Mihkel Kärmas

ERR vaidlustab "Pealtnägija" saatelõigu keelamise  (26)
16.oktoober 2014 12:40
ERR-i administratiiv- ja õigusosakonna juhataja Karin Victoria Kuuskemaa kinnitusel kavatseb rahvusringhääling eile ETV saate " Pealtnägija " loo küsimuses tehtud keelu kindlasti vaidlustada. Samas tunnistas ta, et kuigi eraelu puutumatust käsitlevad vaidlused on alati keerulised, vajab ajakirjandusvabadus kaitset igal ajal.
Kohus keelas vahetult enne eetrit "Pealtnägija" loo  (246)
15.oktoober 2014 16:15
Harju maakohus keelas esimest korda "Pealtnägija" saate 15 aasta pikkuses ajaloos ära ühe Eesti mereväe varjatud poolt puudutava kohtuloo avaldamise.
Publiku lugejahääletuse TOP 5: kes olid vahetusaktsiooni parimad saatejuhid?  (27)
29.september 2014 08:45
ETV korraldatud suur saatejuhtide vahetus on lõppenud ning üheksa saateid vahetanud juhti oma töö kellegi teise eetriajal ära teinud. Palusime lugejatel hääletada, kes oli parim ning toome sinuni nüüd vaatajate lemmikud!
Publiku Telehunt: Urmas Vaino oli "Pealtnägija" saatejuhina terav, intelligentne, julge ja võimas!  (56)
24.september 2014 20:26
ETV lõbus saatejuhtide vahetamise projekt on täies hoos ning tänasesse õhtusse mahub suisa mitu debüüti. Otsa tegi lahti Urmas Vaino uuriva ajakirjanduse lipulaeva " Pealtnägija " saatejuhina Mihkel Kärmase suurtes sussides. Uhke ja autoriteetsena juhatas ta saate sisse, toonitades, et olgu saatejuhiks kasvõi "vanakuradi vanaisa", aga olulised teemad saavad kajastatud. Härjal sarvist haarates võttis ta saates enda peale ka ülesande teha põhjalik intervjuu poliitik Kristiina Ojulandiga tema ametist vabastamise, parteist välja viskamise, häälte ostmise ja korruptsiooni teemadel. "Kas te ei arva, Kristiina Ojuland, et teie aeg on poliitikas otsas?" esitas ta julge küsimuse. "Äkki oleks mõistlik ära lõpetada?" torkis ta järjekindlalt, ajades Ojulandi üsna närvi. Publiku Telehunt kiidab!
TÄISPIKKUSES: Vaata, kes valiti Silmapaistev Noor Eestlane 2014 laureaatideks!  (7)
20.september 2014 22:42
Laupäeval kuulutatu Viljandis välja konkursi "Silmapaistev Noor Eestlane 2014" laureaadid. Vaata Delfi TV ülekannet sündmusest uuesti täispikkuses!
Saatejuhid vahetuses
18.september 2014 13:16
Televaatajad said septembrikuu alguses kaasa rääkida ERRi saatejuhtide vahetamise eksperimendis, hääletades vastaval netileheküljel.
ETV saatejuhtide vahetus: vaata, millal keegi eetris on!  (20)
15.september 2014 19:20
ETV saatejuhtide vahetuse programm on nüüd teada! Passi peale ja märgi kalendrisse, millal uued saatejuhid eetris on!
Rahvahääletus on lõppenud! Septembris satuvad saated ja juhid korraks ekraanil kokku järgmiselt...  (69)
11.september 2014 07:56
ETV kodulehel peetud saatejuhtide vahetuse rahvahääletus paiskab üheksa armastatud saatejuhti üheks päevaks kellegi teise saated juhtima. Eile paljastasid Lõbu ja Reikop oma uued saated, nüüd on ilmunud kõik rahvahääletuse tulemused. Väga-väga huvitav!
Vahekokkuvõte: Kui saatejuhtide vahetuse hääletus lõppeks täna, siis...  (4)
08.september 2014 09:55
Kuni kolmapäeva õhtuni saab televaataja Eesti Televisiooni kodulehe kaudu hääletada ja vahetada üheks korraks omavahel ära 9 armastatud ETV saate juhid. Tänahommikuses "Terevisioonis" avalikustati hääletuse vaheseis.
Kõike pealtnägev Mihkel Kärmas: Eesti on üks õnnelikumaid kohti siin maamunal!  (40)
06.september 2014 09:49
Tänases laupäevalehes LP annab avameelse intervjuu Mihkel Kärmas , kelle soov väikse poisina oli saada miljonäriks või näärivanaks. Kui kaugel on armastatud saate " Pealtnägija " juht unistustest, selgub intervjuust, kus muu hulgas paljastab Kärmas ka selle, mida ta õhtul pärast tööpäeva oma riigist mõtleb, olles puutunud kokku loetamatute probleemide, tülide ja paljastustega.
Mihkel Kärmas: jah, mind kiusati koolis, kuid mu kaaslastele on see rohkem hinge jäänud  (65)
06.september 2014 04:30
Eesti kuulub väheste tõeliselt vabade ja õnnelike paikade sekka, aga igapäevaraskused sunnivad meid seda sageli unustama, ütleb armastatud telesaatejuht Mihkel Kärmas.
Mihkel Kärmas homses LP-s: töötan sanitarina emotsionaalses traumapunktis  (14)
05.september 2014 13:15
Nii on läinud, et juba viisteist aastat paneb Mihkel Kärmas igal kolmapäeval selga ülikonna. See on enamasti laenatud, kuid alati hästiistuv.
Lembitu Kuuse "Osooni" juhtima? See on Sinu võimuses! ETV saatejuhid vahetavad septembris omavahel saated ära  (23)
04.september 2014 07:30
Septembrikuus avaneb televaatajatel enneolematu võimalus pöörata kogu ETV programm pea peale ja vahetada omavahel ära 9 armastatud Eesti Televisiooni saate juhid. 4.-10. septembrini toimub ETV kodulehekülje www.etv.ee kaudu rahvahääletus, mille tulemusena võib näiteks Maire Aunaste sattuda üheks korraks lugema spordiuudiseid, Marko Reikop juhtima "Prillitoosi" või Lembitu Kuuse vedama "Osooni".
ETV ja ETV2: värsked sarjad, hulk kultuuri  (1)
30.august 2014 14:28
Septembri esimesest nädalast alates on ETV vaatajate ees taas “Terevisioon”, “Ringvaade”, “Pealtnägija”, “Kahekõne”, “OP!”, “Tõuse ja sära!” ja teised varasemast tuttavad saated igaüks oma harjumuspärasel ajal.
Toomas Mattsoni mälestuskillud: olen saanud Heldur Tõnissonilt telefonitsi loo pärast ka pragada
11.juuli 2014 21:02
Täna lahkus 102-aastasena Postimehe endine suuromanik Heldur Tõnisson . Praegune riigikontrolli kommunikatsiooniteenistuse juhataja Toomas Mattson on ainus Eesti ajakirjanik, kel on õnnestunud Heldur Tõnissoni intervjueerida. Lahkunut meenutades pani Mattson kirja mõned mälestused.
Ekspress 25: Läbu presidendilossis  (2)
18.juuni 2014 06:00
2006. President Arnold Rüütli lapselapsed pidasid Kadrioru lossis koos sõpradega rajusid pidusid. Ehkki presidendipaar ja julgestuspolitsei asjast teadsid, ei võtnud nad midagi ette, enne kui “Pealtnägija” ja Ekspress selle avalikkuse ette tõid.
VANA KULD: "Presidendi korteris varastati ja tehti lollusi"  (1)
18.juuni 2014 00:27
Tallinna noormees paljastas telesaates “Pealtnägija”, et Arnold Rüütli äraolekul toimusid tema Kadrioru ametikorteris pöörased noortepeod.
Astrid Kannel pälvis Valdo Pandi nimelise ajakirjanduspreemia  (29)
30.mai 2014 20:29
Rahvusringhäälingu Valdo Pandi nimeline ajakirjanduspreemia läheb tänavu ETV "Aktuaalse kaamera" saatejuhile ja toimetajale Astrid Kandlele.
VANA KULD: Eesti välisluure läbi aegade: Türkson, Frosch, Kross ja Bõstrov  (17)
22.mai 2014 14:00
Tõenäoliselt kinnitab valitsus järgmisel teisipäeval ametisse ligi kaks aastat Eesti välisluuret sisuliselt juhtinud Tarmo Türksoni.
Nädala sõna: Fileerimine  (2)
21.mai 2014 06:00
Tippajakirjanike poolt kasutatav termin halastamatu intervjueerimise kohta.
Mihkel Raua esimene intervjuu parteilasena: esmakordselt sotside kontorist välja astudes oli tunne, nagu oleksin litsimajast tulnud!  (109)
14.mai 2014 21:18
Kogu oma karjääri vältel kategooriliselt poliitikasse minekust keeldunud saatejuhist ja muusikust Mihkel Rauast on saanud pühendunud sotsiaaldemokraat ning ETV saatele " Pealtnägija " antud avameelses intervjuus tunnistab ta, et on muuhulgas täielikult arvestanud sellega, et teda võib ees oodata eepiline läbikukkumine. Ometi on ta saanud üle valehäbist parteiga liitumisel ning ei tunne end enam "äsja litsimajast tulnuna". Täispikka intervjuud näed SIIT !
"Pealtnägija": uued korruptsioonisüüdistused Viimsis  (106)
09.aprill 2014 20:09
Viimsi uue vallavalitsuse esindajad süüdistavad endisi valitsejad võimalikus omastamises, võltsimises ja mõjuvõimuga kauplemises ning kinnitavad, et Toomas Toolile kuulunud Viimsi tondilossi lammutamise ning materjalist Leppneeme sadama lainemurdja ehitamisega on vallale tekitatud suur kahju. Vald ostis Toomas Tooli tondilossi jäägid, mille eest ta juba maksis, seitsmekordse hinnaga tagasi, edastas " Pealtnägija ".
TÄIENDATUD NIMEKIRI: loe, kes ERRi staaridest on veel andnud allkirja Hanno Tombergi ja Marko Kaljuveeri toetuseks  (115)
31.märts 2014 15:47
Eesti Päevaleht toob välja ERRi tipptegijate nimed, kes andsid allkirja Ringhäälingunõukogule, kultuuriministeeriumile ja ERRi juhatusele saadetud pöördumises. Kirja ajendiks on mure ERRis valitseva olukorra pärast, lisaks on kiri selge toetusavaldus juhatuse liige Hanno Tombergile ja spordiosakonna juht Marko Kaljuveerile.
Rootsi dopingufilmi autor: kõikide Eesti tippsuusatajate 2000ndate alguse verenäidud viitavad veredopingule  (89)
05.märts 2014 21:11
ETV saade "Pealtnägija" näitas skandaalse Rootsi telekanali SVT dopingualase dokumentaalfilmi kaadreid, millest selgus, et kahtlaselt kõikuvate verenäitude põhjal sattus Kristina Šmigun-Vähi juba 2002. aasta Salt Lake City mängudel dopinguküttide musta nimekirja, mis oligi aluseks tema 2006. aasta Torino olümpia "halvale analüütilise leiule". Lisaks Šmigun-Vähile tuuakse filmis nimeliselt välja ka Jaak Mae , kellele varem dopingukahtlust pole esitatud.
VANA KULD: Uppuva laeva edukas kapten - Leonid Apananski  (6)
04.märts 2014 08:05
Tänane Eesti Päevaleht paljastab Siim Kallase minevikus tehtud otsuse, millega ta andis Eesti Panga presidendina saja miljoni dollarilise rahalise garantii . Siim Kallas määras kirjas Eesti Panga esindajateks Leonid Apananski ja Michael Cunninghami. Aasta varem (1993) oli Siim Kallas Apananski likviidsusraskustesse sattunud panga (Revalia) kinni pannud. Kes on see kurikuulus Leonid Apananski? Taasavaldame M.Kärmase 1999. aasta oktoobris ilmunud loo.
Bonnieri preemia 2013 võitsid Eesti Ekspressi ajakirjanikud
20.veebruar 2014 16:17
Eesti tähtsaim ajakirjandusauhind ehk Bonnieri preemia läks sel aastal Eesti Ekspressi ajakirjanikele Margus Järvele ja Dannar Leitmaale 30. mail 2013 ilmunud loo eest „Kes reformierakondlastest varastas vanainimeste e-hääli?”. Eesti Ekspress on Bonnieri preemiat võitnud Eesti meediaväljaannetest enim, kokku seitsmel aastal.
Kehalise kasvatuse õpetaja Üllar Jörberg ehk mis ameteid omandasid Eesti avaliku elu tegelased koolis?  (8)
14.veebruar 2014 19:30
Raske on ette kujutada, et telenägu Reet Linna võiks olla käsitöö- ja kunstiõpetaja, uuriv ajakirjanik Mihkel Kärmas turunduse ja välismajanduse loengute lektor, kehalise kasvatuse õpetajaks kõrtsimuusik Üllar Jörberg , koreograafiks stilist ja saatejuht Ženja Fokin või algklasside õpetajask TV3 avalike suhete juht Annely Adermann ? Ometi oleks see kõigi nende hariduskäiku arvestades täiesti loogiline sündmuste käik.