Nordic Hotel Forum

Ole teadlik ja kaitse oma autot! Need on autovaraste lemmikkohad Tallinnas  (49)
26.aprill 2016 14:50
Soomekeelne Tallinna24 internetiväljaanne luges üles need parklad, kus on korrakaitsjate info põhjal meie pealinnas kõige tõenäolisem langeda autosse sissemurdmise ohvriks. Soomlastel soovitatakse nimetatud kohtadesse Tallinnas oma autot järelevalveta mitte jätta. Eesti politsei annab autoomanikele nõu, kuidas kurikaelte tegevust teadlikult ennetada.
Jaak Juskega kadunud Eestit avastamas 1: Tallinn, Viru väljak  (74)
09.aprill 2016 13:09
Tänasest hakkavad Fortes laupäeviti ilmuma Jaak Juske ülevaated erinevate oluliste Eesti paikade ajaloost, seda nii sõnas kui pildis. Paljud kohad on sellised, mida pelgalt vanu pilte vaadates üldse ära ei tunnekski, nii ka meie tänase loo peategelane Viru väljak .
Pane vaim valmis: Tallinn Music Weeki raames toimub üle saja tasuta kontserdi terves linnas  (1)
07.märts 2016 18:05
28. märtsist 3. aprillin toimuv uue muusika ja linnakultuuri festival Tallinn Music Week (TMW) on kokku pannud kõigi aegade mahukaima "Linnalava" programmi, mille raames saab nelja päeva jooksul tasuta pealelõunastel kontsertidel kuulda tervelt 105 artisti etteasteid 21 erinäolises keskkonnas. Linnalavad püstitakse kohvikutesse, galeriidesse, kauplustesse, disainistuudiotesse, trammi ja teistesse tavatutesse paikadesse üle linna.
Vaata, kes said aasta kultuurisõbra tiitli
16.veebruar 2016 16:48
Kultuuriminister Indrek Saar tunnustas 33 ettevõtet ja eraisikut ehk kultuurisõpra, kes on möödunud aasta jooksul kultuurivaldkonda enim toetanud. Aasta kultuurisõbra tiitliga pärjati AS E-Piim, Alexela Group ning Maarja Oviir-Neivelt ja Indrek Neivelt.
SUUR HOMMIKUSÖÖKIDE TEST, XI osa: Hotell Euroopa - imeilus vaade merele ja jahisadamale  (1)
31.detsember 2015 15:40
Aasta lõpp läheneb hirmsa kiirusega ning väikene hommikusöök hotellilauas tundus vajaliku kosutusena, et tänane päev rahus ning ülima tulemuslikkusega mööda saata. Maitsed .ee portaal võttis oma päkapikkudega täna ette sadamas paikneva Euroopa hotelli ja nende hommikused kosutused. Loe, mida me avastasime ja sellest arvasime!
SUUR HOMMIKUSÖÖKIDE TEST, X osa: Oru Hotell - peaaegu hinda väärt hommikusöök Tallinna äärest  (1)
30.detsember 2015 16:40
Laiendame oma hommikusöökide geograafilist areaali ning võtame ette tee ka kesklinnast väljaspoole - tänasel kargel hommikul jäi meie teele Oru Hotell lauluväljaku ääres. Astusime sinna sisse ning meile pakuti igati kosutavat hommikusööki. Vaata ja loe, mida maitsesime, rüüpasime ning mida sellest arvasime!
SUUR HOMMIKUSÖÖKIDE TEST, IX osa: Ülemiste hotell – mõnusas atmosfääris, kuid liiga jahtunud ja magus
29.detsember 2015 11:02
Aasta lõpp hakkab lähenema ning palju on veel teha, et saada kõik planeeritu 2015. aastanumbri sees korda aetud. Kiired ajad ei jäta aga palju võimalusi kodus süüa vaaritada - hommikul on kodus söömisele heaks alternatiiviks näiteks hotellihommikusöögid. Maitsed .ee portaal võttis oma päkapikkudega täna ette Ülemiste hotelli ja nende hommikused kosutused. Loe, mida me avastasime ja sellest arvasime!
SUUR HOMMIKUSÖÖKIDE TEST, VIII osa: Nordic Hotel Forum - keskpärane suure hotelli hommikusöök koos kaasnevate plusside ja miinustega
28.detsember 2015 14:05
Jätkame uitamist pealinna hotellide hommikusöögilaudades ning nende taga pakutavas. Sellel korral jäi meie teele ette Tallinnas Viru ringil paiknev Nordic Hotel Forum ning selle kauni öömaja hommikusöök. Tegime meile omased maitsmised, nuusutamised ning võtame nüüd selle kehakinnituse lühidalt kokku.
Filmihundi rind on kunstipärane! PÖFFi särgi kujundas moelooja Britt Samoson
12.november 2015 17:32
Reedel algava Pimedate Ööde filmifestivali vabatahtlikud kannavad sel aastal särke, mille on kujundanud moelooja ja illustraator Britt Samoson . Tumedat särki ehib PÖFFi vapilooma - hundi - meisterlik illustratsioon.
Vaata, millised Eesti firmad on Rootsi Äriauhind 2015 nominendid  (1)
29.september 2015 10:38
Rahvusvaheline žürii valib tänavu nominentide seast välja parima jätkusuutlikult kasvava ettevõtte, sotsiaalselt vastutustundliku projekti, noore ettevõtja ja tehnoloogilise innovatsiooni projekti.
Musafännid rõõmustage: Tallinn Music Week saabub ka järgmisel kevadel uue muusika tulvaga, esimesed sooduspassid on juba müügis!
25.august 2015 12:15
Ka tuleval aastal saabub kevad Tallinna uue muusika tulvaga – 28. märtsist 3. aprillini toimuva festivaliga Tallinn Music Week . Soodushinnaga 35-eurosed festivalipassid on saadaval kuni 31. augustini TMW kodulehel tmw.ee .
DELFI HÄÄLETUS: Aita oma lemmik kergejõustiku U23 EM-i lilleneiuks!  (4)
17.juuni 2015 19:27
Tallinnas Nordic Hotel Forumis toimus teisipäeval Eesti kergejõustikuliidu ja Tradehouse'i suurejooneline lilleneiude casting, kus valiti välja kaheksa tütarlast, kes aitavad 9.-12. juulini Tallinnas toimuval U23 EM-il medalitseremooniaid läbi viia. Üheksanda ehk viimase õnneliku neiu selgitavad välja aga Delfi lugejad.
SUUR GALERII: Kergejõustiku U23 EM-i lilleneiudeks valiti teiste seas ka Eesti koondise sprinter ja endine Miss Estonia  (8)
16.juuni 2015 14:48
Tallinnas Nordic Hotel Forumis toimus täna Eesti kergejõustikuliidu ja Tradehouse'i suurejooneline lilleneiude casting, kus valiti välja kaheksa tütarlast, kes aitavad 9.-12. juulini Tallinnas toimuval U23 EM-il medalitseremooniaid läbi viia.
Suur talgupäev: kümned tuhanded talgulised teevad täna Eestit korda  (13)
02.mai 2015 08:13
Täna toimub kõikjal Eestis Teeme Ära talgupäev , millest võtavad osa kümned tuhanded eestimaalased.
Homsele Teeme Ära talgupäevale on end kirja pannud ligi 23 000 osalejat  (8)
01.mai 2015 16:03
Homme tuleb hoolimata jahedast ja niiskest kevadilmast tegus talgupäev kõikjal üle Eesti. Reede keskpäevase seisuga toimub Teeme Ära talgupäeva raames 1746 talgut, kuhu on end kirja pannud juba ligi 23 000 talgulist ja neid aina lisandub.
DELFI FOTOD JA VIDEO: Taavi Rõivas Reformierakonna volikogu eel: sai päris hea lepe, mis on kolme erakonna nägu  (18)
06.aprill 2015 18:12
Peaminister Taavi Rõivas ütles täna õhtul erakonna volikogu eel, et kolme erakonna koalitsioonilepe parandab Eesti julgeolekut, aitab kaasa majanduskasvule, tegeleb nende inimeste probleemidega, kes riigi tuge kõige rohkem vajavad.
Meediasse lekkinud uute ministrite nimed viitavad olulistele vangerdustele portfellidega  (285)
06.aprill 2015 13:19
Reformierakonna esimehe Taavi Rõivase sõnul on koos Sotsiaaldemokraatliku Erakonna ( SDE ) ja Isamaa ja Res Publica Liidu ( IRL ) esindajatega kokku lepitud valitsusvastutuse jaotuses. Kuigi ametlikult ei ole parteid konkreetsete ministrite nimesid välja käinud, siis Delfi andmetel on suur osa ministrite isikuid tegelikult juba paigas.
Ministrikohtade jaotus erakondade vahel on kokku lepitud  (122)
06.aprill 2015 11:37
Reformierakonna esimehe Taavi Rõivase sõnul on koos Sotsiaaldemokraatliku Erakonna (SDE) ja Isamaa ja Res Publica Liidu (IRL) esindajatega kokku lepitud valitsusvastutuse jaotuses. Reformierakond vastutab aastateks 2015-2019 loodavas valitsusliidus seitsme valdkonna eest ning SDE ja IRL kumbki nelja eest.
Tänasest saab end kirja panna Teeme Ära talgupäevale  (11)
18.märts 2015 09:36
Teeme Ära talgupäeva meeskond kutsub tänasest kõiki aktiivseid inimesi ja organisatsioone alustama ettevalmistusi üle-eestiliseks talgupäevaks, mis sel aastal peetakse 2. mail.
Tallinn Music Week esitleb oma lemmiksöögikohti ja pop-up restorani ning esmakordselt festivali kavasse lisatud kunstiprogrammi
04.märts 2015 08:14
Märtsikuu viimasel nädalavahetusel pealinna vallutav uue muusika festival Tallinn Music Week kaasab programmi taas üle kümne armastatud söögikoha ning avab festivali pop-up restorani Disaini- ja arhitektuurigaleriis. Uue festivaliosana lisandub tänavu TMW kavasse kaasaegset kunsti esitlev “TMW Kunst” galeriide programm.
FOTOD: Vaata, kes pälvisid aasta kultuurisõbra tiitli!
10.veebruar 2015 18:31
Kultuuriminister Urve Tiidus tunnustas kinos Artis täna ettevõtteid, kes on pikaajaliselt toetanud eesti kultuuri ning andis tänuüritusel üle kolm aasta kultuurisõbra tiitlit. Aasta kultuurisõbra tiitli pälvisid ettevõtja Ahti Heinla, Premia Tallinna Külmhoone AS ja AS Tallink Grupp.
Tallinn Music Week avalikustas festivali esinejad ja ajakava! 205 artisti, neist 121 Eestist!
04.veebruar 2015 11:18
25.-29. märtsini juba seitsmendat korda toimuval uue muusika suursündmusel ja tänaseks olulisel linnafestivalil Tallinn Music Week, mille mõned kuud tagasi the Guardian ja Observer viie huvitavama festivali hulka maailmas valisid, astub tänavu üles 205 artisti 26 riigist, neist 121 esinejat Eestist.
Maailma ja Eesti parimad hotellid: Tripadvisor kuulutas välja reisijate lemmikud  (3)
23.jaanuar 2015 02:11
Maailma suurim reisiarvustuste veeb Tripadvisor kuulutas välja iga-aastase parimate hotellide edetabeli. Valijateks, nagu varemgi, olid miljonid reisijad.
TÄISPIKKUSES: Delfi TV erisaade Eesti suurimalt rahvaspordiürituselt SEB Tallinna Maraton
14.september 2014 17:13
Delfi TV vahendas otseülekandes Eesti suurimat rahvaspordiüritust SEB Tallinna Maraton.
PÜHAPÄEVAL DELFI TV-S: Vaata SEB Tallinna Maratoni rahvarohkemaid hetki otsepildis!  (2)
13.september 2014 16:51
Delfi TV vahendab pühapäeval otseülekandes Eesti suurima rahvaspordiürituse SEB Tallinna Maratoni.
Vaata, kui palju hotellid laulu- ja tantsupeo ajaks hinda tõstsid  (16)
03.juuli 2014 17:40
Laulu- ja tantsupeo nädalavahetuseks on mõned Tallinna hotellid hindu tõstnud lausa 50 protsenti. Vaatamata tavapärasemast kallimatele hindadele on majutusasutused põhimõtteliselt välja müüdud ning Tallinnas on raske hotellituba leida.
VANA KULD: Toomas Annuse meistriklass  (8)
25.juuni 2014 09:09
Abiks algajale ärimehele: kuidas saada Tallinna kesklinnas sajamiljonilise maatüki omanikuks peenraha eest.
Tallinn Music Week sai Inglismaa olulisimalt talendifestivalilt Tallinna tutvustamise eest “parima linna-tutvustaja” tiitli!
14.mai 2014 11:55
Möödunud nädalalõpul Inglismaal Brightonis toimunud muusikafestivali The Great Escape raames peetud muusikaauhindade tseremoonial Yearly Music Convention Awards (YMCA) pälvis Tallinn Music Week parima võõrustajalinna-tutvustaja (“Best Host City Champion”) tiitli. Teised nominendid olid Berlin Music Week / Berllin, Waves Vienna / Viin, The Great Escape / Brighton ja Reeperbahn Campus / Hamburg.
Miljonid reisijad valisid: need on parima teenindusega hotellid maailmas (ja Eestis)  (5)
14.mai 2014 00:12
TripAdvisor kuulutas täna välja 2014. aasta parima teenindusega hotellid. Need selgusid reisiarvustuste saidi miljonite külastajate hinnangutest.