Metsatöll

Eriliste noorte unistus on nüüd täitunud
27.november 2015 12:49
Alates 28. novembrist on laupäeviti kell 19.35 ETV ekraanil uus saatesari “ Punk teraapia ”.
Otse kriisikoldesse esinema! Metsatöll alustas ülitihedat euroturneed: Pariisi kontsert on juba praegu välja müüdud  (10)
23.november 2015 23:34
Kõik, kes tahavad lähima kuu vältel Metsatöllu poisse näha või kuulda, peavad varuma korraliku kukrutäie raha ning palju julgust ja vaba aega, et reisida ringi mööda Euroopat sama hullumeelse tempoga kui nemad novembris ja detsembris. Härrad siirdusid nimelt mõne päeva eest suurele Euroopa tuurile koos vene paganametalistide Arkona ja taani folkmetal meeste Svartsotiga. Kontsertreisi pealkirjaks on "Paganlik mäss" ning muuhulgas väisatakse ka neid kohti, kus inimestel veel liigagi värskelt meeles tervet maailma raputanud terroriaktid.
Otse Punases meres: Metsatöllu trummar Marko Atso kihlus vee all  (7)
13.november 2015 11:16
Ansabli Metsatöll trummar Marko Atso , kes hiljuti pealinna tolmu jalge alt pühkis ja end oma kallima Cerli Sarvega Pärnus sisse seadis, kihlus 25-meetri sügavusel vee all allveelaevas, kirjutab Kroonika .
KINGISPIKKER: Mehed teavad, mida tahavad! Sellest meeste tehtud nimekirjast leiad isale hea kingituse  (6)
06.november 2015 19:20
Apollo meespere reastas isadepäeva eel TOP raamatud, filmid ning muusikaalbumid, mida naised ja lapsed võiksid isale või abikaasale isadepäevaks kinkida.
Armastus viis Pärnusse: Metsatöllu trummar jättis pruudi pärast pealinnaga hüvasti  (3)
05.november 2015 09:56
Ansambli Metsatöll trummar Marko Atso kolis sügise hakul lärmakast Tallinnast kuurortlinna Pärnusse. See, kas kodu on Tallinnas, Pärnus või Põlvas , ei mängi Atso meelest mingit rolli, sest kodu on seal, kus on su kallimad.
„Hundi süda sees” pakub pusletükke Metsatöllust  (2)
02.november 2015 00:30
Eesti raskeroki esiansamblist saanuks teha ka filmi, mis avanuks bändi lugu põhjalikumalt.
PUBLIKU VIDEO: Režissöör Liina Paakspuu oma Metsatöllu-Finntrolli dokumentaalfilmist: lihtne mõnus argotiirasus!  (2)
29.oktoober 2015 12:50
Folkmetal bändidest Metsatöllust ja Finntrollist pajatava dokumentaalfilmi "Hundi süda sees" režissöör Liina Paakspuu tunnistas Publikule antud intervjuus vahetult pärast filmi vaatamist, et jälgis ekraanil toimuvat kerge ärevusega ning loetles sõrmede peal üles vigu, mida enne rahvale näitamist veel parandada tahaks. Üldjoontes jäi ta aga rahule ning rõõmustas, et õnneks ei hakanud igav. Vaata videot!
TREILER: Kinodesse jõuab muusikute-folgikarvikute lavaseiklustest rääkiv dokfilm "Hundi süda sees"  (3)
28.oktoober 2015 18:50
29. oktoobril esilinastub režissöör Liina Paakspuu uus täispikk dokumentaalfilm “ Hundi süda sees ”, mis avab põhjamaise folk metali olemuse läbi Metsatöllu ja nende suurema Soome venna Finntrolli. Film jõuab kinodesse üle Eesti alates 30. oktoobrist.
Metsatöll – läbi hundi silmade
25.oktoober 2015 16:44
Põhjamaine folk metal tundus huvitav, kuna seda fännavad nii hevikad kui ka toredad pensionärid, kes bändile logoga käpikuid koovad, möönab värske dokfilmi “ Hundi süda sees ” autor Liina Paakspuu .
Millest uluvad hundid?  (5)
14.oktoober 2015 08:11
Oktoobri lõpus jõuab kinodesse Liina Paakspuu dokumentaalfilm „Hundi süda sees“, mille peategelasteks on ansamblid Metsatöll ja soomlaste Finntroll. Kuidas aga hundid tegelikult elavad ja mis nende hinges toimub, uuris hundiuurija Peep Männililt Metsatöllu laulja Markus Teeäär.
Küll aeg alles lendab: Tallinna suurim kontsertklubi Rock Cafe tähistab järgmisel nädalal oma 11. sünnipäeva
09.oktoober 2015 22:30
Tallinna suurim kontsertklubi Rock Cafe tähistab järgmisel nädalal oma 11. sünnipäeva. Värskenduskuuri läbinud klubi toob 16. ja 17. oktoobril lavale vägeva esinejate rivi Eesti pop- ja alternatiivmuusikuist – üles astuvad Vaiko Eplik & Eliit, Elina Born , Traffic , Ans. Andur , Blind , Artjom Savitski ja Three Leg Dog.
Puhka Eestis: ajaveetmisüritused oktoobrikuus
07.oktoober 2015 16:35
Ehkki oktoobris kisub õues sügiseseks, jagub küllaga tubaseid üritusi, kus oma aega meeldivalt viita. Iseäranis ei pea igavust tundma muusikasõbrad, sest neile on pakkuda valikut sõna otseses mõttes polkast rokini. Soovitused on pärit EPL-i erilehest "Kodust Välja".
Mine kohale ja räägi kaasa! Hardi Volmer ja Mihkel Raud arutavad Dokfestil meedia ja muusika teemadel
07.oktoober 2015 13:30
15.-17. oktoobrini toimub Tõrvas juba teist korda dokumentaalfilmide festival Tõrva Dokfest. Käesoleva aasta programm keskendub peamiselt kahele teemale - muusika ja tarbimiskultuur. Festivali programm on mitmekülgne ja pakub vaatamist publikule lasteaialapsest vanurini.
VÕITJATE TOP 9: Eesti artistid, kelle riiulitelt leiab kõige rohkem muusikaauhindu
01.oktoober 2015 19:30
Eesti Muusikaauhinnad on Eesti Fonogrammitootjate Ühingu poolt kodumaise muusika väärtustamiseks ja populariseerimiseks korraldatav galakontsert, millel tunnustatakse eelnenud aasta joosul silma paistnud eesti muusikuid. Kuna täna tähistatakse rahvusvahelist muusikapäeva, siis otsustas Publik heita pilgu meie muusikamaastiku võitjatele ja välja selgitada, kelle riiulitelt võib kõige rohkem auhindu leida.
TOP 9: Kes Eesti muusikutest on meile enim rahvusvahelist tuntust toonud?  (43)
01.oktoober 2015 12:06
Rahvusvahelise Muusikapäeva auks otsustas Publik reastada üheksa Eesti staari, kelle talenti austatakse ka väljaspool meie kodumaad. Vaata, kes pääsesid tabelisse!
Kara-Lis Coverdale — Välis-Eesti muusika sakraalne ja digitaalne tulevikulootus
09.september 2015 08:03
Siim Nestor kirjutab uues elekt­roo­nilises helikunstis läbi löönud Eesti juurtega Kara-Lis Coverdale’ist.
Radari intervjuu! Jalmar Vabarna katkematust kontserdimaratonist: see on väljapääsmatu olukord. Kõik asjad on osutunud populaarsemaks, kui ma ette kujutasin!
08.september 2015 22:29
Lõppenud suvel andis Jalmar Vabarna 70 kontserti, mis tähendab, et mõne päeva peale sattus koguni kaks tükki. Mees ise leiab, et see on hetkel lihtsalt väljapääsmatu olukord, kuna kõik asjad on osutunud populaarsemaks, kui ta oskas ette kujutada. Pärnus, Ammende villas, oli näiteks ligi 600 pealtvaatajat, kellest ei osanud vaid paar välismaalast kaasa laulda selle suve hümni "Kauges külas".
Raju uudis! Heavy metali kuningas Manowar annab veebruaris Rock Cafés eksklusiivse kontserdi  (11)
04.september 2015 09:49
Järgmise aasta 8. veebruaril annab Tallinnas kontsertklubis Rock Cafe eksklusiivse kontserdi maailma absoluutne heavy metal kuningas - ansambel Manowar .
Metsatöllu trummar Marko Atso naudib armuõnne kauni blondiiniga, kes teise mehega abielus  (116)
28.august 2015 11:58
Vabariigi iseseisvuse taastamise aastapäeva vastuvõtul Kadrioru roosiaias silmati Metsatöllu trummari Marko Atso (41) käevangus üht iseäranis säravat õienuppu, kelleks osutus kaunitar nimega Cerli Sarv (33), kirjutab Kroonika.
FOTOD: Viru Folgi 2. päev Käsmus tõi etnohingeliste nägudele suured naeratused!
09.august 2015 12:22
Samal ajal kui Pärnus tümitas tuhandete tantsumuusika fännide kõrvu elektrooniline biit, sai teises Eesti otsas, Käsmul, nautida mahedat folki. 7.-9. augustini ehk täna viimast päeva toimuv Viru Folk on järjekorras juba kaheksas.
FOTOD: Peomelu jätkub ka mujale kui Pärnusse! Viru Folk Käsmus pakkus meelehead mitte-tränafännidele  (37)
08.august 2015 11:22
Oh imet, muusika- ja peohuvilised polegi kõik Pärnus! Põhjamaine muusikafestival Viru Folk on oma kaheksandal toimumisaastal võtnud fookusesse Taani kultuuri ning sedakorda on Käsmus kontserte andmas Taani parim folkmetalbänd Svartsot, romantiline folktronica kollektiiv Sorten Muld ja mitmed teised eriilmelised Taani muusikakooslused. Eesti bändidest on kaheksandal Viru Folgil juba kolmandat korda kohal meie folkmetali esinumber Metsatöll, teist korda annab kontserdi oma 25-ndat juubelit tähistav Folkmill. esmakordselt lustib Käsmus suviselt lahe L`Dorado, Elephants from Neptune ja paljud teised.
PUBLIKU VIDEO: Metsatöllu trummar Marko Atso enne Weekendi Pärnu rannas: David Guetta on mees, kes teab, mida teeb!
05.august 2015 21:05
Publik põrkas Pärnu rannas Weekend Festival Balticu ettevalmistustel silma peal hoides otsa Metsatöllu trummarile Marko Atsole . Ega ometi festivali ootamas?
FOTOD: Hea musa, rannamõnud ja ilus elu! Valkla rannafestival pakkus kesksuvist õndsust ja pillerkaart  (1)
03.august 2015 15:08
1. augustil täitus Tallinnast 40 km kaugusel Kuusalu vallas asuv Valkla rand juba pärastlõunal rahvaga, et kuni öötundideni sooja ilma ja head muusikat nautida. Eesti artistidest astusid üles Smilers, Metsatöll, Getter Jaani ja Curly Strings ning algselt esinema pidanud Super Hot Cosmos Blues Bandi asemel Koit Toome. Ühepäevase rannafestivali peaesinejaks oli esmakordselt Eestis esinev poplauljatar Nabiha.
Sel nädalavahetusel toimuv Valkla Rannafest toob lavale Eesti parimad bändid ja kuuma poplauljatari Nabiha!  (1)
29.juuli 2015 08:32
Kolmandat aastat järjest toimuv Rannafest (tuntud ka kui Võsu Rannafest) ootab sel nädalavahetusel, 1. augustil algusega kell 13 ees Kuusalu vallas Valklas, Tallinnast 40 km kaugusel. Peaesinejana astub üles Taani poplauljatar Nabiha.
PUHKA TARTUMAAL: selle suve ürituste kava  (2)
13.juuli 2015 10:10
Reisijuht avaldab läbi suve Eestis toimuvate ürituste kavasid, tutvustab kodumaiseid atraktsioone ja kohti, kuhu võiks suve saabudes minna. Ürituste kava on pärit EPL-i erilehest Suvitaja.
Armas Haapsalu muutub kaheks päevaks mürinarohkeks ja ameerikalikuks linnaks!  (10)
08.juuli 2015 14:30
Saabuval nädalavahetusel 10-12.juulil muutub Haapsalu väikeseks ameerikalikuks linnakeseks, kuhu kogunevad kokku silmailu pakkuvad ja mõnusa mootorimürinaga ameeriklased. Toimuma saab American Beauty Car Show, mille raames leiavad aset autonäitus, kokkutulek, naiste cruising, paraadsõit läbi linna, kiirendusvõistlus ning lisaks esinevad erinevad bändid meilt ja mujalt. Üritus toimub sel aastal 15-ndat korda.
VÄGA HEVID FOTOD: Kaks päeva higi, tuld ja rasket muusikat - Hard Rock Laager 2015
07.juuli 2015 16:20
Järjekorras neljateistkümnes Hard Rock Laager tõi 3. ja 4.juulil Vana-Vigalasse raskemuusika kõige karvasemad ja sulelisemad sõbrad, et nautida üheskoos lõõmava päikese all külma õlle kõrvale väga kurja muusikat.
Mitte ainult suures linnas pole pidu! Millised festivalid on pannud kolkakohad kodumaisele kaardile?  (5)
07.juuli 2015 12:27
Eestimaa on suur ja lai, ent ometi kipume me ikka vana head Tallinn-Pärnu-Tartu-Haapsalu-Kuressaare-Narva liini jälgima, kui sõiduks läheb või tegevust otsida. Õnneks on Eesti aga ka muusikamaa, kus tänuväärsed inimesed armastavad korralda helilisi sündmusi, mis meelitavad erinevate žanritega muusikalembesed kodumaad avastama. Kui poleks olnud Rabarocki, ei teaks noorem põlvkond ilmselt senimaani miskit Järvakandist ning ilma Schillingu eksistensita ei satuks indie-fännid kuidagi igasuviselt Kilingi-Nõmmele schillima. Heidame pilgu kümnele kodumaisele festivalile, mis on väikelinnad kaardi peal nähtavaks teinud.
FOTOD: Aasta kirevaim festival Hard Rock Laager mürtsus nii, et vähe pole! Vaata, milline on üks tõeline metalifänn
05.juuli 2015 09:05
3. ja 4.juulil mürtsus Vana-Vigala hiies järjekordne Hard Rock Laager , mis nüüdseks on juba neljateistkümnes! Teadupärast on see üks vaideldamatult värvikamaid festivale, mida Eestimaa pind kannab, sest sealsete külastajate välimus on vaat et põnevamgi kui see, mis toimub laval. Kuid ka esinejad ei jää kostüümidraamaga palju alla. Tänavune line-up oli igatahes muljetavaldav: Caliban Saksamaalt, doom-metali kuningad Candlemass ja nihilistlik Shining Rootsist, Briti proge-rokkarid Threshold ja harva kontserte andev industriaalse kõlaga Anaal Nathrakh samuti Inglismaalt. Kodumaistest tegijatest astusid lavale esikalbumi “Hiiekoda” ümber punutud kavaga Metsatöll, vaid valitud kontserte andvad Kosmikud, festivaliks üle mitmekümne aasta kokku tulnud Aggressor, punk-legend J.M.K.E., värske koosseisu ja kavaga Forgotten Sunrise ning uut plaati esitles Herald. Vaata fotosid!