Mihkel Kärmas

TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Carmen, tankist ja miljonipoisid
19.veebruar 2015 09:00
Ülimodell Carmen Kassi ärisõber on võõra vara omastamise kahtlusega uurimise all. Väidetavalt “maandusid” pihta pandud miljonid Kassi osalusega kinnisvaraprojektis Viimsis. Kõrvaltegelastena jooksevad loost läbi peaministri pruut ja kaukaaslasest pelmeenivabrikant.
Mihkel Kärmase seletuskiri: miks sündis "Kauri" lugu  (87)
05.veebruar 2015 17:51
" Pealtnägija " saatejuht Mihkel Kärmas selgitab, miks otsustati käsitleda avalikult 14-aastase koolipoisi teemat, kelle puhul justkui kõike on proovitud, aga lahendust pole.
"Pealtnägija" käitumishäirega poisi saatelõigust: tahtsime jõulise käsitlusega probleemile tähelepanu tõmmata  (121)
02.veebruar 2015 09:11
" Pealtnägija " saatelõik, kus kirjeldati 14-aastase käitumishäirega poisi ja tema pere probleeme, pahandas lastega tegelevaid spetsialiste ja sotsiaalministeeriumi. Saate tegijad kinnitavad, et eesmärk oli probleemile jõuliselt tähelepanu tõmmata ja see ka õnnestus.
Kärmas pani "Radarile" ära? Loe, millised olid tema sõnad ja kuidas neid kommenteerib?  (51)
16.jaanuar 2015 11:35
“Ka “ Pealtnägijat " on püütud mõnikord, tõsi küll, küsitavate tagajärgedega, kopeerida. Aga täiesti algupärast, ehtsat ja kindlasti väga värsket "Pealtnägijat" saate järgmine kord nautida juba pisut vähem kui nädala pärast.” Niisugune oli saatejuht Mihkel Kärmase sõnavõtt selle nädala saate lõpust, mille viimane lugu temaatiliselt Eesti suurematest piraatkaubaartiklitest kõneles.
Eesti peamoslem kurvastab  (25)
14.jaanuar 2015 08:51
Kuidas suhtub Prantsusmaa satiiriajakirja Charlie Hebdo 12 ajakirjaniku tapmisse moslemitest terroristide poolt Eesti peaimaam ja mufti Ildar Muhhamedšin?
TÄNA 10 AASTAT TAGASI: Homopelglik õpetaja hageb õpilast  (20)
11.detsember 2014 09:30
Eestis pretsedenditus kohtuvaidluses nõuab ühe Tallinna kooli matemaatikaõpetaja 17aastaselt tüdrukult "'pedeks"' nimetamise eest vabandust. 14 aastat tagasi sooritas sama meesõpetaja sarnastel asjaoludel mõrva.
Uimastatud koertega kerjamine on linnalegend, aga kerjamine ise organiseeritud  (42)
03.detsember 2014 21:07
Viimasel ajal Tallinna ja Tartu linnapildis üsna sagedaseks muutunud koertega kerjused tegutsevad organiseeritult, kuid jutt koerte uimastamisest on linnalegend.
VIDEO: Vahur Kersna arusaamatusest Kärmasega: solvumist pole. Hindan Mihklit elu lõpuni, kõndigu ta või kõrvade peal  (54)
29.november 2014 18:30
Täna esitles Viru keskuses oma uut raamatut "Ei jäta elamata" Vahur Kersna, kes lisaks ise tähelepanu nautimisele juhtis tähelepanu ja kiitis ülevoolavalt ka raamatu kujundajat Asko Künnapit. Publik püüdis Kersna esitluse järel kinni ja rääkis temaga arusaamatusest Mihkel Kärmasega seoses "Pealtnägijale" antud intervjuuga, aga ka sellest, miks ta ei luba oma raamatut kõigil osta ning sellestki, milline on tema suhe solvumisega üldisemalt.
Aastaid vaikinud Vahur Kersna kõmulises intervjuus: mul ei olnud tahtmist maailmaga hüvasti jätta, pole tänaseni  (129)
26.november 2014 20:53
Kolmapäeval läks eetrisse " Pealtnägija " 555. saates Vahur Kersna Madis Jürgenile antud intervjuu, mis eetrieelsetel päevadel tekitas parasjagu kõmu, sest endise kolleegi Mihkel Kärmase sõnul kisti sellega lugupeetud saade Kersna värske raamatu reklaamkampaaniasse. Avameelses intervjuus rääkis Kersna rasketest hetkedest ning paljastas sellegi, mida siis ikkagi on see haigus, millest teadasaamine seitse aastat tagasi arsti juurde minnes tema elu ja nägemust maailmast muutis.
PUBLIKU PÄEVA KOMM: "Pealtnägija" kisma vihastas vaatajaid: sellist käitumist ootaks Reporteri meeskonnalt  (10)
26.november 2014 13:01
Eile hommikul Vahur Kersna poolt täistuuridel keerlema lükatud skandaal seoses tema persooniintervjuu väidetava väljajätmisega "Pealtnägija" tänaõhtusest saatest vihastas nii ERRi tegijaid kui televaatajaid. Sadu postitusi kirjutanud kurjad kommentaatorid vangutasid pead ja olid kõik enamvähem ühel meelel, et tegu on tühjast kohast võetud lapsiku probleemiga, mis Kersna raamatu müügiedu sugugi ei suurenda ning pealekauba tõelegi ei vasta.
Mihkel Kärmas selgitab: kunagi polnud plaanis Vahur Kersna intervjuud välja jätta!  (83)
25.november 2014 15:43
Täna hommikul postitas Vahur Kersna oma värske raamatu "Ei jäta elamata" Facebooki promolehele sarkastilise staatuseuuenduse, milles avaldas saatejuht Mihkel Kärmase läkitatud kriitilise kirja, kust oli välja lugenud asjaolu, et Eesti Rahvusringhäälingule on vägagi vastukarva see, kui " Pealtnägija " kellegi turunduskampaania etteotsa rakendatakse. Saatejuht Mihkel Kärmas ise on tööülesannetega üle ujutatud, veidi tõbine ning tekkinud olukorrast häiritud. Ta kinnitab Delfile antud intervjuus, et kunagi pole olnud plaanis lõiku saatest välja jätta, küsimus seisneb pigem selles, kuidas ja millises mahus see kokku monteeritakse.
Kärmas saatis Kersnale kibeda pettumuskirja "Pealtnägija" turunduskampaaniasse tõmbamise eest  (175)
25.november 2014 09:04
Paljud televaatajad, kes ootasid huviga väikest come-back i, mille legendaarne telemees Vahur Kersna  kolmapäevases "Pealtnägijas" pidi tegema, võivad saada pettumuse osaliseks, kuna Mihkel Kärmas (esindades ERRi huve) ei soovi kirjanikuhärra värske teose promokampaanias osaleda. ETV kinnitab aga, et saade ära siiski ei jää, vaid käib arutelu, mis vormis seda homme õhtul vaatajatele näidata. 
FOTOD: Eesti oma lumefilm "Love Life Movie" tõi saali ääreni täis: kohal olid suurimad ekstreemisõbrad ja lumealaprofid!  (6)
08.november 2014 10:40
Reedel, 7. novembril kogunesid ekstreemisõbrad Solaris Kino Kalevi saali, kus esmaesitleti Eesti lumelauafilmide Vanaisa Roman Neimanni käe all valminud esimest kodumaist lumefilmi, kus nii suusa kui lumelaua oma ala profid kaasa löövad.
Vana kooli mees Roald Johannson: mul pole isegi Facebooki!  (33)
01.november 2014 20:30
Ilmselt seostub lugejal Roald Johannsoni (35) nimega eeskätt Eesti teleajakirjanduse lipulaevaks nimetatud „Pealtnägija”. Peale selle jookseb praegu ETV ekraanil Ken Saaniga kahasse meie estraadiheerostest tehtud dokumentaalsari „Raudse eesriide jumalused”. LP'le antud intervjuus selgub, et Roald ei tunne end karmi uuriva ajakirjanikuna, nagu ta kolleegid Mihkel Kärmas ja Rasmus Kagge ning peab end veidi vanamoeliseks meheks.
Roald Johannson: ma olen pigem tegija vend kui sõnademees  (27)
01.november 2014 03:30
Minu arvates kukkus täpselt nii tempokalt ja mõnusalt välja, nagu planeerisin, kirjeldab energiline teleajakirjanik uut projekti, mis tutvustab ja meenutab Eesti estraaditähtede omaaegset menu Venemaal.
ERR vaidlustab "Pealtnägija" saatelõigu keelamise  (26)
16.oktoober 2014 12:40
ERR-i administratiiv- ja õigusosakonna juhataja Karin Victoria Kuuskemaa kinnitusel kavatseb rahvusringhääling eile ETV saate " Pealtnägija " loo küsimuses tehtud keelu kindlasti vaidlustada. Samas tunnistas ta, et kuigi eraelu puutumatust käsitlevad vaidlused on alati keerulised, vajab ajakirjandusvabadus kaitset igal ajal.
Kohus keelas vahetult enne eetrit "Pealtnägija" loo  (246)
15.oktoober 2014 16:15
Harju maakohus keelas esimest korda "Pealtnägija" saate 15 aasta pikkuses ajaloos ära ühe Eesti mereväe varjatud poolt puudutava kohtuloo avaldamise.
Publiku lugejahääletuse TOP 5: kes olid vahetusaktsiooni parimad saatejuhid?  (27)
29.september 2014 08:45
ETV korraldatud suur saatejuhtide vahetus on lõppenud ning üheksa saateid vahetanud juhti oma töö kellegi teise eetriajal ära teinud. Palusime lugejatel hääletada, kes oli parim ning toome sinuni nüüd vaatajate lemmikud!
Publiku Telehunt: Urmas Vaino oli "Pealtnägija" saatejuhina terav, intelligentne, julge ja võimas!  (56)
24.september 2014 20:26
ETV lõbus saatejuhtide vahetamise projekt on täies hoos ning tänasesse õhtusse mahub suisa mitu debüüti. Otsa tegi lahti Urmas Vaino uuriva ajakirjanduse lipulaeva " Pealtnägija " saatejuhina Mihkel Kärmase suurtes sussides. Uhke ja autoriteetsena juhatas ta saate sisse, toonitades, et olgu saatejuhiks kasvõi "vanakuradi vanaisa", aga olulised teemad saavad kajastatud. Härjal sarvist haarates võttis ta saates enda peale ka ülesande teha põhjalik intervjuu poliitik Kristiina Ojulandiga tema ametist vabastamise, parteist välja viskamise, häälte ostmise ja korruptsiooni teemadel. "Kas te ei arva, Kristiina Ojuland, et teie aeg on poliitikas otsas?" esitas ta julge küsimuse. "Äkki oleks mõistlik ära lõpetada?" torkis ta järjekindlalt, ajades Ojulandi üsna närvi. Publiku Telehunt kiidab!
TÄISPIKKUSES: Vaata, kes valiti Silmapaistev Noor Eestlane 2014 laureaatideks!  (7)
20.september 2014 22:42
Laupäeval kuulutatu Viljandis välja konkursi "Silmapaistev Noor Eestlane 2014" laureaadid. Vaata Delfi TV ülekannet sündmusest uuesti täispikkuses!
Saatejuhid vahetuses
18.september 2014 13:16
Televaatajad said septembrikuu alguses kaasa rääkida ERRi saatejuhtide vahetamise eksperimendis, hääletades vastaval netileheküljel.
ETV saatejuhtide vahetus: vaata, millal keegi eetris on!  (20)
15.september 2014 19:20
ETV saatejuhtide vahetuse programm on nüüd teada! Passi peale ja märgi kalendrisse, millal uued saatejuhid eetris on!
Rahvahääletus on lõppenud! Septembris satuvad saated ja juhid korraks ekraanil kokku järgmiselt...  (69)
11.september 2014 07:56
ETV kodulehel peetud saatejuhtide vahetuse rahvahääletus paiskab üheksa armastatud saatejuhti üheks päevaks kellegi teise saated juhtima. Eile paljastasid Lõbu ja Reikop oma uued saated, nüüd on ilmunud kõik rahvahääletuse tulemused. Väga-väga huvitav!
Vahekokkuvõte: Kui saatejuhtide vahetuse hääletus lõppeks täna, siis...  (4)
08.september 2014 09:55
Kuni kolmapäeva õhtuni saab televaataja Eesti Televisiooni kodulehe kaudu hääletada ja vahetada üheks korraks omavahel ära 9 armastatud ETV saate juhid. Tänahommikuses "Terevisioonis" avalikustati hääletuse vaheseis.
Kõike pealtnägev Mihkel Kärmas: Eesti on üks õnnelikumaid kohti siin maamunal!  (40)
06.september 2014 09:49
Tänases laupäevalehes LP annab avameelse intervjuu Mihkel Kärmas , kelle soov väikse poisina oli saada miljonäriks või näärivanaks. Kui kaugel on armastatud saate " Pealtnägija " juht unistustest, selgub intervjuust, kus muu hulgas paljastab Kärmas ka selle, mida ta õhtul pärast tööpäeva oma riigist mõtleb, olles puutunud kokku loetamatute probleemide, tülide ja paljastustega.
Mihkel Kärmas: jah, mind kiusati koolis, kuid mu kaaslastele on see rohkem hinge jäänud  (65)
06.september 2014 04:30
Eesti kuulub väheste tõeliselt vabade ja õnnelike paikade sekka, aga igapäevaraskused sunnivad meid seda sageli unustama, ütleb armastatud telesaatejuht Mihkel Kärmas.
Mihkel Kärmas homses LP-s: töötan sanitarina emotsionaalses traumapunktis  (14)
05.september 2014 13:15
Nii on läinud, et juba viisteist aastat paneb Mihkel Kärmas igal kolmapäeval selga ülikonna. See on enamasti laenatud, kuid alati hästiistuv.
Lembitu Kuuse "Osooni" juhtima? See on Sinu võimuses! ETV saatejuhid vahetavad septembris omavahel saated ära  (23)
04.september 2014 07:30
Septembrikuus avaneb televaatajatel enneolematu võimalus pöörata kogu ETV programm pea peale ja vahetada omavahel ära 9 armastatud Eesti Televisiooni saate juhid. 4.-10. septembrini toimub ETV kodulehekülje www.etv.ee kaudu rahvahääletus, mille tulemusena võib näiteks Maire Aunaste sattuda üheks korraks lugema spordiuudiseid, Marko Reikop juhtima "Prillitoosi" või Lembitu Kuuse vedama "Osooni".
ETV ja ETV2: värsked sarjad, hulk kultuuri  (1)
30.august 2014 14:28
Septembri esimesest nädalast alates on ETV vaatajate ees taas “Terevisioon”, “Ringvaade”, “Pealtnägija”, “Kahekõne”, “OP!”, “Tõuse ja sära!” ja teised varasemast tuttavad saated igaüks oma harjumuspärasel ajal.