selgeltnägijad

ARMUKOLMNURK? Vanduv ja vihane Marilyn Kerro korraldas Vene selgeltnägijasaate võtteplatsil vanale rivaalile ja kallimale jonnistseeni  (74)
28.august 2016 15:05
Eile õhtul jõudis Vene telekanali TNT eetrisse järjekordne episoodi paar kuud tagasi filmitud "Selgeltnägijad veavad juurdlust" uus osa, millele lisas vürtsi väike võtteplatsiintriig, mille keskmes Eesti tuntuim nõis idapiiri taga Marilyn Kerro .
Avameelselt nõiaelust! "Selgeltnägijate tuleproovi" esimene saade toob vaatajateni salapärase Marilyn Kerro eksklusiivse intervjuu  (20)
27.august 2016 19:50
Täna kell 21:30 on TV3 eetris sügisel linastuva müstilise tõsieluseriaali " Selgeltnägijate tuleproov " tuliuus hooaeg. Tänases põnevas erisaates tutvustatakse saatesse kandideerivaid nõidu ja uuritakse, millist elu elavad ennast varasematel aastatel tõestanud Eesti selgeltnägijad.
Vene meedia sahistab: Marilyn Kerro pani selgeltnägija Aleksey Pohabovile silma peale?  (27)
01.august 2016 17:25
Marilyn Kerro jätkab Venemaa nõiasaadetes osalemist. " Selgeltnägijate tuleproovi " 14. ja 16. hooajas osalenud selgeltnägija ühendas oma jõud saate seitsmenda hooaja võitja Aleksey Pohaboviga, et lahendada saates "Uurimist viivad läbi selgeltnägijad. Kõige tugevamate lahing“ ühe perekonna needuse saladus.
PÄEVA KOMM: Kui Lust nullib oma saates ära selgeltnägijate ja posijate võimed, siis miks ta nüüd paanikas on  (18)
31.mai 2016 14:31
Katrin Lust tegi oma autorisaates "Kuuuurija" teatavaks, et Veet Mano oleks justkui šarlatan, kes haigetel inimestel ravist loobuma kihutab ja hoopis iseenda juurde ravile kutsub. Samuti jättis Lust saates mulje, et Mano on vastutav tuntud blogija Kadri Luige surma eest. Süüdistustele vastas Veet Mano pressinõukogusse avalduse esitamisega. Kogusime kokku neil teemadel kõnelevate artiklite kommentaariumitest parimad palad.
ESIMENE PILGUHEIT: "Eesti selgeltnägijate tuleproovi" erisaate lööb lahti Marilyn Kerro intervjuu: kuulake oma südant, siis pole vaja sensitiivi juurde joosta!
23.mai 2016 14:48
Juba sel sügisel jõuab TV3s ekraanile uus kodumaine tõsielusaade " Eesti selgeltnägijate tuleproov ".
Lugeja: kas Veet Mano soovitused ravimitest loobumiseks pole mitte kuritegelikud?  (25)
18.mai 2016 09:29
Vaatasin TV3-st Katrin Lusti juhitavat saadet "Kuuuurija" ning saates oli juttu Ameerika selgeltnägijast Veet Manost. Tema vastuvõtu pooltund pidi maksma üle saja euro ning samas pidi selgeltnägija soovitama haigetel arsti poolt kirjutatud ravimitest loobuma. Kas selline soovitus pole mitte kuritegelik?
VIDEO: Viimane "Selgeltnägijate tuleproov" toob ekraanile kõige jubedamad katsed  (2)
16.mai 2016 16:28
" Selgeltnägijate tuleproovi " viimases osas näeme vaatajaid kõige enam hämmastanud katseid. Ühel neist said selgeltnägijaist kas timukad või elupäästjad.
Pikaro sarjas kadunute otsijaid  (5)
11.aprill 2016 00:10
Endine keskkriminaalpolitsei abidirektor ja poliitik Koit Pikaro kritiseeris eile hommikul Anu Välba jutusaates „Hommik Anuga” kadunud inimeste otsimisega tegelevat sihtasutust Kadunud.
Koit Pikaro võrdleb SA Kadunud tegevust selgeltnägemisega: nad mängivad inimeste õrnadel tunnetel ja neil puudub igasugune alus nimetada ennast detektiivideks  (111)
10.aprill 2016 11:15
Endine keskriminaalpolitsei abidirektor ja poliitik Koit Pikaro ilmus üle pika aja taas avalikkuse ette tänahommikuses Anu Välba jutusaates “Hommik Anuga”, kus tegeldi pühapäevahommikule tavatult süngete teemadega — Varvara mõrvaloo lõpplahenduse, politseitöö kritiseerimise ja kadunud inimestega.
VAATA SAADET: Võimas! Marilyn Kerro pääses Selgeltnägijate tuleproovis taaskord finaali  (33)
28.märts 2016 21:55
Täna kuulutati TV3 eetris välja kolm " Selgeltnägijate tuleproovi " finalisti, kelle sekka pääses ka Rakvere nõid Marilyn Kerro , kes samas saates kaks hooaega varem samuti finaalikolmikus seisis, ent teise kohaga leppima pidi ja oma armastatule kaotas.
Kurb aastapäev: täna neli aastat tagasi läks Narvas kaduma ja tapeti 9-aastane Varvara  (60)
18.märts 2016 09:49
Täna möödub neli aastat päevast, mil läks kaduma toona 9-aastane Narva tüdruk Varvara Ivanova, kelle surnukeha leiti viis päeva hiljem Narva jäähalli juurest. Prokuratuuri sõnul uurimine endiselt käib ja ühtegi kahtlustatavat neil ette näidata täna pole.
Professor: miks kujundavad teadmistepõhises Eestis arvamust nõiad ja selgeltnägijad?  (51)
25.veebruar 2016 11:25
Eesti Vabariigi 98. aastapäevale pühendatud kontsertaktusel Tartu ülikooli aulas kõneles meditsiinilise mikrobioloogia professor Irja Lutsar ühiskonna teaduspõhisusest.Ta küsis, miks kujundavad teadmistepõhises riigis arvamust ennustajad, nõiad, selgeltnägijad või alternatiivmeditsiini esindajad.
Kooseluseaduse tühistamise arutelu läks parlamendis tuliseks: miks peatuda siin? Keelustame ka naiste valimisõiguse ning taastame surmanuhtluse!  (406)
16.veebruar 2016 15:00
Täna olid riigikogus esimesel lugemisel opositsioonisaadikute algatatud kooseluseaduse kehtetuks muutmise ja paarkonna eelnõud. Saadikud, kes nimetatud teemadel sõna võtsid, esinesid täna väga emotsionaalsete ja teravate sõnavõttudega. Toome alljärgnevalt välja mõned saadikute väljaütlemised.
Ennustaja Merike Karro: aasta 2016 on täis rünnakut, kadedust ja võimuvõitlust!  (2)
21.jaanuar 2016 12:20
Vana-aasta õhtu ennustussaade "Mida toob aasta 2016" kogus 31. detsembri õhtul 140 000 vaatajat. Nüüd on kõigile esoteerika huvilistele uus annus põnevust, sest täna kell 20.30 on eetris erisaade "Mida toob punase ahvi aasta 2016?", kus vaadatakse, millised möödunud aastal tehtud ennustused on juba hakanud täide minema. Samuti lastakse tarot nõustajal Merike Karrol panna Eesti riigile ja kaheteistkümnele päikesemärgile kaarte, mis sisaldavad nii soovitusi kui ka hoiatusi.
PISARAIS NÕID: Traagiliselt lähedase kaotanud Marilyn Kerro keeldus selgeltnägijasaate poomiskatsest  (38)
18.jaanuar 2016 21:42
Täna õhtul jõudis Eesti televaatajateni "Selgeltnägijate tuleproovi" viimase hooaja kolmas osa, kus Rakvere nõid Marilyn Kerro ootamatult katsest loobus.
Lugeja pahandab: “Lätlane! Kes tema laste isa on?!“ — lõpetage ära ja jätke uus esileedi rahule!  (62)
18.jaanuar 2016 17:00
Eestlasel on ikka vaja, keda kiruda. Kui üks teema-inimene-sündmus enam kirumiseks ei kõlba, leitakse uus. Enne ei jõutud pagulaste teemal ilmaelu ära kiruda. Nüüd on meie uus esileedi kõigil hambus. No kas teil tõesti muud teha ei ole?
IGOR MANG: Selgeltnägemisvõime on antud vaid väga vähestele geeniustele  (23)
28.detsember 2015 12:35
Astroloog Igor Mangil õnnestus mõned nädalad tagasi Moskvas Venemaa selgeltnägijate tuleproovi finaali jälgida. Maaleht uuris, kes on tähetarga arvates selgeltnägija ning kuidas tal endal selle võimega lood on.
Võru politsei: me ei ole Markkuse otsimist lõpetanud, uurijad tegelevad juhtumiga pidevalt isegi oma uneajast  (74)
17.november 2015 09:20
Võru politseid on kritiseeritud, et nad lõpetasid Võrus kadunud Markkuse aktiivsed maastikuotsingud ning pole alustanud tema otsimiseks kriminaalmenetlust. Lõuna prefektuuri kriisireguleerimismeeskonna juht Ottomar Virgi sõnul saab siiski kõik otsimiseks vajalikud toimingud läbi viia ka kriminaalmenetluseta. Seda vajadusel ka uneajast ja vabast ajast muude toimingute arvelt.
Maalehe selgeltnägijad proovisid ära aimata Kadri Simsoni vastuseid  (2)
21.oktoober 2015 20:35
Homses Maalehes ilmub pikk intervjuu Kadri Simsoniga. Toimetus otsustas proovida, kas ajakirjanikud suudavad poliitiku vastuseid juba ette ära aimata ning kirjutasid küsimustele oma vastused. Seda, kas need ka täppi läksid, loe juba homsest Maalehest!
Selgeltnägijasaate poomiskatse šokeeris Marilyn Kerrot pisarate ja keeldumiseni: LOE, mis juhtus!  (101)
04.oktoober 2015 13:13
Eilses Vene telekanali TNT hittsaates " Selgeltnägijate tuleproov ", milles Marilyn Kerro alles nädala eest väga tugeva mulje jättis, tabas Eesti nõida ootamatu takistus, mis viis katse katkestamiseni.
Murelik pereisa: mida teha, kui naine igasugu imerohte ja posijaid usub?  (35)
28.september 2015 11:00
Iga arukas eestlane saab aru, et MMS on ohtlik, aga minu naine kippus üks õhtu seda isegi õigustama. Ta arvas, et parajas koguses võib see olla kasulik, kuna arstid on paljuski ravimistööstuse käpa all ja neid kuulata ei tasu.
Hea nõid tuleb arstile appi  (44)
22.september 2015 01:30
Ohtlikud alternatiivravitsejad asetavad end arstidest ettepoole.
Täna 20 aastat tagasi: Ennustajad pakuvad kaitset kurja silma eest  (21)
24.juuli 2015 08:56
Ajalehed kubisevad igasugustest kuulutustest, kus oma teenuseid pakuvad imearstid ja ravitsejad. EE käis uurimas, mis peitub nendes müstilistes kohtades.
LPäevik - kultuur
12.juuni 2015 23:30
Kanal 2 suvi: suur hulk uusi omasaateid
11.juuni 2015 05:15
Tänavune Kanal 2 suveprogramm üllatab eriti suure hulga uute kodumaiste saadetega.
Sügisel taas Eesti esoteerikahuvilisi ekraani ette naelutav "Selgeltnägijate tuleproov" viib kokku rahvusvahelised nõiad, ka Kerro tuleb appi!  (5)
28.mai 2015 10:00
Sügisel jõuab Eesti televaatajate ette kodumaine " Selgeltnägijate tuleproov " ning kuigi kõik osalejad selguvad sügisel, sõnab üks osaleja, voodoo-nõid Raul Hunt, et naine võidab.
Vihane naine: ema on ennustajatest sõltuvuses ja ei suuda ühtegi otsust oma peaga langetada!  (44)
22.mai 2015 22:30
Andke palun nõu, mida teha. Mu ema on langenud ennustajate, ravitsejate ja posijate küüsi, kulutab nende peale hiigelsummasid ja teeb kõik otsused nende sõnadest lähtuvalt.
RAAMATUBLOGI: Kuidas leitakse mõrvareid. Puust ja punaseks
08.mai 2015 10:47
Nigel McCrery, „Tummad tunnistajad“, tõlkinud Lauri Laanisto, Imeline Teadus, 272 lk.
Milline see põrgu kliima siis on?  (2)
03.mai 2015 16:26
On Eesti meteoroloogia aasta – Tartu Ülikooli meteoroloogia observatooriumi asutamisest möödub 150 aastat. Aga tähistada võiks ka muid ilmateadusega seotud daatumeid.