Priit Võigemast

KUMMALINE HOBI: Venno Loosaar kaunistab oma riiuleid kuulsuste välja sülitatud nätsudega  (11)
03.detsember 2016 12:35
Näitleja ja muusik Venno Loosaar avaldas saates "Nädalalõpp kanal2ga" üsnagi raskesti tõsiselt võetava hobi: juba kaheksa aastat on ta oma vaba aega sisustanud kuulsate inimeste suust tulnud nätsude kogumisega.
Habemega või ilma: Millised kuumad Eesti meesstaarid peaksid alati pardlit käepärast hoidma?  (3)
18.oktoober 2016 12:40
Enne, kui kätte jõuab Movember , tähistakse maailmas habemevaba päeva, mis kutsub mehi üles oma näokarvadest loobuma. On neid, kellele näo karvkate kohe üldse mitte ei passi, kuid on ka neid, kes näevad lihtsalt ebamaiselt kuumad välja just habeme ja vuntsidega. Publik kogus kokku kuumad meesstaarid, keda on nähtud nii habemega kui ilma. Vaata pilte ning anna teada — millised hurmurid peaksid alati pardlit käepärast hoidma?
Teesklus ja suhtemängud
10.oktoober 2016 00:10
„Teesklejad” algab vaikselt, siis kogub tuure ning pakub mõned teravad noodid ja põnevust.
Priit Võigemastile enda filme vaadata ei meeldi: mul on endast tavaliselt hoopis teine ettekujutus  (4)
08.oktoober 2016 18:10
Priit Võigemast tunnistab, et ennast on raske kinolinalt jälgida, kuid ta võtab selleks siiski alati südame rindu.
Uus Eesti film "Teesklejad": Kas sa tahaksid olla keegi teine?  (3)
07.oktoober 2016 08:51
Vallo Toomla debüüt „Teesklejad“ viib vaataja Ingmar Bergmanilikku eraldatusesse ja psühholoogilistesse mängudesse.
FOTOD: Maailma tippfestivalil võistelnud Vallo Toomla mängufilm "Teesklejad" esilinastus viimaks ka Eestis  (8)
06.oktoober 2016 22:31
Vallo Toomla lavastatud “Teesklejad” on esimene Eesti film, mis esilinastus septembri lõpus San Sebastiani filmifestivalil ning lõpuks jõuab värske linateos ka siinse publiku silme ette. Vaata, milline glamuurne seltskond Coca-Cola Plazas toimunud esilinastust väisas!
„Oma loost lahti laskmine on emotsionaalselt raske“
05.oktoober 2016 00:40
Sel nädalal jõuab kinodesse psühholoogiline põnevik „Teesklejad“. Missugune oli filmi sünnilugu ja milline on Eesti stsenaristika hetkeseis, uuris Maria Ulfsak „Teesklejate“ stsenaristidelt Livia Ulmanilt ja Andris Feldmaniselt.
Režissöör Vallo Toomla: "Teesklejate" teemad olen isiklikult läbi põdenud
03.oktoober 2016 00:10
Peagi kinodesse jõudev „Teesklejad” on režissöör Vallo Toomla esimene täispikk mängufilm.
FOTOD: Toomas Hussari uus põnevik "Luuraja ja luuletaja" meelitas kohale tõelise kultuurieliidi  (25)
22.september 2016 07:26
Eile õhtul esilinastus Coca-Cola Plaza Scape saalis Toomas Hussari uus mängufilm “Luuraja ja luuletaja”, mis on režissööri sõnul veel parem kui tema eelmine film “Seenelkäik”. Sündmus meelitas kohale tõelise kultuurieliidi, kuid keda täpsemalt — vaata Publiku galeriist!
TREILER: Täna esilinastub Toomas Hussari kauaoodatud mängufilm "Luuraja ja luuletaja", peaosas Jan Uuspõlluga
21.september 2016 08:46
Alates 22. septembrist saab kinodes üle Eesti vaadata Toomas Hussari uut mängufilmi "Luuraja ja luuletaja", peaosas Jan Uuspõlluga.
VÄRSKE VIDEO: Vaata, maailma tippfestivalil võistleva Eesti filmi "Teesklejad" ahjusooja treilerit: peaosades Mirtel Pohla ja Priit Võigemast!
12.september 2016 13:58
Ilmunud on esimese Eesti filmina maineka San Sebastiani filmifestivali ametlikku võistlusprogrammi valitud mängufilmi “Teesklejad” värske treiler. Linateos jõuab rahvusvahelise auditooriumi ette esmaspäeval, 19. septembril. Eestis esilinastub film 6. oktoobril.
SUUR FILMIÕHTU: Kanal 2 erisaade "Eesti hittfilmide TOP 25" reastab edukaimad kodumaised linateosed: saates Evelin Võigemast, Märt Avandi, Jan Uuspõld jpt  (5)
08.september 2016 17:24
Täna kell 20 jõuab Kanal 2 ekraanile mahukas erisaade "Eesti hittfilmide TOP 25", mis paneb ritta taasiseseisvunud Eesti kodumaised kinomenukid ja toob ekraanile nende tegemiste telgitagused.
Priit Võigemast toob lavale humoorikalt brutaalse lasteraamatu „Kummi-Tarzan”  (11)
03.september 2016 00:05
Von Krahli teatris tuleb Priit Võigemasti käe all oktoobris lavale humoorikas lasteetendus tõsistel teemadel. Käsitletakse nii koolikiusamist kui ka laste ja vanemate suhteid.
TREILER: Hoogne ja nunnu "Lemmikloomade salajane elu"
16.august 2016 13:32
Hoogsa ja nunnu loo suurlinnas elavate lemmikloomade kirevast ning inimeste eest kiivalt salajas hoitud elust on teinud samad inimesed, kelle käe all valmisid sellised armastatud multikad nagu "Mina, supervaras" ja "Käsilased".
„Aadama õunad” hea ja kurja tundmise puust
01.august 2016 23:55
Must huumor teeb raskete teemade käsitlemise võimalikuks moel, mis ei suru ängiga maad ligi.
Kinojuhid jagasid "Jääaja" avapäeval lastele kolm tuhat jätsi
16.juuli 2016 12:37
Jääaja 5. filmi "Kokkupõrge" avapäeval üllatasid Forum Cinemas juhid filmisõpru jagades lastele seansside eel tasuta filmiteemalisi jäätiseid. Kokku saavad suud magusaks 3000 kinokülastajat.
Võigemastide äri õitseb: kasum kasvas hoogsalt ning dividend oli magus  (248)
16.juuli 2016 08:30
Armastatud Eesti näitlejad Evelin ja Priit Võigemast on ka ettevõtjad. Nende firma Hecuba OÜ näitas eelmisel aastal väga kena minekut, nii müügitulu kui kasum kasvasid. Abielupaar võttis välja ka kena dividendi.
TREILER: Eestlaste lemmik-saaga viies film "Jääaeg: Kokkupõrge"
10.juuli 2016 19:21
Scrati lõputu jaht tabamatule tammetõrule katapulteerib ta universumisse, kus ta lükkab kogemata liikvele kosmilise sündmustejada, mis muudavad ja ähvardavad tervet Jääaja maailma.
Loomeruum – vastukaal massikultuurile
14.aprill 2016 00:00
Rapla Loomeruum on Viljandi Pärimusmuusika Aida väike õde.
Oscari-mehed Ivo Felt ja Tanel Toom teevad "Tõest ja õigusest" filmi: peab olema kõvasti julgust ja talenti, et see ette võtta!  (4)
30.märts 2016 22:25
Eesti Vabariigi 100.sünnipäeva puhul leiab aset iga tõelise eestlase südant soojendav sündmus — Anton Hansen Tammsaare kultusteosest “ Tõde ja õigus ” vändatakse film. Ja kes muu saaks olla selle ammu oodatud ülesande täitjad kui mitte kaks Oscarile nomineeritud Eesti filmimeest: produtsent Ivo Felt ja režissöör Tanel Toom . Ressursse on neile üllaks ülesandeks jagatud heldelt — raha on hetkel 2,2 miljonit eurot ja võttepäevi tervelt 70.
Kõigi maade onud, ühinege!
22.märts 2016 00:10
Hendrik Toompere autorilavastus jutustab nõukogudeaegsest elust maagilise realismi žanri kasutades.
Uus multikas kinodes: Zootropolis
11.märts 2016 15:44
Kõiksuguste imetajate elupaik Zootropolis erineb kõigest, mida seni nähtud. Paik, kus asuvad kõrvuti luksuslik tulikuum Sahara väljak ning jääkülm ja lumega kaetud Tundralinn, on otsekui suur sulatusahi, kus külg külje kõrval elavad loomad, kes looduses kunagi üksteise lähedusse ei satuks.
PUBLIKU VIDEO: Jääshow Disney On Ice kangelased ei väsi oma tööst iial: see on fantastiline, see on imeline, see on Disney!  (1)
11.veebruar 2016 17:33
Maagiline jääeshow Disney On Ice on saabunud selleks nädalavahetuseks Tallinna ning Publik käis esietenduse eel Saku Suurhallis, et maailmakuulsate iluuisutajate trenni piiluda. Tegime juttu Kanadast pärit Nicole Whalley ja Brasiilias sündinud Eddie Garciaga, kes etenduses kaasa löövad. Uurisime neilt, kui suured multikate fännid nad ise tegelikult on, milliste tegelaskujuga nad kõige rohkem samastuvad ning mis võiks miljonite lemmiku Disney fenomeniks õigupoolest olla — vaata videot!
Disney On Ice etendustele tulid müügile lisakohad: Maagiline esietendus juba täna õhtul!
11.veebruar 2016 10:01
Juba täna õhtul toimub Saku Suurhallis Disney On Ice maagilise juubelituuri esietendus. Müügil on lisakohad kõikidele etendustele!
Jääväljak kerkib! "Disney on Ice" saabus Tallinnasse ja ettevalmistused juba käivad  (1)
09.veebruar 2016 17:54
Juba sellel nädalal, 11. – 14. veebruaril etendub Tallinnas Disney On Ice maagilise juubelituuri jäälavastus. Kogu perele elamusterohket vaatemängu pakkuv Disney On Ice annab Tallinnas vaid viis etendust. Esietendus toimub juba neljapäeval, 11. veebruaril algusega kell 19:00.
Tõeline Disney maagia: Järgmisel nädalal toimuva jääetenduste ajal sajab Saku Suurhallis lund
05.veebruar 2016 13:33
Juba järgmisel nädalal, 11. - 14. veebruaril etendub Tallinnas Disney On Ice maagilise juubelituuri jäälavastus, mis lummab lapsi ja nende vanemaid lemmikmultikatest tuntud elusuuruses tegelaste, värviliste kostüümide, muinasjutuliste dekoratsioonide ja tipptasemel tehniliste erilahendustega. Imeilusat jäälavastust mängitakse Saku Suurhallis vaid viis korda. Esietendus toimub juba järgmisel neljapäeval, 11. veebruaril algusega kell 19:00.
Teatripilt 2015
28.detsember 2015 00:10
Palusime teatrikriitikutel nimetada lõppeva teatriaasta uuslavastuste hulgast oma lemmikud. Valikut võib võtta ka teatrisoovitustena, sest paljud lavastused on veel tuleval aastalgi mängukavas.
Tõde ja õigus on noore mehe käes ja peas  (2)
28.november 2015 10:00
Filmirežissöör Tanel Toom on kaheksa ja pool aastat veetnud Londonis. Inglise filmimaastik ei ole noormeest teinud peast välismaalaseks. 2018. aastaks peaks tema käe all valmima A. H. Tammsaare romaani “Tõde ja õigus“ I osal põhinev mängufilm.
Brigitta Davidjantsi "sugu: N" arvustus: Kuidas olla üks naistest, mitte üks poistest  (3)
26.november 2015 17:12
Mari-Liis Lill , Hilje Murel , Ursula Ratasepp ja Evelin Võigemast jutustavad laval lugusid, mille hulgast võiks iga naine tunda ära ka oma loo.