Radisson Blu

FOTOD: Poksiässad Helenius, Akavov jt astusid üles Estonian Boxing Night ametlikul kaalumisel  (8)
20.märts 2015 18:26
Laupäeval leiab Tallinnas Tondiraba jäähallis aset GIGA Estonian Boxing Night, mille raames toimub esimest korda Eesti ajaloos profipoksi tiitlimatš. Reedel toimus Radisson Blu Olümpia hotellis asuvas Olympic Casinos ametlik kaalumine.
Robert Heleniuse poksikindad pannakse oksjonile
20.märts 2015 11:32
Laupäeval Tallinnas kauaoodatud tagasitulekut tegeva Soome poksikuulsus Robert Heleniuse poksikindad pannakse heategevuslikule oksjonile, mille tulu suunatakse parima Eesti amatöörpoksija Rio olümpiale mineku toetuseks.
FOTOD: Brr! Vaata, kuidas said tippmodellid hakkama jääkülmas piimas kümblemisega  (7)
26.veebruar 2015 21:30
Milanost saabunud modellid avastasid, et nende elupaik oli vahepeal ümber kolitud Tallinna südalinna Radisson Blu hotelli. Kuuekesi sviiti jagades oldi veel rohkem ninapidi koos ning tekkisid kaks vaenulikku leeri. Fazeri Geisha pildistamisel loobiti neid jääkülma piimaga ning pealtnäha lihtne Cosmopolitani moeseeria pildistamine osutus närvesöövaks. Seekord sai lõpu Sandro teekond modellisaates, kuigi koju soovis minna hoopis Gerili.
Eesti tippmodell: üks poistest saadeti koju ja Gerili oli jätkuvalt modellimaja suurim piripill  (69)
26.veebruar 2015 21:00
Milanost saabunud modellid avastasid, et nende elupaik oli vahepeal ümber kolitud Tallinna südalinna Radisson Blu hotelli. Kuuekesi sviiti jagades oldi veel rohkem ninapidi koos ning tekkisid kaks vaenulikku leeri. End primadonnadeks pidavad Gerili ja Katja leidsid kumbki ustavad jüngrid, kelle kaasakiitmisel sai jätkata Itaalias alguse saanud vaenu.
Mitmekülgne hotelliteenindaja on alati tööturul hinnas
26.veebruar 2015 09:38
Kui Võrumaa Kutsehariduskeskuse hotelliteeninduse õpilane Anni Võro saaks Sinu hotellituppa lilled panna, siis valiks ta need vastavalt hooajale - kevadel tulbid või nartsissid, suvel karikakra või rukkilille kimbu. Kõige olulisem on, et need ei lõhnaks intensiivselt. Kui Sa oleksid tulevikus tema Võrumaale loodava turismiettevõtte püsiklient, siis ta tunneks Sind kindlasti nägupidi.
FOTOD: Vaata, kes pälvisid aasta kultuurisõbra tiitli!
10.veebruar 2015 18:31
Kultuuriminister Urve Tiidus tunnustas kinos Artis täna ettevõtteid, kes on pikaajaliselt toetanud eesti kultuuri ning andis tänuüritusel üle kolm aasta kultuurisõbra tiitlit. Aasta kultuurisõbra tiitli pälvisid ettevõtja Ahti Heinla, Premia Tallinna Külmhoone AS ja AS Tallink Grupp.
Araka juhitav fond ostis 46 miljoni eest Radisson Blu Sky hotelli  (20)
02.veebruar 2015 09:24
Jaanuaris tegevust alustanud EfTEN Kinnisvarafond II AS ostis Radisson Blu Sky hotellikinnistu omanikfirma ning hotelli opereeriva Astlanda Hotelli AS täisosaluse. Tehingu hinnaks on 46 miljonit eurot.
Padar: toetused peavad looma maapiirkondades töökohti  (27)
28.jaanuar 2015 08:00
Põllumajandus - ja maaelutoetused peavad aitama säilitada ja luua maapiirkondades töökohti, ütles põllumajandusminister Ivari Padar teisipäeval Tallinnas toimuval konverentsil "Ühise põllumajanduspoliitika rakendamine Eestis – tulemused ja tulevikuväljavaated“.
Lemetti: kümnend Euroopa Liidus on muutnud Eesti põllumajanduse konkurentsivõimelisemaks  (4)
27.jaanuar 2015 15:50
Eesti põllumajandus on Euroopas Liidus oldud aja jooksul muutunud konkurentsivõimelisemaks, ütles Põllumajandusministeeriumi asekantsler Illar Lemetti täna Tallinnas toimuval konverentsil "Ühise põllumajanduspoliitika rakendamine Eestis – tulemused ja tulevikuväljavaated“.
Ivari Padar: jätkame keskkonnasõbralike uuendustega ja panustame maaettevõtlusse  (6)
27.jaanuar 2015 11:00
„Euroopa Liitu kuulumine ja ühine põllumajanduspoliitika on tõstnud Eesti põllumajanduse konkurentsivõimet – tootmise efektiivsus, toodangu kvaliteet ja toodetav lisandväärtus on Euroopa Liidu toetuste abiga teinud läbi märgatava tõusu," ütles täna toimuva Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika mõju hindava konverentsi eel minister Ivari Padar .
Milline on põllumajanduspoliitika mõju Eestile?  (3)
26.jaanuar 2015 18:05
Põllumajandusministeerium korraldab homme Tallinnas konverentsi, kus võetakse kokku Euroopa Liidu ühise põllumajanduspoliitika mõju Eesti toiduainesektorile, keskkonnale, põllumajandusele ja maaettevõtlusele aastatel 2004-2014, tutvustatakse valikuid aastani 2020 ning alustatakse diskussiooni põllumajanduse kaugematest väljavaadetest.
Maailma ja Eesti parimad hotellid: Tripadvisor kuulutas välja reisijate lemmikud  (3)
23.jaanuar 2015 02:11
Maailma suurim reisiarvustuste veeb Tripadvisor kuulutas välja iga-aastase parimate hotellide edetabeli. Valijateks, nagu varemgi, olid miljonid reisijad.
Kuhu minna, mida teha? Nimekiri suurematest aastavahetusemölludest!
30.detsember 2014 12:49
Kui aastavahetusel teleka ees verivorsti süüa ei viitsi, Vabaduse väljakul külmetada ka ei taha, siis vaata siia. Panime kokku kõik lahedad peod Eesti suuremates linnades, kuhu tasuks oma sammud seada. Kolme linna silmapaistvaimad peod on teie ees!
FOTOD: Vehklemisliit võttis aasta kokku ja tunnustas parimaid  (3)
15.detsember 2014 21:05
Eesti Vehklemisliit kuulutas täna Radisson Blu Hotel Olümpias välja aasta parimad vehklejad- ja vehklemistreenerid.
FOTOD: Anne & Stiili jõuluturg! Vaata, milliseid brände ja iluvidinaid eelistab meie kaunis nais-eliit  (4)
14.detsember 2014 12:12
10. detsembril toimus Radisson Blu hotelli Harryʼs New York Baris esmakordselt ajakirja Anne & Stiil jõuluturg. Üritust juhtis lauljatar Merlyn Uusküla, kes tutvustas ka oma tuliuut albumit “Õnnepäev”.
Iluarsenal peoks ja kingikotti: täna toimub Anne & Stiili suur jõuluturg
10.detsember 2014 10:55
Anne & Stiili suur jõuluturg toimub täna kella 14–20 Tallinna Radisson Blu hotelli 1. korrusel Harryʼs New York Baris.
Standard sisustab araablaste luksushotelle  (17)
04.detsember 2014 03:32
Tõenäoliselt valmistatakse mööblit ka 2022. aasta Katari jalgpalli MM-iks ehitatavatele hotellidele.
FOTOD: Šokolaadikompvekiks riietatud sensitiiv Ilona Kaldre esitles oma värskeimat teost  (19)
18.november 2014 19:09
Täna, 18.novembril, esitles sensitiiv Ilona Kaldre oma raamatut "Selgeltnägija Ilona Kaldre tuleproovid" Radisson Blu Sky Hotelli Harry`s New York Baris. Daam oli riietatud kaunilt küütlevasse kuldkangasse ja nägi välja nagu üks õige magus jõulukompvek.
Radisson Blu soovitab spordisõpradele jooksuradu  (2)
29.oktoober 2014 14:00
Maailma juhtivamaid hotellikette Radisson Blu tutvustas oktoobri keskpaigas uut programmi #BluRoutes, mis pakub Radissoni hotellide külastajatele jooksu- ja rattamarsruute peatumispaiga ümbruses. Tallinnas kulgeb Radissoni Blu soovitatud jooksurada ümber südalinna.
DELFI FOTOD: Kroonprintsess Victoria asetas pärja Estonia mälestusmärgile  (5)
28.oktoober 2014 12:36
Täna Eestisse täna visiidile saabunud Rootsi kroonprintsess Victoria asetas pärja Estonia huku mälestusmärgile.
DELFI FOTOD: Kroonprintsess Victoria kohtus Kadriorus presidendipaariga  (39)
28.oktoober 2014 11:48
Täna Eestisse visiidile saabunud Rootsi kroonprintsess Victoria ja prints Daniel kohtusid Kadriorus president Toomas Hendrik Ilvese ja proua Evelin Ilvesega .
Eestist võiks saada keskkonna-nutikas prügivaba riik
28.oktoober 2014 10:25
“Ükskõik kas me vaatame Eestit või kogu maailma, kõige olulisem ülesanne meie ees on ikka sama: teha asju nutikamalt, hoolivamalt ja säästlikumalt," arvab keskkonnaminister Keit Pentus-Rosimannus .
DELFI FOTOD: Eestisse saabus visiidile Rootsi kroonprintsess Victoria  (39)
28.oktoober 2014 10:17
Täna hommikul saabus Eestisse kahepäevasele visiidile Rootsi kroonprintsess Victoria koos abikaasa prints Danieliga.
Eestisse visiidile saabuvad Rootsi kroonprintsess Victoria ja prints Daniel kohtuvad presidendipaariga ja osalevad Estonia mälestusüritusel  (6)
24.oktoober 2014 11:57
28. – 29. oktoobril viibivad Tallinnas ja Tartus visiidil Rootsi kroonprintsess Victoria ja prints Daniel. Eestit külastatakse sooviga tihendada Eesti - Rootsi vahelist kultuurilist, majanduslikku ja keskkonnaalast koostööd.
Radisson Blu soovitab klientidele jooksuradu hotelli ümbruses
22.oktoober 2014 00:40
Võõras linnas hotelli jõudes on paljude ärkajate esimene küsimus - kus ma oma hommikujooksu või jalutuse teha saan? Radisson Blu hotellikett otsustas sellele vastuse pakkuda nn #Bluroutes programmiga.
FOTOD: IRLi volikogu kogunes peaministrikandidaati kinnitama  (64)
21.september 2014 12:24
Isamaa ja Res Publica Liidu ( IRL ) volikogu kogunes täna keskpäeval Tallinnas, Radisson Blu Hotellis, et kinnitada peaministrikandidaat eelseisvateks riigikogu valimisteks.
Veel õunakoogiretsepte! Lugejate 10 lemmikut kooki, mida peaksid sinagi kindlasti proovima!  (1)
17.september 2014 17:05
Naistekas uuris lugejatelt nende lemmikuid õunakoogiretsepte ja neid tuli meile hulgim. Loomulikult jagame neid ka teiega, et teiegi saaksite õunahooaega maksimaalselt nautida ja võimalikult palju maitsvaid ja uusi kooke küpsetada!
AUHINNAMÄNG: saada meile oma lemmik õunakoogiretsept ja võida auhind kogu perele!  (2)
09.september 2014 23:30
Õunakoogihooaeg on täies hoos! Jaga meiega oma lemmikretsepti ja võid võita mõnusa auhinna kogu perele!
“Tuna & täna” päevakild: 03.09.2014
03.september 2014 11:40
Head pilvelõhkujate päeva!