Michael Douglas

Loe, millised on ülirikaste inimeste seitse harjumust  (13)
23.veebruar 2015 18:30
Mõni meist võib võita loterii, kuid tavaliselt ei saada miljonäriks juhuslikult. Paljud inimesed rabavad hommikust õhtuni tööd teha, kuid sellegipoolest ei õnnestu neil koju tuua palka, mis annaks neile soovitud elu.
Steveland, Edda Kathleen, Florian Cloud — kes need on? Ehk maailmastaaride pärisnimed on veidramad kui nende lavapseudonüümid  (3)
29.august 2014 16:30
Staariks saamine on üksjagu tööd ja tegemist ning paratamatult tuleb teekonnal tähtede poole loobuda nii mõnestki olulisest identiteedi osast, millest üheks on ka kodanikunimi. Kedagi ei huvita ülilevinud ja ebaoriginaalsed nimed nagu Mary, Elizabeth või Anne. Mõned nimed on aga liiga originaalsed, pikad, keerulised, raskestihääldatavad ja vajavad lühendamist nagu näiteks Demetria. Publik toob Sinuni nimekirja mitmete maailmastaaride päris nimedest, eks siis ise otsusta, kumb etem on!
TOP8 kuulsat meest, kelle vanusevahe pruutidega mõjub veidi nagu hällirüüste  (19)
18.august 2014 21:50
Rikkad (ja mitte ilmtingimata ilusad mehed) saavad ikka noori naisi! Nii ongi väljaanne Starfluff pannud kokku nimekirja kuulsatest ja võimukatest härradest, kelle naised on verinoored või siis neist vähemalt palju-palju nooremad.
7 maailmakuulsust, kes on kaotanud depressioonile või seda põdenud ja võitnud!  (5)
16.august 2014 10:15
Mõned päevad tagasi meie seast lahkunud Robin Williams võitles tugeva depressiooni, alkoholisõltuvuse ning rahaprobleemide küüsis. Ta pole ainus kuulsus, kes esimest haigust põeb. Portaal Health.com toob välja mõned kuulsad naised ja mehed, kes ka on põdenud depressiooni, ilma, et me sellest midagi teaks.
Pika abielu saladus avastatud? Michael Douglas kasutas esmakohtumisel Catherine Zeta-Jonesiga tõelist klišeed!  (2)
23.juuli 2014 11:30
Hollywoodi üks lemmikpaare Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones on olnud paar juba 15 aastat ning alles hiljuti avaldas Douglas lause, millega ta Catherine´i endale naiseks võitis. Nimelt teatas mees nende esimesel kohtingul: “Minust saab sinu laste isa”.
Forbes Eesti: kas edu või eetilisus?  (4)
22.juuli 2014 13:15
Omadused, mida me nii väga inimestes hindame – terviklikkus, ausus, tundlikkus, teiste austamine, lojaalsus ideaalidele –, on edu saavutamisel sageli takistuseks. Proovige vaid tagada nende suurepäraste omadustega kasumi kasvu stagneeruval turul. Just seda soovivad tavaliselt aktsionärid ja nõuab peadirektor. Selleks on vaja hoopis näidata üles loomingulisust, mis tihtilugu ilmneb piiride lubatust laiemaks nihutamisel.
Romantiline komöödia "Ja nii see läheb" – ootamatute üllatuste eest pole keegi kaitstud!
21.juuli 2014 21:00
Viimasel ajal särab Michael Douglas üha sagedamini komöödiarollides, mängides sarmikaid eakaid mehi. Sel korral mängib Douglas 70-aastast härrat, kelle arvates on ta elus juba kõik ära näinud ning miski ei suuda kõigutada ta stabiilset (kalki ja enesekeskset) ellusuhtumist. Paraku võib ka vanas eas isiklik elu inimesele üllatusi pakkuda. «Ja nii see läheb» on head huumorit tulvil film, kus ehedad tegelaskujud võluvad oma südamlikkuse ja veidrusega.
Michael Douglas näitab uues romantilises komöödias noortele, et ka eakatel on salves püssirohtu!
21.juuli 2014 11:40
iimasel ajal särab Michael Douglas üha sagedamini komöödiarollides, mängides sarmikaid eakaid mehi. Sel korral mängib Douglas 70-aastast härrat, kelle arvates on ta elus juba kõik ära näinud ning miski ei suuda kõigutada ta stabiilset (kalki ja enesekeskset) ellusuhtumist. Paraku võib ka vanas eas isiklik elu inimesele üllatusi pakkuda. «Ja nii see läheb» on head huumorit tulvil film, kus ehedad tegelaskujud võluvad oma südamlikkuse ja veidrusega.
VAATA: Viis filmi, mis on toonud stuudiotele meeletut kahju  (46)
26.aprill 2014 14:45
Filmimaailmas juhtub vahest nii, et toodetud film ei too raha tagasi, tootjafirma jääb miinusesse. Ajalugu on olnud tunnistajaks aga erilistele pettumustele, mis on produtsendid täiesti põlvili surunud. Sa võid küll arvata, et sinu käes on „Ristiisast" veel parema filmi stsenaarium, aga sa ei tea kunagi, kas inimesed ka reaalselt kinno tulevad.
TOP 25: Kõige jõukamad Oscari-võitjad läbi aegade  (8)
02.märts 2014 14:00
Täna öösel saavad selgeks järjekordsed kuldmehikese ehk Oscari võitjad. See on iga näitleja, aga ka muusiku unistus. Kes on aga läbi ajaloo rikkaimad oscari-võitjad?
FOTOD: USA ekraaninäitlejad jagasid gildipreemiaid! "Ameerika afäär" ja "Elujanu" kinnitasid kanda Oscari-favoriitidena  (4)
19.jaanuar 2014 13:04
Eile jagati Los Angeleses 20. korda Ekraaninäitlejate Gildi aastapreemiaid (Screen Actors Guild Awards). Ni nagu hiljuti jagatud Kuldgloobused , nii peetakse ka gildiauhindu Oscari -gala tulemuste indikaatoriks. Õhtu olulisimad auhinnad läksid Oscari-favoriidile "Ameerika afäär", näitlejatest tunnustati Cate Blanchetti , Matthew McConaughey 'd, Jared Letot ja Lupita Nyong'ot.
Kuldgloobused jagatud! Parimad filmid on "12 aastat orjana" ja "American Hustle"  (13)
13.jaanuar 2014 08:18
Eile jagati Beverly Hillsis 71. korda Kuldgloobuse filmiauhindu. Peapreemia ehk parima draamafilmi auhinna pälvis tõsieluline linateos "12 aastat orjana" ("12 Years A Slave").
Triin Tammert soovitab: “Viimane Vegas”  (1)
17.november 2013 10:00
Neli meest Las Vegases poissmeestepidu pidamas – see on eduka filmi korduvalt testitud retsept.
Michael Douglas valetas: mul on tegelikult keele-, mitte kõrivähk  (7)
12.oktoober 2013 11:24
Näitleja Michael Douglas , kes rabas pressi uudisega, et sai oraalseksist kõrivähi, tunnistas nüüd, et tegelikult põeb ta hoopis keelevähki.
Kas tõesti on Catherine Zeta-Jones ja Michael Douglas taas koos?  (9)
01.oktoober 2013 11:00
Catherine Zeta-Jones ja Michael Douglas on uuesti koos?
FOTOD: Catherine Zeta-Jones tuli esimest korda pärast lahkuminekut avalikkuse ette  (3)
23.september 2013 19:15
Oma 68-aastasest abikaasast Michael Douglasest lahus elav näitlejanna Catherine Zeta-Jones kõndis sel nädalavahetusel mööda punast vaipa üksi. 43-aastane näitlejanna käis Hiinas, Oriental Movie Metropolise avamisel, mida väisasid peale tema ka John Travolta, Nicole Kidman, Leonardo DiCaprio ja paljud teised.
Vaatamata lahutusele tänas Emmy'de jagamisel Douglas Catherine Zeta-Jones'i  (1)
23.september 2013 16:15
22. septembri öösel võitis Emmy'de jagamisel parima meesnäitleja minisarjas või lühifilmis auhinna 68-aastane Michael Douglas , kes temale iseloomulikult auhinna-kõnes nalja viskas ning ootamatult oma abikaasat tänas, vahendab The Daily Mail.
Emmy'd jagatud! Parimaks draamasarjaks pärjati "Halvale teele" ja parim komöödiaks "Moodne perekond"  (5)
23.september 2013 09:48
Eile jagati Los Angelese Nokia teatris 65. korda Ameerika teleauhindu ehk Emmy'sid. Aasta telepeost tegi ülekande CBS.
Michael Douglase jutt oraalseksist oli abikaasa karikasse viimne piisk  (22)
29.august 2013 17:20
Näitleja Michael Douglas on elanud nüüdseks kaks aastat vähivabalt, kuid mehe paljastus sellest, kuidas ta kõrivähi sai, pani tema abielule lõpliku põntsu.
Stress mõjutab: Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones läksid lahku  (9)
28.august 2013 21:30
Näitlejad Catherine Zeta-Jones ja Michael Douglas on aja maha võtnud.
43aastane Catherine Zeta Jones ja 68aastane Michael Douglas ikkagi lahutavad!  (26)
26.august 2013 08:05
Hollywoodi kuldne paar Michael Douglas ja Catherine Zeta Jones lahutavad. Esimene uudis lahutuse kohta tuli juba augusti alguses ajakirjalt Star Magazine, kuid siis lükati jutt ümber.
Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones lahutasid abielu?  (17)
03.august 2013 18:47
Star Magazine väidab, et 68aastane Michael Douglas ja tema 43aastane abikaasa Catherine Zeta-Jones on oma abielu lahutanud.
Catherine Zeta-Jones jäi punasel vaibal suuseksi puudutava küsimusega hätta  (17)
23.juuli 2013 10:45
Juunis rääkis vähist vabanenid Michael Douglas oma surmalähedasest kogemusest, mille põhjustas sugulisel teel leviv haigus.
Kõik HPVst ehk inimese papilloomviirusest, mis Michael Douglasele kõrivähi tekitas  (11)
04.juuni 2013 16:06
Michael Douglas teatas intervjuus The Guardianile, et tema kõrivähhi põhjuseks oli oraalseks . Mees paljastas, et tema kõrivähi põhjustas papilloomviirus, mille ta sai cunnilingust ehk naisterahvale oraalseksi tehes. Loe siit, mida HPV endast kujutab ja kas tõesti on võimalik oraalseksi tehes kõrivähki haigestuda!
Michael Douglas: oraalseks tekitas mul kõrivähi!  (63)
03.juuni 2013 09:55
Kaks aastat nüüdseks vähivabalt elanud näitleja Michael Douglas räägib surmalähedasest kogemusest, mille põhjustas sugulisel teel leviv haigus, mille ta korjas üles oraalseksi tehes.
Ehtsad pisarad Cannes’is
31.mai 2013 10:01
Maailma olulisimal filmifestivalil Kuldse Palmioksa võitnud “lesbidraama” “Sinine on kõige soojem värv” on ennekõike lummav armastusfilm.
ŠOKEERIV! Catherine Zeta-Jones hospitaliseerus  (22)
30.aprill 2013 22:10
Catherine Zeta-Jones võtab osa 30-päevasest ravikuurist, et terveks saada oma bipolaarsest häirest. Bipolaarse häire puhul vahelduvad inimese meeleolud väga kiiresti.
FOTOD: Ei või olla! Aeroobikadiiva Jane Fonda vitsutas Oscarite järel juustuburgerit  (6)
26.veebruar 2013 09:05
75-aastane Jane Fonda eelistas pika Oscari-gala järel ametliku restoraniõhtusöögi asemel keha kinnitada ühe mahlaka juustuburgeriga.
Vähist paranenud Michael Douglas peab vimma arstide peale  (31)
16.veebruar 2013 21:33
Kõrivähi alistanud näitleja Michael Douglas tunneb end hästi, kuid pole enda sõnul senini andestanud arstidele, kes õigeaegselt haigust ei avastanud.