palkmaja

FOTOD: Inspireerivad valged köögid — 16 ja rohkem ideed!
17.oktoober 2016 07:44
Kuna meil Põhjamaades sügistalvisel ajal päevavalgust napib, siis armastatakse kodu sisustamisel kasutada valget mööbli, eriti köögimööblit. Valge köögimööbel loob avarust ja valgust. Leiate artiklist mitmeid ideid, kuidas valget värvi köögis kasutada. Vaata lähemalt!
Jaanus ja Monika Nõgisto „ebaõiglaselt” saadud raha eest loodud kodu  (6)
15.oktoober 2016 00:05
Kui ühel hetkel kukub sulle sülle „ebaõiglane” rahasumma, siis tekib palju mõtteid, kuidas seda kasutada. Muusika- ja telemehe Jaanus Nõgisto peast käis läbi, et soetaks õige mõne edeva auto või teeks hoopis Hiiumaa kodus põhjalikuma remondi. Ootamatult saadud autoritasu kulus aga pärast abikaasa Monikaga arutamist kodu rajamiseks.
Valge väliköök tuulepealsel maal
29.september 2016 00:00
Taavi Roosalu ja Varje Sirgi otsustasid pere suvised toidutegemised kolida hoovile. Selleks ehitati oma Tuuleveski talu õuele väliköök, mille aknast näeb heinamaal jalutavaid lihaveiseid.
Detailideni täiustatud talukompleks reljeefsel maastikul  (1)
23.august 2016 07:30
Pealinnast vaid 30 kilomeetri kaugusel Anijas asub kaunis maakodukompleks, mis koosneb peamajast ja külalistemajast. Mõlemas hoones on väga hoolikalt läbi mõeldud nii üldpilt kui ka detailid. Talu asub kaunil, 2,5 hektari suurusel reljeefsel maastikul. Reljeef on langeva joonega, suurepärased vaated igasse suunda.
Eiki Nestor: saaks sellest võltsist ükskord lahti! Elan sama elu, mida inimesed mu ümber  (166)
06.august 2016 00:05
„Kui vaatad kandidaate, siis suuremat häda ei juhtuks presidendina kellegagi meist peale ühe,” sõnab presidendiks ihkav Eiki Nestor. Kõigil on oma plussid ja miinused.
TOP 5: Vaata juulikuu köitvamaid kinnisvaraobjekte
02.august 2016 10:41
Suvesoojus ja lokkav loodus panevad ilmselt rohkem unistama oma majast, aga ka sisustus- ja renoveerimisideede kogumine on endiselt populaarne. Millised kodud köitsid kinnisvaraportaali City24 .ee külastajaid kõige enam? Peamiselt kallima hinnaklassi eramud Harjumaal, kuid edetabelisse pääses ka üks armas suvila Võrumaal.
Marina Kaljurand: mu hinge ei ole varem nii palju haavatud kui viimase poole aasta jooksul  (332)
29.juuli 2016 23:56
Rahvaküsitlustes populaarseim presidendikandidaadi kandidaat Marina Kaljurand on võitlusvalmis ja kinnitab LP-le: tulgu mis tuleb, tema alla ei anna!
Lähis-Ida soolo
25.juuli 2016 11:47
Lähis-Ida on kontrastne maailmanurk. Ühes nurgas seisavad kõrbemiraažina maailma kõrgeimad pilvelõhkujad, teises elatakse aga Tartu - suurustes põgenikelaagrites telkides. Ferrari esindussalongist sõidetakse otse kaameliturule, staadionitäis rahvast tuleb kokku kuulama nii Robbie Williamsit kui mõnda imaami. Lähis-Idas on absoluutselt kõik võimalik.
Põder ja rebane haabjaga Soomaal
14.juuli 2016 00:00
Avatud talude päeval ootab külalisi ka Tori-Jõesuu siidri- ja veinitalu. Pererahvas lubab huvitavaid lugusid, jalutuskäiku istanduses ning siidri degusteerimist.
Vegankokk: Minu menüü on rikkalikum kui eales varem  (98)
14.juuli 2016 00:00
Täistaimetoit võib olla nii tervislik, eetiline kui ka kõhtutäitev, usub blogimaailmas ilma teinud kokk Sandra Vungi.
Vaata, millise kena suvekodu leiab endale Põlva-, Võru- ja Valgamaal
12.juuli 2016 09:52
Meie väike Eesti on alati meelitanud erilise ja mitmepalgelise loodusega — kaguosast leiab mõnusa kuppelmaastiku, kuhu paljud ka suvekodu rajavad. See on hea paik puhata ja linnast eemal olla. Leidsime City24.ee lehelt mõned kaunid suvekodud — kui sind köidab maaliline loodus ja kalarikkad järved, siis vaata lähemalt!
Võistlejad tegid palgitapi 30 minutiga
30.juuni 2016 00:00
Räpinas toimunud käsitöö- palkmaja ehitajate kutsevõistluse võitis kolmandat korda ülekaalukalt Veiko Palm, kokku osales 11 meistrit.
FOTOD: Vaata, millise kauni suvekodu saab osta Järva- ja Raplamaale
15.juuni 2016 08:58
Järva- ja Raplamaa on maakonnad, mis ei piirne ühestki küljest mere, järve või riigipiiriga. Need on kaks mandri keskel asuvat maakonda, kuid boonuseks on pealinna lähedus ja paljud just selle järgi suvekodu valivad. Vaatasime ringi City24.ee portaalis ja noppisime mõned toredad suvekodud. Vaata lähemalt!
Inspireerivad aiad, terrassid ja rõdud aastast 2015 — ideid suveks
11.juuni 2016 13:10
On just õige aeg teha plaane suveks. Näiteks kuidas kujundada oma suvekodu , aed , terrass või rõdu . Möödunud aastal toimus fotovõistlus "Minu kodu suvel" ja imelisi pilte saabus väga palju. Valisime välja 15, millest on hea ammutada inspiratsiooni eelolevaks suveks. Kujunda endale kaunis aed, rõdu, terrass või veranda.
SUUR FOTOGALERII: Kalamajast Setumaale kolinud pere ehitas oma kätega looduslähedase kodu  (10)
09.juuni 2016 18:00
Jaanus ja Pille Viese jätsid pealinna ning rajasid endale Sonne talukohta kodu, kus nautida elu võimalikult looduslähedases stiilis.
Vaata põnevaid suvekodusid Saare- ja Hiiumaal  (1)
08.juuni 2016 07:32
Kui hing ihkab maale, siis maakodu asukohaks võib olla ka mõni saar — neid meil jagub. Vaatasime ringi City24.ee lehel ja tegime ülevaate müügil olevatest suvekodudest Saare- ja Hiiumaal. Vaata, mida head leidsime!
Naine ehitab kodu — funkmaja asemel kerkis puitmaja  (1)
06.juuni 2016 07:57
Paar aastat tagasi sai julge ja ettevõtlik Heleri valmis oma kodu. Eriprojekti järgi valminud mõnusas puitmajas on ruumi parasjagu, eramu arhitektiks on Mikk Lintrop. Eesti Puitmajaliidu korraldatud Aasta tehasemaja 2016 valimisel oli see hästi läbi mõeldud kodu ka lugejate lemmiku TOPis. Uurisime Helerilt, kuidas selline pesa sündis.
FOTOD: Vaata, millise kauni suvila võib osta Läänemaale
02.juuni 2016 13:11
Suvi on puhkamise aeg ja eestlane eelistab ikka seda oma kohta, kuhu minna lõõgastuma üksi, pere või sõpradega. Vaatasime ringi City24.ee portaalis ja leidsime seitse põnevat pakkumist Läänemaale — luksuslikumad ja ruumikamad kompleksid, privaatsemad ja väiksemad suvekodud, aga ka ühe taastamist vajava vana veski Vormsi saarel.
FOTOD: Modernne palkmaja Läänemaal uhkeldab pikkade rõdude, linnuvaatlustorni ja tiigiga  (37)
02.juuni 2016 08:10
Noarootsi vallas asuva Kadaka talu pilgupüüdjaks on arhitekt Raul Vaiksoo projekteeritud palkmaja, mille ümber sama põnevad kõrvalehitised. Talu õuel lehvib peremärgiga lipp, kõikjal hakkavad silma lopsakad lillepuhmad
Masintoodetud palkmaja, käsitöö-palkmaja, moodulmaja või elementmaja?  (1)
27.mai 2016 10:55
Kui on plaanis ehitada puitmaja, siis just need on terminid, millega kohe alguses kokku puutud. Enne kui kopp saab maasse löödud, on kindlasti vaja teha eeltööd. Masintoodetud palkmaja , käsitöö-palkmaja, moodulmaja või elementmaja — mis need täpselt on ja kuidas teha otsus, milline maja lõpuks ehitada?
FOTOD: Eesti kauneimad maakodud võluvad maitsekuse ja nutikusega  (6)
27.mai 2016 08:05
Fotomeenutus parimatest parimaist ehk kõikide 2015. aasta kaunima maakodu konkursi kategooriate võitjatest.
Mäenõlvale ehitatud eramu Norras  (2)
26.mai 2016 07:30
Aasta tehasemaja 2016 konkursil oli meie lugejate lemmikute hulgas ka Norrasse ehitatud eramu. Kuna krunt asub mäenõlval, tekkis vajadus eri tasapindade järele. Majas on hästi ühendatud energiasäästlikkus, ruumikus ja praktilisus. EstNor OÜ tegevjuht Renee Mikomägi sõnul sündis maja kliendi ja arhitekt Mats Põllumaa (arhitektibüroo Kawand OÜ) koostöös.
Kaara talust põlvnevad andunud metsnikud
26.mai 2016 00:00
Maikuu kuuendal päeval tähistati kogu oma elu metsamajandusele pühendanud Heino Tedre kodukohas tema 90. sünniaastapäeva, peeti metsapäeva, istutati puid, pandi üles lindude pesakaste ja vahetati muljeid.
FOTOD: Hulljulge ja pisut pöörane paar ehitas Pärnumaale suursuguse rannahäärberi  (47)
25.mai 2016 10:00
Õnne ja Jüri Vainukivi on hulljulge ja heas mõttes pöörane paar.
PLUSSID JA MIINUSED: Kas õige Eesti kodu on kivist või puidust?  (2)
18.mai 2016 10:00
Kuigi kõlab arvamusi, et üks õige Eesti kodu ehitatakse ikka kivist, koguvad üha enam populaarsust ka puidust elamud.
Puit või kivi — majaostja põhivalikud
18.mai 2016 09:39
Kuigi kõlab arvamusi, et üks õige Eesti kodu ehitatakse ikka kivist, koguvad üha enam populaarsust ka puidust eramud ning kortermajad. Tänapäevased mitmekesised ehitustehnoloogiad võimaldavad eramuehituses kasutada laialdaselt väga erinevaid materjale, kuid tavaliselt koondub koduostja dilemma ühe valiku alla — kas osta puu- või kivimaja?
"Minu kaunis magamistuba": Pisikeses kodus rannamändide all
16.mai 2016 12:02
Kirsi: Meie väike, kuid armas kodu asub kuurortkülas Võsu rannamändide all. Pilt on tehtud, kui olime alles väikese pereliikme ootuses ja tema voodi sai äsja paika seatud.
HEA TEADA: Millest sõltub palkmaja hind  (8)
11.mai 2016 07:30
Läbi aegade Eestis armastatud palkmajade puhul huvitab sageli inimest esmalt palkmaja hind. Toome mõned näited sellest, kuidas kliendina majatootjalt esimest hinnapakkumist küsida ja mida arvestada tootjalt päringu tegemisel. Kui palju maksab siis keskmise suurusega maja?
Vaata perspektiivikaid müügis olevaid suvekodusid Virumaal
27.aprill 2016 07:00
Eestis on küllaga kauneid paiku, kuhu hing ihkaks puhkama ja suvekodu rajama või ostma. Vaatasime ringi kinnisvaraportaali City24 .ee lehel ja silma jäid mõned Lääne- ja Ida-Virumaal asuvad suvilad-maakodud. Kui see kant sind kõnetab, siis tasub pilk peale heita!