nina

Pöörane defitsiit: Linnateatris lõpevad piletid mõne minutiga  (5)
10.veebruar 2016 00:30
Veebruaris oma 50 aasta juubelit tähistav Tallinna Linnateater müüb aina rohkem pileteid, ka hinnad vaikselt tõusevad. Kuid järjekorrad ei kao.
Erki Savisaar: Kas on mõeldud, et ühinemise asemel tahaks mõni omavalitsus hoopis lahku lüüa?  (48)
09.veebruar 2016 11:45
Imelik, et haldusreformiga nii kaua aega on läinud. 1997. aastast alates on räägitud selle hädavajalikkusest.
Korteri põlema pannud purjutaja suitsetas päästjate nina all edasi  (8)
09.veebruar 2016 08:24
Kohtla-Järvel pani purjus mees suitsu tõmmates põlema oma korteri ning jätkas suitsetamist isegi siis, kui päästjad kohal olid.
Metsikud hobused on aastaid naabrite valdusi rüüstanud  (23)
08.veebruar 2016 00:10
Vallaelanike sõnul tekitab ringi jooksev hobusekari aasta peale kokku ligi 10 000 eurot kahju.
Sauteri lapsepõlvelõhnad  (1)
08.veebruar 2016 00:10
Häbid – see on põhiline, mis meelde tuleb, kirjutab Sauter poisipõlvememuaaride sissejuhatuses.
Gunnar Aarma tarkuseterad: kodu ehitamisel on tähtis asukoht ja ka arhitektuur
07.veebruar 2016 20:02
Vesi on üks tugevamaid neutraliseerivaid elemente. Iseasi on aga veesoonte ristumiskohad. Umbes iga viie-kuue meetri peal on selline häirekoht.
Delfi TV "Sensor": Külaelanikud on kimbatuses: metsikud hobused on juba aastaid naabrite põldusid ja hoove rüüstanud  (126)
07.veebruar 2016 19:19
"Mõelge, kui teile kõnniks tänaval vastu korraga 27 hobust. Mida teeksite? Kas julgeksite oma lapsevankriga neile vastu jalutada? Või kui aastaid tasandatud muruplatsile tuleks hobusekari, tallaks selle ära ja nosiks hobikorras kasvatatud põllulapilt mõne maitsva vilja ära, tambiks põllu maatasa ning jätab tagatipuks tänutäheks suure sõnnikuhunniku?" kirjeldab kümmekond vallaelanikku läbisegi.
Kaarel Tarand: Suur Raasuke ja tilluke elevant  (4)
07.veebruar 2016 12:30
Ligi kahe ametiaasta jooksul ei ole peaminister Taavi Rõivase suust veel pudenenud midagi nupukat selle kohta, kuidas võiks Eesti majanduse kiirematel tuuridel tööle panna ja jõuda natukenegi lähemale Põhjamaadele. Peaministri majandusalane alastiolek on nii silmatorkav, et sügisel otsustas ta seda katvaks viigileheks hankida end nõustava asjatundjate rühma, kirjutab Kaarel Tarand Õpetajate lehes.
Mihkel Kunnus Kenderi esitlusele "sisse sõitmisest": see oli sama kohatu žanriviga, kui keset tulist võisturäppimist löödaks korraga tuled põlema  (119)
06.veebruar 2016 19:39
Viimasel ajal Kaur Kenderi lapsporno-kohtuasja lainel meedias kirjaniku vastu sõna võtnud kirjanduskriitik ja semiootik Mihkel Kunnus selgitab, kuidas läksid eile Tartus toimunud raamatuesitlusel asjad nii kaugele, et Kender teda turvameestel välja käskis visata.
Imeline võit! Ent Martti Juhkami koondisesuve kohal püsib küsimärk
05.veebruar 2016 00:10
Võrkpallurite Kert Toobali ja Martti Juhkami esi­liigaklubi jõudis Prantsusmaa karikafinaali.
VIDEO: Liinibuss sõidab läbi punase tule alt ja teed ületavate jalakäijate nina eest  (30)
04.veebruar 2016 14:19
"Eile kell 8.25 (kaamera kell näitab suveaega) võis Tallinnas Järvevana-Peterburi teel näha, kuidas kollase fooritule punaseks muutumise hetkel ületab ristmiku väike Nissan ning selgelt punase tulega järgneb sellele liinibuss number 13, sõites teed ületavate jalakäijate nina eest läbi. Kumbki ei saavutanud selle manöövriga mingit ajavõitu," kirjutab video saatnud lugeja.
Island pagulasi ei karda
03.veebruar 2016 00:30
GALERII: Eriti detailsed pildid sünnitusest — kuid uue inimese saabumine maailma on alati ilus  (6)
02.veebruar 2016 23:30
Pea viis aastat on fotograaf Leilani Rogers pildistanud sünnitusi nende kõige erinevamates vormides — kodusünnitused, keisrilõiked, vettesünnitused. “Sünnitust peetakse ülimalt isiklikuks asjaks,” räägib fotograaf ise. “Enamasti ei taheta väga detailseid pilte sellest jagada. Kuid ometi on see asi, millest me peaksime rääkima oma lastele. Minu meelest on need pildid valgustavad.”
Musiaabits: 10 erinevat suudlust ja nende tähendused
02.veebruar 2016 13:00
Üks suudlus võib kanda endas palju emotsioone ja palju armastust, vahendab portaal Typesofkisses. Erinevad viisid, kuidas me oma armsamat suudleme, annavad edasi palju rohkem signaale, kui arvata võiks.
1 EESTI. 98 RAHVUST: Nina tundis end just Eestis valgevenelannana ja algatas liikumise  (11)
01.veebruar 2016 18:29
Nina Savinova on elanud eestis juba 35 aastat. "Mulle meeldib see – mugav ja väike riik. Mul on siin palju sõpru ja siin on mul oma roll," räägib Nina. Vaata videost, mida soovib Nina meile kõigile riigi sünnipäevaks!
FOTOD: Maalehe maadlusturniiri matil oli võitlust, higi ja pisaraid
01.veebruar 2016 10:26
Koerus peeti nädalavahetusel VII Maalehe maadlusturniir , kus osalses varasemaga võrreldes rekordarv tüdrukuid.
PROOVISÕIT: Uus Audi A4: praktilise meelega inimese A6?  (22)
30.jaanuar 2016 15:15
A4 on Audi jaoks kahtlemata tähtsaim mudel. Kuigi Tallinna tänavapilti vaadates võiks kohati jääda mulje, et Q7-t saadab isegi suurem müügiedu, siis tegelikkuses arvud ei valeta – hoolimata eelmise põlvkonna A4 moraalsest vananemisest ja A6 ning Q5 üsnagi sarnastest tootmiskogustest, on endiselt siiski tegemist Audi müüduima mudeliga.
Ämma vastulöök: noored naised võiksid seda mõista, kui mehe emal raske on ja ta abi vajab  (121)
29.jaanuar 2016 23:30
Naistekas ilmus hiljuti lugu hädas naisest, kes peab oma nädalavahetused üksi veetma, sest ämm nõuab oma poega maale appi . Nüüd on Naisteka foorumisse postitanud vastulöögi üks selline ämm ja tema sõnavõtt näitab, et sellised asjad pole päris nii must-valged kui ühelt poolt vaadates paistab.
Proviisori viis lihtsat soovitust, kuidas haiguste hooaeg üle elada  (1)
29.jaanuar 2016 21:29
Apteegid on rahvast tulvil ja pea kõigil üks küsimus suus: kuidas praegusel haiguste ajal võimalikult terve püsida. Need on Südameapteegi proviisori Triinu Entsik-Grünbergi soovitused gripihoojal ellu jäämiseks:
TV3 VIDEO: Anu Saagim krimpsutab Eesti muusika peale nina: võibolla jaanipäeval, purjus peaga!  (82)
29.jaanuar 2016 19:59
Eile õhtul jagati Nordea Kontserdimajas Eesti muusikaauhindU. Milline eufooria valitses pärast auhinnatseremooniat lava taga, kes olid eilse õhtu säravaimad külalised ja milline meeleolu galashowl valitses, tegi ülevaate TV3 reporter Kadri Pikhof.
Viis hästitoimivat nippi, kuidas gripp vaktsiinita üle kavaldada  (8)
29.jaanuar 2016 14:04
Südameapteegi proviisor Triinu Entsik-Grünberg kirjutab võtetest, kuidas gripp üle kavaldada ja hooaeg tervena üle elada.
Noor naine vihastas: mitu aastat ma pean end Eestis 400-eurost palka saades tõestama, enne kui normaalselt teenima hakkan?!  (265)
29.jaanuar 2016 14:00
Naistekale kirjutas noor naine, kes sai kurjaks keskastme juhina töötava naise peale, kelle arvates arvavad tänapäeva noored endast liiga palju ja soovivad kohe pärast ülikooli tööle asudes ulmelist palka saada.
Lehm Mari, lammas Piret ja 150 matkajat
29.jaanuar 2016 13:26
Jääolud lubasid Manija saare rahvaarvul nädalavahetusel korraks tõusta kunagiste hiilgeaegade tasemele – kohale matkas kolm bussitäit loodushuvilisi.
Mida teha, et lennureis su nahale hävitavalt ei mõjuks?
29.jaanuar 2016 12:07
Enamik meist üritab just talvekuudeks puhkust planeerida. Sinu ja palmisaare vahel seisab aga lennureis, ja kui sa pole just hetke kuumim reality -staar, ei ole selles midagi glamuurset.
Praegu kuum! Metalselt helklevad rõivad lennutavad su tähelepanu keskpunkti
29.jaanuar 2016 07:00
Säravad või lausa vastu peegeldavad kangad on praegu nii aktuaalsed, et jõulu- ja aastavahetusajal kantud säravaid riideid pole küll mõtet veel kokku pakkida.
Need on täiesti tavalised asjad, mida tehes saad nii grippi haigestumist vältida kui ka endapoolset pisikute levitamist ära hoida  (8)
28.jaanuar 2016 16:41
Sa saad ise palju ära teha, et seda haigust endast eemal hoida. Vaata neid lihtsaid soovitusi.
AINULT NOORTE HÄÄLES: Loe hiigelkatkendit parimaks noorteraamatuks nimetatud teosest "Ma annan sulle päikese", mis võtab hingetuks ja ajab pisarateni naerma
28.jaanuar 2016 12:42
"Me kõik kulgesime vääramatul kokkupõrkekursil. Võib-olla on mõned inimesed lihtsalt loodud olema ühes ja samas jutus." Alguses on Jude ja tema kaksikvend Noah lahutamatud; nad on NoahjaJude. Noah joonistab pidevalt ja on kõrvuni omapärasesse naabripoissi armunud, põrgulikult söakas Jude aga kannab tulipunast huulepulka, hüppab kaljudelt vette ja räägib nende mõlema eest. Mõni aasta hiljem on kaksikud ühe õnnetu sündmuse tõttu tundmatuseni muutunud ja teineteisele võõraks jäänud, aga kuigi kumbki selle üle ei rõõmusta, ei oska nad astuda sammu, mis nad jälle ühendaks. Algusaastatest jutustab Noah, hilisematest Jude, ent kummalgi on rääkida vaid pool lugu ja kui nad leiavad taas tee teineteiseni, saavad nad võimaluse oma maailm uueks luua.
6 legendaarset vallandamislugu, mis panid aluse edukatele moekarjääridele
27.jaanuar 2016 17:08
Töölt vallandamine ei ole sugugi meeldiv, kuid see võib tihtilugu mõjuda just vajaliku tõukena. Siin on kuus legendaarset vallandamislugu moemaailmast, mis panid aluse tõelistele tähelendudele.
Gripivaktsiin on Lääne-Tallinna keskhaigla nakkuskliinikust otsa saanud  (22)
27.jaanuar 2016 10:53
Seoses kasvanud nõudlusega gripi vastu vaktsineerimisega on Lääne-Tallinna keskhaigla nakkuskliiniku polikliinikus gripivaktsiin tänase seisuga otsas.