Priit Võigemast

FOTOD: Toomas Hussari uus põnevik "Luuraja ja luuletaja" meelitas kohale tõelise kultuurieliidi  (25)
22.september 2016 07:26
Eile õhtul esilinastus Coca-Cola Plaza Scape saalis Toomas Hussari uus mängufilm “Luuraja ja luuletaja”, mis on režissööri sõnul veel parem kui tema eelmine film “Seenelkäik”. Sündmus meelitas kohale tõelise kultuurieliidi, kuid keda täpsemalt — vaata Publiku galeriist!
TREILER: Täna esilinastub Toomas Hussari kauaoodatud mängufilm "Luuraja ja luuletaja", peaosas Jan Uuspõlluga
21.september 2016 08:46
Alates 22. septembrist saab kinodes üle Eesti vaadata Toomas Hussari uut mängufilmi "Luuraja ja luuletaja", peaosas Jan Uuspõlluga.
VÄRSKE VIDEO: Vaata, maailma tippfestivalil võistleva Eesti filmi "Teesklejad" ahjusooja treilerit: peaosades Mirtel Pohla ja Priit Võigemast!
12.september 2016 13:58
Ilmunud on esimese Eesti filmina maineka San Sebastiani filmifestivali ametlikku võistlusprogrammi valitud mängufilmi “Teesklejad” värske treiler. Linateos jõuab rahvusvahelise auditooriumi ette esmaspäeval, 19. septembril. Eestis esilinastub film 6. oktoobril.
SUUR FILMIÕHTU: Kanal 2 erisaade "Eesti hittfilmide TOP 25" reastab edukaimad kodumaised linateosed: saates Evelin Võigemast, Märt Avandi, Jan Uuspõld jpt  (4)
08.september 2016 17:24
Täna kell 20 jõuab Kanal 2 ekraanile mahukas erisaade "Eesti hittfilmide TOP 25", mis paneb ritta taasiseseisvunud Eesti kodumaised kinomenukid ja toob ekraanile nende tegemiste telgitagused.
Priit Võigemast toob lavale humoorikalt brutaalse lasteraamatu „Kummi-Tarzan”  (11)
03.september 2016 00:05
Von Krahli teatris tuleb Priit Võigemasti käe all oktoobris lavale humoorikas lasteetendus tõsistel teemadel. Käsitletakse nii koolikiusamist kui ka laste ja vanemate suhteid.
TREILER: Hoogne ja nunnu "Lemmikloomade salajane elu"
16.august 2016 13:32
Hoogsa ja nunnu loo suurlinnas elavate lemmikloomade kirevast ning inimeste eest kiivalt salajas hoitud elust on teinud samad inimesed, kelle käe all valmisid sellised armastatud multikad nagu "Mina, supervaras" ja "Käsilased".
„Aadama õunad” hea ja kurja tundmise puust
01.august 2016 23:55
Must huumor teeb raskete teemade käsitlemise võimalikuks moel, mis ei suru ängiga maad ligi.
Kinojuhid jagasid "Jääaja" avapäeval lastele kolm tuhat jätsi
16.juuli 2016 12:37
Jääaja 5. filmi "Kokkupõrge" avapäeval üllatasid Forum Cinemas juhid filmisõpru jagades lastele seansside eel tasuta filmiteemalisi jäätiseid. Kokku saavad suud magusaks 3000 kinokülastajat.
Võigemastide äri õitseb: kasum kasvas hoogsalt ning dividend oli magus  (247)
16.juuli 2016 08:30
Armastatud Eesti näitlejad Evelin ja Priit Võigemast on ka ettevõtjad. Nende firma Hecuba OÜ näitas eelmisel aastal väga kena minekut, nii müügitulu kui kasum kasvasid. Abielupaar võttis välja ka kena dividendi.
TREILER: Eestlaste lemmik-saaga viies film "Jääaeg: Kokkupõrge"
10.juuli 2016 19:21
Scrati lõputu jaht tabamatule tammetõrule katapulteerib ta universumisse, kus ta lükkab kogemata liikvele kosmilise sündmustejada, mis muudavad ja ähvardavad tervet Jääaja maailma.
Loomeruum – vastukaal massikultuurile
14.aprill 2016 00:00
Rapla Loomeruum on Viljandi Pärimusmuusika Aida väike õde.
Oscari-mehed Ivo Felt ja Tanel Toom teevad "Tõest ja õigusest" filmi: peab olema kõvasti julgust ja talenti, et see ette võtta!  (4)
30.märts 2016 22:25
Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva puhul leiab aset iga tõelise eestlase südant soojendav sündmus — Anton Hansen Tammsaare kultusteosest “ Tõde ja õigus ” vändatakse film. Ja kes muu saaks olla selle ammu oodatud ülesande täitjad kui mitte kaks Oscarile nomineeritud Eesti filmimeest: produtsent Ivo Felt ja režissöör Tanel Toom . Ressursse on neile üllaks ülesandeks jagatud heldelt — raha on hetkel 2,2 miljonit eurot ja võttepäevi tervelt 70.
Kõigi maade onud, ühinege!
22.märts 2016 00:10
Hendrik Toompere autorilavastus jutustab nõukogudeaegsest elust maagilise realismi žanri kasutades.
Uus multikas kinodes: Zootropolis
11.märts 2016 15:44
Kõiksuguste imetajate elupaik Zootropolis erineb kõigest, mida seni nähtud. Paik, kus asuvad kõrvuti luksuslik tulikuum Sahara väljak ning jääkülm ja lumega kaetud Tundralinn, on otsekui suur sulatusahi, kus külg külje kõrval elavad loomad, kes looduses kunagi üksteise lähedusse ei satuks.
PUBLIKU VIDEO: Jääshow Disney On Ice kangelased ei väsi oma tööst iial: see on fantastiline, see on imeline, see on Disney!  (1)
11.veebruar 2016 17:33
Maagiline jääeshow Disney On Ice on saabunud selleks nädalavahetuseks Tallinna ning Publik käis esietenduse eel Saku Suurhallis, et maailmakuulsate iluuisutajate trenni piiluda. Tegime juttu Kanadast pärit Nicole Whalley ja Brasiilias sündinud Eddie Garciaga, kes etenduses kaasa löövad. Uurisime neilt, kui suured multikate fännid nad ise tegelikult on, milliste tegelaskujuga nad kõige rohkem samastuvad ning mis võiks miljonite lemmiku Disney fenomeniks õigupoolest olla — vaata videot!
Disney On Ice etendustele tulid müügile lisakohad: Maagiline esietendus juba täna õhtul!
11.veebruar 2016 10:01
Juba täna õhtul toimub Saku Suurhallis Disney On Ice maagilise juubelituuri esietendus. Müügil on lisakohad kõikidele etendustele!
Jääväljak kerkib! "Disney on Ice" saabus Tallinnasse ja ettevalmistused juba käivad  (1)
09.veebruar 2016 17:54
Juba sellel nädalal, 11. – 14. veebruaril etendub Tallinnas Disney On Ice maagilise juubelituuri jäälavastus. Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuv Disney On Ice annab Tallinnas vaid viis etendust. Esietendus toimub juba neljapäeval, 11. veebruaril algusega kell 19:00.
Tõeline Disney maagia: Järgmisel nädalal toimuva jääetenduste ajal sajab Saku Suurhallis lund
05.veebruar 2016 13:33
Juba järgmisel nädalal, 11. - 14. veebruaril etendub Tallinnas Disney On Ice maagilise juubelituuri jäälavastus, mis lummab lapsi ja nende vanemaid lemmikmultikatest tuntud elusuuruses tegelaste, värviliste kostüümide, muinasjutuliste dekoratsioonide ja tipptasemel tehniliste erilahendustega. Imeilusat jäälavastust mängitakse Saku Suurhallis vaid viis korda. Esietendus toimub juba järgmisel neljapäeval, 11. veebruaril algusega kell 19:00.
Teatripilt 2015
28.detsember 2015 00:10
Palusime teatrikriitikutel nimetada lõppeva teatriaasta uuslavastuste hulgast oma lemmikud. Valikut võib võtta ka teatrisoovitustena, sest paljud lavastused on veel tuleval aastalgi mängukavas.
Tõde ja õigus on noore mehe käes ja peas  (2)
28.november 2015 10:00
Filmirežissöör Tanel Toom on kaheksa ja pool aastat veetnud Londonis. Inglise filmimaastik ei ole noormeest teinud peast välismaalaseks. 2018. aastaks peaks tema käe all valmima A. H. Tammsaare romaani “Tõde ja õigus“ I osal põhinev mängufilm.
Brigitta Davidjantsi "sugu: N" arvustus: Kuidas olla üks naistest, mitte üks poistest  (3)
26.november 2015 17:12
Mari-Liis Lill , Hilje Murel , Ursula Ratasepp ja Evelin Võigemast jutustavad laval lugusid, mille hulgast võiks iga naine tunda ära ka oma loo.
Vabariigi juubelifilmid vaatavad ajalukku
29.oktoober 2015 00:10
Priit Loogist ja Priit Võigemastist saavad Andres ja Pearu, Liina Triškina jutustab eesti üksikisast.
Poeg jagab Indrek Ojari kohta vaid kiidusõnu: ta on väga tore isa ja ma tänan teda, et ta mul olemas on  (24)
19.september 2015 12:35
Indrek Ojari sõnul on lapsega tegelemine äge ja pingeid vabastav: "Mõnes mõttes sama maailm, aga alati nii teine. Sa saad suhelda inimesega, kes on veidikene teisel tasandil sinust. See on tore." Indreku 11-aastane poeg Aksel Ojari nõustub ja poiss rääkis saates "Kontakt" lähemalt oma suhetest isaga.
Eesti näitlejate ettevõtted: kellel läheb hästi, kellel mitte?  (84)
19.september 2015 12:00
Ärileht viskas pilgu peale Eesti näitlejate ettevõtetele. Kui hästi neil läheb? Kes võtab dividende, kelle kasum oli 2014. aastal kõige rasvasem?
Kas rikkurielu on parem?
12.august 2015 01:00
Kuidas tegelevad 30. eluaastates inimesed kriisis eluga? Filmis „Teesklejad” hakkavad nad kellekski, kes nad tegelikult ei ole.
KINOLOOS: Võida pilet uue ja vahva perefilmi "Pahupidi" tunnete sasipuntrasse!
03.august 2015 13:46
Kas te olete vahel mõelnud, mis teiste inimeste peas toimub? Pixari animatsioonistuudio võluritel on sellest täiesti selge ülevaade. Meie ajukäärude vahel asuvas "peakorteris" tegutsevad üksteise võidu sellised tegelased nagu Rõõm, Kurbus, Hirm, Vastikus ja Viha. Ja rohkete nuppude ja kangide taha pääseb just see, kes parasjagu tunneb, et tema kord on pulti astuda ja... sõna võtta.
FOTOD: Soundcheck ! Pixari uuele animafilmile "Pahupidi" hääled kinkinud eestlased käisid üheskoos ekraaniseiklust nautimas
27.juuli 2015 20:59
Täna kogunesid mitmed tuntud näitlejad ja lauljad ning nende külalised koos oma pere pisimatega Solaris kinno, et vaadata esimeste seas Pixari uusimat 3D animalugu "Pahupidi", mille kangelastele mitmed neist oma hääle kinkisid. Teiste seas tulid ekraaniseiklusele kaasa elama Indrek Ojari, Kaspar Velberg, Helena Pruuli ning ka näiteks Koit Toome elukaaslane Kaia Triisa koos tütrega.
Perekond Võigemasti perefirma saab aasta-aastalt rikkamaks  (126)
21.juuli 2015 14:31
Laulvatele näitlejatele Evelin ja Priit Võigemastile kuuluv osaühing Hecuba suurendas mullu oluliselt käivet, kasumit ja dividendi.