nina

Miks me nii palju sööme? Üks põhjus on liiga suured taldrikud  (12)
29.aprill 2016 23:55
Uuringud osutavad lihtsale asjaolule, mida me kahjuks ise märgata ei suuda: suuremad lauanõud panevad meid rohkem sööma.
Lasteaiad on hädas nohuste ja köhivate lastega  (11)
29.aprill 2016 16:40
Osa vanemaid toob lasteaeda ka suure nohuga lapse. Lapsed haigestuvad esimesel lasteaia-aastal kuni kümme korda.
Raul Kalev: jagamismajanduse umbluu  (81)
28.aprill 2016 08:57
Vanasti oli nii, et kui sul oli mõni asi või talent, siis selleks, et seda rahaks pöörata, tuli seda müüa või välja rentida. Kui raha ei tahtnud, võisid ka niisama kasutada anda. Veelgi varem polnud isegi raha, hobuse rentimise-müümise vastu saadi kott kartulit,kirjutab taksofirmasid nõustav suhtekorraldaja Raul Kalev .
Kevadine mets kutsub
28.aprill 2016 00:00
Linnainimesel on metsaga selline huvitav ja omamoodi suhe. Mets on osa vanema põlve inimeste eestlaseks olemise identiteedist – ikkagi metsarahvas ja puu-usku.
Lõpp unetule voodis vähkremisele: kasuta uinutavat hingamistehnikat või valmista endale ise unetolm  (14)
27.aprill 2016 23:00
Magamatus ja unetus on suured probleemid, aga unerohust võib jälle kergesti sõltuvaks jääda. Õnneks on ka leebemaid vahendeid, mis une toovad. Naisteleht jagab uinutava hingamistehnika nippi ja unetolmu retsepti. Proovi järele!
Lapsele nime valimise 10 põhitõde!
27.aprill 2016 14:32
Oled lapsele nime valimisega kimpus? Siin on mõned põhitõed, mis sul otsust langetada aitavad!
KOMMARID SAID KREEPSU! Kes kirjutas nõukaajal vanalinna maja katusele EESTI?  (1)
27.aprill 2016 00:30
MÕISTATUS LAHENES SIISKI! 1979. aastal kirjutati Tallinna vanalinnas ühe maja katusele suurte tä htedega EESTI. Kes ja kuidas seda tegi? Mis edasi juhtus?
SA VAATA VAID: Ingrid Peek, Eesti rahva tšakrate avaja  (5)
27.aprill 2016 00:30
Uue generatsiooni kosmosemutiks nimetatud Ingrid Peek tundis kuus aastat tagasi, et õhus on asju, millest peab rääkima. Sündis kultussaade "Hallo, Kosmos!".
Maria kohting tolmuimejate müügimehega: kunagi saab minust selle impeeriumi omanik, isa lubas!  (12)
26.aprill 2016 22:00
Pean tunnistama, et ei möödunud kaua, kui Tomiga (Kes on Tom? Loe siit!) taas linna peal kokku jooksime ning põgusad kohtingud temaga on kogu mu viimase vaba aja röövinud. Sõltumata sellest, et mees ei vasta mu kõrgelesätitud iluideaalidele, on temas palju rohkem köitvat isiksust, keda soovin aina enam tundma õppida.
TÄNA KELL 12.30: Publik teeb Facebooki vahendusel otseülekande Frankie Animali minikontserdist!
26.aprill 2016 10:01
Frankie Animal annab täna välja debüütalbumi “The Backbeat” ning tähistab seda mitme minikontserdiga erinevates asukohtades Tallinnas. Kui sul täna aega napib või keset sombust ilma sa oma nina välja pista ei taha, siis pole hullu — kell 12.30 jõuab bänd Tallinna Ülikooli ning oma lugejate rõõmuks teeb Publik sealsest kontserdist ka Facebooki vahendusel live-ülekande. Sea oma kübersammud Publiku Facebooki leheküljele ja naudi koos meiega Frankie Animali värskeimat loomingut!
Karmid ilu- ja moereeglid, mida peavad täitma stjuardessid üle kogu maailma
25.aprill 2016 10:06
Stjuardessid on tuntud oma viimistletud välimuse poolest – neid juba lohaka soenguga ei kohta. Kuid nende välimusele seatud standardid ulatuvad aga palju kaugemale kui huulepulga kandmine või särgi püksi panemine. Kohati on seatud piirangud aga lausa absurdsetena tunduvad!
Alo Mattiisen. Boheemlane, kelles põimusid fanaatik ja idealist  (29)
22.aprill 2016 23:56
Me tunneme Alo Mattiiseni viit tähtsamat laulu läbi ja lõhki, laulame neid kaasa, pühime pisara. Aga tema kui uuendusmeelse rokkmuusiku ja sügava helilooja pärand ei piirdu sellega.
Lihtsad iluvõtted, millega saad oma nägu visuaalselt peenemaks muuta
22.aprill 2016 14:30
Samamoodi, nagu saad erinevaid stilistikavõtteid kasutades oma keha visuaalselt pikemaks ja peenemaks muuta, on olemas ka teatud iluvõtteid, mida kasutades tundub su nägu peenem (ja põskede „sisse tõmbamine“ ei ole üks neist).
10 eriti tüütut asja, mida peaaegu kõik titemammad teevad  (2)
22.aprill 2016 14:27
Me kõik teame neid — värsked õnnelikud lapsevanemad, kel jagub silmi ja kõrvu ainult oma vastsündinu jaoks. Kui rõõmsad ja õnnelikud me nende pärast ka ei oleks, kõigel on piir ja mõned titemammadele tüüpilised käitumisviisid jäävad lastetutele või suuremate laste vanematele täiesti arusaamatuks.
Põhitõed tolmude allergiast ja nende analüüsimisest
21.aprill 2016 18:11
Erinevad allergiad vaevavad tänapäeval nii lapsi kui täiskasvanuid. Mis on nende põhjuseks ja kuidas allergiatele leevendust leida? Aprilli ajakirja Sport numbris kirjutasid meditsiinilabori Synlab esindajad lähemalt tolmuallergiatest. Enne kui läheneda allergiatele juurde sügavuti, vaatame üle põhimõisted, mida tihti kasutatakse. Allergia on immuunsüsteemi ebatavaliselt äge vastus allergeenile. Allergeen on antigeen, mis põhjustab inimese immuunsüsteemi allergilist ülitundlikkuse reaktsiooni ja antikehade tootmist. Sensibiliseerumine on IgE antikehade olemasolu allergeeni vastu.
Milliseid tervisehädasid näo erinevatesse piirkondadesse tekkivad punnid tegelikult näitavad?
21.aprill 2016 11:00
Tihti on vistrike näole tekkimises süüdi liigne meikimine ja räpaste kosmeetikavahendite kasutamine ning lohakas nahahooldus. Tavaliselt aga tuleb põhjust otsida hoopis seestpoolt. Terviseekspert John Tsagaris on veendunud, et erinevates piirkondades olevad vistrikud näitavad ka erinevaid tervisehädasid. Loe, mis sind probleemiga sul tegemist olla võib.
Immuunsüsteemi tugevdavate toidulisandite ostmine on raha raiskamine  (33)
21.aprill 2016 00:10
Toidulisandite tootjad teenivad teadmatuse pealt, sest inimesed ei tea, kuidas nende immuunsüsteem toimib ja miks ei saa seda lisaainete võtmisega kuidagi parandada. Lükkame mõned müüdid ümber.
Õnnelikuna välismaal: Ühe suure pere Eestist lahkumise lugu  (88)
20.aprill 2016 00:59
Ekspress kohtus suurperega, kes 11 aastat tagasi Inglismaale kolis. Tänaseks räägivad nooremad lapsed omavahel inglise keeles ja lapselapsed on Briti kodakondsed.
Andrei Hvostov: analüüsime kommenteeritud "Mein Kampfi"  (4)
20.aprill 2016 00:30
Saksa ajaloolased on saatnud korda akadeemilise kangelasteo, võttes 20. sajandi ürgkurjuse käsiraamatu pulkadeks lahti.
Kodutu: kohtunik halastas ja saatis mind veidi kauemaks arestimajja  (9)
20.aprill 2016 00:13
Toomas Kaasik (43) räägib, kuidas ta sattus tänavale ja kuidas seal hakkama saab.
12 õnnelikku paari annavad nõu: igapäevaharjumused, mis suhte tugevaks teevad  (1)
19.aprill 2016 17:00
Sageli võib juhtuda, et suhe hakkab mõne aja möödudes särtsu kaotama ning ära vajuma, vahendab Women's Health Magazine. 12 paaril on aga selle jaoks vastumürk olemas. Mida nad teevad, et jätkuvalt õnnelik olla?
Jäädvustame Eesti elu: Olen juba 73 aastat jälginud loodust ja elu
19.aprill 2016 16:29
Naljakaid lugusid on palju. Panen mõne kirja.
Kohutavad laused, mida öeldes on vanemad oma laste hinge alatiseks armi jätnud  (7)
19.aprill 2016 13:27
"Sina oled näide selle kohta, miks peakski vastsündinud tüdrukud ära tapma!" Laused, mida vanemad on vihahoos oma lastele öelnud,tehes oma lastele sellega korvamatut kahju.
RAAMATUKATKE: Mehis Heinsaare lühijutt "Mees, kes ei teinud mitte midagi"
19.aprill 2016 07:55
Mehis Heinsaar on kirjanik, kelle kohta armastatakse öelda, et ta on maagiline realist. Tema loomingust, mille moodustavad peamiselt novellid, võib leida rõõmsat fantaasiat ja säravat absurdi, helgust ja melanhooliat ning kummalisi, kuid südamelähedasi tegelasi, kes toimetavad Eesti salapärastel maastikel.
Meelike sai armsatest vanapaaridest inspiratsiooni: kas igavene armastus on olemas?  (9)
18.aprill 2016 22:30
Kas teate seda ütlust, et tõelise armastuse eeskujud ei olnud mitte Romeo ja Julia, kes end armuvalus ära tapsid, vaid on hoopis vanaema ja vanaisa, kes kõigest hoolimata elu lõpuni koos on? Kuldsed sõnad, peab ütlema. Miks täna selline teema?
Juristitoolilt rändama ehk seiklus Austraalias 34:Delfiini- ja hülgemusi
18.aprill 2016 15:50
Jõuame Sydneyle aina lähemale. Olles peatunud Austraalia Idarannikul asuvas linnakeses Coffs Harbouris, tekkis küsimus, kas seal on midagi põnevat teha. Küsisime teadmiste emalt Googlelt järgi ja selgus delfinaariumi olemasolu. Mina läksin kohe põnevile, et oh sa poiss, delfiinid! Mina pole säärasesse kohta kunagi sattunud. Aga see viga sai kohe parandatud.
Andres Ammas: 2001. aasta presidendivalimistel polnud erakonnad eneseohverduseks võimelised ja tulemus oli valus  (116)
16.aprill 2016 10:14
Üks Eesti presidendivalimiste süsteemi hädasid on selles, et see õieti ei kohusta kandidaate avalikuks debatiks, vaid võimaldab siseneda konkurentsi ka vargsi, külg ees, peaaegu et häbelikult.
Šokeeriv foto: naine näitab, mis juhtus liigse solaariumi tõttu tema ninaga, et hoiatada teisi  (6)
15.aprill 2016 12:02
See lugu näitab, mis võib juhtuda, kui muutud pronkspruuniks päevitunud naha sõltlaseks. Nashville'ist pärit meditsiiniõde Jade Trasher oli tõeline solaariumisõltlane, aga pidi selle eest valusalt maksma.
VIDEO: Ränk katsumus! Kokkuvõte 200-kilomeetrisest Red Bulli ultrasuusamaratonist  (1)
15.aprill 2016 09:28
Möödunud pühapäeval toimus Rootsis 200-kilomeetrine ultrasuuramaraton Red Bull Nordenskiöldsloppet, mille lõpetajate seas oli ka 11 eestlast. Parim neist tuli 68. kohale, läbides distantsi 10 tunni ja 57 minutiga, viimane eestlane finišeeirs 17 tunni ja 36 minutiga.