Rabarock

Viited:
VAATA: Briti melanhooliameister IAMX andis välja maagilise video oma uuele singlile
23.veebruar 2016 19:00
Reedel, 26. veebruaril annab Rock Cafés kontserdi briti bänd IAMX, kes andis äsja välja ka uue video oma värskeimale singlile "North Star".
Mitte ainult suures linnas pole pidu! Millised festivalid on pannud kolkakohad kodumaisele kaardile?  (5)
07.juuli 2015 12:27
Eestimaa on suur ja lai, ent ometi kipume me ikka vana head Tallinn-Pärnu-Tartu-Haapsalu-Kuressaare-Narva liini jälgima, kui sõiduks läheb või tegevust otsida. Õnneks on Eesti aga ka muusikamaa, kus tänuväärsed inimesed armastavad korralda helilisi sündmusi, mis meelitavad erinevate žanritega muusikalembesed kodumaad avastama. Kui poleks olnud Rabarocki, ei teaks noorem põlvkond ilmselt senimaani miskit Järvakandist ning ilma Schillingu eksistensita ei satuks indie-fännid kuidagi igasuviselt Kilingi-Nõmmele schillima. Heidame pilgu kümnele kodumaisele festivalile, mis on väikelinnad kaardi peal nähtavaks teinud.
Merli Antsmaa: Jazzkaar ja Eesti Jazzliit pakuvad Tallinn Music Weekil jazzipärleid
12.märts 2015 12:04
Delfi Publik suunab luubi kahe nädala pärast algava Tallinn Music Weeki programmile ja toob lugejani iga päev intervjuusid TMW-i kontsertkava korraldajatega, lastes neil vastata kuuele põletavale küsimusele. Täna räägib oma lemmikutest Jazzkaar e ja Eesti Jazzliidu esitluskontserdi korraldaja Merli Antsmaa.
Tagauks Eesti internetis, kust terroristlik ISIS sisse jalutab ja pahandust teeb  (50)
11.märts 2015 16:30
Lähed Rabarocki veebist vaatama festivali programmi – Solarise kodulehelt ostukeskuse raamatupoe asukohta – jalgrattaklubi leheküljelt viimaseid uudiseid – joogaklubi veebist lõdvestusharjutuste kohta lugema – ja ründab ISIS !
FOTOD: Eläkeläiset mehed humpatasid kaasmaalaste toel RockStarsi hooaja avatuks!
16.september 2014 07:40
Kakskümmend aastat tegutsenud kultusbänd Eläkeläiset esines esmakordselt Eestis esimesel Rabarock festivalil aastal 2005. 13. septembril 2014 saabusid Soome suurfestivalidel hullutavad mehed taas üle lahe kilulinna, et humppavõtmes rokiklassikaga Woodstocki ja Rockstarsi sügishooaeg avatuks hullutada. Ennekõike õnnestus neil oma napsused üle lahe tulnud kaasmaalased käima tõmmata ja muidugi veidi härrasmehelikku alkoholikultuuri ka eestlaste seas propageerida, napsud nina all ja jalad laua peal korralikku kontsertshowd pakkudes.
Suure rokkfestivaliga ei tihka Eestis keegi riskeerida  (13)
12.august 2014 04:32
Eestis on väikseid ja toredaid rokkfestivale, suur ja võimas erinevalt naabritest paraku puudub.
Kõmmari analüüsib: Eesti riik on väga suur kaotaja, et eestlased kvaliteetürituse jaoks 6000kesi Lätti sõidavad!  (21)
20.juuli 2014 20:01
Legendaarse Rabarocki sündi, elu ja surma lähedalt näinud muusikul Kõmmaril ehk Raivo Rättel on väga tugevad seisukohad selles osas, mida täpsemalt Eesti sellega kaotab, et kunagi ürituste korraldajate elu valitsuse käibemaksu tõstmise otsusega raskeks tehti. Lisaks analüüsib ta Publiku kaamera ees ka seda, kuidas konkureerimine Rock Summerile saatuslikuks sai ja palju muud.
Rokisõpru rõõmustab Ruisrockil kohalikest staaridest koosnev The Local Band!  (1)
30.juuni 2014 12:00
4.-6. juulil toimuva Ruisrocki üks põnevamaid esinejaid on kahtlemata Soome rokkstaaridest koosnev The Local Band. Festival leiab aset juba 45. korda Ruissalo saarel, Turu linnas ning pakub muusikalist naudingut nii rokk- kui ka popmuusikasõpradele.
Muusika seisab püsti napsu najal
20.juuni 2014 04:30
Alkohol kui elustiilikaup hoiab käimas nii mõndagi muusikasündmust, mis kultuurielu rikastab.
Intervjuu Ilmataadiga: Eestlased, võite oma kontserdi- ja festivalipiletitega p****t pühkida!  (29)
17.juuni 2014 14:15
Kui kunagise menufestivali Rabarock peakorraldaja ja praegune R2 peatoimetaja Kristo Rajasaare oma sotsiaalmeediakanalis Facebook kilkas, et õue vaadates on vaid hea meel, et saab toas rahulikult jalgpalli vaadata, mitte festivali korraldada, otsustas Publiku toimetus kutsuda oma huumoritšakrade vahel välja kurivaimu nimega Ilmataat ja talt veidi aru pärida! PS! Tegu on siiski naljaga, head inimesed.
UNO TUTK: Järvakandi (peaaegu) punkarist kasvas Euroopa kohtunike valvekoer
28.mai 2014 13:17
Kui kohtunikud vutifännide arvates taas pättust teevad, on ajakirjanikel põhjust kõneleda Eesti Jalgpalli Liidu peakohtuniku ning UEFA kohtunike vaatleja Uno Tutkiga, kes selge sõnaga olukorrad lahti seletab. Mis mees ta tegelikult on ning kuhu vutiarbiitrite maailm sõuab?
Unistav rokimees Janno Reim  (7)
12.aprill 2014 04:30
Peaaegu eurolaulikuks saanud rokkar Janno Reim Super Hot Cosmos Blues Bandist ütleb, et inimeste toetus oli justkui labakäega vastu põske löödud litakas, aga muidugi heas mõttes.
Toidublogi: Kristo Rajasaare  (1)
13.jaanuar 2014 08:09
Kristo Rajasaare (41) juhib alates 1. jaanuarist peatoimetajana Raadio 2 .
Raadio 2 uus peatoimetaja: kuulajaarvude nimel labast muusikat mängima ei hakka  (53)
23.detsember 2013 04:30
Alles tuli Heidy Purga lapsepuhkuselt tagasi Raadio 2 etteotsa, kui ERR teatas juba vangerdusest. Jaama uus boss on jaanuarist Kristo Rajasaare ning Purga siirdub arendama Eesti Laulu ja vastutama ­ERR-i kõigi raadiote muusikapoliitika eest. Uurisime, mis verisulis peatoimetajal kavas.
Vast naasnud Purga taandub R2 peatoimetaja kohalt - uus juht on 1. jaanuarist Kristo Rajasaare!  (29)
19.detsember 2013 11:29
Jaanuarist asub Raadio 2 peatoimetaja ametisse Kristo Rajasaare , kes on aastaid juhtinud festivali Rabarock korraldamist ja Tallinn Music Week´i programmi koostamist ning on tuntud ka ansamblist Kosmikud.
Räppar Abraham sai kolki ja ähvardab peksjat: mulle meeldib juudi kombel kõik su raha endale saada  (19)
13.august 2013 08:55
"Täna paar tundi tagasi hakkasin üht albumit müüma. Ostja tuli maja ette. Kui talle plaati ulatama hakkasin, siis lõi ta mind ja jooksis minema. Minuga eriti midagi ei juhtunud, aga album kukkus katki," kirjeldas räppar Abraham ehk Lennart Lundve reedel oma Facebooki lehel.
Liis Lemsalu, Põhja-Tallinn, Tenfold Rabbit ja teised Red Bull Tourbus laval Õllesummeril  (7)
03.juuli 2013 11:15
Täna algab Eesti suve üks suurimaid välifestivale Õllesummer , kus ühe lavana pakib end järjekordselt lahti Red Bull Tourbus . Nelja päeva vältel astuvad laval ülesse Liis Lemsalu , Põhja-Tallinn , Tenfold Rabbit , Maxtraktor, Rasmus Rändvee & Facelift Deer , Merwis, Powder for Pigeons, Galvanic Elephants, Meriidian, Slippery Slope, Anton Must, KPM ja Sounds of September.
Miks põrus Rock Summer?  (343)
18.juuni 2013 03:30
Kui vaadata, milliseid positiivse fooniga muusikasündmusi meil toimub, siis märkame, et ennekõike on need üritused, mille korraldajad on sellestsamast muusikaskeenest välja kasvanud ning keskenduvad enam-vähem kindlale maitse- ja publikusegmendile.
TÄNA: R2 Punkpolitseile tuleb külla Sex Pistolsi Johnny Rotten ehk John Lydon!  (4)
04.juuni 2013 10:45
Täna kell 23.00 läheb Raadio 2 lainepikkuselt eetrisse ajaloo üks erilisemaid «Punkpolitsei» saateid – külas on Rock Summeril esineva post-punk ansambli PIL liider John Lydon , kes oma nooruses oli Sex Pistolsi nihilistlik ninamees Johnny Rotten .
Suvise festivalihooaja avab hea muusika piknik - Kaparock!  (7)
18.aprill 2013 07:30
8. juunil 2013 saab Kohilas, Tohisoo mõisapargis teoks selle suve esimene muusikafestival! Lavale astuvad Birgit Õigemeel , Vaiko Eplik ja Eliit, Sibyl Vane , HU?, Sõpruse Puiestee ning veel 5 artisti ja ansamblit. Festivali sõnalise osa eest vastutab päevajuht Rohke Debelak .
VIDEO: Contra luuleline versioon Eesti regionaalpoliitikast  (3)
14.aprill 2013 09:40
Laupäeval, 13. aprillil peetud messil " Maale elama !" esitas Urvaste vallas elav luuletaja Contra (alias Margus Konnula) luulevormis oma nägemuse Eesti riigi regionaalpoliitikast.
Põhjalik kokkuvõte: millistele muusikafestivalidele suvel rokkima minna?  (7)
10.aprill 2013 17:40
Tänaseks on suhteliselt kindel, et Rabarocki 2013. aastal ei toimu. Selle asemel toimub nostalgiahõnguline Rock Summer 25. Maailma suurnimedest saab Lauluväljakul näha ja kuulda Green Dayd ning Elton Johni . Kodumaistest festaritest on suure pauguga välja tulnud Hard Rock Laager ning ega ka teised traditsioonilised suvesündmused toimumata jää. Õllesummer ju tuleb? Kuhu aga rokkima minna, kui Eesti ja siia toodavate staaride ring kitsaks jääb?
Rock Summer neelas Rabarocki? Kristo Rajasaare: asi on lahtine!  (37)
06.veebruar 2013 17:24
Muusikasõprade südamed hõiskasid rõõmust, kui selgus, et ammusurnud legendaarne festival Rock Summer tuleb tagasi. Paljud märkasid aga ka seda, et kuupäevad langevad juhtumisi kokku selle ajaperioodiga, mis tavaliselt Rabarockile kuulub.
Argo Valsil valmis debüütalbum
07.detsember 2012 11:07
Eesti Ekspressi Areeni 2011. aasta tulevikutegija kitarristi ja helilooja Argo Valsi plaadiesitluskontserdid toimuvad 8. detsembril Tallinnas Von Krahlis, 11. detsembril Viljandis Pärimusmuusika Aidas ja 12. detsembril Tartus Genialistide Klubis.
Jõulukinginimekiri meestele: ära improviseeri ja vii koju kink, mida su naine tõesti soovib!  (21)
27.november 2012 22:30
Allpooltoodud soovitused on kulunud, vanad ja igavad ja iga mees teab neid nagunii. Aga mille kuramuse pärast ilmute te siis jõululaupäeval kohale ikkagi mingi R Kioskist ostetud šokolaadikarbi või Rimi letile vedelema jäänud määrdunud kaisukaruga? Mees, loe läbi ja jäta meelde — me, naised, tahame NEID kingitusi! Ja nüüd on sul piisavalt aega, et hea kingitus koju tuua!
VAATA JA MEENUTA: Alastiolekut armastavad Kosmikud, kas tõesti juhe seinast välja?  (7)
16.november 2012 20:48
Legendaarses Rock Cafés Tallinnas ja Tartus Genialistide klubis sai eile ja saab täna näha legendaarsete meeste võimsat kontserti. Väidetavalt viimast, sest koos Viikatega esinedes tahavad morbiidse roki mehed rahvale määramatuks ajaks hüvasti öelda. Teisisõnu — Kosmikud teevad pausi, kuid kui pika, kes teab?
Aasta läbimurdjad Sibyl Vane ja Tenfold Rabbit jagavad muljeid  (1)
02.november 2012 12:52
Noortebänd 2011 oli tugev konkurss. Aasta hiljem on kahel finaalibändil Sibyl Vane'l ja Tenfold Rabbitil väljas debüütalbumid. Kuidas võtab Eesti vastu uusi päris bände, mitte telelauluvõistluste kasvandikke? Kas Lätis on parem kui Eestis? Las nad räägivad oma esmastest edulugudest ise.
Uutel on tiivad tuult täis  (3)
02.november 2012 05:00
Noortebänd 2011 oli tugev konkurss. Aasta hiljem on kahel finaali-bändil väljas albumid. Las räägivad oma eduloost.
Paul Oja ja Kallervo Karu kolmas ühine mixtape valmib kontsertidel  (3)
10.oktoober 2012 15:40
Sel neljapäeval, 11. oktoobril, toimub Tartus klubis Kink Konk esimene ülesvõetud kontsertide triloogiast, mille käigus salvestavad Paul Oja ja Kallervo Karu oma kolmanda ühise mixtape'i "KPM3". Järgmisel päeval, reedel 12. oktoobril, on võimalus tulla vaatama ja kaasa elama Rakvere Teatrikohvikusse ja viimane lindistus-sessioon toimub Tallinnas, klubis Sinilind, 9. novembril.