Pamela Anderson

TOP 11: Ära lase end armastusepäeval mõjutada ehk ära võta eeskujuks neid kõige lühemaid abielusid välismaa kuulsuste seas  (5)
14.veebruar 2015 15:18
Kui armastus suure tuhinaga peale tuleb, siis ei jää muud üle kui oma silmarõõmuga abielluda. Pahasti on lood siis, kui avastad, et abielu on tundide või nädalatega karile jooksunud. Eriti kui oled kuulsus, sest siis teab terve maailm sinu haruldaselt lühikesest abielust. Siinkohal toobki Publik teieni kuulsuste TOP 11 lühimat abielu, mida soovitame mitte sellel armastust täis valentinipäeval järgi teha!
FOTOD: Igaüks pole Pamela...Kümme aastat avalikkuse eest peidus olnud "Rannavalve" brünetti staari ei tunne enam äragi!  (57)
06.jaanuar 2015 22:47
Koos David Hasselhoffi ja Pamela Andersoniga 90ndatel " Rannavalves " iluideaale seadnud näitlejanna Yasmine Bleeth, keda pole kümme aastat avalikult nähtud, sattus nüüd ootamatult taas kaamerate ette. Kuigi on raske öelda, kas tegu on üldse sama inimesega, sest välimuselt ei ühenda nüüd 46-aastast naist rannabeibega enam midagi.
FOTOD: Halb valgustus või näeb Kate Moss 40selt tõesti välja nagu ilus 60aastane?  (50)
02.detsember 2014 11:39
Moeikoon Kate Moss , kes on tänaseks modellina küll erru läinud ent liigub endiselt briti moetööstuse ja meelelahutuse koorekihis, ilmus Briti Moeauhindade galale, tekitades efekti, mida oleme näinud ka Pamela Andersoni peal - vaid 40aastane Moss näeb pildimaterjali järgi otsustades välja oluliselt vanem ning tekitab mõtteid sellest, et naise alkoholi ja narkootikumide rohke elustiil välimusele tõesti teenet ei tee. On see halb valgustus või näeb Moss tõesti välja nagu ilsu 60aastane proua?
FOTO: Tunned sa ta ära? Maailma seksikaimast rannavalvurist sai kaanepildiks ekstraontlik kooliplika  (6)
01.september 2014 22:30
Kui tavaliselt tehakse totaalne muutumine paremuse poole, siis Pamela Andorsoni enam paremaks teha võimalik polnud ning talle tehti muundumine - 47-aastasest sekspommist sai ootamatult kaanefotoks vähemalt 20 aastat noorem portselannukuke. Koolinukukuke.
Evelini ühe õhtu kallimaks peetud Kreeka staarkokk eitab süüd: olen tutvunud ka kuningannade ja Hollywoodi kuulsustega ega suudelnud neist kedagi!  (88)
27.august 2014 19:59
Veel enne kui Evelin Ilvese suudlusskandaali teine pool meedias üpris üheselt prantslasest IT-mehena identifitseeriti (kuigi kinnitatud seda siiani ei ole), sattus üheks kahtlusaluseks ka Tallinna seltskonnas hästi tuntud kreeklasest staarkokk Nikolaos Stavrakakis, keda Kroonikas avaldatud fotode ja video kehva kvaliteedi pärast välimuse poolest vabalt Evelini salapäraseks suudlejaks võiks pidada. Arupärimise peale suisa põlema läinud kreeklane võttis nõuks avalikult küsimus ära klaarida, et enda pealt kahtlusevari maha pühkida.
TOP 6 kõige šokeerivamat ja kõmulisemat kuulsuste seksvideot läbi aegade  (4)
19.juuli 2014 12:00
Kuulsuste seksvideod on tavaliselt skandaalsed ning hirmnaljakad, sest kogu sotsiaalmeedia ning kõmuväljaanded võtavad neist kõike, mida võtta saab. Kuigi need videod on üldiselt rõvedad, on nad nii mõnegi D-list kuulsuse tippu tõstnud.
Lühiabielude kuninganna Pamela Anderson lahutab samast mehest teist korda  (7)
09.juuli 2014 10:31
Sekspommist modell ja näitlejanna Pamela Anderson on TMZ andmetel teist korda lahutamas oma endisest mehest, kellega elutee teda pool aastat tagasi uuesti kokku viis.
Loe ja kadesta: need 10 staari omavad isiklikku saart  (31)
01.juuli 2014 21:06
Kaunis suvekodu on ilmselt üks asi, millest kõik inimesed unistavad. Hollywoodi mastaapides aga on ka unistustel vint peal ning seal räägitakse juba isiklikest saartest. Nii mõnelgi ekraanikangelasel ja muusikaärist kasseerival artistil on see luksuslik fantaasia ka tõeluseks tehtud.
FOTOD: Üks samm edasi, kaks sammu tagasi? Pamela Andersoni peene poisipea asemel vohab kahtlane lõvilakk  (8)
28.mai 2014 22:05
Alles see oli, kui sekspomm Pamela Anderson tegi läbi üllatavalt stiilse muutuse ning rabas kõiki oma kena poisipeaga. Kuigi pärast sensatsioonilist soengumuutust oli kuulda, et naisel olid nudipea suhtes omad ebakindlused ja kõhklused, poleks siiski osanud oodata, et naine drastilise kannapöörde teeb ning oma poisipea ohjeldamatult juuksepikendusi täis laseb toppida, tulemuseks üpris kahtlane, 80ndate glämmirokki meenutab lõvilakk.
Vapper! Pamela Anderson šokeeris nooruspõlvepaljastustega: vägistamised ja seksuaalne väärkohtlemine  (27)
18.mai 2014 13:05
46-aastane Pamela Anderson rääkis Prantsusmaal peetaval Cannes 'i filmifestivali galal avameelselt oma šokeerivast noorusajast 200 külalise ees, kes The Pamela Anderson Foundation fondi loomise heategevusõhtusöögile olid kutsustud.
FOTOD: Poisipeaga Pamela Anderson on paljalt püssim kui eales varem!  (28)
21.märts 2014 08:54
Olgugi et juba 46-aastane, on sekspomm Pamela Anderson üks nendest vähestest kuulsustest, kes suudab end üha uuesti avastada ja seeläbi ka publikut üllatada. Tänavu möödub tema esimesest Playboy -fotoseeriast juba 25 aastat, kuid Pammy on kogu oma hiilguses - miinus plaatinablondid pikad kiharad - tagasi prantsuse ajakirja Purple kaante vahel, särades süngetes toonides sensuaalsetel piltidel nagu müstiline sireen.
LOE, mis oli Pamela Andersoni põhimure, kui ta poisipea lõikas  (2)
20.märts 2014 09:28
Lehvivate plaatinablondide juustega end " Rannavalves " kuulsaks jooksnud ja Playboy 's veelgi kuulsamaks poseerinud Pamela Anderson läks paljude omaealiste ehk 40ndates naistega sama teed ja lõikas endale poisipea. Küll aga ei tulnud see päris valutult.
Aeg lendab! Pamela Andersoni mehemõõtu sirgunud pojad kõlbavad talle juba turvameesteks  (5)
12.märts 2014 21:56
Alles see oli, kui sekspomm Pamela Anderson napis punases trikoos " Rannavalve " sarjas mehi hullutas. Nüüd, 46-aastasena, on Pammy jätkuvalt kuum, kuid endiste põngerjate ümber on tal kõrval kaks meest rohkem kui varem - tema ja ta ekskaasa Tommy Lee 16-aastased pojad Dylan Jagger ja Brandon Thomas, kes on kasvanud juba nii suureks, et Andersonil pole turvamehi vajagi.
Ikkagi inimesed! 25 staarifoobiat: kes kardab äikest, kes päikest ja kelle eest tuleb peita toataimed?  (6)
09.veebruar 2014 18:33
Kardad sa ämblikke või lendamist, kindlasti on ka staaride seas keegi, kellega samastuda võid. Ja kui Sinu hirmud ehk ei ole takistuseks töö juures, siis paljude näitlejate puhul on see tegijaile paras pähkel - näiteks kardab vampiiriseriaali näitlejanna surnuaedu. Kes oleks arvanud?! Toome 25 kuulsuse hirmud sinuni, et leiaksid kinnitust - ka nemad on päeva lõpuks ikkagi vaid inimesed! Lihtsalt rikkamad inimesed.
Kaur Kender sõimab oma blogis verdtarretavate roppustega Rein Rauda ja teisi intellektuaale  (109)
02.veebruar 2014 13:23
Kirjanik ja endine Sirbi peatoimetaja kohusetäitja Kaur Kender adresseerib oma verivärskes blogipostituses mitmeid tuntud Eesti kirjanikke ning sõimab erakordsete roppustega Tallinna Ülikooli endist rektorit ja intellektuaali Rein Rauda.
Loe, millise maailmakuulsa naise pilt ilustas teismelise Karl-Erik Taukari seina!  (3)
24.jaanuar 2014 13:10
Kuigi 90ndatel, kui Karl-Erik Taukar veel laps oli, oli teismelistel kombeks katta oma tubade seinad iidolite ja kuulsuse postritega, tunnistab Karl-Erik, et säärane hullus läks temast kaarega mööda. "Mul oli seina peal ainult Pamela Andersoni poster, mille noorteajakirja X-Press vahelt leidsin. Ja Pamela Anderson oli selle peal riides!!!" meenutab Karl-Erik lõbusalt.
RETROGALERII: Vaata, millised olid 90ndate naisstaarid siis ja millised on täna!  (19)
24.jaanuar 2014 08:59
90ndad olid igati viljakas aeg nii popmuusikas kui ka televisioonis. Oli juust need ajad, mis tõid meile "Felicity", "Päästja koolikella", "Sõjaprintsess Xena". Ka oli see aeg, mil alustasid tähelendu paljud tänaseni tuntud näitlejad-modellid, sealhulgas Pamela Anderson, Claire Danes, Drew Barryore ja paljud teised. Lisaks sellele, kuidas tuntud naised vahepeal muutunud on, tasub tähele panna ka, kuidas on muutunud riietumisstiil - põsed võisid neil siis ju rohkem õhetada, aga kes tahaks 90ndaid tegelikult tagasi?
Vana arm ei roosteta! Pamela Anderson abiellus oma eksabikaasaga uuesti  (6)
12.jaanuar 2014 10:20
Oktoobris tunnistas Pamela Elleni jutusaates, et on taas üles soojendanud vana supi oma eksabikaasaga Rockiga. Eile kinnitas naine, et nad on taas abiellunud.
Ellen DeGeneresi ja Portia de Rossi lesbisuhe jooksis karile Pamela Andersoni tõttu?  (15)
10.jaanuar 2014 21:00
Kuulsad, rikkad ja ilusad kipuvad viimasel ajal tihtipeale lahku minema. Järgmised ohvrid kuulujutuveskis on lesbid Portia de Rossi ja Ellen DeGeneres , kelle vahele on erinevate allikate väitel tulnud ei keegi muu kui hiljuti lühikese soengu lõiganud sekspomm Pamela Anderson .
Siiski vaid inimesed! LOE, millised kuulsused põevad raskeid ravimatuid haigusi  (6)
30.detsember 2013 12:38
Viimastel päevadel meedias lahvatanud uudis Selena Gomezi võimalikust luupusest annab selgesti mõista, et kuulsused on siiski vaid inimesed ja neilgi tuleb võidelda raskete ning halvimal juhul lausa ravimatute haigustega, vahendab Celebuzz.
HIGISED FOTOD: Poisipeaga Pamela Anderson vihtus maratoni joosta  (22)
04.november 2013 09:28
Kui seni oleme Pamelat jooksmas näinud punases trikoos ja mööda rannaliiva, blondid lokid lehvimas, siis esmakordselt saame pilgu heita "Rannavalve" näitlejanna ja modelli tegelikku spordiellu, mis pooltki nii glamuurne ei ole - küll aga imetlust väärt!
Parem kui ei iial varem! Selline näeb välja poisipeaga Pamela Anderson  (12)
30.oktoober 2013 21:45
Pärast seda, kui Pamela Anderson juuksed lühikesed lõikas, on teda pea võimatu ära tunda. Ikoon, keda tunneme eelkõige pikkade blondide juustega, on endale seksika poisipea lõiganud.
FOTOD: Nendel naistel on meelelahutusmaailma kõige suuremad rinnapartiid  (11)
25.oktoober 2013 15:45
Kellel on hetkel iluoperatsioonide mekas meelelahutusmaailmas kõige suuremad rinnad? Vot nendel naistel! Ka Ameerika väljaanne TMZ nõustub selle valikuga, sest ka nemad on valinud kõige suurema büstiga naisstaariks Sofia Vergara . Vaata ja hinda ka teisi, sest mõned näod ja partiid on uued ning mõned teada tuntud oma vanas headuses - meie galeriisse mahtusid: Sofia Vergara, Pamela Anderson , Mariah Carey , Christina Hendricks , Kate Upton ja Salma Hayek .
VAATA äratuseks neid tänaseks 41-aastase "Rannavalve" staari bikiinipilte!  (11)
06.oktoober 2013 10:45
Carmen Electra oli ilusümbol juba siis, kui 15 aastat tagasi " Rannavalves " punases trikoos ringi lippas ning Pamela Andersoni kõrval silmailu pakkus. Kui teised saarja kangelased on pigem ajas muutunud, siis Electra pole glamuurimodellisära ikka veel kaotanud ning vormgi on kadestamisväärt. Bikiinipildistamisel Hawaiil kehavõlusid uhkusega demonstreerinud naine on kõike muud kui 41-aastane!
FOTOD: L'amour! Pamela Anderson miilustas eksmehega Pariisis  (4)
01.oktoober 2013 22:47
Sekspomm Pamela Anderson on taas paari heitnud oma endise mehe Rick Salomoniga, kellega ta aastal 2007 vaid mõneks kuuks abiellus.
10 eriskummalist fakti Playboy kohta, mida sa tõenäoliselt ei teadnud  (9)
21.september 2013 11:18
Kuigi Playboy bränd on üks enim tuntumaid maailmas, siis on ilmselt nii mõndagi, mida avalikkus kurikuulus naistemees  Hugh Hefneri 'st ja tema elutööst ei tea.
FOTOD: Supertrimmis Pamela Anderson semmib uuesti pornostaarist eksmehega  (2)
08.august 2013 21:39
Pamela Anderson on kuuldavasti taas kohtumas oma endise mehe Rick Salomoniga.
FOTOD: Millised olid "Rannavalve" staarid sarja ajal ning keda on aeg enim muutnud?  (15)
07.juuli 2013 10:15
Kas teadsid, et 1989. aastal USAs eetrisse jõudnud telesari " Rannavalve " tühistati pärast esimest hooaega madalate reitingute tõttu, kuid pärast aastast pausi sai sellest ülemaailmne hitt.