Pink

PHOTOS: Estonian president to receive Obama at Russian Czar’s former summer palace?
26.august 2014 18:31
Delfi photographer caught security buzz around the historic building at the heart of Tallinn.
VANA KULD: Ljonja, maailma pikim mees  (1)
25.august 2014 18:20
24.augustil 2014 suri maailma pikim mees Leonid Stadnik (44). Kaastunne omastele. Ekspressi tiim käis gigandil seitse aastat tagasi külas. Taasavaldame Maris Sanderi usutluse Leonid Stadnikuga. Tänavu kuulutasid Guinnessi rekordite raamatu eksperdid maailma kõige pikemaks meheks Leonid Stadniku. Oma 2,57meetrise kasvuga tõukas ta troonilt seni kõikidele inimestele ülevalt alla vaadanud hiinlase Xi Shuni. Ekspress käis Euroopa hiiglasel külas.
Moodne klassika Kadriorus
25.august 2014 07:00
Kadrioru südames 1940. aastal valminud esinduslikus elamus asuv korter on pärast viitteist aastat läbinud põhjaliku uuenduskuuri ning saanud sisearhitekti Raul Tiituse (Pink) abiga šiki ajastuhõngulise interjööri koos klassikalise kalasabaparketi, säravvalgete seinte ja elegantse sisustusega.
Rain Lõhmus: tuleb oma peaga mõtlema hakata!  (176)
16.august 2014 04:30
„Elus peab muud ka tegema kui diplomeid korjama ja koolipinki nühkima,” ütleb LHV panga suuromanik Rain Lõhmus. Kõige rohkem häirib teda see, et oma peaga mõtlemise asemel jookseme Euroopa Liidu korralduste järel.
10 ilusat ja vähenõudlikku püsikut niiskele kasvukohale
14.august 2014 12:44
Olgu su aed päikeseline või varjuline, kuiva või niiske pinnasega – igale paigale on sobivaid püsikuid.
Koit Toome arvates ei sobiks näosaatesse Hendrik Sal-Saller ja Jaagup Kreem!  (53)
11.august 2014 09:00
"Oleks väga äge, kui selle hooaja näosaates astuks lavale Andrus Vaarik," ütleb " Su nägu kõlab tuttavalt " teise hooaja võitnud laulja Koit Toome , et seni artiste juhendanud ning kohtunikutoolis istunud näitleja etteasted oleksid ilmselt väga võimsad.
Kuum ja glamuurne! Pidu St. Tropez luksusjahilt jõudis klubisse Teater  (3)
08.august 2014 08:45
"Welcome to St. Tropez!" Just need sõnad on ühe suve tunnusloo refrääniks ja just nii ütles kõigile eelmisel laupäeval klubi Teater! Et tähistada seda üllatavalt kuuma suve, mis Eestit ja meid kõiki tabanud on, otsustas klubi Teater luua täiesti uue ürituse, mis viis kõik enda külastajad kaunisse St. Tropez' randa. Esmakordne omanimeline üritus tõi sel ööl klubisse Teater rekordiliselt palju inimesi. Ürituse korraldajad jäid peoga lausa niivõrd rahule, et sellest tõotab välja kasvada omaette üritustesari, mis hoiab klubikülastajaid aastaringselt suvelainel. St Tropez on maailma silmis tuntud eelkõige kui luksuslike villade ja jahtidega linn, mis oma lõputute pidude, särava glamuuri ja kadedaks tegeva kliimaga on saanud paljude suvenautlejate meelispaigaks. Ega siis muidu oleks sellest laule teinud nii Pink Floyd, Aerosmith, David Gates, Jay Z ja paljud teisedki. Just sellise tunde said sel laupäeval ka kõik klubi Teater külastajad. Kütkestavad klubi Teater diivad kaunistasid lavasid kogu öö ning glamuuri ja rahulolu õhkus igast kehast. Kõik klubi lauad olid välja müüdud ning meeleolukas pidu kestis hommikuni - viimased kliendid said klubist välja alles kell 07:00 kui päike juba väga kõrgelt käis
Kodune klubijalgpall: enneolematult põnev hooaeg või hoopis järjest lahjem tase?  (1)
04.august 2014 04:30
Eesti jalgpallitiitlile heitleb enneolematu hulk klubisid. Tekib küsimus , kas kehvemad on taset parandanud või paremad alla käinud.
VIDEO: Chelsea sai kontrollmängudes esimese kaotuse, Arsenal jäi alla Monacole  (1)
03.august 2014 22:42
Londoni Chelsea jalgpallimeeskonna hooaja eelsete mängude kaotuseta seeria sai lõpu. Nelja võidu ja ühe viigi kõrvale teeniti esimene kaotus, kui sinisärke karistas 3:0 üleolekuga Bremeni Werder .
Lauljanna Silvi Vraidi mälestuseks avatakse sünnilinnas tema nimeline pink  (8)
03.august 2014 10:00
Täna avatakse Kehra gümnaasiumi õuel mälestuspink möödunud aastal meie seast lahkunud lauljanna Silvi Vraidi auks. Ühtlasi toimub Kehras muusikapäev, kus muuhulgas esineb ansambel Fix, kus Silvi Vrait oli omal ajal solist. Kontserdi tulust toetatakse Silvi Vraidi mälestuspingi valmimist ja lahkunud laulja lähedasi.„Silvi Vrait veetis oma lapsepõlve Kehras ja lõpetas Kehras gümnaasiumi ning muusikakooli. Anija valla inimesed olid ajaloo jäädvustamiseks nõus käed külge lööma, et Silvi Vraidi mälestus ning seotus Kehraga jääks püsima. Avatav mälestuspink „Vana pildiraam“ sümboliseerib Silvi Vraiti kui rahva hulgas väga populaarset ja professionaalset lauljat. Loodan siiralt, et Silvi Vraidi muusikapäev muutub igasuviseks traditsiooniliseks kultuuriürituseks,“ sõnas Anija vallavanem Arvi Karotam. Mälestuspink valmis tänu kohalike ettevõtjate, esinevate muusikute ja Anija vallavalitsuse toetusele ning ühistööle. Pingi autor on arhitekt Külli Kroon. Kontserdi korraldaja on Tartu Kontsert eesotsas kauaaegse ansambel Fixi liikme Väino Landiga.
Keith Boanas: ma ei oleks kurb, kui Eesti Inglismaalt punkte võtaks  (1)
30.juuli 2014 11:11
Eesti naiste jalgpallikoondisel ja selle järelkasvul on suvega seljataga palju mänge ning augustikuu toob kalendrisse veel lisa. Portaal jalgpall.ee vestles Eesti naistejalgpalli koordinaatori ja A-koondise inglasest peatreeneri Keith Boanasega , kes analüüsis hetkeseisu õrnema soo vutis, aga mitte ainult – tegime juttu ka sellest, mida oodata 12. oktoobril Tallinna väisavast Inglismaa meestekoondisest.
Head muusikauudised! Rival Sons esineb 26. novembril Rock Cafes
23.juuli 2014 10:57
Kriitikute ja publiku jäägitu poolehoiu võitnud USA rockgrupp Rival Sons jõuab taaskord Eestisse - energilise ja vahetu esinemisega bänd astub üles 26. novembril kontsertklubis Rock Cafe . Erinevates arvustustes on bändi võrreldud selliste nimedega nagu Led Zeppelin, Jimmy Hendrix, Cream, The Who ja Steppenwolf.
25 leiutist, mida sa tänaseni ei teadnud, et vajad, nüüd aga tahad!  (4)
16.juuli 2014 18:40
Vahel näed mõnd reklaami või toodet, mis tundub oma lihtsuses liiga geniaalne, et olla tõsi. Me leidsime aga loetelu lausa 25 sellisega.
22 põnevamat üritust või kohta, kuhu minna tänavustel Merepäevadel
10.juuli 2014 11:18
Mis on 18.-20. juulil toimuvate Tallinna Merepäevade tänavused põnevamad üritused?
Tallinna Botaanikaaed kutsub roose vaatama
09.juuli 2014 09:01
Tallinna Botaanikaaia rosaarium tähistab 50. sünnipäeva ning 12.-13. juulil toimuvad juba traditsiooniliseks saanud roosipäevad.
Pink Floyd teeb häält
09.juuli 2014 06:00
Pärast 20 aasta pikkust pausi lubab legendaarne Pink Floyd välja anda uue kauamängiva.
Margit Mutso: Linn, kuhu turistid sõidaksid  (13)
09.juuli 2014 04:30
Linna planeerides ei tohi unustada loomingulisust ja arhitektide kaasamist
FOTOD: Tuletoojate auto mattus Keilas rahvasumma  (1)
02.juuli 2014 17:06
Signe Ivask saadab tule teekonna viimasest teisipäevast kokkuvõtte. Juttu tuleb sellest, kuidas Muttika pea-aegu pooleks kallistati ja Keilas tuletoojate auto suure rahva sekka kinni kippus jääma.
Loe ja kadesta: need 10 staari omavad isiklikku saart  (31)
01.juuli 2014 21:06
Kaunis suvekodu on ilmselt üks asi, millest kõik inimesed unistavad. Hollywoodi mastaapides aga on ka unistustel vint peal ning seal räägitakse juba isiklikest saartest. Nii mõnelgi ekraanikangelasel ja muusikaärist kasseerival artistil on see luksuslik fantaasia ka tõeluseks tehtud.
Õnnesoovid! Koorjuht Kuno Arengu 85. sünnipäeva kontsert meenutas väikest laulupidu
27.juuni 2014 10:33
TuleTulemise kirjasaatja Nele Nemvalts räägib 12. päeva kokkuvõttes, kuidas tuletoojad jätsid selja taha taas ühe maakonna, külastasid mitmeid mõisaid ning päev lõpetati suursuguse sünnipäevakontserdiga Järva-Jaanis.
LIIKUMISAASTA 2014: Fitness 5 finaal oli põnev ja vaatemänguline
20.juuni 2014 04:29
Üle-eestilise Fitness 5 suurejoonelises finaalis kohtusid meie parimad jõusaalisõbrad, julgeimad võistlejad. Nii selgitati välja käesoleva aasta paremusjärjestus. Peakorraldaja Martin Münzi sõnul kujunes võistlus väga põnevaks ning kuni viimase alani oli pinge laes. Fitness 5 võlu ongi see, et kunagi ei tea, mis alal on keegi seekord tugevam, mis alal nõrgem.
Kadri Karro: Kes laulab mu matustel?  (4)
18.juuni 2014 06:00
Ma suudan vahel siiani oma tuttavaid üllatada, kui teatan, et ma ei ole kunagi elus üheski pulmas käinud.
Kiwa näitab Tartumaal Varnja külas punki
17.juuni 2014 04:30
Pärast tuntust kogunud hipinäitust „Nõukogude lillelapsed” võttis tuntud kunstnik Kiwa ette pungi.
Ajakava: laulu- ja tantsupeo tuleteekond läbib Ida- ja Kesk-Eestit  (4)
12.juuni 2014 17:23
Järgnevas ajakavas on kirjas kõik vahe-etapid ja peatuspaigad, mida laulupeo tuli 15. juunist 4. juulini läbib. Tule liikumine on korraldatud ratta teatesõiduna, millest võtavad osa kohalikud koorid ja ka korraldajad. TuleTulemise "Külast-külla, käest-kätte" peatuspaikades toimub tseremoonia, millega tuli järgmisele meeskonnale edasi antakse. Pane tähele, et iga päeva lõpuks on korraldatud simman, kuhu lubatakse pidutsema kõik soovijad!
Kalle Klandorf: IRLi ja Reformierakonna Barbarossa plaan ehk kuidas Tallinnas võim üle võtta  (106)
12.juuni 2014 16:33
12. juuni Postimehes avalikustas Tallinna opositsioon plaani, kuidas elimineerida Savisaar pealinna juhtimisest. Salakavala plaani autorid Eerik-Niiles Kross ja Rainer Vakra ei tee suurt saladust, et juba paar kuud on arutatud erinevaid variante kuidas pealinna juhtimisest „Keskerakondlik bande" kõrvaldada.
Suvitame koos lilledega
07.juuni 2014 09:00
Suvine potilill on nagu lemmikloom, kelle eest tuleb iga päev hoolt kan­da: joota, toita ja mitte liiga kauaks üksi jätta.
Keila sai ainulaadse ülipika pingi  (13)
06.juuni 2014 12:40
Keila päevaks sai valmis pink, millist pole üheski teises linnas.