nina

Kuu aega katoliiklikus pühamus: erootika, friikartulid ja pisarad
01.oktoober 2014 09:35
Elu pühamus on lihtne. Palju otsuseid teha pole vaja. Kui on mingi häda, siis on alati mõni preester käeulatuses.
Kuidas roomata nagu snaiper mitme kuuga maastikul
01.oktoober 2014 04:30
Uue Eesti filmi „Maastik mitme kuuga” peaosatäitja Hendrik Toompere teeb ajakirjanikule selgeks, et näitlemine pole niisama lihtne asi, vaid kunst, mida käigu pealt ei õpi.
Juhtkiri: Aegunud arusaamadega reklaam  (12)
01.oktoober 2014 04:30
Del Monte kuulus ketšupireklaam küsis 1953. aastal Ameerikas: „Sa mõtled, et naine suudab selle avada?”
Lugeja: prügi loodusesse tassijate tabamise eest tuleks panna välja vaevatasu, mille maksab kinni reostaja ise!  (11)
30.september 2014 16:27
Nagu näha , siis riik ei jõua igale poole. Ega vist peagi jõudma. Ma küll ei saa aru, mis toimub inimese peas, kes veab oma vana külmkapi või diivani kuskile loodusesse, aga midagi tuleb selliste karistamatuse tunde pidurdamiseks ette võtta. Tuleks panna välja pearaha selliste tegelaste väljaandmise või vihje eest, mis viib tabamiseni.
Erki Nool: Uskumatu, kui palju võib kõiges halvas olla süüdi keegi teine ja kui vähe sina ise  (85)
29.september 2014 15:31
Meil vaieldakse alati ägedalt. Ikka on keegi raudselt millegi poolt ja teine veel raudsemalt vastu ning kommentaatorid riputavad peale pipart ja vürtsi. Ollakse valitsejate, rikkurite, korruptantide vastu ja kokkuvõttes riigi vastu üldse. On uskumatu, kui palju võib kõiges halvas olla süüdi keegi teine ja kui vähe sina ise.
Vaata: Habemekunst! See mees näitab, mida igava lõugkarvkattega peale hakata  (2)
29.september 2014 11:10
Kuigi movembrini on enam kui kuu jäänud, on kindlasti nii mõnigi mees jahedamate kraadide saabudes kui mitte nina, siis lõua piirkonda vähemalt salli asemel karvkatte kasvatanud. Kuidas sellest aga teha tõeline kunstiteos, mis nii mõnelegi daamile ilmselt muljet avaldab?
Isa blogi: kuidas kiiresti liikuvat ja sokki imevat objekti pildile saada, selles on küsimus  (3)
29.september 2014 09:00
Palju on selliseid, kes tänitavad su kallal terve õhtu, et sa kaamera kaasa võtsid ja õhtut püüad jäädvustada. Iga kord, kui sa pilti teed, panevad käed näo ette, või teevad tobedaid nägusid ja hiljem kurdavad, et nad ei jää piltidele kunagi normaalsena (huvitav küll miks?) ja kui sa oled neist pildi teinud nii, et nad ise tähele ei pannud, kus nad näevad normaalsed välja, paluvad nad selle endale saata ja päev hiljem on see nende Facebooki profiilifoto.
RAAMATUKATKEND NÄDALA DIGIRAAMATUST: „Emmanuelle"
29.september 2014 08:00
Erootikaklassika, mis tühjendas 1980ndatel Tallinna tänavad. Sadu tuhandeid eksemplare müünud erootikaklassikasse kuuluv romaan „Emmanuelle” ilmus esiti 1959. aastal anonüümselt ja 1967. aastal Prantsuse diplomaadi abikaasa Emmanuelle Arsani autorinime all.
Nädala kommentaar: Jalgpall on külvaja, mitte lõikaja  (5)
29.september 2014 04:30
Juba kuulen hääli, miks jalgpalliliidu suur kooliprojekti algatus võiks laiemat pilti vaadates järsku halb olla.
ESTONIA PROTOKOLLID: Kolmetunnise ujumise järel pääsenud mehaanik: visiiriga ei olnud ühtegi probleemi  (142)
28.september 2014 21:01
20 aastat tagasi hukkunud reisilaevalt Estonia pääsenud teine mehaanik Peeter Tüür rääkis ülekuulamisel, et kuni saatusliku hetkeni ei olnud laeva visiiriga ühtegi probleemi.
DELFI FOTOD: Tallinna keskkonnaamet jättis hooletusest ülevaatuseta mitukümmend langemisohtlikku kastanit  (17)
28.september 2014 16:43
Maisi tänava kortermaja elanikevahelise kemplemise tulemusel ähvardab majaesiseid kastaneid Tallinna keskkonnaameti loal maharaiumine. Keskkonnaameti hooletusest on jäänud aga märkamata, et langemisohtlikke kastaneid on piirkonnas teisigi - piirkonnas, kus asub ka Ristiku koolimaja.
KOMMENTAAR: Piimast, Hiinast ja Dalai-laamast  (8)
28.september 2014 16:05
Meil on hakanud ringlema ekslik arusaam, et Dalai-laama hiljutine Eesti viisit takistab meie piima ülejääkide müüki puna-Hiinasse. Dalai-laama võõrustamine Eesti vabariigi presidendi ja mitme IRL -i ministri poolt olevat müügitakistuse üks võimalikke põhjusi. Õnneks pole see tõsi.
Donetski lennujaama lähistel jätkuvad lahingud  (43)
28.september 2014 14:50
Donetski lennujaama lähistel jätkuvad hommikust saadik ägedad lahingud separatistide ja Ukraina valitsusvägede vahel, kirjutab uudisteleht Iltalehti .
Lugeja: miks enamik korteriühistuid mingit kuradima kuupäeva ootavad, et kütmisega alustada?  (314)
28.september 2014 14:30
Viimased kaks nädalat Tartus korteris elamist paneb tõsiselt kannatust proovile. Kuivama pandud pesu on mitu päeva hiljem ikka veel sama niiske! Jalad ja nina külmetavad hullumeelselt ja ainuke soe koht on paksult teki alla mähituna voodis. Miks enamik korteriühistuid mingit kuradima kuupäeva ootavad, et alustada kütmisega?!
ESTONIA PROTOKOLLID: Mehaanik ülekuulamisel praegusele Delfi fotograafile: enne kreeni kostis metalne heli  (26)
27.september 2014 23:31
Estonia mehaaniku Andres Varro kuulas Tallinna lennujaamas üle praegune Delfi ja Eesti Päevalehe fotograaf Andres Putting , kes toona töötas politseis.
LOE TÄISMAHUS, mida rääkis Herman Simm enne riigireeturiks tunnistamist Estonia relvaveost!  (118)
27.september 2014 14:32
Estonia relvaveo uurimiskomisjoni töö sai kaante vahele aastal 2006, räägiti 56 erinevate ametkondade esindajatega. Relvavedude kohta on andnud tunnistusi tänaseks riigireetmises süüdimõistetud Hemann Simm.
Õuduste öö imitaatori taga  (8)
27.september 2014 04:30
Tormine meri võtab maarotil südame alt õõnsaks isegi turvaliselt arvutiekraanilt vaadates. Ilmas nagu see, mis uputas Estonia, polnud Läänemerel aga midagi erakordset.
Jaak Joala – hingelt rokimees, muidu nagu Georg Ots  (8)
27.september 2014 04:30
Ootamatult lahkunud laulja oli juba teismelisena tõsine muusik, kes kuuendikule planeedile poppi lauldes jäi hinges alati rokkariks.
Klatšimoor: naised, naised, miks te ometi ronite täis peaga pidudel fotograafide nina alla?  (6)
26.september 2014 22:00
Nagu mõnest mu varasemast veerust juba teate, on minu nädalavahetuse meelishobideks seltskonnapiltide sirvimine. Limpsin veini ja vaatan kuulsaid ja veidraid pidulisi arvustava pilguga, ise õnne tänades, et mina nii õudne välja ei näe. Hiljuti pidas oma sünnipäeva üks juhtiv telekanal. See pidu on alati kõmufotograafidele meeleolukaid kaadreid pakkunud ja peol juhtunust pajatavad seltskonnaväljaanded veel nädalaid — kes rippus kelle kaelas, kes tantsis peol vale naisega jne. Et see nii juhtuks, selle eest hoolitseb võõrustaja lahkesti: juba tervitusnaps on tõeline niitja, Vana Tallinna likööriga tembitud vahuvein. Peo käigus pakutakse end juba kõigest muust vinti joonud külalistele Jägermeistrit. See pole mõeldudki olema mingi sulnis väikese veini pidu, kuhu tullakse õhtutualetis ja lahkutakse sama väärikalt nagu tuldi.
Kuidas ma rahata reisile läksin, 19. osa: Andides soojaotsingul  (3)
26.september 2014 00:57
Otsustasin oodatust varem Samaipatast lahkuda. Mu suhe peremees Danieliga muutus päevapealt.
Riho Terras: Nutt ja hala meid ei aita  (431)
25.september 2014 10:02
Kindlasti ei tohiks lahingut oma kartuses juba ette kaotada, vaid tuleb endasse uskuda, sest põikpäistele eestlastele teised variandid ei sobi.
DELFI VIDEO: Sõber uusimast täiendusest: ostis pileti ja tuli kohale. Jube hea mängija!  (16)
23.september 2014 21:04
Eesti korvpallitreenerite arvates tuleb selleks, et algaval hooajal pronksmedalile jõuda, visata oksad kodaratesse Rakvere Tarvale ja Andres Sõbrale.
Mees: naine joob igal õhtul kaks pudelit veini ja muutub vägivaldseks  (116)
23.september 2014 13:17
Eesti ühiskonnas on välja kujunenud üldine arusaam, et mehed on need, kes on peres see vägivaldsem pool ja kes tõmbavad nina täis. Statistika järgi see kindlasti nii ongi, aga pole need naised sugugi alati nii süütukesed ohvrid ja alkohol võib ka nendest teha tõelised möirakarud. Ühega sellistest on ka minu õnnetus koos elada ja see elu ei ole teps mitte meelakkumine!
Nõutu naine: kas tõesti tuleb tülitsevate naabrite pärast oma kodu maha müüa?  (24)
20.september 2014 22:30
Naabrid on mu täiesti hulluks ajanud! Kui hommikul üles ärkan, on kergendustunne, sest tean, et saan varsti ära tööle minna. Ning pärast tööpäeva lõppu ei taha kohe koju minnagi. Muuseas, asi ei ole üldse mu peres, vaid järepidevalt tülitsevates naabrites. Kaalume mehega juba vaikselt oma kodu müüki panekut, et sellest piinast pääseda. Miks nii?
VIDEO: Tõeline riiukukk: ründaja murdis tunnelis tähtmängija nina ja sai pika mängukeelu  (4)
19.september 2014 15:58
Bastia jalgpalliklubi brasiillasest ründemängija Brandao jääb pooleks aastaks jalgpallist eemale, kuna ründas eelmisel kuul pärast kohtumist riietehoidu viivas tunnelis Pariis Saint-Germaini kaitsjat Thiago Mottat .
Pärast mängu vastast peaga löönud Brandao sai pooleaastase mängukeelu  (3)
19.september 2014 07:35
Prantsusmaa kõrgliiga määras augustis Pariis St Germaini poolkaitsjal Thiago Mottal pärast mängu peaga nina veriseks löönud Bastia ründajale Brandaole kuue kuu pikkuse mängukeelu.
Lugeja Soome minejatest: las need vingujad minna!  (61)
18.september 2014 15:14
Ikka jäävad silma lood Soome minejatest: kui palju seal elu parem on ja nii edasi. Tuttav on samuti mehele järele minemas. Mees on ehitaja, peres kolm last. Kõigil on uusimad tehnikavidinad, head autod, üürikorter keset Tallinna. Minnakse, sest "Eestis palk väike, korruptsioon üüratu, lastest riik ei hooli," nagu me seda tänapäeval igalt poolt kuulda võime.
Kuidas tõsta talveks immuunsust?
18.september 2014 08:49
Käes on kuldne september, ja kuigi seljataga on ilus suvi, näitab töö apteegis, et haigestumisi on juba üsna palju.
Silmaga nähtav räpasus ei tähenda veel tõvestavaid pisikuid
18.september 2014 04:30
Ühissõidukite käepidemed on küll räpased, aga sisaldavad tavalist anorgaanilist mustust.