nina

Ära nii tee: viis kõige levinumat viga, mida naised esimesel kohtingul teevad  (14)
27.mai 2016 23:00
Kas mehed ei kipu sind pärast esimest kohtingut enam teisele kohtingule kutsuma? Võib-olla teed sa kohtingutel järgmisi vigu — loe läbi ja õpi end jälgima, et sa nii ei käituks.
Tuulehaug kaldalt? Täiesti püütav
27.mai 2016 14:04
Kui paadivõimalust ei ole, aga suitsuahjutäie pika nokaga kala tahaks tuulekahooajal ikkagi kätte saada, ei maksa nina norgu lasta. Kahlamispüksid jalga ja mere äärde!
Mikk Mänd: Sissejuhatus lendõngemaailma osa I
27.mai 2016 13:29
Lennukameeste aasta tippsündmus ühepäevikuaeg on käes. Kalale.ee alustab väikest lugudesarja, mis mõeldud lendõngitsemise põhitõdede tutvustamiseks. Otsa teeb lahti Mikk Mänd.
ESTRAVELLER: 7 põhjust sõita Peipsi äärde
27.mai 2016 00:00
Peipsi-äärsetes külades, keset kahe rahvuse ja kolme kultuuri kohtumispaika, on suvi siiruviirulisem kui sibulad, mida seal ohtralt kasvatatakse.
HÜVA NÕU: Kuidas luua hooldusvaba maasikapeenar
26.mai 2016 15:06
Maasikapeenra loomine kasvatuskasti on imelihtne.
Isa blogi: kas teil on ka nii, et kui ämm tuleb, ei leia pärast midagi üles?  (1)
26.mai 2016 11:09
See nädal on olnud eriline seetõttu, et Vennas hakkas roomama. Tema tehnika pole küll suurem asi — ta tõmbab ennast kätega edasi ja samal jala siputab hästi kiiresti jalgu. Umbes nagu ujujad ja väga tore oleks teda vees ujumas näha, kuid Esileedi pole nõus, et ma poisi siia kohalikku järve viskan. Ta hakkab nagu ikka leidma põhjuseid, miks see on halb idee ja neid tuleb tal nagu varrukast: külm, just oli haige, uppumine, rumal mees ja mis iganes veel.
Halljänesed pidasid hulljulgelt pulmapidu  (1)
26.mai 2016 00:00
Pulma tippaeg tundus olevat kolmapäev, 18 mai. Siis oli aktiivsus kõige kõrgem ja jänestekamp kõige suurem. Aeti üksteist taga, kakeldi, poksiti esikäppadega – nagu ühes korralikus jänesepulmas ikka.
Taaskasutus normiks
26.mai 2016 00:00
Sergei Kraana * Tasub teada * Kukalt sügav mõte * Kuulutused
Tahad jalgrattaga liigelda, ole kõigeks valmis
26.mai 2016 00:00
Säästke keskkonda, sõitke jalgrattaga! Üleskutset järgides selgub, et jalgrattatee polegi planeeritud sõitmiseks, pigem rattaga jalutamiseks.
Rõivatööstuse pimedam pool
25.mai 2016 09:00
Kuidagi ootamatult satun seda lugu kirjutama Bangladeshis, selle riigi kõige suurema rõivatootja külalistemajas. Purskkaev suliseb, toit on hea, kõrvaltoas põksivad kohalikud pingpongi ja internet on sama kiire kui kodus. Kui läbi hästihoolitsetud heki piiluda, näeb tööstust.
Palun ole normaalne! Neid asju ei tohi mitte kunagi öelda naisele, kes üritab juba mõnda aega rasestuda  (12)
24.mai 2016 14:00
Inimesed võiksid olla teiste inimeste elu ja võimalike probleemide suhtes delikaatsemad. Paljud inimesed näevad tohutult vaeva, et laps saada, paljud ei saagi... Ära topi oma nina sinna, kuhu pole vaja! Järgnevaid asju ei tohi mitte kunagi öelda naisele, kelle puhul tead (või oletad), et ta on juba pikemat aega rasestuda üritanud. Tegelikult pole selliseid asju muidugi üldse mitte kellelegi öelda vaja.
Karm kogemus: Jaana pöörane teekond läbi kooma, alkoholismi, narkomaania, ravimisõltuvuse ärkamise ja tervenemiseni
23.mai 2016 23:49
"Tagumikuni pikad blondid juuksed, D-korv, sale ja päikesekuldpruun kaunis sädelev nukuke, kassisilmadega, perfektselt meigitud, lõhnastatud, kontsapikkusega vähemalt 13 sentimeetrit," kirjeldab Jaana oma "eelmist elu", mis oli hullumeelselt pöörane ja kuhu jäävad maha neli koomasselangemist, alkoholism, narkomaania, ravimisõltuvus, toitumishäired ja palju muud destruktiivset. Tänaseks on Jaanal arsti sõnul "kosmonaudi tervis" ning olemas kogemus ärkamisest ja vabanemisest.
Külapoodide tähtsast rollist minevikus  (1)
23.mai 2016 15:03
Kunagi saadi olulisem söögikraam oma põllult-karjamaalt, puud-palgid oma metsast ning külades oli suuremate talude juures ka sepikodasid. Siiski vajati majapidamiskraami, mida sai vaid poodidest ja laatadelt.
Eakas ema: mind peetakse küll mõnikord oma lapse vanaemaks, kuid sellegipoolest ei kahetse ma midagi  (114)
23.mai 2016 14:00
Naistekaga võttis ühendust kolme lapse ema, kes sünnitas oma viimase lapse 43aastasena ega arva, et see oleks liiga kõrge vanus lapse sünnitamiseks. Tema arust polegi üldse teiste asi öelda, millal keegi peaks või ei peaks oma lapsed saama.
Andrus Kivirähk: mündrike tagasitulek  (84)
20.mai 2016 23:55
Mina loomulikult telgitaguseid ei tunne. Ma ei tea, millest sosistati kuluaarides ja mõmiseti tagatubades, ning ammugi pole ma kursis sellega, kes kellele ja kui palju maksis, ega ka sellega, kes maksmast keeldus ja kui palju üldse küsiti. Ja see mind ausalt öeldes ka ei huvita.
KAS IKKA JÄTKUB? Rio olümpial jagatakse sportlastele 42 kondoomi nina peale  (13)
20.mai 2016 11:53
Rio de Janeiro olümpiamängud pole veel alanudki, kui esimene rekord on juba langenud. Augustis toimuvaks spordipeoks on sportlastele varutud 450 000 kondoomi, mis teeb 42 kummi nina peale, arvestades, et sportlasi on olümpiakülas umbes 10 500.
10 etappi, mis iga naine endast selfit tehes läbib  (6)
19.mai 2016 23:00
Pole naist, kes ei oleks endast selfit teinud. Tavaliselt on eesmärgiks foto endast, mis peaks välja nägema hästi loomulik ja lihtsalt juhuslikult tehtud, kuid tõde on see, et tegelikult kulutame me tohutu aja, et saada see täpselt õige pilt.
OSKA MÄRGATA! Selged signaalid, mis viitavad organismis tekkinud vitamiinipuudusele
19.mai 2016 15:40
Selleks, et su organism korralikult toimiks ja näeksid välja võimalikult hea, pead sa saama piisaval hulgal vitamiine ja mineraalaineid. Kõige parem on, kui annad neid talle tervisliku toiduga. Kuid olgem ausad, paljud meist üdini tervislikult toituvad?
Jutt ühest julgest poisist, kes kõikide okupatsioonide ajal arreteerijate käest minema putkas  (1)
18.mai 2016 12:30
Mõned Kõo kandi vanemad inimesed ehk veel mäletavad August Kalvikut ehk Posti-Kustit ja tema tütart Ellenit. Nemad elasid viimati taga Pärinssaare saunas. Kusti oli siis Unakvere karjalaudas öövahiks ja kui mu mälu ei peta, siis ka Ellen pidas pärast isa surma seda ametit.
Poliitikule sildi „Minu munn on puhas“ kaela riputanud kunstnik: „Seda pilti on soovitud minult ära osta“  (38)
18.mai 2016 00:40
Jaan Toomiku ja Vano Allsalu kakskümmend seitse aastat tagasi loodud teose „Minu munn on puhas“ uude teravasse konteksti asetanud Kadi Estland ütleb intervjuus Kadri Karrole, et selliseid asju tuleks veel rohkem teha.
Kuuba on kolinud Miamisse ja sellest võidavad kõik
18.mai 2016 00:40
Keegi peab ühes maailma tuntumas puhkusepaigas vahetama linu ja lauale kandma kokteilid. Tööd jagub tuhandetele kuubalastele, kes paatidel ja parvedel saareriigist Ameerikasse põgenevad.
Liikwa – arstirohi, mille abil saab lennata
18.mai 2016 00:30
TÜ etnoloogiatudengi Ode Alti bakalaureuse­töö „Eetri tarvitamine Eestis“ ja veel mõned mõtted siia juurde.
MMA Blogi: Vaseliin näkku ja edasi!  (1)
17.mai 2016 15:14
Jalgratturid raseerivad jalgu ja maratoonarid teibivad nibusid. Millega võitlussportlased selles vallas silma paistavad?
Kuidas valmisid unustamatud filmid „Karnevaliöö“, „Itaallaste uskumatud seiklused Venemaal“, „Saatuse iroonia ehk hüva leili!“, „Garaaž“, „Jaam kahele“
17.mai 2016 12:25
Pärast kinokooli lõpetamist määrati Eldar Rjazanov vastu tahtmist muusikalise komöödiafilmi „Karnevaliöö“ režissööriks. Selle 1956. aastal linale jõudnud ning nii Rjazanovi kui peaosatäitja Ljudmilla Gurtšenko staariks teinud filmi menu oli täiesti pöörane. Üle Nõukogude Liidu müüdi filmile kokku ligi 50 miljonit piletit.
HOMMIKU-UUDISED: täna saabub Eestisse riigivisiidile Soome president Sauli Niinistö, presidendiralli favoriit on värske uuringu tulemuste kohaselt Siim Kallas  (3)
17.mai 2016 08:19
Head lugejad, Delfi toob teieni igal tööpäeval hommiku-uudiste ülevaate, kus vahendame teieni kõige värskemat infot öistest ja varahommikustest uudistest, eelinfot päeva sündmuste kohta ja kõike, millest värsketel ärkajatel võib kasu olla.
WHO tubakaekspert: Eesti võiks keelata suitsetamise autodes ja panna sigaretid poodides kappi peitu  (143)
15.mai 2016 23:55
Eesti päritolu kõrge WHO ametnik Kristina Mauer-Stender osutab, et Eestis ei saa veel rääkida suitsetamise vähenemisest ja annab rea soovitusi, kuidas suitsetamist ühiskonnas ebanormaalseks muuta.
VIDEO! Piinlik lugu küll: Måns ei lasknud endisel eurolaulikul oma laulu lõpetada  (7)
15.mai 2016 14:13
Tänavuse Eurovisioni õhtujuht Måns Zelmerlöw sai tööga üpris hästi hakkama, kuid ette tuli ka mõni piinlik seik. Måns usutles finaalis kahe lauljatari, kes erinevatel aegadel Rootsile eurovõidu on toonud ning palus neil ette laulda jupike oma lemmikust võistlusloost. Kui Carola Häggkvist asus aga oma lemmikut lugu lõõritama, tõmbas Måns järsku naise nina alt mikrofoni ära ja tekitas äärmiselt piinliku momendi…Vaata videot, sest Carola ehmunud nägu on hindamatu!
Pihlamägi Eurovisionist: märgake sõnumit, nautige kommentaari ja nuumake silma tehnikaviguritega!  (5)
13.mai 2016 23:55
Tänaõhtuse Eurovisioni finaali jälgimine on raskendatud,sest mida sa ikka vaatad, kui meie poiss kukkus juba eelvoorus välja?
Milline kiiver välistab tüüpilise vea, mis võib ratturile ohtlikuks saada?  (4)
13.mai 2016 14:23
Kiiver on Eestis kohustuslik kõigile alla 16-aastastele ratturitele, kuid ka aina rohkem täiskasvanud eelistavad kanda seda nn "odavaimat elukindlustust".