Mihkel Kärmas

VIDEO: Kitsedraama jätkub: Mihkel Kärmas intervjueerib Martin Repinski farmist põgenenud Ülot  (59)
30.november 2016 15:33
Uuriva ajakirjanduse lipulaev " Pealtnägija " on sedapuhku seadnud oma lati ületamatult kõrgele. Nimelt avaldati saate Facebooki lehel eriti eksklusiivne klipp, milles Mihkel Kärmas intervjueerib Martin Repinski farmist jalga lasknud kitse nimega Ülo.
Tele-eetris pisaratega võidelnud Jüri Ratase tähtsat päeva varjutas isa raske haigus: ma usun, et juhtub ime  (106)
23.november 2016 21:29
Täna kümnendaks Eesti Vabariigi peaministriks vannutatud Jüri Ratas andis "Pealtnägijale" emotsionaalse intervjuu, mille käigus triivis Mihkel Kärmas ootamatult poliitteemadelt kõrvale ning puudutas Ratase tundlikku eraelulist tõika.
RETROKAADRID: Nii noor ja roheline! Meenuta, kuidas Mihkel Kärmas 20 aastat tagasi oma teledebüüdi tegi!  (16)
16.november 2016 13:09
"Pealtnägija" veterani Mihkel Kärmase teledebüüdist möödus sel nädalal täpselt 20 aastat ning sel puhul paiskas Eesti Televisioon oma sotsiaalmeediassse tõelised retrokaadrid.
LUGEJAD PAHASED: Mihkel Kärmase vürtsikas intervjuu vandenõuguruga kütab kirgi: kui inimene tundub ikka liiga jabur, siis pole vaja teda saatesse kutsuda!  (86)
10.november 2016 12:18
Sel nädalal Tallinnas viibiv maailmakuulus vandenõuteoreetik David Icke kohtus " Pealtnägijaga " ning sattus eile õhtul tele-eetris Mihkel Kärmase turmtule alla. Kärmas, esindamas pealtnägijalikku (loe: mihkelkärmaselikku) läbitungivat nn selgelt meelt ja esitamas teravaid küsimusi, suutis vestluse kuulsa teise poole jutuajamise lõpuks vaat et endast lausa välja viia. Ent intervjuu ei kütnud mitte üksnes Icke'i kirgi, vaid lõi ka paljude televaatajate tunded lõkkele, kelles paljud end Delfi kommentaariumis välja elasid. Publik valis välja paar tabavamat kommentaari, millest mõned Icke'i ja mõned Kärmase "meeskonnas".
Rõivas: mis on see üks viga, mille ma olen teinud peaministrina?  (106)
09.november 2016 21:19
Umbusaldatud peaminister Taavi Rõivas palus " Pealtnägija " saatejuhilt Mihkel Kärmasel nimetada kasvõi üks viga, mille ta on peaministrina teinud. Rõivas usub, et ilma Edgar Savisaare õnnistuseta uus koalitsioon ei sünni.
Vandenõuteoreetik David Icke üritas Mihkel Kärmast paika panna: kui idioot nimetab kedagi segaseks, on see kompliment  (193)
09.november 2016 21:07
Maailmakuulus briti vandenõuteoreetik David Icke väisab Eestit ning " Pealtnägija " intervjueeris karismaatilist tegelast Tallinnas asuvas kristallitoas. Üsna intervjuu alguses aga võttis ohjad Icke enda kätte ning endise ajakirjanikuna pani Kärmase hoopis ise terava tule alla.
Eesti Energia juht Partsi "ohkiva jobu" kommentaarist: võtan seda komplimendina  (41)
29.oktoober 2016 08:55
Kontrollikotta suunduva Juhan Partsi väljaütlemist Auvere tasuvuse teemal ja et justkui Eesti energiafirma juht "ohib nagu mingi jobu" elektrihinnast rääkides kommenteeris Eesti Energia juht Hando Sutter stoilise rahuga. Ta nentis, et arvestades Partsilt hinnanguid saanute hulka, peab ta vist enda nimekirja sattumist hoopis komplimendina võtma.
Juhan Parts sekkus sotsiaalmeedias tema väljaütlemiste teemal alanud vestlusse: tunnistan, et olin emotsionaalne  (95)
13.oktoober 2016 12:00
Euroopa kontrollikoja Eesti kandidaadiks valitud Juhan Parts andis intervjuu " Pealtnägija " saatejuhile ja ajakirjanikule Mihkel Kärmasele ning muutus eilses saates äärmiselt emotsionaalseks ja jagas karme sõnu.
Kontrollikotta suunduv Juhan Parts vastas intervjuus kriitikale: mida me möliseme siin?! Mida me valetame oma rahvale?  (267)
12.oktoober 2016 21:36
Valitsuse poolt Euroopa kontrollikoja Eesti esindajaks nimetatud Juhan Parts vastas " Pealtnägijale " antud intervjuus tema kohta ja temaga seotud projektidele esitatud kriitikale.
Humoorikas VIDEO: Mida teavad Marko Reikop, Grete Lõbu, Katrin Viirpalu ja teised ETV tähed suudlemisest?
22.september 2016 11:45
Tuntud ETV-lased said üllatuse osaliseks — ootamatult kutsuti nad kaamera ette ja pandi proovile nende teadmised armuelust.
Roald Johannsoni teekond maale
15.september 2016 00:00
Roald Johannson on nagu keskmine Maalehe lugeja – teeb ploomimoosi, pügab muru ja käib mööda maa­poode. Ainult et iga-küla-mees ei tee maa­poodidest uhket tunniajast telesaadet.
Peaimaami ambitsioonikas plaan: uus mošee tulgu Kadriorgu  (490)
18.august 2016 00:10
Presidendikandidaatide arvates ei peaks Tallinnasse kerkima uut mošeed. Ent Eesti muslimitel on juba majagi valmis vaadatud - Joa tänav 6.
Sotsiaalmeedia kihab: Presidendikandidaat Jõksi eilne seksistlik fopaa kütab siiani kirgi  (357)
13.august 2016 11:45
"Mailis, sa ütlesid, et ühtid minuga, kuid mul on naine siin kaasas," viskas presidendikandidaat Allar Jõks Mailis Repsi suunas kahtlast nalja. Piinlikule seigale reageeris kärmelt saatejuht Mihkel Kärmas, kes tuletas meelde, et tegemist on siiski kogupere saatega.
OTSEBLOGI PRESIDENDIDEBATILT: Mart Helme: me ei peaks kartma siin Paides, et keegi laseb end pommivööga õhku  (72)
12.august 2016 19:29
Algab arvamusfestivali oodatuim arutelu: Pealtnägija vs presidendikandidaadid
Seltsis segasem! "Pealtnägija" uus hooaeg toob ekraanile värsket verd  (13)
01.august 2016 17:41
ETV " Pealtnägija " saab uuel hooajal juurde värsket verd. Piret Järvise , Mihkel Kärmase ja Anna Gavronskiga liituvad endine Eesti Ekspressi ajakirjanik Kristjan Pihli ja ETV Tartu korrespondent Taavi Eilat. "Pealtnägija on tagasi! Teleajakirjanduse tippkvaliteet uue energiaga alates 7. septembrist," teatas saate sotsiaalmeedia vahendusel.
Miljonäripere tuline lahutuslugu  (6)
15.juuni 2016 00:40
 Naine avastas lahutades, et ta polegi miljonär.  Ta tegi politseile avalduse, et eksmees varastas ta paljaks.  Ettevõtjast eksabikaasa väidab, et naine valetab.
Indrek Treufeldt pälvis Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia  (7)
03.juuni 2016 20:16
Rahvusringhäälingu Valdo Pandi nimeline ajakirjanduspreemia läheb tänavu ETV saatejuhile Indrek Treufeldtile. Laureaaditiitli tõi pikaaegne silmapaistvalt hea ja mitmekülgne ajakirjanduslik tegevus.
EKSPRESSI ARHIIVIST: Kajar Lember oli Aivar Sõerdi pankrotimeistrist ihunõunik  (1)
26.mai 2016 11:23
Sel nädalal esitati Tartu abilinnapeale Kajar Lemberile kahtlustus altkäemaksu korduvas võtmises. Tuletame meelde, kuidas Lember üldse poliitikasse sattus.
Brüsseli-teemaline "Pealtnägija" jäi peaministri alluvusse siirduvale Rasmus Kaggele viimaseks: me elame muutuvas maailmas. Mina tänan ja jätan teiega hüvasti!  (13)
23.märts 2016 20:52
23.märtsil jõudis eetrisse "Pealtnägija" Brüsseli-teemaline erisaade, mida juhtis erandkorras Rasmus Kagge , kes jättis selle ülesastumisega ühtlasi ka oma lojaalsete vaatajatega hüvasti, siirdudes nüüd peaministri pressinõunikuks. Tema viimasteks sõnadeks ETV eetris jäid: "Me elame muutuvas maailmas. Mina tänan ja jätan teiega hüvasti!"
Rasmus Kaggel lõi pulsi üles
23.märts 2016 00:30
4. aprillist asub valitsuse kommunikatsioonibüroos meedianõunikuna tööle „Pealtnägija“ mees Rasmus Kagge (38).
Rasmus Kagge kingad saavad täidetud: Eesti Ekspressi ajakirjanik hakkab "Pealtnägijat" tegema  (6)
16.märts 2016 09:22
Eesti Ekspressi krimireporter Kristjan Pihl lahkub aprilli keskel Eesti Ekspressi ridadest. Temast saab üks ETV uuriva saate " Pealtnägija “ tegijatest, kirjutab tänane Eesti Ekspress.
Mihkel Kärmas Kagge ERRist lahkumisest: oleme "Pealtnägijas" koos teinud ajalugu ning tema lahkumine kurvastab  (4)
07.märts 2016 11:37
" Pealtnägija " meeskonna juht Mihkel Kärmas ütles ERRile, et Rasmus Kagge lahkumine on suur kaotus nii "Pealtnägija" kui Eesti ajakirjanduse jaoks.
Rasmus Kagge hülgab ajakirjanikutöö: ütlen kohe ära, et ei lahku "Pealtnägijast" ega ERRist intriigide või vastuolude tõttu  (109)
07.märts 2016 11:24
Ligi kümme aastat " Pealtnägijas " töötanud ja 2012. aastal Bonnieri preemia pälvinud Rasmus Kagge lahkub märtsi lõpus rahvusringhäälingust, et teha elus kannapööre ja olla vähemalt mõnda aega ajakirjandusest eemal.
Kehtnas sirgunud mees lahendab iidse maiade kultuuri saladusi  (8)
27.jaanuar 2016 10:54
Ei kõla just eriti tõenäoliselt, et Keavas sündinud ning Kehtnas kasvanud mees pühendab märkimisväärse osa oma elust maiade tsivilisatsiooni uurimisele. Sealjuures mitte amatöörina, vaid professionaalsel tasemel.
Kadunud kuningriigi jälgedel
16.jaanuar 2016 10:43
Teisipäevaõhtuti näeb ETV2 ekraanil Mihkel Kärmase uut teaduslikku tõsielusarja “Kadunud tsivilisatsiooni jälgedel”.
TELETOP: Intervjuu Märt Avandiga viis "Pealtnägija" tabeli tippu  (3)
12.jaanuar 2016 16:47
Möödunud nädala vaadatuimate saadete edetabelit valitsevad seekord ETV lipulaevad " Pealtnägija " ja " Õnne 13 ". Kolmandale kohale platseerus TV3 " Selgeltnägijate tuleproov ", kus juba teist korda võistleb Rakverest pärit nõid Marilyn Kerro . Kas eestlaste Kerro-lembus viib tuleproovi järgmisel nädalal hoopis esikohale? Ootame põnevusega!
Eesti laulust klassikatähtedeni
07.jaanuar 2016 05:15
Kevadine telehooaeg on algamas.
Kellele Saagim enam iial intervjuud ei anna? Anu: mind veeti tillist, tõmmati vaip jalge alt ja taoti allapoole vööd!  (127)
19.detsember 2015 12:24
Anu Saagim tunnistas Kanal2 saates "5 aastat hiljem" Roald Johannsonile, et tal on Eesti telemaastikul jõudnud tekkida vastumeelsus kolme saatejuhi vastu. Ühtlasi teatas Saagim, et ka Roald on talle jätnud väga nähvaka mulje.