nina

Kes veel teie serverit kasutab? Küberkriminaalid on selle põhjal lausa eraldi tööstuse loonud  (9)
30.juuni 2016 19:00
Suur äri: põrandaalusel turul on müügil üle 70 000 hõivatud serveri.
Tartu armastusfilmide festival tARTuFF avalikustas esimesed filmid
30.juuni 2016 13:04
Selgunund on esimesed tARTuFFi filmid, mis lubavad nii Oscaritega pärjatud kõrgkvaliteeti, sooja komöödiat kui feminislikku kinoklassikat
Miljardid voolavad välja: emissiooniskandaal läheb Volkswagenile kalliks maksma  (6)
29.juuni 2016 16:00
14,7 miljardi USA dollari (13,26 miljardi euro) eest saab palju ilusaid asju. Volkswagen, suuruselt teine autotootja maailmas, peab nüüd püksirihma pingutama, sest emissiooni-skandaal teeb nad sellevõrra vaesemaks.
Uskumatu edulugu ehk Miks on iga Islandi noore kapis tähtsal kohal paar jalgpallisaapaid?  (36)
29.juuni 2016 00:10
Islandi mudeli järgi peaks ainuüksi Tallinnas olema vähemalt 220 moodsat jalgpallistaadionit. Saareriigi noored ei lähe pärast kooli kaubanduskeskusse aega surnuks lööma, vaid palli taguma. Kultuuriminister Indrek Saar tunnistab, et Eesti peaks Islandi valemiga lähemalt tutvuma.
MINI tõmbab rooli su nina eest ja sahistab tulevikku – istu ja imesta!  (4)
28.juuni 2016 18:00
Kui keegi saab saja-aastaseks, siis tähistab ta seda suure peoga. BMW ilmutab juubeli puhul üks teise järel ulmelisi filmilõike ja portfoolioid oma automarkide tulevikust. Järjekord on jõudnud MINI kätte. Istuge ja imestage, sest nähtu, mis täna tundub fantaasiana, on autotööstuse lähitulevik.
Sa oled suurepärane ema, aga on mõned asjad, mida su beebi märksa rohkem jumaldab kui sind!
28.juuni 2016 10:00
HOIATUS! Alljärgnevale tekstile tuleks läheneda kerge huumoriga!
RAAMATUKATKEND: Yrsa Sigurðardóttiri "Tuhk"
28.juuni 2016 07:30
1973. aasta jaanuariööl algas Islandi külje all Heimaey saarel ootamatu vulkaanipurse, mis mattis järgnevate päevade jooksul suure osa saarest laava ja tuha alla. Mitu aastakümmet hiljem, kui piirkonda välja kaevama hakatakse, leitakse ühe maja keldrist mitme mehe laibad – ja veel ühe mehe ilma kehata pea.
Suurettevõtja: Eestisse soovis tulla üks Soome ettevõte, aga loobus  (50)
28.juuni 2016 00:10
Suurettevõtja Koit Uus arvab, et Eestis peaks investeeringute tegijaid kaasama regionaalpoliitika tegemisse. Samamoodi nagu kunagi tehti Mart Siimanni valitsemise ajal. Otsuseid ei peaks tegema ametnikud Tallinnast. Ta on mures Läänemaal toimuda võiva väikese brexiti pärast ning usub, et pagulastesse tasub investeerida nii raha kui aega.
Mida alkohol inimkehale teeb (pärast pikka pühade-nädalavahetust kindlasti hea teada!)  (11)
27.juuni 2016 11:00
Keha reageerib alkoholile nii nagu oleks organismi sattunud ohtlikku mürki. Tegelikult lood just nõnda ongi.
Sünnihetk kiirteel: Sofia Adeele nägi ilmavalgust Tallinna-Pärnu maantee 27. kilomeetril  (53)
27.juuni 2016 08:57
Pisike, tuhkblondi juuksetutiga Maidla küla värskeim liige Sofia Adeele saab eluks kaasa erakordse sündimise loo. Tagantjärele isegi lustlikult kõlav lugu võinuks aga lõppeda sootuks halvemini.
FOTOD OPERATSIOONISAALIST: Uni on sügav, magus ja värviline, garanteerib patsientidele anestesioloog dr Sergei Kagalo  (37)
26.juuni 2016 15:37
Pole vist inimest, keda ei kohutaks eelseisev operatsioon.
Vello Vaher, hoia alt! Õõvastava etteaste teinud soomlane pani USA talendisaate kohtunikud ahhetama  (23)
25.juuni 2016 15:51
Vaid mõned päevad tagasi pani 52-aastane akrobaat ning kuulsa Vaherite tsirkusepere isa Vello Vaher USA suurima talendisaate "America's Got Talent" kohtunikud oma erakordse etteastega õhku ahmima, kuid nüüd on pinna peale ujunud ka tema soomlasest konkurent.
Nõukogude Eesti kaubalaevalt Wall Streetile  (19)
24.juuni 2016 23:55
Eestis kasvanud Alexander Elder on eduka börsil kauplejana teeninud korraliku varanduse. Maailm tunneb teda menukite autorina, kes õpetab, kuidas rikkaks saada.
Helsingi viis kõige paremini peidetud pärli  (10)
23.juuni 2016 12:31
Helsingisse tuleks ette võtta üks suvine uurimisretk. Ja tegema peaks seda jalgratastel - just ratas annab võimaluse lihtsalt mööda linna ringi sõita, kuid võtta ette ka kaugemaid käike Suomenlinna või kohalikku Kalamaja-piirkonda ehk Kalliosse.
MEIGIVÕTTED ALLERGIKUTELE: Lihtsad nipid, millega leevendada paistes silmi ja turseid
23.juuni 2016 09:05
Mahe suvetuul võib küll pea mõnusalt segi ajada, nii otseses kui kaudses mõttes, kuid toob sageli kaasa ka probleeme – allergiad ja sellega kaasnevad tüütud nähtused on paljude naiste jaoks igapäevane reaalsus. Tursed, vett jooksvad silmad ja pidevalt taskurätti haarav käsi... Kõik see kahjustab ju ka jumestust. Oskuslikult meigitooteid valides aga saab paljud mured ära peita.
Autosõidu ABC: Lastega koos automatkale. 2.osa: hakkame pakkima!
23.juuni 2016 08:50
Reisiplaanid on kirja pandud, ämmad-äiad lepitatud, lapsed käituvad nagu illikukud – läheneva automatka ootuses on maailmast juba saanud parem paik. Paraku on see vaid hetkeline illusioon, sest niipea, kui järg jõuab pakkimiseni, on oodata järjekordset kodutehtud tuumaplahvatust. Annamegi siinkohal nõu, kuidas süsteemselt matkavarustusele läheneda ning säilitada pererahu ja sihikindlalt eesmärgi – lastega koos autoga reisimise poole – liikuda.
18 lihtsat võtet, kuidas märkamatult kogunenud pingetega toime tulla
22.juuni 2016 12:26
Kui sa ei tunne end enesekindlalt ega puhanuna, pole ilusatest rõivastest ega efektiivsetest ilutoodetest mingit kasu. Igal inimesel võib aeg-ajalt elus olla stressirikkamaid aegu, aga ära muretse, on olemas suurepäraseid ja seejuures lihtsaid viise, kuidas pingeid maandada. Eesseisvad vabad päevad on suurepäraseks ajaks, et end lõpuks ometi välja puhata!
11 viisi beebi arengu toetamiseks ja ergutamiseks
22.juuni 2016 07:30
Esimesed elukuud on lapse arengus üliolulised — ole talle siis selle maailma avastamisel abiks.
VIDEO: Mahhatškala linnapea poeg kukkus politseinike nina all autoga trikke tegema  (14)
21.juuni 2016 11:22
Internetti on üles pandud video sellest, kuidas Venemaa Dagestani vabariigi pealinna Mahhatškala linnapea poeg Badrudin Mussajev teeb oma Mercedesega otse liiklusinspektorite nina all trikke, viimaseid avalikult provotseerides.
RAAMATUKATKEND: Joakim Zanderi "Ujuja"
21.juuni 2016 07:30
Ühel palaval ööl Damaskuses Süürias 1980. aastate alguses jätab Ameerika agent oma vastsündinud lapse ebakindla saatuse hooleks. See on reetmine, mida ta ei suuda endale hiljem iialgi andestada. Oma mineviku eest põgeneb ta Liibanoni, Afganistani, Iraaki – ükskõik kuhu, kus stress ja oht lasevad tal unustada.
Ärinaine Kristi Täht: „Ei ole rikkaid ja vaeseid inimesi, on lollid ja vähem lollid“
21.juuni 2016 01:24
Tekstiilifirmad Marat ja Qualitex ostnud Kristi Täht (34) õpetab, kuidas äris ja elus läbi müüride õnneni jõuda.
Armin Kõomäe jaanijutt: Jaani päev  (2)
21.juuni 2016 00:30
Möödunud aastal romaaniga „Lui Vutoon“ Eesti Kirjanike Liidu romaanivõistluse võitnud Armin Kõomägi kirjutab Areeni jaanijutus Jaanist, malest ja prussakatest.
Intervjueerija tegi "Warcraft: Algust" režissööri nina all maha ning sai vastutasuks surmaähvardusi
20.juuni 2016 12:29
Kõigi aegade edukaima videomängudaptsiooni "Warcraft: Alguse" režissöör Duncan Jones pidi hiljuti üle elama pehmelt öeldes ebameeldiva intervjuu, kus BBC ajakirjanik küsis Jonesilt väga provokatiivseid küsimusi. Jones käitus professionaalselt ning kaitses väga hoolega filmi, mille loomise ajal suri isa David Bowie vähki ning tema naisel diagnoositi rinnavähk.
„Korgijook” GHB võib rooli roninud narkomaani vähem kui minutiga surmaunne suigutada  (43)
20.juuni 2016 00:10
Liikluspolitsei tabab järjest rohkem GHB-joobes autojuhte, kes on üliohtlikud nii endale kui ka teistele.
DELFI KRIMMIS: Loomaiadirektoril on lõvidega kergem asju ajada kui uute võimumeestega  (4)
19.juuni 2016 10:00
Seekord sattume aedikusse lõvide juurde ja kohtume “ Krimmi kevade” ühe eredama aktivistiga, kellest sai vabariigi juhtkonna jaoks ootamatult vaenlane number üks.
DELFI KRIMMIS: Jalta – muutunud hinnad, põletatud passid ja Olja unistused  (73)
18.juuni 2016 10:00
Mägiteed mööda Jaltasse viib meid kihutades must Mercedese väikebuss, mida juhib niinimetatud “ tšastnik ”(eraettevõtja), ja mis korjab teekaaslasi peale Simferopoli bussijaama kõrvalt. Sõidu hind on 400 rubla (5,5 eurot).
Otse Tai kuningriigist: maailma parimad kalakoogid
18.juuni 2016 00:10
Kes üldiselt kotlettide peale nina kirtsutab, võiks seda retsepti ikkagi proovida, sest jahu, riivsaia või muud täiteainet koogikestesse ei panda.
Kas tasuliste arstide juures käivad ainult rikkad ja hüpohondrikud?
17.juuni 2016 12:37
Koos suvepuhkustega pikenevad eriarstide järjekorrad. Mida teha kui häda on tõesti käes ja oodata ei kannata? Oleme kõik kokku puutunud olukorraga, kus meie ise või lähedane inimene vajab arstiabi ja kuude pikkused eriarstide järjekorrad ajavad närvi väga mustaks. Kui asjad on juba nii kaugel, et perearst kirjutab suunamise eriarstile, vajab patsient tihti juba kiiret abi ning siis ei jäägi muud üle kui tasulisse vastuvõttu pöörduda.