seitsmes taevas

Sass Henno: Nemad ongi Eesti kõige seksistlikum bänd?  (3)
04.august 2016 11:08
Kirjanik Sass Henno otsis üles kõige pahelisema räpparite bande, keda Eesti muusikamaastik iial näinud. Võsu kalifaadina tuntud grupeeringu 5MIINUST (ehk Päevakoer, Lancelot, Estoni Kohver ja Põhja Korea) räpp räägib väikeasulate kirjutamata lugusid brutaalsemalt, kui seda keegi varem teinud on. Aasta tagasi andis „5 miinust“ Google'i-otsingus vaid pallimängureegleid, praegu on nende lugudel veebis sadu tuhandeid kuulajaid.
Vōsu Rannafestivali peaesinejad on sel aastal Euroopa tantsumuusika poptähed
25.juuli 2016 11:44
30. juulil toimuval Võsu Rannafestivalil astub üles kodumaise muusika paremik eesotsas Tanel Padari , Shanoni ja Ott Leplandiga. Õhtu peaesinejateks on aga Euroopa tantsumuusika poptähed Inna ja Alexandra Stan.
Kaunid kostüümid ja mürgised suhted Benoît Jacquot’ filminädalal
27.oktoober 2015 00:30
Homme algab kinos Artis kolmandat korda Prantsuse filmide festival „LOF” ehk „Prantsuse kuld”.
TOP25: Vinge nimekiri! Kuumade 90ndate kõige kõvemad peokohad Eestis  (153)
30.august 2015 09:30
Reedel ja laupäeval Tallinna Lauluväljakul toimunud 90ndate muusika festivali We Love The 90's ja ka üleüldise retroarmastuse valguses koondas Publik kokku kõigist tehtud intervjuudest ja heietatud meenutustest välja nuhitud popimad peokohad ühte nimekirja. Loe üle ja lisa kommentaaridesse ka enda lemmikkoht ning jaga mälestusi!
Tähelepanek: lemmiknäitleja staatus hukkamõistust ei päästa
09.juuli 2015 23:31
77-aastast koomikut Bill Cosbyt süüdistatakse naiste vägistamises. Cosby on süüdistusi eitanud, kuid tunnistas hiljuti kohtus, et söötis naistele, kellega seksida soovis, narkootikume.
SUUR RÕÕM! Justin Timberlake ja Jessica Biel said lapsevanemateks
11.aprill 2015 21:45
Laulja Justin Timberlake (34) ja peresarjast " Seitsmes taevas " tuntud Jessica Biel (33) said poja vanemateks, kellele pandi nimeks Silas Randall Timberlake.
Olav Osolin: me veel rokime!  (15)
07.veebruar 2015 03:30
Reklaamimees hakkas nooti tundmata viisi- sepaks ja jõudis juba oma kolmanda looga Eesti Laulu poolfinaali.
VIDEO: Ehmatav! "Seitsmendas taevas" pereisa mänginud Stephen Collins rääkis detailselt, kuidas ta lapsi pilastas  (52)
20.detsember 2014 18:34
Pereseriaali " Seitsmes taevas " staar, preestrist pereisa mänginud näitleja Stephen Collins rääkis eksklusiivintervjuus ABC saatejuhile Katie Couricile antud põhjalikus intervjuus täpselt ära, millised olid tema valgustkartvad teod, mille avalikukstulek talle pedofiili (kelleks ta ennast ise küll ei pea) märgi külge panid.
Õõvastav ülestunnistus! Pereseriaali staar Stephen Collins: jah, olen lapsepilastuses süüdi  (27)
18.detsember 2014 08:44
Mitu kuud pärast esimesi vihjeid avalikkusele seriaalis " Seitsmes taevas " ontlikku pastorist pereisa mänginud näitleja Stephen Collinsi pedofiiliakahtlustest, on mees teinud ise ametliku avalduse, öeldes, ta tegi midagi kohutavalt valet.
Aina hullemaks läheb: lapsepilastamises süüdistatav Stephen Collins nõuab naiselt vahelevõtmise eest valuraha!  (11)
15.november 2014 20:13
Sarja " Seitsmes taevas " staar Stephen Collins on asunud pärast lastepilastussüüdistusi kaitsepositsioonile. Nimelt nõuab ta oma naiselt, kes salaja salvestas Collinsi ülestunnistusi, miljon dollarit valuraha.
Seitsmes taevas või põrgu? Surm röövis menuseriaali näitlejate rivist ühe liikme  (1)
08.oktoober 2014 11:23
Kogupereseebikat “Seitsmes taevas” on tabanud tõeline õuduste laine — vähe sellest, et üks peategelasi pedofiiliasüüdistusega kohtu alla läheb, siis on surm röövinud ka ühe armsa näo tegelasterivist. Perepoeg Matt Camdeni pruuti Sarah Camdenit kehastanud Sarah Danielle Goldberg suri seni teadmata põhjustel oma maamajas.
Enesetapujärelevalve? Politsei tormas pedofiiliaskandaali sattunud Stephen Collinsi majja pärast väidetavat relvalasku  (7)
08.oktoober 2014 09:38
Hiljuti tuli ilmsiks, et kunagise menuseriaali "Seitsmes taevas" üht armastatud peategelast pastor-pereisa Eric Camdenit kehastanud näitlejal Stephen Collin il on huvi väikeste tüdrukute vastu. Inetu hälbe tunnistas ta salajases lindistuses üles oma eksabikaasale ning kuna kõnealused süüteod pole veel aegunudki, võib teda ees oodata reaalne vanglakaristus. Seega pole imekspandav, et näitleja käitumist hetkel kõrgendatud tähelepanu all hoitakse, kirjutab E!Online.
Salapervo! "Seitsmenda taeva" pastor-perepea lendas orki ja tunnistas eksnaisele lastepilastamise üles  (74)
07.oktoober 2014 16:29
Kunagi ka meie telekanaleil jooksnud armastatud pereseriaali "Seitsmes taevas" üht kandvat tegelast, pastorist perepead Eric Camdenit kehastanud Stephen Collins langes eksabikaasa poolt seatud lõksu ja tunnistas temaga peetud eravestluses, et paljastas end mitme aasta vältel kolmele tüdrukule vanusevahemikus 11-13 ja käskis ühel neist ka oma suguelundeid katsuda, vahendab TMZ .
Enne ja pärast: Vaata, millised näevad saatesarja "Seitsmes taevas" näitlejad välja nüüd!  (12)
22.september 2014 18:57
Vaadates nende rõõmsatesse nägudesse nüüd, meenub hetkega, miks see Ameerika kullakeste perekond Sulle 1996-2007. aastal nii südamelähedane oli. Viimasest osast on möödas 7 aastat ning osatäitjad näevad välja rikkamad ning kompumad kui kunagi varem!
“Tulivesi” – Tallinnfilmi seiklusrikas luigelaul
07.juuni 2014 14:11
Maaleht käis koos Tallinn­filmi kunagise salapiirituse veost rääkiva märuli tegijate Hardi Volmeri, Ott Sandraku ja Erik Ruusiga võttepaikades filmi 20. aastapäeva tähistamas.
Võsu Rannafestivalil astub koos kodumaise paremikuga üles legendaarne DJ Bobo!  (6)
20.mai 2014 11:11
Teist aastat järjest toimub Võsu Rannafest, mis sel aastal on veelgi suurem ja uhkem. Augusti alguses toimuvat festivali saab sel suvel nautida kahel päeval 1.-2. augustini.
FOTOD: Vaata, milline seksikas hurmur on saanud peresarja "Seitsmes taevas" blondipäisest Simonist  (23)
16.november 2013 16:30
Kes ei mäletaks seda blondipäist ja iseteadlikku Simon Camdenit peresarjast "Seitsmes taevas". Loomulikult on aastad teinud oma töö ja Simonit kehastanud David Gallagher ei ole enam ammugi potisengu ega hambavahega.
SEKSIKAD FOTOD: "Seitsmenda taeva" lapsstaar Mackenzie Rosman on sirgunud tõeliseks kaunitariks!  (7)
01.august 2013 14:50
Mäletate seriaali "Seitsmes taevas", mille üks osaline oli imearmas sel ajal 7-aastase Mackenzie Rosmani kehastatud Ruthie Camden? Ilmselt mäletate, kuid see imearmsate lokkide ja suurte tumepruunide silmadega lapsstaar on sirgunud südameid murdvaks preiliks.
VAU! "Seitsmenda taeva" lapsstaar Mackenzie Rosman on tõeliseks naiseks sirgunud!  (9)
03.aprill 2013 18:40
Mäletate seriaali "Seitsmes taevas", mille üks osaline oli imearmas sel ajal 7-aastase Mackenzie Rosmani kehastatud Ruthie Camden? Ilmselt mäletate, aga julgeme kihla vedada, et te ei kujutanud ettegi, milliseks naiseks see väike südameid murdev preili sirguda võib.
FOTOD: Jessica Biel & Ashlee Simpson ehk "Seitsmenda taeva" peategelased enne ja nüüd!  (1)
04.märts 2013 10:39
Eile sai Justin Timberlake 'i imekaunis abikaasa Jessica Biel 31-aastaseks. Portaal Toofab avaldas tema noorusaastate meenutuseks suure galerii 90ndate menusarja "Seitsmes taevas" tegelastest, kellest üht, Mary Camdenit, mängis Biel.
Shaté tantsulaager Puhjas - intensiivset nädalat nautis üle kahesaja tant­sija
08.september 2012 17:00
Ühel kenal suvenädalal 5. kuni 12. augustini oli Puhja koolimaja ja seltsimaja ümbrus tihedat sagimist täis - Shaté Tantsukool pidas see­kord oma iga-aastast tantsulaagrit Puhjas.
Suri eakas naiskoomik Phyllis Diller  (2)
21.august 2012 18:55
Suur kurbus valitseb ilmselt hetkel kõigi komöödia austajate hulgas, sest eakas naiskoomik Phyllis Diller lahkus siit ilmast eile 95-aastaselt oma Los Angelese kodus. Esialgsete andmete kohaselt oli surma põhjuseks südame seiskumine vanaduse tõttu.
Kaidost Kaidoni  (1)
04.august 2012 11:50
1996. aasta viimases augustinumbris kirjutasin Maalehes pealkirja “Kaks koormat savi diskosaalis” all Eesti esimesest sumovõistlusest, Lääne-Virumaa lahtistest meistrivõistlustest.
Seitsmes taevas
22.mai 2012 11:46
Sahinad ja hüüded: Teletorni restoran võib saada nimeks "Tule taevas appi!"  (18)
13.veebruar 2012 07:56
Aprillis avab  pilvepiiril (170 meetri kõrgusel) Tallinna teletornis uksed uus restoran, kus hakatakse serveerima Eesti toitu, natuke “Euroopa klassikat, pisut Aasiat ja suts molekulaargastronoomiat”. Hetkel on käimas restorani nimekonkurss, mille võitja saab uues restoranis õhtusöögi kuuele. Juba on pakutud selliseid nimesid nagu Augustipunkt,  Seitsmes Taevas , Tule taevas appi!, MTV (Maa ja Taeva Vahel) ja Televiisor.
FOTOD: Seitsmendas Taevas esines Lauris Reiniks, erikülaliseks Luisa Värk
17.juuli 2011 10:16
Reedel toimus Võsu klubis Seitsmes Taevas huvitav üritus, kus sai vaadata andekate inimeste esinemist. Peale DJ'de olid kohal ka Lauris Reiniks ja Luisa Värk.
Luisa Värk ja Lauris Reinis Seitsmendas Taevas
17.juuli 2011 08:44
Reedel toimus Võsu klubis Seitsmes Taevas huvitav üritus, kus sai vaadata andekate inimeste esinemist. Peale DJ'de olid kohal ka Lauris Reiniks ja Luisa Värk.
FOTOD: Võsul peeti selle suve esimest vahupidu!  (7)
05.juuni 2011 14:40
Võsu ööklubis Seitsmes Taevas lasti taevas vahuga pilviseks! Vahtu langes halastamatult igasuguste rõõmsate karvaste ja suleliste kaela.
FOTOD: Võsul löödi peohooaeg võimsa mölluga käima!  (4)
29.mai 2011 12:16
Laupäeval avas oma kuueteistkümnenda hooaja kuulus Võsu ööklubi Seitsmes Taevas. Nagu arvata võis, kestis peomöll varaste hommikutundideni!