviga tõmmata suurel hulgal inimestel vaip jalge alt  (75)
10.september 2016 11:17
Sellenädalase LP pikas usutluses Jürgen Veberiga paljastub lisaks mehe tegudele USA-s, skandaaliga EAS-i rahastuse asjus ka tõik, et just trikimehest saab kodumaise "Selgeltnägijate tuleproovi" saatejuht ja skeptik.
Jürgen Veber: kogu aeg ja raha on kulutatud selleks, et Ameerikas läbi lüüa  (70)
10.september 2016 00:05
„Mul ei ole EAS-ile ainsatki etteheidet. Meil oli kokkulepe, mina ei täitnud seda ja olen nõus selle toetuse täitsa hea meelega tagasi maksma,” ütleb mustkunstnik Jürgen Veber.
Mustkunstnik Jürgen Veber homses LP-s: kogu aeg ja raha on kulutatud selleks, et Ameerikas läbi lüüa  (55)
09.september 2016 16:04
„Mul ei ole EAS-ile ainsatki etteheidet. Meil oli kokkulepe, mina ei täitnud seda ja olen nõus selle toetuse täitsa hea meelega tagasi maksma,” ütleb mustkunstnik Jürgen Veber.
ARMUKOLMNURK? Vanduv ja vihane Marilyn Kerro korraldas Vene selgeltnägijasaate võtteplatsil vanale rivaalile ja kallimale jonnistseeni  (75)
28.august 2016 15:05
Eile õhtul jõudis Vene telekanali TNT eetrisse järjekordne episoodi paar kuud tagasi filmitud "Selgeltnägijad veavad juurdlust" uus osa, millele lisas vürtsi väike võtteplatsiintriig, mille keskmes Eesti tuntuim nõis idapiiri taga Marilyn Kerro .
Avameelselt nõiaelust! "Selgeltnägijate tuleproovi" esimene saade toob vaatajateni salapärase Marilyn Kerro eksklusiivse intervjuu  (20)
27.august 2016 19:50
Täna kell 21:30 on TV3 eetris sügisel linastuva müstilise tõsieluseriaali " Selgeltnägijate tuleproov " tuliuus hooaeg. Tänases põnevas erisaates tutvustatakse saatesse kandideerivaid nõidu ja uuritakse, millist elu elavad ennast varasematel aastatel tõestanud Eesti selgeltnägijad.
Vene meedia sahistab: Marilyn Kerro pani selgeltnägija Aleksey Pohabovile silma peale?  (27)
01.august 2016 17:25
Marilyn Kerro jätkab Venemaa nõiasaadetes osalemist. " Selgeltnägijate tuleproovi " 14. ja 16. hooajas osalenud selgeltnägija ühendas oma jõud saate seitsmenda hooaja võitja Aleksey Pohaboviga, et lahendada saates "Uurimist viivad läbi selgeltnägijad. Kõige tugevamate lahing“ ühe perekonna needuse saladus.
PÄEVA KOMM: Kui Lust nullib oma saates ära selgeltnägijate ja posijate võimed, siis miks ta nüüd paanikas on  (18)
31.mai 2016 14:31
Katrin Lust tegi oma autorisaates "Kuuuurija" teatavaks, et Veet Mano oleks justkui šarlatan, kes haigetel inimestel ravist loobuma kihutab ja hoopis iseenda juurde ravile kutsub. Samuti jättis Lust saates mulje, et Mano on vastutav tuntud blogija Kadri Luige surma eest. Süüdistustele vastas Veet Mano pressinõukogusse avalduse esitamisega. Kogusime kokku neil teemadel kõnelevate artiklite kommentaariumitest parimad palad.
ESIMENE PILGUHEIT: "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" erisaate lööb lahti Marilyn Kerro intervjuu: kuulake oma südant, siis pole vaja sensitiivi juurde joosta!
23.mai 2016 14:48
Juba sel sügisel jõuab TV3s ekraanile uus kodumaine tõsielusaade " Eesti selgeltnägijate tuleproov ".
Lugeja: kas Veet Mano soovitused ravimitest loobumiseks pole mitte kuritegelikud?  (25)
18.mai 2016 09:29
Vaatasin TV3-st Katrin Lusti juhitavat saadet "Kuuuurija" ning saates oli juttu Ameerika selgeltnägijast Veet Manost. Tema vastuvõtu pooltund pidi maksma üle saja euro ning samas pidi selgeltnägija soovitama haigetel arsti poolt kirjutatud ravimitest loobuma. Kas selline soovitus pole mitte kuritegelik?
VIDEO: Viimane "Selgeltnägijate tuleproov" toob ekraanile kõige jubedamad katsed  (2)
16.mai 2016 16:28
" Selgeltnägijate tuleproovi " viimases osas näeme vaatajaid kõige enam hämmastanud katseid. Ühel neist said selgeltnägijaist kas timukad või elupäästjad.
Pikaro sarjas kadunute otsijaid  (5)
11.aprill 2016 00:10
Endine keskkriminaalpolitsei abidirektor ja poliitik Koit Pikaro kritiseeris eile hommikul Anu Välba jutusaates „Hommik Anuga” kadunud inimeste otsimisega tegelevat sihtasutust Kadunud.
Koit Pikaro võrdleb SA Kadunud tegevust selgeltnägemisega: nad mängivad inimeste õrnadel tunnetel ja neil puudub igasugune alus nimetada ennast detektiivideks  (111)
10.aprill 2016 11:15
Endine keskriminaalpolitsei abidirektor ja poliitik Koit Pikaro ilmus üle pika aja taas avalikkuse ette tänahommikuses Anu Välba jutusaates “Hommik Anuga”, kus tegeldi pühapäevahommikule tavatult süngete teemadega — Varvara mõrvaloo lõpplahenduse, politseitöö kritiseerimise ja kadunud inimestega.
VAATA SAADET: Võimas! Marilyn Kerro pääses Selgeltnägijate tuleproovis taaskord finaali  (33)
28.märts 2016 21:55
Täna kuulutati TV3 eetris välja kolm " Selgeltnägijate tuleproovi " finalisti, kelle sekka pääses ka Rakvere nõid Marilyn Kerro , kes samas saates kaks hooaega varem samuti finaalikolmikus seisis, ent teise kohaga leppima pidi ja oma armastatule kaotas.
Kurb aastapäev: täna neli aastat tagasi läks Narvas kaduma ja tapeti 9-aastane Varvara  (60)
18.märts 2016 09:49
Täna möödub neli aastat päevast, mil läks kaduma toona 9-aastane Narva tüdruk Varvara Ivanova, kelle surnukeha leiti viis päeva hiljem Narva jäähalli juurest. Prokuratuuri sõnul uurimine endiselt käib ja ühtegi kahtlustatavat neil ette näidata täna pole.
Professor: miks kujundavad teadmistepõhises Eestis arvamust nõiad ja selgeltnägijad?  (51)
25.veebruar 2016 11:25
Eesti Vabariigi 98. aastapäevale pühendatud kontsertaktusel Tartu ülikooli aulas kõneles meditsiinilise mikrobioloogia professor Irja Lutsar ühiskonna teaduspõhisusest.Ta küsis, miks kujundavad teadmistepõhises riigis arvamust ennustajad, nõiad, selgeltnägijad või alternatiivmeditsiini esindajad.
Kooseluseaduse tühistamise arutelu läks parlamendis tuliseks: miks peatuda siin? Keelustame ka naiste valimisõiguse ning taastame surmanuhtluse!  (406)
16.veebruar 2016 15:00
Täna olid riigikogus esimesel lugemisel opositsioonisaadikute algatatud kooseluseaduse kehtetuks muutmise ja paarkonna eelnõud. Saadikud, kes nimetatud teemadel sõna võtsid, esinesid täna väga emotsionaalsete ja teravate sõnavõttudega. Toome alljärgnevalt välja mõned saadikute väljaütlemised.