Metsatöll

FOTOD: Metsatöllumöll! Kahe bändi plaadiesitlust tõi rokinautlejad tähtsaks õhtuks kokku
22.märts 2014 17:51
Metsatöll , kes sai mõned nädalad tagasi valmis uue albumiga "Karjajuht", ning SoulThrower , kelle uus album "The Beginning Of Dark Nights" eelmisel nädala valmis, esitlesid eile Rock Cafes värsket materjali ning lubasid enne nautida ka soomlaste Korpiklaani ning valgevene Litvintrolli esinemist.
Plaadiveerg
21.märts 2014 04:30
Nädala album: Mütoloogiline thrashmetal
20.märts 2014 06:00
Metsatöll “Karjajuht” (Spinefarm Records)
SUUR LOOS: Võida SoulThroweri ja Metsatöllu värske plaat ning pääs endale ja kaaslasele esitluskontserdile!  (3)
17.märts 2014 13:54
21. ja 22. märtsil esitleb Rock Cafes oma värsket plaati nii Eesti folkmetalkollektiiv Metsatöll , kes äsja valmis saanud albumiga "Karjajuht", kui SoulThrower , kelle teine album "The Beginning Of Dark Nights" eelmisel nädalal ilmavalgust nägi. Publik loosib mõlema bändi värske plaadi ning pääsu reedel, 21. märtsil toimuvale esitlskontserdile välja!
TUTIKAS MUSAVIDEO: Metsatöllu singlit "Külmking" vürtsitavad alasti ihu, veri ja surm  (23)
06.märts 2014 15:55
Folkmetali mehed ansamblist Metsatöll on lõpuks valmis saanud muusikavideo, mille kohta me oleme juba väga palju vihjeid saanud pildimaterjali näol. Kuuldavasti pidi seal olema palju verd, vägivalda, surma ja paljast ihu ja nüüd näeme, et kõik on sulatõsi! Meisterlikult teostatud video viib Sind tagasi Eesti suvesse, metsa ja päikeselistele väludele.
FOTOD ja VIDEO: Metsatöll teeb vorsti, leiba ja õlut. Järgmiseks on sõnnikuhark ja aiakäru?  (3)
06.märts 2014 13:00
Eesti kuulsaim folkmetal bänd Metsatöll on hakkama saanud tõelise vägitükiga ning asunud leiba küpsetama, vorsti soolikasse ajama ja õlut pruulima. Või siis tegelikult teevad seda nende head sõbrad sponsorid ja ise saadi käsi vaid leivateol rakendada. Humalaselt mõru maitsega kesvamärjukese, tummise vorstijupi ja tumeda rukkipätsi leiad hea õnne korral varsti igast poest!
VIDEO ja FOTOD: Kättpidi jahus metal mehed ehk vaata, kuidas Metsatöll omanimelist leiba küpsetas!  (2)
28.veebruar 2014 16:00
Ansamblilt Metsatöll tuleb kohe-kohe uus album, ent enne kui ahjusoe plaat lettidele jõuab, võib hoopis kauplustest otsida Metsatöllu leiba. Et erileivale tõeline vägi sisse panna, pani Metsatöll Tamsalus Hagari leivatehases ise ka leivateole käed külge.
Metsatöllu albumiesitlustel lööb kaasa ka soomlaste Korpiklaani  (1)
26.veebruar 2014 12:34
7. märtsil ilmub Metsatöllu kuues stuudioalbum „Karjajuht“, albumi esitluskontserdid toimuvad 21. ja 22. märtsil klubis Rock Cafe. Algselt väljakuulutatud külalistele - Litvintroll Valgevenest ja Soul Thrower Eestist, lisandus nüüd ka Korpiklaani Soomest. Piletid esitlustele on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.
KUULA SINGLIT: USA-Eesti metalbänd Soul Thrower annab välja oma teise albumi!  (3)
19.veebruar 2014 10:45
Eesti-USA metalrock bändi Soul Thrower muusiku Tarvo Valmi eestvedamisel annab ansambel 10. märtsil välja oma teise albumi "The Beginning of Dark Nights". Terve 2013. aasta vältel salvestatud album sisaldab kümmet uut omaloomingulist lugu.
Aleksander Sünter leidis regilaulust filosoofiat ja elutuge
28.jaanuar 2014 04:30
Muusiku heitlus vähiga andis inspiratsiooni tema ansambli kõige võimsama plaadi valmimiseks.
SELGE! 7. märtsil avaldab Metsatöll kuuenda stuudioalbumi pealkirjaga “Karjajuht”
24.jaanuar 2014 16:35
“Elu pole antud kannatusteks ja halaks, elu on antud seista kahel jalal ning sirge seljaga! Toetada neid, kes sinust väetimad ning võtta vastu abi neilt, kes sinust vägevamad! Hoida uhkusega oma hõimu ja au! Kui “minast” saab “meie”, siis püsime tugevad! Koos! Õla kõrval õlg ja selg selja taga!” Metsatöll 10227
AREENI KAANELUGU: Kalamaja bluus  (16)
17.jaanuar 2014 08:41
Raul Ranne käis kümmekonna aastaga kopitanud agulist üheks Tallinna trendikamaks linnaosaks kujunenud Kalamaja tänavail just sellele paigale omast sound’i otsimas.
Reaalmažoori energia murrab tabalukud
21.detsember 2013 13:45
Jõulude eel on ilmunud palju plaate, ja ka nii võluvaid pisikesi pop-, folk- ja rokkmuusika-imesid. Nõnda et, kallid Maalehe lugejad, jään teile uue aasta alguseks ühe muusikamõtiskluse võlgu.
Muusika-aasta kokkuvõte: kõlab hästi
20.detsember 2013 04:30
Kriitikud, ajakirjanikud ja raadiotoimetajad võtavad kokku Eesti lõppeva muusika-aasta.
FOTOD: USAst naasnud Metsatöll elas Rock Cafe laval emotsioone välja, Aura tegi sooja!  (2)
15.detsember 2013 16:20
Sel nädalal enam kui kuu kestnud USA tuurilt naasnud Metsatöll esitles eile õhtul Rock Cafes oma uut singlit ning tõi kivikohviku seinast seinani rahvast täis. Jõulupeolt saabunud üles löödud daamid, pidu pidavad tsiklimehed ning heas tujus fännid olid pöördes, kui Soome bänd Aura pärast Wyrm Sub Terrat peale läks, kuid kui kord oli Metsatöllide käes, saabus õhtu tipphetk, sest silmnähtavalt nautisid töllud kodupubliku ees kokku kogunenud emotsioonide õhkupaiskamist.
Aasta loodusesõbraks valiti hundiuurija Peep Männil  (11)
14.detsember 2013 21:20
Sel aastal otsustas Eesti Looduskaitse Selts esmakordselt välja anda aasta loodusesõbra tiitli. Loodussõbraks valiti hundiuurija ja -kaitsja Peep Männil.
Metsatöllu Markus Koit Toome ümberkehastumisest: ta leidis mu laulu ilusti üles!
12.detsember 2013 12:00
Äsja USAst naasnud Metsatöllu solist Markus Teeäär viibis kodumaalt nõnda kaua eemal, et sellesse ajavahemikku sattus ka nüüdseks mõne nädala tagune Koit Toome fenomenaalne tölluks kehastumine TV3 saates " Sinu nägu kõlab tuttavalt ", mis tõi Toomele au ja kiitust lainetena, mis pole pole tänini vaibunud.
Metsatöll saabus väsinult, kuid õnnelikult USA tuurilt kodumaale! Laulja Markus: väga edukas tuur oli!  (20)
11.detsember 2013 19:50
Metsatöll naasis pärast 32 kontserti Ameerikas ja Kanadas taas kodumaale, et juba laupäeval esitleda Rock Cafes uut singlit. Mis muljetega mehed tagasi tulid ning kas tuur läks plaanipäraselt? "Väga-väga hästi läks," kinnitab Markus Teeäär Publikule lennujaamas.
Spotify sai eestikeelse playlisti-abimehe Digster
11.detsember 2013 17:34
Spotify kasutajatele on avatud uus eestikeelne muusikaäpp Digster.
PILETILOOS: Osale ja Metsatöll lubab sul kuulata oma uut materjali!  (3)
09.detsember 2013 10:15
Metsatöll esitleb 14. detsembril kontsertklubis Rock Cafe viimati ilmunud singlit, mis on esimene nende märtsis ilmuvalt uuelt albumilt. Samal kontserdil astub külalisena üles soomlaste Aura.
Metsatöll esitleb detsembris verivärsket singlit
29.november 2013 21:40
Praegu massiivset USA tuuri tegev Metsatöll esitleb 14. detsembril kontsertklubis Rock Cafe viimati ilmunud singlit “Lööme mesti”. Tegemist on esimese singliga märtsis ilmuvalt uuelt Metsatöllu albumilt. Samal kontserdil astub külalisena üles soomlaste Aura. Piletid singliesitlusele on müügil Piletilevi müügipunktides ja Statoili teenindusjaamades üle Eesti.
Loe, keda peab Koit Toome näosaate finaalis oma suurimaks konkurendiks!  (20)
25.november 2013 17:10
Üks saate " Su nägu kõlab tuttavalt " teise hooaja favoriite Koit Toome on üks neljast finalistist, kes hakkab Nele-Liis Vaiksoo, Ott Leplandi ning Andero Ermeli kõrval võistlema 10 000 euro suuruse heategevusliku raha eest. Keda peab Koit oma suurimaks konkurendiks ning millega plaanib ta finaalis meid üllatada? Uurisime lauljalt peale poolfinaali!
VAATA kõiki 7. näosaate numbreid ja Mart Sandri naljakat esinemist Push Upina!  (62)
17.november 2013 22:05
Kaheksa staari saavad järgmisel nädalal 8. saates veel ühe võimaluse finaalikoha nimel rabeleda ja panna mängu kõik, mis panna on. Juba täna oli aga tunda võiduhimu, sest enam ei tehta allahindlusi ja mängu pannakse aina võimsamad trikid ja nipid. Tänane saade tõi 1000 eurot heategevusraha ja võitjatiitli Maia Vahtramäele, kes Siiri Sisaskina jõulise etteaste tegi. Kuidas tema, veel seitsme osalise ning saatejuht Mart Sandri üllatusetteaste välja nägi, saad järelevaatadata siitsamast. Naudi, kuniks saadet veel on!
VIDEO: Vaata, kuidas Koit Toome ajab tulevaseks näosaateks selga 20kilose metallsärgi  (9)
16.november 2013 18:55
Pühapäevases paroodiasaates " Su nägu kõlab tuttavalt " kehastub Koit Toome rajuks hevimeheks, täpsemalt Markus Teeääreks ansamblist "Metsatöll". Roll on sõna otseses mõttes raske, sest Koit peab etteaste tarbeks selga panema 20 kilogrammi kaaluva raudrüü.
Hoidke alt! Pühapäevases näosaates sulanduvad ühte pehme Koit ja karge Metsatöll  (16)
13.november 2013 14:06
Eeloleva pühapäeva „ Su nägu kõlab tuttavalt “ seitsmendas saates kehastub Koit Toome Markus Teeääreks ansamblist „Metsatöll“. Oodata on väga erilist etteastet, sest lisaks Toomele on laval ka lisajõud.
Maailm, värise! Metsatöll esitleb homme R2-s tuliuut lugu  (5)
12.november 2013 17:09
Homme kell 10 hommikul kuuleb R2 saates „Kuulderaadius“ verivärsket lugu Metsatöllu uuelt singlilt.
Ülikõva! Metsatöll põrutab seni pikimale USA-tuurile  (19)
01.november 2013 21:45
Metsatöll alustab esmaspäeval, 04.novembril seni võimsaima USA tuuriga, mille üks Eesti artist ette võtnud on.
Eesti bändid teevad Villu Tammele juubeli puhul kummarduse albumiga  (4)
31.oktoober 2013 22:00
Villu Tamme 50. sünnipäevaks näeb ilmavalgust album "Võtke istet vanamutt - Tribute to J.M.K.E.", kus 34 Eesti bändi tõlgendavad J.M.K.E. loomingut.
Midagi uut! Eestis toimub esmakordselt kelgukoera spordi MK-etapp
02.oktoober 2013 16:35
Eesti Kelgukoeraspordi Liidu eestvedamisel toimub Sportland Kõrvemaa Matka-ja Suusakeskuses 5.-6. oktoobril esinduslik kelgukoeraspordi võistlus.