nina

Kohtumised palveränduritega. Teekond Santiago de Compostelasse  (1)
22.mai 2015 23:30
Enne kui võtta end kuuks ajaks töölt vabaks, et minna 800 km pikkusele palverännakule, tasuks teha üks proovinädal. Sellegi kestel kohtab päris palju huvitavaid inimesi.
Käpiknukust ajakirjanik, kes elab üksnes Eurovisionile
22.mai 2015 23:30
Saage tuttavaks: üks Eurovisioni geniaalsemaid staare pole sugugi mõni laulja, režissöör ega loovjuht, vaid käpiknukk Terry Vision!
Pruuniks teiseks juuniks  (4)
22.mai 2015 09:31
Pärast pimedat talve jätab üks tõeline päikesekummardaja esimeste soojade ilmade saabudes oma tööd ja tegemised pikemalt mõtlemata sinnapaika ning tõttab nina taevasse tõstma. Kõik muu võib oodata!
Võidukad! Monika ja Vaidas Leedust: meie suudlus laval sümboliseeris integratsiooni!  (5)
22.mai 2015 01:20
Eurovisioni teine poolfinaal tõi rõõmsaid uudiseid Leedule, kes hoolimata sellest, et esines kõige esimesena, pääses siiski finaali! Palju õnne. Pärast võistlust peetud ametlikul pressikonverentsil lubati esitada vaid kaks küsimust ning nende kodumeedia ajakirjanik soovis teada, mida Monika Linkytė and Vaidas Baumila suudlus laval sümboliseeris ning sai vastuseks, et integratsiooni. Lisaks nentis Vaidas, et lõi proovis kogemata Monika nina ära nii, et neiul oli päris valus. Maailmameedia küsimuseks oli, kas nad arvasid, et saavad finaali ja Monika vastas, et arvasid küll. Loosikausist tõmmati oma esinemisjärjekorraks kahjuks finaali esimese poole.
Tein: otsustavat võitu on maru raske saada  (1)
22.mai 2015 00:30
Tanel Teini arvates pole Kalev/Cramo korvpalli finaalseerias oma viimast sõna veel öelnud.
KÕLAKAS: Kas Putini väidetavalt rase pruut lasi oma nägu lõigata?  (31)
21.mai 2015 20:16
Täna lahvatas uudis, et juba mitu aastat Venemaa presidendi Vladimir Putini uueks pruudiks peetav Alina Kabajeva näib last ootavat. Peale paisunud vöökoha ja selgelt kerkinud kehakaalu on asunud ringlema aga ka kuuldused, nagu oleks Kabajeva ka ilukirurgi noa all käinud.
JÄLK VIDEO: Väkk! Täiskasvanud maitsevad oma ninakolle  (6)
21.mai 2015 15:06
Vaata seda hullumeelset Buzzfeedi videot, kus täiskasvanud oma nina nokivad ja seejärel saagi suhu pistavad! Mõne arust maitseb ninakoll nagu maitsestamata kummikaru ja mõni krabab lausa uue järele!
Flow Festivali boss Lil Tony keerutab sel reedel klubis Privé plaate
21.mai 2015 13:09
Klubi Privé võõrustab sel reedel Helsingi iga-aastase Flow Festivali loojat ja bossi ning DJ’d Lil Tony! Mees on ka paljude menukaimate Helsingi ööklubide taga nagu Kerma, Redrum, Kaiku, Kuudeslinja jms. Lisaks kõigele on ta ka suurepärane DJ ning produtsent.
Õpetuseks Eesti elulugude vusserdajatele  (8)
20.mai 2015 11:20
Tuula Karjalainen “Tove Jansson. Tee tööd ja armasta” Tõlkinud Kadri Jaanits. Varrak, 2015. 304 lk.
TAHAB TULD TEHA Pensionär Vitalil läheb tuli käest ära  (3)
20.mai 2015 04:30
Kõigepealt põles maha pensionär Vitali Anurovi (69) enese elumaja, mullu põles naabri maja, äärepealt oleks süttinud veel mitu.
RETSEPT: Mõnus maius naadist  (1)
19.mai 2015 15:31
Praegu on soodne aeg esimeste mullast nina välja pistnud taimede korjamiseks. Nii tasub aias ringi vaadata, kas on juba näha naadivõrseid, millest saab teha mõnusa ja vitamiinirohke maiuse.
„Aastatuhande pulm” Tšetšeenias näitab, et Kremlist on saanud Kaukaasia vang  (103)
19.mai 2015 00:30
Tšetšeenia keskealine ja abielus politseijuht võttis ka teise naise, 17-aastase tüdruku. Venemaa lasteombudsman kiitis selle heaks.
VIDEO: Novak Djokovic pääses napilt karmist ja kurioossest vigastusest  (6)
18.mai 2015 15:41
Maailma esireket Novak Djokovic võitis Roomas toimunud turniiri finaalis Roger Federeri kindlalt 6:4, 6:3. Rõõmu võis serblane tunda veel selle üle, et saab Roomast lahkuda kahe silmaga.
Delfi lugejad: paljud ohutussaared on nagu surmalõksud, foorid peaksid eelistama jalakäijaid!  (31)
17.mai 2015 13:14
Eile juhtus Tallinnas Tartu maanteel liiklusõnnetus, milles sai viga 14 inimest, neist viis rohelise tulega teed ületanud jalakäijad. See õnnetus tekitas Delfi kommentaariumis arutelu fooride töö üle Tallinnas.
Ära nii tee: 12 piinlikku asja, mida isegi pikaajalises suhtes olnud inimesed teineteise ees teha ei tohiks  (26)
15.mai 2015 17:00
Üks parimaid asju pikaajalise suhte juures on see, et sa hakkad end oma kallima ees täiesti mugavalt tundma ja tead, et ei pea enam midagi häbenema. Siiski on olemas 12 asja, mida mitte kunagi teineteise ees teha ei tohiks. Isegi kui te juba terve elu koos olnud olete.
USA pruulimeister Garrett Oliver: suurte õlletehaste masstoodangul pole tulevikku  (11)
15.mai 2015 01:02
Brooklyn Brewery peaõllemeister soovitab Eesti ­väikepruulijatel pöörata pilgud ajalukku ja ­otsida rahvuslikku maitsebuketti.
Naeris: Tõhus meetod vanuse määramiseks
14.mai 2015 05:15
„Inimese vanuse hindamine tema välimuse järgi on esmapilgul üsna lihtne,“ nendib Põlva sõltumatu instituudi teadur, doktor Anatoli Ploom (69). „Kuid see pole siiski piisavalt täpne.“
Õpi selgeks hingamistrikk, mis paneb sind sekunditega magama!  (17)
13.mai 2015 23:30
Miski pole hullem, kui lamada õhtul avatud silmadega voodis, üritades ennast muudkui rahulikumaks sundida, et lõpuks magama jääda. Kui mitte miski — ei kuum piim, lammaste lugemine, lavendliõli — enam ei aita, on aeg õppida õigesti hingama.
Naisteka eksperiment: kas Tinderi kohtinguäpist on võimalik endale normaalne mees leida?  (89)
13.mai 2015 22:00
Leidisme end sõbrannadega ühel meeldival pühapäevasel pärastlõunal Tallinnast Mooni kohvikust. Rääkisime meestest ja elust — noh, nagu ikka. Umbes pool tundi pärast laua taha istumist oli mul olemas Tinderi kasutaja. Otsustasin ennast ja maailma proovile panna — eesmärgiks teada saada see, kuidas mehed tähelepanu püüavad, mida nad naiste võlumiseks räägivad ja kui suur šanss sellisest rakendusest üldse normaalset suhet leida on.
70 AASTAT SÕJA LÕPUST: Hävituspataljoni räigetele piinamistele ja punaterrorile järgnes valge terror  (53)
13.mai 2015 19:45
Teise maailmasõja ajal käis Eestist üle kaks totalitaarset režiimi: pärast Nõukogude okupatsiooni sisse tulnud Saksa sõjaväge koheldi esialgu kui vabastajaid. Ent peagi oli selge, et Eesti iseseisvusest ei taha nad midagi kuulda. Aasta aega kestnud punase terrori vahetas nüüd välja valge terror ning julmi arveteõiendamisi korraldasid ka eestlased ise, kokku hukati 7000-8000 eestlast. Eesti ajaloomuuseumi teadur Olev Liivik mõtestab lahti, kuidas 1941. aastal olukord muutus, vaata videost!
Tartu hõbekõri Annabel Guitar: soul on minu tassike teed!  (16)
13.mai 2015 09:15
Annabel on tänavustest superstaaridest eriline selle poolest, et temale kuulub pesamuna tiitel. Neiu on kõigest 17-aastane ja õpib Tartu Miina Härma Gümnaasiumi 10.klassis. Kui algselt oli jutt, et Annabelil tuleb see suvi koolipingis järeltöid tehes veeta, siis nii see siiski ei läinud ja hõbekõri on oma asjadega joone peal.
Teet Kask: „Nagu sina kehale, nii keha sulle tagasi“
13.mai 2015 06:45
Ellujääja. Kass, kes kõnnib omapead. Nii kirjeldab ennast siin- ja sealpool Eesti riigipiire lavastav koreograaf Teet Kask , kellega vestles Joonas Hellerma.
„Putin. Sõda”. Nemtsovi kättemaks  (7)
13.mai 2015 01:00
Ilmusid tapetud opositsioonitegelase Nemtsovi tõendid Venemaa Ukrainas sõdimise kohta.
Klatšimoor põrutab: pooled naised peletavad oma mehed ise armukeste rüppe  (43)
12.mai 2015 22:00
Tuttav mees märkas Delfis fotot koeraga jooksvast presidendiprouast ja põrutas: "Kohe näha, et värskelt lahutatud!" Nüüd juba endine presidendiproua olevat silmaga hinnates ka alla võtnud. Mu tuttaval on teooria, et kui plikapõlves mukivad-lakivad end kõik, siis 30ndatest alates reedab naine oma kahtlaselt hoolitsetud välimusega, et ta on parajasti mehejahil. "Niipea, kui mehest lahku mindud, hakatakse jooksma ja juuksurite vahet sõtkuma," seletas mu sõber ja muheles, et plaanib juba mõnda aega üht kolleegi välja kutsuda, sest tollel olevat uus juuksevärv ja soeng: "Mitu aastat käis sorgus salkudega, nüüd järsku tekkisid lokid. See on sama hea kui kutse: olen meeleheitel, võta mind!"
RAAMATUKATKEND: George R.R. Martini "Kuningate heitluse" I osa
12.mai 2015 10:21
Suurejoonelise eepilise romaanisarja teine osa, mille alguses on Raudtroon taas ühendatud, kuid kuningas Robert on surnud, tema lesest on saanud ta mälestuse reetur ning ellujäänud vennad sõdivad üksteisega. Isand Eddard Stark on samuti surnud, tema tütar Sansa aga kihlatud isa tapja poja Joffreyga.
Kaheksa põhjust, miks sa mitte mingil juhul vanaemaks saada EI TAHA  (6)
11.mai 2015 23:00
1. Sa pead loobuma enda igavast nädalavahetusest ainult selleks, et su täiskasvanud laps saaks oma abikaasaga kahekesi aega veeta, mida neil mõlemal nii väga vaja on. Ja mis tasu sa selle eest saad? Ainult lugematuid musisid ja kallistusi!
Kallis maailm, palun lõpeta mulle see emadepäeva nina peale viskamine...  (141)
09.mai 2015 23:30
Ajakirjas Woman's Day kirjutab vapper naine nimega Alice Mathias, kui raske on tema jaoks iga-aastane surve emadepäeval.
Cosmo annab hoo sisse: kiirkäigul tagasi lapsepõlve!
09.mai 2015 23:00
COSMOPOLITAN: Võtad kõike liiga surmtõsiselt? Kevad on õige aeg leida üles oma muretu meel ja põigata hetkedesse, kus elu tundus imeline. See on tervislik!