nina

Ottawa tulistaja pääses ruumi ukse taha, kus Kanada peaminister nõupidamisel viibis  (5)
23.oktoober 2014 08:29
Ajaleht Ottawa Citizen kirjutab, et ründaja pääses üsna lähedale Kanada peaministrile Stephen Harperile , kes viibis kolmapäeva hommikul Ottawa parlamendikompleksi keskblokis konservatiivide iganädalasel nõupidamisel.
Peeter Sauter: Süütuse aeg
23.oktoober 2014 05:15
Kunagi aastaid tagasi käisin Igor Volkega lobisemas.
Lugeja: juhutöö piduliste joobe määrajana võttis silme eest virvendama  (1)
22.oktoober 2014 14:02
Tubli kümme aastat tagasi sain päris lõbusa juhutöö pakkumise. Minu ülesandeks sai kaelas rippuva alkomeetri abil soovijate joobe määramine mitmepäevasel vabaõhupeol. Lõbus oli töö nii kaua, kuni minu poole puhutavad alkoaurud hakkasid ka endal silmanägemist ära võtma.
Lapsesuu: kui tahate rikkaks saada, siis peab raha ainult vastu võtma – kellelegi seda anda ei tohi  (7)
22.oktoober 2014 12:20
Valik ütelusi laste – maailma tarkade – suust.
On totter ja ohtlik, et taarapunktid ei võta vastu kange alkoholi pudeleid!  (19)
21.oktoober 2014 10:22
Alati, kui näen meie elus mingit mädapaiset ja tahtmatust või suutmatust midagi ette võtta, tekib hinge trots, isegi selline õel viha: kas tõesti peab kellegi tähtsa nina lähedane räigelt kannatada saama, enne kui miskit toimuma hakkab? Tähtsate ninade all mõtlen inimesi, kes saavad kopsakat palka, et asjad strateegiliselt läbi mõelda ja leida probleemidele lahendused.
DELFI UKRAINAS: Ukraina võitlejatel on sõjaõudusest normaalsusesse pääsemiseks salarelv  (41)
20.oktoober 2014 21:07
Donetski lennujaamas pole ööl ja päeval vahet, pidevalt antakse kõigist torudest tuld nii, et terminali ülemised korrused ähvardavad alla variseda.
Lugeja avaldab arvamust: mu tütar on sõjaväes — muretseksin rohkem, kui ta küünetehnik oleks  (22)
20.oktoober 2014 15:00
Riigikogu riigikaitsekomisjoni liige, sotsiaaldemokraat Marianne Mikko usub, et Eestis võiks ajateenistus olla sooneutraalne, vahendasid Delfi Päevauudised. “Esiteks, kohustusliku ajateenistuse jätkamine on kindlasti vajalik. Uut julgeolekuolukorda silmas pidades, peaks ajateenistus Eestis olema sooneutraalne nagu Norras 1. jaanuarist 2015. Muidugi nõuab see ühiskonnas debatti,” arvas Mikko.
DELFI FOTOD: Naise peksmises süüdistatava Rasmus Vesiloo advokaat: Rasmusel on tõbi, mistõttu käib ta unes  (19)
20.oktoober 2014 10:27
Ärimees Rasmus Vesiloo, keda süüdistatakse oma elukaaslase, meediatäht Triin Tulevi jõhkras peksmises, astus täna kohtu ette.
RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: Andrus Kivirähk „Liblikas“
20.oktoober 2014 05:00
Andrus Kivirähki romaan Eesti teatrielust 20. sajandi algul ja rahvusteatri „Estonia“ sünnist. Romaani üheks keskseks tegelaseks on noor näitleja ja tantsija Erika Tetzky, kes tegi tähelennu teatritaevasse, kuid see katkes ta varase surma tõttu. Kivirähki romaan on ühtaegu kurb ja naljakas ning ülistab kunsti ja teatrit, näidates, et just nende kaudu on võimalik ületada surma.
Jakob Sheikh: Kuidas mu lapsepõlvesõbrast sai Islamiriigi pühasõdalane  (34)
20.oktoober 2014 04:30
PÄEVALEHT AVALDAB noore Taani ajakirjaniku loo enda sõbrast, kellest sai islamivõitleja Süürias
„Õnne 13” uus stsenarist: mind huvitavadki küpsed inimesed
20.oktoober 2014 04:30
Morna linna lihtsate inimeste saatust juhib sellest sügisest Urmas Lennuki asemel stsenarist Andra Teede.
Millest kõneleb herpes?  (30)
19.oktoober 2014 09:35
Herpes ehk ohatis on naha- või limaskestade infektsioonhaigus, mida põhjustab viirus Herpes simplex (HSV). Tegu on laialt levinud viirushaigusega, ent enamik meist pole sellest teadlikud, sest sümptomid ilmnevad vaid 20 protsendil viiruskandjatel.
Noor lesbi: kooseluseadus pani mu vanemad mind põlastama  (146)
17.oktoober 2014 23:30
Eelmisel nädalal võeti riigikogus vastu kooseluseadus . Tore tõesti, ent ma ei usu, et see minu elu kuidagi paremaks teeb. Elan koos naisterahvaga, aga mingit lepingut me oma suhte kinnistamiseks ei vaja. Kogu kära seaduse ümber aga tundub mõjuvat kui raske haamer — vanemad ja konservatiivsemad inimesed vihkavad homosid veelgi enam.
Radari mänedžer Raivo Sersant homses laupäevalehes LP: keegi ei kiusanud Jaak Joalat  (71)
17.oktoober 2014 13:15
Pärast Jaak Joala surma on mõnigi süütu inimene terava kriitika alla langenud. Just seepärast peab laulja kunagine mänedžer vajalikuks valgustada toonaseid sündmusi: kust tuli tema hilisem kibestumus?
Lastel ninad tilguvad — kuidas nohu leevendada ja millal arsti poole pöörduda
17.oktoober 2014 09:00
Tavaline nohu on inimestel kõige sagedamini esinev nakkushaigus. Täiskasvanud haigestuvad aasta jooksul sellesse viirusnakkusse keskmiselt kaks kuni kolm, lapsed kuus kuni kaksteist korda. Millal nohu tekib, mida selle leevendamiseks ette võtta ja millal arsti poole pöörduda, loe siit!
Kangro: minu unistus on see, et puudega inimesed satuvad ühel heal päeval parlamenti  (56)
16.oktoober 2014 20:49
Puuetega inimeste eestkõneleja ja Eesti hooldajate liidu juht Tiina Kangro ütles tänases „ Kahekõne “ saates, et töövõimereformi osas on valitsus käitunud asjatundmatult ja huvigruppide arvamust mitte arvesse võttes.
FOTOD: Lugeja fotod Tartu-Viljandi maanteel toimunud kokkupõrke tagajärgedest  (4)
16.oktoober 2014 18:26
"Täna kell 14.15 avanes Tartu-Viljandi maanteel selline vaatepilt: vilja vedanud reka oli risti autotee peal. Eemal, teisel pool teed kraavis oli roheline sõiduauto. Ühel vanahärral oli nina katki. Pildi tegemise hetkel ei olnud kiirabi, politsei ega tuletõrje veel tulnud," kirjutab fotode autor.
Vahetustudeng Belgias: jõusaali sisse tulles tervitab sind baar, kaunid naisterahvaste pildid seinal ja lihasmäest juhataja  (4)
16.oktoober 2014 15:25
Delfi Noorte Hääle Tudengiblogi on uus blogisari, mille täidavad Erasmusega välismaale sõitnud Eesti üliõpilased. Saame teada, millega nemad kaugel rinda pistavad ja kuidas kauged maad noori ja tegusaid eestlasi vastu võtavad.
Aroomiteraapia: millised eeterlikud õlid külmetuse ja väsimuse vastu aitavad?  (3)
16.oktoober 2014 11:00
Taimede hingeks kutsutud eeterlikud ülid aitavad tasakaalustada emotsioone ja leevendada stressi, aga samas suudavad need tugevdada ka organismi vastupanuvõimet, vahendab värske ajakiri Naised.
Kalandus ja turism = kala(ndus)turism?  (1)
16.oktoober 2014 05:15
Kalandus on olnud oluliseks elualaks nii ranniku­aladel, sisevetel kui ka neid teenindavates piirkondades.
Seakatk – kümme vastatud küsimust  (1)
16.oktoober 2014 05:15
Kui Eestis suudetakse katku levimine kodusigadele ära hoida, võime haigusest vabaneda paremal juhul isegi viie aastaga. Mida aga selleks teha?
Marko Reikopi hävitav hinnang "Ringvaatele" jäise intervjuu andnud Britney Spearsile: avatud, lahe ja vaimukas... nagu Põhja-Korea president!  (102)
15.oktoober 2014 20:34
Tänase "Ringvaate" maiuspalaks oli esmalt uskumatuna tundunud ettevõtmine: eksklusiivintervjuu muusikatööstuse ühe suurima staariga läbi aegade, 90ndate popiprintsessi Britney Spearsiga. Lauljatari pesufirma kulul (tegemist oli lauljatari pesubrändi Euroopa-esitluse promosessiooniga) intervjuuks Kopenhaagenisse lennutatud reporter Reimo Sildvee loteriivõiduna tundundu võimalus kukkus välja aga teisiti, kui oleks võinud oodata.
Tšilli põletab rasva, soojendab, ergutab ja erutab  (27)
15.oktoober 2014 17:05
Terav tšilli on parim vili sinu köögis just praegusel raskel ajal, kui ilm on õues kole, valgust vähe ja energiat napib. Tšilli on abiks nii kaalulangetajale kui voodimõnude nautijale!
“Hallo, politsei, ma tapsin oma abikaasa!”  (50)
15.oktoober 2014 07:00
 Suvel 2013 tappis pohmellis tuneeslane Tallinnas kaheksa noahoobiga oma abikaasa, kolme lapse ema.  Pool aastat varem teatas naine politseile, et mees peksab ning ähvardab teda tappa.  Justiitsminister alustas äsja uurimist, kas ametnikud tegid kõik endast oleneva, et veretöö ära hoida.
Juhataja ärritus, kuna kolleeg polnud oma haiguslehte temaga läbi arutanud!  (25)
14.oktoober 2014 19:00
Ma ei mäletagi, et oleksin kunagi haiguslehe võtnud. Olen alati käinud haigena tööl, sest teine valik tähendab seda, et pean rahaliselt ennast koomale tõmbama ja see mulle ei sobi. Päevad on tööl pikad, tavaliselt 12-13 tundi, aga on ka pikemaid päevi. Enamasti jäängi haigeks just tööl.
Õpetame kutsika puhtust pidama
14.oktoober 2014 18:45
Nagu üleüldisemaltki koolituses, tuleb ka siin kutsikat õige käitumise eest kiita — kui kutsikas teeb oma hädad õigesse kohta, siis kiidame teda, vőib anda ka maiust. Kui kutsikas teeb tuppa, siis ei tee me sellest lihtsalt välja. Igasugune karistamine on lubamatu! Kutsikas vőib hakata pissimist-kakamist üleüldse valeks käitumiseks pidama ja satub vägagi segadusse.
Kus sinu sünnimärgid asuvad? Vaata, millist saatust nad sulle ennustavad!  (29)
13.oktoober 2014 22:00
Hiina astroloogia järgi on sünnimärkidel su kehal väga suur võim su tuleviku üle. Need annavad märku su iseloomu, tuleviku, rahalise olukorra ja tervise kohta. Loe ka sina ja anna teada, kas läks täppi!
FOTOD/VIDEO: Renno võimas põlvelöök, mis poolakat imekombel ei murdnud - toimus Fightland!  (10)
13.oktoober 2014 16:18
Laupäeval leidis Keila Tervisekeskuses aset järjekordne Fightland, mis oli "soojendusüritus" 15. novembril Tallinn Arenal toimuvaks Xplosioniks .
Vahetustudeng Hispaanias: siinsed mustlased üritavad "võlutaime" pähe määrida
13.oktoober 2014 12:12
Delfi Noorte Hääle Tudengiblogi on blogisari, mille täidavad Erasmusega välismaale sõitnud Eesti üliõpilased. Saame teada, millega nemad kaugel rinda pistavad ja kuidas kauged maad noori ja tegusaid eestlasi vastu võtavad. Oma lugu jätkab Henek Tomson, kes õpib Tallinna Ülikoolis teisel kursusel kehakultuuri. Henek on praegu Erasmusega Hispaanias Granadas.