nina

Arvutimängulooja napsas Jay-Z ja Beyonce'i eest uhke häärberi  (6)
20.detsember 2014 12:20
Beyonce ja Jay-Z olid selle aasta sügisel pannud silma peale ühele uhkele häärberile Beverly Hillsis. Nad käisid seda maja korduvalt vaatamas ning väidetavalt olid valmis tegema ka pakkumise.
Perevägivalla all kannatanud mees: naine lõi mind noaga, kui ei ostnud talle kõike, mida ta tahtis!  (49)
20.detsember 2014 09:46
Naiste vägivalla all kannatavad mehed pelgavad oma muret kurta, kuna kardavad, et neid ei usuta. Perevägivalla all kannatavad mehed ütlevad, et kui naine ütleb, et mees teda lõi, siis suunatakse ta ohvriabisse. Kui mees kurdab, et naine teda esimesena ründas, ei usuta teda ja saadetakse sageli vägivaldsete meeste gruppi tervenema.
Märt Avandi: tuleb õppida elu usaldama
20.detsember 2014 03:30
„Seisan väga mitmes mõttes teelahkmel ja tean, et nüüdsest ei ole enam miski nii nagu varem,” ütleb näitleja. Ta kavatseb Tallinnast lahkuda, et viimaste aastate sündmustest hinge tõmmata.
Jõuluvana: järgmisel aastal algavad pühad palju varem!
20.detsember 2014 03:30
Ükski kaubamärk ei paelu tarbijat igavesti, seega
Vaene Uno  (163)
20.detsember 2014 03:30
RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: Jonas Jonasson - „Kirjaoskamatu, kes päästis Rootsi kuninga"
19.detsember 2014 15:00
Menuraamatuga „Saja-aastane, kes hüppas aknast välja ja kadus“ kuulsaks saanud Jonas Jonassoni uus romaan „Kirjaoskamatu, kes päästis Rootsi kuninga“ ilmus äsja ka eesti keeles. Siin klaarib ta vaimukalt ja soojalt arveid rassismi, võimujanu, fundamentalismi ja tavalise, igapäevase lollusega. Lisaks purustab Jonasson lõplikult müüdi, et kuningad ei tapa kanu.
Kuidas kassi jõulupuust eemal hoida  (9)
18.detsember 2014 15:01
Kui kass märkab äkitselt tuppa kasvanud kuusepuud, millel veel toredad pallikesed okstel, arvab ta kohe, et talle on uus mänguasi toodud ning esimesel võimalusel püüab ta ronida selle otsa.
FOTO! Piinlik lugu küll! Britney tuuniti ajakirja kaanel Heidi Klumiks  (8)
17.detsember 2014 16:27
Britney Spears on ajakirja "Women's healt" kaanel tundmatuseni tuunitud. Fännid ja muud lugejad on juba naljagi visanud, et lauljanna on äravahetamiseni sarnane Heidi Klumile . Britney põsesarnu, nina, huuli ja ilmselt ka keha on erinevate töötlusprogrammidega vuntsitud, aga ilmselgelt mindi sellega pisut hoogu.
Kodukontori eelised: "suitsupausi" ajal teen, mis tahan!  (1)
17.detsember 2014 12:16
Kuidas ikkagi minna "suitsupausile" ilma tegelikult suitsetamata ja üldse suitsupahvijatest kaarega mööda käies? Endast rääkides pean ütlema, et mul sellega probleeme pole: teen arvuti taga istudes ka harjutusi, tõusen püsti, millal tahan, kui hoog peale tuleb, teen lausa väikese trenni, käin duši all ja siis töötan edasi.
Eesti suurim kodusõda: Lapsevanemate halastamatu tüli viis pisipoja sandistumiseni  (12)
17.detsember 2014 09:00
EESTI SUURIM KODUSÕDA Riik peab maksma 7500 eurot kahjutasu isale, sest ei suutnud korraldada tema kohtumist pojaga. Mis viis sellise haruldase kohtuotsuseni?
HOMSES EKSPRESSIS: Uskumatu võitlus pisikese poisi pärast  (11)
16.detsember 2014 18:28
EESTI SUURIM KODUSÕDA Riik peab maksma 7500 eurot kahjutasu isale, sest ei suutnud korraldada tema kohtumist pojaga. Mis viis sellise haruldase kohtuotsuseni?
Kohtla-Nõmmel korraldati Elroni "porgandile" pidulik vastuvõtt, aga rong sõitis peatumata mööda  (102)
16.detsember 2014 15:55
Täna hommikul korraldasid kohtlanõmmelased uue rongipeatuse avamiseks piduliku ürituse, kus pidi peatuma ka Narva-Tallinna rong. Elroni rong kihutas aga peatumise asemel rahva nina alt mööda.
RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: Yrsa Sigurðardóttir - „Kes teisele hauda kaevab"
15.detsember 2014 23:58
Sünge, jäine ja intelligentne krimiromaan Islandilt! Advokaat Thóra Gudmundsdóttir läheb appi hotellipidajast kliendile Jónas Júliussonile, kes väidab, et tema ostetud kinnisvaras kummitab. Ühtlasi aga mõrvatakse lähedasel rannal hotelliga seotud noor arhitekt Birna Halldórsdóttir ning Jónas osutub kuriteos peamiseks kahtlusaluseks. Uurimine, mille Thóra seepeale omal käel ette võtab, paljastab Teise maailmasõja aegsed õõvastavad sündmused, millel on seosed nii Birna surma kui ka Islandi mõjuvõimsate poliitikaringkondadega.
5 nippi, kuidas iga peo kauneim printsess olla: staaride iluguru Reet Härmat jagab jumestusnõu  (15)
15.detsember 2014 11:55
Peeglike, peeglike seina peal – kes on kõige kaunim jõulu- ning aastalõpupidude kaunitaride seas? See võid olla sina, kui ta tead viite kõige-kõige tähtsamat ilunippi! Tark naine ei veeda vana-aastaõhtut peadpidi ahjus või tolmuimeja külge kleepununa, vaid pingutab kas või mujal vähem, kuid jätab endale kindlasti energiat ja aega ilus olla ning peost täiel rinnal rõõmu tunda. Ettevalmistused meigilaua ees on omamoodi teraapia, mis aitab argielust välja tulla ja peolainele häälestuda. On hoopis teine tunne tähistada, kui tead, et oled oma parimas vormis, kauneim võimalik sina! Ja tõtt-öelda pole tähistamiseks isegi põhjust vaja – iga päev võib naine end lille lüüa ja igast päevast enda jaoks nõnda pidupäeva teha.
Milliseid saladusi peidab Kunda Lammasmägi ja kes oli Gottorni Odüsseus?
15.detsember 2014 11:37
Endine Kunda asundus - see paik on olnud ja on tähtis mitmeski elu valdkonnas – nii valla piirides, kui laiemalt.
Ohatis ehk herpes: viirushaigus, mis lööb välja vaid 20% kandjatest  (3)
15.detsember 2014 08:01
Arvatakse, et huuleherpesesse on viiekümnendaks eluaastaks nakatunud ligikaudu 80% inimestest. Herpest ei saa välja ravida ja kui inimene on juba kord nakatunud, jääb viirus organismi närvisüsteemi püsima kogu eluks. Enamus pole oma haigusest aga teadlikud, kuna see lööb välja vaid 20% viirusekandjatel.
VIDEO: Mis toimub? Kuweidi jalgpallur pistis vastasmängijale näpu ja nina tagumikku  (9)
14.detsember 2014 14:13
Laupäeval leidis Kuweidi jalgpalliliigas aset äärmiselt veider intsident, kui üks mängumees vastasele näpu ja nina tagumikku otsustas pista.
30 asja, mida pead kindlasti tegema, kuni oled veel noor  (11)
12.detsember 2014 22:30
Lapsepõlves venib aeg üsna pikkamööda. Näib, et kõik on alles ees ning elu kestab igavesti. Ent mida vanemaks saame, seda kiiremini vilksatavad mööda nädalad, päevad, tunnid ...
DELFI VIDEO: Reinar Hallik: meie alagrupis on nii palju häid mängijaid, kellele tahaks koti pähe tõmmata  (12)
12.detsember 2014 16:13
Eesti korvpallikoondislane Reinar Hallik tunnistas tänasel EM-finaalturniiri tutvustaval pressiüritusel, et ärevus ning tahe juba suurturniiril mängida on suur.
Kuidas ravida kinnist nina ühe minutiga
12.detsember 2014 16:06
Enam kui 85% inimestest võivad oma kinnise nina puhastada vähem kui minutiga, kui siinseid juhiseid korralikult järgivad. Seda abinõu on katsetatud enam kui 100 000 inimese peal.
Miks pohmellid aastate lisandudes aina hullemaks muutuvad?  (12)
11.detsember 2014 22:30
KODUTOHTER: Hea jook kuulub enamasti toreda peo ja hea seltskonna juurde. Aga mida alkohol tegelikult organismis teeb? Kuidas oma lemmikjooke nautida ja millal järele jätta? Mitmele küsimusele saab vastuse siit.
Lugeja on hämmingus: kust tuleb arvamus, et isetehtud kingitused on odavad?  (26)
10.detsember 2014 22:30
Juhtusin tuttavaga jõulukinkide tegemisest rääkima ja mainisin, et sel aastal pole aega midagi ise teha, tuleb poest osta. Tuttav andis mõista, et ise tehtud kingitused jätavad nagunii koonri ja odava mulje. Ma olen siiani käsitööd peenemaks pidanud kui poest ostetud vabrikukaupa.
HOMSES PÄEVALEHES: Katuseraha aheldab omavalitsusi  (1)
10.detsember 2014 21:09
Kuus miljonit eurot läheb järgmise aasta riigieelarvest nii-öelda katuserahaks, rõõmustades ennekõike vabariigi võimuliiduga samal poolel olevaid kohalikke omavalitsusi. Kuid vähemal määral ka Keskerakonna ja IRL-i juhitud linnasid ja valdu.
Reisile sinuga ehk flirt kebabiga
10.detsember 2014 10:53
Marten Kuningas imestab, kuhu ta sattunud on.
TOITUMISE TEEJUHILT HARRASTAJALE: Marika Blossfeldt: alustada võiks „tervislike“ toitude järk-järgulisest lisamisest  (4)
10.detsember 2014 08:21
Marika on elukunstnik, tantsija, koreograaf, Kundalini joogaõpetaja ja raamatute autor; särav naine, kes muuhulgas on suurepärane võlur köögis ja kelle kirg on ka tervislik toitumine. Nii on tema sulest ilmavalgust näinud kogunisti kaks bestsellerit eesti keeles: „Looduslik toit. Täisväärtuslik elu.“ ning „Looduslik toit. Ehe ja tervendav.“ Neid lugedes on võimalik meist igalühel saada koos targa ja suurepärase teejuhiga toitumise põhialused selgeks ning edaspidi veelgi enam toitu nautida ja veelgi täisväärtuslikumalt elada. Tema erapraksis on pühendatud teadlikkuse avardumisele ja on kantud toidu ja elustiili sügavast mõjust meie tervisele.
Klubikunn Peets, paljas kui püksinööp  (43)
10.detsember 2014 07:00
Laulud lauldud Meelelahutusärimees Andres Peetsi (55) ähvardab eraisiku pankrot. Mees ise usub, et vingerdab raskustest välja.
MÜRGINE KOOLIMAJA: Teadlased soovitavad Lähte Ühisgümnaasiumi uue hoone kohe sulgeda  (54)
10.detsember 2014 06:45
Meeleheitel lapsevanemad õpetavad lapsi kodus, sest koolimaja on mürgine *Teadlased soovitavad Lähte Ühisgümnaasiumi uue hoone siseõhku sattuvate mürgiste ainete tõttu kohe sulgeda. * Kolm last on kooli vahetanud, kolm last koduõppel, paljud puuduvad. *Õpetajad muretsevad enda ja laste tervise pärast.
Suitsetamine kahjustab ka naabri tervist  (9)
10.detsember 2014 03:30
Soomes nõutakse rõdul ja korteris suitsetamise keelustamist.