Mirkko Moisar

DELFI VIDEO: Sinise silmaga Mirkko Moisar: olen emotsioonitu, sest teadsin, et võidan  (3)
23.oktoober 2016 08:41
Reede õhtul Saku suurhallis toimunud Xplosion Fight Series võitlusspordigala pakkus publikule närvekõditavaid matše ja vaatemängulisi nokaute. Ürituse korraldaja Mirkko Moisar , kes ka ise kolmemehelises turniiris ringi astus, ei petnud publiku ootusi ja võitis järjepanu kaks vastast.
Xplosionil Moisarile kaotanud hollandlane: mulle keerati korraldajate poolt käru, soositi sama ürituse promootorist eestlast  (36)
22.oktoober 2016 12:08
Reedel Saku suurhallis Xplosion Fight Seriesil kolme mehe turniiri poolfinaalis Mirkko Moisarile alla jäänud hollandlane Marouan Toutouh tundis pärast matši, et kohtunikud soosisid eestlasest ürituse peakorraldajat.
FOTOD: Mirkko Moisar võitis Xplosionil turniiri, suurhalli publik nägi kolme nokauti ja taipoksi tiitlimatši  (22)
22.oktoober 2016 00:10
Saku suurhallis toimunud Xplosion Fight Series võitlusspordigala pakkus publikule närvekõditavaid matše ja vaatemängulisi nokaute. Ürituse korraldaja Mirkko Moisar, kes ka ise kolmemehelises turniiris ringi astus, ei petnud publiku ootusi ja võitis järjepanu kaks vastast.
FOTOD: Vaata, kes saabusid Xplosion võitlusgalale punasel vaibal!  (9)
21.oktoober 2016 19:52
Saku suurhallis toimub täna õhtul järjekordne Xplosion Fight Series võitlussarja üritus, mille peamatšis tuuakse ringi Muay Thai Grand Prix maailmameistrivöö.
Autoavarii tõttu Xplosionilt kõrvale jäänud marokolane viis Moisari kangelasliku otsuseni  (2)
21.oktoober 2016 13:32
Eile pärastlõunal toimus juba täna õhtul Saku Suurhallis toimuva Xplosion Fight Series võitlusspordigaalal üles astuvate võistlejate ametlik kaalumine, mis tõi endaga kaasa ka ootamatu pöörde.
DELFI VIDEO: Mirkko Moisar: aumeeste mäng - kes kaalu ei võta, on lihtsalt nõrk  (3)
20.oktoober 2016 19:35
Homse Xplosion Fight Series võitlusgala peakorraldaja ja osaleja Mirkko Moisar mahtus tänasel kaalumisel Solarise keskuses kenasti võistluskaalu, isegi 700 graami jäi varu.
FOTOD JA VIDEO: Xplosioni võitlejad astusid kaalule ja manasid ette kurjad näod
20.oktoober 2016 18:01
Homme Saku Suurhallis toimuva Xplosion Fight Seriesi võitlusõhtu eel toimus täna Solarise keskuses kohvikus Mademoiselle ametlik võistlejate kaalumine.
DELFI VIDEO: Xplosionil tiitlivööd kaitsev Charlie Peters: olen käinud Weekend festivalil ja Tallinnas poissmeestepeol
20.oktoober 2016 17:55
Homme Saku suurhallis Xplosion Fight Series võitlusgala peamatšis ringi astuv Charlie Peters tunneb end Eestis mugavalt, sest on siin juba varem kaks korda käinud - tänavu Pärnus Weekend festivalil ja sõbra poissmeestepeol.
Kahe Eesti võitleja vastased homme toimuval Xplosionil vahetusid
20.oktoober 2016 12:56
Homme Saku suurhallis Xplosion Fight Series võitlusõhtul üles astuvad Hendrik Themas ja Alar Hutrov said viimasel hetkel endale uued vastased. Mõlema eelmisteks vastasteks olid lätlased, kes jäävad koju gripi tõttu.
Xplosion TV: Mirkko Moisar: karjääri raskeimad matšid on mul alles ees
17.oktoober 2016 20:04
Sel reedel Saku suurhallis Xplosion Fight Series võitlusõhtul neljamehelise turniiri esikoha peale heitlev Mirkko Moisar usub, et karjääri raskeimad lahingud on tal alles ees.
Sten Saaremäe ja Alar Hutrov teevad Xplosionil kauaoodatud MMA profidebüüdi  (2)
10.oktoober 2016 20:16
21. oktoobril Saku suurhallis toimuval Xplosionil leiab aset ka kolm MMA vabavõitlusmatši, millest kahes astuvad üles Ott Tõnissaare treeningkaaslased Sten Saaremäe ja Alar Hutrov.
FOTOD: Eesti tuntud võitlejad segasid Butterfly lounge'is kokteile, valiti Xplosioni ringitüdrukud  (1)
08.oktoober 2016 19:03
Reedel, 7. oktoobril toimus lounge baaris Butterfly eriüritus "Poksijad baaris", kus leidis aset Xplosioni ringitüdrukute konkursi finaalvoor ning baaris segasid kokteile poksijad.
FOTOD: Beatrice, Alexandra, Lyseth ja Natalja. Vaata, kes pääsesid Xplosioni ringitüdrukute konkursi finaali!
06.oktoober 2016 09:45
7. oktoobril kell 22 leiab Butterfly lounge baaris (Vana-Viru 13, Tallinn) aset Xplosioni ringitüdrukute konkursi finaalvoor, kus auväärt žürii selgitab välja, kes tüdrukutest pääsevad 21. oktoobril Saku suurhallis toimuva Xplosioni poksigaala ringitüdrukuteks.
Ülivõimas! Vorovski kohtub Tondirabas neljakordse kikkpoksi maailmameistriga  (2)
05.oktoober 2016 13:47
Eesti võitlustipp Maxim Vorovski kohtub 26. novembril Tondiraba jäähallis toimuval "Number One Fight Show'l" neljakordse K1 maailmameistri, "tantsiva" prantslase Cheick Sidibe'ga.
Poksipüss, anna endast märku! Xplosioni mehine ja adrenaliinirohke võistlus otsib uusi ringitüdrukuid  (7)
27.september 2016 10:34
21. oktoobril Saku Suurhallis toimuv maskuliinne võitlusspordisari Xplosion kuulutas silmailu pakkumiseks välja ringitüdrukute leidmise konkursi.
DELFI VIDEO: Moisari maksahaagid olid moldovlasele liiast, matš lõppes tehnilise nokaudiga  (18)
20.september 2016 10:01
Võitlusõhtul King of Kings pakus Saku suurhalli publikule ühe nauditavama etenduse Mirkko Moisar, kes sai kolmanda raundi tehnilise nokaudiga võidu moldovlase Vitali Matei üle.
FOTOD JA VIDEO: Võitlusõhtul King of Kings rõõmustasid publikut vennad Moisarid  (34)
17.september 2016 22:42
Tallinnas toimunud suurejoonelisel võitlusspordiüritusel King of Kings said rõõmustasid kodupublikut nii Mirkko kui ka Markko Moisar.
FOTOD: King of Kingsi kaalumisel jäi kätšist puudu vaid mõni sentimeeter  (13)
16.september 2016 15:02
Homme Saku suurhallis toimuval King of Kingsil üles astuvad võitlejad tulid täna ajakirjanike ja toetajate ette ametlikul kaalumisel. Oli vastasseise, kus teineteist sõbralikult õlale patsutati, kui ka neid, kus otsesele konkurendile vaid paari sentimeetri kauguselt silma vaadati.
Xplosion toob Tallinna taipoksi tõelise maailmaklassi ja teeb ajalugu  (1)
13.september 2016 14:24
21. oktoobril toimuval Xplosioni võitlusspordiüritusel on osalemas 27-aastane britt Charlie Peters, kes kohtus nädalavahetusel poksiringis taipoksi elava legendi Saenchaiga, kes läbi selle matši kirjutas end maailma tipptaipoksijate sekka. Eestis läheb Peters tiitlimatšis kokku Deo Phetsanghkhatiga.
King of Kingsi president Donatas Simanaitis: Eesti võitlejad on tugevad ja väga heal tasemel
07.september 2016 19:20
Võitluskunstisarja King of King leedukast president Donatas Simanaitis on kogu oma elu võitluskunstidele pühendanud, olles ka Leedu Bushido Föderatsiooni eesotsas ning osaledes paljude rahvusvaheliste spordiorganistatsioonide töös. Mõistagi ei puudu ta ka 17. septembril Tallinnas toimuvalt turniirilt ja kuu aega varem toimunud pressikonverentsil rääkis ta pisut King of Kingsi taustast.
King of Kingsi supermatšis ringi astuv Mirkko Moisar: võitlen ainult raha pärast  (9)
06.september 2016 15:57
17. septembril King of Kingsil ühes kolmest peamatšist Saku suurhallis ringi astuv 26-aastane Mirkko Moisar tunnistab, et teda motiveerib sportlaskarjääris ainult raha. Paremat motivatsiooni ta nimetada ei oska.
Delfi TV otseülekanne: Võitlussarja King of Kingsi Tallinna etapp tuleb taas grandioosne
01.september 2016 17:18
17. septembril toimub Saku suurhallis grandioosne turniir, võitluskunstisarja King of Kings maailmamastaapides Grand Prix` etapp, millest teeb otseülekande ka Delfi TV.
Moisar võistleb pääsu eest tiitlimatšile Hispaanias
23.august 2016 22:11
Juba 21. oktoobril leiab Saku Suurhallis aset järjekorras 9. Xplosion Fight Series, kus saab näha võimsaid supermatše K-1, MMA, Muay Thai ja profipoksi stiilides.
King of Kings sportlased saabusid pressikonverentsile unistuste Porschedega  (4)
16.august 2016 16:59
Kui tavaliselt on Eestis peetav pressikonverents igav laua taga istumine, siis võitluskunstisarja King of Kings korraldajad toovad argipäeva sära ja luksust. Täna toimuvale VIP meediaüritusele Coca- Cola Plaza juurde sõitsid meie sõdalased Porsche Klubi unistuste Porschedega.
FOTOD: Uhked autod ja sitked mehed! King of Kings sportlased saabusid pressikonverentsile unistuste Porschedega  (5)
16.august 2016 16:58
Kui tavaliselt on Eestis peetav pressikonverents igav laua taga istumine, siis võitluskunstisarja King of Kings korraldajad toovad argipäeva sära ja luksust. Täna toimuvale VIP meediaüritusele Coca- Cola Plaza juurde sõitsid meie sõdalased Porsche Klubi unistuste Porschedega.
Väliseestlane Andrei Manzolo võitleb Xplosionil Dagestani vägilase vastu
13.juuli 2016 14:32
Järjekordne Xplosion Fight Series saab toimuma 21. oktoobril Saku Suurhallis ning korraldajad on välja kuulutanud lisaks peamatšile, milleks on MTGP tiitlimatš, ka järgmise võistluspaari - Andrei Manzolo vs Keibov Korolglu.
100 SEKUNDIT: Sajad arstid said mullu ravimitootjailt vähemalt tuhat eurot toetust, Varnas lõksus olnud eestlased jõudsid koju
06.juuni 2016 16:59
Mida tõi Eesti ja maailma uudistesse esmaspäev, 6. juuni? Vaata Delfi TV kokkuvõtet!
Eesti profipoksijale tehti ära? Mirkko Moisar sai kahtlase väärtusega kaotuse  (24)
06.juuni 2016 14:40
Eesti üks paremaid profipoksijaid Mirkko Moisar pidas nädalavahetusel Maltal järjekordse matši, kus tema vastaseks oli kohalik poksija Christian Schembri. Vaatamata publiku ja spetsialistide tugevale protestinoodile kuulutati võitjaks Schembri.
Mirkko Moisar poksib nädalavahetusel Maltal
03.juuni 2016 15:02
Eesti parimaid profipoksijaid Mirkko Moisar, kes tegi hiljuti maailmas ainulaadse teo, astudes poksiringi kahel õhtul järjest, on 4. juunil taas võistlustules. Seekord on tema vastaseks kohalik mees Christian Schembri.