Michael Douglas

FOTOD: Soojad musid, pits viina ja erakordselt uhke tort! Hollywoodi legent Kirk Douglas tähistas 100. sünnipäeva  (7)
10.detsember 2016 13:35
Ameerika filminäitleja ja režissööri Michael Douglase isa, Hollywoodi legend Kirk Douglas tähistas eile oma 100. sünnipäeva.
LEGENDIGALERII: Filmistaar Kirk Douglas tähistab täna 100ndat eluaastat. Viska pilk peale näitleja karjääri tipphetkedele!
09.detsember 2016 17:41
Tõelise näitlejate dünastia alus, Ameerika filminäitleja ja režissööri Michael Douglase isa, Hollywoodi legend Kirk Douglas sai täna puhuda sünnipäevatordilt tervelt 100 küünalt. Tee suure päeva puhul tagasivaade filmiveterani karjäärile.
Joostes läbi Marrakechi
10.november 2016 12:54
Sõber kutsus Marokosse. Aeg sobis ja kuna samal ajal toimus spordihuviliste rõõmuks Marrakechis jooksumaraton, ehitasime oma reisi üles just sellest linnast lähtuvalt.
Joostes läbi Marrakechi
21.september 2016 18:30
Sõber kutsus Marokosse. Aeg sobis ja kuna samal ajal toimus spordihuviliste rõõmuks Marrakechis jooksumaraton, ehitasime oma reisi üles just sellest linnast lähtuvalt.
7 aastat trellide taga: Michael Douglase kriminaalist poeg vabanes vanglast ja kavatseb raamatu kirjutada
01.august 2016 16:26
Veterannäitleja Michael Douglase vanim, 37-aastane poeg Cameron Douglas vabanes pärast seitset trellide taga veedetud aastat lõpuks vabadusse ning kavatseb oma kogemustest raamatu kirjutada.
Peeter Koppel arvustab "Suurt valet": film finantsmaailma telgitagustest ajab haigutama
17.veebruar 2016 00:30
SEB panga privaatpanganduse strateeg Peeter Koppel vaatas viie Oscari nominenti „Suur vale“, mis käsitleb viimast ülemaailmset finantskriisi.
Sergei Kraana: Ka rikkad nutavad
10.detsember 2015 05:00
Paljud tavalised inimesed unistavad rikkurite ilusast elust, teadmata, et kuulsus ja raha toovad vaid valu ja pisaraid.
Palju õnne! Näitlejad Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones tähistasid 15. pulma-aastapäeva
19.november 2015 09:13
Näitlejad Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones tähistasid eile oma 15. pulma-aastapäeva ja näib, et paar teineteisesse armunud rohkem, kui eales varem.
Allar Tankler: Ahnus on hea  (13)
02.september 2015 06:47
„Sipelgamees” on üllatavalt lahe  (1)
20.juuli 2015 23:30
„Sipelgamees” on hästi tasakaalus film, kus saab nalja ja märulit ning need tulevad välja loomulikult, pingutamata ja liialdusteta.
KINOLOOS: "Sipelgamees" ronib su reedet seikluslikult sisustama!  (2)
13.juuli 2015 10:33
Scott Lang (Paul Rudd) on meistervaras, kes peab leidma enda sisemuses peituva kangelase ja aitama oma mentorit, kelle saavutusi püüab omastada üks halastamatu suurärimees. Dr. Hank Pym ( Michael Douglas ) on geniaalne teadlane, kes soovib iga hinna eest kaitsta enda loodud tehnoloogiat ning uskumatut Sipelgamehe rüüd, mis kasvatab selle kandja suurust kahandades samal ajal mitmekordseks tema jõu. Pealtnäha ületamatute takistuste kiuste peavad Pym ja Lang kavandama ja läbi viima meisterliku röövi, mille õnnestumisest sõltub maailma saatus.
Armastus teeb haiget ja vahel võib see palju minna maksma: 12 Hollywoodi kõige kulukamat lahutust  (3)
01.juuli 2015 10:06
Ben Affleckil ja Jennifer Garneril abielueelne leping puudub ning näitlejate ühine vara läheb jagamisele. Praeguste andmete kohaselt tundub, et Jennifer mehe vara ei vaja, sest on kassahittidega nagu "13 Going on 30" ja "Elektra" teenitud summad teevad Garneri Affleckist palju jõukama näitleja.
Michael Douglas kinnitab, et on Catherine Zeta-Jonesiga oraalseksiskandaali järel taas koos: laulame jälle samalt noodilehelt  (13)
28.juuni 2015 14:00
2013. aastal, kui Michael Douglase keelevähi teema taas päevakorda tuli ning ta oma abikaasa oraalseksist tingitud vähilugudega lausa ülipiinlikkuse olukorda miljonite silmis pani, kuigi teda lihtsalt valesti tõlgendati, otsustas Catherine Zeta-Jones , et ta mõõt on täis ning ta jättis mehe. Siiski kinnitab Douglas, et nad on taas koos pärast väikest takistuse ületamist ning tähistavad peagi lausa 15. pulmaaastapäeva.
Loe, millised on ülirikaste inimeste seitse harjumust  (13)
23.veebruar 2015 18:30
Mõni meist võib võita loterii, kuid tavaliselt ei saada miljonäriks juhuslikult. Paljud inimesed rabavad hommikust õhtuni tööd teha, kuid sellegipoolest ei õnnestu neil koju tuua palka, mis annaks neile soovitud elu.
Steveland, Edda Kathleen, Florian Cloud — kes need on? Ehk maailmastaaride pärisnimed on veidramad kui nende lavapseudonüümid  (3)
29.august 2014 16:30
Staariks saamine on üksjagu tööd ja tegemist ning paratamatult tuleb teekonnal tähtede poole loobuda nii mõnestki olulisest identiteedi osast, millest üheks on ka kodanikunimi. Kedagi ei huvita ülilevinud ja ebaoriginaalsed nimed nagu Mary, Elizabeth või Anne. Mõned nimed on aga liiga originaalsed, pikad, keerulised, raskestihääldatavad ja vajavad lühendamist nagu näiteks Demetria. Publik toob Sinuni nimekirja mitmete maailmastaaride päris nimedest, eks siis ise otsusta, kumb etem on!
TOP8 kuulsat meest, kelle vanusevahe pruutidega mõjub veidi nagu hällirüüste  (19)
18.august 2014 21:50
Rikkad (ja mitte ilmtingimata ilusad mehed) saavad ikka noori naisi! Nii ongi väljaanne Starfluff pannud kokku nimekirja kuulsatest ja võimukatest härradest, kelle naised on verinoored või siis neist vähemalt palju-palju nooremad.
7 maailmakuulsust, kes on kaotanud depressioonile või seda põdenud ja võitnud!  (5)
16.august 2014 10:15
Mõned päevad tagasi meie seast lahkunud Robin Williams võitles tugeva depressiooni, alkoholisõltuvuse ning rahaprobleemide küüsis. Ta pole ainus kuulsus, kes esimest haigust põeb. Portaal Health.com toob välja mõned kuulsad naised ja mehed, kes ka on põdenud depressiooni, ilma, et me sellest midagi teaks.
Pika abielu saladus avastatud? Michael Douglas kasutas esmakohtumisel Catherine Zeta-Jonesiga tõelist klišeed!  (2)
23.juuli 2014 11:30
Hollywoodi üks lemmikpaare Michael Douglas ja Catherine Zeta-Jones on olnud paar juba 15 aastat ning alles hiljuti avaldas Douglas lause, millega ta Catherine´i endale naiseks võitis. Nimelt teatas mees nende esimesel kohtingul: “Minust saab sinu laste isa”.
Forbes Eesti: kas edu või eetilisus?  (4)
22.juuli 2014 13:15
Omadused, mida me nii väga inimestes hindame – terviklikkus, ausus, tundlikkus, teiste austamine, lojaalsus ideaalidele –, on edu saavutamisel sageli takistuseks. Proovige vaid tagada nende suurepäraste omadustega kasumi kasvu stagneeruval turul. Just seda soovivad tavaliselt aktsionärid ja nõuab peadirektor. Selleks on vaja hoopis näidata üles loomingulisust, mis tihtilugu ilmneb piiride lubatust laiemaks nihutamisel.
Romantiline komöödia "Ja nii see läheb" – ootamatute üllatuste eest pole keegi kaitstud!
21.juuli 2014 21:00
Viimasel ajal särab Michael Douglas üha sagedamini komöödiarollides, mängides sarmikaid eakaid mehi. Sel korral mängib Douglas 70-aastast härrat, kelle arvates on ta elus juba kõik ära näinud ning miski ei suuda kõigutada ta stabiilset (kalki ja enesekeskset) ellusuhtumist. Paraku võib ka vanas eas isiklik elu inimesele üllatusi pakkuda. «Ja nii see läheb» on head huumorit tulvil film, kus ehedad tegelaskujud võluvad oma südamlikkuse ja veidrusega.
Michael Douglas näitab uues romantilises komöödias noortele, et ka eakatel on salves püssirohtu!
21.juuli 2014 11:40
iimasel ajal särab Michael Douglas üha sagedamini komöödiarollides, mängides sarmikaid eakaid mehi. Sel korral mängib Douglas 70-aastast härrat, kelle arvates on ta elus juba kõik ära näinud ning miski ei suuda kõigutada ta stabiilset (kalki ja enesekeskset) ellusuhtumist. Paraku võib ka vanas eas isiklik elu inimesele üllatusi pakkuda. «Ja nii see läheb» on head huumorit tulvil film, kus ehedad tegelaskujud võluvad oma südamlikkuse ja veidrusega.
VAATA: Viis filmi, mis on toonud stuudiotele meeletut kahju  (46)
26.aprill 2014 14:45
Filmimaailmas juhtub vahest nii, et toodetud film ei too raha tagasi, tootjafirma jääb miinusesse. Ajalugu on olnud tunnistajaks aga erilistele pettumustele, mis on produtsendid täiesti põlvili surunud. Sa võid küll arvata, et sinu käes on „Ristiisast" veel parema filmi stsenaarium, aga sa ei tea kunagi, kas inimesed ka reaalselt kinno tulevad.
TOP 25: Kõige jõukamad Oscari-võitjad läbi aegade  (8)
02.märts 2014 14:00
Täna öösel saavad selgeks järjekordsed kuldmehikese ehk Oscari võitjad. See on iga näitleja, aga ka muusiku unistus. Kes on aga läbi ajaloo rikkaimad oscari-võitjad?
FOTOD: USA ekraaninäitlejad jagasid gildipreemiaid! "Ameerika afäär" ja "Elujanu" kinnitasid kanda Oscari-favoriitidena  (4)
19.jaanuar 2014 13:04
Eile jagati Los Angeleses 20. korda Ekraaninäitlejate Gildi aastapreemiaid (Screen Actors Guild Awards). Ni nagu hiljuti jagatud Kuldgloobused , nii peetakse ka gildiauhindu Oscari -gala tulemuste indikaatoriks. Õhtu olulisimad auhinnad läksid Oscari-favoriidile "Ameerika afäär", näitlejatest tunnustati Cate Blanchetti , Matthew McConaughey 'd, Jared Letot ja Lupita Nyong'ot.
Kuldgloobused jagatud! Parimad filmid on "12 aastat orjana" ja "American Hustle"  (13)
13.jaanuar 2014 08:18
Eile jagati Beverly Hillsis 71. korda Kuldgloobuse filmiauhindu. Peapreemia ehk parima draamafilmi auhinna pälvis tõsieluline linateos "12 aastat orjana" ("12 Years A Slave").
Triin Tammert soovitab: “Viimane Vegas”  (1)
17.november 2013 10:00
Neli meest Las Vegases poissmeestepidu pidamas – see on eduka filmi korduvalt testitud retsept.
Michael Douglas valetas: mul on tegelikult keele-, mitte kõrivähk  (7)
12.oktoober 2013 11:24
Näitleja Michael Douglas , kes rabas pressi uudisega, et sai oraalseksist kõrivähi, tunnistas nüüd, et tegelikult põeb ta hoopis keelevähki.
Kas tõesti on Catherine Zeta-Jones ja Michael Douglas taas koos?  (9)
01.oktoober 2013 11:00
Catherine Zeta-Jones ja Michael Douglas on uuesti koos?
FOTOD: Catherine Zeta-Jones tuli esimest korda pärast lahkuminekut avalikkuse ette  (3)
23.september 2013 19:15
Oma 68-aastasest abikaasast Michael Douglasest lahus elav näitlejanna Catherine Zeta-Jones kõndis sel nädalavahetusel mööda punast vaipa üksi. 43-aastane näitlejanna käis Hiinas, Oriental Movie Metropolise avamisel, mida väisasid peale tema ka John Travolta, Nicole Kidman, Leonardo DiCaprio ja paljud teised.