Mirkko Moisar

DELFI VIDEO: Moisari maksahaagid olid moldovlasele liiast, matš lõppes tehnilise nokaudiga  (18)
20.september 2016 10:01
Võitlusõhtul King of Kings pakus Saku suurhalli publikule ühe nauditavama etenduse Mirkko Moisar, kes sai kolmanda raundi tehnilise nokaudiga võidu moldovlase Vitali Matei üle.
FOTOD JA VIDEO: Võitlusõhtul King of Kings rõõmustasid publikut vennad Moisarid  (34)
17.september 2016 22:42
Tallinnas toimunud suurejoonelisel võitlusspordiüritusel King of Kings said rõõmustasid kodupublikut nii Mirkko kui ka Markko Moisar.
FOTOD: King of Kingsi kaalumisel jäi kätšist puudu vaid mõni sentimeeter  (13)
16.september 2016 15:02
Homme Saku suurhallis toimuval King of Kingsil üles astuvad võitlejad tulid täna ajakirjanike ja toetajate ette ametlikul kaalumisel. Oli vastasseise, kus teineteist sõbralikult õlale patsutati, kui ka neid, kus otsesele konkurendile vaid paari sentimeetri kauguselt silma vaadati.
Xplosion toob Tallinna taipoksi tõelise maailmaklassi ja teeb ajalugu  (1)
13.september 2016 14:24
21. oktoobril toimuval Xplosioni võitlusspordiüritusel on osalemas 27-aastane britt Charlie Peters, kes kohtus nädalavahetusel poksiringis taipoksi elava legendi Saenchaiga, kes läbi selle matši kirjutas end maailma tipptaipoksijate sekka. Eestis läheb Peters tiitlimatšis kokku Deo Phetsanghkhatiga.
King of Kingsi president Donatas Simanaitis: Eesti võitlejad on tugevad ja väga heal tasemel
07.september 2016 19:20
Võitluskunstisarja King of King leedukast president Donatas Simanaitis on kogu oma elu võitluskunstidele pühendanud, olles ka Leedu Bushido Föderatsiooni eesotsas ning osaledes paljude rahvusvaheliste spordiorganistatsioonide töös. Mõistagi ei puudu ta ka 17. septembril Tallinnas toimuvalt turniirilt ja kuu aega varem toimunud pressikonverentsil rääkis ta pisut King of Kingsi taustast.
King of Kingsi supermatšis ringi astuv Mirkko Moisar: võitlen ainult raha pärast  (9)
06.september 2016 15:57
17. septembril King of Kingsil ühes kolmest peamatšist Saku suurhallis ringi astuv 26-aastane Mirkko Moisar tunnistab, et teda motiveerib sportlaskarjääris ainult raha. Paremat motivatsiooni ta nimetada ei oska.
Delfi TV otseülekanne: Võitlussarja King of Kingsi Tallinna etapp tuleb taas grandioosne
01.september 2016 17:18
17. septembril toimub Saku suurhallis grandioosne turniir, võitluskunstisarja King of Kings maailmamastaapides Grand Prix` etapp, millest teeb otseülekande ka Delfi TV.
Moisar võistleb pääsu eest tiitlimatšile Hispaanias
23.august 2016 22:11
Juba 21. oktoobril leiab Saku Suurhallis aset järjekorras 9. Xplosion Fight Series, kus saab näha võimsaid supermatše K-1, MMA, Muay Thai ja profipoksi stiilides.
King of Kings sportlased saabusid pressikonverentsile unistuste Porschedega  (4)
16.august 2016 16:59
Kui tavaliselt on Eestis peetav pressikonverents igav laua taga istumine, siis võitluskunstisarja King of Kings korraldajad toovad argipäeva sära ja luksust. Täna toimuvale VIP meediaüritusele Coca- Cola Plaza juurde sõitsid meie sõdalased Porsche Klubi unistuste Porschedega.
FOTOD: Uhked autod ja sitked mehed! King of Kings sportlased saabusid pressikonverentsile unistuste Porschedega  (5)
16.august 2016 16:58
Kui tavaliselt on Eestis peetav pressikonverents igav laua taga istumine, siis võitluskunstisarja King of Kings korraldajad toovad argipäeva sära ja luksust. Täna toimuvale VIP meediaüritusele Coca- Cola Plaza juurde sõitsid meie sõdalased Porsche Klubi unistuste Porschedega.
Väliseestlane Andrei Manzolo võitleb Xplosionil Dagestani vägilase vastu
13.juuli 2016 14:32
Järjekordne Xplosion Fight Series saab toimuma 21. oktoobril Saku Suurhallis ning korraldajad on välja kuulutanud lisaks peamatšile, milleks on MTGP tiitlimatš, ka järgmise võistluspaari - Andrei Manzolo vs Keibov Korolglu.
100 SEKUNDIT: Sajad arstid said mullu ravimitootjailt vähemalt tuhat eurot toetust, Varnas lõksus olnud eestlased jõudsid koju
06.juuni 2016 16:59
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse esmaspäev, 6. juuni? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Eesti profipoksijale tehti ära? Mirkko Moisar sai kahtlase väärtusega kaotuse  (24)
06.juuni 2016 14:40
Eesti üks paremaid profipoksijaid Mirkko Moisar pidas nädalavahetusel Maltal järjekordse matši, kus tema vastaseks oli kohalik poksija Christian Schembri. Vaatamata publiku ja spetsialistide tugevale protestinoodile kuulutati võitjaks Schembri.
Mirkko Moisar poksib nädalavahetusel Maltal
03.juuni 2016 15:02
Eesti parimaid profipoksijaid Mirkko Moisar, kes tegi hiljuti maailmas ainulaadse teo, astudes poksiringi kahel õhtul järjest, on 4. juunil taas võistlustules. Seekord on tema vastaseks kohalik mees Christian Schembri.
FOTOD JA VIDEO: Eesti aasta oodatuima poksilahingu võitis Rock Cafes Pavel Semjonov  (20)
17.mai 2016 09:50
Tallinnas Rock Cafes peeti eile maha Ameerika stiilis poksiõhtu, kus peamatšis tulid areenile Pavel Semjonov ja teist õhtut järjest võidelnud Mirkko Moisar.
OTSE DELFI TV-s: Imemees Mirkko Moisar poksib Rock Cafe's teist õhtut järjest!  (2)
14.mai 2016 19:42
Rockiklubis Rock Cafe leiab laupäeval, 14. mail aset midagi, mis ei jäta külmaks ühtegi tõelist rock’n’rolli ega poksi fänni – Ameerika stiilis poksiüritus Rock Cafe Boxing Night! Delfi TV teeb ürituselt otseülekande amatöörmatšidest, mis leiavad aset vahemikus 19.45 - 21.15. Õhtu peamatšid on seejärel nähtavad tasulises otseülekandes SIIN !
VIDEO: Mirkko Moisar lõi paremhaagiga Kreeka poksija põrandale, täna juba uus matš  (9)
14.mai 2016 14:39
Poksija Mirkko Moisar sai eile Tondiraba jäähallis toimunud Number One Fight Show'l võitu kreeklasest Pavlovs Paisiosest, lüües vastase karmi paremhaagiga avaraundi lõpus põrandale.
KARMID KAADRID: Eesti üks paremaid vabavõitlejaid Alik Tseiko kaotas Tondiraba jäähallis teadvuse  (47)
14.mai 2016 08:17
Eile Tondiraba jäähallis toimunud Nr 1 Fight Showl sai valusa kaotuse Eesti üks parimaid vabavõitlejaid Alik Tseiko, kes ukrainlase Pavel Kušhi poolt kägistusega alistati.
Võimas Moisar "purustas" kreeklase avaringis, Tseikole ja Vorovskile karmid kaotused  (23)
13.mai 2016 01:47
Tondiraba jäähallis toimunud Number One Fight Show tõi Eesti võitlejatele nii rõõmu kui kurbust. Eriti karmilt pidi õhtu peamatšis kaotust tunnistama kohaliku tasandi tippatleet Maxim Vorovski, jäädes kolmekordsele maailmameistrile Aleksandr Oleinikule alla kohtunike ühehäälse otsusega nii, et mehe mõlemad põsesarnad olid katki.
Eesti profipoksi superlahing juba laupäeval: mida ennustavad eksperdid?  (2)
12.mai 2016 13:43
14. mail ehk eeloleval laupäeval leiab Rock Cafe's aset Eesti profipoksi superlahing, kui omavahel kohtuvad kohaliku võitlustasandi kaks parimat profipoksijat Mirkko Moisar ning Pavel Semjonov .
Rock Cafe Boxing Night: Arrol ja Karlsonil tuleb raske õhtu!  (1)
11.mai 2016 08:49
Eesti poksikoondislased Kaupo Arro , Artur Zarva ning Ainar Karlson peavad sel laupäeval toimuval Rock Cafe Boxing Night'il rinda pistma Venemaa ja Bulgaaria koondislastega.
Rock Cafe's teeb debüüdi poksimaailma suurkujuga kindad ristanud võitleja!  (2)
10.mai 2016 11:55
Pavel Semjonovi ning Mirkko Moisari supermatši taustal astub Rock Cafe Boxing Night'il sellaupäeval ringi mees, kes on amatöörkarjääri jooksul pannud kindad kokku valitseva WBC-sarja sulgkkaalu maailmameistri Vasyl Lomatšenkoga.
VIDEO: Number One Fight show läheneb: saa tuttavaks Rustam Gurbanoviga
08.mai 2016 21:27
13. mail leiab Tondiraba jäähallis aset järjekorras juba viies Nr. 1 Fight Show, kus astuvad üles kõik Eesti parimad võitlejad.
Hull vana: profipoksija Mirkko Moisar teeb Eesti võitlusmaastikul midagi enneolematut!  (4)
06.mai 2016 11:40
Tai- ja kikkpoksija elu selja taha jättev ning profipoksis endale suured eesmärgid seadnud Mirkko Moisar teeb järgmisel nädalal midagi sellist, mille kohta pole isegi kogu maailmas näiteid - nimelt astub Moisar profiringi kahel õhtul järjest!
Veel teinegi maailmameister: ka Remmer astub Tondirabas vastamisi tiitlimehega!
05.mai 2016 10:31
13. mail leiab Tondiraba jäähallis aset järjekordne Nr.1 Fight Show, mille peamatšis astub Eesti tai- ja kikkpoksi tõeline tipp Maxim Vorovski vastamisi mitmekordse maailmameistri Aleksandr Oleinikuga.
VIDEO: Moisar versus Semjonov: meenuta võimsat poksilahingut, mis kordub Rock Cafe's!
04.mai 2016 17:26
14. mail toimub Eesti parimas rockiklubis eriline poksi- ja kontsertüritus Rock Cafe Boxing Night, mis pakub lisaks muule parima võimaliku profipoksi vastasseisu, mis Eestis hetkel võimalik, sest kindad panevad kokku kaks kohaliku maastiku parimat profipoksijat Pavel Semjonov ning Mirkko Moisar .
Poksisõprade unistus saab teoks: Eesti kaks parimat profipoksijat kohtuvad Rock Cafe’s!  (6)
03.mai 2016 15:28
14. mail saab Rock Cafe’s teoks kohalike poksifännide suurim unitust, kui Rock Cafe Boxing Night’il panevad kindad kokku kaks Eesti hetkeseisu parimat profipoksijat, Belti kergekeskkaalu meister Pavel Semjonov ning Mirkko Moisar .
Midagi uut: Eesti poksi raskekahurvägi astub ringi Rock Cafe's!
28.aprill 2016 12:19
Klubis Rock Cafe leiab 14. mail aset korraldajate sõnul "Ameerika stiilis" poksiüritus Rock Cafe Boxing Night, mis toob ringi Eesti poksi raskekahurväe eesotsas Kaupo Arro , Kirill Serikovi, Pavel Semjonovi ning Maksim Vildega.
Eesti võitlustipp Vorovski kohtub Tondiraba jäähallis taipoksi maailmameistriga!  (4)
25.aprill 2016 10:41
13. mail leiab Tondiraba jäähallis aset järjekorras juba viies Nr. 1 Fight Show võitlusspordiüritus, kus vigastuspausilt naasev Maxim Vorovski astub duelli taipoksi Euroopa- ja maailmameistri Aleksandr Oleinikuga.