nina

Reisiuudised: Hotell ehtsa kunstliku vihmametsaga
26.oktoober 2016 02:25
Türgi tiibadel saab talvel Sansibari - Hotell ehtsa kunstliku vihmametsaga - Finnairi New Yorgi lendudel nüüd Portugali õhusõiduk - Restoran serveerib toitu Ameerika mägedel - Reisidiil
Sügise kõige rajum festival
26.oktoober 2016 00:30
Vägivald ja seksuaalsus, inimkeha ja kübermaailm, kunst ja muusika – tänavuse NU Performance Festivali kuraator Maria Arusoo (32) räägib Kadri Karrole, miks peaks kultuurihuviline oktoobri lõpus ja novembri alguses Kanuti Gildi SAALis kohal olema.
Nicaragua keelevääratused
26.oktoober 2016 00:30
Võõrkeelt rääkida üritades pole piinlikest vahejuhtumitest pääsu, tunnistab Toomas Mikkor.
SPETSIALIST SOOVITAB: Ära lase oma kodul hallitama minna!  (4)
25.oktoober 2016 15:34
TM KODU&EHITUS: Kui peres põetakse väga tihti allergiat või hingamisteede haigusi, võib pereliikme haiguse põhjus peituda hallitusseentes, mis on ennast kodusesse majapidamisse mõnusalt sisse seadnud. Miks hallitus tekib ja kas saame olukorda ennetada?
Proovisõit: Peugeot 3008 - kas suur tükk ajab suu lõhki?
25.oktoober 2016 13:00
Peugeot valmistub autoturust suurt tükki ampsama – uus linnamaastur 3008 lööb letti täiesti jalustrabava disaini, mis täiesti silmnähtava argumendina võib nii mõnegi muidu konkurendi toodangut eelistava kliendi meelt muutma panna.
Vesi joogina, toidulauast, trenni ja kaalulangetajana - kuidas  (6)
25.oktoober 2016 08:00
Vee joomisest rääkimine võib tunduda nii mõnelegi sama tühise vestlusteemana nagu rääkida näiteks kõndimisest - paistab see ju olevat iseenesest mõistetav igapäevategevus, mille üle siin ikka pikalt arutleda. Paraku kostab nii treeningutel kui loengutel iga kord küsimusi vee joomise kohta. Kui palju juua, miks üldse juua ja kas trenni ajal eelistada vett või mõnd spordijooki?
Tätoveerimiskunstnik: Mind on sageli hiljem tänatud, et nad lollustest päästsin  (7)
24.oktoober 2016 10:42
Piradose stuudio disainer Silver "Sboy" Seeblum vastas küsimustele, mis ehk aitab saada vastuseid neil, kes tahaksid hirmsasti endale tattood, kuid pelgavad, või ei ole kindlad, mida endale nahale joonistada.
Mida teha koolivaheajal Lätis-Leedus?
22.oktoober 2016 11:31
Kui koolivaheaja reis on veel planeerimata, siis tegelikult pole lootusetult hilja - autole hääled sisse meeleolukas seiklus lõunanaabrite juures võib alata!
Segadus ja närvipinge. Eesti start-up Pariisis investoreid otsimas
22.oktoober 2016 00:05
Nädal tagasi toimus Pariisis ülemaailmne tehnoloogia-idufirmade konkurss, kuhu ainsa Eesti ettevõttena kutsuti Ajujahi võitnud SprayPrinter.
Anna laps ära ja päästa õnnelik pereelu  (20)
22.oktoober 2016 00:05
Kes poleks kuulnud vingumist, kui vähe vanemad tänapäeva kiire elutempo juures oma laste eest hoolitsevad. Milline jama! Tööga hõivatud vanem ostab lastehoiuteenust sisse ja õigesti teeb.
Autotoodete ja varuosade võltsimine on suur äri; loe, kuidas originaali ja piraati eristada  (20)
21.oktoober 2016 16:00
Internetist või kahtlasest töökojast odavat varuosa ostes võib paremal juhul sattuda garantii puudumise, halval aga labase võltsingu otsa.
Ekspert õpetab: kuidas külmade ilmadega raha säästa?  (16)
21.oktoober 2016 15:08
Talv ei ole enam kaugel, temperatuur üha langeb ning väljaminekud aina suurenevad. Tegu ei ole küll ootamatu kuluga, sest Eesti kliimas elades ei õnnestu vältida seda, et talviti erinevad arved ja kulud suuremad on kui näiteks kevadel või suvel. Küll aga ei ole vaja väljaminekute suurenemisega vaikselt leppida, vaid veidike planeerides on ka kõige külmemal aastaajal võimalik märkimisväärselt raha säästa. Parimintress.ee blogis antakse mõned näpunäited.
Tasakaalusta ja ravi oma tšakraid tervendavate kristallide abil
21.oktoober 2016 11:11
Tšakrate kaudu voolab universaalne energia kehasse ja sellest välja. Tšakrad koguvad ja jaotavad vaimset, füüsilist, emotsionaalset ja hingelist energiat. Selleks, et nende tööd toetada, saab abi kristallteraapiast.
Ettevaatust! Odav varuosa võib osutuda võltsinguks  (24)
20.oktoober 2016 10:23
Internetist või kahtlasest töökojast odavat varuosa ostes võib paremal juhul sattuda detailini, millel puudub garantii. Halvemal korral aga labase võltsinguni.
Neli joogide hingamisharjutust  (2)
20.oktoober 2016 00:00
Suur osa jooga hingamisõpetusest on rajatud tuntud loodusseadustele. Inimkeha rütmi tundes oskab joogi õhust akumuleerida suurt hulka praanat, mida ta siis vajaduse korral kasutab.
Lugejad jagavad sügisesi ilunippe: kriimusalv aitab nii vistrike kui kuiva naha puhul  (1)
19.oktoober 2016 23:00
Kohe kui ilmad külmaks läksid, tekkis meil küsimus, kuidas küll sellises vihmases ja uduses sügises ise kauniks ja säravaks jääda. Korraldasime koostöös Moekuulutajaga auhinnamängu, küsisime oma lugejate käest häid ilunippe ning lubasime kõikide vastajate vahel vägeva kingikoti välja loosida. Kuigi auhind on loositud, jagame veel edaspidigi teiega häid nippe.
51 KÜSIMUST: Reporter Keili Sükijaineni pihib: staaridega olen suudelnud, kohvikus käinud ja Tinderis match 'inud!  (4)
19.oktoober 2016 08:28
Kas teadsid, et TV3 reporter Keili Sükijainen on oma roosasid käeraudu Tõnis Niinemetsa eest peitnud? Või et telemaailmas on päris mitu Eesti staari Keilile külge löönud? Või hoopis, et Keili sai modelliks vahetult pärast Tivoli "okserattalt" tulekut?
Andres Ammase üleskutse sotsidele: kas tahate väljuda Reformierakonna magusast, ent lämmatavast embusest?  (33)
18.oktoober 2016 16:57
Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimees Jevgeni Ossinovski on ikka veel nördinud, et Vabaerakond sai viimastel riigikogu valimistel paljude varem sotse valinute hääle. Viimati elas Ossinovski pettumust välja oma erakonna volikogul Vabaerakonda paika pannes.
Mõtiskled, miks õpetatakse koolis asju, mida sul enam kunagi vaja ei lähe? Siin on vastus!  (11)
18.oktoober 2016 15:47
Päris tihti küsivad õpilased uue teema õppimise käigus õpetajalt, et milleks seda küll vaja on, miks me seda õpime? Sellega kaasnevad ka negatiivsed emotsioonid, mis tihti väljenduvad õpilaste nägudel — küll kortsutatakse kulme, küll kirtsutatakse nina.
Pahane lugeja: appi, ma olen jälle haige ja mul on sellest kõrini!  (16)
18.oktoober 2016 15:02
Vahepeal tuleb vägisi tunne peale, et mulle lihtsalt ei sobi see kliima ja peaks väljamaale päikese alla põrutama!
Saab on surnud, elagu Saab – auto, mis mitte kunagi päriselt ei kao!  (4)
18.oktoober 2016 13:00
Saab nalja, ütleksid rootslased, kui teaksid, mida sõna “saab” eesti keeles tähendab. Saab – automargi lugu kisub vähemalt sama värvikaks kui türklaste telenovela “Sajandi armastuslugu”. Värskeim sõlmitus toob tõepoolest mängu ka türklased, kes on avastanud, et neil on vaja elektriautosid.
Kylie Jenner paljastas oma kaalunumbri: pole hullu, mulle meeldib mu täidlane figuur!  (3)
18.oktoober 2016 10:35
Kardashianite klanni kõige noorem liige rääkis avameelselt oma kehakaalust ja kommenteeris kuluaarides ringlevaid kõlakaid nagu oleks ta hiljuti noa all käinud.
Viimase minuti ideed: 5 kohta, kuhu Eestis koolivaheajareisile sõita
18.oktoober 2016 10:31
Koolivaheaeg algab juba järgmisel nädalal! Kui mitte ühtegi plaani pole veel tehtud, pole kõik lootusetult kadunud - ka Eesti pakub mõnusaid sügisesi elamusi.
Kas külmetamine teeb haigeks?
17.oktoober 2016 15:32
Ma pole ju külmetanud, kuidas ma haigeks jäin, küsivad patsiendid tihti üllatunult.
A. Le Coq sihib islamimaid  (6)
17.oktoober 2016 15:27
Tartu õlletehas soetas uued seadmed täielikult alkoholivaba õlle tootmiseks.
Kaamelimaadlus ja tuhkrupüksitamine – veidrad spordialad üle maailma
17.oktoober 2016 13:26
Kõigis maailma kultuurides on olnud tavaks koguneda kokku, et võtta osa mõttetutest ja sageli rabavalt ohtlikest sportmängudest.
Põhjalik juhend igavese nooruse säilitamiseks: pika ja täisväärtusliku elu saladused
16.oktoober 2016 22:00
Jaapanlaste arvates on igaühel siin maailmas oma ikigai — elu eesmärk ja põhjus elada. Héctor García ja Francesc Mirallese raamat “Ikigai” analüüsib Jaapani Okinawa saare õnnelike ja igavesti noorte 100aastaste ja vanemategi elanike pikaealisuse tagamaid ja püüab lahti mõtestada peamist: mida siis ikkagi tähendab ikigai, mille olemasolu lubab saare inimestel nautida lõbusat ja teguderohket pikka elu?
FOTO: Eesti kaljuronijad vallutasid Californias kuulsa Nose vertikaali  (29)
15.oktoober 2016 18:56
Neli Eesti meest tegid sel nädalal Eesti kaljuronimise ajalugu, ronides Californias Yosemite Rahvuspargis asuva kuulsa The Nose’i (Nina) tippu.
Varas istus Ülemiste parklas omaniku silme all autosse ja kihutas minema: "Niipea kui ta rooli taha istus, pani gaasi põhja. Sten ei jõudnud kõrvale istudagi."  (116)
14.oktoober 2016 09:36
Eile päeval leidis Tallinnas Ülemiste keskuse parklas aset kahetsusväärne juhtum, kui üks BMW ostust huvitatud 20ndates mees tuli kohale, istus autosse ning sõitis varastatud autoga minema.