Mihkel Kärmas

Kehtnas sirgunud mees lahendab iidse maiade kultuuri saladusi  (8)
27.jaanuar 2016 10:54
Ei kõla just eriti tõenäoliselt, et Keavas sündinud ning Kehtnas kasvanud mees pühendab märkimisväärse osa oma elust maiade tsivilisatsiooni uurimisele. Sealjuures mitte amatöörina, vaid professionaalsel tasemel.
Kadunud kuningriigi jälgedel
16.jaanuar 2016 10:43
Teisipäevaõhtuti näeb ETV2 ekraanil Mihkel Kärmase uut teaduslikku tõsielusarja “Kadunud tsivilisatsiooni jälgedel”.
TELETOP: Intervjuu Märt Avandiga viis "Pealtnägija" tabeli tippu  (3)
12.jaanuar 2016 16:47
Möödunud nädala vaadatuimate saadete edetabelit valitsevad seekord ETV lipulaevad " Pealtnägija " ja " Õnne 13 ". Kolmandale kohale platseerus TV3 " Selgeltnägijate tuleproov ", kus juba teist korda võistleb Rakverest pärit nõid Marilyn Kerro . Kas eestlaste Kerro-lembus viib tuleproovi järgmisel nädalal hoopis esikohale? Ootame põnevusega!
Eesti laulust klassikatähtedeni
07.jaanuar 2016 05:15
Kevadine telehooaeg on algamas.
Kellele Saagim enam iial intervjuud ei anna? Anu: mind veeti tillist, tõmmati vaip jalge alt ja taoti allapoole vööd!  (127)
19.detsember 2015 12:24
Anu Saagim tunnistas Kanal2 saates "5 aastat hiljem" Roald Johannsonile, et tal on Eesti telemaastikul jõudnud tekkida vastumeelsus kolme saatejuhi vastu. Ühtlasi teatas Saagim, et ka Roald on talle jätnud väga nähvaka mulje.
Ajakirjanikud kehitavad Margus Allikmaa kanepijutu peale õlgu  (2)
29.oktoober 2015 00:10
Kuigi Eesti rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa ütles möödunud nädalal ERR-i juhtide koosolekul, et kanepi pooldajaid tuleks ignoreerida, ei lase ajakirjanikud öeldul oma tegemisi segada.
Juhtkiri: rahvusringhäälingu juhi kanepiämber  (62)
29.oktoober 2015 00:10
Eesti rahvusringhäälingu juhatuse esimehel Margus Allikmaal on pärast kõiki aastaid meediaväljaande juhina raskusi ajakirjandus- ja sõnavabaduse mõistmisega.
Mihkel Kärmas ei võta kanepipooldajate eetrikeeldu sõna-sõnalt  (29)
28.oktoober 2015 13:44
Eesti rahvusringhäälingu juhatuse esimees Margus Allikmaa ütles möödunud nädalal ERR -i juhtide koosolekul, et kanepi pooldajaid tuleks ignoreerida, kuid saatejuht ja vastutav toimetaja Mihkel Kärmas , kelle saates „ Pealtnägija “ on kanepi teemat korduvalt käsitletud, ei võta Allikmaa öeldut käsuna teemat vältida.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Eestlased röövivad Euroopa kullaärisid
24.september 2015 09:20
Euroopas kogub tuure uus kriminaalne fenomen – eestlaste sooritatud juveeliröövid, kus saagiks on langenud kümnete miljonite eest eksklusiivseid kelli ja ehteid.
ETV 60: Mihkel Kärmasel on hea meel, et sai hingata sama õhku, mis Urmas Ott  (15)
19.juuli 2015 22:15
"Kummaline tunne on, " nentis MIhkel Kärmas, kelle käest võeti täna kipsjäljend, mis ETV seinale pannakse.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Surmalennukid lendasid võltspaberitega  (9)
09.juuli 2015 08:52
Tänu juhusele jõudis politsei sensatsioonilise avastuseni – kahes katastroofis neli inimelu nõudnud Enimexi lennukite mootorite töökorda tõendavad dokumendid olid võltsitud.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Allilma algatatud kütuseprojekt sai riigilt 15 miljonit tugiraha  (4)
04.juuli 2015 09:00
Kriminaalse minevikuga tegelased püüdsid edumeelset kütuseleiutist kaaperdada.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Eesti politsei kõige mustem päev  (14)
11.juuni 2015 08:40
Kogu Eesti narkovastase võitluse juhti Vallo Jääratsit kahtlustatakse jahmatavas koostöös kurjategijatega.
VANA KULD: “Kodus ootab mind surm!”  (1)
14.mai 2015 07:40
2002. aastal Eestisse põgenenud Kurdi pagulane sai Eesti passi. Taasavaldame 2004. aastal ilmunud loo. Kurdistani ministri endine ihukaitseülem püüdis läbi Eesti Soome põgeneda, aga on nüüd siin bürokraatialõksus – dokumentide ja tulevikuta.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Seks ja surm: tublid teenimisvahendid mõlemad  (6)
30.aprill 2015 10:30
Kes on mees, kelle eest maksti Eesti ajaloo suurim kautsjon? Ekspressi uurimus leidis, et arvatavate narkoparunite Tarmo Valingu ja Žan Glükmanni ärid viivad Vietnami.
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Carmen, tankist ja miljonipoisid
19.veebruar 2015 09:00
Ülimodell Carmen Kassi ärisõber on võõra vara omastamise kahtlusega uurimise all. Väidetavalt “maandusid” pihta pandud miljonid Kassi osalusega kinnisvaraprojektis Viimsis. Kõrvaltegelastena jooksevad loost läbi peaministri pruut ja kaukaaslasest pelmeenivabrikant.
Mihkel Kärmase seletuskiri: miks sündis "Kauri" lugu  (87)
05.veebruar 2015 17:51
" Pealtnägija " saatejuht Mihkel Kärmas selgitab, miks otsustati käsitleda avalikult 14-aastase koolipoisi teemat, kelle puhul justkui kõike on proovitud, aga lahendust pole.
"Pealtnägija" käitumishäirega poisi saatelõigust: tahtsime jõulise käsitlusega probleemile tähelepanu tõmmata  (121)
02.veebruar 2015 09:11
" Pealtnägija " saatelõik, kus kirjeldati 14-aastase käitumishäirega poisi ja tema pere probleeme, pahandas lastega tegelevaid spetsialiste ja sotsiaalministeeriumi. Saate tegijad kinnitavad, et eesmärk oli probleemile jõuliselt tähelepanu tõmmata ja see ka õnnestus.
Kärmas pani "Radarile" ära? Loe, millised olid tema sõnad ja kuidas neid kommenteerib?  (51)
16.jaanuar 2015 11:35
“Ka “ Pealtnägijat " on püütud mõnikord, tõsi küll, küsitavate tagajärgedega, kopeerida. Aga täiesti algupärast, ehtsat ja kindlasti väga värsket "Pealtnägijat" saate järgmine kord nautida juba pisut vähem kui nädala pärast.” Niisugune oli saatejuht Mihkel Kärmase sõnavõtt selle nädala saate lõpust, mille viimane lugu temaatiliselt Eesti suurematest piraatkaubaartiklitest kõneles.
Eesti peamoslem kurvastab  (25)
14.jaanuar 2015 08:51
Kuidas suhtub Prantsusmaa satiiriajakirja Charlie Hebdo 12 ajakirjaniku tapmisse moslemitest terroristide poolt Eesti peaimaam ja mufti Ildar Muhhamedšin?
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Homopelglik õpetaja hageb õpilast  (20)
11.detsember 2014 09:30
Eestis pretsedenditus kohtuvaidluses nõuab ühe Tallinna kooli matemaatikaõpetaja 17aastaselt tüdrukult "'pedeks"' nimetamise eest vabandust. 14 aastat tagasi sooritas sama meesõpetaja sarnastel asjaoludel mõrva.
Uimastatud koertega kerjamine on linnalegend, aga kerjamine ise organiseeritud  (42)
03.detsember 2014 21:07
Viimasel ajal Tallinna ja Tartu linnapildis üsna sagedaseks muutunud koertega kerjused tegutsevad organiseeritult, kuid jutt koerte uimastamisest on linnalegend.
VIDEO: Vahur Kersna arusaamatusest Kärmasega: solvumist pole. Hindan Mihklit elu lõpuni, kõndigu ta või kõrvade peal  (54)
29.november 2014 18:30
Täna esitles Viru keskuses oma uut raamatut "Ei jäta elamata" Vahur Kersna, kes lisaks ise tähelepanu nautimisele juhtis tähelepanu ja kiitis ülevoolavalt ka raamatu kujundajat Asko Künnapit. Publik püüdis Kersna esitluse järel kinni ja rääkis temaga arusaamatusest Mihkel Kärmasega seoses "Pealtnägijale" antud intervjuuga, aga ka sellest, miks ta ei luba oma raamatut kõigil osta ning sellestki, milline on tema suhe solvumisega üldisemalt.
Aastaid vaikinud Vahur Kersna kõmulises intervjuus: mul ei olnud tahtmist maailmaga hüvasti jätta, pole tänaseni  (129)
26.november 2014 20:53
Kolmapäeval läks eetrisse " Pealtnägija " 555. saates Vahur Kersna Madis Jürgenile antud intervjuu, mis eetrieelsetel päevadel tekitas parasjagu kõmu, sest endise kolleegi Mihkel Kärmase sõnul kisti sellega lugupeetud saade Kersna värske raamatu reklaamkampaaniasse. Avameelses intervjuus rääkis Kersna rasketest hetkedest ning paljastas sellegi, mida siis ikkagi on see haigus, millest teadasaamine seitse aastat tagasi arsti juurde minnes tema elu ja nägemust maailmast muutis.
PUBLIKU PÄEVA KOMM: "Pealtnägija" kisma vihastas vaatajaid: sellist käitumist ootaks Reporteri meeskonnalt  (10)
26.november 2014 13:01
Eile hommikul Vahur Kersna poolt täistuuridel keerlema lükatud skandaal seoses tema persooniintervjuu väidetava väljajätmisega "Pealtnägija" tänaõhtusest saatest vihastas nii ERRi tegijaid kui televaatajaid. Sadu postitusi kirjutanud kurjad kommentaatorid vangutasid pead ja olid kõik enamvähem ühel meelel, et tegu on tühjast kohast võetud lapsiku probleemiga, mis Kersna raamatu müügiedu sugugi ei suurenda ning pealekauba tõelegi ei vasta.
Mihkel Kärmas selgitab: kunagi polnud plaanis Vahur Kersna intervjuud välja jätta!  (83)
25.november 2014 15:43
Täna hommikul postitas Vahur Kersna oma värske raamatu "Ei jäta elamata" Facebooki promolehele sarkastilise staatuseuuenduse, milles avaldas saatejuht Mihkel Kärmase läkitatud kriitilise kirja, kust oli välja lugenud asjaolu, et Eesti Rahvusringhäälingule on vägagi vastukarva see, kui " Pealtnägija " kellegi turunduskampaania etteotsa rakendatakse. Saatejuht Mihkel Kärmas ise on tööülesannetega üle ujutatud, veidi tõbine ning tekkinud olukorrast häiritud. Ta kinnitab Delfile antud intervjuus, et kunagi pole olnud plaanis lõiku saatest välja jätta, küsimus seisneb pigem selles, kuidas ja millises mahus see kokku monteeritakse.
Kärmas saatis Kersnale kibeda pettumuskirja "Pealtnägija" turunduskampaaniasse tõmbamise eest  (175)
25.november 2014 09:04
Paljud televaatajad, kes ootasid huviga väikest come-back i, mille legendaarne telemees Vahur Kersna  kolmapäevases "Pealtnägijas" pidi tegema, võivad saada pettumuse osaliseks, kuna Mihkel Kärmas (esindades ERRi huve) ei soovi kirjanikuhärra värske teose promokampaanias osaleda. ETV kinnitab aga, et saade ära siiski ei jää, vaid käib arutelu, mis vormis seda homme õhtul vaatajatele näidata. 
FOTOD: Eesti oma lumefilm "Love Life Movie" tõi saali ääreni täis: kohal olid suurimad ekstreemisõbrad ja lumealaprofid!  (6)
08.november 2014 10:40
Reedel, 7. novembril kogunesid ekstreemisõbrad Solaris Kino Kalevi saali, kus esmaesitleti Eesti lumelauafilmide Vanaisa Roman Neimanni käe all valminud esimest kodumaist lumefilmi, kus nii suusa kui lumelaua oma ala profid kaasa löövad.