Metsatöll

PUBLIKU JÕULUKALENDER: Metsatöllu pehmem pool: raha raiskamise asemel kinkige abivajajale kodu  (7)
07.detsember 2016 00:00
Publiku jõulukalender toob meie lugejateni praktilisi, humoorikaid ja südamlikke pühadetervitusi 24 tuntud Eesti inimeselt. Kalendri seitsmenda luugi tagant leiame ansambli Metsatöllu liikmed Markus "Rabapagan" Teeäär ja Raivo "Kuriraivo" Piirsalu. Kui tavaliselt näeme Metsatöllumehi küllaltki möirgavas olukorras, siis Publiku jõulukalendri jaoks läksid karused härrad hoopis nurruvamasse kohta.
Riigiametnike andmed lekkisid kurjategijatele  (82)
28.november 2016 00:10
Riigiametid eitavad võimalust, et Dropboxi paroolide varguse tõttu lekkis riigisaladusi, aga internetikeskkondade kasutajaks töömeiliaadressiga registreerimine on ekspertide hinnangul halb mõte.
Täna ilmus Metsatöllu kogumikplaat "Vana Jutuvestja Laulud": otsustasime, et vähemalt osa meie parimatest paladest vajab uut lihvi ja kogumist ühele uhkele verstapostile
11.november 2016 12:00
Täna ilmus Metsatöllu kogumikplaat “Vana Jutuvestja Laulud“, millelt leiab tunnustatud koosseisu parimad palad ning septembris ilmunud uuele loole "Vimm" lisaks on plaadil maandunud veel üks ennekuulmata lugu.
Marko Atso: Valter Ojakäär ütles, et on "Oma laulu ei leia ma üles“ eest kõige rohkem honorari saanud  (1)
28.oktoober 2016 07:31
Metsatöll on taaselustanud Valter Ojakääru kirjutatud loo "Oma laulu ei leia ma üles" ning bändi trummari Marko Atso sõnul olevat tuntud helilooja olnud neile selle eest ülimalt tänulik.
VALTER OJAKÄÄR: Olen näinud halvemaid ja paremaid aegu  (8)
27.oktoober 2016 18:27
10. märtsil 2013 sai Eesti tuntuim levimuusikaloolane ja kriitik 90aastaseks. Maaleht tegi toona Valter Ojakääruga pika intervjuu ning taasavaldab selle täna, päeval mil helilooja suri.
Nõiad, narkoäri ja alkohol: Afganistani veterani tee vanglasse  (3)
26.oktoober 2016 00:30
Kõige kurvema kuulsusega Eesti missioonisõdur räägib, kuidas ta Afganistani missioonilt haavatuna naastes langes esoteerika ja alkoholi küüsi ning lõpuks vangi sattus.
Siim Nestor: Toomas Hendrik Ilves kui rokipresident  (4)
12.oktoober 2016 00:30
Kas te panite tähele, kui hea president oli Toomas Hendrik Ilves rokile?
TOP 11: Kes Eesti muusikutest on meile enim rahvusvahelist tuntust toonud?  (9)
01.oktoober 2016 15:05
Täna tähistatakse Rahvusvahelist Muusikapäeva ning sel puhul otsustas Publik reastada üksteist Eesti artisti, kelle talenti austatakse ka väljaspool meie kodumaad. Vaata, kes meile silma ja kõrvu on jäänud — keda fännad kõige rohkem Sina?
VIDEO: Metsatöll avaldas värske singli sel sügisel ilmuvalt kogumikplaadilt "Vana jutuvestja laulud"
29.september 2016 09:54
11. novembril ilmub Metsatöllu kogumikplaat ”Vana jutuvestja laulud“, millelt leiab tunnustatud koosseisu parimad palad ning täna ilmunud loole "Vimm" lisaks maandub plaadil veel üks uhiuus lugu.
OTSEFOTOD: "Kolmeraudse" avasaade jõuab teleekraanidele tavatust kohast, Mihkel Raual külas presidendikandidaadid  (32)
22.september 2016 22:28
Täna õhtul alustab Mihkel Raua juhitud " Kolmeraudne " TV3s otse-eetriga oma uut hooaega, avasaade on pühendatud mõistagi presidendivalimistele. "Kolmeraudne" läheb nii täna kui ka kogu hooajal eetrisse stuudio asemel Telliskivi loomelinnakus asuvast kohvikust Kivi Paber Käärid. Vaata pilte kaadritagusest sagimisest!
DELFI VIDEO JA FOTOD: Kuimetsa vanatehnika päeva uhkel paraadil osales rohkem kui sada sõidukit  (15)
07.august 2016 10:07
Eile toimus Kuimetsas järjekordne vanatehnika päev, mis pakkus vanemale generatsioonile nostalgiahõngu ning noorematele põnevust ja uudishimu.
Nädalalõpusoovitus: Alatskivi laadale, Võsu Jazzile aiakontserte kuulama, Tallinna Merepäevadele!
13.juuli 2016 12:52
Juuli nädalavahetused pakuvad kõike suurüritustest laatade ja intiimsete aiakonserditeni Võsul.
VIDEO: Kuula! No-Big-Silence kaverdas Depeche Mode’i lugu “A Question Of Time”  (4)
02.juuli 2016 15:13
Ansambel No-Big-Silence andis välja kaveri Depeche Mode ’i loost “A Question Of Time”. Pala valmimisele andis põnevate heliliste nüansside näol oma panuse ka muusik Tomi Rahula , kelle lemmikute hulka bänd juba aastaid kuulub.
SUUR KOKKUVÕTE: Hea bänd, soe lõke ja mahe vorstike ehk loe, kus toimuvad tänavu parimad jaanipralled  (28)
20.juuni 2016 07:00
Jaaninädal on lähenemas ning selleks, et valida enda jaoks sobivaim jaanimöll, peab olema kõvasti kannatust ja närvi. Erinevaid pidusid on nii palju, et võtab silme eest kirjuks, ent ära muretse, armas lugeja! Publik on raske töö Sinu eest ära teinud ja pannud kirja kõige ahvatlevamad jaanituled.
FOTOD: Festivalil "Puude taga on inimene" tõlgiti Getter Jaani, Metsatöllu ja Justamendi esinemised viipekeelde
12.juuni 2016 19:42
Eile peeti Tallinnas Stroomi rannas koguperefestivali "Puude taga on inimene", mille eesmärk oli näidata erinevate inimeste võimekust olla iseseisvad. Festivali muutis veelgi erilisemaks tõik, et pealaval toimunud kontserdid tõlgiti ka viipekeelde. Nii said ka kuulmisraskustega inimesed teada, millest kõnelevad Getter Jaani , Justamendi ja Metsatöllu laulude sõnad.
DELFI VIDEO JA FOTOD: Grillfest tõi Pärnu toiduhuvilisi täis
10.juuni 2016 16:59
Grillfest äratas reedel, 10. juuni hommikul Pärnu traditsioonilise paugutulestikuga. Sellega saab alguse järjekorras juba 17. Grillfest, mis paistab silma aegade suurima eksponentide arvuga.
Marko Atso sai taas isaks: tütar tahtis sündida täpselt mu kihlatule sünnipäevaks  (4)
19.aprill 2016 08:26
Möödunud nädala reedel, 15. aprilli hommikul sündis ansambli Metsatöll trummari Marko Atso ja tema kihlatu Cerli Sarve perre tütretirts, kes sai nimeks Ella Nora. "Ikka võttis pisara silma," tunnistab muidu kurja rokkarina tunduv Atso.
Palju õnne! Metsatöllu trummar Marko Atso uus elukaaslane sünnitas tütre  (4)
16.aprill 2016 11:34
Metsatöllu ja paljude teiste Eesti ansamblite trummar Marko Atso , jagas oma Facebooki kontol rõõmusõnumit tütre sünnist.
Popist prügist Eesti märgini: TMW avalike vestluste programm "Jutud" tõstatab ohtralt kõmu tekitanud küsimusi
15.märts 2016 17:45
Linnafestivali Tallinn Music Week (TMW) vestlussari „Jutud“ pakub põnevaid arutelusid meediavälja hetkeseisust inimühiskonna tulevikuvisioonideni, Eesti märgi ja hea disaini vajalikkusest kulturniku palgani. Kõikidele huvilistele avatud ning tasuta arutelud toimuvad 28. märtsist kuni 2 aprillini igal õhtul TMW pop-up kohvikus Arhitektuuri- ja Disainigaleriis ning kohvikus Must Puudel. Lisaks toimuvad kahel päeval vestlused TMW kunstiprogrammis osalevate noorte kunstnikega.
TOP7: Napsu, sakummi ja riidekraami! Need tuntud eestlased täidavad oma brändikaubaga meie kõhtu, katavad ihu ja valavad klaasi täis  (7)
02.veebruar 2016 17:09
Kui lauljatar Hannah nädalapäevad tagasi Anu Välba hommikusaates oma leivategemisest rääkis, andis ta sellega inspiratsiooni heita pilk sellele, milliste maitsvate, joovastavate ja kasulike toodetega teised Eesti staarid meie toidulauda rikastavad ja riidekappi täidavad. Publik toob Sinuni 7 suurepärast toodet, mille tarbimiseks peab küll ehk tavapärasest rohkem rahakotti kergendama, kuid mille lisaväärtuseks on tuntud inimese töö, vaev või siis mõnel puhul lihtsalt nimi.
INTERVJUU! "Rakett69" kasvandik Timothy kogub teadmisi Harvardis: tahaksin päriselt raketi peale astuda ja kosmoses ära käia!  (2)
21.jaanuar 2016 11:10
"Rakett69" teise hooaja võitja Timothy Henry Charles Tamm on kahtlemata erakordne noormees. Kõigest 21-aastane Timothy on oma elu jooksul juba nii palju korda saatnud ning veel palju on tulemas! Praegu kogub Timothy teadmisi Harvardis ning unistab endiselt nagu väike poiss, et saab ühel päeval kosmoses ära käia.
KUULA: ETV sarja "Punk teraapia" erivajadustega noorte bändil Bandemoonium ilmus esiksingel "Kus mu püksid on?".  (1)
22.detsember 2015 09:55
ETV sarjast "Punk teraapia" tuttav ansambel Bandemoonium naudib esimesi suuri samme kuulsuse teel. Bändil on valmis nende endi kirjutatud esiksingel "Kus mu püksid on?" ning juba täna õhtul ootab ees kontsert Vaba Laval.
ETV "Punk teraapia" eriliste noorte bänd Bandemoonium astub heategevuskontserdiga esmakordselt suurele lavale  (1)
14.detsember 2015 13:16
ETV vaatajate ees karastuse saanud eriliste noorte rockbänd Bandemoonium on publiku ees jõulupühade eel, 22. detsembril, Vaba Laval .
Eriliste noorte unistus on nüüd täitunud
27.november 2015 12:49
Alates 28. novembrist on laupäeviti kell 19.35 ETV ekraanil uus saatesari “ Punk teraapia ”.
Otse kriisikoldesse esinema! Metsatöll alustas ülitihedat euroturneed: Pariisi kontsert on juba praegu välja müüdud  (10)
23.november 2015 23:34
Kõik, kes tahavad lähima kuu vältel Metsatöllu poisse näha või kuulda, peavad varuma korraliku kukrutäie raha ning palju julgust ja vaba aega, et reisida ringi mööda Euroopat sama hullumeelse tempoga kui nemad novembris ja detsembris. Härrad siirdusid nimelt mõne päeva eest suurele Euroopa tuurile koos vene paganametalistide Arkona ja taani folkmetal meeste Svartsotiga. Kontsertreisi pealkirjaks on "Paganlik mäss" ning muuhulgas väisatakse ka neid kohti, kus inimestel veel liigagi värskelt meeles tervet maailma raputanud terroriaktid.
Otse Punases meres: Metsatöllu trummar Marko Atso kihlus vee all  (7)
13.november 2015 11:16
Ansabli Metsatöll trummar Marko Atso , kes hiljuti pealinna tolmu jalge alt pühkis ja end oma kallima Cerli Sarvega Pärnus sisse seadis, kihlus 25-meetri sügavusel vee all allveelaevas, kirjutab Kroonika .
KINGISPIKKER: Mehed teavad, mida tahavad! Sellest meeste tehtud nimekirjast leiad isale hea kingituse  (6)
06.november 2015 19:20
Apollo meespere reastas isadepäeva eel TOP raamatud, filmid ning muusikaalbumid, mida naised ja lapsed võiksid isale või abikaasale isadepäevaks kinkida.
Armastus viis Pärnusse: Metsatöllu trummar jättis pruudi pärast pealinnaga hüvasti  (3)
05.november 2015 09:56
Ansambli Metsatöll trummar Marko Atso kolis sügise hakul lärmakast Tallinnast kuurortlinna Pärnusse. See, kas kodu on Tallinnas, Pärnus või Põlvas , ei mängi Atso meelest mingit rolli, sest kodu on seal, kus on su kallimad.